>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału Ligi Mistrzów [26-27 kwietnia 2016]

Status
Zamknięty.
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Tak jak czytam to w ogóle co tu się dzieje w tych dzialach piszą ze widowisko niegodne a co oni maja grać na 4:4 bo Wam sie nudzi przy laysach?
Jak widać, nie trzeba było nastrzelać na 4:4, żeby zobaczyć naprawdę świetne widowisko, gdzie obie drużyny jeździły na dupach od początku a było &quot;zaledwie&quot; 1:0. I porównaj sobie teraz wczorajszy i dzisiejszy mecz. Gratulacje dla tych, którzy poszli w stronę Atletico, ciekawe typy weszły (jak ten z całym meczem Torresa).
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ogólnie rzecz biorąc, ten mecz, to nic specjalnego. Oprócz zaangażowania i walki, nie zobaczyliśmy żadnej wielkiej piłki. Może poza pięknym golem. Simeone zabił ten mecz swoją kapitalną obroną. W Anglii co weekend można znaleźć mecze na podobnej intensywności. Ale trzeba wziąć pod uwagę, że to półfinał LM i to jeszcze pierwszy mecz. Zazwyczaj na tym etapie mamy zachowawczą grę z obu stron i nikt nie chce zaryzykować straty gola. Jak na wagę spotkania, to całkiem nieźle to wyglądało. Zapewne, gdyby Atletico nie ustawiło tego spotkania szybkim golem, mielibyśmy bardziej zachowawczą grę ze strony Bayernu i Atletico nie postawiłoby autobusu, a tak mecz wyglądał jak wyglądał.
W rewanżu zapewne będziemy mieli podobny scenariusz. Bayern będzie walił głową w zamurowane Atletico, chyba, że strzelą szybko gola, w co nie chce mi się za bardzo wierzyć, patrząc na wczorajszy poziom gry obronnej.
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Dokładni, zgodzę się z przedmówcą. Należy się rozpływać nad przygotowaniem fizycznym i taktycznym Atletico, jednak niestety większość tego meczu to antyfutbol w ich wykonaniu. Po 90 % odbiorów było kapa for do przodu na Geirzmanna lub Torresa (omal nie skończyło się to 2-0 ???? ). Nie wiem ja mam mieszane uczucia z jednej strony czapki z głów przed Simeone i Atleti, jednak ja nie trawię takiej gry na 1-0... Kiedyś wszyscy jechali po Mourinho jak grał bardzo podobnie. Super mecz jednak wspominając przykładowo mecze Liverpool -BVB to aż chce się gradu bramek i otwartej gry z obu stron. Mój typ na posiadanie piłki poniżej 65 % dla Bayernu spalił na panewce ze względu na szybki gol dla Atletico, gdyby było 0-0 np. do 60-70 minuty Atletico napewno by się tak nie cofnęło. Gratulacje dla tego kto pograł over ( bodajże Wonderkido) ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
No posiadanie pilki nie weszlo to juz wiemy czemu tak narzekasz.Nie latwiej bylo napisac to w pierwszym zdaniu zamiast lac wode bez sensu?Nie wiem doprawdy jak mozna narzekac na wczorajszy mecz.Pilka nozna to nie tylko ataki Barcelony czy Bayernu ale tez i defensywa i tylko dzieci nie zobacza piekna w grze obronnej Atletico.Defensywa to podstawa kazdej dyscypliny sportu zaczynajac od koszykowki gdzie w NBA wygrywa sie przede wszystkim obrona po tenis gdzie taki defensor jak Djok moze przebijac w nieskonczonosc po pilke nozna gdzie Atletico zespol jakosciowo nie ma co ukrywac troszke slabszy od gigantow pokonuje ich.Lepsze zespoly nie moga tak grac bo np.Realowi na Bernabeu to nie przystoi kibice chca nie tylko wyniku ale i ofensywnej porywajacej gry.Atletico gra jak gra i tylko trzeba doceniac jak ONI sie asekuruja.A jak komus sie nie podoba to West-Ham-Leicester moze ogladac tylko ze to jednak troche inna waga wagowa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Oczywiście, że można się zachwycać obroną, ale jednak piłka polega na strzelaniu goli, dlatego zawsze lepiej będzie się oglądało wymiany ciosów niż taktyczne &quot;szachy&quot;. Atletico przez 80 minut praktycznie nie wyszło z własnej połowy, grając u siebie. Wyszli tak naprawdę z jedną kontrą i mogło być 2-0, gdyby Torres trochę nie przekombinował. Atletico cały sezon gra minimalistycznie i brzydko, zdarzają im się tylko przebłyski geniuszu w ofensywie i tego chyba nikt nie zaprzeczy. Można ich szanować za wyniki i darzyć Simeone respektem za pracę, jaką tam wykonuje, ale przypomnę, że kilka lat temu, kiedy np. Chelsea grała tak z Barceloną, to wszyscy krzyczeli, jak to Hiddink grał antyfutbol i postawił autobus w bramce, co akurat jest określeniem obraźliwym. Jakie to były fale oburzenia, a teraz mamy zachwyty nad piękną obroną Simeone. Czym się różniły oba style? Absolutnie niczym, a jakie mamy różnice w ich postrzeganiu. Taka mała dygresja ;)
 
candida 45

candida

Użytkownik
W rewanżu zapewne będziemy mieli podobny scenariusz. Bayern będzie walił głową w zamurowane Atletico, chyba, że strzelą szybko gola, w co nie chce mi się za bardzo wierzyć, patrząc na wczorajszy poziom gry obronnej.
Bukmacherka to nie tylko sam wynik, ale przede wszystkim umiejętność przewidzenia jak mecz się potoczy. Wrazenia estetyczne nie maja zadnego znaczenia, nie wiem po co tyle komentarzy na temat tego czy mecz sie podobał czy nie - od tego są fora sportowe, a tutaj chcemy zarobić kasę.

Osobiscie postawiłem over RR Bayernu, skłaniając się do inicjatywy po stronie druzyny z Monachium i gol dla Atletico był mi na rękę. Przez większość drugiej polowy biłem się z myslami aby puscic na live X2, Bayern mocno przycisnął, a Atletico podobnie jak w meczu z Barceloną nie wytrzymali intensywnosci i opadłi z sił, nie było juz pressingu na całym boisku. W mojej ocenie spoźniona zmiana z Mullerem, to jest facet, który zawsze odnajduje sie w zamieszaniu pod bramką, a tego nie brakowało wczoraj. Decydowały niuanse, jak centymetry przy strzale Allaby.

Mam wrazenie, że Bayern wyciąganie wnioski i pyknie Aletico w rewanzu, 3:0. Tak, wiem - wszystko temu przeczy, obrona Simeone to poezja, ale nie da sie wytrzymac z Bayernem 180 minut bez straty gola, oni mają za wysoką jakość. Mysle rowniez, ze Bayern wyjdzie trójką z tyłu, rzuci wiecej sił do srodka pola i na skrzydła, rozciągną Atletico, a bez asekuracji ich oborna moze sie w koncu sypnąć.

To moje wnioski po wczorajszym meczu, dlatego juz teraz pobieram:

Bayern win: 1,5
Awans Bayern 2,1
Bayern wygra obydwie połowy: 4,00
Bayern over RR (brak kursu)

Gram juz teraz Bayern, bo Bawarczycy mają rozstrzygnięta ligę, Pep ich pewnie będzie oszczędzał. Atletico bije sie o mistrza, eksploatacja plus ewentualne kontuzje mogą tylko obnizyc kursy na Bayern.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Widzicie, ten mecz jest ewidentnym przykładem na to, na co patrzą ludzie i jaką wagę temu przywiązują. Z jednej strony mamy takich, którzy mają parcie na bramki i szaleńcze statystyki. Z drugiej strony są tacy, którym zależy na czymś innym. Żadne rozwiązanie nie jest szczególnie złe i powinniśmy to akceptować.

Dla mnie wynik może być nawet 0:0 jeśli drużyny co chwilę popisują się świetną techniką, spotkanie jest okraszone ciekawymi zagraniami, tempem i pomysłami na mecz. Wczoraj mieliśmy tego pod dostatkiem. Już pomijam gol Saula, finezyjne strzały Torresa czy Alaby. Znajdzie się więcej przykładów jak przerzutka Lewego, zgrania Augusto Fernandeza ale nawet patrząc całościowo to dopóki Atleti nie było pod ostrzałem ich wyprowadzanie piłki było wręcz kapitalne. Futbol Chelsea był hejtowany bo był o wiele prostszy i nudniejszy.



--------------------------------------------------------------------​
Wrazenia estetyczne nie maja zadnego znaczenia, nie wiem po co tyle komentarzy na temat tego czy mecz sie podobał czy nie - od tego są fora sportowe, a tutaj chcemy zarobić kasę.
Nie to, że jestem czepliwy ale forum bukmacherskie jest jako tako forum sportowym. Nie rozumiem jaki masz problem z tym, że chłopaki wymieniają poglądy na temat tego meczu. Mają się ustawić na skype albo umówić na założenie kont na innych forach? plz... Poza tym jest to dobra droga by poznać sposób myślenia człowiek, która skutkuje w przyszłości kiedy wiemy czyje typy omijać/brać pod szczególną uwagę lub po prostu kiedy chcemy sobie wyrobić o kimś zdanie.

Dla przykładu taki Adamo80 zawsze typował na jedno kopyto grając handicapy na faworytów po śmiesznych kursach po czym zawsze toczył największą pianę w ich obronie. Aż szkoda. ze zapadł się pod ziemie bo czytanie jego wypocin było nawet śmieszne. Taki Mirek, który wszedł pierwszy czy drugi raz na forum mógł się nim zasugerować jego typami ale ja, który widział ponad 30 jego postów już niekoniecznie.

Mam wrazenie, że Bayern wyciąganie wnioski i pyknie Aletico w rewanzu, 3:0
Tylko 3? Ja to myślę, że z 10 im pykną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom