>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 Finału Ligi Mistrzów 29-30.04.2014 - rewanże

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Bayern Monachium - Real Madryt
Typ: czy padnie gol: 0-15 minuta? NIE

Kurs: 1.42


Biorę pod uwagę jedynie mecze w Lidze Mistrzów! Bayern grając u siebie z Manchesterem United (mecz zakończył się wynikiem 3:1) wszystkie bramki padły w 2 połowie! Wcześniejszy mecz u siebie z Arsenalem (wynik 1:1) ponownie wszystkie gole w 2 części gry. Wiem, że to o niczym nie świadczy. Ale mam wrażenie, że spotkania na wysokim poziomie Bayern rozgrywa spokojnie w pierwszej części gry. A do ataku rzucają się nieco później. Pierwszy mecz z Realem ustawiła bramka w &#39;19 minucie strzelona przez K.Benzeme. A więc pierwszy kwadrans także bez goli. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Z upływem czasu nerwy i emocje będą puszczać jednym i drugim, a więc o błędy będzie łatwo. Jak wiecie Real bez Álvaro Arbeloa Coca, no i defensywnego pomocnika Sami Khedira. To sprawia, że defensywa Realu musi nieco bardziej uważać i skupiać się na obronie. Atakować Real zacznie dopiero po stracie bramki.. Z tego co zauważyłem Tititaka w ważnych meczach nie sprzyja ostatnio dużej ilości bramek. Kurs niski, ale do przyjęcia, szczególnie do jakiegoś duetu. Kwadrans szybko minie, zespoły nie zdążą jeszcze przeprowadzić konkretnej składnej akcji i kasa na koncie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scyth 98

scyth

Użytkownik
I jeszcze coś na dzisiejszy mecz:
⚽ Bayern Monachium - Real Madryt
Typy:
- Cristiano Ronaldo strzeli bramkę - 2,50 (Fortuna)
- Gareth Bale strzeli bramkę - 3,50 (Fortuna)
- będzie rzut karny w meczu - 3,00 (Fortuna)

Trochę takie polowanie na dość atrakcyjne kursy z mojej strony ale wskazywać zwycięzcy się nie podejmuję - Real ma zaliczkę i teoretycznie potrzebuje strzelić dziś bramkę aby niemal uniemożliwić Bayernowi awans bo w obecnej dyspozycji defensywy Realu strata aż 3 bramek w jednym meczu byłaby z pewnością zaskakująca. Jednak wiadomo, w Niemczech świetni kibice, Bayern na pewno nie podda się bez walki. Stąd właśnie takie a nie inne typy.
Cristiano Ronaldo i Gareth Bale - nie byłem przekonany do Walijczyka. Do jego gry w sumie nadal nie jestem ale statystyki go bronią. Dzisiaj, jeśli ktoś ma strzelić bramkę dla Realu to moim zdaniem będzie to ktoś z tej pary. Bayern musi podejść wysoko, musi atakować. A że ich stylem jest wymienianie mnóstwa podan i angażowanie w rozgrywanie akcji wielu piłkarzy to otwiera się możliwość kontrataków Realu. Mourinho niemal do perfekcji nauczył Królewskich tego elementu gry. I chociaż nie pracował z Balem to ten dzięki swoim atutom i tak jest wręcz stworzony do takiej gry. Co do Ronaldo to za nim przemawia dodatkowo chęć zdobycia 15 bramki w tym sezonie LM i ustanowienie indywidualnego rekordu a jak wiem takie osiągnięcia chyba nikogo innego nie mobilizują tak bardzo jak Portugalczyka. Ewentualny rzut karny egzekwowany przez Ronaldo też może tylko pomóc.
I jeszcze słowo odnośnie typu na rzut karny w meczu - trochę przeczucie a trochę styl gry jaki dzisiaj zaprezentują oba zespoły. Szybkie kontry Realu mogą być nie do zatrzymania a jedyną nadzieją może się okazać popełnienie faulu. Po stronie Bayernu tiki taka, głęboko cofnięty Real, duży tłok w polu karnym - o przewinienie nie musi być trudno a Pepe, Ramos a ostatnio nawet Alonso są w stanie wyciąć kogoś dość bezmyślnie
 
kirgassin 95

kirgassin

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt
Powyżej 5,5 żółtych kartek w meczu @1,78 Betsson⛔NEIN⛔
Ostatnio grałem under,jednak w bukmacherce czasem potrzeba przewrotności i działań pozornie nielogicznych. Dziś każda bramka będzie na wagę złota, nikt nie zamierza się oszczędzać. Pierwsza sprawa:
1. Real zapewne znów zostanie zepchnięty do defensywy, będzie mógł grać tak jak lubi - czyli z kontry, sam Ancelotti o tym mówił.
2. Dla Bayernu wpuszczony gol jest praktycznie gwoździem do trumny i za wszelką cenę nie będą chcieli go wpuścić, faul podczas kontry musi skutkować żółtą kartką.
3. Carvajal, Isco i Modric popełnili najwięcej fauli w poprzednim meczu, widać problemy na prawym skrzydle Realu.
4.Pedro Proenca, arbiter dzisiejszego spotkania w 19 meczach pokrył tę linię kartkową 12 razy, dla mnie to sędzia, który kartek nie zapomina.
5.To drugie starcie tych zespołów,w momencie, kiedy wynik będzie ustawiał kogoś w finale, zacznie się gra na czas, mam nadzieję,że Proenca upomni któregoś z zawodników.
Zagrożeni zawieszeniem w finale są Ramos, Illara, Alonso i Mandzukic, tutaj trochę obawiam się o pokrycie tego typu, choć Illara zapewne rozpocznie mecz na ławce.
Oraz za drobniaki:
Modric żółta kartka @2,80 Betsson
Carvajal żółta kartka @2,55 Betsson
 
dziki_pluto 45

dziki_pluto

Użytkownik
Jak tylko zobaczylem,ze sedziowac bedzie ten gestapowiec Proenca to wiadomo,ze kartek bedzie od groma.Wynik sam mnie nie interesuje,niech sie tłuką co fabryka dała.
Także over kartkowy jak najbardziej do grania;)
Over 6 kartek azjan 1.95 bet365
+
Over 0,5 rożnych 0-10 min 1.40 bet365 - dobry kurs do dubelka,Bayern od początku ogień i do przodu,w ostatnim meczu chyba już po 2 czy 3 minutach mieliśmy róg.
Co do tych -5 rożnych to na początku sam pomyślałem,że świetny bet.Ale później jak analizujesz jak wyglądał pierwszy mecz to tutaj to nie musi się powtórzyć. Zakładając,że bayern strzeli gola to Real też będzie musiał zmienić taktyke i nie tylko bronić-no chyba,że bawi ich dogrywka. Jak szkopy strzelą dwa to sytuacja się odwraca i może być spory ostrzał bramki niemców i mogą trochę tych rogów Real też nabić.
 
kain. 2,2K

kain.

Użytkownik
- Rzuty rożne drużyny Bayern Monachium powyżej 8.5 1.72 Bet365
- Ilość kartek powyżej 5.5 1.66 Bet365
- Suma kartek powyżej 6 1.95 Bet365
Ja ogólnie na pewno nie podejmuje w tym meczu się typowania tego kto wyjedzie dzisiaj z awansem lub kto wygra ten mecz, bo mogą dziać się cuda i w tym wszystkim jest zwyczajnie za duże ryzyko i na pewno dużo osób dzisiaj stawiających w ten sposób może trochę stracić.
W każdym bądź razie ja do tego meczu podchodzę inaczej i będę tutaj upatrywał szans zarobku na kornerach i przede wszystkim kartkach.
Rozpocznijmy od możliwych absencji w finale : Mandżukic, Illaramendi, Alonso, Ramos.
Wszyscy wiemy jak wyglądają mecze o taką stawkę z tak bardzo dobrze wyszkolonymi technicznie zawodnikami w składach. Jak trzeba to tnie się po prostu równo z trawą żeby zatrzymać kontrę czy każdą inną groźną sytuacje. Tutaj nikt nie będzie dzisiaj kalkulował, bo wygrany po prostu awansuje do wielkiego finału Ligi Mistrzów. Trzeba sobie powiedzieć jasno, że 2 najlepsze drużyny tegorocznej Ligi Mistrzów trafiły na siebie już w półfinale i ktokolwiek by nie awansował do finału będzie mieć łatwiejsze zadanie niż w półfinale - dlatego sądzę, że nawet zagrożeni piłkarze w meczu finałowym mogą grać dzisiaj twardo i nie przebierać w środkach.
Wielkim plusem grania kartek jest Pedro Proença, który znany jest z sypania kartkami na lewo i prawo. Często sypią się i czerwone i naprawdę wiele żółtych i dzisiaj musi być tak samo. Jeśli dzisiaj mamy tak wielki mecz o stawkę to według mnie 7 kartek jest tutaj jak najbardziej do grania, a w przypadku 6-ciu mamy zwrot po kursie 1.95!
W ostatnim roku w spotkaniu Realu w meczu rewanżowym padło właśnie 7 żółtych kartek. Nie biorę tutaj pod uwagę spotkania Bayern - Barcelona (gdzie były tylko 3) ale sprawy awansu były dawno rozstrzygnięte. Tutaj z pewnością i jedni i drudzy będą gryźć trawę, bo awans jest sprawą otwartą. W pozostałych latach również over był bardzo często pokrywany.
Dlatego ja na dzisiejszy mecz atakuje Suma Kartek powyżej 6.
 
szymin80 19

szymin80

Użytkownik
Masz na poprzedniej stronie dwie analizy dotyczące tego zakładu.
eh Panowie , lecicie tak w te kornery ale przecież oglądaliście chyba pierwszy mecz , Bayern rzucił się na Real , chcieli ich zdominować , starali się , a Real jak to Real wyprowadził jedną dobrą kontrę w czym jest przecież rewelacyjny i strzelił bramkę . W tym meczu myślę ,ze Bawarczycy drugi raz nie popełnią tego samego błędu , będą kontrolować grę ale z rozwagą , mają cały mecz na strzelenie 1 bramki przy ich czystym koncie , pewny jestem ,ze nie rzucą się od pierwszych minut zeby stracic gola i musieć odrabiać ich o wiele więcej bo wtedy ich awans graniczyłby już tylko i wyłącznie z cudem . Moim skromnym zdaniem dzisiaj będą grać tą swoją tiki takę ale równocześnie będą czekać na błąd Królewskich , a nie tak jak ostatnio to królewscy czekali na ich błąd . Jak już bawarczycy strzelą bramkę uspokoją grę i myślę ,ze nie będą ryzykować kontry Realu i poczekają do dogrywki , gdzie przecież wielkie jest prawdopodobieństwo ,ze drużyne z Hiszpanii zdominują bo już dawno mistrzostwo Niemiec sobie zapewnili i do tej pory w lidze grają rezerwami z małymi wyjątkami tak jak w ostatnim meczu ale myślę ,ze był to specjalny zamysł Guardioli zeby poszczególni zawodnicy złapali rytm meczowy i odpowiednią formę tak jak np. Ribery , który grał piach w pierwszym meczu ligi mistrzów na Santiago ,a co do Realu , nadal jeszcze walczą o utrzymanie drugiej pozycji w lidze i z tego co widziałem w ostatnim meczu jak i poprzednich niespecjalnie oszczędzali zawodników , summa summarum do czego zmierzam , nie widzę tutaj tak potężnego overa rogów w wykonianu podopiecznych Pepa jak w poprzednim meczu , bo przecież nic dwa razy się nie zdarza mimo ,ze jest to drużyna , której te rogi kleją się jak rzep do psiego ogona to w dzisiejszym meczu raczej postawią na skuteczność i na jakość aniżeli na bezradne duszenie rywala i wbijanie sobie nożna w plecy przez pozwolenie na bezmyślną kontrę i błąd obrony .
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bayern Monachium - Real Madryt

ponad 11,5 rożnych 1.67
będzie rzut karny? tak 3.70
Betsson


Każdy ma mniej więcej podobne zdanie na temat tego jak to rewanżowe spotkanie powinno wyglądać. Bayern powinien grać piłką, czyli to co robił w Madrycie, to co lubi robić. Pytanie czy to coś da, oczywiście to już nie jest tak proste, linie wystawione na posiadanie piłki na poziomie 68,5% wydają się trafne, podobnie ma się to z linią kartek i spalonych, chyba najlepiej z tego rodzaju zakładów wyglądają jednak te na over rożnych i rzut karny w meczu. Dlaczego? Bayern musi gonić wynik, do tego dobrze czuje się w ataku pozycyjnym, przez długi czas byli naprawdę w świetnej formie, jednak to szybkie zdobycie mistrzostwa kraju, spowodowało ostatnio pewną zniżkę formy i nie jestem pewien tego czy ich skuteczność będzie dziś na tyle dobrym poziomie by Real wyeliminować. Jednak na pewno znów będzie sporo gry pod bramką Realu, wjazdów w granice pola karnego, akcji z boków boiska. Real natomiast potrafi grać z kontry, są dobrze zorganizowani, potrafią szybko wyjść z piłką z własnej połowy. To wszystko wskazuje nam na to, że podobnie jak w pierwszym meczu rzuty rożne znów mogą być w dużej ilości, a możliwy i jest karny bo piłkarze ofensywni obu zespołów technicznie są wiadomo na jak wysokim poziomie a dziś mecz szykuje się żywy, nie ważne czy bramka padnie szybko czy nie. Jeśli jednak padnie szybko bramka do której przekonany nie jestem to i tak raczej nie wiele zmieni, Bayern powinien atakować dalej nie ważne czy będzie prowadził czy przegrywał. Tak czy siak rożnych nie powinno zabraknąć ale też ten karny chodzi mi po głowie, wydaje mi się bardzo realny, Betsson ma fajny kurs na to, 3.70 wygląda solidnie.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Bayern - Real
Rożny przed 8:00 @ 1,83 @ 3/10
Over 8,5 rożnych dla Bayernu @ 1,8 3/10


Widzieliście jak Bayern gra? Bokami.
Jak zagra Real? To samo co w pierwszym meczu, ale zapewne z dużo mniejszym posiadaniem piłki jeśli będzie podobny scenariusz.
W pierwszym meczu było 15 rr dla Bayernu!!! Rożny przed 9:00 wtedy stawialiśmy, weszło. Weszły chyba nawet 2-3 rożne do tego czasu.
Bayern na 100% zaatakuje od początku, nie ma innej opcji po prostu.
do 20 minuty może być z 5 rożnych nawet.
Real jak strzeli gola pierwszy to Bayern po prostu będzie biegał tylko na 16 metrze strony Realu hehehe.
Jeśli Bayern strzeli gola to Real ruszy, a wtedy może być nawet łatwiej rr zdobyć.
Sądzę jednak, że Real tak łatwo nie da zdobyć sobie gola. Gra BBC, kontra będzie jeszcze mocniejsza niż w pierwszym meczu.
Przy 0-2 w dwumeczu nie będzie już na co czekać.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Stary ja mam wywalone na jakieś Reale Bayerny Barcelony, mam swój polski klub któremu kibicuje i nie musze leczyc swoich kompleksów poprzez kibicowanie prymusom i śmieję się z tych &quot;wielkich&quot; fanatyków Realu czy barcelony którzy spinaja sie przed każdym gran Derbi a mecze tych druzyn ogladaja w TV albo na meczyki.pl ???? A to co napisałem od siebie to tylko to co zauważyłem przed każdym ważnym meczem Realu.
Powiem Ci więcej , gra Realu podoba mi się bardziej niż np Barcelony czy Chelsea a co do typu na ten mecz to myslę nad Bayern -1,5 ????
Ja doskonale wiem ze są ludzie i ananasy ale nie ma co każdego wrzucać do jednego wora.Tez kibicuje swojej drużynie chodzę na mecze ale mam sentyment do Realu także tak to juz jest ze prawdziwa piłka tez wzbudza emocje bo to jest prawdziwy football co ciezko szukać na boiskach naszej Ekstraklasy. Wcale nie uważam ze Real jest jakiś niesamowicie mocny w tym roku bo moze byc jeszcze lepiej tyle ze nie ufam Guardioli i tak naprawde ten mój typ to bardziej przeciwko Bayernowi niż za Realem.Dla mnie to nie trener a celebryta tyle w temacie. Ktoś powie mi czy ten over 11 rożnych w meczu Bayernu-Real na Bet365 to w przypadku 11 rożnych jest zwrot?
 
maro-17 789

maro-17

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Champions League
Godzina:
20:45
Spotkanie: Bayern - Real
Typ: X
Kurs: 4,00
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Krótko i na temat. Dla mnie w tym meczu możliwe są 2 scenariusze: albo remis albo wygrana Bayernu 2:1. W obu przypadkach do finału awansuje madrycki Real i jestem przekonany, że koło 22:35 tak właśnie będzie.

Real w pierwszym meczu zagrał bardzo ale to bardzo mądrze. Oddał pole Bayernowi by móc robić to z czego słynie czyli kontratakować co może nie idealnie ale bardzo solidnie im w tym meczu wychodziło. Z drugiej strony praktycznie prócz sytuacji Goetze Królewscy nie dopuścili Bawarczyków do klarownych sytuacji bramkowych. Duża zasługa i wielkie pochwały powinien zebrać Modrić, który robił i dzisiaj zapewne będzie robił genialną robotę w środku pola. Defensywne skrzydła Realu w bardzo dobrej formie, do tego wraca Bale więc te kontry będą dzisiaj jeszcze groźniejsze. Bayern będzie musiał bardzo ale to bardzo uważać.

Wszyscy domyślamy się jak będzie wyglądać spotkanie: klepanie Bayernu i kontry Realu - i zapewne tak będzie. Ale kto na tym lepiej wyjdzie ?? Ja uważam, że kolejny raz Królewscy. Uważam również, że nie przegrają dzisiaj tego meczu i właśnie dlatego stawiam tak a nie inaczej po zacnym kursie. Powodzenia !
 
dawid92 374

dawid92

Użytkownik
Zaskakujące informacje docierają z Londynu. Petr Čech, John Terry, Eden Hazard i Samuel Eto&#39;o wzięli udział we wtorkowym treningu przed rewanżowym półfinałem Ligi Mistrzów z Atletico Madryt.
Szczególnie zadziwiający jest powrót do zajęć czeskiego bramkarza i kapitana &quot;The Blues&quot;. Obaj doznali kontuzji przed tygodniem w pierwszym meczu półfinałowym, a na konferencji po tym spotkaniu José Mourinho stwierdził, że dla obu graczy sezon jest zakończony.
Hazard wraca do składu po kontuzji, jakiej doznał w ćwierćfinałowym meczu z Paris Saint-Germain. Eto&#39;o po raz ostatni zagrał w przegranym 1:2 meczu ligowym z Sunderlandem, w którym zdobył bramkę.
Wiele osób z przymrużeniem oka twierdzi, że zasługą niespodziewanych powrotów jest osoba pani doktor Evy Carneiro, która już od niemal trzech lat w każdej krytycznej sytuacji pomaga kontuzjowanym zawodnikom.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
O meczu Bayern - Real zostało tutaj wiele napisane.
Nie będę tego powtarzał. Oglądam mecze Bayernu i od kilku kolejek graja w swojej lidze mecze towarzyskie.Z jednej strony mogą sobie odpoczywać a z drugiej może im zabraknąć meczów o stawkę. Co jak co o mobilizację dzisiaj nie będzie trudno i szybko strzelona bramka na pewno doda im jeszcze skrzydeł.

Moje typy na ten mecz to :
Bayern win i obie strzelą [3,10]
Bayern -1,5 [3,00]
poniżej 13 rożnych [1,83]
poniżej 14 rożnych [1,57]


I na koniec taka ciekawostka :



uchwyciłem ale pewnie będzie zwrot bo juz tego nie ma w ofercie
 
beeercik 62

beeercik

Użytkownik
I na koniec taka ciekawostka : 1/2 Finału Ligi Mistrzów 29-30.04.2014 - rewanże-rozne.jpg uchwyciłem ale pewnie będzie zwrot bo juz tego nie ma w ofercie
Też to widziałem, dodałem do kuponu to po prawej już pisało &#39;powyżej 14&#39;
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Madrid: Casillas, Pepe, Ramos, Coentrão, Carvajal, Alonso, Modric, Di María, Bale, Ronaldo, Benzema SUBS: López, Varane, Marcelo, Casemiro, Isco, Illarramendi, Morata.

Bayern: Neuer, Dante, Boateng, Lahm, Alaba, Schweinsteiger, Kroos, Robben, Ribéry, Müller, Mandzukić SUBS: Raeder, van Buyten, Martínez, Rafinha, Pizarro, Götze, Hojbjerg.

Tyle typów już podanych więc nie będę powielać, dodam tylko że oba zespoły ustawione jeszcze bardziej ofensywnie. Kross to zawodnik który generuje 4-5 rożnych z Man Utd czy z Realem, a jest wyżej dziś Muller. Real zagra więcej kontr dzisiaj z obu stron: Ronaldo, Bale będą wymuszać kartki bo 1 bramka i Bayern musi polowac na 3.
Over 1,5 zólte kartki 1 poł. 1.55 betsafe ✅ /jedyne 2 kartki w meczu, szkoda Alonso, jakie są zasady? Kiedyś słyszałem o anulowaniu kartek na finał. Hala Madrid !
Uważam , ze błędne jest rozumienie na dziś zakładów w teorie że Bayern na wyjezdzie tyle to dziś lepiej, Bayern grał jak u siebie, Real za bardzo sie cofnął w pierwszych 25 min, póżniej już grał piłką, poprawił się i dziś powinien kontynuować grę z 2 poł. spotkania. Ancelotti pare razy podkreśla że muszą ten początek poprawić bo był bardzo grożny, jego zespól chce jak najszybciej zdobyć bramkę bo przy tej klasy zespołów 2 bramki mogą wpaść w krótkim czasie, będzie ogień, będą kontry, będą faule na szybkich zawodników.
Warto też poszukać zakłądu na doliczony czas over 3,5 w drugiej połowie, będzie gra na czas, faule, 3 min przedłużenia to minimum a w takim meczu powinno być więcej.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Bayern Monachium - Real Madryt poniżej 18,5 strzałów celnych @ 1,90 2/5 Unibet ✅✅✅
Nie będzie tu aż takiej kanonady, w sumie to nie spodziewam się w ogóle żadnej kanonady. W pierwszym meczu linia wynosiła 17,5 i weszło na styk, dzisiaj spodziewam się znacznie większego marginesu bezpieczeństwa.​
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
Witam, poczytałem opinie wypowiadających się tutaj osób i tak na prawdę przedmówcy dzielą się na dwie grupy. Zwolennicy pogromu Bayernu oraz zwolennicy awansu Realu. Nie ma się co dziwić obie drużyny prezentują wysoki poziom i tak na prawdę na boisku może zdarzyć się wszystko. Moim jednak skromnym zdaniem, to Real Madryt wywiezie awans z Alianz Areny.
Jako, że wszystko zostało powiedziane, to też przytoczę tylko te najważniejsze argumenty: *Monachijczycy tracą dużo bramek (dużo = w wielu meczach); *Real gra znakomicie z kontry (udowodnili to na Bernabeu); *Niesamowity Ronaldo oraz Bale (przyglądam się temu zawodnikowi i muszę powiedzieć że ma spory udział jeżeli chodzi o dogrywanie partnerom i kreowanie sytuacji), a także nie doceniany Benzema (jest po prostu na miejscu, gdy będzie trzeba dobije rykoszet bądź pozostawioną bez opieki futbolówkę); *Ancelotti, który jeszcze nie przegrał z Bawarczykami (a warto też dodać, że jest to znakomity taktyk).
Na zakończenie powiem tylko, że nie zdziwię się jeżeli padnie wynik 1:1 po wyrównanym meczu i typ BTS mógłby być tutaj fajnym rozwiązaniem w trwającym sporze. Aczkolwiek za 15 minut przekonamy się kto miał racje, a kto się mylił... mój typ na to spotkanie to AWANS REALU MADRYT @1.61 BET365.
***
Od razu podam również, bardzo skromną analizę na jutrzejszy mecz. Mierzą się dwaj taktycy i sądzę, że to Jose wyjdzie z tej batalii zwycięsko. Polecam to VIDEO by zobaczyć jak grająca w rezerwowym składzie drużyna The Blues ogrywa Liverpool, który jest drużyną bardzo podobną do Atletico, z tym, że wydaje mi się, że Suarez i spółka preferują jednak bardziej ofensywny futbol.
Sądzę, że tablica wyników może wskazywać 1:0 lub 0:0 (trzecią opcją jest 1:1). Tak czy inaczej można spróbować AWANS CHELSEA @1.9 BET365. Ja osobiście jeszcze przemyślę ten mecz, więc być może jutro również się odezwę w tym temacie.
POZDRAWIAM!
 
grzybeq 390

grzybeq

Użytkownik
Stawianie dzisiaj X2 po kursie około 2 jest nieoplacalne. Lepiej juz postawic na czysty remis po kursie 4. Real przy remisie lub porazce nie wiecej niz jedna bramka przechodza dalej, ewentualnie jest dogrywka jak wynik bedzie wynosil 1:0. Stawianie na czysty win lub X2 jest bez sensu, bo Real tego meczu nie wygra.
Remis @4.20
dokładny wynik 1:1 @8
dokładny wynik 2:1 @8.5
 
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Real Madrid Total Corners - Over 4.5 Corners @2.75
Betfair
Na Bayern linia over 10.5 za 2.62, over 8.5 za 1.8 gdyby ktoś chciał.
Wszystko zależy oczywiście od tego, jak ułoży się mecz, ale myślę, że Real zostanie zmuszony do ataku, ale nawet jeśli tylko z kontry to przy umiejętnościach celnego strzelania w światło bramki zawodników Realu widzę w kursie 2.75 na over 4.5 rożnych dla Realu możliwość ładnego zarobku ????
EDIT: K...a, za dużo wpada do siatki bezpośrednio a to dopiero 20 minut ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Sprawa banalna, 60% lokata od unibetu !!!
Juz jeden idiota sie wyeliminowal z finalu, nie wierze ze drugi zrobi to samo..
RAMOS get a card NIE 1,60 40minuta
all in 10/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom