>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/2 finału: Niemcy - Hiszpania [środa 20:30]

Status
Zamknięty.
O 0

okon247

Użytkownik
Mi Niemcy zamykaja kupon ze strzela gola w 90 minutach ale z tego co tu czytam juz moge dom budowac i powiem ze bede mial niedlugo przyplyw gotowki ???? Duzy tu optymizm na Niemcow ???? ,zeby tylko przypadkiem nie bylo placzu ze odpadli i nawet gola nie zdobyli w regulaminowych 90 ???? bo bedzie niedosyt bo dalem tasiemca od soboty do srody,bo nie bylo co grac i wszystko weszlo a Niemcy zamykaja kupon a na 2 kuponie dalem grubo juz na powage ze Niemcy strzela i Holandie awans ???? bo te typy wydaja sie pewne ???? Przed spadnieciem kursow ????
 
legia 122

legia

Użytkownik
to ja powiem szyderczo caly swiat gra na niemcow i buki juz oblewaja szampanami, jutro wszyscy bedziecie plakac nad tym public betem oj wszyscy wspomnicie moje słowa
edit: pojutrze oczywiscie ????
dokładnie jutro będą krokodyle łzy nad sromotną przegraną Niemców !
Powiem więcej Niemcy jutro zagrają na zero z przodu !
Tak to się zawsze kończy jak ktoś ulega emocjom i po dwóch niezłych meczach ( Anglia i Argentyna ) sądzi że siłą rozpędu ten 3ci będzie podobny...
Nic bardziej mylnego , osoby które podchodzą w ten sposób do grania przeważnie przegrywają...
Jutro Rzesza będzie płakać a wraz z nią wszyscy grający na nich...
 
M 5

mapolll

Użytkownik
dokładnie jutro będą krokodyle łzy nad sromotną przegraną Niemców !

Powiem więcej Niemcy jutro zagrają na zero z przodu !

Tak to się zawsze kończy jak ktoś ulega emocjom i po dwóch niezłych meczach ( Anglia i Argentyna ) sądzi że siłą rozpędu ten 3ci będzie podobny...

Nic bardziej mylnego , osoby które podchodzą w ten sposób do grania przeważnie przegrywają...

Jutro Rzesza będzie płakać a wraz z nią wszyscy grający na nich...


Tak, masz w 100% racje, ekstra analiza, jutro Hiszpania po tym jak niemal odpadła z Paragwajem zacznie grać super skuteczną i widowiskową piłkę, Torres zaś na pewno jutro odzyska formę. Niemcy po rozgromieniu dwóch faworytów do mistrzostwa świata zagrają straszną padakę, przecierz to oczywiste, piłkarze z Niemiec wiedzą że trzeci raz z rzędu nie wygrają więc muszą zagrać na 0 do przodu.
 
M 28

mitch

Użytkownik
Jutro Rzesza będzie płakać a wraz z nią wszyscy grający na nich...
Nawet jeśli to przenośnia to dziwnie to wygląda. Jednak RFN gra a nie żadna Rzesza.
Tak poza tym to uważam, że Niemcy dalej zagrają. Chociaż nic stawiam nic. Wydaje mi sie, że będzie to najtrudniejszy mecz dla ulubieńców Anieli Merkel. Mimo wszystko czuje większą sympatię do Hiszpanów, no ale... Niemcy wydają się mocniejsi.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wiecie co zauważyłem przeglądając 5 str tego tematu, że zdania są podzielone, tak 50-50 można nawet powiedzieć, mimo to są użytkownicy którzy twierdzą że wszyscy będą jutro płakać gdyż wszyscy stawiają na reprezentacje naszych zachodnich sąsiadowi. Analizując to spotkanie wydaje się że Niemcy zrewanżują się Hiszpanom, przynajmniej to według mnie sugeruje dyspozycja i statystyki.

Jeśli mogę coś zasugerować, to czy moderatorzy mogli by zrobić ankietę odnośnie tego spotkania, w drugim spotkaniu wydaje mi się że zdecydowane większość typuje Holendrów, a jestem ciekawy jakby wypadło to odnośnie tego spotkania.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
hiszpanie mieli problemy bo grali w zasadzie z samymi defensywnymi zespolami i stad te problemy w moim przekonaniu, a niemcy napewno nie beda sie bronic tyloma pilkarzami co portugalia czy paragwaj. dla mnie hiszpania wygra i cos czuje ze wysoko
 
L 51

legionista880

Użytkownik
no prosze jak ludzie zaczynaja przed meczem wreszcie myslec ze nie ma latwego zarobku, no pomyslcie sami bukmacherzy ostatnie co oddaliby swoje pieniadze a oddsmakarzy dali kursy kolo 2,9 czy wy myslicie ze oni siedzieli w betonowych schronach jak niemcy laly argentyne? ale juz za pozno na zmiany typow caly swiat juz zagral na niemcow i oczekuje fortuny na swoich kontach, a jutro bedzie wielkie gów... hiszpania zmeczy i awansuje
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
no prosze jak ludzie zaczynaja przed meczem wreszcie myslec ze nie ma latwego zarobku, no pomyslcie sami bukmacherzy ostatnie co oddaliby swoje pieniadze a oddsmakarzy dali kursy kolo 2,9 czy wy myslicie ze oni siedzieli w betonowych schronach jak niemcy laly argentyne? ale juz za pozno na zmiany typow caly swiat juz zagral na niemcow i oczekuje fortuny na swoich kontach, a jutro bedzie wielkie gów... hiszpania zmeczy i awansuje
Jeśli dobrze cie zrozumiałem to typujesz Hiszpanów, skoro tak uważasz twoja sprawa, z tego co widzę to opierasz swój typ głównie na kursach ;). Jeśli byś mógł to nie pisz w każdym poście, że cały świat zagrał/czy zagra na Niemców bo to jest nie prawda. Po drugie jeśli chcesz przekonać kogoś że to Hiszpanią wygra to mógłbyś to w jakiś sposób uargumentować ?, najlepiej nie tekstem w stylu:
no pomyslcie sami bukmacherzy ostatnie co oddaliby swoje pieniadze a oddsmakarzy dali kursy kolo 2,9 czy wy myslicie ze oni siedzieli w betonowych schronach jak niemcy laly argentyne?
bo mecz oglądaliśmy ten i również te Hiszpanów :razz:
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
no prosze jak ludzie zaczynaja przed meczem wreszcie myslec ze nie ma latwego zarobku, no pomyslcie sami bukmacherzy ostatnie co oddaliby swoje pieniadze a oddsmakarzy dali kursy kolo 2,9 czy wy myslicie ze oni siedzieli w betonowych schronach jak niemcy laly argentyne? ale juz za pozno na zmiany typow caly swiat juz zagral na niemcow i oczekuje fortuny na swoich kontach, a jutro bedzie wielkie gów... hiszpania zmeczy i awansuje
Chciałbym zobaczyć twoją minę jak Niemcy wygrają ;)
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Jeśli dobrze cie zrozumiałem to typujesz Hiszpanów, skoro tak uważasz twoja sprawa, z tego co widzę to opierasz swój typ głównie na kursach ;). Jeśli byś mógł to nie pisz w każdym poście, że cały świat zagrał/czy zagra na Niemców bo to jest nie prawda. Po drugie jeśli chcesz przekonać kogoś że to Hiszpanią wygra to mógłbyś to w jakiś sposób uargumentować ?, najlepiej nie tekstem w stylu:
bo mecz oglądaliśmy ten i również te Hiszpanów :razz:
hiszpania ma po prostu lepszych graczy o wyzszych umiejetnosciach, duzo osob zauwazylo ze szwajcaria czy portugalia parkowaly autobusy na swoich polach karnych a z niemcami druzyny anglii i arg graly ofensywnie i przeciez polowa goli dla niemiec padla po kontrach dodatkowo nie zagra muller co tez jest wielkim oslabieniem
co do booma chcialbym zobaczyc twoja mine a w zasadzie placz po porazce argentyny takich frajerow w obronie dawno nie widzialem a to mialy byc wielkie indywidualnosci
 
rychuu 84

rychuu

Użytkownik
Buki dają wysokie kursy na Hiszpanów z racji tego, że to aktualni mistrzowie Europy i są wyżej w rankingu. Wielu ludzi zagra na nich właśnie z tego powodu. Ich gra natomiast jest daleka od ideału. Bądźmy szczerzy - są w półfinale tylko dlatego, że mieli łatwych przeciwników po drodze i wiele szczęścia. Drużyna ma ogromny potencjał, ale na boisku czasami wyglądają jakby grali w jednej ekipie od wczoraj. Oczywiście całkowicie nie wolno ich skreślić, ale w jutrzejszym meczu to nie oni będą faworytami.
Niemcy od samego początku pokazują że są zgrani i bramkostrzelni. Rozkręcają się z meczu na mecz. Gromią swoich rywali i to nie byle jakich. Nie mają słabych punktów i według mnie to właśnie oni idą na mistrza. Jako jedyni tworzą drużynę, a nie zlepek piłkarzy. Jedynym ich problemem może być brak Mullera, ale i z tym powinni sobie poradzić.
Przy tym co pokazują aktualni mistrzowie Europy nie postawiłbym na nich nawet złotówki. Najlepsza drużyna tych mistrzostw pozbawi ich jutro marzeń o finale. Typuję więc:
Niemcy @ 2,93 (Pinnacle)
Niemcy DNB @ 2,05 (Betsafe)
Niemcy TQ @ 1,95 (Doxxbet)
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
kursy ogólnie są wyrównane na oba zespoły jednym daje się trochę więcej drugim troche mniej ale to już w zależności jakie sumy zakładów poszły w poszczególnych bukach a nie że oddsmakerzy sobie dodają kursy bo Mietek na tej podstawie rozkminia zwycięzce, po prostu minimalizują potencjalne straty
tak jak wyżej napisane Hiszpania mistrz europy i główny kandydat już przed mundialem vs Niemcy ekipa która jak narazie prezentuje stabilną wysoką formę ciężko wytypować faworyta mimo to niemcy prezentują się lepiej do tej pory co nie znaczy że musi być tak do konca
a wyższość umiejętności to totalna bzdura, liczy się zespół i wysoka forma w ten sposób co roku widzimy jak średnie lub mało znane ekipy ucierają nosa tym, papierkowo, wiele lepszym w europejskich pucharach
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
juz tutaj pisalem że moim faworytem do finalu z tej pary jest hiszpania dzisiaj moja teze potwierdzila osmiornica Paul a jak wiemy ona sie nie myli.Zjadła małze z flaga Niemiec.A wiec musze was panowie Niemcy zasmucic ale finalu nie bedzie. ????
 
K 40

kozas

Użytkownik
Przypomnijmy jednak, ze ostatnio jedynie w meczu z Hiszpania Paul sie pomylil ;p
W sumie moglem poczekac bo teraz gdy osmiornica wybrala Hiszpanie zdalem sobie sprawe ze moze jednak to byl zly wybor ;p
Oczywiscie zartuje, ale szczerze mowiac to w sumie smieszne ze jakas osmiornica moze sie pochwalic skutecznoscia typowania jak chyba nikt na swiecie ;p Ciekaw tylko jestem jak w fazie grupowej mial remis przewidziec :]
 
killuminati 0

killuminati

Użytkownik
juz tutaj pisalem że moim faworytem do finalu z tej pary jest hiszpania dzisiaj moja teze potwierdzila osmiornica Paul a jak wiemy ona sie nie myli.Zjadła małze z flaga Niemiec.A wiec musze was panowie Niemcy zasmucic ale finalu nie bedzie. ????
A więc po co rozgrywane są te mistrzostwa? Ustawcie 32 akwaria i niech ośmiornica wytypuje zwycięzce.
@&quot;CAŁY ŚWIAT stawia na Niemców&quot;, potrafimy czytać, nie musisz nam przypominać co dwa posty. Pogadamy po meczu. Widzę, że Paul nie dorasta nawet do pięt naszym znawcą, co z tego kto wygra, oni wiedzą jaką taktykę obiorą trenerzy, kto spisze się źle, przepowiadają nawet zmianę ustroju w Niemczech. Jak widać słońce wpływa źle na poniektóre głowy. Ciężko poczekać do jutra na mecz? Od kilku stron wałkowane to samo, niektórzy mogliby nawet kopiować swoje wczesniejsze posty - zero różnicy. pzdr
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
No to przesądni kibice mają teraz ból głowy bo :


Mam nadzieje że Paul tym razem się pomyli ;)
jak znowu ten ośmioramienny skurczybyk dobrze wytypuje mecz to chyba w to uwierzę :grin:
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
Mam nadzieje że Paul tym razem się pomyli ;)
jak znowu ten ośmioramienny skurczybyk dobrze wytypuje mecz to chyba w to uwierzę :grin:
Ja też mam nadzieję, że tym razem Paul się pomylił, tak jak 2 lata temu na euro 2008 gdy wybrał &quot;jedzonko&quot; z flagą Niemiec, a wygrała Hiszpania. W tym roku ta sama para gra i wybrał Hiszpanie, więc co by nie było wychodzi, że Niemcy powinni wygrać (takowy jakby rewanż) :p

ale głupotą by było sugerować się zdaniem ośmiorniczki gdy w grę wchodzą pieniądze i super puchar dla jednej z drużyn ;)

chociaż niektórzy wieżą nawet w niebieskie sweterki :]
zatem gdyby miałby jakoś pomóc to będe wierzyć i ja hehe :razz:

ja osobiście postawiłam na zwycięstwo w dzisiejszym meczu Holandii i na jutrzejsze Niemców, 1/2 kuponu mi jak narazie weszła, liczę po obejrzeniu wszystkich meczy Niemców jak i Hiszpani, że druga także wejdzie, ale nie można być nigdy pewnym!

zastanawiam się dodatkowo, czy się nie zabezpieczyć i postawić również na Hiszpanie, ale z reguły nie stawiam na dwie inne drużyny w meczu bo przynosi mi to jakiegoś pecha i jest wtedy remis i zero na koncie :;/:

hmm to może na remis postawić? :cool:
 
krzysiultd 0

krzysiultd

Użytkownik
Widzę, że zawiązała się ostra dyskusja, która w tej chwili już nie ma nic wspólnego z argumentowaniem, więc szkoda oczu na czytanie tego :razz:
dla mnie jutro liczyć się będzie przede wszystkim widowisko bo typowanie w takim meczu byłoby niezwykle trudne.
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie na forum i trzeba to zdanie szanować, nawet jeśli się z nim w ogóle nie zgadzacie. W kwestiach sportowych argumenty są tak mętne, że ich przytaczanie często nie ma sensu. &quot;Czy Hiszpania gra dobrze czy nie?&quot; to pytanie subiektywne i nie da się na nie jednoznacznie odpowiedzieć, nie może grać źle, bo jest w półfinale, ale czy gra na miarę oczekiwań? Na pewno część kibiców jest rozczarowana.
Niemcy zadziwili swoją grą cały świat, bo raczej mało kto typował ich na faworytów Mundialu. Jednak po dwóch meczach ciężko jest stwierdzić, czy dziś zagrają tak samo i czy przyniesie to podobny rezultat.
Jak widzicie na każde pytanie można odpowiedzieć &#39;tak&#39; i &#39;nie&#39; i nie muszą to być odpowiedzi sprzeczne.
Szanujcie się ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
20:30 Niemcy - Hiszpania

Niemcy: Neuer - Lahm, Mertesacker, Friedrich, Boateng, Khedira, Schweinsteiger, Trochowski, Özil, Klose, Podolski

Hiszpania: Casillas - Ramos, Pique, Puyol, Capdevila, Busquets, Iniesta, Xavi, Xabi Alonso, Torres, Villa

Sędzia: Viktor Kassai (Węgry)

Skład Hiszpanów do przewidzenia dla każdego:Torres- znowu bedzie nam psuł widowisko, bo nie ma szans że się ogarnia w tak krótkim czasie , Trener Niemiec nie mógł skorzystać z Thomasa Müllera więc wzmocnił środek Trochowskim i pozostał przy dwóch napastnikach.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Spotkanie: Hiszpania - Niemcy
Typ: L.Podolski (strzeli gola = TAK)
Kurs: 3.70
Buk: Betgun

W dzisiejszy wieczór reprezentacja Hiszpanii stanie przed szansą historycznego awansu do finału mistrzostw świata. Myślę że tych złudzeń pozbawi ich jedna osoba. Jest to Lukas Podolski. Reprezentacja Niemiec miała najtrudniejszą drogę do najlepszej czwórki ze wszystkich półfinalistów. Podolski do tej pory zdobył 2 bramki i zaliczył 2 asysty. Tak więc teraz pora na trzecia bramkę. Napastnik Niemiec jest w dobrej formie, dużo biega, szuka pozycji, masa strzałów na bramkę. Podolski gra niemal w każdym meczu i od niego zależy siła ofensywna Niemiec. Co mnie jeszcze bardziej skłania do tego typu? Już mówie: Na pewno nie zobaczymy na boisku naspastnika Niemiec Thomasa Muellera, który pokazał się na turnieju się ze znakomitej strony. Młody napastnik Bayernu Monachium jest zawieszony za nadmiar żółtych kartek. Mało tego. Uraz mięśni brzucha w dalszym ciągu eliminuje z gry napastnika Cacau. Hmm.. kto zostaje z przodu? Klose + Podolski. Na nich będzie ciążyło zdobywanie bramek w tym meczu. Na Klose można liczyć, ale na Podolskim również wywierana jest duża presja za wynik. Tak doświadczony napastnik powinien sobie z tym poradzić i poprowadzić drużynę Niemiec do wielkiego Finału.



Typ 2: Niemcy (awans)
Kurs: 1.90
Buk: Betgun
Jako drugi bardziej pewny typ podaje awans Reprezentacji Niemiec do Finału. Argumenty mam proste Hiszpanie mięli mniej wymagających przeciwników z którymi wygrywali w trudach. Niemcy prezentują się na mistrzostwach świetnie. Po 4 gole strzelone Anglii i Argentynie robią wrażenie. Dodatkowo wspomagam się również innymi statystykami, które przemawiają minimalnie na korzyść Niemiec. Bilans spotkań obu drużyn jest dość wyrównany. Niemcy mierzyli się do tej pory z Hiszpanią 20 razy. Nasi zachodni sąsiedzi wygrali osiem spotkań, a przegrali sześć. Sześciokrotnie padał remis. Ostatni mecz wygrali Hiszpanie (finał mistrzostw Europy w 2008 roku) jednak było to dopiero drugie zwycięstwo nad Niemcami w ośmiu ostatnich potyczkach. Czas na wielki rewanż ze strony niemieckiej piłki. Niemcy lepiej prezentują się również na mistrzostwach świata, gdzie wygrali z Hiszpanią dwa ostatnie mecze i jeden zremisowali. Jedyne co przemawia za Hiszpania jest to iż zdecydowanie lepiej wygląda ich sytuacja kadrowa. Vicente del Bosque ma do dyspozycji wszystkich zawodników i od niego zależy, kto wybiegnie w pierwszej jedenastce. Jedno jest pewne W środę poznamy drugiego finalistę mistrzostw świata. W Durbanie reprezentacja Niemiec moim zdaniem pokona rywali, być może dopiero po dogrywce lub rzutach karnych. Dlatego stawiam bezpiecznie na awans.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom