>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 finału: Niemcy - Hiszpania [środa 20:30]

Status
Zamknięty.
L 51

legionista880

Użytkownik
skoro rośnie kurs na niemców tzn że więcej osób obstawia zwycięstwo hiszpanów.
na facebooku na profilu tvp piłka nożna np więcej komentarzy tyczy się zwycięstwa hiszpanów, tutaj są zdania podzielone, ale znając życie więcej ludzi w polsce kibicuje hiszpanom, ze względu na znane nazwiska hiszpańskie, przez tytuł mistrza europy itp. kurs nie odzwierciedla zwycięscy co przykładem są drużyny które odpadły, na czele z wielką brazylią
dlatego Panowie mowie z dniem dzisiejszym duze wieksze obroty ida na hiszpanow ale kiedy wczoraj sie upieralem ze zdecydowana wiekszosc gra na niemcow tak wlasnie bylo, dopiero teraz zobaczylem gielde i kursy wiec faktycznie mozna powiedziec ze role sie odwrocily ALE DOPIERO DZIS a nie wczoraj i pare dni wczesniej
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
kurs = ilosc typowanych ludzi i tyle, pogódź się z tym, albo zatrudnij się w bukchmacherce to będziesz wiedział dokładnie na czym to polega ???? to chyba jedyne wyjście, będziesz miał czarne na białym wszystko. bezsensu jest tutaj rozmawiać o specyfikacji kursów, już lepiej o psie który wybrał z misek niemiecką kiełbaskę i wytypował zwycięzcę, co mnie rozwaliło oglądając wiadomości, czego to ludzie nie wymyślą z podniety tak ważnego meczu hehe ;)
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
legionista bo ludzie obstawiają na ostatnią chwile mecze, ja tak np często robie, wolę wcześniej poczytać o kontuzjach, wyborach, trenerach itp... zapoznać się dokładnie, nie stawiać dużych pieniędzy na chybił trafił. dlatego te role się odzwracają. a skąd wiesz że wczoraj i dni wcześniej nie stawiali sami miłośnicy niemiec itp, a dziś odwrotnie hiszpanów, co forum to zdania są podzielone lub faworyzowane jednej lub drugiej druzynie, ja ogolnie stwierdzam ze wiecej ludzi jest za hiszpania, choc ja za niemcami. przestanmy rozmawiac o kursach, kazdy stawia na kogo uwaza, a dlaczego taki i nie taki kurs jest to tez raczej kazdy wie i nie pyta czemu. jak ktos nie wie, to proponuje zadzwonic na infolinie bukmachera i spytac czemu, napewno odpowiedza, skoro zapewniaja pomoc online 24/h ????
 
L 51

legionista880

Użytkownik
legionista bo ludzie obstawiają na ostatnią chwile mecze, ja tak np często robie, wolę wcześniej poczytać o kontuzjach, wyborach, trenerach itp... zapoznać się dokładnie, nie stawiać dużych pieniędzy na chybił trafił. dlatego te role się odzwracają. a skąd wiesz że wczoraj i dni wcześniej nie stawiali sami miłośnicy niemiec itp, a dziś odwrotnie hiszpanów, co forum to zdania są podzielone lub faworyzowane jednej lub drugiej druzynie, ja ogolnie stwierdzam ze wiecej ludzi jest za hiszpania, choc ja za niemcami. przestanmy rozmawiac o kursach, kazdy stawia na kogo uwaza, a dlaczego taki i nie taki kurs jest to tez raczej kazdy wie i nie pyta czemu. jak ktos nie wie, to proponuje zadzwonic na infolinie bukmachera i spytac czemu, napewno odpowiedza, skoro zapewniaja pomoc online 24/h ????
jesli rozmawiamy o samym forum to jeszcze wczoraj bylo 80 procent za niemcami ale co blizej meczu to coraz wiecej za hiszpania. nie wiem czy przerzuty ale zastanawia mnie zaklad ze niemcy strzela wiecej niz 1,5 gola kurs 2,7 to jak nikt tego nie stawia? wyglada na bardzo ladny kupon ja mam na hiszpanie od poczatku turnieju wiec nawet jakby pol druzyny bylo kontuzjowanej to i tak czy bym chcial czy nie musialbym liczyc na dogodne rozstrzygniecie
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
ośmiornica, pies, sweterki, magiczne liczby = to jedynie potwierdza zainteresowanie duże meczem całego globu i odliczanie takimi wypychaczami czasu sekund do 20:30 ???? napewno jest to zabawne i nie widze przeciwskazan by ludzie nie wymyślali takich rzeczy, niektóre rzeczy naprawdę bawią i wywołują radość dodatkową mistrzostwami. proponuje zakończyć rozmowę o ideologii kursów, a skupić się bardziej na Niemcy-Hiszpania. a swoją drogą legionista na kogo postawiłeś i na jakich zasadach?
 
L 51

legionista880

Użytkownik
ośmiornica, pies, sweterki, magiczne liczby = to jedynie potwierdza zainteresowanie duże meczem całego globu i odliczanie takimi wypychaczami czasu sekund do 20:30 ???? napewno jest to zabawne i nie widze przeciwskazan by ludzie nie wymyślali takich rzeczy, niektóre rzeczy naprawdę bawią i wywołują radość dodatkową mistrzostwami. proponuje zakończyć rozmowę o ideologii kursów, a skupić się bardziej na Niemcy-Hiszpania. a swoją drogą legionista na kogo postawiłeś i na jakich zasadach?
mam na to ze villa zostanie KS po kursie 9 i ze hiszpania wygra mistrzostwa po kursie 4,6 ogolnie do wyjecia bardzo duzo ale zapeszac nie chce
 
lara_perkins 76

lara_perkins

Użytkownik
ja mam podobne kursy ale na... przeciwników hiszpanii. ok trzeba się zbierać pomału na mecz, życzę wszystkim przede wszystkim świetnego widowiska przed tv/tele itp i niech wygra drużyna która na to dziś zasłuży, a nie szczęście i totalny fart. oczywiścię chciałabym żeby to byli Niemcy, bo jak narazie zasługują ???? pozdro!
 
L 51

legionista880

Użytkownik
szuwi myslalem o kontrach ale zdecydowalem ze jednak kontra to tylko na final uwierz ze nie do konca kalkuluje mi sie granie na niemcow jako kontra mimo ze na hiszpanii do wyjecia mam bardzo duzo, o stawkach i ile do wyjecia powiem po meczu jak mowie nie chce zapeszac
tu link do mojego wariata ostatni raz za takie grosze zagralem az 8 lat temu jak w mlodosci sie gralo po 2 zlote ???? oprocz niego mam jeszcze kupony na duzo wyzsze stawki na hiszpanie i ville ale juz po nizszym kursach (w polowie turnieju stawiane)
link do wariata : http://forum.bukmacherskie.com/f280/ciekawe-zaklady-na-ms-44498-2.html#post1657387
jak villa ma wymeczyc na 1-0 to biore wynik w ciemno ???? ale to nie bedzie chyba taki mecz
jak widzicie sporo przewidzialem np forme torresa i rooneya czy odpadniecie brazylii w quarter ale akurat trafili na holendrow
 
L 51

legionista880

Użytkownik
chce byc kulturalny ale takich statystykow nazywam zwyklymi debilami, dostaja pensje zeby poodejmowac i pododawac liczby a na koncu cos zauwaza ze wychodzi wynik sprzed 50 lat i obwieszczaja to swiatu a media lykaja i pisza na stronach, lepiej ich pensje dac na glodujace dzieci chociaz bedzie pozytek, ja tez slyszalem 5000 oblcizen ze w grudniu za 2 lata bieguny sie zamienia i swiat bedzie zamarzal czy cos takiego nawet nie wiem dokladnie co sie stanie bo smiac mi sie chce z tych liczbowych baranow...tyle
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
chce byc kulturalny ale takich statystykow nazywam zwyklymi debilami, dostaja pensje zeby poodejmowac i pododawac liczby a na koncu cos zauwaza ze wychodzi wynik sprzed 50 lat i obwieszczaja to swiatu a media lykaja i pisza na stronach, lepiej ich pensje dac na glodujace dzieci chociaz bedzie pozytek, ja tez slyszalem 5000 oblcizen ze w grudniu za 2 lata bieguny sie zamienia i swiat bedzie zamarzal czy cos takiego nawet nie wiem dokladnie co sie stanie bo smiac mi sie chce z tych liczbowych baranow...tyle
Wiesz w ogóle co to są statystyki, a co to jest ciekawostka ? :-|
Nikt za to nie dostał pieniędzy, po prostu czysta zabawa tak samo jak magiczne sweterki Joachima czy też ośmiornica.
Dziwne, że jeszcze nie dostałeś kartki za te bluzgi wszystkie w tym temacie.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Wiesz w ogóle co to są statystyki, a co to jest ciekawostka ? :-|
Nikt za to nie dostał pieniędzy, po prostu czysta zabawa tak samo jak magiczne sweterki Joachima czy też ośmiornica.
Dziwne, że jeszcze nie dostałeś kartki za te bluzgi wszystkie w tym temacie.
troche dziala na nerwy jak powazne media za ktore uwazam w/w przez Ciebie CALY CZAS podchwytuja jakies glupoty, a ty powinienes dostac kartke za dublowanie tego samego po strone wczesniej ktos napisal dokladnie to samo, najpierw patrz na siebie a pozniej na innych
w dodatku jest napisane ze STATYSTYCY Z RPA - slepys? i UWIERZ MI PLACA IM ZA TO NIKT W DZISIEJSZYCH CZASACH ZA DARMO NAWET W MORDE NIE DA ????
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Trafiła kosa na kamien tak można opisac mecz Niemców,nie było Mullera i przegrali tak jak mówiłem ktos z tej maszynki wyleci i odrazu sie tnie ta gra brawo Hiszpanie brawo del Bosque
 
michau 84

michau

Forum VIP
Trafiła kosa na kamien tak można opisac mecz Niemców,nie było Mullera i przegrali tak jak mówiłem ktos z tej maszynki wyleci i odrazu sie tnie ta gra brawo Hiszpanie brawo del Bosque
Gdzie się gra cięła? Obie drużyny zagrały wzorowo mecz. Nikt nie powinien mieć nic sobie do zarzucenia po tym spotkaniu. No, może Pedro po tej egoistycznej akcji gdzie powinno być 2:0 i po meczu. Założenia taktyczne spełnili wszyscy w 200%. Polotu brakowało co poniektórym, ale to jest półfinał MŚ. Nie ma przelewek i miejsca na jakieś sztuczki. A jak widać jeden błąd w kryciu i jest po meczu... Szkoda, że Niemcy nie wyrównali, bo przynajmniej remis im się należał.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Gdzie się gra cięła? Obie drużyny zagrały wzorowo mecz. Nikt nie powinien mieć nic sobie do zarzucenia po tym spotkaniu. No, może Pedro po tej egoistycznej akcji gdzie powinno być 2:0 i po meczu. Założenia taktyczne spełnili wszyscy w 200%. Polotu brakowało co poniektórym, ale to jest półfinał MŚ. Nie ma przelewek i miejsca na jakieś sztuczki. A jak widać jeden błąd w kryciu i jest po meczu... Szkoda, że Niemcy nie wyrównali, bo przynajmniej remis im się należał.
remis niemcom? hiszpanie 7 setek sam na sam i 3 strzaly alonso obok bramki niemcy pol strzalu telewizor sie popsul?
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Khedire powinnien zmienić szybciej, był niewidoczny cały mecz nie to co zawsze a do tego to on nie przypilnował Puyola z tego co wiem przy golu
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
legionista nie przegadasz tutaj tym ludziom.to sa wielcy znawcy którzy siedza tutaj kupe lat i oni nawet przy porazkach wyciagaja same plusy druzyn na które stawiaja.Dla mnie Hiszpania zagrala sredni mecz bo powinno sie skonczyc 3,4-0.Szkoda juz tutaj rozpisywac o tym meczu bo kto oglada mistrzostwa gra u buków troche lat to stawial na Hiszpanów a nie Niemców.czas na finał i czas na Holandie
 
michau 84

michau

Forum VIP
remis niemcom? hiszpanie 7 setek sam na sam i 3 strzaly alonso obok bramki niemcy pol strzalu telewizor sie popsul?
Taaaak, miliard setek. Cóż z tego? Wykorzystali coś? Nie. Uratował ich stały fragment. A gra Niemców (poza mniejszą ilością sytuacji bramkowych) nie odstawała niczym od Hiszpanów. A to, że Hiszpanie mogli zagrać lepiej to inna bajka. Niemcy w końcu też. Możemy tak dywagować w nieskończoność. Poza tym, mimo jednej bramki mecz był ciekawy.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Taaaak, miliard setek. Cóż z tego? Wykorzystali coś? Nie. Uratował ich stały fragment. A gra Niemców (poza mniejszą ilością sytuacji bramkowych) nie odstawała niczym od Hiszpanów. Poza tym, mimo jednej bramki mecz był ciekawy.
hahah niemcy nie odstawali? widac bylo w koncowce brak pomyslu tylko wkopywanie pilek nie umieli utrzymac sie na polowie hiszpanii jak ci drudzy przez caly mecz.hiszpanie mieli sety bo umieli poklepac obrone niemiec i taka prawda czlowieku co ty porownujesz? zonde z maluchem.REMIS SIE NIEMCOM PRZYNAJMNIEJ NALEZAL - KOMENTARZ ROKU
 
michau 84

michau

Forum VIP
hahah niemcy nie odstawali? widac bylo w koncowce brak pomyslu tylko wkopywanie pilek nie umieli utrzymac sie na polowie hiszpanii jak ci drudzy przez caly mecz.hiszpanie mieli sety bo umieli poklepac obrone niemiec i taka prawda czlowieku co ty porownujesz? zonde z maluchem.REMIS SIE NIEMCOM PRZYNAJMNIEJ NALEZAL - KOMENTARZ ROKU
A jakiej Ty gry oczekiwałeś w meczu o finał, gdzie drużyna przegrywa i ma 20 minut do końca meczu ? Nic już wtedy nie jest szablonowe i trzeba uciekać się do takich akcji. Chyba, że spodziewałeś się że Joachim weźmie time-out i ustali ultra ofensywną-piękną i bajeczną taktykę... Pogratulować spokoju Hiszpanii i doświadczenia, szczególnie duetu Xavi &amp; Iniesta.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom