>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Capital One Cup 11-12.12.2012

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Jutro i we środę ćwierćfinały Pucharu Ligi czy inaczej nazywając Capital One Cup. Na placu boju pozostało już aby 8 zespołów. Jutro wieczorem 2 spotkania. Arsenal po szalonej poprzedniej rundzie z Reading czeka zdaje się trochę łatwiejsze zadanie bo tym razem rywal dużo słabszy, bowiem z League Two. Drugi jutrzejszy pojedynek to już bój drużyn z Premier League. Norwich vs Aston Villa. Na Carrow Road już niejedna ekipa pogubiła pkt w lidze, ciekawe czy Kanarki w pucharze będą tak samo groźne. W środę Swansea u siebie podejmie Middlesbrough. Mecz Chelsea z Leeds z racji KMŚ został przełożony na 19 grudnia.

WilliamHill oferuje takie kursy:



Jak macie jakieś pomysły jak zarobić na tych meczach to śmiało ;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Jedynym sensownym meczem na Capital One jest moim zdaniem pogranie na Norwich, nie mam pojęcia jaka kadra jest powołana na ten mecz ale czytałem wywiad w którym ich trener wypowiadał się,że chce wykorzystać atut własnego boiska i dojść jak najdalej w tym turnieju.
Norwich ma świetną passę, są niepokonani w lidze od 10 spotkań a w tym czasie grali m.in. Z AFC, Spurs, MU,Evertonem czy Swansea. W tej serii grali u siebie grali 5 razy na własnym obiekcie i wszystkie mecze wygrali, strzelili 7 bramek stracili zaledwie 2. Jakby tego było mało czyste konta zachowali podczas tych potyczek z Arsenalem, United i Stoke. Co ważne mają za sobą już mecz z Villą w Birmingham gdzie padł remis 1-1.
Patrząc na tabele to Aston Villi Capital One jest zbędne, zajmują oni 16 miejsce a przed nimi ciężki grudzień. W następnej kolejce jadą na Anfield, w kolejnej na Stamford by po 3 dniach gościć u siebie Spurs a na zakończenie roku 29 grudnia grać z Wigan.
Nie zamierzam wiele szukać atutów Norwich ale moim zdaniem Lambert będzie na tyle mądry i odpuści ten nic nie znaczący puchar.
A kurs przedni aby ryzykować na Norwich, które ma świetną passę i co najważniejsze kolejny mecz w lidze rozegrają na własnym obiekcie z Wigan
Norwich win 2.00 bet365
Dla bardziej ostrożnych polecam Norwich awansuje 1.57 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Arsenal zagra składem : Szczęsny – Jenkinson, Squillaci, Djourou, Meade – Coquelin, Ramsey – Chamberlain, Rosicky, Podolski - Chamakh
Zabraknie na pewno : Giroud, Walcott, Santos, Koscielny, Diaby i Fabiański
----------------
Norwich zagra bez : Bennetta, Tetteya, Hoolahana, Whittakera. Powróci Turner.
Aston Villa zagra bez : Westwood nie wystąpi występował w Crewe więc tutaj występ odpada, Stevens i Vlaar nie zagrają z powodu urazów.
Wydaje mi się że nie ma sensu ryzykować Arsenalu po tak marnym kursie może pierwsza połowa z X dla Bradford. Natomiast spotkanie Kanarków to jedna wielka niewiadoma.
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Polecam typ na over kartkowy za 1.61 w bet365. Druzyny nizszych lig zawsze chca sie pokazac na krajowym podworku i tylko dzieki pucharom maja okazje, walcza za dwoch i probuja nadgryzc troche faworytow... Chodzilo mi po glowie 1X ale roznie moze byc. A wiec over 2,5. Pzdr


Edit:
Nie napisalem o jaki mecz chodzi i nikt mnie nie upomnial? ;))) arsenal, a karteczki wjechaly. ✅

Norwich dno i sto metrow mulu...:zoltakartka:
 
Z 627,9K
Leeds -Chelsea
typ 1
kurs 5,00
Dla mnie osobiscie to postaweiene na Leeds za drobne to dobre rozwiazanie.Gracze gospodarzy niesa tacy slabi i moga sprawic niespodzianke w postaci zwyciestwa nad faworytem.Wiadomo ze w pucharach to padaja rozne wyniki a zwlaszcza w Angli.Chelsea mnie osobiscie niespecjalnie przekonuje swoja gra i mysle ze dojdzie do niespodzianki.ewentualnie mozna postawic 1x i powinno siasc.Nie takie przeciesz sensacje byly w tych rozgrywkach
Robson // Nie poprawisz błędów usunę bo marna wartośc merytoryczna i tak.
Pzdr
 
N 23

nekar

Użytkownik
Bradford - Arsenal
Prawdopodobny skład Arsenalu : Martinez- Jenkinson, Squillaci, Djourou, Meade – Coquelin, Ramsey – Chamberlain, Rosicky, Arshavini - Chamakh
Myślę, że warto spróbować Arshavina, że strzeli bramkę z kursem 5.0 w bet365
Arsenal sporo nastrzelał w dwóch poprzednich meczach Capital One Cup - 13 goli. Myślę, że i tu będzie podobnie a Arshavin będzie miał nie tylko asysty ale i sam strzeli. Dotychczas w tych rozgrywkach strzelił 3x, asystował 8x.
n.
bet void
nie wystartował
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Arsenal win po pierwszej połowie @ 1,80 Expekt
Kadra Arsenalu nie najgorsza i powinna wystarczyć na Bradford, ale wiadomo że zespoły z gorszych lig zawsze spinają się na mecze z tego typu drużynami, więc zapowiada się nam ciekawy pojedynek. Kanonierzy wygrali swój poprzedni mecz ligowy, stworzyli sobie wiele sytuacji, jednakże nadal mają problemy ze skutecznością. Zdobyli bramki po rzutach karnych, ogolnie rzecz biorac kontrolowali mecz i wszystko dobrze skończyło się dla podopiecznych Wengera. Myślę, że tym razem Arsenal będzie chciał jak najszybciej zdobyć bramkę i nie popełnić błędów z ostatnego spotkania Pucharu Ligi, a mianowicie z Reading, gdzie wygrali po dogrywce jednak przegrywali po pierwszej połowie coś koło 3-0/4-0. Nie mogą zlekceważyć rywala , bo inaczej może się to skończyć tragicznie. Co wiecej dostali chyba nauczkę, tak więc wszyscy powinni dać z siebie wszystko. Arsenal nie wygrał jakiekolwiek trofeum już od paru ładnych lat, ale mają ku temu szanse, bo przecież Puchar Ligi jest spokojnie do zdobycia. Wenger jest tego świadomy i mam nadzieję, że zmotywuje swoich zawodników do uzyskania jak najlepszego wyniku. Przewidywana jedenastka nie jest słaba, Rosicky - Chamberlain - Arshavin - ta trójka ofensywna będzie kierowala poczynami gości i uważam, że ta ostatnia dwójka ma coś do udowodnienia w ostatnich spotkaniach, bo Chamberlain gra padake, a Rusek jeżeli myśli przynajmniej o ławce, musi się dzisiaj pokazać z dobrej strony.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Swansea - Boro
typ: więcej goli niż 3.5
2.7
Fortuna

Na Liberty Stadium zagrają ósma drużyna Premier League z M&#39;borough.
Nie wiem jak zagwarantować dosyć pewnie że padną tu więcej niż 3 gole ale ostatni mecz na tym stadionie ósmego grudnia jest dobrą reklamą. Walijska drużyna przegrała 3:4 z Norwich. Dwa tygodnie wcześniej zaś było 3:1 dla gospodarzy z WBA, pomóc w odniesieniu rezultatu może najlepszy strzelec Swansea i Premiership Michu, hiszpański pomocnik jest objawieniem tego sezonu. Goście zajmują trzecią pozycje na zapleczu ekstraklasy. Mogą i nie muszą się wysilać w tym spotkaniu ale przez te rozgrywki najszybciej mogą dostać się do europejskich pucharów, nie wiem czy zależy im na trofeum czy lidze europy ale myślę że gospodarze strzelą gola lub kilka, goście też powinni coś dorzucić bo obrona Swansea nie jest jaka wybitna, 21 goli w 15 kolejkach to średni wynik. Boro jako jedni z kandydatów do awansu powinni się postarać o korzystny rezultat z drużyną z Premiership.
 
K 10

kgmarcin

Użytkownik
Na tobecie zwrot do 20 zł na mecz Swansea - Boro. Osobiście pogram po kursie 4,90 na over 4,5 bramki w meczu. Jak dla mnie bardzo możliwy wynik biorąc pod uwagę ich ostatni mecz gdzie skończyło się 4-3 ????
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Jak ja widze te bety typu &quot; będzie over bramkowy bo ostatnio też był &quot; to mnie aż zęby bolą. Panowie, ogarnijie, mecz meczowi nierówny, do tego puchar ligi, na którym zależy wyłącznie tym z championship i niżej. Proszę mi wybaczyć,że piszę dopero teraz, gdy jest już po meczu ale strzelanie ślepakami i ustawianie nowej zasady bukmacherskiej, że drużyna robiąca dwa overy zrobi i trzeci to lekki zonk. Niemniej szanuje was tu wszystkich na forum i nie miejcie mi za złe. Pozdro i BUK ZAPŁAĆ
 
S 6

szeler

Użytkownik
Leeds -Chelsea
typ 1
kurs 5,00
Dla mnie osobiscie to postaweiene na Leeds za drobne to dobre rozwiazanie.
Bardzo złe rozwiązanie.
po 1 - trener Leeds powiedział, że maja ważne mecze w lidze i starają sie skupić na nich bardziej niż na pucharze(choć to marny argument bo wiemy jakie stosunki panują miedzy dwoma drużynami i kibicami)
po 2 - może forma Chelsea nie powala na kolana ale teraz mają mega motywacje i muszą coś udowodnić kibicom, przegrana na KMŚ była bardzo bolesna co pokazywały zresztą łzy niektórych piłkarzy.
po 3 - kilka piłkarzy Chelsea zapowiedziało że będą chcieli sobie odbić przegrana w Japoni na drużynie Leeds i przy okazji poprawić humor kibicom bo wiemy jak wiele znaczą mecze między Leeds, a Chelsea.
Oczywiście wszystko się może zdarzyć ale polecam granie na Chelsea.
1,67 Bwin ale sądzę, że handi też wejdzie
2,70 Bwin Handi +1
// spokojne handi, można mówić, o słabej formie ale z drużyną drugoligowa Chelsea nie ma prawa przegrać
w drużynie Chelsea na pewno nie zagra Cahill(czerwona kartka), Terry i Romeu (kontuzje )
 
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Leeds u siebie nie raz pokazywali że potrafią powalczyć z najlepszymi w rozgrywkach pucharowych. Ostatnie spotkania na Ellan Road dla gości z Londynu do łatwych nie należały i spodziewam się że dzisiejszej nocy będzie podobnie. Cóż mają gospodarze do stracenia.
Leeds vs Chelsea
BTS @1,57 Bet365
Robson// A może jakieś merytoryczne aspekty przemawiające za tym typem ? Bo nic po tych słowach nie wskazuje za bts...

Jak ci nie wskazuje to nie graj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Leeds - Chelsea

Ja w tym meczu stawiam na gospodarzy, którzy świetnie radzą sobie w tegorocznym Capital One Cup, mając już na rozkładzie drużyny z Premier League – Everton 2:1 i Southampton 3:0. Leeds notuje ostatnio świetne wyniki – w 5 meczach 4 wygrane i jedna porażka. Tymi meczami Leeds potwierdziło aspiracje do gry w Premier League, a aktualnie zajmują 12. miejsce, a do 6. dającego prawo gry w barażach tracą 4 punkty. Zapewne obaj trenerzy dadzą odpocząć większości swoim podstawowym graczom, bo przecież zbliża się maraton świąteczno-noworoczny, gdzie drużyny rozegrają cztery mecze w przeciągu 10 dni. Dodając do tego podróż Chelsea do Japonii, zmianę strefy czasowej, fakt, że Chelsea rozgrywała jeszcze mecze w LM i do końca walczyła o awans, wynika, że to Chelsea bardziej będzie zależało na oszczędzaniu sił. Nie wiem, czy tak bardzo zależy im na wygraniu Capital One Cup, które w zasadzie nic nie daje, oprócz jakichś groszowych premii i miejsca w LE. Przed Chelsea ważniejsze mecze w BPL, w której chcą wygrać a przynajmniej zapewnić sobie miejsce w LM. The Blues zajmują 3. miejsce ze startą 7 punktów do Man City i jednym meczem zaległym, do tego po piętach depczą Tottenham, Arsenal, Everton i WBA. Biorąc pod uwagę czysto sportowe aspekty, to, niestety nie oglądam Championship, żeby stwierdzić jak gra Leeds, ale sądząc po ostatnich wynikach jest chyba nieźle. Chelsea gra z kolei w kratkę. Benitez raczej drugim Di Mateo nie będzie, drużyna pod jego wodzą spisuje się słabo, do tego trener nie ma poparcia kibiców. Bolesna musi też być porażka w KMŚ, gdzie chyba liczono na coś więcej. Czas wspomnieć o absencjach. W Leeds zabraknie bramkarza Ashdown&#39;a, który rozegrał w tegorocznym Capital One Cup 4 mecze. Nie zagra również kapitan zespołu Peltier oraz Thomas (obaj pomocnicy), a także wypożyczony ze Swansea obrońca Tate. Chelsea z kolei ma duże problemy w obronie, bo nie zagrają Terry i Cahill, w pomocy nie będą mogli wystąpić Ramires, Obi Mikel oraz Romeu. Niepewny jest występ Sturridge&#39;a. Dodatkowy smaczek na to spotkanie to fakt, że managerowie obu zespołów: Benitez i Warnock nie przepadają za sobą i na pewno będą chcieli utrzeć nosa swojemu rywalowi. Szanse zespołów oceniam mniej więcej pół na pół i wobec takiej rozbieżności w kursach stawiam na Leeds, które ma atut własnego boiska, lepsze ostatnie wyniki, dotychczasową dobra grę w Capital One Cap, fakt, że są lepiej wypoczęci. Za Chelsea przemawia tylko, to że mają lepszych rezerwowych, ale i tutaj nie wiadomo, czy będą mieli wystarczająco sił, po podróży do Japonii.


Leeds - Chelsea ⛔ 1:5
Typ: 1DNB
Kurs: 3,50
Stawka: 1/10
Buk: Bwin
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Bułeczka wszystko napisał dokładnie o tym typie i trzeba się z nim tylko zgodzić. Dziś raczej warto grać bardziej w strone Leeds niż mistrza Europy.
Ja się po tych 3 zwycięstwach Chelsea Londyn nabrałem na ich powrót formy, a oni nadal grają słabo, nic się w tym zespole nie zmieniło, Torres tak jak był to i jest bez formy. Brak po drugie takiego kata w tym zespole jakim był Drogba. Myślę, że Benitez szybko wyleci z Chelsea, a w zimowe transfery Abramowicz mocno zainwestuje.
Do takich pucharów zespoły z Premier League podchodzą tak jak do LE (no chyba, że jest to już finał) czyli grają tam na pół gwizdka drugim składem, jak się uda przejść dalej to fajnie, jak nie to trudno.
Moim zdaniem Londyńczycy będą chcieli teraz skupić się na lidze by tam odnieść sukces po odpadnięciu z LM, choć i oto będzie piekielnie trudno.
W skrócie:
✅ Słaba forma Chelsea
✅ Brak 100% zaangażowania w takich pucharach przez Chelsea
✅ Daleka podróż z Japonii do Anglii zawodników Chelsea
✅ Za 4 dni Chelsea ma kolejny ważny mecz w lidze
✅ Puchary rządzą się swoimi prawami, a tym bardziej wielkiej sensacji nie będzie jak opadnie taki klub z tych rozgrywek z drużyną z Championship
✅ Wysoki kurs na gospodarzy co czyni typem Valuebetem
- - - - -
1:5 Szok!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Dodam tylko,że także to pograłem a h2h też napawa optymizmem... mecze Leeds u siebie z Chelsea:
Leeds - Chelsea 1-1
Leeds - Chelsea 2-0
Leeds - Chelsea 0-0
Leeds - Chelsea 2-0
Leeds - Chelsea 0-1
Zagrane dla zabawy aby lepiej się mecz oglądało, jakim się nie skończy wynikiem to będę zadowolony bo Leeds nie lubię a Beniteza jeszcze bardziej.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Dodam tylko,że także to pograłem a h2h też napawa optymizmem... mecze Leeds u siebie z Chelsea:
Leeds - Chelsea 1-1
Leeds - Chelsea 2-0
Leeds - Chelsea 0-0
Leeds - Chelsea 2-0
Leeds - Chelsea 0-1

Zagrane dla zabawy aby lepiej się mecz oglądało, jakim się nie skończy wynikiem to będę zadowolony bo Leeds nie lubię a Beniteza jeszcze bardziej.
Tylko, że ostatni mecz był w 2003r. czyli 9 lat temu, a to chyba bardzo istotne jeśli już sugerujesz się h2h
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom