>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europejskiej [1 kwietnia ] - pierwsze mecze

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Czwartek 1 kwietnia
[21:05] Benfica Lizbona - Liverpool FC 2,50 3,20 2,87
[21:05] Fulham Londyn - VFL Wolfsburg 2,20 3,25 3,20
[21:05] Hamburger SV- Standard Liege 1,50 4,00 7,00
[21:05] Valencia CF - Atletico Madryt 1,83 3,50 4,33

Niezwykle ciekawie będzie na Estadio Da Luz i Estadio Mestalla. Dośc powiedziec że zwycięzcy tych dwumeczów zmierzą się w półfinale. Dlatego też wszystkie ekipy mogą mówic o pechu że los skojarzył ich w tej samej cwiartce. Zatem faworyci wykruszą się sami wzajemnie, a to otwiera droge przed HSV które będzie przed ogromną szansą spełnienia marzenia i zagrania finału na swoim stadionie. Może w półfinale dojdzie do pojedynku niemieckiego? Patrząc na poprzednie rundy Ligi Europejskiej napewno będzie ciekawie w kazdym z meczów i kto wie czy nie będizemy świadkami jakiejś niespodzianki jak to miało miejsce nie raz już we wcześniejsych rundach. Osobiście będe 3mał za Benfice, która w tym sezonie pokazuje się z baaardzo dobrej strony. Ich akcje są fenomenalne więc to mój cichy faworyt tych rozgrywek.

A kto jest Waszym faworytem i jakie macie propozycje typów na nadchodzące mecze ? Zapraszam do dyskusji ;)
 
robbn 23

robbn

Użytkownik
Ogólnie w tym sezonie mecze ligi europejskiej są naprawdę bardzo atrakcyjne - nie wiem kiedy ostatnio tak bardzo się tą ligą interesowałem. Świetnie od jakiegoś czasu wygląda gra Benfici, a przy wracającym do formy Liverpoolu można się spodziewać bardzo dobrego dwumeczu, pierwszy mecz w Lizbonie stawiam na Portugalczyków (może z draw no bet).
Kolejne dwa mecze to zaskakująco dobrze radzące sobie drużyny z Belgii (Standard) i Niemiec (Wolfsburg) - zarówno jedna i druga drużyna w swoich ligach grają poniżej oczekiwań (szczególnie Niemcy) i widać, że w rozgrywkach pucharowych pokładają spore nadzieje - wyeliminowanie takich rywali na Panathinaikos, Villareal czy Rubin Kazań mówią same za siebie.
Ostatnie spotkanie to również niemniej emocjonująca para hiszpańska, których potyczki w Primiera Division zazwyczaj dostarczają dużej ilości bramek, spotkanie wyrównane i według mnie nie mające widocznego faworyta.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Dawno temu założyłem się, że tegoroczną Ligę Europejską wygra Hamburger. Do dnia dzisiejszego zdanie podtrzymuje i uważam, że Standard nie jest specjalnym przeciwnikiem dla Niemieckiego HSV. Jednakże mam jeszcze jednego faworyta w walce o puchar. Jest nim Liverpool. Może jest to śmieszne, zwłaszcza po tym co Live wyprawia i wyprawiało jakiś czas temu w lidze, ale czuje, że właśnie o to chodzi. Pokazać społeczności Brytyjskiej, że nie tylko Manchester Utd. może zdobywać jakiekolwiek Puchary Europejskie. Szykuje się ciekawy czwartek. Pozostałe mecze ciężko obstawić. Zwłaszcza Valencie. Po wielkim meczu z Werderem nasuwa mi się tylko jedna odpowiedź. Atletico nie przegra meczu. Pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
ja ubolewam że Fulham rewanżu nie gra u siebie. Potwornie mocna ekipa na swoim stadionie. Może Juve jest w fatalnej formie jak na nich ale 4:1 i tak robi wrażenie. Wcześniej wyeliminowany Szachtar... Wolfsurg gra dorze. I mecz rewanżowy może mieć kluczowe znaczenie. Jednak u siebie Fulham powinno pokazać klasę. Ja stawiam czystą jedynkę

Benfica - Liverpool
niby 1x... ale Liv w formie i coraz lepsza gra w obronie... Akcje Benfici są prowadzone z polotem, pomysłem, ale jak nie strzelają bramki to za dużo powstaje gry na aferę. Odpuszczam

HSV - Liege

HSV od samego początku gra jak najmniejszym nakładem sił. Niesamowity fart w rewanżach z PSV i Anderlechtem. Z PSV powinni przegrać 5:2 a nie 3:2 a z Anderlechtem 6:3 a nie 4:3 no ale jak fart to fart (plus szalona nieskuteczność przeciwnika). do 3 razy sztuka? Moim zdaniem tak. Awans: Standard

4 dwumecz omijam szerokim łukiem
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie: Fulham v VfL Wolfsburg
Typ: Fulham wygra, a liczba goli zdobytych łącznie w meczu wyniesie powyżej 2,5
Kurs: 3.90
Bukmacher: Gamebookers
jesi chodzi o to spotkanie jestem przekonany ze bedzie ono pelne emocji i padnie w nim bardzo duzo bramek zespoly graja bardzo ofensywny i widowiskowy futbool ja daje w nim wiecej szans jednak gospodarzom druzynie Fulham uwazam bowiem ze na wlasnym terenie musza upatrywac szans awansu i wygrac wysoko bo w Niemczech bedzie ciezko drzuyny niemieckie na wlasnych stadionach sa niezwykle grozne mam nadzieje ze fulham mnie nie zawiedzie i zagra po swojemu widowiskowo i z efektem
 
I 1

iksio

Użytkownik
Spotkanie: Fulham - Wolfsburg
Typ: 1
Kurs: 2,20
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Już jutro na Craven Cottage zostanie rozegrane spotkanie 1/4 finału Ligi Europejskiej pomiędzy Fulham a Vfl Wolfsburg. Londyńczycy są prawdziwą niespodzianką tej edycji LE. Po wyeliminowaniu jednego z faworytów rozgrywek Szachatra Donieck oraz Juventusu Turyn przyszedł czas na graczy z Wolfsburga. The Cottagers zajmuja w tabeli Premiership dopiero 11 pozycję, ale na własnym stadionie prezentują naprawdę dobry futbol. W Europejskich Pucharach gospodarze nie przegrali jeszcze meczu przed własną publicznośćią. W ekipie gości prawdopodobnie nie wystąpi najlepszy napastnik - Edin Dżeko, który nabawił się kontuzji kolana. Myśle, że gospodarze ponownie nie zawiodą swojej publicznośći i wygrają pierwszy mecz 1/4 finału.
 
kawiorinho09 0

kawiorinho09

Użytkownik
Spotkanie:Benfica - Liverpool
Typ: Obydwie drużyny strzelą gola
Kurs: 1.95
Buk: Bwin
Analiza: Benfica i Liverpool to dwie bardzo ofensywnie grające drużyny. Benfica w ostatnich 24 meczach zawsze strzelała bramkę, a Liverpool w 32 ostatnich meczach w lidze strzelił 53 bramki. W świetnej formie są snajperzy obydwu drużyn i myślę, że kurs jest bardzo dobry wiedząc o tym, że te dwa teamy są w świetnej formie strzeleckiej.
 
billi 207

billi

Użytkownik
Fulham-Wolfsburg

typ: 1 [ EH 0:1]
bukmacher: Expekt
kurs: 4.5

analiza:

Fulham swietnie sie czuje na wlasnym boisku.W obecnym sezonie w meczach na wlasnej murawie odniesli tylko 4 porazki ! z Man City , Arsenal,Chelsea i Aston Villa jak widac przegrana z takimi rywalami nie jest powodem do wstydu. W lidze europejskiej rowniez sa niepokonani , ostatni pogrom Starej Damy 4-1 i pokonanie obroncy tytulu - Szachtara 2-1 nastawiaja mnie bardzo pozytynie do moje typu. Szczegolnie chcialbym sie tutaj skupic na zwyciestwie nad Juventusem.. zespol ten znajduje sie w dolku , zawodzi w sezonie (podobnie jak aktualny mistrz Niemiec),sytuacja obu druzyn jest podobna. Wolfburg w LE ,w ostanim 2meczu wyeliminowal mistrza Rosji (mojego cichego faworyta) . 1 spotkanie w Kazaniu zakonczylo sie remisem 1-1 a na Volkswagen Arena gora byli gospodarze , przechylajac szale zwyciestwa na swoja korzysc w ostatniej minucie dogrywki. Krotko po tym meczu przyszlo ligowe spotkanie z Hertha... Gospodarze zmeczeni po 120 minutach przegrali z faworytem do spadku az 5-1 !! . Nie sadze , zeby gracze Wolfsburga juz zapomnieli o tym blamazu. Moim zdaniem ,gdy wejda na Craven Cottage i ujrza pelne trybuny , stojace bardzo blisko plyty boiska najzwyczajniej w poczuja respekt do gospodarzy i Fulham wygra conajmniej 2 bramkami.
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik

Valencia - Atletico Madrid
01.04 21:05​


Kolejne spotkanie w ramach Ligi Europejskiej, Valencia podejmować będzie piłkarzy z Madrytu, to starcie będzie o tyle emocjonujące , że to będzie hiszpański pojedynek, z pewnością zobaczymy wiele walki, bo są to zespoły które chcą i raczej będą się liczyć w walce o finał LE. Mecz jak najbardziej overowy, gdyż każda z ekip będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony, sporo zażartych pojedynków, i wiele indywidualnych potyczek (słownych) to widok tego spotkania według mnie. Typuję tu over kartkowy ponieważ uważam , że wielu piłkarzy skupi się na wyeliminowaniu z gry innych zawodników, mówię tu o indywidualnym kryciu, i często może to się zakończyć żółtym kartonikiem.
Mój typ:

over 5,5 kartek
Kurs: 1,9
Tobet​
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Valencia CF - Atletico Madryt
Typ: Over 2,5
Kurs: 1,65
Buk: Bwin
Analiza: Na dobry początek typowania w kwietniu, postanowiłem zagrać coś pewnego, aby nie zacząć od razu od minusa. W Marcu miałem podium na wyciągniecie ręki, ale zwaliłem sprawę. W nowym miesiącu trzeba się poprawić. W jutrzejszym meczu ćwierćfinału Ligi Europejskiej, na Estadio Mestalla zmierzą się dwie drużyny z Hiszpanii. Valencia zagra z Atletico. Stawiam w tym meczu over 2,5, z powodu dwóch wielkich piłkarzy, których obie ekipy mają w linii ataku. Mam na myśli oczywiście Davida Villę i Sergio Aguero. Są to gracze światowego formatu, jedni z najlepszych napastników na świecie. Każdy z nich potrafi zrobić gola z niczego. Wystarczy im pół sytuacji. Do tego mają świetnych partnerów w ofensywie. W drużynie Valencii oprócz Villi za zdobywanie goli są odpowiedzialni Juan Manuel Mata, David Silva, Joaquin, czy Pablo Hernandez. W Atletico Aguero wspierać będą Diego Forlan, Simao, Jose Antonio Reyes i Pablo Assuncao. Jak więc widzimy z przodu obie ekipy mają kim straszyć. W obronie jest jednak nieco gorzej, zwłaszcza defensywa Atletico kiepsko się spisuje w tym sezonie. Liczę na otwarte widowisko, z dużą ilością bramek. Transmisja o 21 w TV4.
Pozdrawiam.
 
tomasz220289 135

tomasz220289

Użytkownik
Spotkanie:Hamburger SV - Standard Liege
Typ: x2
Kurs: 2.45
Buk:Expekt
Analiza: na czwartkowy mecz postanowilem wybrac cos z ligi europejskiej.. bardzo ciekawym kąskiem wydaje sie byc pojedynek Hamburgera SV z belgijski Standardem Liege.. Standard w poprzedniej rundzie wyeliminowal wszechatenskie koniczynki w imponujacym stylu pokonujac te druzyne dwukrotnie.. HSV w dosc kuriozalnych okolicznosciach ( w dużej mierze przy pomocy sędziów) PSV Eindhoven. Ostatnio ogladalem mecz Hamburgera w ligowej potyczce z Borussia Moenchengladbach i powiem jedno.. takiego słabego pojedynku w tym roku w wykonaniu HSV nie widzialem.. grali kompletne dno.. nie potrafili utrzymac sie przy piłce .. gra była chaotyczna.. w ogole nie było widac jakiegokolwiek pomysłu na gre.. a co najwazniejsze wygladali fatalnie kondycyjnie.. mysle ze przy wybieganej drużynie i bardzo agresywnie grajacej jaka jest niewątpliwie będzie to nie lada problem dla niemieckiej ekipy.. Standard Lige znakomicie wygląda jako monolit ostatnimi czasy.. wydaje sie ze wszystko w tej druzynie działa tak jak powinno.. kazdy kto ogladal mecz nr. 1 i 2 z panathinaikosem mysle ze zauważył jak mordercze kontry jak i składne akcje potrafi tworzyc ten zespół.. nie wydaje mi sie by HSV zgarnoł w takiej formie 3 punkty i moim zdaniem x2 to pewniak po ładnym kursie.. osobiscie obstawiałbym 1-2 dla ekipy gosci.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: Fulham - VfL Wolfsburg
Typ: X2
Kurs: 1.57
Bukmacher: Betsson
Analiza:
Dnia 1 kwietnia rozpoczną się ćwierćfinałowe pojedynki Ligi Europejskiej, w jednym z ciekawszych spotkań drużyna Fulham podejmie na własnym stadionie zespół VfL Wolfsburg. Fulham jest to drużyna ligi angielskiej, zespół ten w ligowej tabeli plasuje się na pozycji 10, mając na swoim koncie: 10 zwycięstw, 8 remisów oraz 13 porażek. Ostatni zespołowi temu w lidze wyraźnie nie idzie, 3 kolejne porażki w lidze, ale warto dodać, że dwie z drużynami klasowymi jakimi jest Manchester United oraz Manchester City, jednak już gładkiej porażki na słabiutkim Hull City, nie ma jak usprawiedliwić. Mimo to trzeba stwierdzić, że na własnym stadionie w lidze zespół ten prezentuje się znakomicie, 9 zwycięstw, 2 remisy oraz 4 porażki na pewno robią wrażenie.
Zespół gości to VfL Wolfsburg, jest to 9 drużyna ligi niemieckiej, zespół ten ostatnimi czasy spisuje się znakomicie w 5 ostatnich spotkaniach ligowych: 4 zwycięstwa oraz 1 remis. Wilki dużo lepiej prezentują się w spotkaniach ligowych, zespół ten w lidze niemieckiej 10 razy przegrywał, z czego aż 7 razy na własnym stadionie. Na wyjazdach drużyna ta rozegrała 14 spotkań: 6 zwycięstw, 5 remisów oraz 3 porażki. Fulham wyeliminował w Lidze Europejskiej przeżywający kryzys Juventus Turyn, natomiast VfL Wolfsburg rosyjski Rubin Kazań. Stawiam na zwycięstwo lub remis w tym meczu, ponieważ drużyna angielska przeżywa kryzys natomiast VfL Wolfsburg gra z meczu na mecz coraz lepiej.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valencia - Atletico Madryt
Chyba nikt jeszcze nie zwrocił uwagi na problemy w Valencii. Valencia przed meczem z Atletico ma 3 zdrowych tylko obroncow: Maduro, Dealbert i Bruno. Kontuzje: Mathieu, Miguel, David Navarro, Marchena, Alexis... poza tym nie zagraja Banega, Albelda i Alejandro Dominguez. Prawdopodobnie na lewej obronie należy spodziewać się występu Jordiego Alby, który niedawno debiutował w zespole jako... skrzydłowy.

Jeśli chodzi o Atletico to warto zwrócić, że ta drużyna rozegrała w obecnym sezonie już 49 spotkań!!! Forlan, Simao czy Assuncao spędzili na boisku grubo ponad 3500 minut [Forlan nawet ponad 4000 minut!]. I m.in. stąd bierze się chimerycznośc tego zespołu.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Valencia - Atletico Madryt
Chyba nikt jeszcze nie zwrocił uwagi na problemy w Valencii. Valencia przed meczem z Atletico ma 3 zdrowych tylko obroncow: Maduro, Dealbert i Bruno. Kontuzje: Mathieu, Miguel, David Navarro, Marchena, Alexis... poza tym nie zagraja Banega, Albelda i Alejandro Dominguez. Prawdopodobnie na lewej obronie należy spodziewać się występu Jordiego Alby, który niedawno debiutował w zespole jako... skrzydłowy.

Jeśli chodzi o Atletico to warto zwrócić, że ta drużyna rozegrała w obecnym sezonie już 49 spotkań!!! Forlan, Simao czy Assuncao spędzili na boisku grubo ponad 3500 minut [Forlan nawet ponad 4000 minut!]. I m.in. stąd bierze się chimerycznośc tego zespołu.
to dlaczego grają chimerycznie od początku? Przewidzieli że tyle wyjdzie. No chyba nie...
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
to dlaczego grają chimerycznie od początku? Przewidzieli że tyle wyjdzie. No chyba nie...
Na przyszłość będę wiedział żeby takich informacji nie podawać.

Tak wiedzieli, że nie mieli kasy na transfery i kadra zespołu będzie zawężona. Priorytetem był awans do Ligi Mistrzów -&gt; dwumecz kwalifikacyjny z Panathinaikosem, później przyszedł czas na ligę i na dzień dobry słaby mecz. W między czasie rozgrywki Copa del Rey, trudne boje z Celtą Vigo, Huelvą gdzie trzeba było wyciągać z beznadziejnych stanów.

Nie ma co ukrywać, że Atletico ma wąską kadrę i zmęczenie sezonem u większosci zawodników jest widoczne, ale jeśli uważasz inaczej to ok.
 
vis 0

vis

Użytkownik
Imponujące mają zdrowie! 4000 minut ... ładnie ;) W tym meczu czuje jakiegoś overa , szczególnie po tym co atletico zaprezentowało z Realem + ostatni wynik Valencii a także wynik potyczki z Werderem. Jutro trzeba się temu dokładnie przyjrzeć i wobec sporych braków szczególnie defensywy, dużej sile ognia i nieobliczalnym Aguerro Forlanem Villą wydaje się to całkiem przyzwoity typ ;)
Valencia - Atletico (over 2.5) ? ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Hamburger SV- Standard de Liege
Typ: Over 2.5
Kurs: 1.92
Buk: Betfair
Na primaaprilisowy wieczór niezłym typem wydaje się być Over w spotkaniu HSV ze Standardem. Dlaczego :?: O tym poniżej
Wydaje mi się, że obydwa zespoły mają ogromną siłę w ofensywie. Bardzo dobrzy zawodnicy zarówno w ataku, jak i w pomocy.
No to skoro zacząłem o dobrych zawodnikach, to: w HSV siłą napędową są Mladen Petrić, Ruud van Nisterlooy, a w pomocy grają tacy zawodnicy jak Piotr Trochowski lub Johnatan Pitroipa. Nie sądzę więc, by taki zespół z tak dużą siłą nie był w stanie strzelić 2 goli drużynie, która broni niestety nie najlepiej.
W ataku Standardu grają Igor de Camargo i Milan Jovanović, którzy są moim zdaniem napastnikami bardzo wysokiej klasy. Jest jeszcze Mbokani. W pomocy dobrymi podaniami powinni ich obsługiwać Defour i Witsel.
Wydaje mi się, że Standard pojedzie do Hamburga nie przegrać, ale moim zdaniem może osiągnąć jeszcze więcej, ponieważ w ten weekend odpoczywał, a HSV jeszcze w niedzielę rozgrywał spotkanie z Borussią Monchengladbach.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Benfica jest w świetnej formie, wydaje mi sie ze na Estádio da Luz Liverpool ich nie zatrzyma. Szykuje się piękny mecz i pachnie jedyneczką w tym spotkaniu. Rafael Benitez uważa, że Liverpool nie będzie odczuwał żadnej presji podczas dzisiejszego meczu z Benficą. Boss the Reds jednocześnie dodaje, że każdy mecz jego drużyny jest ważny. Liverpool zmierzy się z portugalskim klubem i będzie to ostatnia szansa na wygranie pucharu w tym sezonie. W zasadzie Liverpool nie ma nic do stracenia więc nastawi się na atak... to dobrze bo będzie musiał sie odkryć i z pewnością Benfica to wykorzysta.

W zespole Beniteza (Liverpool) na pewno nie zagrają czterej piłkarze: Martin Skrtel, Fabio Aurelio, Alberto Aquilani i Albert Riera.

Jako ciekawostke dodam że obie ekipy spotykały się w europejskich dwumeczach już czterokrotnie, a Liverpool ze wszystkich wychodził zwycięsko. Najwyższy czas to zmienić!

BENFICA - LIVERPOOL

TYP: 1
KURS: 2,45
 
dino3k 8

dino3k

Użytkownik
Mecz: Benfica Lizbona vs Liverpool
Typ: Fernando Torres strzeli gola
kurs: 2,00
Buk: BWIN
Analiza:

Pozornie trudny do wytypowania mecz. Benfica w wielkiej formie cztery ostatnie mecze to zwycięstwa z takimi drużynami jak Sporting Braga, FC Porto, Marseille i Nacional. Liverpool po katastrofalnym początku sezonu znów wraca na właściwe tory. W lidze The Reds mają szanse już tylko na zajęcie miejsca premiowanego udziałem w lidze Europejskiej i to też niewielkie, uważam że Liga Europejska jest w tej chwili dla nich priorytetem dodatkowo najlepszy strzelec drużyny Fernando Torres jest w świetnej dyspozycji który w 3 meczach zdobył 5 bramek.Mecz odbywa się na gorącym terenie w Portugali można dodać żę w 2006 roku benfica wygrała dwukrotnie z The Reds bez straty gola. Typuje tutaj jednak mały rewanż i zwycięstwo Liverpoolu po bramce Torresa !

Typ: Czy Valencia wygra do zera ? Nie
kurs: 1,42
Buk: BWIN
Analiza:
Uważam że jest to nie mały prezent od bukmacherów, mimo słabej formy Atletico Madryt w ostatnich spotkaniach mają oni niesamowitą siłę ofensywną i niemal pewne jest że któryś z zawodników Forlan, Agüero czy Jurado Lub Reyes ukłują Valencie. Valencia w ostatnich meczach Również nie prezentuje specjalnie wielkiej formy choćby ostatni blamaż z Zaragozą 3;0 - Ok może i grali w okrojonym składzie ale nawet jak na rezerwy tego klubu jest to blamaż. Nie typował bym tu zwycięstwa Valencii a już na pewno nie do zera ???? ! Powodzenia
 
D 0

dziadajaja

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Atletico Madrid (0:1)
Typ: X
Kurs: 3.40
Buk: bet-at-home
Analiza:
Jestem nowy i nie ukrywam, że się troche spóźniłem i moje typy są już zajęte. Wybrałem więc mecz 1/4 finału piłkarskiej Ligi Europejskiej. Jak wiadomo i Valencia i Atletico Madrid to drużyny grające ofensywnie i bardzo dobrze przygotowane strzelecko, a co za tym idzie nie zabraknie bramek w tym spotkaniu. Mecz będzie na pewno bardzo ciekawy i bardzo zacięty. Valencia wygra, ale Atletico tak łatwo skóry nie odda. Stawiam na remis w handicapie europejskim ponieważ uważam, że mecz będzie bardzo wyrównany, a atut w postaci własnego boiska pozwoli Valencii na jednobramkową wygraną.
Myślę, że będzie to 2-1 dla Valencii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom