>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europy [14 kwietnia 2016] - rewanże

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Liverpool - Borussia over 2,5 1,82 pinnacle ✅
Liverpool nie grał pełnym składem, w Borussii odpoczywała prawie cała 11,
a mimo robili co chcieli w Schalke, nie wiem jakim cudem Schalke z taką grą dwa razy doprowadziło do remisu.
Pierwszy mecz słaby w wykonaniu BVB, nie przechodziły prostopadłe piłki w drugiej połowie.
Liverpool miał sporo okazji z kontry, do przerwy mógł prowadzić 2-0, w drugiej połowie w jednej akcji też miał 2-3 super okazje, poszukajcie sobie skrótu jak ktoś nie oglądał.
Dla mnie ten mecz będzie najciekawszy z wszystkich pucharowych i goli w nim nie zabraknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Oglądam na bieżąco różne europejskie ligi. Między innymi liga czeska, w której Sparta Praga albo męczy zwycięstwa, albo traci punkty ze słabym Slovacko i prawdopodobnie ta porażka kosztowała ich mistrzostwo kraju. Nie są w najlepszej formie, myślę że są zbyt zmęczeni graniem co chwilę na trzech frontach (LE, liga, puchar kraju). Wprawdzie są dobrzy zmiennicy, ale kilku zawodników zastąpić się nie da. Kontuzja Vachy, który jako defensywny pomocnik robił wielką robotę. Obrona zachowywała spokój, a i ofensywie lepiej się grało. Kontuzje Zahustela, Holka (dwóch obrońców), oraz Frydeka poważnie osłabiają zespół. Dzisiaj bardzo mocno męczyli się z outsiderem z Pribram, a przy bramkach było trochę szczęścia. Obrona popełnia sporo błędów, Villarreal to zdecydowanie wykorzysta. W pierwszym spotkaniu ekipa Marcelino była bardzo nieskuteczna, ale to się nie powtórzy. Nie będzie też większych rotacji, bo w lidze sytuacja bardzo dobra, a Sparta Praga już pokazała, że potrafi odprawić teoretycznie silniejsze od siebie zespoły.
Grajcie teraz Villarreal wins, bo kurs wręcz wyśmienity. Zabiją ich kontrami. Można o1.5 goals Villarreal, co zamknie mecz, bo w przypadku 0:1 dla Villarreal, to Sparta jeszcze będzie miała nadzieje na 2 gole i dogrywkę, ale dwa strzelone gole przez gości sprawią, że Czesi będą potrzebowali ich aż 4.
Przewiduję do meczu jakieś 1.65-1.70.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
szymms 19

szymms

Użytkownik
Sparta Praga – Villarreal BTTS 1.9 (bet365)
Ewidentnie Sparta dobrze gra w ofensywie. Hiszpanie to teoretycznie lepszy zespół, ale tutaj wielka szansa dla ekipy ze stolicy Czech. Moim zdaniem będzie walka do samego końca o awans, a i obie drużyny coś sypną. Ewentualny dokładny wynik w tym meczu 2:1 dla Pragi i po dogrywce Villarreal ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robek13 68,5K

robek13

Użytkownik
Liverpool - Dortmund
awans - Liverpool ✅
kurs 1,91
STS

Liverpool nie grał pełnym składem, w Borussii odpoczywała prawie cała 11,
a mimo robili co chcieli w Schalke, nie wiem jakim cudem Schalke z taką grą dwa razy doprowadziło do remisu.
Chyba nie ten mecz oglądałeś.Schalke powinno go wygrać, remis to zasługa sędziego, który raz:
nie dał czerwonej Sokratisowi przy pierwszym karnym,
dwa: nie podyktował drugiego karnego dla Schalke za faul Sokratisa jakieś dziesięć minut po pierwszym jego wygłupie.
Tuchel podszedł bardzo ambicjonalnie do meczu z Liverpoolem ze względu na Kloppa, olał prestiżowe derby, zapewnił mistrzostwo Bayernowi i nie zdziwię się jak bardzo się na tym przejedzie, bo kto jak kto, ale Klopp umie motywować swoich piłkarzy, a przeciwnika zna lepiej niż Tuchel. Można też pograć :
Liverpool za 2,7 Bwin
dokładny wynik 0-0 za 9,25 Bwin ( wbrew pozorom tam gdzie każdy liczy na festiwal strzelecki nic się nie dzieje )
lub dokładny wynik 1-1 za 6,25
Oczywiście najpewniejszy jest awans Liverpoolu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
Grajcie teraz Villarreal wins, bo kurs wręcz wyśmienity. Zabiją ich kontrami. Można o1.5 goals Villarreal, co zamknie mecz, bo w przypadku 0:1 dla Villarreal, to Sparta jeszcze będzie miała nadzieje na 2 gole i dogrywkę, ale dwa strzelone gole przez gości sprawią, że Czesi będą potrzebowali ich aż 4.
Przewiduję do meczu jakieś 1.65-1.70.
Nie bede zaprzeczal ale tylko przypomne jak bylo w poprzedniej rundzie: 2-0 u siebie z Leverkusen (wtedy rowniez w kryzysie) a potem w rewanżu 0-0, czysty minimalizm ... teraz niby jest ten jeden gol w plecy wiecej niz wtedy ale czy to wystarczy aby wygrac. Predzej bym cos postawil na Villarreal powyzej 0,5 gola ale takiej lini nie widze a ze strzela powyzej 1,5 to juz głowy nie dam (nawet po kursie 2,00).
0,5 gola Villarreal i to samo Szachtar to moglby byc fajny dubel.
Edit: dubel pokryty juz do przerwy, Szachtar 2 gole, Villarreal 3! ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Nie porównuj rezultatów.
2:0 u siebie to znakomity wynik i było co bronić.
W tym wypadku 2:1, więc nie będą się na siłę bronić, bo bramka może wpaść nawet w doliczonym czasie gry i będą tego żałować.
Sparta w słabej formie. Nie w tej kiedy odprawili Lazio, czy Krasnodar. Brakuje paru zawodników, a w Villarreal oprócz Mussachio, to wszyscy zdrowi. Sparta bardzo słabo w defensywie. W ogóle ostatnio chaotycznie grają, dużo niedokładności, co według mnie goście wykorzystają.
Jak nie widzisz Villarreal o0.5 gola? Zawsze jest na b365.
Villarreal o0.5 goal = Sparta brak czystego konta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
derpablo 6

derpablo

Użytkownik
Szachtar Donieck - Sporting Braga
typ: 1/over 2.5
kurs: 2.62

Krótka analiza: Szachtar nie przegrał żadnego meczu w LE z czego jeden tylko z remisował z Schalke. Zespół z Doniecka wygrał ostatnie 3 mecze przeciwko Sportingowi. Szachtar w ostatnich 3 meczach przeciwko Portugalczykom strzelił co najmniej 2 bramki. Ogólnie zespół z wschodu Ukrainy jest drużyną bardzo overową. Ostatnio wygrali mecz ligowy z Metalistem Charków aż 8:1.
Można zagrać też:
Szachtar over 1.5 bramki @1.80
Szachtar wygra dokładnie 2 bramkami @4.75
Dokładny wynik - 3:1 @13
Bukmacher: Bet365

Powodzenia
 
dionizos 25

dionizos

Użytkownik
siadło elegancko i do przodu
Szachtar Donieck - Sporting Braga✅
typ: HD 1
kurs: 2,87
bet 365
Szachtar po odpadnięciu z LM jest niepokonany w LE od pięciu spotkań.Ukraińcy po raz pierwszy zaszli w LE ta wysoko i myślę że nie zmarnują tej okazji . Sporting grał pięć razy z zespołami naszego wschodniego sąsiada i ani razu nie wygrał strzelając 2 gole. Dwa mecze z tych pięciu zakończyły się remisami a reszta porażkami. Sądzę , że dzisiaj Szachtiar wygra 3:0,3:1.
Sparta Praga - Villareal✅
typ: HD Villareal (-1) typ 2
kurs: 3,40
Bet.365
Villareal w meczach z czeskimi drużynami (6 meczy) nie przegrał żadnego. W 3 meczach wyjazdowych 2 remisy i jedno zwycięstwo.Co prawda ostatnie wyjazdowe mecze w LE Villareal reisował ale sądzę , że w końcu się przełamią i dokopią Czechom. Stawiam 0:2 dla villareal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Liverpool-Borussia 1-1 @7.0 unibet
W pierwszym meczu optyczną przewagę miała Borussia, prowadzenie w tym meczu jednak objął Liverpool.Borussia po stracie gola natychmiast zwiększyła działa ale Liverpool dalej był groźny, na przerzedzonej defensywie BVB mieli kilka naprawdę cudownych sytuacji.Scenariusz w tym meczu był nieobliczalny, Liverpool mógł praktycznie rozstrzygnąć losy, finalnie to Borussia wyrównała stan meczu choć także mogła zwyciężyć w tym meczu więc dzisiaj na Anfield emocji nie braknie.Uważam że ten pojedynek wiele z pierwszego meczu nie straci, choć wiadome to rewanż i na takim wyniku będzie więcej kalkulacji.Borussia jest ekipą która w gości wiele nie traci, podobnie zresztą jest z Liverpoolem, pachnie mi w tym meczu czymś więcej niż 90&#39; tak więc postawie na ten wynik który da nam dogrywkę.
 
czarny_2pzr 117

czarny_2pzr

Użytkownik
Liverpool FC- Borussia Dortmund
typ 1X @ 1.62 Unibet
✅

Liverpool jest jedynym niepokonanym zespołem w tej edycji Ligi Europejskiej. Rozegrali dotychczas jedenaście meczów i zero porażek co robi wrażenie.
Drużyną niemieckim ciężko się gra na wyspach, a Anfield to prawdziwa twierdza nie do zdobycia przez zespoły z Bundesligi.
Liverpool w swojej historii europejskich pucharów 15 razy gościł zespoły niemieckie i nigdy nie przegrał co ciekawsze wygrał 12 z nich remisując tylko 3 razy. Kusi pograć wygrana gospodarzy @ 2.95 w unibet, ale ze względu na częste remisy w fazie grupowej podpieram typ remisem @ 1.62 unibet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Sevilla-Atletic Bilbao
Ja dzis obieram kierunek hiszpański z racji tego ze lubię grać zakłady statystyczne a w tym pojedynku zauważyłem ciekawy,a mianowicie powyżej 25.5 fauli.Skąd ten pomysł?.Otóż w meczach pomiędzy tymi drużynami jest sporo fauli 30,26,35,26,27 i 21 z ostatniego meczu w LE,kolejny argument to taki że nic w tej parze jeszcze nie jest rozstrzygnięte przykład wczorajszego meczu Atletico-Barcelona gdzie było 30 fauli,kolejny argument to ze w innym buku linia na faule wystawiona jest na poziomie 28.5.Mecz sędziuje Skomina który w tym sezonie sezonie prowadził pięć meczów w europejskich pucharach odgwizdując kolejno 27,27,32,27,10 fauli.

Moja propozycja na ten mecz:
Sevilla-Bilbao powyżej 25.5 fauli @1.6 unibet ✅✅✅ 37 fauli
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Mała Liga Mistrzów bo tak można nazwać Europa League serwuje nam dziś kolejny hit, The Reds podejmują BVB ???? Jak duży procent ekspertów z Forum, pod lupę biorę mecz na Anfield i będę szukać czegoś konkretnego w korkach, a dokładnie overu. Wynik pierwszego meczu determinować będzie ofensywne poczynania obu drużyn bo nie uwierzę w to, że Liverpool będzie murować od początku. Obie ekipy powinny stwarzać sytuacje, więc i rogów nie powinno zabraknąć. W pierwszym meczu szału z korkami nie bylo, 5:1 dla BVB. I to może trochę odstraszać, ale dziś BVB musi jeszcze bardziej zaatakować co może wskazywać na większą liczbę wybijanych piłek z narożnika boiska. Na kogo najbardziej liczę? Clyne, Moreno-dwaj boczni obrońcy, którzy świetnie czują się w ofensywie i często znajdują się na wysokości pola karnego przeciwników i szukają centry. z BVB: Lustrzane odbicie w postaci bocznych obrońców, Piszczek &amp; Schmelzer + PEA.
Over 8,5 korków --&gt; 1.5 Betano
Over 9.5 korków--&gt; 1.8 Betano

Over 4.5 korków Liverpool --&gt; 1.7 Betano
Over 4.5 korków BVB --&gt; 1.8 Betano
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
14/04/2016 21:05 CET
Cedric Bakambu (Sparta Prague - Villareal) score a goal
2.68 (Pinnacle)
5/10

Sparta Praga zagra bardzo osłabiona w defensywie przez kartki otrzymane w pierwszym spotkaniu oraz kontuzje - zawodników tych mają zastąpić młodzi gracze. Bakambu w pierwszym spotkaniu zdobył dwie bramki, a mógł zdobyć jeszcze więcej, bo miał łatwość dochodzenia do sytuacji.

Bakambu jest strasznie limitowany przez trenera, ale jest jednak najlepszym strzelcem drużyny w całym sezonie i prezentuje się lepiej od Soldado. Najważniejsze, że jednak limitowany jest w La Liga. W czterech ostatnich spotkaniach Ligi Europejskiej zagrał minutowo - 90, 83, 90, 83. Dzisiaj powinno być podobnie. Sparta przy swoich problemach powinna pójść trochę mocniej ofensywnie, aby nadrabiać i oddalić piłkę od własnego pola karnego, a Bakambu będzie czatował na kontry i spodziewam się 1-2 bardzo dogodnych sytuacji. Kwestia czy wykorzysta jedną z nich - po takim kursie zapisuję się na to ryzyko.

Bakambu jest w najlepszej formie w przeciągu całego sezonu. W 7 ostatnich spotkaniach trafiał w 5 z nich.

https://www.youtube.com/watch?v=nzRRfnxQcgs - skrót z pierwszego spotkania. Pierwszy gol z dupy, drugi bardzo ładny. Poza tym zmarnowana jedna setka i jedna bardzo dogodna sytuacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 0

esy

Użytkownik
Co myślicie o rzutach rożnych w meczu Sparta vs Villarreal? W pierwszym spotkaniu było ich 12 z czego tylko 2 Sparty. Aktualnie jest wystawiona linia na over 10 po kursie 2,0.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Szczerze mówiąc to jestem trochę zaskoczony kursami wystawionymi w meczu Liv z Bvb.
Tym razem kurs 2.00 na awans Liverpoolu ? Według mnie to przesada. Gracze Kloppa strzelili gola na wyjeździe, gdzie zremisowali 1:1. Anfield to bardzo ciężki teren dla każdego. Liverpool na własnym boisku spisuje się bardzo dobrze. W ostatnich 24 meczach przegrał tylko 4 razy. W tym dwie przegrane po dogrywkach. Tylko 2 razy nie strzelił gola !!! Według mnie dla Kloppa to bardzo ważny mecz. Zna Bvb jak mało kto. Jestem pewny, że bardzo zależy mu, aby udowodnić jak dobrym jest trenerem i wyeliminować dawny zespół. Awans Liverpoolu dalej otwiera w zasadzie drogę na win w tych rozgrywkach. W moim odczuciu to będzie najsilniejszy zespół, który zostanie. Bvb, aby awansować dalej musiałaby strzelić dwa gole dzisiaj ( według mnie gol dla Liverpoolu padnie ). Strzelić dwa gole na Anfield z nastawionym na awans Liverpoolem...może być ciężko. Klopp w mediach podkręca atmosferę i myślę, że Anglicy awansują dalej.

AWANS LIVERPOOL 2.00 całoroczny
✅ ✅ ✅
Absolutnie niesamowity Liverpool !!!
Mimo wszystko BvB zagrała znacznie lepiej niż sądziłem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
@Nole sorry, ale nic nie wynika z tej analizy :p Żadnych argumentów na Liverpool nie widzę napisanych... ponadto

Awans Liverpoolu dalej otwiera w zasadzie drogę na win w tych rozgrywkach. W moim odczuciu to będzie najsilniejszy zespół, który zostanie. Bvb, aby awansować dalej musiałaby strzelić dwa gole dzisiaj
Czy aby na pewno? Dortmund jest lepszym zespołem, a nawet gdyby Liverpool awansował to nie zapominaj o Sevilli czy Villareal. Hiszpanie mają patent na LE.
Mecz zagadka na Anfield, ale to dobrze, bo to wróży masę emocji. Liverpool obecnie to średniak, wypadł im Jordan Henderson do końca sezonu.

Tuchel rotował w Bundeslidze w Derbach Zagłębia Ruhry z Schalke, a to dużo mówi o motywacji i zaangażowaniu w dzisiejszy mecz. Sama magia Anfield nie wystarczy skoro zespół jest chimeryczny, bo tak naprawdę nie wiadomo jak LFC zagra tym razem...

Ja się skłaniam ku awansowi Dortmundu mimo wszystko, ale tego nie gram.
A zakładanie, że BVB nie strzeli dwóch bramek, hmm dlaczego niby nie? ????



VS

Sparta Praga - Villareal
Typ: Powyżej 10,5 rzutów rożnych @ 2,00 Rivalo
⛔10 rożnych ????​

W pierwszym meczu 10-2 w rożnych dla Villareal. Sparta już w tej edycji LE pokazała, że w jej meczach rzuty rożne to częsta sprawa.

Przy okazji meczu Sparta - Lazio sam wyliczankę taką pisałem.

Sparta Praga - Thun 9-1
Thun - Sparta Praga 3-3
Asteras - Sparta Praga 3-10
Sparta Praga - APOEL 6-4
Schalke -Sparta Praga 6-5
Sparta Praga -Schalke 8-8
Sparta Praga - Asteras 10-4
APOEL - Sparta Praga 6-7
Sparta Praga - Krasnodar 8-2
Krasnodar - Sparta Praga 8-3

Do tego potem można dodać kolejno

Sparta Praga - Lazio 3-7
Lazio - Sparta Praga 12-4
Villareal - Sparta Praga 10-2

Sparta ma taki wynik, że musi odrabiać, więc sądzę, że zaatakują. Villareal potrafi bronić więc tutaj szansa na rożne. A gdyby Sparta strzeliła gola na 1-0 to wtedy Villareal musi cisnąć. Wynik 2:1 z pierwszego meczu daje te możliwość, że jeden gol potem wiele zmienia w rewanżu, toteż liczę na ciekawy mecz pod tym względem.

Hiszpanie przewidują takie składy dziś:

 
Grac45 53,3K

Grac45

Forum VIP
Sparta - Villarreal
Sparta dzisiaj wystawiła skład niczym Leonidas na Termopile. 7 ofensywnych zawodników w składzie, boki pokryte fikcyjnymi obrońcami. 3 nominalnych napastników, 3 nominalnych ofensywnych pomocników + typowa dziesiątka w postaci Dockala. Obrona wygląda następująco dwóch defensywnych + jeden oficjalny stoper. Villlarral tyle co zmarnował z Leverkusen w końcówce to było nie do przeżycia dla tych co oglądali bądź mieli obstawione. Teraz zadanie z trzy razy łatwiejsze także i tych szans powinno być znacznie więcej. Nawet jeśli i Hiszpanie by zawiedli to Sparta w tym składzie przy dobrych wiatrach może doprowadzić do czegoś więcej jak 90 minut + doliczony. Nie śledziłem ostatnio ich wiadomości z klubu, ale to co dzisiaj wystawili skłania tylko od jednej rzeczy. Over over, over.
Over 2,5 @ 1,975 ✅✅ 0-3 HT chwilę po przerwie 4, kaplica.
365
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
Piszę jako kibic Liverpoolu, bo sam dzisiaj nie gram.

Osobiście moim zdaniem kursy na awans Liverpoolu są zbyt niskie. Przed pierwszym spotkaniem obu zespołów kursy na awans wynosiły 3.25 - 1.30 i wtedy było malutkie Value w stronę Liverpoolu. Teraz obie drużyny według bukmacherów mają takie same szansę a masówka, która idzie w stronę Liverpoolu jest bardzo dziwna a zarazem martwiąca (wiemy jak zazwyczaj kończą się masówki). Po pierwszym meczu wiele się nie zmieniło. Nadal faworytem jest BVB. Klopp zaskoczył zespół z Dortmundu i powinien ugrać dużo więcej w Dortmundzie, bo &quot;The Reds&quot; byli lepsi w tym spotkaniu. Dzisiaj będziemy mieli zupełnie inne spotkanie. Trener gości miał tydzień czasu aby wymyślić w jaki sposób ustawić swoją drużynę aby ta wywiozła dobry wynik na Anfield. Zacznijmy od tego, że Anfield to żadna twierdza i mimo, że Klopp przegrał w sumie tylko z Crystal Palace na własnym boisku to żaden argument. Do tego &quot;The Reds&quot; w obronie są słabiutcy i jedna bramka dla BVB, która padnie na 80% zupełnie odmienia patrzenie na to spotkanie. Do tego warto wspomnieć, że podopieczni Kloppa nie potrafią gonić wyników. Ofensywny skład Liverpoolu z Canem jako najbardziej defensywnym pomocnikiem obrazuje, że &quot;The Reds&quot; będą atakować od początku i można się spodziewać wielu bramek dla obu drużyn. Ja nie neguję typu na Liverpool, bo sam mam ich awans od zeszłego tygodnia ale granie go po takim kursie jest chyba niezbyt rozsądne. Nie mniej jedna, życzę każdemu powodzenia z dzisiejszą LE i przede wszystkim świetnego widowiska na Anfield. Ode mnie leci jeszcze DW 2-1 dla Live ale rozliczać tego nie będę . Pozdro Panowie!
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
@Nole sorry, ale nic nie wynika z tej analizy :p Żadnych argumentów na Liverpool nie widzę napisanych...
Dla mnie jednak trochę wynika ????
Liverpool to zespół, który prowadzi były trener BvB. To bardzo ważny element tego dwumeczu ! To Klopp wyciągnął BvB z beznadziejnej wręcz ekipy na wyżyny piłkarskie. Zna piłkarzy BvB jak nikt inny, wie jak grać przeciwko nim, zna doskonale słabości i mocne punkty drużyny. Nikt z Was o tym nie mówi...nie rozumiem tego !
Jak można mówić, że fakt przegrania przez Kloppa tylko jednego meczu na Anfield to żaden argument ? To jest argument ! To pokazuje, że Liverpool u siebie jest ciężkim przeciwnikiem. Kibice dodatkowo dzisiaj zrobią z pewnością mega atmosferę.
Skąd przekonanie tak mocne, że dziś będziemy mieli inne spotkanie niż tydzień temu ?
Niby trener BvB przygotował special taktykę na ten mecz ? Proszę Was...
Dlaczego BvB nie strzeli według mnie dwóch goli ? No np. dlatego, ze nie zdołało tego zrobić u siebie. Dodatkowo Liv u siebie nie traci dużo goli. Dodatkowo wynik 0:0 ich promuje awansem, a więc będą ostrożni itd.
Według mnie BvB to jedna z ekip, które są najbardziej przewartościowane w Europie przez bukmacherów w większości spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom