>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Europy (23.04.2015) - rewanże

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik

Rezultaty pierwszych spotkań:
Club Brugge - Dnipro 0:0
Dynamo Kijów - Fiorentina 1:1
Wolfsburg - Napoli 1:4
Sevilla - Zenit 2:1

W pierwszych pojedynkach doszło do jednej, ale imponującej niespodzianki. Napoli pokonało Wolfsburg 4:1 i to Włosi są już praktycznie w półfinale rozgrywek. Niemcom nie układał się mecz od początku, a przyjezdni byli śmiertelnie skuteczni. Pozostałe mecze będą już jednak wyglądać znacznie ciekawiej, ponieważ każdy może awansować. Sevilla z minimalną zaliczką pojedzie do Sankt Petersburga. Grzegorz Krychowiak i spółka mogą mieć kłopoty. W kolejnych rywalizacjach natomiast powinno być bardziej zachowawczo. Dnipro będzie szukać okazji w meczu z Clubem Brugge, a Dynamo Teodorczyka pojawi się we Florencji. Zespół z Kijowa nie będzie miał łatwo, ale mają potencjał i być może powstrzymają nieźle spisujących się Włochów.

Zachęcamy do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
Napoli - Wolfsburg
23.04.2015 21:05
Możemy się zgodzić, że dwumecz skończył się tydzień temu (chyba, że ktoś wpływowy postawił gdzieś gruba kasę na awans Wolfsburga). Obie drużyny mają kilku kontuzjowanych i zmęczonych graczy a przed sobą trudne mecze ligowe. Napoli zagra u siebie z sąsiadującą Sampdorią, posiadającą 3 punkty mniej. Wolfsburg natomiast zagra na wyjeździe z Gladbach od której jak i od Bayeru dzieli go 7 punktów. Niby dużo ale trzeba uważać. Piłkarze z Niemiec zostali wypunktowani w pierwszym, dość wyrównanym, meczu i mogliby powalczyć, tylko po co ? 4:0 wygrać w Neapolu ? Raczej będą oszczędzać siły na to co do ugrania w sezonie jeszcze pozostało. Gospodarze też zapewne woleliby odskoczyć Sampdorii na bezpieczniejsze 6 punktów. Myślę, że mecz nie będzie obfitował w akcje, może być trochę rotacji i zagram:
Under 2.5 @ 2.280 Pinnacle (3/10) ⛔ (2:2)
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Zenit-Sevilla
Zenit awans 2,7@ 3/10

Przed tygodniem na forum szła tu duża masówka w stronę Sevilli i co? dopiero w 88 min spotkania zwycięskiego gola strzelił Suarez jednocześnie zapewniając skromną zaliczkę przed wyjazdem na Stadion Pietrowski. W pierwszym spotkaniu Rosjanie zagrali bez kilku swoich najlepszych graczy i potrafili powalczyć jak równy z równym a nawet strzelić gola otwierającego wynik spotkania. Jutrzejsze spotkanie powinno się toczyć raczej pod dyktando Zenitu ponieważ to oni są pod ścianą i muszą zaatakować Rosjanom do awansu wystarczy tylko jedna bramka. Do składu Zenita wracają nieobecni w pierwszym spotkaniu Danny, Hulk, Domenico Criscito i Igor Smolnikow uważam te powroty za spore wzmocnienia przed tym rewanżowym spotkaniem. W tym spotkaniu nie wystąpi na pewno strzelec jedynej bramki dla Zenita Aleksander Rizancew który pauzuje za kartki podobnie jak Ezequiel Garay z kolei kontuzjowany jest Wiktor Fajzulin. Tym co również może pomóc piłkarzą Zenita w awansie do półfinału Ligi Europy będzie na pewno wsparcie swoich kibiców. Fani Zenita swoim żywiołowym dopingiem potrafią uskrzydlić swoich ulubieńców:) Piłkarze Zenita najbardziej muszą zwrócić uwagę na grę z kontry w wykonaniu Hiszpanów ponieważ Sevilla potrafi świetnie grać właśnie z kontry. Po takim kursie na awans Rosjan jak najbardziej próbuje przecież to tylko jedna bramka a Zenit u siebie a na wyjeździe to zupełnie inna ekipa tym bardziej teraz wzmocniona swoimi kluczowymi graczami:)
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z pracy z koma na szybko
Zenit, Kijow, Dniepro, czy Uefa bedzie ryzykowalo rosyjsko ukrainske starcie w polfinale czy nie daj Boze finalu i to w Warszawie, gdzir wiadomo jakie emocje by panowaly? Mam co do tego watpliwosci.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Moje refleksje na szybko przed meczami rewanżowymi...
Napoli nie powinno oddać tak dużej zaliczki wypracowanej w pierwszym spotkaniu. To oni są już dwiema nogami w półfinale. Z całym szacunkiem do Wilków, ale chyba nie sprostali presji na nich ciążącej. Bundesliga+Liga Europejska to zbyt dużo. Nie można grać i tu i tu na wysokim poziomie. Kiedyś to musiało pęknąć.. &quot;Wilki&quot;, aby awansować, muszą zdobyć przynajmniej cztery gole. Jest to mało prawdopodobne przy tak grającym Napoli. Pogromu ciąg dalszy? Raczej nie, typuje wysoki under 3,5 po nudnym meczu.. , tym bardziej że kadrze gości zabraknie dwóch czołówych zawodników - Kevina De Bruyne oraz Andre Schurrle. Nie będzie komu ciągnąć gry..
Liczę na awans Dnipro. Ugrali 0:0 po zaciętym meczu w Belgii i teraz szkoda zmarnować szansę na przejście do kolejnej rundy. Dnipro Dniepropietrowsk to bez wątpienia najbardziej sensacyjny ćwierćfinalista Ligi Europejskiej. Czy Ukraińcom uda się zagrać w półfinale prestiżowych rozgrywek? Przy odrobinie zaangażowania + pomocy własnych kibiców myślę że tak. W fazie grupowej Dnipro wydawało się skazane na porażkę. Zespół Myrona Markiewicza trafił do grupy z Interem Mediolan, AS Saint-Etienne oraz Karabachem Agdam. Faworytami do awansu byli Włosi i Francuzi. Okazało się inaczej, no i wtedy już zapaliło się dla nich zielone światło. Gramy tak dalej, Europa nie jest taka straszna! Ogranie Olympiakosu czy Ajaxu należy uznać za bardzo dobry wynik. Club Brugge w porównaniu z rywalami z jakimi mierzył się Dnipro wcześniej wypada raczej mizernie. Dzisiaj kibicuje Ukraińcom i chciałbym zobaczyć ich w finale, to dla nich byłoby prawdziwe święto!
Fiorentina - Dynamo. Bardzo wyrównana para z której mogą awansować zarówno jedni, jak i drudzy. Ostatnie wyniki Włochów jednak nie napawają optymizmem. ACF Fiorentina przegrała ostatnio z Veroną 0:1 (0:0) w meczu kończącym 31. kolejkę Serie A. Viola nie wykorzystała karnego, a bramkę straciła w 90. minucie. Tak grając nie mają szans na korzystny rezultat z Dynamo Kijów. Mocne X2 w stronę Ukraińców, oraz BTS chodzi mi po głowie.
Zenit będzie dzisiaj gryzł trawę i nie ma nic do stracenia. 2:1 na wyjeździe to nie jest tragiczny wynik. Do składu Zenita wracają nieobecni w pierwszym meczu: Danny, Hulk, Domenico Criscito i Igor Smolnikow. &quot;Tym, co może nam naprawdę pomóc, jest wsparcie kibiców. Atmosfera wytworzona przez fanów może uskrzydlić zespół&quot; - to słowa trenera Zenitu przed tym meczem. Sevilla u siebie była faworytem, dzisiaj to Zenit nim jest. 1 DNB w stronę rosyjskiego zespołu to moim zdaniem dobra inwestycja.
Typy na Ligę Europejską:​

SSC Napoli - VfL Wolfsburg | under 3.5 gola | Kurs: 1.43 | 2:2

Dnipro Dnjepropetrowsk - Club Brugge | 1 DNB | Kurs: 1.47 | 1:0

AC Fiorentina - Dynamo Kiev | X2 | Kurs: 2.03 | 1:0

Zenit St Petersburg - FC Sevilla | 1 DNB | Kurs: 1.66 | 2:2
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Fiorentina - Dynamo. Bardzo wyrównana para z której mogą awansować zarówno jedni, jak i drudzy. Ostatnie wyniki Włochów jednak nie napawają optymizmem. ACF Fiorentina przegrała ostatnio z Veroną 0:1 (0:0) w meczu kończącym 31. kolejkę Serie A. Viola nie wykorzystała karnego, a bramkę straciła w 90. minucie. Tak grając nie mają szans na korzystny rezultat z Dynamo Kijów. Mocne X2 w stronę Ukraińców, oraz BTS chodzi mi po głowie.
Proszę o nie usuwanie mojego posta bo trzeba mocno sprostować zacytowany wyżej fragment, bo niejako wprowadza ludzi w błąd.
Fiora ma już wywalone na ligę, szans na wejście do miejsc premiowanych ligą mistrzów nie ma i wszystkie siły rzuca na LE. W przytoczonym meczu z Veroną zagrał drugi garnitur Fiory, gdzie znalazło się tylko 3 zawodników (w tym bramkarz), którzy grali w pierwszym meczu z Dynamo.
Oglądałem ten mecz i co mogę stwierdzić, to co najmniej chłopakom nie chciało się grać, chociaż wyglądało to na coś &quot;poważniejszego&quot;... ostatnie 20 minut to klepa na polu karnym rywala i strata piłki powodująca groźne kontry co 2 minuty, do których wracali 3 obrońcy, a reszta sobie dosłownie truchtała.
Dlatego nie ma w ogóle sensu odnosić się do meczu z Veroną jak i ogólnie do formy w lidze, bo tą już odpuścili i trener bardzo mocno rotuje składem. Dzisiaj zobaczymy dosłownie inną drużynę.
EDIT: Izi 2:0 ✅
Jak już miałbym tu coś stawiać to win Fiory @1.72.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
solucky 283

solucky

Użytkownik
Zenit St Petersburg - Sevilla
Dzisiaj o 21:05 czasu polskiego przeniesiemy sie do Sankt Petersburga, gdzie miejscowy Zenit podejmie gosci z stolicy Andaluzji, czyli Seville. Pierwszy mecz zakonczyl sie wymeczona wygrana druzyny z Hiszpanii 2:1. Ogladalem ostatnie 30 minut tego spotkania to Zenit moze raz byl pod bramka podopiecznych Unai Emery&#39;ego. Dobra robote robil wypozyczony z Barcelony Denis Suarez, po ktorego wejsciu na boisko gra Sevilli nabrala kolorow. To samo mozna powiedziec o drugim skrzydlowym Aleix Vidalu. Bledem moim zdaniem bylo niewystawienie w pierwszym skladzie Carlosa Bacci, ktorego dzisiaj prawdopodobnie zobaczymy od pierwszych minut. Wynik 1:0 promuje do awansu druzyne Villasa-Boasa, wiec licze na to, ze Sevilla nie bedzie tylko bronila wyniku. Wiadomo od zawsze, ze druzyny z zachodniej czesci Europy nigdy nie mialy latwych przepraw w Rosji. Spodziewam sie otwartego i wyrownanego meczu.
Dodatkowo poprosilem bukamchera Betsson o wystawienie zakladow na kartki dla dwoch defensywnych pomocnikow Sevilli, czyli Stephana Mbia i Grzegorza Krychowiaka. Sa to zawodnicy, ktorzy potrafia wejsc bez pardonu i biorac pod uwage fakt, ze to Zenit za wszelka cene musi cos strzelic to kartki dla tych 2 DM&#39;ow wydaja sie ciekawa opcja. Tym bardziej, ze obaj maja na koncie po 3 kartki, wiec jak dostana po 4. to zawieszenie im w meczu pierwszym meczu polfinalowym nie grozi, a dodatkowo po cwiercfinale beda one wyzerowane. Tutaj cytat z oficjalnego regulaminu rozgrywek Ligi Europejskiej: &quot;In addition, all yellow cards expire on completion of the quarter-finals. They are not carried forward to the semi-finals.&quot;
Co moze przemawiac jeszcze za kartkami dla tych dwoch gentalmanow? Otoz, ze wszystkich zawodnikow obu druzyn to oni sa najwiekszymi brutalami. Mbia na rozegrane 643 minuty, w ktorych faulowal 20 razy, zas nasz rodak na 780 minut zrobil to 13 razy i obaj maja po 3 zolte kartki na koncie. Ich statystyki dyscyplinarne w La Liga to w przypadku Stephana 1161 rozegranych minut i az 9 zoltych kartek, natomiast u Krychowiaka to 2402 minuty i 11 zoltych kartonikow. Jak widzimy Mbia jest bardziej brutalny i tylko pytanie czy dzis zamelduje sie od pierwszych minut, jesli nie to bukmacher zwroci nam stawke. Zapomnialem jeszcze dodac, sedziowac bedzie pan Nicola Rizzoli (Games: 23; Yellow cards: 110; Red cards: 4)
Wszystko Betsson
▶ BTS 1.62 ✅
▶ S. Mbia yellow card 2.30 ⛔ nikt by nie mial pretensji gdyby dostal za faulowanie Witsela
▶ G. Krychowiak yellow card 2.75 (2.25 na Unibet) ⛔ dzisiaj malo faulowal
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Sevilla przespała pierwsze 30. minut w poprzedniej rywalizacji z Zenitem z czego skorzystali Rosjanie i otworzyli wynik spotkania. Menadżer Unai Emery w przerwie zmotywował swoich piłkarzy i za sprawą Baccy i Suareza jego drużyna wygrała 2:1. Co ciekawe obaj piłkarze pojawili się w drugiej części spotkania i strzelali gole. Baccy wystarczyło mniej jak dziesięć minut do zdobycia gola a Suarez potrzebował ich trochę więcej. Taktycznie w drugiej połowie Sevilla zagrała wyśmienicie.

Wydaje mi się że Sevilla wyjdzie skupiona na ten mecz i spokojnie to rozegra może nie będą atakować jakoś mocno ale podpieram się 0.0,+0,5

Zenit Petersburg - Sevilla @ Sevilla 0.0, + 0.5 ✅✅✅✅1.850 Bet365


Brawo dla bramkrza Sevilli rewelacja to co on grał to jest nie do opisywania typ powinien wejść gładko ale niestety bramkarz dał popis



Robson// Przy typach podajemy kursy i z jakiego bukmachera owy kurs pochodzi. Popraw prosżę. Pzdr
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Zenit - Sevilla
Zenit DNB ::: 1,62 ::: Bet365 ::: 2/10

Taki typ chyba po statystykach nikogo nie zdziwi. Grając cały czas na Zenit WIN, albo chociaż DNB na własnym terenie od dekady moglibyśmy sporo zarobić.
Tego się trzymajmy. Rosja to bardzo trudny teren dla wielu zespołów, a tym bardziej dla tych z drugiego końca Europy czyli Półwyspy Iberyjskiego. Tysiące kilometrów, zmęczenie, a terminarz bardzo napięty. Sevilla jeszcze walczy w La Lidze o miejsce barażowe w Champions League.
Oglądałem pierwszy mecz na TVN Turbo i aż tak kolorowo dla gospodarzy to nie wyglądało. Zwycięstwo dopiero po bramce w 88 minucie (bardzo pięknej). Teraz limit szczęścia może aż tak nie dopisywać jak ostatnio. Warto dodać, że Zenitowi wystarczy skromne 1:0 by awansować do dalszej rundy. Sevilla na wyjazdach to zupełnie inny zespół niż u siebie.
Wynik: 2:2 ▶
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Zenit - Sevilla
- Pierwsze spotkanie zakończyło się rezultatem 2:1 dla Hiszpanów. Sevilla dzielnie walczyła i po emocjonującej końcówce udało się wyrwać wygraną. Dzisiaj zapowiada się równie nerwowe starcie.
- Zenit jak AKA SHAKAL zauważył gra wręcz bajecznie u siebie w Lidze Europy. Jednak nie zawsze Rosjanie będą odnosić sukces, a po ostatnich spotkaniach ligowych widać, że coś nie gra w zespole z Sankt Petersburga. W meczu z Krasnodarem nie pomogli nawet Hulk czy Danny, którzy również dzisiaj pojawią się na murawie. Ich powrót na pewno powinien być odczuwalny, ale niekoniecznie może przynieść oczekiwane skutki.
- Sevilla na własnym stadionie zdominowała rywala posiadaniem piłki. Nie było to jednak łatwe starcie, ale najważniejsze, że wygrane. Dzisiaj również będą chcieli kontrolować mecz. Jednak warto zauważyć, że w ostatnim ligowym pojedynku przeciwko Granadzie ich postawa także nie wyglądała optymistycznie i ostatecznie tylko zremisowali z outsiderem. Kadra gości bardzo silna i nie sądzimy by Bacca ponownie usiadł na ławce - tak jak to było w pierwszym meczu. Ponadto liczymy na kolejny świetny występ Grzegorza Krychowiaka, który był jednym z bohaterów meczu w Hiszpanii.
Dzisiejsza konfrontacja zapowiada się niezwykle ciekawie. Gospodarze od początku będą szukać okazji na zdobycie bramki, a Sevilla powinna szukać swojej okazji do kontry, która w ich wykonaniu jest bardzo często efektywna. Stąd nasze propozycje:
Powyżej 0.5 gola w I połowie, 1.363 Sportingbet ✅ 1
Powyżej 2.5 gola w meczu, 1.80 Sportingbet ✅ 2:2

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
piopawlowski 90

piopawlowski

Użytkownik
Dzisiaj gram wygraną Fiorentiny. W pierwszym meczu widziałem skrót meczu i Fiora miała wyraźną przewagę. Uważam również, że ligę odpuścili i rzucają wszystkie siły na LE. Mecz z Veroną był najlepszym przykladem. Moim zdaniem jest to jedyny mecz z tych par ćwierćfinałowych, który jest do zagrania.
Fiorentina 1.75
 
M 8,5K

mario72k

Użytkownik
ja wręcz uważam, że ten ligowy mecz to było matactwo...tylko nie sądziłem, że mafia tam grzebie powyżej Serie B. Ale po niewykorzystanym karnym gdy już sporo miałem posatwione na Fiorentinę, to po tym karnym pomyślałem o ustawce....i postawiłem na DW 0:1. Przynajmniej część odzyskałem.
Do skasowania za parę minut ????
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Z pracy z koma na szybko
Zenit, Kijow, Dniepro, czy Uefa bedzie ryzykowalo rosyjsko ukrainske starcie w polfinale czy nie daj Boze finalu i to w Warszawie, gdzir wiadomo jakie emocje by panowaly? Mam co do tego watpliwosci.
Na awans Fiorentiny mało kuszący kurs, bo @1.36 w Bet365, więc bardziej na podbitkę do ako, ale ja preferuję single.
Zenit i Gazprom może się okazać zbyt wpływom klientem, żeby się tu zagłębiać.
Dnipro, z wyżej wymienionej trójki posiada najmniejszą wartość rynkową, zatem po ich stracie będzie najmniejszy płacz. Wykluczając aspekty polityczne, marketingowe, sportowo Brugia też ma spore szanse powalczyć. Ostatni raz Brugia przegrała po za domem w LE w 2013 roku - by the way ze Śląskiem ;) -, a od tej pory 7 wygranych, 1 remis.
Brugia awans 1.90 Bet365
 
kubek9 1,2K

kubek9

Użytkownik
Zenit - Sevilla
Wydawać by się mogło, że typ który proponuje powinien iść w stronę gości, bo to przecież Zenit będzie atakował a Sevilla będzie się tylko bronić. Ja idę w drugą stronę i już spieszę z wyjaśnieniem dlaczego, popatrzmy na statystyki jak piłkarze Zenitu faulowali u siebie w tej edycji Ligi Mistrzów i Lidze Europy:
Torino - 14
PSV - 8
Leverkusen - 16
Monaco - 15
St.Liege - 14
AEL.Limassol - 15
Jak widzimy, tylko w jednym spotkaniu nie pokryli linii 14 fauli, dziś presja będzie jeszcze większa, nie wydaje mi się że goście się położą i będą tylko bronili dostępu do własnej bramki, będą szukali swoich okazji w groźnych kontrach co będzie skutkowało faulami, im dłużej będzie się utrzymywał niekorzystny wynik dla gospodarzy, tym większa będzie frustracja. Uważam że jaki wynik meczu by nie był, ostrej gry nie zabraknie, sędziuje Rizzoli.
Zenit faule, powyżej 13,5 w tym doliczony czas gry @1.9 Unibet ⛔
 
testerek13 11

testerek13

Użytkownik
DNIPRO vs CLUB BRUGGE
W Rewanżowym spotkaniu 1/4 finału ligi europy spotykają się drużyny , które dla wielu są niespodzianką tego sezonu, ale to ,ze te zespoły zaszły tak daleko to nie jest przypadek bo grają w tym sezonie świetnie. Pierwsza rywalizacja w Belgii zakończyła się bezbramkowym remisem.

Dnipro jest trzecie w swojej lidze i traci osiem punktów do lidera. Jednak nie jest tak silne jak w poprzednich sezonach. W rodzimej lidze zgromadziło 44 punkty po 20 kolejkach co daje trzecie miejsce za Szachtarem Donieck i Dynamem Kijów. Aby awansować do finału drużyna ukraińska potrzebuje wygranej. Remis 0-0 da im dogrywke a każdy inny bramkowy remis premiuje Belgów. U siebie Dnipro przegrało jeden mecz w swojej lidze. W lidze europy wygrało trzy ostatnie mecze u siebie z Saint Etienne 1-0 , Olympiakosem 2-0 i Ajaxem 1-0 i wszystkie bez straty bramki mogą robić wrażenie . Wydaje się iz są faworytem tego rewanżowego meczu jednak dla mnie nie do końca tak jest.

Club Brugge nie potrafiło wygrać u siebie w pierwszej konfrontacji ale Ukrainę jadą co ważne bez straconej bramki u siebie tak więc jeden strzelony gol na Ukrainie zdecydowanie przybliży ich do awansu. W lidze Belgijskiej po podziale tabeli w grupie mistrzowskiej są na prowadzeniu i nie da się ukryć , ze są faworytem do zdobycia mistrzostwa. W lidze europy grają naprawdę imponująco i to , ze znalezli się w ćwiercfinale to nie jest przypadek. W drodze do tej fazy udało im się pokonać Besiktas w delegacji 1-3 potem u siebie 2-1 a także wyeliminować Aa Alborg w dwumeczu 5-1 oraz pokonać FC Kopenhagę w imponuącym stylu 4-0 na wyjeździe. W tej edycji Ligi Europy Belgowie nie przegrali ani jednego spotkania. Ostatnia porażka w LE miała miejsce 8 sierpnia 2013 roku i od tamtego czasu Brugge rozegrała 16 spotkań. W zeszły weekend pokonali Anderlecht 2-1. Do tego dochodzi to ,ze Belgowie wygrali 6 z 7 ostatnich meczy na wyjezdzie w Lidze europy.

Dla mnie to FC Brugge jest lekkim faworytem w tym spotkaniu poniewaz mają znakomity sezon i jezeli zagrają na maximum swoich umiejetnosci to choć Dnipro u siebie gra świetnie to bedzie im bardzo ciezko sprzeciwstawic sie Belgom , którym wystarczy jeden gol aby zdecydowanie zbliżyc się do awansu, a więc mozemy spodziewać się momentami nawałnicy ze strony Belgów.

Club Brugge- zakwalifikuje się @1.90⛔

Under 2.5 @1.70✅✅

1 Polowa X @ 2.10
✅✅

Bet365



Fiorentina vs Dynamo Kijów

Pierwsze spotkanie zakończyło się remisem 1-1, wydaje się , ze ten wynik stawia w lepszym świetle Włoską drużyne przed reważowym spotkaniem.

Fiorentina przystępuje to spotkania w roli faworyta , tydzień temu uratowali remis w ostatnich minutach, choć z przebiegu meczu to oni byli lepszym zespołem. We włoskiej Serie A Fiorentina zajmuje 6 miejsce i ciągle walczy o awans do europejskich pucharów na przyszły sezon. Do sklasyfikowanej na 5 miejscu Sampdorii Fiorentina traci tylko jeden punkt. Do czwartego Napoli strata jest nieco większa bo aż 4 punkty. W zeszły weekend polegli na własnym boisku z Veronom. Jednak Włosi nie imponują formą w ostatnim czasie ale do tego spotkania napewno podejdą w stu % zmotywowani i bardziej pewni siebie po pierwszym spotkaniu gdzie zagrali lepiej.

Dynamo Kijów ostatnio jest w świetnej formie w lidze prowadzą i wygrywają ostatnimy czasy wszystkie mecze w 1/8 w imponuącym stylu wyeliminowali faworyzowany Everton. Ukraińcy napewno powalczą tu o strzelenie bramki i to wydaje się możliwe.

Wydaje mi sie , ze obie druzyny strzela gola w tym meczu , jednak obstawial bym na awans lub zwyciestwo Fiorentiny.

Btts @1.83⛔

Fiorentina wygra mecz @1.70✅✅

Fiorentina over 6.5 Różnych @2.00
✅✅

Bet 365

Napoli vs Wolfsburg

O tym meczu krótko bo nie ma co się rozpisywac. Napoli awans ma pewnyna 99% ale w tym spotkaniu grałbym na Niemiecką drużyne, która bedzie chciała godnie pozegnac się z tymi rozgrywkami i napewno powalczą tu o zwycięstwo z lekko rozluznionym Napoli. Kurs wart ryzyka.

Wolfsburg wygra mecz @ 3.40⛔

Bet365


Zenit vs Sevilla
O tym meczu niestety nic nie napisze bo zabrakło mi czasu.

Zenit wygra mecz @2.30⛔
Over 9 Rożnych @1.57
✅✅
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
W meczu Napoli - Wolfsburg raczej znowu zakończy się strzelaniną. Wolfsburg nie ma już do stracenia, a Napoli u siebie też zrobi swoje. Pewnie gdyby te dwa zespoły spotkały się ze sobą w finale - nikt nie mógłby mieć pretensji. &quot;Remontada&quot; jest tu raczej niemożliwa, więc uznajmy wynik awansu za rozstrzygnięty, ale jednak możemy spodziewać się dobrego widowiska. Patrząc po ostatnich meczach to forma Włochów chyba już się ustabilizowała. Dwa ostatnie ligowe zwycięstwa po 3:0 (w tym z Fiorentiną), a dokładając do tego rozbicie Wilków na ich terenie - tak rozpędzona drużyna może być prawdziwym taranem w drodze na Stadion Narodowy w Warszawie.

Napoli - Wolfsburg
Napoli wygra 2,10
Powyżej 2,5 gola 1,65
DW 2:1 8,25

Dnipro w pierwszym meczu było wyraźnie lepsze. Mieli dobre sytuacje do zdobycia bramki i powinni tamten mecz wygrać. Belgom może zabraknąć ogrania na tym poziomie, a do tego będą musieli walczyć na wyjeździe. Dla Dnipro bezbramkowy remis po pierwszym meczu to oczywiście nie jest wymarzony wynik, bo wystarczy bramka rywali i będzie nerwowo. 1:1 byłoby w tym wyjściu lepsze, ale po tym co widzieliśmy w Belgii to Ukraińcy powinni wygrać ten mecz.

Dnipro - Club Brugge
Dnipro wygra 2,05


Fiorentina ma bardzo dobry wynik z pierwszego meczu. Dynamo to trudny rywal, ale będą musieli grać na trudnym terenie. Fiorentina w ostatnim czasie ma problemy w lidze, bo wyraźnie odstają od czołówki i są ekipą, która zamyka zestawienie liczących się ekip. Puchary to jednak inna bajka, bo teraz mogą skupić się tylko na tym, a dodatkowo wygrana w LE niesie ze sobą sporo profitów. Kijowska ekipa na 5 ostatnich pucharowych wyjazdów wygrała tylko raz. Fiorentina jest tu mocnym faworytem.

Fiorentina - Dynamo
Fiorentina wygra 1,65


W Rosji zaskakująco wysoki kurs na Sevillę. Ekipa Emerego lubi takie starcia, gdzie mogą kontrować rywala. Zenit musi gonić wynik i prawdopodobnie będzie bił głową w mur. Druga linia Sevilli jest chyba najmocniejszą formacją tego zespołu. Na pewno zachodnie ekipy nie zwykły grać na terenie Rosji, ale nie ma co demonizować. Sevilla puka do europejskiego topu, więc będzie to dla nich potężny sprawdzian. Sevilla dumni zmierza do finału i ten mecz minimalnie wygra.

Zenit - Sevilla
Sevilla wygra 3,10
Sevilla wygra 3:2 25,00


KURSY: EXPEKT
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Napoli - Wolfsburg
Over 10.5 roznego @ 1,925 Bet365 9 ⛔⛔
Wolfsburg+0.5 roznego 1.775 3-6 ✅✅

Teoretycznie sprawa awansu zostala juz w pierwszym meczu rostrzygnieta, kiedy to Napoli po dobrym meczu i tragicznym spotkaniu i bledach Wolfsburga wygralo 4:1. Dlaczego wiec pisze, ze awans zostal tylko teoretycznie rostrzygniety ? Ano nawet we wtorek Bayern pokazal, ze mozna odrobic 2 bramki, jednak to zawodnicy z München grali rewanz u siebie i mieli wsparcie kibicow. Zreszta mecz meczowi nierowny i VFL moze miec taki dzien, gdy wszystko wychodzi i wygrac 6:0. Nie ma co patrzec na 1 spotkanie, gdyz sa to 2 oddzielne mecze gdzie wszstko moze sie zdarzyc.Dlatego nie postwilbym nawet grosza na awans Napoli, gdyz pilka nie taki przypadki zna. Wracajac do typow. Nie moge zrozumiec czemu bukmacherzy wystawili taka linie na, kto ma wiecej roznych. Linia na mecz 10.5 zostala wystawiona prawidlowo, jednak sadze ze zostanie pokryta bez problemu, gdyz obie druzyny lubia nabijac rozne. Wracajac jednak do Handicapu na rozne. Gra Wolfsburga opiera sie w glownej mierze na bocznych pomocnikach i obroncach, ktorzy obiegajac pomocnikow dosrodkowuja na Dosta lub Lorda , badz wycofouja na nabiegajacych kolegow. Wolfsburg nie ma w druzynie napastnika, ktory zejdzie rozegra pilke, od tego maja Kevina de Bruyne, ktory czesto rozgrywa na boki do Schürrle, Perisica lub Calliguri, wzaleznosci kto gra. Ponadto maja oni w druzynie 2 bardzo ofensywnych obroncow Rodriguez i Vierinha, ktorzy bardzo czesto wspieraja ataki kolegow. Zreszta nawet wynik 1 meczu swiadcyz o tym, ze to VFL musi od poczatku atakowac i sprobowac strzelic szybko bramke by wprowadzic odrobine emocji. U siebie z Napoli nabili 9 roznych, a z Schalke 7. Podsumowujac styl gry Wolfsburga i wynik 1 meczu przemawiaja wlasnie za tymi typami, ktore powinny bez problemu dzisiaj wejsc.;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Wolfsburg nie ma w druzynie napastnika, ktory zejdzie rozegra pilke, od tego maja Kevina de Bruyne, ktory czesto rozgrywa na boki do Schürrle, Perisica lub Calliguri, wzaleznosci kto gra.
Widzę jeszcze nikt o tym nie wspomniał, a na siłe w analizach podajecie błędy więc Wam powiem.

Wolfsburg dziś bez De Bruyne i Schurrle -&gt; http://www.kicker.de/news/fussball/uefa/startseite/625488/artikel_ohne-de-bruyne-und-schuerrle---luiz-gustavo-fit.html
Opcja @ksboss z tym underem nabiera lepszego wymiaru i sam zaczynam się nad tym zastanawiać.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Pamietajcie ze dzis sevilli przyjdzie grac w niezbyt sprzyjajacych warunkach. Bo tylko 3 stopnie w trakcie rozgrywania meczu..w sevilli obecnie 26
 
blady9mks 154

blady9mks

Użytkownik
Widzę jeszcze nikt o tym nie wspomniał, a na siłe w analizach podajecie błędy więc Wam powiem.

Wolfsburg dziś bez De Bruyne i Schurrle -&gt; http://www.kicker.de/news/fussball/uefa/startseite/625488/artikel_ohne-de-bruyne-und-schuerrle---luiz-gustavo-fit.html
Opcja @ksboss z tym underem nabiera lepszego wymiaru i sam zaczynam się nad tym zastanawiać.
Dzieki za zwrocenie uwagi, jakos zapomnialem wgl sprawdzic sklady i zobaczyc kto gra, ale typy juz zostaly zagrane. Zreszta brak Kevina jeszcze bardziej sprzyja grze bokami i probie dosrodkowan na napastnikow.
E: Zreszta nie pisalem, ze dzisiaj graja lub nie tylko napisalem jaki jest styl gry Wolfsburga, a czy na 10 zagra de Bruyne czy Arnold nie zmieni stylu w jakim graja w tym sezonie Wilki, bo i tak nadal beda szukac swoich 9 w polu karnym.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom