>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Finału Ligi Mistrzów 21-22.04.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Wyniki pierwszych spotkań:

PSG vs. Barcelona 1:3
Porto vs. Bayern 3:1
Atletico vs. Real 0:0
Juventus vs. Monako 1:0

Przed nami wielkie rewanże. Jedynie Barcelona może czuć się w miarę bezpiecznie w rewanżu przeciwko PSG. Na Parc des Princes padł wynik 3:1 dla Barcy. Do kadry Francuzów powraca Ibrahimovic, ale Szwed sam nie wywalczy upragnionego awansu. Pozostałe konfrontacje zapowiadają się natomiast arcyciekawie. Real będzie szukał złotego środka na Atletico, które zdecydowanie potrafi grać z Królewskimi. Zespół Ancelottiego ma jednak ogromny potencjał, który może wykorzystać. Bayern będzie miał natomiast nie lada kłopot z odrabianiem strat z Portugalii. Smoki z Porto zagrały w pierwszym meczu perfekcyjnie i jeśli nie popełnią dużej liczby błędów, mogą sprawić sensację. Również emocjonująco powinno być w Monako. Francuzi mimo, iż skazywano ich na zdecydowaną porażkę, ulegli jedynie 0:1 w Turynie. Tym samym mają duże szanse na półfinał Ligi Mistrzów.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Taka pierwsza myśl to handi -1,5 na Bayern ✅ bo jak by nie patrzeć to by dało im awans np. 2:0, a jak by im Porto coś wsadziło to 3:1 i dogrywka. Tak czy tak wchodzi. Można też pomyśleć o over 2,5✅. Kursy ok 1,60 na takie zdarzenia. Co do Realu to w Totolotku jest zakład na podwójną szansę, ale rozumianą tu nie jak 1x lub 2x tylko, że coś będzie do przerwy lub w II połowie. I tu wydaje się dobry typ na remis, ale... jednak Real już w poprzednim spotkaniu miał w I poł sporo okazji więc może być i 1/1. Generalnie szedł bym w stronę Bayernu i Realu właśnie. Widziałem w całości dwa ostatnie spotkania w dwumeczu i Bayern przegrał przez idiotyczne błędy obrońców, Porto raz tylko zrobiło naprawdę zaskakującą i fajną akcję, którą wybronił Neuer. To 2:0 mieści się w potencjale Bayernu jak najbardziej, a przypomnijmy Porto na wyjazdach już tak nie świeci: z Basel na wyjeździe 1:1 żeby u siebie ich rozgromić zdaje się 4:0 lub 4:1 (z pamięci). Jeśli chodzi o Real różnie może być - jedna strzelona bramka przez Atletico i robi się horror dla Realu, ale jednak grali uważnie w obronie, chociaż ostatnie 10 min to był zmasowany atak Atletico. Mimo wszystko Realowi liga odstaje i na ten mecz rzucą wszystko co mają, a mają wszystko. Atletico to poukładana, kolektywna, mądra drużyna, ale jednak nie ma nikogo, kto by umiejętnościami indywidualnymi umiał coś zdziałać. Brakuje Costy. Mandzukic to jedyne co to umiejętnościami indywidualnymi może wkur.... sędziego i skasować czerwoną kartkę. I tu pomysł na kartki właśnie, może być ich dużo łącznie z czerwoną. To oczywiście na razie luźne pomysły, trzeba sprawdzić kto sędziuje i jakie są linie. Osobiście mam pograne (i podane w poście do pierwszych spotkań z dwumeczu) awanse Realu, Barcelony✅ i Bayernu✅.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 135

seba96

Użytkownik
Real Madryt - Atletico Madryt
Ja zaryzykuję i pójdę w stronę Atletico. Jak wiadomo, od dłuższego czasu Real nie może znaleźć sposób na zwycięstwo z Atletico. Ostatnia wygrana Królewskich to wygrana w LM. Oczywiście, teraz znowu mogą spiąć poślady zawodnicy Carlo i wygrać ten decydujący mecz w sezonie. Jednak spoglądając na absencje w tym meczu takich graczy Realu jak Marcelo, Bale i Modrić, sądzę, że Real będzie miał przez to bardzo utrudnione zadanie. Los Blancos dysponują mocną ławką rezerwowych, ale uważam, że gra Realu bez Modricia to już jest inna bajka. Myślę, że Chorwat ma większy wpływ na grę zespołu niż Cristiano. Ekipie Diego Simeone pozostała już tylko walka w LM, bo na mistrzostwo Hiszpanii mają już tylko matematyczne szanse, tak więc jest to dla nich mecz sezonu.
Myślę, że szanse na awans rozkładają się 50/50, ale patrząc na kurs jaki jest na awans Atletico, stawiam na drużynę Los Cholchoneros.
Awans: Atletico 2.37 Bet365
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
No i właśnie dlatego granie na 3 tygodnie wcześniej awansów drużyn jest totalną głupotą, bo taki Ancelotti na jeden z wielu meczy ligowych wystawi wszystko co najlepsze, jak by nie można było odrobić tego kiedy indziej i 2 ważnych graczy idzie w pizd.... Kompletnie tego nie rozumiem. Guardiola wystawił pół rezerwowy skład, rozumiem oczywiście gdzie obecnie jest Bayern, a gdzie Real w lidze, ale są chyba jakieś priorytety, a teraz mu wywaliło Bale&#39;a i Modrica, szczególnie Modrica. Pozostało mi już tylko się modlić, a z punktu widzenia bukmacherskiego, jak słusznie zauważył kolega wyżej Real vs Atletcio to 50/50 i awans Altetico po 2,37 jest pewnym value, ale dla mnie to byłby i tak już teraz no bet. Warto sprawdzić sędziego bo w takiej sytuacji może być sporo kartek w meczu. Jedni i drudzy nie mają już nic do stracenia.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
No i właśnie dlatego granie na 3 tygodnie wcześniej awansów drużyn jest totalną głupotą, bo taki Ancelotti na jeden z wielu meczy ligowych wystawi wszystko co najlepsze, jak by nie można było odrobić tego kiedy indzie
Ale ty głupoty piszesz,kiedy indziej ma te punkty odrobić jak Barca wygrywa,rozumiem gdyby to Real miał 5 pkt przewagi to co innego.To,że ty głupio kilka tygodni przed meczem stawiasz awanse to możesz mieć pretensje tylko do siebie.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale ty głupoty piszesz,kiedy indziej ma te punkty odrobić jak Barca wygrywa,rozumiem gdyby to Real miał 5 pkt przewagi to co innego.To,że ty głupio kilka tygodni przed meczem stawiasz awanse to możesz mieć pretensje tylko do siebie.
Tak wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto poda taki argument. Sytuacja jest i w lidze i w LM nie za dobra, ale przepraszam gdzie mimo wszystko jest większa szansa odrobić ewentualne straty - W JEDNYM JEDYNYM meczu w środę czy w kolejnych kilku kolejkach ligowych ? Pomijam, że w LM lepiej płacą. Nie podawaj idiotycznych argumentów jak bym nie wiedział, że Real musi gonić Barcę. Myślenie nie boli.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
Tak wiedziałem, że znajdzie się ktoś kto poda taki argument. Sytuacja jest i w lidze i w LM nie za dobra, ale przepraszam gdzie mimo wszystko jest większa szansa odrobić ewentualne straty - W JEDNYM JEDYNYM meczu w środę czy w kolejnych kilku kolejkach ligowych ? Pomijam, że w LM lepiej płacą. Nie podawaj idiotycznych argumentów jak bym nie wiedział, że Real musi gonić Barcę. Myślenie nie boli.

Idiotyczne argumenty to ty podajesz,w lidze tracą 2 pkt i Barca ma jeszcze wyjazd do Atletico,natomiast w LM załóżmy,że wygrają z Atletico to jeszcze Barce i Bayern muszą ograć w dwumeczu,bo samo wyeliminowanie Atletico nic nie daje Realowi.

Robson // pisanie z @Adamo80 to jak kopanie się z koniem. Nie ma sensu bo jego głupoty są na porządku dziennym i człowiek mu napisze sensownie, że się myli, a on wymyśla jeszcze większą bzdurę w kontekście tego...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Idiotyczne argumenty to ty podajesz,w lidze tracą 2 pkt i Barca ma jeszcze wyjazd do Atletico,natomiast w LM załóżmy,że wygrają z Atletico to jeszcze Barce i Bayern muszą ograć w dwumeczu,bo samo wyeliminowanie Atletico nic nie daje Realowi.
Nie wiem czy udajesz, czy naprawdę nie rozumiesz o co mi chodzi. Więc wyjaśnię łopatologicznie - o awansie do dalszych rozgrywek decyduje tylko ten jeden jedyny mecz w środę. Nie awansują i koniec rozgrywek w LM. W PD nawet przegrana teraz z Malagą czy remis nie oznaczało by przecież tego, że nie było by szans na zwycięstwo w lidze bo: zostało jeszcze 6 kolejek w których równie dobrze Barca może stracić punkty. Więc człowieku tu decyduje ten jeden mecz, a w PD zostało 6 meczy, więc co jest ważniejsze i gdzie teoretycznie można odrobić straty ?
Pozdrowienia dla Robsona: myślałem, że na stare lata już złagodniał ????
 
H 902

hank

Użytkownik
Bredzisz jak potłuczony, a jeszcze masz coś do Łukasza, ktory ma zwyczajnie racje. Niby dlaczego Anceloti miał odpuścić i wystawić rezerwy? Sytuacja Bayernu jest inna, oni mogli sobie pozwolić by luźniej podejść do meczu, a mimo wszystko nie sadze by wynik był dla Nich sprawa obojętna, po tym co zdarzyło sie w tygodniu. Każdy mecz ligowy dla Realu tez jest tym JEDNYM JEDYNYM, bo każda strata punktów sprawia ze ich szanse drastyczne spadają.
Co do rewanżów, Real jest w kiepskim położeniu, strata Modrica i Marcelo bedzie odczuwalna, do tego Atletico wróciło na zwycięska ścieżkę, moim zdaniem strata bramki przez Real kończy zabawę.
Co do Bayernu, sytuacja jest dramatyczna, grają słabo, do tego braki kadrowe. Pep niczym nie zaskoczy Porto, które jest swietnie poukładane taktycznie. Zmartwieniem moze byc absencja Danilo, bo Sandro pewnie zastąpi Indi, natomiast w środku zagra Marcano z Maiconem. Jednak problem z Danilo jest niczym, w porównaniu do problemów ekipy z Monachium.
Awans Porto
Awans Atletico
Over kartek w Madrycie, mecz jak final, wiec nie ma mowy zeby ktos nogę odstawił, do tego spore szanse ze ktos sie zagotuje.
Over RR w Monachium, Bayern musi zagrać ofensywnie, Porto bedzie mogło grać z kontry, idealny mecz do tego by często ustawiać piłkę w narożniku.
 
lukasz80 88

lukasz80

Użytkownik
To jest moja ostatnia odpowiedz.Zrozum ,że zwycięstwo nad Atletico to jest pokonanie kolejnego szczebla i samo zwycięstwo nad Atletico nic Realowi nie daje,natomiast każda strata punktów w lidze praktycznie pozbawia szans na mistrzostwo,szanse na zwycięstwo w LM i PD są podobne.Rozumiem twoje rozgoryczenie bo postawiłeś na awans Realu.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To jest moja ostatnia odpowiedz.Zrozum ,że zwycięstwo nad Atletico to jest pokonanie kolejnego szczebla i samo zwycięstwo nad Atletico nic Realowi nie daje,natomiast każda strata punktów w lidze praktycznie pozbawia szans na mistrzostwo,szanse na zwycięstwo w LM i PD są podobne.Rozumiem twoje rozgoryczenie bo postawiłeś na awans Realu.
Nie jestem rozgoryczony bo niby czym ? Dzisiaj to nie czwartek kiedy wiemy kto awansował. Spieramy się nie o bukmacherkę i sport tylko o logiczne myślenie. Tak - pokonanie Atletico to tylko kolejny szczebel, ale jeśli się go nie pokona spadnie się z drabiny więc pokonanie Atletico oznacza, że wciąż jest się w grze, a każda strata punktów w lidze może, ALE NIE MUSI oznaczać zaprzepaszczenia szans na zwycięstwo bo w PD do rozegrania jest jeszcze 6(!) kolejek w których może się zdarzyć wszystko: kontuzje w Barcelonie, zwykły gorszy dzień i strata punktów czy lądowanie kosmitów w Barcelonie ???? Oczywiście tak samo może być w Realu i ten mecz z Malagą, owszem był ważny, ale nie ważniejszy od środowego. Mamy na jednej szali mecz od którego zależy dalszy udział w LM i 6 kolejek w których może się zdarzyć wszystko - co jest więc ważniejsze ? Masz oczywiście takie podejście, rozumiem to, bo w końcu Ancelotti też miał jakieś powody, jednak ja uważam, że to był błąd strategiczny.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo80
Real musi sie bić o zwycięstwo w Hiszpanii bo mistrzostwo jest tak samo ważne jak LM.Tu juz nie chodzi o pieniądze a o prestiż wiec sadzanie na ławce Modricia w meczu z Malaga byłoby strzałem w kolano to nie Cordoba zeby sobie odpuszczać.Gdyby Real stracił w tym meczu punkty byłoby po frytkach.
Ale jedno musze przyznać stawianie na Bayern po tym gownianym kursie to rzeczywiście był świetny pomysł ????
Ja jednak o czym innym.
A mianowicie wchodzę grubo wszystkimi moimi byłymi i obecnymi kobietami,całym dorobkiem mojego życia jachtami samochodami samolotami wszystkim co mam W:Barca-PSG BTS 1.66 Unibet ⛔
Podobnie jak w weekend w Valencie +2.5 stawiam ze obie druzyny strzela na Camp Nou.Pomijajac juz fakt ze Valencia powinna strzelić gola Barcelonie(zmarnowany karny sic!)to widać zmęczenie u zawodników Enrique.PSG nie ma nic do stracenia wraca Ibra wraca Verratti oni musza sie w tym meczu otworzyć i strzelić gola.Trio z Barcelony juz na to czeka wiec brameczki sie posypią z obu stron.Gram juz teraz bo czuje spadki z kilometra.
Polecam
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo80
Real musi sie bić o zwycięstwo w Hiszpanii bo mistrzostwo jest tak samo ważne jak LM.Tu juz nie chodzi o pieniądze a o prestiż wiec sadzanie na ławce Modricia w meczu z Malaga byłoby strzałem w kolano to nie Cordoba zeby sobie odpuszczać.Gdyby Real stracił w tym meczu punkty byłoby po frytkach.
Ale jedno musze przyznać stawianie na Bayern po tym gownianym kursie to rzeczywiście był świetny pomysł ????
Ja jednak o czym innym.
A mianowicie wchodzę grubo wszystkimi moimi byłymi i obecnymi kobietami,całym dorobkiem mojego życia jachtami samochodami samolotami wszystkim co mam W:Barca-PSG BTS 1.66 Unibet
Podobnie jak w weekend w Valencie +2.5 stawiam ze obie druzyny strzela na Camp Nou.Pomijajac juz fakt ze Valencia powinna strzelić gola Barcelonie(zmarnowany karny sic!)to widać zmęczenie u zawodników Enrique.PSG nie ma nic do stracenia wraca Ibra wraca Verratti oni musza sie w tym meczu otworzyć i strzelić gola.Trio z Barcelony juz na to czeka wiec brameczki sie posypią z obu stron.Gram juz teraz bo czuje spadki z kilometra.
Polecam
Tak tak ja nie neguję faktu, że Liga jest równie ważna jak LM i, że muszą się bić, tylko, że mają jeszcze na to 6 kolejek w których można coś pokombinować, a jak teraz wylecą z Altletico z LM nic w przyszłości nie zdziałają i tylko o to mi chodzi, tłumaczę to w kilku postach. Prawdopodobnie po prostu Ancelotti zaryzykował na zasadzie jakoś to będzie no i nie jest jakoś tylko nie ma Modrica i Bale&#39;a.
Co do BTSu w Barcelonie - typ wydaje się sensowny, tylko, że jeżeli Barcelona strzeli na początku z 2 bramki, PSG może przestać zależeć. Może lepiej zagrać jakieś dodatnie handi na PSG ? Z taką zaliczką Barcelona może podejść defensywnie, nawet grając na remis i może się skończyć coś w stylu nudnego 1:1 lub 0:1.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo
6 kolejek w PD to jest nic Barca moze stracić punkty z Atletico a wcale nie musi a reszta meczów to mogą byc winy także tutaj nie ma miejsca na kombinowanie.
Co do Barcy-PSG to rzeczywiście Barca nie musi piłować wyniku i takie handi +1.5 chyba warto na PSG pobrać bo ten maraton ktory przechodzą piłkarze Enrique moze sie dla nich skończyć jakas nie potrzebna kontuzja także nie sadze zeby oni zabijali wynik tego meczu.
Co do tego ze PSG moze sobie odpuścić-nie sadze tam grają piłkarze klasy światowej i jak znam ambicje tego zespolu oni do końca bedą grali o bramki.
Moim zdaniem to pewniak.
Oczywiscie trzeba pamietać o tym ze takie City nie strzeliło a tez tak do tego podchodziłem ale Barca gra co 3 dni ciężkie mecze i to bedzie widać we wtorek.
 
zelka43 843

zelka43

Użytkownik
[Teoria spiskowa] Załóżmy ,że Atletico ma bezpieczną przewagę nad 4 miejscem i zbyt dużą stratę do Realu ,a od ich meczu z Barca zależy czy Królewscy przegonią Blaugrane ,czy nie . Myslicie, że gracze Simeone będą się zabijać o zwycięstwo ? Nie sądzę .[koniec teorii spiskowej]
BTW kurs na awans Porto 1.9 kusi jak cholera .
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Juventus faworytem w Monako? Biorąc pod uwagę jak Juventus często zawodził po za domem w rozgrywkach LM, wynik 1 spotkania, który sprawia, że Juve nie będzie się fatygowało w ataku, lecz skupiało na defensywie, jak rzadko Monaco przegrywa u siebie. Zobaczymy jaki będzie trend na rynku.
A typ na rewanże:
Od dawien nie ma miejsca na rewolucję na najwyższych szczeblach LM, kasa musi się zgadzać, zatem pora, by Porto pakowało manatki.
Bayern -1 1.83 Bet365
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Barichello
Każda seria ma swoj koniec.Moglby ktoś od niemieckiej wrzucić skład Bayernu przypuszczalny jakiś?Jesli nie zagra Robben i Ribery to Bayern musi liczyć na jakiś cud wiec w takim wypadku trzeba grac Porto awans.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Barichello
Każda seria ma swoj koniec.Moglby ktoś od niemieckiej wrzucić skład Bayernu przypuszczalny jakiś?Jesli nie zagra Robben i Ribery to Bayern musi liczyć na jakiś cud wiec w takim wypadku trzeba grac Porto awans.
Skład nie będzie się za wiele różnił od tego co był ostatnio. Prawdopodobnie wróci Sztygar i tyle. Niby każda seria ma swój koniec, ale to nie jest strata nie do odrobienia przez Bayern, nawet ten osłabiony. Porto traci dwóch podstawowych skrajnych obrońców, czyli Danilo i Alexa Sandro. To są dość znaczące osłabienia, bo oni nie tylko grają dobrze w obronie, ale i w ataku.
 
H 902

hank

Użytkownik
Widzę ze dalej niektórzy ślepi, i nie dostrzegają jak gra w ostatnich tygodniach przetrzepany przez kontuzje Bayern. Kurs trochę wyższy niż jakby przyjeżdżał Freiburg, a wiec niezwykle atrakcyjny. Nagle wielkie halo o Danilo, o którym pewnie większość nawet by nie słyszała gdyby nie transfer do Realu. Moze i byłaby to duża strata gdyby Bayern miał zdrowych Alabe i Riberiego, ale nie ma i dlatego ten brak nie zostanie obnażony, bo niby przez kogo,przez Goetze ktory ostatnio w dobrej formie byl przed przeprowadzka z Dortmundu, czy przez Bernata. To samo tyczy sie Sandro, którego zastąpi najpewniej Indi, gdyby był Arjen to obawiałbym sie o to czy Martinsowi nie zakręci sie w głowie, ale tez go nie bedzie.
Awans Porto
over RR
 
S 135

seba96

Użytkownik
Do kontuzjowanych Bale`a, Modricia i zawieszonego za karki Marcelo, dołącza Benzema, który najprawdopodobniej nie zagra w środę z powodu urazu. Jego miejsce zajmie J. Hernandez.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom