>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów [9.04.2024 - 10.04.2024]

Status
Zamknięty.
gats 18,6K

gats

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSG vs FC Barcelona
Typ: strzeli gola / Robert Lewandowski
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betclic


Mój typ na dzisiaj to gol Roberta Lewandowskiego w Paryżu. Jeżeli ktoś z obecnego skladu FCB ma strzelić bramkę
dzisiaj to będzie to nasza 9. Obstawiam że jego spryt i instynkt będzie killerem w polu karnym PSG.
Robert w kluczowych meczach potrafi pokazać klasę i na pewno takiego starego lisa będzie im dzisiaj trudno zatrzymać.
Po wczorajszych szalonych meczach wyniku tego spotkania to nawet nie mam zamiaru obstawiać o_O
 
berserk 236,1K

berserk

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSG vs FC Barcelona
Typ: strzeli gola / Robert Lewandowski
Kurs: 3.25
Bukmacher: Betclic


Mój typ na dzisiaj to gol Roberta Lewandowskiego w Paryżu. Jeżeli ktoś z obecnego skladu FCB ma strzelić bramkę
dzisiaj to będzie to nasza 9. Obstawiam że jego spryt i instynkt będzie killerem w polu karnym PSG.
Robert w kluczowych meczach potrafi pokazać klasę i na pewno takiego starego lisa będzie im dzisiaj trudno zatrzymać.
Po wczorajszych szalonych meczach wyniku tego spotkania to nawet nie mam zamiaru obstawiać o_O
To jeszcze przypomnij nam kiedy ten nasz super lis strzelił jakiegoś gola w tym „ważnym” meczu ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +153
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Mistrzów
Godzinna: 21:00
Spotkanie: PSG vs FC Barcelona
Typ: PSG
Kurs: 2.00
Bukmacher: Betclic

Dzisiaj proponuje zagrać zwycięstwo PSG, choć bardzo bym chciał żeby to Barcelona wyszła zwycięsko czy tez dobrym remisem w pierwszym spotkaniu. Uważam, że Barcelona będzie przeżywać po raz kolejny ciężary. Po przeciwnej stronie maja dwóch szybkich graczy do zatrzymania i są to Mbappe, który nie wygrał jeszcze Ligi Mistrzów oraz były gracz Barcelony Dembele. Oczywiście PSG to nie tylko Ci dwaj gracze, ale pozostały zespół, który będzie mocno pracował na korzystny wynik.
Barcelona mimo, że gra lepiej niż pare miesięcy temu, nie przekonuje mnie do tego, że dzisiaj wygra. Przed sobą stają Enrique - Xavi, czyli dwaj panowie, którzy bardzo dobrze się znają. Doświadczenie w tej randze meczu powinno pomoc Enrique, który być może zaskoczy czymś Barcelonę. Xavi dopiero się uczy, a zwyżka formy zespołu musiała nadejść prędzej czy później.
Mimo wszystko uważam, że to PSG w pierwszym spotkaniu wyjdzie obronna ręką i ugra skromny wynik przed rewanżem.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: Mbappe over 1.5 celnych strzałów
Kurs: 1.80
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Luis Enrique swiruje w lidze raz wystawiajac Mambeppe, raz nie wystawiajac go w ogole a raz wpuszcza go na koniec meczu dopiero. Tyle, ze to sie dzieje w lidze. LM to zupelnie inna para kaloszy. Jak chcesz osiagnac sukces to taki grajek musi grac caly mecz. Gram jego celne strzaly bo taki super pilkarz na takiego rywala jak Barcelona dodatkowo bedzie zmotywowany. Ja widze tutaj nawet jego bramke ale lykne wg mnie bezpieczniejszy bet na minimum 2 jego celne strzaly. On zazwyczaj jak juz decyduje sie na strzal to robi to w swiatlo bramki. Te 2 celne strzaly mysle, ze sa spokojnie do zrobienia a dodatkowo nie ma zagrozenia, ze zostanie zmieniony wiec pelne 90 min powinien zagrac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
PSG vs Barcelona:

Kylian Mbappe powyżej 1.5 spalonego @1.80✅
Kylian Mbappe powyżej 2.5 spalonego @3.70✅


Zdecydowałem się na spalone Mbappe. Jak oglądałem mecze Barcelony z Napoli to rzucała mi się w oczy bardzo dobra organizacja gry defensywnej Dumy Katalonii. Oshimen ciągle był łapany na pozycjach spalonych i w sumie w dwumeczu drużyna z Włoch 8-krotnie zaliczała spalone. Spojrzałem sobie na statystki Kyliana w starciach z Realem Sociedad i tam lider PSG notował liczby: 2 i 5!

Można spodziewać się, że piłki w kontratakach będą dogrywane do Mbappe i mam nadzieję, że defensywa Barcelony nie zawiedzie. Linia 2.5 jest wysoka jak na 1 zawodnika, ale statystyki wyraźnie pokazują, że jest szansa na złapanie wysokiego kursu. 2 spalone są po kursie 1.80.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2338
lukas88 328,9K

lukas88

Forum VIP
Atletico Madryt- Borussia Dortmund
Typ: under 2,5
Kurs: 2,11
Fortuna


Wczoraj dzień meczowy mega overowy, łącznie 10 bramek w dwóch meczach, dziś uważam że będzie mocno underowo, jak zobaczymy 4 bramki to będzie dobrze. Na początek spotkanie w Madrycie, miałem nie ruszać tego meczu po zobaczeniu kursów ale jak kursy na Atletico poleciały z poziomu 2,45 na 1,80 to w mojej ocenie otwiera się możliwość gry na zespół gości. BVB w tym sezonie już pokazywało w LM czy Bundeslidze że potrafi wygrywać ważne mecze na wyjazdach, jak chociażby z Newcastle, Milanem czy ostatnio Bayernem. Atletico drużyna nieobliczalna, która pokazała charakter w starciu z Interem o czym pisałem, lecz dziś jako bazowy zakład idę w under bo BVB będzie skoncentrowane na defensywie i będzie szukać gry z kontry bo mają świetnych wahadłowych. Dla gości ważne by meczu nie przegrać i mieć szanse na rozstrzygnięcie meczu u siebie, Atletico jak pisałem wielki zespół do zawodów pucharowych, jednak w ostatnim czasie mocno niestabilny. Przy obecnej dysproporcji kursów zdecydowanie idę w:
BVB lub remis @ 2,06
Fortuna

----------------------------------

PSG- Barcelona
Typ: Betbuilder: PSG wygra, under 3,5, Mbappe gol
Kurs: 5,00
Fortuna


Zakład nieco dla funu, ale wierzę w siłę PSG na własnym terenie. Dla Mbappe jest to być może ostatni mecz w LM na Parc des Princes, a wiemy jaki potencjał ma ten zawodnik. Barcelona w tym seoznie jak dla mnie bardzo przeciętna, w LM remis z słabym Napoli i porażki w grupie z Antwerpią i Szachtarem. Paryżanie niemal w pełnym składzie nie ma tylko Hakimiego z ważniejszych zawodników, ważną kwestią jest powrót Skriniara i Marquiniosa oraz Asensio. Uważam że Barca będzie prowadzić grę jak to tradycyjnie taktyka tiki taki, lecz Paryż potrafi skutecznie skontrować i uważam że wypracują sobie skromna zaliczkę przed wyjazdem na Camp Nou.
Mój typ: 2-0​
 
pato210 3,9K

pato210

Użytkownik
PSG- Barcelona
Zwycięstwo PSG
@ 1,97 STS


Barcelona przyzwyczaiła do bardzo słabej gry lub jej braku w decydujących fazach rozgrywek wygrali z Napoli po bardzo ciężkim spotkaniu i na ten rok wystarczy, tym bardziej że do składu wracają zawodnicy po kontuzji, którzy nie maja ogrania i ich forma stoi pod dużym znakiem zapytania. Mój typ to 3:1 dla gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
B 48,8K

benzik94

Użytkownik
PSG - BARCELONA
Typ :
Obie drużyny strzelą powyżej 0,5 gola
Obie drużyny wykonają powyżej 3,5 różnych
Każda z drużyn powyżej 3,5 celnych strzałów
(superbets)
Bukmacher: Superbet
Kurs : 4.00

Liczę dzisiaj na kolejne arcyciekawe spotkanie obfitujące w bramki i grę ofensywną. Przede wszystkim obie drużyny z problemami, Barca wciąż szuka optymalnego rozwiązania w środku pola pod nieobecność Gaviego i Pedriego z kolei PSG też ostatnio raczej nie porywa formą, wydawało się że tam przez mniejsze bądź większe kłopoty czołowych drużyn w Ligue 1 to tytul zapewnią sobie znacznie szybciej, co prawda 10 punktów przewagi jest ale te mecze z Rennes, Marsylią czy Clermont szału nie robiły.
O Mbappe wszystko zostało napisane wyżej, to jego ostatnia szansa na trofeum europejskie w Paryżu i na pewno jest to dodatkowy ładunek mobilizacyjny, w dodatku Dembele na pewno też ma coś do udowodnienia a to są piekielnie eksplozywni zawodnicy, potrafiący robić różnicę na małej przestrzeni i oddać groźny strzal, myślę że w ofensywie PSG nie będzie kunktatorstwa tylko pełen bak i gaz.
Barcelona ma już praktycznie po lidze, tutaj zapewne rzuca wszystkie siły, Lewandowski który wyraźnie się odkręcił na pewno będzie chciał pozostawić po sobie ślad, Yamal czy Raphinha to również bardzo dynamiczni zawodnicy dość często podejmujący się pojedynków 1 na 1 zakończonych strzałem.
Obie drużyny mają już wyrazny fokus jedynie na tych rozgrywkach z dwóch różnych przyczyn, mając takie potencjały ofensywne uważam że Bukmacher wystawia niezly kurs na 3 połączone zdarzenia, które są niezwykle prawdopodobne przy bardziej otwartym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2113
S 107,1K

styrbjorn

Użytkownik
Atletico vs Borussia 1 do HT 2,37 go+bet dokładnie tak jak Pan Styrbjorn powiedział napisał.

Krótko: jeśli Atletico chce awansować to musi wygrać dziś. W lidze bilans domowy do 13-1-1, w LM 4-0-0. Na wyjazdach ta drużyna gra fatalnie i jeśli chcą coś jeszcze osiągnąć w tym sezonie to muszą wygrywać u siebie. Zresztą, Cholo jest 13 lat za starami Atleti i nigdy nie przegrał w fazie pucharowej LM domowego meczu. Jeśli Atletico wychodzi z grupy LM to zasadniczo raczej prezentują się dobrze w fazie pucharowej co potwierdza dwumecz z Interem. Dlaczego gram na pierwszą połowę? Otóż wynika to ze stylu jaki prezentują w domowych meczach. Pressing od pierwszych minut i stwarzanie okazji we wczesnej fazie meczu. Taki pomysł Cholo ma na domowe spotkania. Strzeli już w 6' z Lazio, podobnie było z Celtikiem. Z Feyenoordem 2:2 do przerwy, z Interem 1:1. Z Realem 1:1 i 2:1. W ważnych meczach strzelają już w pierwszej połowie. Dziś plan będzie taki sam, Atletico za słabo broni w tym sezonie żeby oddać inicjatywę w meczu u siebie i to jeszcze z takim rywalem. Muszą grać swoje i jakieś szanse na pewno stworzą. Myślałem też o over 1,5 do przerwy ale mimo wszystko to 1/4 LM i obie drużyny powinny grać w miarę ostrożnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1657
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja to tam nie jestem przekonany do PSG, Barcelona też wyszła z dołka kilka tygodni temu wygrali z Atletico 0-3 po Bdb meczu, wiadomo ich forma nie jest najlepsza ale tragedii też nie ma.PSG tak naprawdę cieżko ocenić, liga francuska jest dla nich za słaba, w grupie LM też mieli swoje fikołki

Posiadanie gospodarzy under 51.5% @1.85 betclic

Dla mnie NoBet, idę w lepsze posiadanie Barcelony, która na moje powinna tu dłużej rozgrywać i chyba w bezpośrednich 2h2 przeważnie tak było.A nawet jak im PSG coś wlepi to oddadzą piłkę grając kontry na szybkiego imbeppę;D
 
neutralny 457,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
1000x200PDC.png
PSG - Barcelona
Barcelona powyżej 5,5 rzutów rożnych @3,20 Forbet

Szybki strzał przed tym meczem. Wydaje mi się to bardzo ciekawa opcja, bo ogólnie typuję Katalończyków do awansu. W PSG zbyt wiele się obecnie nie zgadza i myślę, że w LM będzie to ich kolejny rozczarowujący sezon. Choć nie wykluczam, że dziś minimalnie wygrają. Niemniej jestem przekonany, że Barca będzie dziś dobrze wyglądać w ofensywie, a właśnie w obronie Paryż ma ostatnio największe kłopoty i może piłka w ich siatce lądować nie będzie to w narożnikach boiska na pewno, bo goście mają wiele polotu na skrzydłach z Yamalem i Raphinhą na czele wspomaganych przez Cancelo i Kounde, do tego w bocznych strefach lubią znaleźć się też, czy Roberto, czy Lewandowski. Poza tym każdy strzał, każda wrzutka to będzie potencjalny korner, a tego typu gry uważam dziś brakować nie będzie od strony podopiecznych Xaviego.
Ogólnie nie miałem pomysłu na ten mecz, bo uważam że pierwsze starcie będzie oscylować w okolicach remisu, wynikowo nawet delikatnie w kierunku PSG. Jednak jak już gospodarze wygrają to nie zrobią tego przekonująco, a goście napsują im wiele krwi.
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: PSG - Barcelona
Typ: X i - 7,5
Kurs: 3,45
Bukmacher: fortuna
Post w dziale:
Analiza:


Dzisiejsze starcie pomiędzy Paris Saint-Germain a FC Barceloną zapowiada się jako jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń na europejskich boiskach. Obie drużyny mają bogatą historię w piłce nożnej i liczbę gwiazd, które mogą odmienić losy meczu jednym genialnym posunięciem.

Mimo że obie drużyny mają swoje mocne strony, mogą także zmagać się z pewnymi wyzwaniami. PSG często krytykowane jest za brak równowagi w defensywie, podczas gdy Barcelona czasami boryka się z problemami związanymi z kreatywnością w ofensywie.

Jednakże, patrząc na obecną formę obu drużyn oraz na ich wcześniejsze starcia, trudno jest jednoznacznie przewidzieć zwycięzcę tego meczu. Oba zespoły mają potencjał, aby pokazać swoją klasę i stworzyć widowiskowe widowisko dla fanów piłki nożnej na całym świecie.

W związku z tym, przewidywanie remisu wydaje się być rozsądną opcją. Mecz może być bardzo wyrównany, a losy spotkania mogą być przesądzone nawet w ostatnich minutach gry. Jednakże, niezależnie od wyniku, można się spodziewać wielu emocji i niezapomnianych momentów na boisku.

Mój typ to remis 1:1
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Paris SG - FC Barcelona

Już za dosłownie kilka minut rozpoczyna się kolejny dzień z emocjami w lidze mistrzów. Wczorajszy dzień zagwarantował nam niezwykłe emocje w obu meczach i wątpię aby dziś te spotkania przebiły.
Obie drużyny spotykały się w ostatnich latach dość często, raz jedni wygrywali raz drudzy.
W tym momencie Paris SG może się skupić tylko i wyłącznie na lm gdyż ligę mają już praktycznie zwycięską natomiast Barcelona zajmuje 2 miejsce ale pewna tego miejsca jeszcze być nie może. Ogólnie Barcelona w tym sezonie nie wygląda najlepiej mimo wszystko nie są w tym meczu na straconej pozycji.
W Paryżu to gospodarze są faworytem i uważam, że wygrają i pojadą do Hiszpanii z lekką przewagą. Do zwycięstwa gospodarzy dokładam strzelca bramki - K. Mbappe zdecydowanie najlepszy zawodnik tego spotkania, wykonuje rzuty karne, oddaje bardzo dużo strzałów i ma praktycznie w każdym meczu wiele sytuacji strzeleckich, które często wykorzystuje.

Paris SG + K. Mbappe strzeli 2,75 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom