>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - rewanże - 10.04.2013 (środa)

Status
Zamknięty.
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : FC Barcelona - Paris Saint Germain
Ja również nie uważam, że PSG będzie się chciało od samego początku rzucić na rywala. W przypadku meczów przeciwko Barcelonie (zwłaszcza na Camp Nou) trzeba liczyć się z tym, że większość czasu (min. 60%) będzie się oglądało piłkę jak wędruje od jednej bordowo-granatowej nogi do drugiej. I nie ma co uprawiać tutaj demagogii, że PSG mając w składzie taki potencjał jeśli chodzi o kontrataki nagle zmieni swoje nastawienie. Wiadomo, że Barca ma najtrudniej z drużynami, które mają w swoim składzie szybkich skrzydłowych i napastników. Do tego jeśli drużyna jest dobrze zdyscyplinowana taktycznie, tak jak np. wyglądał Milan na San Siro, potrafi naprawdę napsuć krwi Katalończykom. Oczywiście Carlo Ancelotti to stary lis i na pewno wie jak przygotować swój zespół do dzisiejszej potyczki jednak myślę, że ustawi swój zespół bardziej z tyłu i będzie czekał aż nadarzy się okazja do tego, by szybki Lavezzi czy Lucas Moura postraszyli obronę z Camp Nou. Co do absencji w drużynie gości to z powodu nadmiaru zółtych kartek zabraknie jednego z najważniejszych ogniw w układance Włocha. Zawodnika, który odgrywa bardzo ważną rolę w środku pola - Blaisa Matuidiego. Według mnie to ogromna strata dla Paryżan ponieważ Francuz jest jednym z najlepszych na swojej pozycji, naprawdę świetny w destrukcji. Prawdopodobnie zastąpi go Thiago Motta, który jak wiadomo nie jest zawodnikiem tej samej klasy co w/w. Co do podopiecznych Tito Vilanovy to jest tam prawdziwy szpital. Puyol, który przeszedł artroskopię kolana prawdopodobnie w tym sezonie już nie zagra. Do tego dochodzi kontuzjowany Javier Masherano, który będzie leczył uraz przez najbliższe pięć tygodni. No i ta najważniejsza informacja dotycząca Leo Messiego. Argentyńczyk został powołany na dzisiejsze spotkanie jednak nie wiadomo czy w nim wystąpi nie tylko w pierwszej jedenastce, ale i w ogóle. Zarówno wczoraj jak i dziś crack rodem z Rosario ćwiczył z resztą zespołu jednak oficjalnie nie otrzymał jeszcze zielonego światła od lekarzy (dziś po treningu mają zostać wykonane ostateczne badania). W podobnej sytuacji jest Adriano i Pedro, którzy od dwóch dni normalnie trenują z kolegami jednak nie mają pozwolenia na grę. Dlatego bardzo dużo zależy od tego jakie personalia znajdą się dziś na papierze Barcy. Osobiście, mając w zanadrzu remis 2:2 uzyskany na Parc de Princes posadziłbym Leo na ławce, ponieważ w przypadku urazów związanych z mięśniami zawsze istnieje ryzyko pogłębienia się kontuzji (naciągniecie, naderwanie, zerwanie). Poza tym w ubiegłej kolejce znakomicie pokazał się Fabregas i Alexis Sanchez, którzy we dwójkę rozklepali obronę Mallorci. Oczywiście drużyna z Ballearów, a dzisiejszy rywal Barcy to różnica kilku klas jednak w obliczu dobrej formy i współpracy tych zawodników warto się zastanowić czy nie dać im szansy od pierwszych minut i ewentualne wejście Messiego odłożyć na jakąś kryzysową sytuację. To są jednak tylko moje przemyślenia, a co będzie okaże się dokładnie za 6 godzin. Dodatkowo ból głowy przyprawia Tito Vilanovie kwestia związana z zestawieniem formacji obronnej. Jak wiadomo z nominalnych środkowych obrońców jest tylko Pique, który jest pewniakiem do gry, oraz młody Bartra, który wciąż nie może do siebie przekonać szkoleniowca Barcy. Inną opcją jest ustawienie obok Gerarda jednego z dwóch zawodników, których nominalną pozycją nie jest gra na stoperze - Adriano lub Songa. Jak wcześniej wspomniałem pierwszy z nich dopiero co wyleczył kontuzję, a drugi nie do końca radzi sobie na tej pozycji. Jest jeszcze Eric Abidal, który po rocznej absencji spowodowanej przeszczepem wątroby wrócił do gry w ubiegły weekend jednak nie wydaje się żeby był jeszcze gotowy do gry na 100% na tak wysokim poziomie z tak wymagającym rywalem. Biorąc wszystkie aspekty pod uwagę moje typy na dzisiejsze spotkanie to :

FC Barcelona @ 1,30 ⛔ 1:1
FC Barcelona (-1) @ 1,82 ⛔ 1:1
Barcelona strzeli gola w obydwu połowach @ 1,80 ⛔
Powyżej 3,5 gola @ 2,10 ⛔ 2
Powyżej 9,5 rzutów rożnych @ 1,80 ✅ 12
unibet
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Juventus - Bayern
Gospodarze od początku będą musli zaatakować Bayern, ale nie sądzę, że uda im się wyeliminować gości. Po przerwie Juve i tak zaliczyło dość udany sezon w LM. Bawarczycy wywalczyli już mistrza kraju, więc wszystkie siły mogą skupić na upragnionej LM. Moim zdaniem Bayern po raz drugi pokona Juventus i w efektowny sposób wskoczyć do najlepszej czwórki rozgrywek. W mojej ocenie zespół z Bawarii jest głównym faworytem do wygrania całych rozgrywek.
Na dzisiaj takie propozycje: (wszystkie kursy Sportingbet)
Bayern +0,5 gola do przerwy @ 2,05 ⛔
Bayern +1,5 gola w meczu @ 2,25 ✅
Mandżukić gol @ 2,37 ✅
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Wszystko pograne w Unibecie:
Juventus - Bayern BTS @1.65
Juventus - Bayern over 2,5 @1.85
Juventus strzelał minimum 1 bramkę w każdym domowym spotkaniu tej edycji LM, a Bayern tylko w jednym wyjazdowym spotkaniu (z Lille) nie stracił bramki. Juventus ma potencjał i u siebie na pewno powalczy, moim zdaniem obie drużyny coś strzelą.
Juventus - Bayern: total booking points over 50,5 @2.10
W 3z4 spotkaniach wyjazdowych Bayernu ten over został pokrywany, tylko w spotkaniu z Valencią padło 5 żółtych kartek. Włosi też potrafią faulować, zapowiada się zawzięte spotkania i powinno być kilka kartek (mam nadzieję, że będzie lepiej jak wczoraj w spotkaniu BvB z Malagą :wink ???? .
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Juventus Turyn - Bayern Monachium
Typ : Poniżej 10,5 rzutów rożnych ✅ 10
Kurs : 1,95 @ unibet

Przeglądając ofertę na to spotkanie w oko wpadł mi właśnie ten typ. W tej edycji LM w meczach z udziałem Juventusu, który rozgrywał spotkania na własnym stadionie trzykrotnie padło mniej niż 10 rożnych, a tylko raz było ich więcej. Jeśli chodzi o undery to pierwszy przypadek miał miejsce na inauguracje grupowych zmagań przeciwko Szachtarowi Donieck (8 rożnych), drugi to potyczka z Nordsjaelland (10 rożnych) oraz na koniec spotkanie z 1/8 przeciwko Celticowi (zaledwie 4 rożne). Natomiast jedyny przypadek, kiedy padł over miał miejsce podczas spotkania przeciwko Chelsea Londyn, wówczas miało miejsce 15 rzutów rożnych. Oczywiście biorę pod uwagę, że Juve jeśli marzy o awansie musi zaatakować, tworzyć sobie klarowne sytuacje, oddawać strzały po których te różne mogą padać dosyć często. Z drugiej strony nie wydaje mi się, że Bayern zadowoli się wynikiem z pierwszego meczu ponieważ wystarczy, że Juve strzeli gola i będzie gorąco. A jak strzeli jednego to będzie mógł też strzelić kolejnego. Dlatego przysłowiowym gwoździem w trumnie Juve będzie strzelony gol przez Bawarczyków do którego na pewno będą z uporem dążyć. Poza tym mają do tego świetnych skrzydłowych w postaci Riberego i Robbena, którzy na pewno będą się starać dryblować skrzydłami, a następnie albo wrzucać piłkę w pole karne albo schodzić do środka i szukać strzału. Ja jednak liczę na dużo walki w środku pola oraz twardą defensywę po obydwu stronach, co spowoduję lub ograniczy ilość kornerów do minimum.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Dzisiaj krótko ????
JUVENTUS vs BAYERN
Bayern musi bronić wyniku, a kto jak kto ale oni potrafią się bronić (13 bramek straconych na ponadz 30 kolejek w Bundeslidze) Stara Dama pewnie nie zaatakuje na hurra od 1 minuty więc propozycja
Juventus- Bayern- HT under 1.5 - 1.46
Expekt

BARCELONA vs PSG
Barcelona nie musi przekonywać że na własnym stadionie rządzą, w przeciwieństwie do PSG tworzą kolektyw. PSG jest bardzo zmotywowane i będą walczyć, liczę na wymianę ciosów.

Barcelona - PSG over 2.5- 1,50
Expekt
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Dwa ciekawe typy na mecz Juve - Bayern, które od razu wpadły mi w oko:

Typ: Powyżej 4,5 kartki w meczu
Kurs: 1,78
Bukmacher: Pinnaclesports

Analiza: Piłkarze Juventusu chcą zmazać plamę po przegranej w Monachium. Wynik z pierwszego meczu jest bardzo niekorzystny, ale gospodarze zapowiadają ostrą walkę od pierwszego do ostatniego gwizdka. Ja w te zapewnienia wierzę i jestem pewien, że oglądać będziemy zaciętą rywalizacją o każdym metr boiska, a Bianconeri zagrają agresywnie już na początku meczu. Taka sytuacja sprzyjać będzie ewentualnym karom indywidualnym dla zawodników, a tacy gracze jak Chiellini, Marchisio, czy Vucinić niejednokrotnie otrzymywali żółte kartoniki nawet w spotkaniach mniejszej rangi. Przyjezdni nie pozostaną jednak dłużni i nikt nogi nie odstawi - stawką jest przecież półfinał Champions League. Mimo, że posędziuje raczej spokojny i nieskory do rozdawania napomnień Carlos Velasco‎, to temperatura meczu zmusi go do studzenia zapałów obydwu stron.

Typ: Powyżej 10,5 rzutów rożnych w meczu
Kurs: 1,80
Bukmacher: Tobet

Analiza: Drugi pick bardziej na wyczucie. Nie chcę się powtarzać w żadnej kwestii, dodam jedynie, że mecz będzie otwartym widowiskiem, co jest uwarunkowane wynikiem pierwszego spotkania. Zero kalkulacji ze strony Juve, zero siłowania się w środku pola - pełen szturm i atak od pierwszej minuty. Gra skrzydłami, długie prostopadłe piłki do napastników - tak widzę dzisiejszą rywalizację. Oczywiście zapewni to sporo miejsca Bawarczykom na kontrataki, które będę mogli wykorzystać. W całym tym szaleństwie upatruję szansę na mnóstwo stałych fragmentów, między innymi właśnie rzutów rożnych.

Kursy na oba zdarzenia przyzwoite, może akurat szczęście będzie sprzyjać i uda się zainkasować $$ ???? Powodzenia ;)
 
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Apropos rożnych.
Rzuciło mi się w oczy,że dobry kurs jest na większa ilośc cornerów Barcelony (trójdrogowo) w STS - 1,4.✅Przy graniu singla wychodzi 1,23 ,ale to i tak lepiej niż Bet365 gdzie jest 1,16 a aż 6,5 na PSG.
Myślę, że PSG mimo tego,że 0:0 nie daje im awansu nie ruszą do ataku i to Barca będzie prowadzić grę.
Nie jest to jakaś wielka broń w przypadku Barcelony,zazwyczaj piłka jest wycofywana i rozgrywana ok 30 metrów od bramki,więc rywale nie będą obawiać się jej wybijać na róg.
Oczywiście sprawą kluczową jest występ Leo,bez niego będzie mniej ataków i strzałów,jednak Barcelona naprawdę rzadko przegrywa w ilości rzutów rożnych.
Wrzuciłem to do taśmy razem z overem kartkowym w meczu Juve - Bayern o 4,5 @1,62 STS⛔,bo myślę,że Juve mocno wierzy w odrobienie strat i będą o to osttro walczyć ,a jesli strzelą bramkę również Bayern może zakartkować.
O typowanie 1x2 tutaj ciężko.
Wg. mnie gdyby awansowała Barca i Bayern,mielibyśmy w półfinałach 4 z 5 najlepszych obecnie drużyn w Europie,nawet jeśli się tak stanie nie przyjdzie to lekko ????
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Barcelona - PSG
Ibrahimovic kartka TAK
2.80
Tobet
Moim zdaniem jedyne sensowne pogranie na ten mecz, który jest klasycznym no bet. Jaki jest Szwed każdy wie, co go łączy z Barcą także. Z tego co się orientuje to nie grozi mu zawieszenie w razie awansu a pole do złapania kartki ma szerokie:
Szwed lubi komentować i wdawać się w dyskusje
Celebracja bramki - ściąga koszulkę i po sprawie
Faul a w tym to mistrz, od dyskretnego skrobania Achillesów po faule w stylu kung fu
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Po ukazaniu się składów i ujrzeniu Adriano w środku obrony stwierdzam że czystego konta Barca raczej nie utrzyma. W pierwszym meczu zamiast niego był pauzujący dziś za kartki Mascherano a Ibra mimo tego dochodził do sytuacji strzeleckich. Dziś Adriano który nominalnie jak każdy wie występuje na boku. O bramkę dla Barcy jestem spokojny bo CN to miejsce magiczne i co jak co ale PSG nie awansuje dalej.
Barca - PSG typ: BTS @ 1.66 Betsson ✅
 
lemoneky 1,2K

lemoneky

Użytkownik
Barcelona - PSG
Ibrahimovic kartka TAK
2.80
Tobet
Moim zdaniem jedyne sensowne pogranie na ten mecz, który jest klasycznym no bet. Jaki jest Szwed każdy wie, co go łączy z Barcą także. Z tego co się orientuje to nie grozi mu zawieszenie w razie awansu a pole do złapania kartki ma szerokie:
Szwed lubi komentować i wdawać się w dyskusje
Celebracja bramki - ściąga koszulkę i po sprawie
Faul a w tym to mistrz, od dyskretnego skrobania Achillesów po faule w stylu kung fu
Dostał kartke w pierwszym meczu więc grozi mu zawieszenie, ale myślę,że pod koniec spotkania puszcza mu nerwy niezależnie od wyniku, jak będą przegrywać to dlatego że przegrywają , a jak będą wygrywać to jakiś głupie przerwanie akcji Barcy czy coś. Typ logiczny ale zawieszenie mu grozi
 
maestro12 773

maestro12

Użytkownik
Dyscyplina : Piłka Nożna Liga Mistrzów
Spotkanie : FC Barcelona - PSG
Typ : Cesc Fabregas strzeli bramkę⛔⛔⛔
Kurs : 2.40
Bukmacher : Unibet


Kolejny mecz ćwierćfinałowy Ligi Mistrzów spotkają się hegemon Barcelona i PSG które myśli że za pieniądze można odrazu kupić sukces w meczu nie widze inej opcji niż zwycięstwo Barcy chociaż sam kibicem Barcy nie jestem. Barca po prostu musi to wygrać swój stadion,trener który w końcu wrócił na swoje miejsce no i przede wszystkim zgranie to są plusy które przemawiają za Barceloną co do PSG drużyna posiada wielkie indywidualności lecz niestety brak im zgrania i na chwilę obecną naprawdę nie widzę ich dalej niż w ćwierćfinale. Kursy na Barcelonę wąchają się od 1,37 do 1.43 czyli nie powalają mnie natomiast wpadł w oko inny ciekawy kurs na ten mecz mianowicie to że Cesc Fabregas strzeli bramkę. W meczu na pewno nie zobaczymy od początku Leo Messiego który leczy drobny uraz,osobami odpowiadającymi za strzelanie bramek w tym meczu będą Fabregas,Villa i Pedro z tej trójki tak naprawdę tylko Fabregas i Pedro mogą strzelić bramkę gdyż Villa jakoś mnie osobiście nie przekonuję odkąd wrócił do grania po kontuzji co się tyczy Pedro no fakt może dzisiaj strzelić ale skoro on strzeli to zapewne strzeli też i Fabregas:grin: który jest drugim najlepszym strzelcem Katalończyków z 10 trafieniami.Trener Villanova wiedział chyba wcześniej o tym że Messi nie będzie mógł grać całego spotkania dlatego w ostatnim ligowym meczu z Mallorcą ustawił Fabregasa na pozycji Leo no i ten ruch chyba się opłacił bo Fabregas strzelił 3 bramki i Barca wygrała 5:0 dzisiaj liczę na podobną skuteczność Cesca stąd ten typ

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 31

krist0

Użytkownik
Na szybko, bo mecz już za chwilę. W związku z tym, że Messi zaczyna na ławce, warto grać:
Barcelona - Paris SG
Czy którykolwiek rezerwowy zdobędzie bramkę w regulaminowym czasie gry?
TAK 2,60 Expekt
Co prawda wcześniej kurs wynosił ponad 3, a na mecz Juve-Bayern wynosi 3,60, więc bukmacher wziął pod uwagę możliwość wejścia Messiego, ale w porównaniu z kursem Messi strzeli 1,36 - i tak warto według mnie.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Barcelona strzeli więcej niż 2,5 bramki @ 2,37 (bet365) ⛔ PSG strzeliło o jedną bramkę za mało, więc i Katalończykom zabrakło motywacji ;)

Podobny kurs jak na &quot;łączna liczba bramek w meczu ponad 3,5&quot;, ale właśnie ten typ uznaję za pewniejszy biorąc pod uwagę rozmiary potencjału ofensywnego hiszpańskiej drużyny.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Awans Juventusu kurs na betfair jeszcze pare godzin temu wynosil 10 , innej ciekawej opcji na rewanz w Turynie kompletnie nie dostrzegam , a tu kursik marzenie &quot;co do prawdpodobienstwa&quot;
Owszem Bayern juz mistrzem w historycznym stylu plus ogromne szanse na Puchar Niemiec , glodni triumfu w LM po 2 przegranych finalach w 3 ostatnich latach.Wiadomo wielkie gwiazdeczki Ribery Robben Mueller Kroos Mandzukic Scweinsteiger.
Warto zwrocic uwage na fakt , ze Antonio COnte to wytrawny strateg i jesli Juve odpowiednio wywazy proporcje miedzy atakiem i odpowiednim ryzykiem atakowania a gra w obronie mozemy moim zdaniem byc swiadkami niespodzianki.Trudna sprawa rzecz jasna awansowac po pierwszym przegranym wyjazdowym meczu 2-0
ale sadze , ze gdyby Juventusowi udalo sie mozliwie szybko strzelic bramke na 1-0 w Monachijczykach wprowadzilaby sie nerwowosc i jakichs sposob musieliby zareagowac.Spodziwam sie skupienia na grze defensywnej Bayernu i pilnowania wyniku liczac na swoje okazje i czekanie na to co pocznie Juve , ktore jest w sytuacji , ze to oni musza wygrac i odrabiac straty.
Bayern strzeli bramke i jest po zawodach praktycznie , Juve musiaoloby wygrac wowczas 4-1 ale jak mowilem wynik 2-0 i dogrywka jest realny tzn na pewno nie jest az tak niemozliwy jak sie powszechnie uwaza.Bawarczycy w sumie w tym sezonie nie zlapali zadnej dluzszej zadyszki czy tez kryzysu.
Smiem twierdzic , ze przygoda z LM moze w ich wykonaniu zakonczyc sie juz dzis i na pozegnanie zostanie im Puchar Niemiec.Stawiam troche odwazne przypuszczenia calkiem chyba realne.Turynski kolektyw jest w stanie zaskoczyc.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom