>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 Pucharu UEFA - rewanże

Status
Zamknięty.
mati_tupac 0

mati_tupac

Użytkownik
no to można powiedzieć że juz po meczu... Getafe gra od 5 min w osłabieniu !! czerwona kartaka !!
a jednak strzelili bramkę ???? wielki szacunek dla nich za grę ???? mimo że grają w osłabieniu to się nie poddali ????
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Chociaz stawialem na awans Bayernu i troche kasy mi wpadlo, to jako kibicowi mi naprawde szkoda Getafe. Byc tak blisko, a tak daleko. Pierwszy raz w zyciu mam tak, ze chociaz wszedl mi typ, to radosc jest jakas taka niepelna. Paradoks, ale w konncowce to juz kibicowalem Getafe.
 
darkmessiash 0

darkmessiash

Użytkownik
Getafe chyba swoim wystepem w pucharze uefa zdobedzie wielu fanów piekny mecz tyle dramaturgi szkoda ich ale to piłka nożna ,szkoda tej czerwonej na pocztaku i tych błedów bramkarza w ostatnich pieciu minutach dogrywki
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Takiego meczu juz dawno nie widzialem, pamietacie te sytyuacje Braulio gdzie sie poslizgnol a moglo byc juz po meczu ,? to naprawde jest fart , a danie sobie strzelic dwoch goli w koncowce o czyms mowi choc nie zmienia faktu ze nawet w 10 byli lepsi ;)
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
Bayern po tym dwumeczu nie zaslugiwal na awans. Getafe bylo lepsze i na wlasne zyczenie odpadli. Gdyby jeszcze w regulaminowym czasie wykokrzstali sytuacje na 2:0 to by bylo po meczu. Nie wiem jak mogli sobie dac wbic te 2 bramki w doliczonym czasie. Ten mecz zasluguje na oskara:p. Szkoda Getafe byli tak blisko
 
majkelangelo 5

majkelangelo

Użytkownik
Tak dla zartu powiedzialem sobie rzucajac okiem na puchar Uefa, ze same undery widze, ale nic nie obstawilem ehh... Nie wiem czy zauwazyliscie, ale bohaterem meczu stal sie koles Toni, ktory powinien juz dawno zejsc z boiska... przeciez koles zrobil 2 reki i uderzyl zioma z Getafe, co prawda fakty brzmia troche ostrzej niz to wygladalo w rzeczywistosci, ale jednak &quot;twarde prawo, ale prawo&quot;... taka ciekawostka. Takiego meczu ze swieca szukac w Lidze Mistrzow... sorry za off top
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
golas_12 masz 100 % racji, Bayern zagral swoja normlana pilke tylo do 26 minuty w Monachium kiedy strzelil bramke na 1:0, pozniej Getafe zaczynalo grac coraz lepiej a bawarczycy mysleli ze maja juz awans...
co do meczu rewanzowego... czerwona kartka dla Reda byla niesluszna, przepisy jasno mowia ze czerwona kartka nalezy sie zawodnikowi za faul na zawodniku wychodzacym na czysta pozycje... a przeciez obok Reda byl jeszcze jeden obronca (Celestini jesli dobrze zauwazylem). Kartka nalezala sie natomiast Toniemu... jak mozna zrobic bezkarnie 3 reki w czasie 1 polowy w polu karnym ?! za to powinna byc przynajmniej zolta kartka, pozniej w tym spieciu pod bramka kiedy uderzyl (bylo to wyraznie widac) obronce Getafe powinien dostac czerwona kartke ale widocznie sedzia bal sie pokazac drugi taki kartonik w meczu... choc akurat ten sedzia to chyba jeden z lepszych arbitrow w Europie.
Bramki Getafe... byly piekne, kazda bez wyjatku, natomiast Bayern... no coz, bramka z niczego i po 2 bledach bramkarza w dogrywce... nie wiem czemu nie bronil Ustari jak w pierwszym meczu... szkoda. Jedno co mnie uderzylo to taktyka Bayernu... przez cale 120 minut taka sama... na dosrodkowanie w pole karne, mysleli ze jak maja wysokich Klose i Toniego to cos ugraja.
I jeszcze slowko o osobie ktora komentowala ten mecz... takiego debila zadko sie slyszy... jak mozna powiedziec o sytuacji w ktorej napastnik mijajacy bramkarza (Braulio) nadaje sie do gatunku &#39;pilkarskie jaja&#39; tylko dlatego ze ten sie poslizgnal na murawie, na ktorej wszyscy sie slizgali jak by graja w adidaskach ?! sam gralem w klubie i mimo iz byl to niski szczebel rozgrywek wiem jak to jest ciezko i jak sie trzeba starac a jak komendator jest taki madry to niech sam sproboje, zobaczymy czy bedzie umial lepiej... w ogole moje zdanie jest takie, ze do komentowania meczy nadaje sie tylko jeden czlowiek, bo cala reszta jest do niczego... mam tu na mysli Mateusza Borka.
Tak czy inaczej w polfinale juz czeka Zenit i mam nadzieje ze rozniesie Bayern tak jak to zrobili z Leverkusen, bo jesli Bayern szybko czegos nie zmieni (czegos znaczy wszystkiego) to dwumecz z rosyjskim zespolem zakonczy sie katarsofa dla nich... (a po cichu mam nadzieje ze tak sie stanie).
 
K 18

klakson

Użytkownik
Najgorsze jest to ze ze skladu Getafe po sezonie wielu dobrych pilkarzy opuszcza klub. Jest to bardzo dobry klub ktorych ma tak naprade malo znanych pilkarzy ale dawali rade. Bayern to Bayern nigdy ich nie lubilem.Moim Zdaniem we wczorajszym meczu Toni powinien juz dawno dostac czerwona kartke za te swoje zachowania na meczu. 2 Reki w tym 1 nie przypadkowo a 2 sytuacja jak uderzyl 1 z pilkarzy getafe. 1 Słabym ogniwem Getafe jest bramkarz Pato. Rozumiem 2 sytuacje bramkowe ale bramka na 3-2 to jest tylko jego wina. Dlatego tez mecz jest przegrany wlasnie przez bramkarza Getafe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom