>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1.42x1.42=100% come back

Status
Zamknięty.
bandita 84

bandita

Użytkownik
witam tych ktorzy w ostatnim temacie mi pojechali po calej linii i obiecalem ze powroce do gry i pokaze wam ze mozna grac i wygrywac!
budzet jaki przeznaczam na gre to 1000 zl
kursy typow podawane w granicach 1.3 - 2.5 max.
prosze nie zasmiecac tematu a jak komus sie nie bedzie podobac moj nowy temat to niech tu nie zaglada.kursy z bet365 i betfair


lechia - korona over 1.5
1.525 x 100✅

Grzeczniej się nie dało ?/ Konrad
 
bej 178

bej

Użytkownik
kursy typow podawane w granicach 1.3 - 2.5 max.
w temacie - 1.42x1.42 więc jak to w końcu jest? Poza tym temat założony w systemach bukmacherskich, a tu nie widzę żadnego systemu opisanego.
uprzedzając pytanie - tak, przeczytałem żeby nie zaśmiecać tematu jednak ciekawi mnie niezmiernie co to za system.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@bandita &gt;&gt;&gt; taki tekst jak ten &quot;prosze nie zasmiecac tematu&quot; możesz sobie napisać jedynie w dziale KUPONY , natomiast wszystko co napiszesz tu w dziale SYSTEMY , podlega ocenie - zarówno krytycznej jaki pozytywnej - od innych.
 
cubsonart 436

cubsonart

Użytkownik
Gdzie tu jest system ?
Dziękuje.
Prosiłbym o przenoszenie takich tematów do działu Kupony bo w systemach coraz więcej syfu.
 
gajin 150

gajin

Użytkownik
Temat już od dawna był do zamknięcia, lub przynajmniej przeniesienia do działu kuponów.
Ty zwyczajnie nie trafiłeś 2 kuponów pod rząd i wymiękłeś. Teraz czekam na inwektywy pod moim adresem, jak to masz już w zwyczaju.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom