>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1.42x1.42=podwojenie kapitału...

Status
Zamknięty.
bandita 84

bandita

Użytkownik
wpadlem na dobry sposob grania i chodzi mi o to ze przykladowo mam 100 zl i chce je pomnozyc i gram 100 zl x 1.42= 142
wiec poraz drugi gram ale tu juz za caly wklad plus wygrana czyli 142 x 1.42=201.64
tak wiec jak wejdzie nam dwa razy pod rzad mam 100% zysku od wkladu.
bede testowal i tutaj podawal typy ktore gram.pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
N 1

nikobellic1

Użytkownik
Dobra kolego ale powiedz mi tu gdzie jest system . Jakie masz kryteria doboru meczów. Co cie składnia akurat do tego typu a nie innego. Równie dobrze mogę napisać że mam super system &quot;graj kursy 2.00 i od razu będziesz na czysto&quot;. Mniejsze ryzyko. Taki temat powinien po prostu znaleźć się w dziale z kuponami bo nic tu nie widzę. System to system, określone reguły itp.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Zobaczymy jaki ten system bedzie idealny - jeżeli zakłady zaczną nie wchodzić.
Na razie są to po prostu dobre kupony a nie system. Odpowiedniejsze będzie założenie tematu z typami. W systemach po prostu to nie pasuje.
 
A 85

aksior

Użytkownik
To nie jest system, mało tego to nie jst metoda gry... tylko gra typu &quot;gram jak leci...&quot; zero założeń poza kursem 1,4 i chęci podwajania kapitału. jak dobrze pamiętam jeszcze kilka kilkanaście dni temu miałeś pomysł na genialny &quot;system- dwukrotne trafienie pod rzad ako 2,5&quot; Co zatem stało się z tamtym genialnym systemem? ???? Nie widzę sensu podawania tutaj typów live - od tego jest dział &quot;KUPONY&quot;. A skuteczność dobra wiecznie trwać nie będzie... szybko trafią się dwie wpadki pod rząd i popłyniesz, zwłaszcza że chcesz grać &quot;progresją&quot; na zwiększanie stawki początkowej.
Co do screenów to ja chętnie bym zobaczył- jednak chciałbym zobaczyć całą historię =- bukmachera(jeśli jest to bukmacher internetowy) bo kupony wyrwane z kontekstu na plus już nie jeden pokazywał na tym czy na innym forum- co w 4 na 5 przypadków okazało się małym zgrabnym fotomontażem za pomocą Photoshopa, albo wyrwane kupony na plus z kontekstu historii gier u bukmachera. Dzisiaj te osoby którym zostały udowodnione matactwa siedzą cicho i nie udzielają się na forum, albo opuścili je na zawsze ????
także skoro juz chcesz pokazać kupony- to chętnie zobaczę, ale chcę też zobaczyć historię (stosunek gier wygranych do przegranych) jak to jest w rzeczywistości...
 
A 85

aksior

Użytkownik
Uderz w stół, a nożyce się odezwą... dlaczego używasz inwektyw w moim kierunku? skoro napisałem grzecznie? wyraziłem tylko swoją opinię, która jest odmienna od twojej... Oczywiście puki co gratuluję ci skuteczności kursów 1,42- ale zejdź na ziemię- kiedyś będzie błąd a może dwa trzy i będzie ciepło...Powiem jasno zwięźle i na temat - nie zazdroszczę ci ani twoich wygranych ani niskich kursów ????
Poza tym nawet mój przedmówca stwierdził że taki temat powinien znaleźć się w dziale kupony, bo to żaden system nie jest. ja mam dokładnie takie same zdanie- zero założeń, kryteriów i wytycznych poza kursem i graniem przed meczem albo live. Sam zaproponowałeś pokazanie kupony, zatem skoro mi nie chcesz pokazać to pokaż innym. Co do photoshopa pisałem wyraźnie o- byłych użytkownikach tego forum albo o takich którzy mataczyli, zostało im to udowodnione i wyśmiane i od tej pory siedzą w ciszy. Nie było tu nic ku twojej osobie obraźliwego i żadnych zarzutów w twoim kierunku - czytanie ze zrozumieniem się kłania ???? jak jesteś uczciwy sam zaproponowałeś pokazanie kuponów jak ktoś nie wierzy- dlatego apeluję do innych niech obejrzą te kupony! Ale niech obejrzą tez historię plusów i minusów gry u bukmachera- bo jak pisałem niejaki m*** bez ksywek- pokazywał same dodatnie kupony a jak go zweryfikowali liczący się użytkownicy na tym forum okazało się że wklejał same wygrane które były nieliczne wobec większości przegranych... ja jestem uczciwy i wymagam tego od innych- proste? wiem że dla niektórych to niezrozumiałe ????
I jeszcze raz jasno napisze- nie zazdroszczę ci ani&quot; genialnego systemu&quot; ani wygranych. Proponuję trochę kultury i ogłady z twojej strony- bo to że mi nawrzucasz mięsem to świadczy tylko o tobie i twojej etyce. Co do wcześniejszego systemu? kurs 2,5x2 razy pod rzad- może wyprzesz się swojego pomysłu i tego że ogłosiłeś to dobrym systemem gry?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Panowie poczekajcie bo gość myśli, że złapał Pana Boga za jaja. Rzeczywistość już nie raz weryfikowała takie bajeczne system i prędzej czy później przyjdzie &quot;kryska na matyska&quot; (czego mu nie życzę, choć odrobina pokory i sprowadzenie na ziemię autorowi na pewno się przyda). Na razie jest zielono, zielono bo typy są trafne (za co gratulacje), a autor &quot;systemu&quot; jest wniebowzięty bo (Uwaga!) całe dwa dni jest na plusie. Rzeczywiście już nic nie pozostawia złudzeń tylko grać, grać i grać!
Ja widzę bilans 11:1 czyli nawet nie mamy podanych 15 typów, a autor tematu uważa, że jest to złoty system i trafił w słaby punkt bukmacherów.
 
K 14

kempmarek

Użytkownik
tak jak tu juz pisano w temacie
nie ma tu zadnego systemu - granie na chybil trafil
na razie trafil
ale to sie tu nie nadaje to nie ten dzial
to sa po prostu podane zdarzenia czyli dzial z kuponami
 
H 1

heineken1986

Użytkownik
Nie zgadzam się z tymi którzy piszą że chłopak nie gra pewnego rodzaju systemu. Bo co to według was oznacza system ? Ja pojmuję system bukmacherskich jako trzymanie się pewnej reguły narzuconej przed wdrożeniem go w życie. I tak właśnie zrobił. System polega na graniu przeważnie solówek za całą kwotę lub po późniejszych wygranych o rozbijanie ich. Ale widocznie to za mało dla niektórych.
Dla mnie każde granie które rządzą się pewną lub pewnymi regułami w każdym razowym zagraniu uważam za system. Jedno co mogę negować to to że nie jest to żaden wielki wynalazek czy odkrycie. Pozdrawiam bandita i życzę powodzenia w dalszej grze. Pamiętaj że mimo wszystko Twój system przynosi zyski i nie przejmuj się negatywami. Ja gram podobnie od pewnego czasu. Jeżeli masz ochotę to możemy wymienić się typami i spostrzeżeniami. Zapraszam na priv.
 
H 1

heineken1986

Użytkownik
aby jeden co docenil moje typy i mnie poparl,nie wiem ale jak czytam te wypowiedzi powyzej to wydaje mi sie ze to dzieci z przedszkola albo ludzie co sie nie znaja wogole na typowaniu skoro to nie jest system na pewien sposob kazdy sposob gry jest dobry jak przynosi zyski
Bo prawda jest taka że każdy by chciał opracować albo mieć wyłożony na ławę czyściutki dający zyski system dzięki któremu dorobi się wielkich pieniędzy. A tak na prawdę trzeba grać systematycznie, sumiennie i powoli. Inaczej się nigdy człowiek nie dorobi. I tak jak grasz właśnie Ty przyniesie Tobie zyski, oczywiście trzeba też mieć trochę szczęścia bo można jak zawsze na czarną passę trafić. Ale żeby uniknąć tej czarnej passy trzeba mieć mocną i silną wolę i zrobić sobie granicę dziennego stawiania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 85

aksior

Użytkownik
w jakim bukmacherze grasz? bo nie znalazłem nigdzie takich kursów na over 0,5
tam gdzie ja grywam to są mniejsze kursy na over 1,5 niz twoje na over 0,5.
Ja gram najczęściej over 2,5-3,5 i skoro masz tak9ie kursy na over 0,5 to pewnie będą większe niż w moim buku.
 
A 38

avv1910

Użytkownik
w jakim bukmacherze grasz? bo nie znalazłem nigdzie takich kursów na over 0,5
tam gdzie ja grywam to są mniejsze kursy na over 1,5 niz twoje na over 0,5.
Ja gram najczęściej over 2,5-3,5 i skoro masz tak9ie kursy na over 0,5 to pewnie będą większe niż w moim buku.

Kolega gra over 0,5 do polowy meczu dlatego takie kursy
 
P 1

piotrekcof1234

Użytkownik
To co robisz, to nie można nazwać żadnym systemem, na początku deklarowałeś jakimi stawkami będziesz grał, aż tu nagle &quot;vabank&quot; to tylko prowadzi do bankructwa. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom