>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europejskiej [19marca] - rewanże

Status
Zamknięty.
M 0

mesjasz

Użytkownik
W dzisiejszych publikacjach prasowych pojawiają się informacje, że zarówno Benaglio jak i Grafite mają wrócić do składu. Ktoś wie coś na ten temat? Bo to są ważne postacie dla losów spotkania
 
lukiaszenko 132

lukiaszenko

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Lizbona - Atletico Madryt
Typ: 1 (DNB)
Kurs: 1,65
Bukmacher: Tobet

Fatalny okres gry Sportingu trwał od końcówki stycznia tego roku. Drużyna ze stolicy Portugalii schodziła pokonana z boiska w meczach z Bragą, Porto w Pucharze kraju, Academicą i Benficą (dwa ostatnie na własnym stadionie). Potem przyszły dwa bezbramkowe remisy z przeciętnymi Pacos Farreira i Olhanense. W miedzyczasie Lwy wyjechały na Goodison Park do Liverpoolu by rozegrać pierwszy mecz 1/16 finału Ligi Europejskiej z Evertonem. Porażkę 2:1 kibice Sportingu przyjęli ze spokojem, bo wynik był lepszy niż gra, a gol strzelony na wyjeździe dawał nadzieje przed rewanżem. I właśnie drugie spotkanie z The Toffees było momentem przełomowym w grze i wynikach Sportingu. Nadspodziewanie łatwo wygrane spotkanie 3:0 dało pewny awans do najlepszej szestanstki LE. Trzy dni później Lwy w takim samym stosunku ograły obecnego mistrza Portugalii FC Porto, potem nastąpił wyjazdowy pogrom drużyny Belenenses zakończony wynikiem 4:0. Rywalem Sportingu w 1/8 LE okazało się być Atletico Madryt. Mecz na Estadio Vicente Calderon zakończył się wynikiem bezbramkowym, jednak warto zaznaczyć, że przez godzinę goście grali w liczebnym osłabieniu, a ostatecznie spotkanie kończyli w dziewiątkę. Jednak Atletico nie potrafiło tej przewagi wykorzystać i w rewanżu ja przynajmniej daję więcej szans Portugalczykom. Roji Blancos to drużyna nieobliczalna ale i himeryczna. Jeszcze jakiś czas temu nie potrafili oni zagrać dwóch równych meczów. Przykład: wygrana z Barceloną na własnym boisku, a tydzień później wyjazdowa porażka z Almerią. Atletico do 1/8 awansowało po pokonaniu w dwumeczu Galatasaray Stambuł (1:1 i 2:1) i szczególnie za zwycięstwo w Turcji należą im się słowa uznania. Ostatnie ligowe mecze obydwa zespoły grały na własnych boiskach i obydwa wygrały. Sporting 3:1 z Vitorią Guimares, a Atletico 1:0 z Osasuną. W drużynie gości występuje wielu klasowych zawodników jak chociażby Diego Forlan, Kun Aguero czy wychowanek szkółki Sportingu Simao Sabrosa. Ale na Jose Alvalade gra znakomity naturalizowany Portugalczyk Liedson, który w meczu ligowym z Belenenses zdobył wszystkie cztery bramki. Poza tym Sporting w tej edycji LE na własnym boisku jest niepokonany (2 zwycięstwa, 4 remisy). Od wspomnianego przełomowego meczu z Evertonem Lwy nie doznały porażki, a ich bilans wynosi 4 wygrane i jeden remis, w bramkach 13:1. Sezon ligowy dla Sportingu jest już praktycznie przegrany, nie ma szans na mistrzostwo, ani na awans do LM. Ostatnią nadzieją na uratowanie twarzy i posady trenera Carlosa Carvalha jest Liga Europejska, a bardzo ważnym krokiem będzie dzisiejszy mecz z Atletico Madryt. Moim zdaniem wygrany przez zespół z Lizbony.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

Werder- Valencia Typ : Over 2,5gola @ 1,67 Unibet ✅4:4​

Na Mestalla oba zespoły zaprezentowały futbol na TAK. Wiele akcji, parad bramkarzy, dobre tempo. Już wtedy się dziwiłem jak to możliwe że skończyło sę tylko 1:1. Ale kiedy się nie wykorzystuje takich szans jak Pablo Hernandez z 3m to się nie ma co dziwic. Wtedy także bramkarze spisali się dobrze. Cesar kilka pojedynków wygrał z Pizarro i Marinem. Co tutaj wiele pisac. Mecz stricte ofensywny się zapwoiada poprostu. Po tamtym meczu nie może zagrac Banega który otrzymał cz.kartke. W ogóle widac już że Unai Emery inaczej zamierza poukladac skład. Na prawe skrzydło jak widac poniżej ma wejśc Joaquin. Zatem skrzydła Valencia ma przednie bo po lewej Mata, a ofensywnego tuż za Villa ma zagrac Silva. Siła uderzeniowa przeogromna. Defensywa nieco gorsza. Szczególne w pamięci mam akcje z Mestalla kiedy Marin z łatwością mijał Daelberta, a sytuacje ratował Cesar. Werder jak widac po skladzie również ofesnywnie. Nie ma się już tutaj co rozpisywac nad statami bo poprostu mecz zapowiada się bardzo ciekawie i ofensywnie. Jakies 3:3 mnie wcale nie zdziwi :p

-------------------------
VS

WOLFSBURG - RUBIN KAZAŃ
Typ : Powyżej 2,5gola @ 1,70
Unibet ⛔1:1​

Wolfsburg w meczach domowych w Bundeslidze na 13 gier 12 overów. To ile ten zespół strzela bramek dobrze wiemy, ale defensywa takze jedna z gorszych w calej lidze. Wkońcu liczba 46 goli straconych mówi sama za siebie. Pod tym względem jest to &quot;czołówka&quot;. Pierwszy mecz zakończył się 1:1. Wciąż nie wiadomo czy Benaglio wróci do bramki, ale treningi już wznowił. W razie ewentualnej absencji zastąpi go Hitz. Za to zagrac ma Grafite. Wiemy dobrze jak duet Dzeko - Grafite jest groźny. Ważną informacją w kontekście overa jest brak Barzagliego na środku defensywy Wilków. Rubin już z Semakiem którego brakowało w pierwszym meczu obu zespołow. W lidze na inaugruacje wygrali 2:0 z Lokomotiwem po bramkach Gorbanieca i Bucharowa. Stan murawy w Kazaniu jednak nie dawał możliwości gry z klepki. W Wolfsburgu będzie inaczej. Poprostu nie będe już czarował więcej. Widze tutaj overek jak nic. Wole zagrac rozstrzygnięcie overowe aniżeli stawiac na Wolfsburg.
 
macius 0

macius

Użytkownik
Fulham - Juventus
Zakład: Połowa Czasu/Pełny Czas
Typ: X/2
Kurs: 6,00
Bukmacher: sportingbet
Analiza:

O 19:00 na murawę stadionu Craven Cottage wybiegną piłkarze Fulham i Juventusu. Do rozegrania mają rewanżowe spotkanie Ligi Europy. W pierwszym meczu zwycięstwo 3:1 odnieśli Włosi. Myślę, że dziś znów wygrają. Choć nie spodziewałbym się z ich strony jakiejś zaciekłej walki. Przewagę po pierwszym meczu mają przecież sporą. Juventus skupić powinien się przede wszystkim na skutecznej obronie (Fulham, żeby awansować potrzebuje co najmniej dwóch trafień). Ale Anglicy też jakichś wielkich armat w ataku nie mają. Stąd typ na remis do przerwy. Grając uważnie w obronie, Włosi nie powinni dać sobie zrobić krzywdy. W drugiej połowie, gdy Fulham nie będzie już miało zupełnie nic do stracenia, zaatakuje zapewne całym zespołem. I w tym właśnie upatruję szansy Juventusu na zwycięstwo. Przejęcie, szybka kontra... I po sprawie. :wink:
PS. Celowo nie odnoszę się do ostatnich wyników obydwu drużyn w swoich ligach. Choćby ostatnio Inter udowodnił, że nie ma to żadnego przełożenia na mecze w Europejskich Pucharach.
 
T 0

typer81

Użytkownik
Zakład: Werder Brema - Valencia
Typ: 2
Kurs: 3,5
Bukmacher: Betsson
Analiza:


Na dziś wygrałem mecz który zostanie rozegrany w ramach Ligi Europejskiej.Faworytem w tym meczu jest Werder, który gra u siebie ale ja liczę na niespodziankę ze strony Valenci i przerwanie złej passy. W poprzednim meczu padł remis 1:1 i choć Valencia miała wiele sytuacji po których powinny paść gole to ich nie wykorzystała. Ostatnie mecze werderu to wygrana z Hoffenheim 0:1 i remis ze Stuttgartem 2:2. Valecia natomiast przegrała z Barceloną 3:0 i zremisowała bezbramkowo z Racing Santander. W drużynie Werderu w tym meczu zabraknie Marko Marina, Torstena Fringsa i Mesuta Ozila, Valencia wystopi bez Everem Banegą, który pauzuje za czerwoną kartkę. Myślę że Valencia będzie chciała przełamać złą passę i wygra to spotkanie.
 
remo91 57

remo91

Użytkownik
Ale typer81 popisał się fenomenalną analizą meczu, po prostu przekonał mnie żeby postawić na walencję, która swoją żenującą grą zaraz straci 3 miejsce w tabeli Primera Division na rzecz Sevilli i do tego jest mocno osłabiona bo oprócz Bangi zabraknie Navarro Albeldą Bruna Pablo i Choriego. Na zakończenie warto dodać że walencja przegrała w poprzedniej kolejce LE z drużyną z Belgi, FC Brugge, to co dopiero z rozkręcającą się Bremą na jej terenie. Myślenie że dana drużyna nagle ma przełamać swoją zła passę z brakami w kadrze, grając na terenie silnego przeciwnika jest ... śmieszne?
Typ:Werder, Kurs: 2,15
 
pingwin 117

pingwin

Użytkownik
Zakład: Liverpool - Lille
Typ: X2
Kurs: 2,50
Bukmacher: Bet-at-home
Analiza:

Dzisiaj na Anfield Road dojdzie do rewanżu w 1/8 Ligi Europejskiej. The Reds podejmą francuskie Lille. W pierwszym meczu Francuzi wygrali 1:0. Drużyna Lille powtórzyła ten wynik w meczu ligi francuskiej wygrywając 1:0 z Grenoble. Liverpool natomiast wygral mecz w swojej lidze 4:1. Wbrew pozorom nie jest to rewelacyjny wynik. Portsmouth z którym grał ostatnio Liverpool jest ostatnią drużyną tabeli, a pomimo to i tak stworzyło sobie sytuacje na zdobycie goli z których jedną wykorzystało. Moim zdaniem Liverpool dalej jest w kryzysie, a Lille z którym przyjdzie się zmierzyć, to nie słabe Portsmouth. Liverpool czeka bardzo ciężkie zadanie. Nie udało im się zdobyć chociaż jednego gola na wyjeździe i aby awansować bez dogrywki potrzeba strzelić 2 gole. Moim zdaniem Lille ma niepowtarzalną szansę awansu, gdyż to Liverpool musi zaatakować, a francuskiemu klubowi wystarczy remis. W miarę upływu czasu Liverpool będzie musiał angażować coraz wiecej zawodników w akcje ofensywne co osłabia obronę. Pomimo tego, że drużynie Garcii wystarcza remis napewno nie ograniczą się tylko do obrony jedno-bramkowej zaliczki i będą wyprowadzać szybkie kontry, gdyż strzelenie jednego gola zmusiło by Liverpool do strzelenia aż trzech i wtedy było by bardzo ciężko o awans dla The reds. Mój typ - remis albo Lille. Transmisja o 21:00 między innymi na TV4.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
W życiu dziś bym nie postawił pieniędzy na drużynę z Hiszpanii (Valencię) . Ostatnio są dość nieskuteczni , mało strzelają i ogólnie prezentują się nieciekawie i do tego porażka 3:0 na Camp Nou. Co w tym śmiesznego najbardziej? Że obie drużyny na wyjazdach patrząc po statystykach ligowych, radzą sobie lepiej niż u siebie. Nie mniej to jest LE i tu nie ma znaczenia gdzie tylko liczy się że trzeba wygrać. W lepszej sytuacji jest drużyna z Niemiec i wydaje mi się , że można śmiało na nich stawiać. Valencia prześlizguje się ledwo przez te rozgrywki a Werder nie pozostawił suchej nitki na drużynie Twente u siebie. Myślę, że Valencia lepiej niech się skupi żeby wogóle awansować w kolejnym sezonie do LM bo gonią ich już 3 drużyny a forma stoi w miejscu. Werder widzę w dalszej rundzie. OT co. Kurs 2.10 na Win Werderu bardzo dobry.
Drugi mecz to mecz Sportingu z Altetico . Atletico nadal w dołku bo ja jakoś tej zwyżki formy nie widzę. Rzutem na taśmę wygrana z Osasuną i wcześniej remis właśnie ze Sportingiem remis bezbramkowy.. Sporting to solidny zespół i u siebie grają bardzo dobrze. Potrafili nawet u siebie roznieść niedawno Porto 3:0. Ostatnią jakąś gorzką porażkę zanotowali u siebie z dominująca w lidze Beneficą. Oczywiście derby przegrali gospodarze.
Tak czy siak, również widzę zespół z Portugalii w kolejnej fazie rozgrywek LE.
Typy:
Bremen WIN - @ 2.10
Benfica WIN - @2.25

⛔
Edit: aha i na dokładkę proponuję Wolfsburg , który nie powinien zawieść u siebie. Myślę, że najlepiej wybierac te mecze w których padł remis gdyż inne wyniki typ 2:1 bądź 1:3 będą miały wpływ na ustawienie danej drużyny, taktykę itp. Tutaj w przypadku remisów gospodarze grają na remis głównie (tzn. Wilki i Werder ) ale jak wiemy granie na remis nikomu jeszcze na dobre nie wyszło i potem był placz po meczu bo w 90min stracili gola: Także typ na Wilki też dobrym pomysłem. ( ewentualnie Dżeko strzeli :-D )
Typ:

Wolfsburg WIN - @1.75
Dżeko strzeli - @1.95

⛔
Edit 2 : Dla tych co nie chcą zbytnio ryzykować proponuję wszystkie moje typy ale w formie DNB.

Trebl:
1. Wolfsburg DNB @ 1.30 ✅ zwrot
2. Sporting DNB @1.61 ✅ zwrot
3. Bremen DNB @1.50
✅ zwrot
Coś niesamowitego. :p ależ wycelowałem w te DNB :p :p
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Liverpool (-1) - Lille
Typ: 1 (w przypadku zwyciestwa 1 bramkowego zwrot)
Kurs: 1,77
Bukmacher: Pinnacle
Rewanżowe spotkanie LE w którym Liverpool będzie podejmował na Anfield drużyne Lille która jest rewelacją tego sezonu we Francji i LE. W pierwszym meczu to Francuzi okazali się lepszą drużyną wygrywając nieznacznie 1:0 przy duzo lepszej grze jaką prezentował Liverpool. The Reds w tym sezonie spisują sie zaskakująco słabo, ale u siebie jest to dalej drużyna która gra na bardzo wysokim poziomie a ich największy as czyi Torres wrócił po kontuzji do wysokiej formy, w ostatnim meczu strzelił 2 gole i 2 razy asystował! Jak on gra to gra cały Liverpool, do tego Gerrard i myślę że w tym meczu Lille będzie miało bardzo ciężko nawet o remis. Stawiam na zwycięstwo gospodarzy.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Liverpool-Lille
1 połowa X - 2,35
under 2,5 gola 1,9
gol Liverpoolu przed 29 minutą - NIE - 1,75
BETSAFE
Fakt Liverpool jakby się nieco przebudził, wygrana w ostatnim meczu ligowym dodała otuchy, ale porównując przeciwników to widać, od razu wiadomo że Portsmouth nie równa się Lille.
Spodziewam się zaciętego i wyrównanego pojedynku, podobnego do meczu Liverpool-Unirea.
Lille potrafi się bronić, i raczej tutaj będzie nastawione na obronę i kontry. Dodatkowo kilka kontuzji sprawia, że będą raczej zmuszeni tak zagrać.
(Brak z przodu napastnika Gerevhinio, w pomocy zabraknie Debuchy&#39;ego, w obronie Plestana i Costy). Dobrym rozwiązaniem jest tutaj ustawienie formacji na 4-5-1 z wysuniętym napastnikiem. Moim zdaniem sprawi to dość poważny problem do sforsowania obrony Lille przez Liverpool. Stąd skłaniam się do typu że Livie nie strzeli gola przed 29:00 minutą meczu.
Tak samo wydaje mi się że Lille utrzyma X do przerwy.
Co do Liverpoolu: fakt Torres w ostatnim meczu błysnął strzelając 2 gole i asystując, lecz tutaj będzie zadanie trudniejsze, gdyż Liverpool będzie musiał atakować i w miarę upływu czasu będzie musiał się coraz bardziej odsłaniać i może być tak jak w przypadku Chelsea - jedna kontra wypad Etoo i dziękuję.
W The Reeds raczej nie ma większych absencji. Wydaje mi się tutaj mecz bardzo zacięty na 0-0, 1-0, 0-1,1-1 lub 2-0 max wg mnie.
Nie nastawiałbym się tutaj na hura łatwy mecz a wcale nie zdziwiłbym się gdyby Lillijki wywiozły remis jakiś korzystny wynik dający im awans.
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Spotkanie: VfL Wolfsburg - Rubin
Typ: Wynik do przerwy/ wynik końcowy 1/1
Kurs: 2.60
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Dziś o godzinie 21:05 rozpocznie się ciekawe spotkanie rewanżowe Ligi Europejskiej: VfL Wolfsburg - Rubin. Gospodarze to VfL Wolfsburg, zespół ten w lidze niemieckiej spisuje się ostatnim czasy bardzo dobrze. Zespół ten odniósł 4 kolejne ligowe zwycięstwa, 2 na własnym stadionie oraz 2 na wyjeździe. Ostatnia porażka jaką VfL Wolfsburg odnióśł to wyjazdowa porażka na Bayer Leverkusen 2:1. Te zwycięstwa nie biorą się z niczego, bowiem drużyna niemiecka posiada bardzo dobrych ofensywnych piłkarzy takich jak Dzeko, Martins czy Misimovic. Liga rosyjska natomiast rozpoczęła się w poprzedni weekend, Rubin wygrał spotkanie ligowe na własnym stadionie 2:0, z Lokomotivem Moskwa, jednak strasznie się męczył strzelając bramki w 87 oraz w 90 minucie spotkania. Spotkanie obu okip rozegrane w Rosji zakończyło się wynikiem remisowym 1:1, po całkiem wyrównanym meczu. Według mnie drużyna rosyjska ma małe szanse by zatrzymać rozpędzoną drużynę niemiecką.
 
sedek 36

sedek

Użytkownik
Zakład: Anderlecht-Lille (która druzyna strzeli wiecej bramek?)
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Tobet
Analiza:
Kolejny typ z serii &quot;pojedynek&quot; lub jak kto woli &quot;fantasy game&quot;. W pierwszych meczach obie druznyny strzelily po 1 bramce. Z tą różnicą że, Lille strzeliło bramkę u siebie, Liverpoolowi i wygrali 1:0, tak więc dzisiaj pewnie zagraja defensywnie by jak najdłużej utrzymac korzystny wynik 0:0. Lille u siebie jest niepokonane, lecz na wyjazdach radzi sobie juz duzo gorzej. Anderlecht jest w przeciwnej sytuacji. Pierwszy mecz przegrał 1:3 na Hamburgu. Teraz od poczatku beda musieli zagrac ofensywnie, a strzelać bramki potrafia, co udowodnili w meczu z Bilbao. Aby awansowac dalej musza wygrac co najmniej 2:0
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Spotkanie: Werder Brema - Valencia
Typ: do przerwy/koniec meczu 2/2
Kurs: 6.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

DzisiaJ o godzinie 19:00 w ramach Ligi Europejskiej w rewanzowym meczu Werder Brema podejmie u siebie Valencie.W pierwszym spotkaniu tych druzyn mecz zakonczyl sie wynikiem 1-1 co wydaje sie byc korzystniejsze dla gospodarzy , Ja Jednak mysle ze jest to dobry wynik dla Valenci a to dlatego ze potrafili przeciwstawic sie Werderowi grajac w 10 po czerwonej kartce Banegi ktory orzymal ja w 55 minucie wiec w tych okolicznosciach jest to dla nich sukces a mieli szanse nawet wygrac bo druga polowe troche zdominowali co pokazuje ze Valencia grajac pod presja radzi sobie znakomicie.Pilkarze Werderu moga sobie pluc w brode ze nie wykorzystali takiej okazji i przewagi liczebnej aby dobic swojego przeciwnika.Istnieje duze prawdopodobienstwo ze Werder do dzisiejszego spotkania wyjdzie mocno oslabiony poniewaz na boisku moze zabraknac takich pilkarzy jak Marko Marina, Torstena Fringsa i Mesuta Ozila a wszyscy wiedza ze sa to kluczowi gracza w kadrze Thomasa Schaafa.W takim wypadku stawiam na Valencie ktora wyjdzie prawie w najsilniejszym skladzie.Co prawda Che ostatnio sobie nie radza na wyjazdach jednak jest to dobry moment na przelamanie a stawiam ze Valencia bedzie prowadzic juz po 1 polowie poniewaz miedzy tymi druzynami czesto padalo duzo goli wiec istnieje duza szansa ze w 1 polowie zobaczymy jakies bramki.Obrona Werderu w pierwszy meczu nie spisywala sie najlepiej tylko Pilkarze Gosci byli nieskuteczni jednak ta slaba skutecznosc kiedys sie skonczy i mysle ze moze to nastapic dzis juz w 1 polowie.Moj typ to Valencia 2/2


Valencia win @ 3.80 7/10
Bet365
 
S 133

safa02

Użytkownik
Spotkanie: Sporting Lizbona - Atletico Madryt
Typ: Over 3,5
Kurs: 3,9
Buk: Betfair
Analiza: Rewanzowy spotkanie w ramach 1/8 puchar Leagua Europa w Lizobinie lokalne Sporting podejmuje Atletico Madryd. Pierwsze spotkanie zamonczylo sie bezbramkowym remisem co teoretycznei stawia w lepszej sytuacje gospodarze. Jednak znajac Atletico Madrid ktore w poprzedniej rundzie wyeliminowal Galatasaray po zwyciestwie w Istambule 2-1, sytuacja nie jest taka ewydentna. Sporting Lisbona w rozgrywkach ligowych swietnie sobie radzi w ostnich spotkan wygrywajac wysoko z trudnymi rywalami jak FC Porto czy Vitoria Guimaraes. Widac wiec ze gospodarze sa na fali i beda chcieli dzis ta dobra forma i zagwarantowac sobie awans do 1/4 finalu. Atletico Madrid po zwyciestwie nad najsilniejsze zespol na swiecie aktulanie FC Barcelona, lepiej sobie radzi w lidze wygrywajac kolejne wazne spotkanie. Ta sytuacja napewno bedzie miala wplyw na morale pilkarze z stolice Hiszpanii ktore poprawiajac swoja lokata w lidze maja wieksze apetyt na rozgrywkach Europejskich. Moim zdaniem ciezko wskazywac faworyt tego spotkanie i sytuacja moze diametralnie sie zmienic po zdobycie gola przez jedna z tych druzyn. Ta sytuacja spowduje ze rywale nie beda mieli nic do stracenia i beda musieli odrobic strate. Co napewno da wiecej zwobode napstnikow obie druzyny zeby dobywac kolejne gole. Dlatego na dzis wybralem ze w spotkanie Sporting Lizbona i atletico Madrid padnie powyzej 3,5 gole.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom