>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy (09.03.2017) - czwartek

Status
Zamknięty.
mch91 261

mch91

Użytkownik
Dokładnie, dodatkowo zastanawiam się czy w kursie na gospodarzy nie ma przypadkiem value. Podobna sprawa w niemieckiej potyczce. Ktoś bardziej ogarnięty w tych zespołach ma jakieś zdanie?
Jeśli chodzi o niemiecki pojedynek to sytuacja wygląda tak, że M&#39;Gladbach tak jak zazwyczaj pod koniec sezonu niesamowicie się rozkręciła i gra na prawdę dobra piłkę a Schalke jest niestety bezbarwne i brak jaj pomysłu na grę. Jedyny dobry mecz jaki rozegrali w tym roku to mecz z Bayernem w Monachium, ale to był chyba bardziej przypadek bo później gdy przyjechali do Monachium aby rozegrać mecz w ramach Pucharu Niemiec to Bayern już się z nimi za bardzo nie bawił i do przerwy było już pozamiatane bo gospodarze prowadzili 3-0. Ja bym tu grał Borussia powyżej 1,5 bramki po kursie 2,70 bo na prawdę grają ofensywna i ładna dla oka piłkę.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Dokładnie, dodatkowo zastanawiam się czy w kursie na gospodarzy nie ma przypadkiem value. Podobna sprawa w niemieckiej potyczce. Ktoś bardziej ogarnięty w tych zespołach ma jakieś zdanie?
Ja mam takie zdanie, że Roma trzeciego meczu z rzędu nie przegra. Dzisiaj ludzie grają przeciwko Włochom a nie zapominajmy , że Ci w ostatniej rundzie pokonali na wyjeździe Villareal 0:4. Oglądałem ostatnio mecze Romy i szczególnie ten z Lazio nie napawa optymizmem, jednak dla mnie jest to bardziej klasowy zespół od Lyonu a to w takich rozgrywkach ma duże znaczenie. Po kursie 1.69 pobieram X2 w hicie dnia stsu.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Ja mam takie zdanie, że Roma trzeciego meczu z rzędu nie przegra. Dzisiaj ludzie grają przeciwko Włochom a nie zapominajmy , że Ci w ostatniej rundzie pokonali na wyjeździe Villareal 0:4. Oglądałem ostatnio mecze Romy i szczególnie ten z Lazio nie napawa optymizmem, jednak dla mnie jest to bardziej klasowy zespół od Lyonu a to w takich rozgrywkach ma duże znaczenie. Po kursie 1.69 pobieram X2 w hicie dnia stsu.
Tylko, że:

a) Sytuacja Romy w tabeli jest trudniejsza. Nie dość, że biją się z Napoli to ich strata do Juventusu jest mniejsza niż Lyonu do trzeciej Nicei.

b) WYDAJE MI SIĘ, że francuzi mają większe profity z LE a szczególnie jej wygrania. Nie mają już szans na slota z Ligi Mistrzów, są chyba biedniejszym klubem od Romy no i muszą gdzieś wypromować tego Lacazette, za którego chcą horrendalne pieniądze.

W związku z tym muszą zagrać dziś ofensywnie. Wyjazd do Rzymu będzie ciężki więc przydałaby się jakaś zaliczka. Nie to, że jakoś szczególnie namawiam do grania w stronę Lyonu bo nie mam do tego predyspozycji ale wydaje mi się, że jest value a te masakryczne spadki kursów o czymś świadczą.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
OL vs Roma

Po dwóch absolutnie szalonych dniach z Ligą Mistrzów czas na pierwsze mecze w 1/8 finału Ligi Europy! W czwartkowy wieczór o ćwierćfinał młodszego brata Champions League będą walczyć takie drużyny, jak Manchester United, Celta Vigo czy pogromca Legii Warszawa – Ajax Amsterdam – jednak najciekawiej zapowiada się pojedynek Olympique’u Lyon z AS Romą. Dlaczego akurat francusko-włoskie starcie „na papierze” prezentuje się najokazalej? Wszystko przez ofensywne usposobienie jednych i drugich, którzy przyzwyczaili do tego, że w ich meczach pada wiele bramek. Obok spotkania zapowiadającego się na piłkarski spektakl nie mógł przejść obojętnie Betsson, który przygotował 30 złotych w Zakładzie Bez Ryzyka na żywo dla nowych klientów! Czyli szukasz ciekawego wydarzenia w tym meczu, stawiasz na nie trzy dyszki i w najgorszym wypadku możesz wyjść na zero. A w najlepszym – na Twoje konto powędruje niezła sumka.

Niestety tego spotkania najpewniej nie będzie można nazwać „polskim pojedynkiem”. Maciej Rybus odgrywa coraz mniejszą rolę w planach trenera Lyonu, który albo nie wystawia go w ogóle, albo wpuszcza na mniej istotne potyczki, zaś Wojciech Szczęsny – mimo że jest absolutnym numerem jeden w Rzymie – w rozgrywkach Ligi Europy nie broni od początku. W Europie Romę reprezentuje Brazylijczyk Alisson, a cała sytuacja przypomina tę choćby z FC Barcelony z sezonu 2014/15, kiedy to Luis Enrique rotował golkiperami, stawiając raz na Claudio Bravo, raz na Marca-Andre ter Stegena. Niemniej jednak na boisko wybiegnie wielu piłkarzy europejskiego formatu, którzy z pewnością zadbają o to, by zgromadzeni na stadionie kibice nie nudzili się choćby przez chwilę.

Patrząc na ostatnie wyniki Lyonu i Romy można odebrać wrażenie, że oba zespoły znajdują się w różnych momentach. Francuzi, po okresie słabszej gry, przypadającym na przełom stycznia i lutego, zaczęli regularnie wygrywać i na ostatnich pięć meczów we wszystkich rozgrywkach wygrali aż cztery z nich, zaś w przypadku Romy mamy sytuację odwrotną. Rzymianie jeszcze do niedawna radzili sobie bardzo dobrze i jako jedyni w lidze starali się dotrzymać kroku Juventusowi, jednak ostatnie porażki z Napoli i Lazio w krajowych rozgrywkach, a także z Villarreal w Lidze Europy wskazują na zadyszkę ekipy Luciano Spallettiego.

Ten mecz pachnie bramkami. Jedni i drudzy lubią – i potrafią – atakować, a w swoich składach posiadają doskonałych specjalistów od zdobywania goli. W Lyonie jest to Alexandre Lacazette, który znajduje się w czubie najlepszych strzelców Ligue 1 i jest łączony z wielomilionowym transferem do Anglii bądź Hiszpanii, zaś w Romie siatkę rywali co chwilę dziurawi Edin Dzeko, czyli na chwilę obecną król strzelców Serie A. Jeżeli ci panowie w czwartek będą mieli swój wieczór, czek nas prawdziwa jazda bez trzymanki.

Rejestracja konta
 
marekslavek 94

marekslavek

Użytkownik
Witam - oto moje propozycje na LE
Rost - Manch - wydaje się, że trzeba szukać 1X lub gol Rostova
Lyon - As Roma - sympatia po stronie Rzymian X2 ew obie drużyny strzelą
Grecy z Turkami - wszystko możliweale w dwumeczu Turcy
Mecz niemiecki zdecydowanie obie drużyny - faworyt M gladbach
Gent - Genk - nie mam wyczucia ale dzisiaj jedynka
Kopenhaga wydaje się silniejsza od Ajaxu zwłaszcza u siebie ale przewiduje remis. Zagrałbym X2
Celta straci bramkę z Krasnodarem
Anderlecht obstawiam zakład bez remisu na 2
Miłego wieczoru,
MarekSlavek
Robson// Kursy i nazwę bukmachera plus powody takich typów potrzebne, bo inaczej post nic nie wnosi. Pozdrawiam
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
W typach na żywo podałem ten typ, który uważam za najbardziej rozsądny z typów na godz. 19.00
Anderlecht -0,5 RR @1,91 grany w Pinku
Tutaj Anderlecht na pewno będzie się starał narzucić własny styl gry, dużo dośrodkowań skrzydłami co spowoduje nabicie sporej ilości rzutów rożnych, a różnica jakości tylko utwierdza mnie w tym przekonaniu.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
FK Rostow - Manchester United
Nie przypominam sobie aby ekipy odpadające z LM, jakoś później zawojowały Ligę Europy. Wprost przeciwnie, przypominam sobie że odpadały bardzo często już w następnych rundach. Anglicy są w cyklu meczowym co tez może mieć znaczenie. Bardzo mnie dziwi to granie na Rostow. Dla mnie wygrywają to angole. Suma umiejętności też jakby wyższa po ich stronie...Zobaczymy jak będzie...
Manchester kurs 1,90 STS

Kopenhaga - Ajax

Wszyscy rozpisują się tu nad Duńczykami zapominając że Ajax w tym sezonie LE z nikim również nie przegrał. Wspomnę że w lidze holenderskiej tylko dwa razy przegrali...Ajax jest specyficzną drużyną. W ostatnim czasie odnosze wrażenie że lepiej grają na wyjazdach niż u siebie...taka mała ciekawostka...W tym całym sezonie zarówno ligi jak i LE stracili raptem 14 bramek, czyli mniej niż jedną bramkę na mecz...
Ajax x2 kurs 1,50
Ajax DNB kurs 2,05 STS
i jeden suchar
Celta Vigo - Krasnodar
Krasnodar x2 kurs 2,33
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
bambino92 56

bambino92

Użytkownik
FK Rostow - Manchester United

Nie przypominam sobie aby ekipy odpadające z LM, jakoś później zawojowały Ligę Europy. Wprost przeciwnie, przypominam sobie że odpadały bardzo często już w następnych rundach. Anglicy są w cyklu meczowym co tez może mieć znaczenie. Bardzo mnie dziwi to granie na Rostow. Dla mnie wygrywają to angole. Suma umiejętności też jakby wyższa po ich stronie...Zobaczymy jak będzie...

Manchester kurs 1,90 STS
Ja tam się nie znam ale wydaje mi się że Sevilla niedawno zdobyła LE po odpadnięciu z LM ;)
Typ biorę, osobiście pograne mam dwa bety dokładny wynik 1-2 i czystą dwójkę.
 
noname007x 3,3K

noname007x

Użytkownik
FK Rostov - Manchester United (1 połowa) X @ 2.10 Sbobet ⛔

Kiepski stan murawy nie zwiastuje dużej liczby bramek. Pierwszym moim pomysłem był under 2,5, ale kursy w granicach 1,55 są dla mnie nie warte gry. Wybrałem opcję &quot;remis do pierwszej połowy&quot;. Przy takim stanie murawy 0-0 bardzo prawdopodobne, szczególnie po 45 minutach.
 
quick. 5,2K

quick.

Znawca Tenis
APOEL - Anderlecht
W tym meczu wydaje mi się, że warto wejść w bramki. Po tym co ostatnio widziałem w wykonaniu obu drużyn można bramek się spodziewać. Anderlecht ma naprawdę moc w ofensywie, ale w defensywie potrafią robić banalne błędy, czego konsekwencją są stracone bramki.
APOEL u siebie zawsze groźny, nawet Bilbao tutaj straciło zaliczkę z pierwszego spotkania. Podobnie jak w przypadku Belgów, ofensywa mocna, natomiast defensywa już średnia. Biorąc pod uwagę te czynniki sądzę, że co najmniej 2 gole to mus w tym meczu.
over 2 @ 1,60 ⛔
Sbobet
 
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Lyon - Roma
Typ: Lyon i BTS @3,4 Bet365

Możemy sobie przypomnieć ostatnie gry Lyonu w LE.
Niektórzy powiedzą, że AZ z holandii to nie rywal taki jak Roma.
Aczkolwiek wynik w dwumeczu 11-2 robi wrażenie, są w gazie.
4 miejsce we Francji i kilka punktów nad Bordeaux daje im możliwość skupienia się na LE.
Ostatnio fajna passa gospodarzy, kilka meczów bez porażki. Roma trochę*poza formą, przegrana u siebie z Napoli w lidze, co powoduje że Napoli ma tylko kilka pkt. straty do 2 miejsca.
Liczę na Overowe spotkanie.
Jakieś 2-1​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Choćbym nie wiem co grał i jaki kurs w LE to rzadko w fazie grupowej czy pucharowej coś udało się zarobić.

Moje spostrzeżenia są takie.

Koepnhaga jest u siebie faworytem, wyniki każdy może sobie sprawdzić,
ja zamiast DNB pograłem Ajax under 1 gola w pinnacle po kursie 1,869.

Lyon z Romą to pojedynek, który zapowiada się najbardziej overowo ze wszystkich,
kursy aktualnie niskie, dla mnie bts + over 2,5 to dobry wybór. ✅

Gladbach ostatnio wygrywa wszystkie wyjazdy, z Schalke wygrało 4-2 u siebie w lidze,
dla mnie over 1 gola gości to dobry zakład na ten mecz.

Na przekór kursom mecz Olympiakosu z Besiktasem widzę jako ten bramkami dla obu ekip. ✅

Pozostałe spotkania poza parą belgijską dla mnie na under 2,5.

Widziałem mecze poprzedniej rundy, liczę że tym razem i ja coś zarobię na LE.
do tego dwa zwroty, dwa undery trafione, dwa nie :cool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom