>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy [10 marca 2016]

Status
Zamknięty.
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Borussia prawie 20 lat nie sięgała po żadne europejskie trofeum, raz wygrali LM w 97, także puchar interkontynentalny i puchar zdobywców pucharów 50lat temu, uważacie że na tym etapie będą mieli go gdzieś?W Bundeslidze niezagrożona 2 pozycja, Bayern będzie ciężko dogonić nawet z tymi 5pkt.Tottenham w lidze ma więcej zabawy.Puchar dla nich to dobry fundament pod nadchodzący sezon i rozgrywki LM.Ja tu widzę jakieś 1-0.
 
T 54

tomaszkao

Użytkownik
Ludzie blagam nawet nie porownujcie Bragi do Fener bo to lekka obraza jest,to ze ograli u siebie Porto ktore sie odslonilo w 2 polowie nie oznacza ze jakas super forme maja.Mysle ze spokojnie dzis turasy wygraja
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Fenerbahce - Braga
10.03.2016 godz. 19:00
wynik: 1:0✅✅✅
W tym meczu idę w stronę Fenerbahce. Ostatnio dobre wyniki. m.in ogranie Besiktasu w lidze tureckiej. Co dało im wskoczyć na fotel lidera Tureckiej Super Lig. W Lidze Europejskiej nie mieli problemu z rozprawieniem się z Lokomotivem Moskwa. Personalnie oczywiście Turki wyglądaja zdecydowanie lepiej od Portugalczyków. Nie sugerowałbym się tym że Braga pokonała ostatnio Porto, które w tym sezonie gra przeciętnie, m.in przegrało kilka tygodni temu u siebie z Aroucą. Braga w ostatnim meczu Ligi Europy, miała spore problemy ze Sionem i mogła tak w zasadzie odpaść, oglądałem mecz rewanzowy w Portugalii i stary Gekas woził tych Portugalczyków jak się da, Sion miał sporo sytuacji w końcówce gdyby wykorzystał by którąś z nich to Bragi na tym etapie rozgrywek by juz nie było.
Mój typ: Fenerbahce win✅
Kurs: 1.80
Bet365
Villarreal - Bayer
10.03.2016 godz. 21:05
wynik: 2:0✅✅✅
Ciekawie zapowiada się spotkanie w Hiszpanii, gdzie &quot;Żółta Łódź Podwodna&quot; podejmowąć będzie zespół z Niemiec Bayer 04 Leverkusen. W tym spotkaniu również idę w stronę gospodarzy. Aptekarze ostatnio słabe wyniki w bundeslidze w 3 ostatnich spotkaniach dwie wysokie porażki z Mainz 3-1 na wyjeździe i z Bremą u siebie 4-1 oraz remis z przeciętnym Augsburgiem. Widać że od kontrowersyjnej porażki z Dortmundem Aptekarze nie moga sie pozbierać. W Lidze Europejskiej udało się jednak wyeliminować Sporting Lizbona, jednak myślę że Villarreal to inny rodzaj &quot;garnitura&quot;. W Lidze Europy wyelminowali silne Napoli. Chociaż w Primera Division gospodarze dzisiejszego starcia ostatnio nie najlepiej ale maja bezpieczną przewagę nad Sevillą i moga spokojnie się skupić na Pucharach. W tym starciu stawiam zdecydowanie na Villarreal bo obok takiego kursu 2.20 nie mogę przejść obojętnie.
Mój typ: Villarreal win
Kurs: 2.20✅
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +37
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Ogólnie wydaje mi się że pary ułożyły się pod undery w pierwszych meczach. 1/8 to już nie grupa, tutaj odpowiednia taktyka na dwumecz będzie miała duże znaczenie.
Na pewno nie grałbym po takim kursie na BVB. Za duże ryzyko według mnie, gdzie naprzeciw staje drużyna która prezentuje się w tym sezonie bardzo dobrze. Gdyby Tottenham chciał skupić się tylko i wyłącznie na lidze, to przegrałby już z Fiorentiną. Nie należy ich skreślać i tyle.
Sevilla dalej bez wygranej na wyjeździe. Dla mnie to jest niesamowite, żeby drużyna z takim potencjałem nie potrafiła wygrać w delegacji ani jednego meczu w sezonie.
Basel z brakami w składzie ale bardziej z przodu niż w defensywie. Under ? Czemu nie.
Bayer moim zdaniem nie da rady w Hiszpanii. Villarreal dał ciała z Las Palmas ale dalej są groźną drużyną na własnej &quot;Łodzi&quot;. W LE nie tracili bramek u siebie i podobny typ widzę i dziś. NO BTS do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Bilbao - Valencia .. tutaj to jest dopiero problem... postawiłem przeciwko Nietoperzom z Rapidem, walec 6:0... postawilem na Rapid znów w rewanżu bo liczyłem na rezerwy, dodatkowo na wyjezdzie - nic mylnego, kolejny walec 4:0.. w lidze ostatnio było lekkie przebudzenie mieszane dostawaniem tradycyjnych batów, ale LE widać że muszą traktować równie poważnie bo to ich jedyna szansa na dalsze sukcesy w tym sezonie. I nagle z drugiej strony bum.. Bilbao 3:0 na wyjezdzie niecałe 2 tygodnie temu ale meczu nie widzialem i nie jestem w stanie stwierdzić co tam się działo, natomiast mam wrażenie, że Valencii bardziej zalezy na LE niż Athleticowi więc myślę, że też dobrym rozwiązaniem jest bramka Nietoperzy, a kurs przyzwoity bo @1.61
Tak że jeśli chodzi o SUPERAKO to uważam, że Bilbao umoczy albo zremisuje.
Gdyby mecz dzisiejszy grany był na Mestalla - ok, ale Bilbao u siebie, to w tym przypadku spore value.
Zajmowanie miejsca premiowanego grą w eliminacjach LE, a zrobienie kolejnego kroku ku szansie zagrania w przyszłym sezonie w LM to druga kwestia.
Nawet brak Aduriza(nie wiem, może wejdzie w drugiej połowie przy remisie), nie odstrasza mnie na granie na solidne w tym sezonie Bilbao.
Dwa zwycięstwa z najbliższym rywalem w lidze również nie wzięły się znikąd. Athletic kiedyś chimeryczny, dzisiaj &quot;wyrównał&quot; poziom - wygrywa ze słabszymi, a z topem jest gorzej. San Mames to już nie jest forteca nie do zdobycia, ale na Valencię w dołku wystarczy. Widzę tutaj 2:0
Co do pozostałości z tej dla mnie zawsze omijanej trójki(nie oszukujmy się, kurs na trzy spotkania, a zawsze oscyluje koło 6, 7, więc skoda nerwów) widzę tutaj szansę Bragi, która w odróżnieniu od ostatniego przeciwnika Kanarków, gra w lidze już od dawna i regularnie punktuje. BVB - Tott no bet
 
siarkozi1910 0

siarkozi1910

Użytkownik
Witam Chciałbym dorzucić moje spostrzeżenia odnośnie tych meczów:

Uważam że BVB zależy na wygranie LE i dużo ekspertów stawia ich w roli jednego z faworytów do zagrania w finale,za nimi przemawia fakt że raczej nie uda im się dogonić Bayernu w walce o mistrza co innego z kogutami którzy liczą się w walce o triumf w lidze angielskiej,z obstawianiem tego meczu poczekałbym do momentu otwarcia zakładów live.

Jeśli chodzi natomiast o mecz Fenerb i Brage na tureckiej ziemi śmiało idę w kierunku tych pierwszych,jest to trudny teren dla ekip przyjezdnych,nie przemawia do mnie również zwycięstwo z Porto w lidze,europejskie puchary toczą się swoimi regułami a doświadczenie w rozgrywkach przemawia jednak za drużyną gospodarzy.

Jeśli chodzi o pojedynek hiszpański to wyznaję jedną zasadę i puki co się sprawdza, wygrywasz w pucharach oddajesz w lidze. Najlepszym przykładem ManCity-Liverpool
 
carte-blanche 0

carte-blanche

Użytkownik
Chyba trochę Cię poniosło kolego z tym zwycięstwem w całym pucharze. Uważam, że bardzo pomęczą się z Belgami i kwestia awansu jest w tym momencie ciężka do rozstrzygnięcia, w następnej ewentualnej rundzie jak trafią na kogos z Anglii lub Niemiec to odpadną. Przypomnijmy że nie gra z nimi ich najlepszy strzelec który przenióśł się do Chinese Super League za sprawą $$$ czyli Alex Teixeira.
Więc nie wiem skąd ten hurra optymizm na Ukraińców wszystkich..?
No , i tutaj z kolegą się nie zgodzę, mówimy o Alexie Teixeirze, dobrze był najlepszym strzelcem zespołu, odszedł, ale zespół jakby grał padake nie wyeliminowałby Shalke bo Teixeira nie grał w żadnym z dwóch ostatnich meczów LE, powiedzmy szczerze Shakhtar to była zawsze drużyna oparta na piłkarzach z ameryki południowej, mieli super okazje żeby jednego to sprzedali, Luiz Adriano, Douglas Costa też odeszli i jakoś żyją ciągle, mają jeszcze innych, którzy stanowią o sile zespołu jak: Ferrerya, Taison, Marlos, Eduardo da silva, Welington.
Skromne 2-0 z nieciekawym Anderlechtem na ciężkim terenie w Kijowie - jak najbardziej w zasięgu ręki ????

Mój typ:
S. Donieck wygrana@1,64 Fortuna
 
fazer77 2,7K

fazer77

Użytkownik
Sevilla rzuty rożne w II połowie over 2,5 1.95 Bwin⛔
Sevilla rzuty rożne w I połowie over 1,5 1.45 Bwin
✅

Wysoki kurs trzeba powiedzieć, uważam, ze sevilla się zmobilizuje na ten mecz i przy osłabieniach Basel go wygrają, nie będą czekać do rewanżu z zapewnieniem sobie awansu. Ta niemoc na wyjazdach też nie może trwać cały sezon, to jest w końcu dwukrotny zdobywca tego pucharu z rzędu i obrońca również w tym sezonie, grali w LM, nie mieli doświadczenia i grupę śmierci, zajęli 3 miejsce więc spróbują dokonać wielkiej rzeczy i wygrać ten puchar po raz 3 z rzędu, łatwo nie będzie, ale uważam, że akurat Basel im wielkiego oporu nie postawi. 3 korki do nabicia w drugiej połowie przez 5 drużynę La Liga to nie jest wysoka linia, możliwa do pokrycia bardzo szybko. Uważam, że goście będą w tym meczu dominować i napierać na bramkę Szwajcarów. W pierwszej połowie również niska linia 1,5, oczywiście kurs adekwatny, ale typ do dubla bardzo interesujący jak dla mnie.

Również rr w I połowie na over 1,5 ciekawie wygląda na Tottenham po kursie 1.83✅
 
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Basel vs Sevilla Typ: Sevilla Over 4,5 RR @1,80 bet365

Obok takiej linii nie mogę przejść obojętnie. Przecież Sevilla to maszynka do zdobywania RR. W swojej lidze w meczach wyjazdowych ich średnia to 6,3 RR na mecz.
Tworzą sobie mnóstwo okazji pod bramką rywali, co powoduję mnóstwo RR.
Dziś grają z Basel, i z pewnością jakościowo są lepsi. Ale Sevilla nie powala na nogi w meczach wyjazdowych, szczególnie jeśli chodzi o rezultat końcowy. Basel za to u siebie na stadionie spisuję się znakomicie. Trochę ryzykownie było by grać na zwycięstwo którejś z drużyn. Dla tego idę w stronę korków.
Sevilla w ostatnich 14 meczach wyjazdowych nie ogarnęła takiej linii tylko 3 razy !!!
A ostatnie wyniki jak 9 RR przeciwko Getafe, 7 RR przeciwko Barceloni, czy 17 RR przeciwko Rayo, świadczy o tym że, grają bez respektu dla rywali i mają sporo okazji pod polem karnym rywala.
Ogólnie to powiem szczerze że, nie wyobrażam sobie aby Sevilla nie zdobyła co najmniej tych 5 RR, po prostu im nie przystoi !

W innych meczach typuję:


Borussia Dortmund vs Tottenham Hotspur Typ: Over 9,5 RR @1,72 bet365
Liverpool vs Manchester United Typ: Over 4,5 żk @1,66 bet365
FC Shakhtar Donetsk vs RSC Anderlecht Typ: Over 9,5 RR @1,66 bet365
Villarreal CF vs Bayer 04 Leverkusen Typ: Over 9,5 RR @1,72 bet365
AC Sparta Praha vs SS Lazio Typ: Over 9,5 RR @2,00 bet365
Fenerbahce vs Braga Typ: BTTS @1,95 bet365
Bilbao vs Valencia Typ: BTTS @2,00 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Braga pewniak x2. Fenerbahce typowy przereklamowany psuj kuponów,chwytliwa nazwa,żywiołowi kibice,duża kasa,ale dla wielu którzy tam grają to właśnie kasa i zabawa w nocnym lokalu się liczy a nie jakieś tam puchary. A Portugalski zespół widać że chce coś osiągnąć,i zrobić postęp po kilku latach bycia 4/5 zespołem ligi P. Shachtar????jeśli tego nie wygra jest tylko jeden powód,o którym napiszę po ewentualnym x2.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
S. Donieck - Anderlecht
Mój typ: S. Donieck✅
Bukmacher: Fortuna
Kurs: 1,66

Spróbuję dzisiaj coś ugrać w Lidze Europy, której przeważnie nie stawiam i nie lubię w niej grać bo zawsze wypadają jakieś cuda.

O meczu już wiele napisali koledzy wyżej, dla mnie chyba najpewniejszy typ na dzisiaj. Piłkarze z Doniecka pomimo transferów o których napisaliście na prawdę grają ciekawą piłkę. Na pewno będą chcieli w pierwszym meczu uzyskać fajną zaliczkę przed rewanżem.

Drugi typ: AKO
S. Donieck - Anderlecht - wygrana
Bilbao - Valencia - 1X
Fenerbahce - Braga - 1X

Kurs: 2,35
Bukmacher: Fortuna

Moim zdaniem ciekawa opcja na AKO, o meczu w Doniecku już nie będę pisał ale zarówno Bilbao jak i Fenerbahce to na prawdę silne ekipy i nie wydaje mi się że miały by przegrać, dlatego stawiam wygraną gospodarzy z podpórką na remis.

BVB - Tottenham
Mój typ: Tottenham DNB⛔
Kurs: 4,55
Bukmacher: Fortuna

Gdy zobaczyłem kursy na Tottenham to złapałem się za głowę. Moim zdaniem jest to drużyna która zaraz po Leicester ma największe szanse na zdobycie mistrzostwa Anglii, grają na prawdę super piłkę, tracą mało bramek. Borussia zagra pierwszy mecz u siebie i będzie musiała prowadzić grę, Tottenham zagra rewanż u siebie i wydaje mi się że mają szansę by tego meczu nie przegrać a nawet wygrać. Lamella, Erikssen, Kane - przecież to nie są zawodnicy z dolnej półki tylko absolutny top Europy. Dla mnie kurs jak najbardziej do grania, na pewno Tottenham nie wyjdzie najsilniejszym składem (kilku graczy nie pojechało do Dortmundu). Dla mnie Tottenham to super ekipa i to im kibicuję.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Z punktu widzenie pasjonata i kibica najbardziej interesujący jest dziś pojedynek w Dortmundzie i Liverpoolu. Pierwsze starcie zapowiada się ciekawie, oby z dużej chmury nie spadł tylko mały deszcz... Za to pojedynek Liveroolu z Man.Utd to zawsze duża dawka emocji, rywalizacja zespołów nieprzepadających za sobą delikatnie mówiąc. Sędziuje w dodatku Hiszpan Vellasco Carballo, niby wszystko przemawia za kartkami, ale jak się spojrzy pod kątem tego kogo mamy w składach drużyn to widać, że nie ma już zadnego Carraghera, Gerrarda, G.Neville&#39;a, Rooneya czy innych graczy mocno związanych z klubami. Linia 4,5 niby niska, nawet bardzo, ale sam nie wiem...


VS

Sparta Praga - Lazio Rzym
Typ: Powyżej 9 (asian) rzutów rożnych @ 1,825 b3 65
✅✅3-7​


Statystycznie patrząc to Sparta Praga w tegorocznej edycji LE nabija tych rożnych multum.

Wyliczankę zaczynam od meczu kwalifikacyjnego o fazę grupową:

Sparta Praga - Thun 9-1
Thun - Sparta Praga 3-3
Asteras - Sparta Praga 3-10
Sparta Praga - APOEL 6-4
Schalke -Sparta Praga 6-5
Sparta Praga -Schalke 8-8
Sparta Praga - Asteras 10-4
APOEL - Sparta Praga 6-7
Sparta Praga - Krasnodar 8-2
Krasnodar - Sparta Praga 8-3

Widać więc po samych liczbach, że jest potencjał duży w powodzeniu tego typu. A do tego dochodzi jeszcze ofensywna gra obu zespołów. Zarówno Sparta jak i Lazio atakują i grają ofensywnie. Sparta u siebie może ich zaskoczyć. Lazio z kolei co jak co, ale ma mocne skrzydła.Niby Candreva dziś ma zagrać i Lulić na bokach, ale zawsze po przerwie może wejśc Balde Keita czy Felipe Anderson.


PROABILI FORMAZIONI
Sparta Praga (4-3-3)
: Bicik; Zahustel, Brabec, Holek, Costa; Marecek, Vacha, Frydek; Dockal, Lafata, Krejci. Allenatore: Scansy.
Lazio (4-1-4-1): Marchetti; Konko, Bisevac, Hoedt, Radu; Candreva, Milinkovic, Parolo, Lulic; Matri.

Sytuacja Lulica na skrzydle jest też uzależniona od tego czy Radu będzie zdolny na stówę dziś zagrać bo jeżeli Radu wypadnie to wtedy Lulić cofnięty do obrony a wskoczy pewnie Felipe Anderson. A nawet jak Lulić będzie na skrzydle to grali w takim ustawieniu w Stambule i tam Lazio samo zrobiło przeciwko Galacie 8 rożnych.


Z innych typów to dziś próbuję
Szachtar - Anderlecht 1 @ 1,65✅3:1
Villareal - Leverkusen 1 @ 2,05
✅2:0

ale bez szaleństw.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
meenzer1980 705

meenzer1980

Użytkownik
z drugiej strony czy to nie dziwne ze bet całoroczny na wszystkie dzisiejsze spotkania tylko przy Sparta - Lazio ma linie 9 jesli chodzi o RR a pozostale spotkania wszedzie linia 10 RR. Skoro Sparta kreuje tyle RR to raczej buki by ustawily poprzeczke na 11 lub nawet 12 RR, nie ?
EDIT: na Ónibecie najwyzsza linia RR jest na LIV-MAN UTD, BVB-TOTT i BILB-VAL ... Sparta linia standardowa 8,5 /9,5 /10,5 (powyzej 9 @1,88)
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Mój typ: Tottenham DNB
Kurs: 4,55
Bukmacher: Fortuna
Gdy zobaczyłem kursy na Tottenham to złapałem się za głowę. Moim zdaniem jest to drużyna która zaraz po Leicester ma największe szanse na zdobycie mistrzostwa Anglii, grają na prawdę super piłkę, tracą mało bramek. Borussia zagra pierwszy mecz u siebie i będzie musiała prowadzić grę, Tottenham zagra rewanż u siebie i wydaje mi się że mają szansę by tego meczu nie przegrać a nawet wygrać. Lamella, Erikssen, Kane - przecież to nie są zawodnicy z dolnej półki tylko absolutny top Europy. Dla mnie kurs jak najbardziej do grania, na pewno Tottenham nie wyjdzie najsilniejszym składem (kilku graczy nie pojechało do Dortmundu). Dla mnie Tottenham to super ekipa i to im kibicuję.
Moim zdaniem szanse są marne. BVB to faworyt rozgrywek prawdę mówiąc. Moim zdaniem dzisiaj jedynka to pewniak tylko kurs mnie trochę odrzuca. Myślałem, że będzie coś bliżej 2.00. Mimo wszystko są w wysokiej formie, a tacy zawodnicy jak Hummels, Gundogan czy Reus byliby wzmocnieniem dla każdej ekipy na świecie. Do tego dochodzi Miki, PEA, i reszta. Wybacz ale stawianie poważniejszych pieniędzy na Spurs w tym meczu mija się z celem. Do tego dochodzi dodatkowa motywacja aby zdobyć jeden z niewielu tytułów których nie ma jeszcze w gablocie klub z zagłębia rury. No i na koniec jest jeszcze różnica w podejściu niemieckich klubów do tych rozgrywek. Anglicy często traktują je po macoszemu. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
przecież masz w takim unibet linie od 8,5 do 11,5 do przekroczenia do wyboru do koloru na wszystkie mecze (prócz Bilbao 9,5) i nie ma jakiś kolosalnych różnic między kursami.bet365 ma faktycznie chyba najlepszą linie pod gospodarzy bo 1.8 pod 4,5 ale nie doszukiwałbym się tu jakiegoś spisku, Sparta to jednak ekipa z mniej popularnej ligi, bez większych szaleństw na arenie międzynarodowej więc w takich meczach można liczyć na lepsze kursy/linie niż zawsze.
 
darco99 0

darco99

Użytkownik
Fenerbahce-Braga
Typ: 2
kurs:5.25
Bet365


W tym meczu moim zdaniem będą decydować zabójcze kontry ekipy gości.Braga ma bardzo szybkich dynamicznych zawodników ,którzy idealnie się nadają do tego typu gry.Turcy będą posiadać piłkę przez większą część meczu ale spodziewam się ,że pierwsi stracą bramkę po kontrze.Fenerbahce ma coś takiego ,że na pewnym etapie pucharów odpuszcza i moim zdaniem nastąpi to dzis.
Gdybym miał polecać sam wynik tego meczu to dla mnie będzie 1:2.
 
P 7

piotr1234543

Użytkownik
Ja dzisiaj liczę na niespodzianki. Puściłem kilka kuponów z wysokimi kursami. Jednak mam 2 swoje perełki i myślę, że ma to szanse powodzenia. Kursy wyglądają zachęcająco
Dortmund-Tottenham zakład: 2 drużyna zdobędzie bramek 2,5 over..
kurs 15,50

Jak dla mnie kurs na Dortmund jest zawyżony. Ja myślę, że Tottenham może tutaj sobie trochę postrzelać. W dodatku zawsze mogą być jakieś karne z kapelusza itp
Mecze nie takie scenariusze piszą a kurs jest bardzo zachęcający.

Liverpool-Manchester typ: 2 drużyna zdobędzie bramek 2,5 over...kurs 10.50
Obie drużyny grają chimerycznie. Zawsze ze sobą rywalizują dosyć specyficznie i od zawsze mecze tych drużyn budza wiele różnych emocji...
Do tego uważam, że mecz:
Donieck-Anderlechtpomimo słabej formy Anderlechtu może też obfitować w bramki ze strony gości.
Warto zaryzykować Anderlecht over 2,5 gola kurs 14,50
Namawiam do zagrania po płaskiej stawce powyższych meczy. Kursy bardzo wysokie a moim zdaniem gra warta ryzyka.
Bukmacher Fortuna.
 
teamdoxpl 165

teamdoxpl

Użytkownik
Moim zdaniem szanse są marne. BVB to faworyt rozgrywek prawdę mówiąc. Moim zdaniem dzisiaj jedynka to pewniak tylko kurs mnie trochę odrzuca. Myślałem, że będzie coś bliżej 2.00. Mimo wszystko są w wysokiej formie, a tacy zawodnicy jak Hummels, Gundogan czy Reus byliby wzmocnieniem dla każdej ekipy na świecie. Do tego dochodzi Miki, PEA, i reszta. Wybacz ale stawianie poważniejszych pieniędzy na Spurs w tym meczu mija się z celem. Do tego dochodzi dodatkowa motywacja aby zdobyć jeden z niewielu tytułów których nie ma jeszcze w gablocie klub z zagłębia rury. No i na koniec jest jeszcze różnica w podejściu niemieckich klubów do tych
rozgrywek. Anglicy często traktują je po macoszemu. Pozdrawiam ;)
Nie przeczę, Borussia jest faworytem. Ale moim zdaniem kursy są wystawione nierówno. Zgadzam się że BVB ma bardzo mocny skład. Gdyby Totenham miał traktować Ligę Europy po macoszemu to odpuściłby mecz z Fiorentiną. Uważam, że kursy powinny się szacować mniej więcej tak: Zwycięstwo BVB 2,00 a Tottenham jakieś 3,5-4 a nie 6,6-7 i więcej.

A warto zaznaczyć że Tottenham to nie chłopiec do bicia. Nie stawiam czystej dwójki, w przypadku remisu będzie zwrot ???? Jest to też setny mecz Pochettino w barwach Tottenhamu.

Oto skład Tottenhamu: Lloris (c), Trippier, Alderweireld, Wimmer, Davies; Mason, Carroll; Onomah, Eriksen, Son; Chadli.

Moim zdaniem wystawienie Chadliego na szpicy to bardziej granie systemem 1-4-6 niż 1-4-5-1. Son to taki skrzydłowy który będzie raczej grał jako fałszywa 9. Szkoda że nie gra Kane i Lamela - no ale liczę że wejdą w II połowie.
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
Pierwszy raz widzę tak niską linię na rzuty rożne Tottenhamu. Nie wiem czym sugerowali się oddsmakerzy, ale nie wydaje mi się prawdopodobne, żeby Pochettino nagle zmienił styl gry swoich piłkarzy i nakazał im zaprzestać ataków skrzydłami i czekać na piłkę na własnej połowie. Tottenham w tym sezonie to świetny zespół, który najlepiej czuje się atakując, wie to Argentyńczyk i nie podetnie gałęzi, na której siedzi. Nie wiem co musiałoby się stać, żeby Koguty choć 4 razy nie wybijali piłki z narożnika boiska. Są w czołówce pod tym względem w Premier League, a biorąc pod uwagę wyłącznie rozgrywki Ligi Europy - Tottenham ma średnio 5.88 kornera na swoją korzyść i 7.25 na korzyść przeciwnika.

O przeciwniku również słów kilka, bo Dortmund jest w tej klasyfikacji jeszcze wyżej, a jeśli chodzi o liczbę tworzonych okazji są na miejscu trzecim w całych rozgrywkach. Powinniśmy oglądać więc otwarty mecz, a drużyny skupią się na wykorzystywaniu swoich mocnych stron, tj. szybkich atakach. Oczywiście, to pierwsze spotkanie w dwumeczu, sądzę jednak, że nie będzie kalkulacji i wyczekiwania, a obie drużyny przejdą do rzeczy w miarę szybko.

Tottenham powyżej 3.5 rzutów rożnych @ 1.72 ✅
powyżej 9 rożnych @ 1.72
✅
bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom