>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 05.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
draginhio 36

draginhio

Użytkownik
No to ja po swojemu. Borussia gra z Szachtarem o być albo nie być w tym sezonie. Zaprzepaściła mistrzostwo kraju, odpadła z pucharu, ale zostało jej jeszcze jedno zadanie do wykonania: Awans do ćwierćfinału LM. W zasadzie nie wiem co przemawia za Szachtarem w tym momencie. Ja napiszę co przemawia za BVB. Po pierwsze stadion. Ktoś może pisać, że to nie jest handicap. Jest i to ogromny. Fakt, że nie może w LM zasiąść 81 tyś, a &quot;tylko&quot; 65 tyś, ale mimo wszystko atmosfere w DMD tworzą kibice fenomenalną. Po drugie skład. Prawdopodobnie BVB zagra w najmocniejszym zestawieniu z Hummelsem za Santane. Przyrównywanie meczu z Hannoverem, że rzekomo osłabiony Hannover stwarzał sobie sytuacje mija się z celem. Z H96 w obronie grał Grosskreutz (nominalny pomocnik) i Santana o którym pisałem już, że się po czole kopie, a mimo tego Hannover wielu sytuacji sobie nie stworzył. Porażka w Monachium też nie jest miarodajna, bo Bayern w tej chwili złoiłby każdego, łącznie z MU, Realem, Barcą, a mimo tego BVB stwarzała sobie coś tam z przodu. Po 3 mecz w Doniecku. Ja uważam, że Borussia mimo rzekomego kryzysu formy była zespołem lepszym w tamtym spotkaniu. Bramki Szachtara padły dość kuriozalnie. Bramka Srny obciąża konto Weidenfellera, druga po za kunsztem Douglasa nie miała mieć prawa powodzenia (60 metrowy przerzut i dojście do piłki).
Po 4 gra BVB w Lidze Mistrzów. Grają przyjemny dla oka i skuteczny futbol. Nie umniejszałbym zwycięstw dortmundczyków w fazie grupowej. Wyszli z 1. miejsca w mocnej grupie. Równie dobrze można napisać, że Szachtar nie awansowałby do 1/8 gdyby nie tragiczna forma Chelsea.
Po 5 brak rytmu meczowego Szachtara. Dopiero Ukraińcy wznowili sezon, mecze towarzyskie to nie to co mecz o stawkę, szczególnie tak dużą.
Jest to moje subiektywne odczucie, ale w zasadzie nic nie przemawia za Szachtarem. Może i buki przesadzają z kursami w stronę BVB, ale w ich odczuciu, jak i moim, nie większych przesłanek by grać odwrotnie.
co za tym idzie, moje typy na mecz:
Borussia-Szachtar typ 1, kurs 1.55 bwin
Borussia-Szachtar typ: Ile goli strzeli drużyna 1 pomiędzy 15:01 minutą a 30:00 minutą? Over 0.5, kurs 3.20 bwin
Borussia-Szachtar strzelec gola: Lewandowski (tak), kurs 1.85 bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Bo86bo Kompletnie sie z Tobą chłopie nie moge zgodzić. Ronaldo i presja?Czy Ty oglądałes go kiedykolwiek w meczu z Barcelona? Ten chłop sam nam wygrywa mecze ok jeszcze 2-3 lata temu spalal sie w najważniejszych meczach ale teraz nic takiego nie ma doświadczenie robi swoje.Ronaldo to Ronaldo United takiego zawodnika nie ma.
Nie ma bo United ma drużynę a nie jednego zawodnika, zablokował się Young to wypalił Kagawa, zaciął się Robin to strzela Roo, jak im nie idzie to strzela czy Nani czy Welbeck. United to drużyna nie ekipa ułożona pod jednego gracza, Ronaldo pokazywał nie raz jak słabo radzi sobie z presją a mecz z United może być dla niego emocjonalny. Zobaczymy jak wejdzie w niego, jak dobrze to może zrobić różnice. Jak mu nie wyjdą pierwsze minuty to zacznie sie frustracja, strzały w kosmos i machanie łapkami... masz prawo się nie zgadzać ale bardzo często statystyki nie kłamią a United nigdy nie odpadło kiedy mieli wyjazdowy remis 1-1 w LM, a Real nigdy nie awansował... dla mnie mecz pod względem typerskim no bet, ale jako kibic United gram na swoich... bo jak nie teraz to kiedy? United ma optymalny skład, masę możliwości i szerszą ławkę a Real kim ma straszyć z przodu? Ronaldo i kto? Nieudacznik Benzema czy chimeryczny Higuain czy Di Maria, moim zdaniem jutro czekają nas szachy a prawdziwy mecz zacznie się od 75&#39; bo przy 0-0 w tym czasie Real zaryzykuje.
 
sabrinio 0

sabrinio

Użytkownik
W meczu Man Utd-Real bardzo trudno wskazać zwycięzce.Moim zdaniem Manchester
skupi się głównie na obronie wyniku z pierwszego meczu i będzie liczył na jakąś skuteczną kontre.Real natomiast z upływem czasu będzie się musiał się otworzyć a to będzie woda na młyn dla Manchesteru.który zapewne będzie sobie stwarzał coraz więcej sytuacji bramkowych i zapewne jakąś wykorzysta.Tak więc dla mnie faworytem meczu jest dla mnie Manchester.
Man Utd awans- 2,1
 
Z 5

zenosalw007

Użytkownik
No to tak, może ja opisze sytuację ze swojego punktu widzenia, tak jak ja to widzę:

Zaczne od meczu Borussi z Schakhtarem w ktorym dostrzegam value na awans ukrainskiego zespołu. Niby Borussia juz przegrała lige i puchar i jest zdeterminowana, ale co mozemy powiedziec o Schakhtarze?Lige juz wygrali, maja tyle do zrobienia co mecz z BVB. Obie druzyny zagraja w pełnym składzie, podejrzewam ze ukraincy bardziej zmotywowani. W Ukrainie padł wynik 2:2, wieć przypominam, że gol na 1:0 dla Schakhtara otwiera mecz (remis)- gdyz jak kazdy doskonale wie bramki na wyjazdach liczone sa x2. Kto ogladałem peirwszy mecz, widział w jakich &quot;okolicznosciach&quot; padła bramka Lewandowskiego , w moim odczucie Schakhtar był duzo lepszy, dlatego gram ich awans po 3,8 ✅ i polecam.

Teraz z kolei spotkanie Manchesteru z Realem. Wiekszosc juz została napisana- Manchester na gazie, wygrał no umówmy sie ze ze słabiakami. Real Madryt niechce ich stawiac w zbyt dobrym swietle, ale wygrali z BARCELONA, a to zawsze barca. Niby Milan ją zatrzymał- ale milan do słabiaków tez nie należy? Oba zespoły zdaje sie w optymalnym składzie. Presja która ciazy na zawodnikach realu, pff wydaje mi sie ze była wieksza w ich starciu z barca w CdR. Jesli natomiast chodzi o postawe Van Persiego- ostatnio nie strzelał, Ronaldo natomiast moze zagrac bardzo swietny mecz (jak nie teraz to kiedy?!) albo troche gorszy. SKrzydła przemawiają za Realem, reszta mniejwiecej równo. Bramki Realu liczone podwojnie- skłania mnie to tylko do jednego typu - Awans realu po 1,73.

Razem daje mi to ako około 6,6 po odliczeniu podatku, stawiam 35zł na te oba awanse (tasma) i w srode odbieram 200zł. Polecam ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Manchester United - Real Madryt
Po bardzo emocjonującym spotkaniu w Madrycie czas na rewanż. Tykanie typu na wygraną,którejś ze stron mija się z celem z jasnego powodu - brak wyraźnego faworyta. Dlatego też polecam granie na bramki bo te na pewno padną. Jakie potencjały ofensywne obie ekipy maja dobrze wiemy. Z jednej strony van Persie z drugiej Ronaldo. Myślę, że BTS można śmiało grać a kurs 1.44 do tripla bardzo fajny. Inny bardziej ryzykowny typ to granie rzutów rożnych. W pierwszym meczu było ich sporo bo ,aż 20 więc czemu by nie spróbować jutro over 12 po kurs 2.32 w WilliamHill ???? Typy chyba warte ryzyka ???? Polecam.
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
ManU - Real
Po postach widzę, ze awans ManU robi się masówka. Dla Realu LM to uratowanie sezonu, który przez fatalne występy w lidze nie jest za ciekawy. Ale liga została przegrana już dawno i widać, że Jose z formą celową jak wróci LM. I uważam, ze mu się to udało. Real w końcu złapał swój rytm. Po za napastnikiem w formie, wszyscy dobrze się prezentują. Mecze z Barceloną dały Realowi pewność siebie i wiarę w wygranie LM. Jest trochę prawdy, że Barcelona jest pod formą ale nie każdy jest w stanie z nimi wygrać, tym bardziej w składzie takim jak w sobotę. Pojawiał się tutaj argument, że Real ma napięty kalendarz i mogą nie wytrzymać. Nie jest to prawdą, bo takiej rotacji w składzie dawno nie było. Ronaldo odpoczywał z Deportivo i Barceloną przez 60 minut. W dwóch meczach ligowych Ronaldo nie grał od początku jak był kontuzjowany. Tak samo Alonso. Kluczowy zawodnik i może nie jest w 100% gotowy do gry, ale Jose wystawia go tylko na ważne mecze. Zagrał z United, Barceloną we wtorek i zagra jutro. Też aż tyle dawno nie odpoczywał. Najwięcej grają obrońcy ale oni aż tyle w meczu nie biegają. Po za tym też dostawali możliwość odpoczynku. Jak nie pauzują za kartki to decyzją trenera. 3 mecze pod rząd mało który zawodnik Realu zagrał po 90 minut. Real wchodzi na swój normalny poziom. Widać to po indywidualnej grze piłkarzy. Varane wyrasta na jednego z najlepszych obrońców na świecie. W ostatnich 3 meczach z Barceloną 1 faul, który był niesłusznie odgwizdany. To pokazuje klasę tego młodego gracza. W końcu na miarę możliwości gra Coentrao. Xabi nie jest gotowy na 100% ale jest wypoczety i powinien dać radę zagrać na swoim normalnym poziomie cały mecz. Khedira obecnie to jeden z zawodników od których zaczyna się ustalanie składu. O Ronaldo pisać wiele nie trzeba. Obecnie to chyba jego najlepszy okres w Madrycie. Nie wydaje mi się, żeby się spalił w tym meczu. Jeżeli Real ma problem to z napastnikiem. Higuain i Benzema są bez formy, ale mając w ofensywie takich graczy jak Ronaldo, Ozil czy Di Maria aż tak to nie doskwiera.
Dla tych co liczą, że Real się rzuci do atakowania przez 90 minut to raczej tak się nie stanie. Real nie przegrał 0:2 u siebie, żeby od 1 minuty rzucić wszystko na atak. Zagrają rozsądnie i będą szukać swoich szans i liczyć na stałe fragmenty gry. Jak United nie będą chcieli prowadzić gry co jest logiczne to będą czekać na jakiś błąd ale bez maksymalnego ryzyka. Dopiero pewnie ostatnie 20-25 minut ewentualnie przy niekorzystnym wyniku mogą bardziej ryzykować. Real za kadencji Mourinho w każdym wyjazdowym meczu strzela bramkę. Szanuje statykę Manchesteru, który u siebie nie przegrywa ale w tym sezonie nie mieli za dużo rywali na poziomie Realu. W Lm trudnej grupy nie mieli. W lidze nie ma kto im rzucić rękawicy. Arsenal? Chelsea? City? to obecnie nie ta sama półka co Real. Wszystkie te drużyny mają swoje problemy z grą na wysokim poziomie. Nie przez przypadek Chelsea i City w LM już nie ma. United w tym sezonie tak trudnego rywala nie miała. A Real już zaprawiony w bojach z City, Dortmundem i najważniejsze z Barceloną w Superpucharze 2:3, 2:1, lidze 2:2, 2:1 (ten pierwszy remis w sytuacji gdy Barcelona była w gazie idąc w lidze jak burza). Dla mnie słusznie to Real jest faworytem chociaż wielkiej kwoty na to nie postawię, bo mecz będzie wyrównany, bo mierzą się dwie klasowe drużyny. Real teoretycznie jest w gorszej sytuacji ale jak strzeli bramkę na 1:1 czy 1:0 to będzie w sytuacji dobrej i presja większa będzie na United, bo kolejna bramka praktycznie ich eliminuje.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Manchester United - Real Madryt; Awans - Real Madryt @ 1,67 (Unibet)
Trzymam się ciągle i konsekwentnie Realu Madryt. Nie będę pisał dyrdymałów, typu &quot;Real awansuje i jest to pewny typ&quot;. Jesteśmy poważnymi ludźmi (takie przynajmniej odnoszę wrażenie) i raz, że to nie przejdzie a dwa - to nie są fakty.
Zacznę podobnie, jak przed analizą meczu Barca - Real, gdzie podobnie typowałem awans Realu. Manchester United musi wygrać, aby awansować. Nie, nie będzie 0:0. Nawet sam Sir Alex twierdzi, iż padnie BTS, więc jak mu tu nie wierzyć? ????. Każdy remis bramkowy, powyżej 1:1, daje Madrytowi przepustkę do ćwierćfinału. Jeśli chodzi o małą statystykę, to od czasu panowania Jose Mourinho w Madrycie, jego drużyna ZA KAŻDYM RAZEM (bez wyjątków) zdobywała bramkę na wyjeździe. Auxerre, Mediolan, Amsterdam, Lyon, Londyn, Barcelona, Zagrzeb, ponownie Amsterdam, ponownie Lyon, Moskwa, Nikozja, Monachium, znów Amsterdam, Dortmund, Manchester. 12 miast, 15 pojedynków. To dobrze rokuje przed spotkaniem z United.
Teraz poruszę aspekt psychologiczno-taktyczny. Manchester United wyjdzie się bronić, będą czekali na kontry. Nie oszukujmy się, nie będzie inaczej. Nie, Ferguson nie będzie chciał pokazać mocy ofensywnej swojego zespołu. Nie, kibiców nie będzie interesować to, w jaki sposób wygrali. Ferguson ma w tym spotkaniu, podobnie jak Mourinho w meczu z Barceloną w lidze, przyzwolenie od kibiców. Ważny jest wynik, nie styl. Myślę, że żaden fan United, nawet największy malkontent, nie będzie narzekał na drużynę oraz trenera, jeśli prześlizgną się do następnej fazy w brzydkim stylu. Krótko mówiąc - nikt nie będzie narzekał. Real będzie mocno pressował, jak przyzwyczaił nas do tego w zwycięskich meczach przeciwko Barcelonie. United odda piłkę, więc Madryt będzie starał się budować ataki pozycyjne. Owszem, nie stoi to na najwyższym poziomie w ekipie Królewskich, jednak pozwoliło to na stworzenie kilku, przynajmniej dobrych, sytuacji w 1. meczu. Oprócz tego zawodnicy w białych strojach będą ostrzeliwali bramkę strzeżoną przez Davida de Geę z dystansu. No dobrze, wszystko ładnie, pięknie, ale dlaczego zatytułowałem ten akapit: &quot;Aspekt psychologiczno-taktyczny&quot;? Otóż... Real Madryt, jak pisałem, strzelał bramki na wyjeździe w każdym spotkaniu pod trenerską fuchą Mourinho. Mają idealnych wykonawców do ofensywnej gry, tacy zawodnicy jak Benzema, Ronaldo, Di Maria, Ozil, nawet Sami Khedira potrafią strzelać bramki. Jeśli Real Madryt zdobędzie bramkę jako pierwszy, to... przepraszam, jeśli kogoś urażę, przepraszam również być może za &quot;prostackie&quot; określenie, ale... Manchester United ma mokro w gaciach. Nie koledzy, to nie żart. Wtedy drużyna Mourinho automatycznie przechodzi w tryb defensywny z piekielnie szybkimi kontratakami. Jak Madryt prezentuje się w kontrze - wszyscy wiedzą. Jeśli nie - polecam obejrzenie wtorkowego spotkania z Barceloną. Nie, nie chcę w tym momencie pisać o podobieństwach (napiszę za chwilę), gdyż jutrzejsze spotkanie będzie zasadniczo odmiennego. Aczkolwiek, jak można wywnioskować z mojej wypowiedzi, są różnice, są także podobieństwa. Jeśli jednak Real straci jako pierwszy straci bramkę... co się wtedy stanie? Szczerze? Nic. Po prostu nic. Oczywiście biorę pod uwagę stracenie bramki w pierwszej połowie (im głębsza faza spotkania, tym Real będzie się bardziej otwierał, to logiczne). No dobrze, ale dlaczego twierdzę, iż stanie się dosłownie &quot;nic&quot;? Real musi strzelić bramkę, czy im to się podoba, czy nie. Jeśli jest 1:0 czy 0:0 - Madryt ciągle w takim samym stopniu potrzebuje bramki.
Jeśli chodzi stricte o Manchester United. Świetna drużyna, przede wszystkim bardzo mądrze poukładana, atak odpowiednio zrównoważony do obrony. Moim zdaniem kluczowym zawodnikiem będzie, podobnie jak w 1. spotkaniu, Phil Jones, który podobno ma nie zagrać (niech się w tym przypadku wypowie jakiś kibic United, gdyż nie mam pewnych informacji. Z tego co wyczytałem na goal.pl &quot;Jones na pewno nie zagra&quot;.). Jak pisałem przed meczem z Barceloną - kluczowym zawodnikiem w kwestii końcowego powodzenia Blaugrany, będzie Busquets. Hiszpan, jak można się domyślić, nie podołał. Nie wypełniał wolnych przestrzeni, nie blokował Ronaldo, dawał mu się rozpędzić. Oczywiście, zadanie miał trudniejsze, okoliczności będą inne. Jestem naprawdę ciekaw, czy młody Anglik da radę. Kolejnym ważnym ogniwem będzie Rafael, jego zapędy ofensywne i przydatność w kontratakach Devils.
Jeśli chodzi o mecze Realu z Barceloną. Wielu kibiców United bagatelizuje zwycięstwa Madrytu nad Katalonią, twierdząc, że &quot;Barcelona jest w beznadziejnej formie&quot;, owszem, mają rację, ale Barca to ciągle Barca. Zwycięstwo Realu być może jest nie tyle wyznacznikiem formy, co wielkim pchnięciem ducha w tą drużynę. Jeszcze niedawno czytaliśmy o konfliktach, a tu nagle okazuje się, że piłkarze znajdują cel i dowiadują się, że brną w tym samym kierunku. Casillas przytula się z Mourinho w szatni, po czym wychodzi na konferencję prasową po meczu w Copa del Rey, Ozil mowi o tym, że są rodziną, Kaka mówi o wierze, z jaką jadą na Old Trafford. Real Madryt jest na fali, to jest ich najlepszy moment w tym sezonie i nie można było sobie wybrać lepszego dnia na rewanżowy mecz z United.
Przedostatnią kwestią jest oczywiście nie kto inny, jak terminator. Maszyna. Perfekcyjny atleta XXI wieku. Chyba nie muszę mówić, o kogo mi chodzi? Crack z Madery jest niewątpliwie zmotywowany na ten mecz. Wraca na stadion, w którym zostawił część swojego serca. Zagra przed kibicami, którzy go kochają, a on kocha ich. Jeszcze niedawno pisano o tym, iż &quot;Kibice ze Santiago Bernabeu zobaczą jak się wspiera Cristiano Ronaldo&quot;. Niewątpliwie można to włożyć między bajki. Ronaldo w końcu rozkochał całe Bernabeu, kochają go wszyscy a najlepiej można to zaobserwować podczas meczu z Barceloną, kiedy wybiegał na rozgrzewkę. Kolejna mityczna &quot;7&quot;. Bernabeu to jego świątynia, jest tutaj Bogiem. No ale wracając do Old Trafford - z pewnością w pewnym stopniu kocha Manchester, ale obecnie jego serce należy do Realu Madryt. Mówił o tym od zawsze, w lato 2009 roku w końcu spełnił swoje marzenie. Zapewne serce będzie mu krwawić, kiedy zostanie zmuszony do zranienia swojego byłego klubu, jednakże kiedy nadarzy się okazja, na wbicie gwoździa do trumny Red Devils - Portugalczyk nie zawaha się ani na moment.
Ostatnią kwestią, do której chciałem wrócić, są różnice w porównaniu z meczem w Barcelonie. Cóż, przede wszystkim to obrona United jest zdecydowanie pewniejsza i tworzy monolit. Owszem, Rio Ferdinanda i Johny&#39;ego Evansa spokojnie można porównać do Carlesa Puyola i Gerarda Pique, szczególnie jeśli chodzi o zwrotność (obie pary nie prezentują dynamiki na poziomie Aarona Lennona), to boki obrony wyglądają... bez porównania. To niebo, a ziemia. Patrice Evra w porównaniu do Jordiego Alby to stary wyga, który z pewnością nie pozwoli Di Marii na tyle, jak robił to Hiszpan, zostawiając miejsce Argentyńczykowi. Rafael, pomimo tego, iż jest równie ofensywnie usposobiony, co Dani Alves, to nie będzie biegał z głową w chmurach i nie zapomni o kryciu w najważniejszym momencie.
Zmierzając do końca. Nie przewiduję tutaj szachów i badania przeciwnika. Real od razu ruszy mocnym pressingiem do ataku, co spowoduje tworzenie kolejnych sytuacji bramowych. Któraś z okazji zostanie zamieniona na bramkę. Widzę 0:1 do 30. minuty. Po tym okresie czasu poznamy kunszt trenerski obu szkoleniowców. Czy Mourinho wystarczająco dobrze przygotuję drużynę na walkę w defensywie, oraz czy drużyna Sir Alexa odpowiednio przejdzie z ataku &quot;Żółwiem&quot; na atak w stylu Husarii. Ostatecznie uważam, że zadecydują indywidualności, a przede wszystkim Cristiano Ronaldo, który prezentuje niesamowitą formę. Moim zdaniem awansuje Real Madryt po świetnym widowisku. Myślę, że zabójcze kontrataki Królewskich (zakładam ciągle 0:1 do 30. minuty) zabiją ten dwumecz i jeśli United nie zareaguje odpowiednio szybko, to zobaczymy prędzej 0:2 aniżeli 1:1.
Reasumując - szachów nie będzie. Obie drużyny są na fali, jednakże po pokonaniu Barcelony to Real ma pewną &quot;przewagę psychologiczną&quot; po swojej stronie.
Myślę, że kurs jest warty grzechu. Owszem, nie jest to zbyt wielkie value, ale, jak zwykle w przypadku Realu Madryt, gdy ja opisuje ich mecze - warto.
Pozdrawiam wszystkich, którzy dotrwali do końca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Real za kadencji Mourinho w każdym wyjazdowym meczu strzela bramkę. Szanuje statykę Manchesteru, który u siebie nie przegrywa ale w tym sezonie nie mieli za dużo rywali na poziomie Realu.
Zgodzę się ale czy tak świetny Real nie zawodzi na wyjazdach. W każdym wyjazdowym? Włączam soccerway, daje Real patrze na wyjazdy i pach Granada 1-0, Osasuna 0-0, Betis 1-0, Sevilla 1-0... więc nie każdemu nie strzelili ;) A MU przegrał zaledwie 2 mecze w tym sezonie na własnym boisku... w LM chyba u siebie przegrali tylko 5 meczów! Od sezonu 2000/2001 do dziś.
Zauważcie jak wysoka jest obrona United, to nie karakany z Barcelony aby ich zdominować przy rożnych czy stałych fragmentach gry! I powiedzmy szczerze, to nie Real zagrał mega przeciwko Barcelonie, tylko Barca grała straszny piach
 
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Chodziło mi o mecze w LM na wyjeździe. W każdym meczu taką bramkę strzelali. Co do wyników na wyjeździe w tym sezonie to powiem, że tego Realu już nie ma. Na początku sezonu nawet do połowy lutego grali w kratkę. Ligę przegrali i brakowało im motywacji, chęci, trochę formy i szczęścia. Teraz widzę Real jak gra dobrą piłkę. Zawodnicy wrócili na swój normalny poziom. Kilku jest wyraźnie ponad kreską Varane, Coentrao, Khedira, Ronaldo, Ozil, Di Maria w ważnych meczach nie zawiódł.
Może i ManU przegrało tylko 5 spotkań, ale jednak przegrało ???? Nie przywiązywałbym do tego jakiejś wielkiej wagi, bo nie widzę powodu dlaczego nie miałoby się stać to po raz 6. Sama statystyka nie gra. I do tego większej wagi nie przykładam. Widzę jak gra Real i z taką grą stać ich na awans. A to o bramkach na wyjeździe Realu raczej jako ciekawostka niż wielki argument.
 
G 0

grande-real

Użytkownik
Nie ma bo United ma drużynę a nie jednego zawodnika, zablokował się Young to wypalił Kagawa, zaciął się Robin to strzela Roo, jak im nie idzie to strzela czy Nani czy Welbeck. United to drużyna nie ekipa ułożona pod jednego gracza, Ronaldo pokazywał nie raz jak słabo radzi sobie z presją a mecz z United może być dla niego emocjonalny. Zobaczymy jak wejdzie w niego, jak dobrze to może zrobić różnice. Jak mu nie wyjdą pierwsze minuty to zacznie sie frustracja, strzały w kosmos i machanie łapkami... masz prawo się nie zgadzać ale bardzo często statystyki nie kłamią a United nigdy nie odpadło kiedy mieli wyjazdowy remis 1-1 w LM, a Real nigdy nie awansował... dla mnie mecz pod względem typerskim no bet, ale jako kibic United gram na swoich... bo jak nie teraz to kiedy? United ma optymalny skład, masę możliwości i szerszą ławkę a Real kim ma straszyć z przodu? Ronaldo i kto? Nieudacznik Benzema czy chimeryczny Higuain czy Di Maria, moim zdaniem jutro czekają nas szachy a prawdziwy mecz zacznie się od 75&#39; bo przy 0-0 w tym czasie Real zaryzykuje.

Ale bajki pleciesz.... Jeżeli Di Maria zagra jak w pierwsyzm meczu, to będzie sporym zagrożeniem, do tego Ozil, któy w ważnych meczach nie zawodzi i ogólnie jest w tym roku w formie. W obwodzie jest jeszcze Kaka, któy notował w ostatnim czasie niezłe występy, zawsze moze też wejść Modrić. Na pewno United nie ma szerszej łąwki, ma na takim poziomie na jakim Real Poza tym nie wiem kiedy oglądałeś ostatnio mecze Realu, bo Ronaldo to nie macha łapami od jakiś dwóch lat.

Poza tym uważam, w przeciwieństwie do ciebie, że jutro będzie otwarty mecz, choć bez zbędnego ryzyka... United będzie chciało strzelić, bo mogą skończyć w dupie, jak stracą bramkę w 80 minucie, Real wiadomo trafić musi. Do tego zrozum, że Real w lidze, a Real w LM, to dwie różne sprawy, tak samo było rok temu z Chelsea.
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Ja jestem fanem MU, ale przez kości czuje, że to jednak Real awansuje. Niby 1:1 w pierwszym meczu w roli faworytów powinno stawiać zespół z OT, jednak nikt tak nie myli, nawet buki. Trochę to dziwne, jak MU zdobędzie szybko bramkę to naprawdę Real będzie w bardzo trudnej sytuacji. MU nie może się bronić, obrona nie jest ich mocnym punktem i każdy o tym wie, siła MU w tym sezonie to ofensywa. Ogromną stratą będzie brak Jonesa. W pierwszym meczu miał bardzo ważne zadanie, asekurował obrone, jego priotytetem było krycie Crisa, bardzo dobrze mu to wychodziło. Takie mecze go napedzają, będzie go brakowało. Cieżko będzie go zastąpić to może być decyzujące... Robin też nie jest już tak skuteczny, teraz potrzbuje 2,3 szansa na bramke a nie 0.5 jak wczesniej. Takich meczy się nie typuje może się wszystko zdarzyć, a kursy na Real moim zdaniem za małe, to United jest faworytem tego meczu, obrona Realu monolitem nie jest. Grand bramek? bardzo możliwe.
Ciekawe jak zagra Ronaldo.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Jeśli Real Madryt zdobędzie bramkę jako pierwszy, to... przepraszam, jeśli kogoś urażę, przepraszam również być może za &quot;prostackie&quot; określenie, ale... Manchester United ma mokro w gaciach.
Twoje główne założenie analizy. Oglądałeś chociaż kilka meczy United w tym sezonie? Manchester wygrał w tym sezonie 11 (JEDENAŚCIE) meczy, w których przegrywał 0-1. Nie wiem czy jest lepsza drużyna w Europie pod tym względem. Był taki okres w tym sezonie, kiedy ślepo można było stawiać, że United pierwsze straci bramkę a potem i tak wygra mecz. Apogeum tego był mecz z Newcastle, w którym przegrywali 0-1, 1-2, 2-3, aby wreszcie wygrać 4-3. Więc kolego z całą pewnością zapewniam Cię, że stracona przez United bramka nie robi na nich wrażenia. Bo co jak co, ale w come-back&#39;ach są oni najlepsi na świecie. To jest jedna rzecz. Druga to poprawa formacji defensywnej United w ostatnim czasie. 447 minut bez straty gola Davida De Gei w Premier League.
Kłócić się z Tobą nie zamierzam, bo Ty będziesz stawiać na awans Realu, a ja United i nic tego nie zmieni. Typowanie tego meczu generalnie też nie ma większego sensu i raczej stawiają na niego wszyscy &#39;patriotycznie&#39;, bo dla neutralnego typera jest to meczu do oglądania, a nie grania. Bo tutaj zadecydują detale i wszystko jest możliwe.
Jednak przytoczę jeszcze jeden argument przemawiający za United. Kogo wyeliminował Real w Lidze Mistrzów przez ostatnie 8 lat? CSKA, APOEL, Lyon oraz Tottenham. Potęgi.... Kogo United? Między innymi Barcelonę, Chelsea, Arsenal, Milan, Romę, Inter, Porto i słabsze zespoły, których nie będę wymieniać...
I OSTATNIE NAJWAŻNIEJSZE: wyniki United u siebie w fazie pucharowej Ligi Mistrzów przez ostatnie 7 lat od: Schalke 4-1, Chelsea 2-1, Marsylia 2-1, Bayern 3-2, Milan 4-0, Arsenal 3-1, Porto 1-0, Inter 2-0, Barcelona 1-0, Roma 1-0, Lyon 1-0, Milan 3-2, Roma 7-1, Lille 1-0.
Widzicie to? 14 meczy i 14 wygranych !!!!!
Przez ostatnie 7 lat Manchester United wygrał 100% meczy u siebie w fazie pucharowej Champions League. Owszem, mieli wpadki i 2 razy nie wyszli z grupy, przegrali 2 finały z Barceloną, oraz odpadali w dwumeczach z Bayernem i Milanem. Ale za każdym razem bez względu na okoliczności wygrali WSZYSTKIE mecze u siebie w fazie pucharowej.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ok, ok... Piszecie, że ManU przez ostatnie 7 lat u siebie wygrał wszystkie mecze. Piszecie, że od iluś tam nastu lat przegrali tylko 5 spotkań. Piszecie, że ManU w tym sezonie tylko 2 porażki u siebie. No i co z tego wynika? To jest już historią. Tak samo jak jutro będzie można mówić, że dzisiejszy mecz też jest już historią. Nie widzę sensu przytaczać tutaj żadnych statystyk, BO TO JUŻ BYŁO. I NIE BĘDZIE MIAŁO WPŁYWU NA DZISIEJSZY MECZ.
Prawda jest taka, że nigdy nie było i nigdy już nie będzie takiego samego meczu jak dzisiejszy, o taką stawkę, w takich składach, w takich pierdołach jak sędziowie czy długość trawy. Ok, w normalnej lidze takie statystyki mają jakiś sens ale nie w Champions League. Trzeba liczyć na ciekawe widowisko, nie zaprzątać sobie głowy pierdołami bo to wszystko zweryfikuje boisko.
Osobiście pograłem na zwycięstwo jednego zespołu, nie powiem jakiego bo to i tak nie ma sensu. Szczerze? Zagrałem na chybił trafił bo obu zespołom daje równe szanse. A postawiłem tylko dlatego, żeby jeszcze lepiej mi się mecz oglądało.
I na koniec jeszcze, nie wynajdujcie jakiś chorych statystyk bo jak pisałem wcześniej w tym meczu one będą nieistotne,
pozdrawiam
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie zamierzam się sprzeczać ale to najmocniejszy United od lat, mocniejszy nawet od tego z Ronaldo w składzie... ekipa United to monolit, masa rozwiązań taktycznych... w sumie brak kontuzji, wierzę w swoich... wierzę bo trzeba przerwać ten hiszpański impas, tyle w tej kwestii. Nie na namawiam, lecz powtarzam w kółko... United!
 
J 2

jerzyk1309

Użytkownik
czytając wpisy i patrząc na miniaturki nie ma tu miejsca chyba na obiektywizm ???? fani Realu typują awans Realu , fani United znowu swoje, a dla mnie jest to typowy mecz no bet i jedyne co w tym meczu postawie to jakaś overowa linia kartek bo w tym meczu ani jedna ani druga drużyna nogi nie odstawi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
To może teraz głos kogoś komu mówiąć kolokwialnie zwisa wynik tego spotkania. Nie kibicuję ani jednym ani drugim, ale napewno oglądne ten mecz bo wiem, że obejrzę futbol na wysokim poziomie. Ciężko mi na chwilę obecną oceniać kto awansuje, ale widać wyraźnie w tym temacie jak powstają dwa - twardo trzymające się własnych argumentów - obozy. Argumenty są zarówno po jednej i drugiej stronie, fajnie że ktoś podał na tacy ostatnie wyniki United u siebie - ciekawie to wygląda. Real też jest w euforii, upokorzył Barcę i w głowach napewno gdzieś tam świta myśl dlaczego by nie ośmieszyć Manchester u siebie. Dużo już zostało powiedziane, nawet bardzo. Nie ma co dokładać. Czysto bukmachersko postawie na zwycięstwo drużyny Fergusona, ale nie dlatego, że grają u siebie i mają ten komfort psychiczny po ostatnim meczu, tylko kurs jest wart zagrania. Prawie 3,0 na zwycięstwo Diabłów? Biorę to!
Puściłem właśnie kuponik na zwycięstwo Man U, WilliamHill daje 3,10 -----&gt; postawiłem 5 Euro
 
bielnikk 0

bielnikk

Użytkownik
Ja właśnie zastanawiam się jak puścić zakład na Man Utd, myśle, że obstawię wygraną i awans Man Utd. Nie kibicuje ani Man Utd ani Realowi sercem bardziej z Man Utd bo jestem fanem Realu chociaż wolałbym by hiszpańska liga dalej była w walce o LM. Ale nie ma co się kierować sercem. Powie ktoś jak stawiał na bet-at-home ten zakład?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Dla mnie również kurs 3,05 (w Tobecie) na zwyciestwo Manchesteru w dzisiejszym meczu to coś, obok czego nie można przejść obojętnie. Rozumiem, że na to wpływ miała przewaga Realu w pierwszym meczu i przede wszystkim wygrane spotkania z Barceloną. Moim zdaniem jednak pokonanie Barcy obecnie jest nie tyle wynikiem jakiejś nieziemskiej formy Realu ale po prostu fatalnej gry Dumy Katalonii, gdzie z braku trenera brakuje też pomysłu na grę.

Obie ekipy już maksymalnie mogą się skupić tylko i wyłacznie na Lidze Mistrzów. Realowi już liga odjechała, Manchester z kolei innym odjechał i tylko jakaś tragedia moze im przeszkodzić w kolejnym triumfie. W pierwszym spotkaniu Real miał sporą przewagę w grze, a mimo to wystarczył jeden stały fragment ze strony Manchesteru by padł gol. Rewanż jednak na Old Trafford, gdzie podopieczni Fergusona nie zwykli przegrywać. Bardzo ciekawi powrót Ronaldo do Manchesteru. Jeszcze 3-4 lata temu byłbym pewny że sie spali i nic nie pogra, teraz jednak potrafi strzelać w najważniejszych momentach, co nie znaczy jednak że dziś cos trafi, bo takiego testu na odporność jeszcze chyba nie przeszedł.

Obie ekipy mają mocniejszą ofensywę niż defensywę dlatego, mam nadzieję, w pewnym momencie spotkania dojdzie w końcu do wymiany ciosów i zobaczymy otwartą grę. Wynik ciężko przewidzieć, gdyż szanse wydaja się wyrównane ale kursy tego nie odzwierciedlają i dlatego żal byłby z tego nie skorzystać. Manchester może i nie gra jakoś porywajaco i efektownie ale za to efektywność podnieśli niemal do maksimum.

Przy okazji składy przewidywane:
Manchester United: De Gea - Rafael, Evans, Ferdinand, Evra - Carrick, Cleverley - Welbeck, Rooney, Kagawa - Van Persie
Real Madryt: Lopez - Arbeloa, Varane, Ramos, Coentrao - Khedira, Alonso - Di Maria, Ozil, Ronaldo - Benzema
 
anzelmo 140,2K

anzelmo

Użytkownik
Dyscyplina.Piłka Nożna - Europejskie puchary - Liga Mistrzów (Champions League)
Spotkanie.Manchester United - Real Madrid
Typ. Manchester United -0.5 Corners ⛔
kurs 2.000
Bukmacher.PinnacleSports
Data.05.03.2013 g.20.45

Jako ze mój główny bet został zajęty czyli awans i win MU polecam zagrać troszkę inaczej zakład poboczny ale bardzo fajny.To na pewno będzie jeden z elementów- sposobu na grę MU przeciwko Realowi. Widzę tutaj spory hendi dla gospodarzy i powinni spokojnie pokryć ten minimalny hendicap.Akcje skrzydłami, sporo wrzutek gra na szybki napastników teraz troszkę o samym meczu. Oj będzie sie działo dzisiaj wieczorem- juz nie mogę sie doczekać.Troszkę nie rozumiem buków z takim faworyzowanie królewskich.Kursy powinny wyglądać zdecydowanie inaczej na odwrót ,ale dla mnie to lepiej więcej wygram .Dla mnie MU jest faworytem tego spotkania- ba byl od początku tego dwu meczu.Po bardzo dobrym meczu na bernabeu i mimo wszystko otwartym wyniku dającym szanse na awans obu drożynom, jest to mecz w teatrze marzeń.MU rzadko u siebie przegrywa, oczywiście remis 2-2 lub wyższy daje awans Realowi, ale ja w taki scenariusz meczu nie wierze.Spotkanie z wieloma podtekstami, obie ekipy w dobrej formie i a Żal ze jedna odpadnie na takim wczesnym etapie.Obie drużyny znają sie doskonale, darzą sie wielkim szacunkiem i respektem. Zobaczymy twardy boj o każdy centymetr boiska, moim skromnym zdaniem to diabły wyjdą z tej potyczki zwycięsko. Nie ma co porównywać meczy Realu z Barca bo Katalończycy graja bardzo słabo .MU to zespól świetnie pookładany, wyważony mający w swoim składzie wiele opcji i alternatyw przede wszystkim uważam ze graja lepiej w obronie, a to będzie klucz w tym meczu. David de Gea bronni świetnie, klasę pokazał na stadionie królewskich. Celem Fergusona będzie wyłączenie z gry Ronaldo jego come beck zapowiada sie wyśmienicie. W ataku gospodarze tez maja więcej atutów jest świetny Van persie-Waleczny Weyne... dobrze gra pomoc diabłów tutaj widzę ich dominacje i przewagę. Samo spotkanie powinno byc bardzo szybkim widowiskiem, gdzie nikt nie odstawi nogi, może jakieś karki w tym meczu będą równie dobra opcja. Dla mnie under 2,5 minimalna wygrana Fergusona i jego chłopców 1-0.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Man Utd v Real Madryt
(Obydwie drużyny strzelą gola)
Typ: Tak @ 1.50 bet365 ✅ 1-2
(Dodatkowy handicap azjatycki)
Typ: Man Utd +0.5 @ 1.675 bet365 ⛔
(Zakwalifikuje się)
Typ: Man Utd @ 2.25 bet365 ⛔

Ferguson wywiózł z Bernabeu to co chciał: strzelił gola na wyjeździe, nie przegrał i teraz może ze spokojem przyjąć Real na własnych śmieciach. To na Królewskich teraz ciąży presja strzelania goli na jednym z najmniej przyjaznych miejsc do gry w Europie. Remis 1-1 w pierwszym meczu sprawia, że będący na fali wznoszącej Real będzie musiał pokazać trochę magii, by nie pożegnać się z Champions League na tak wczesnym etapie. Pytanie tylko czy Real będzie w stanie ograć Czerwone Diabły w Teatrze Marzeń? Nie byłbym tego taki pewien.
Aktualna forma obu zespołów jest bez zarzutu. Man Utd dominuje w Premier League sukcesywnie powiększając przewagę na lokalnym rywalem. Wygrał 3 mecze z rzędu z imponującym bilansem bramkowym (8-1) choć trzeba przyznać, że rywale to doły tabeli (Reading, QPR, Norwich). Real nawet lepszy w tym zestawieniu, 4 wygrane mecze (bramki 9-3), w tym dwa razy ograna Barca, zarówno na wyjeździe jak i u siebie. Co do sytuacji kadrowej to gospodarze ciągle bez Scholesa i Fletchera, z kolei Mourinho ma do dyspozycji pełny skład.
Jedno jest pewne co do tego meczu, Real musi strzelić, bo w przeciwnym wypadku na 100% odpada z rozgrywek. Gospodarze mają ten komfort, że mogą poczekać na rozwój wypadków, więc jeśli gościom nie uda się strzelić szybkiego gola, to można spodziewać się to oni będą częściej w posiadaniu piłki. Taka opcja powinna bardzo pasować gospodarzom, którzy do perfekcji dopracowali swój szybki kontratak, a mając w składzie takich graczy jak Kagawa, Rooney i van Persie każdy ich wypad grozi golem. Z drugiej strony Real z pewnością nie rzuci się do przodu jak jeźdźcy bez głowy. Mourinho może być pewny że jego gracze pewni siebie po meczach z Barcą, będą umieli wykorzystać częstsze posiadanie piłki do stworzenia dobrych okazji. Obie strony mają tyle jakości w składach, że wygląda na to, że obie będą mieć swoje szanse na gole, zwłaszcza, że defensywy obu ekip nie stanowią monolitu nie do skruszenia.
Wielu sądzi, że Real jest jednym z niewielu zespołów na tej planecie, który może odwrócić losy awansu na Old Trafford, zwłaszcza po dwukrotnym rozbiciu Barcelony na przestrzeni kilku dni. Nie przeceniałbym tych zwycięstw, bo Barca jest w głębokim kryzysie, dodatkowo od wielu tygodni gra bez trenera. Ale większym problemem dla Realu może być to, że będzie zmuszony do prowadzenia meczu w stylu, który idealnie będzie odpowiadał gospodarzom. Efektywność i szybkość z jaką Man Utd wyprowadza piłkę w szybkim ataku może imponować, a kwartet ich ofensywnych graczy jest wręcz stworzony do takiej gry. Każda strata Realu w środku pola czy źle wykonany rzut rożny będzie pachniała golem. Wystarczy przypomnieć sobie co się działo na Bernabeu. Z Roonneym i van Persiem z przodu i dogrywającym Kagawą (hattrick w ostatnim meczu!) każda akcja jest zagrożeniem. Wsparcie własnych kibiców będzie również fantastyczne, co nie może być lekceważone przy ocenie szans, bo na hiszpańskich stadionach takiego ogłuszającego dopingu raczej nie uświadczy. Każde niepowodzenia Królewskich, każda minuta bez gola czy ewentualny gol gospodarzy będzie powodować u nich narastającą frustrację, która nie pomaga w grze. Dlatego uważam, że kursy na awans Realu są adekwatne do ryzyka z jakim się wiążą. Dla mnie faworytem do awansu są Czerwone Diabły, a kurs 2.25 przejawia się w mojej ocenie jako solidne value.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom