>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 10-11.03.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
E 9

emanuel0412

Użytkownik
Chelsea - PSG
Over 2.5
Kurs : 2.23
Powiem tylko tyle że PSG na wyjazdach gra nie za dobrze , lecz w tym meczu na pewno strzelą chociaż jedną bramkę. A Chelsea tego meczu nie przegra wiec Over 2.5 powinien wejść. Chelsea ma większe doświadczenie, ale PSG pokazało w pierwszym meczu ze stać ich na awans do następnej rundy . Liczę na to ze co najmniej w tym meczu padną 3 bramki.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Chelsea - PSG

Kurs na Chelsea wynosi 2,20 - moim zdaniem warto to zagrać. Rok temu oba zespoły również grały w fazie play-off LM i wygrała Chelsea, mimo bardzo niekorzystnego wyniku z pierwszego meczu (3:1 dla PSG). Rok temu kurs na wygraną Chelsea wynosił 1,83, a wtedy The Blues grali gorzej, mieli napastników do niczego (trzej muszkieterowie Torres, Eto&#39;o i Ba), w głupi sposób gubili punkty w lidze. PSG z kolei wg mnie było lepszą drużyną niż teraz. Mimo, że Chelsea jest obecnie lepszą drużyną, to buki dają wyższy kurs - trochę tego nie rozumiem. Może dlatego, że wygrać nie muszą, teoretycznie 0:0 daje im awans, ale trzeba być głupim, żeby grać na 0:0 i Mourinho na pewno tak nie zagra. Jeśli padnie 0:0, to będzie to raczej efekt nieudolności strzelców z obu stron. Mourinho osiągnął już w połowie to co chciał, czyli remis w Paryżu i teraz będzie chciał zrealizować drugą część planu, czyli przypieczętowanie awansu na Stamford Bridge.

Oprócz tego warto zagrać na over 3,5 rożnych PSG. Linia niska, a PSG to przecież klasowa drużyna. Już wiele razy w tym sezonie rywale Chelsea na Stamford Bridge potrafili pokryć tę linię. Co najważniejsze z wyrobieniem 4 lub więcej kornerów potrafiły sobie poradzić drużyny dużo słabsze od Chelsea, a tak jak wspomniałem wyżej PSG to przecież klasowa drużyna. W tym meczu to PSG musi zaatakować, a to oczywiście działa na korzyść tego typu. Jedyne co stoi na przeszkodzie to ewentualne zdobycie pierwszej bramki przez PSG, wówczas to The Blues będą zmuszeni do ataku. Przy wyniku np. 0:0, 1:0, 2:1 w końcówce meczu to raczej PSG będzie mieć inicjatywę, a Chelsea będzie bronić wyniku, wówczas może paść sporo kornerów.

Chelsea - PSG 1 @ 2,20 Bet365
Chelsea - PSG PSG over 3,5 rożnych @ 1,72 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
professional. 622

professional.

Użytkownik
Bayern vs Szachtar
  • Bayern wygra do zera ✅
  • @ 1.70 / wiliam

Kurs 1,70 na ten zakład jest jak najbardziej do grania i to za grubo. Wielu uważa, że Bawarczycy będą mieli sporo kłopotów, ale wcale mi się tak nie wydaję. Owszem Bayern musi a Szachtar może, ale jest to zdecydowanie różnica klas. Bayern przed własną publicznością w tym sezonie nie przegrał, ich statystyka to 11-1-0 przy czym stosunek bramkowy to 40-4. Shakhtar w lidze na obcym terenie na 8 spotkań 5-1-2 i bramki 18-6. Gospodarze nie mogą sobie pozwolić na niespodziankę a szczególnie na stratę bramki, bo wiadomo iż wtedy musieli by zdobyć dwie. Według mnie, Bayern dziś gładko przejedzie się po gościach z Ukrainy. Polecam!
 
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Chelsea - PSG

Dziś w Londynie wielki dzień i wielkie oczekiwania do spełnienia przez podopiecznych Mourinho. Na samym wstępie mówię, że nie będzie to łatwe spotkanie dla The Blues. Nie ważne, że grają na Stamford Bridge bo wiemy, że w ostatnim czasie zdarzały im się słabsze spotkania. PSG ma ogromny potencjał i sam zbytnio nie umiem wytłumaczyć sobie co jest nie tak z tą ekipą? i dlaczego notują oni tak średni sezon... We Francji teoretycznie powinni wszystkich niszczyć, a sami wiemy jak jest. Jeśli mecz im &quot;wyjdzie&quot; to wszystko spoko, ale jeśli grają kichę z ogonem ligi Francuskiej to już nie jest tak różowo. Od tego zespołu wymaga się bardzo wiele i może właśnie to ich co raz bardziej pogrąża. Przed pierwszym spotkaniem można było usłyszeć o jakichś konfliktach wewnątrz zespołu między Ibrą i Cavanim, ale nie było to zbytnio widoczne w meczu, który moim zdaniem PSG zagrało bardzo dobry. W Paryżu gospodarzą zabrakło skuteczności ponieważ Courtois bronił jak w transie. Chelsea u siebie to bardzo solidna drużyna, wiedzą co mają robić i dążą do nakreślonego przez szkoleniowca planu co w tym sezonie idzie im bardzo dobrze. Zdarzają się oczywiście wpadki, ale na własnym obiekcie bardzo mało przegrywają. W tym sezonie Chelsea to inny zespół, Fabregas i Costa bardzo dobrze uzupełnili układankę Mourinho i efektem jest pierwsza pozycja w lidze. W pierwszym soktkaniu Chelsea zdobyła bramkę, która może okazać się dziś bardzo ważną zaliczką. Najbardziej obawiam się pomysłów The Special One na to spotkanie, nie chciałbym aby zaczęli grać zachowawczo bo nigdy im to nie wychodzi. Nie mogą grać na stykowy wynik i myślę, że tak nie będzie. Chelsea zacznie spokojnie i będzie dążyła do strzelenia bramki nie tracąc nic z tyłu. Trzeba pamiętać także o tym, że PSG ma dużą siłę rażenia z przodu i na bramkę ich jak najbardziej stać. Na to spotkanie wybrałem coś takiego:
#1 Chelsea win 2,20 Było blisko ;/
#2 Powyżej 9 Rzutów rożnych 1,83
✅✅ 13
Bet365
Bayern - Szachtar
W tym spotkaniu nie będę się rozdrabniał, widzę tutaj na pewno pokrycie lini na kartki bo przy dominacyjnym stylu gry Bayernu na własnym obiekcie to tylko kwestia czasu kiedy posypią się kartki dla gości, przy tym jeszcze któryś z gospodarzy złapie żółtko i over 4,5 pokryty. Co do samego spotkania to tak jak mówię, dominacja Bayernu, duże posiadanie piłki, a reszta to już zależna od skuteczności gospodarzy, jeśli będzie jej brakować to Szachtar może poczuć krew i pokusić się o odważniejsze ataki. Wszystko w tym spotkaniu zależy od dyspozycji Bayernu, który ostatnimi czasy pokazał, że nie da się cały czasa grać perfekcyjnie. Na to spotkanie polecam:
#1 Powyżej 4,5 kartki 2,10✅✅ jednak na plus, zapomniałem, że czerwona liczy się podwójnie.
Dodatkowo gram ako Awans Chelsea 1,44 + Bayern powyżej 1,5 1,25✅
AKO 1,80
⛔ Wielkie ukłony w stronę PSG, chodź byłem za The Blues ????
Bet365​
Życzę powodzenia i oby widowiska były przednie ????
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Chelsea: Courtois; Ivanovic, Cahil, Terry, Azpilicueta; Matic, Ramires, Fabregas; Oscar, Costa, Hazard
PSG: Sirigu; Marquinhos, Silva, Luiz, Maxwell; Matuidi, Motta, Veratti; Cavani, Ibra, Pastore
Chyba powoli można się domyślać jak ten mecz będzie wyglądął, Blanc stawia na posiadanie pilki bo nie ma Lavezziego a jest Pastore i Motta... A Mourinho zrezygnował z Williana... Dużo bramek dzisiaj nie padnie
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja skłaniam sie ku meczowki Chelsea z PSG i myślę że tam zadecyduje jedna bramka max w ktorąś ze stron i wiecej niż 1 gol to my raczej nie zobaczymy. Po wczorajszym blamażu Realu myśle ze grad goli sie wyczerpał i jak zwykle Chelsea minimalnym kosztem sił będzie chciała awansować wiec under 1,5 może byc naprawde prawdopodobny. PSG raczej nie ruszy od razu z kopyta wiec jeszcze zagrac proponuje remis do przerwy.
Chelsea - PSG typ: under 1,5 gola @3,05 Unibet⛔
Chelsea - PSG typ: remis do przerwy @2,05 Unibet✅
Chelsea - PSG typ: awans Chelsea @1,45 Unibet⛔
Powodzenia;D
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Bayern - Shakhtar
W pierwszym spotkaniu nie zobaczyliśmy żadnej bramki, żadna z drużyn nie stwarzała nawet sobie dogodnych sytuacji aby coś strzelić. Dzisiaj w Monachium zdecydowanym faworytem są oczywiście gospodarze, Bayern na pewno będzie chciał grać piłką, a goście będą często przerywać ataki faulami. Dlatego moje propozycje na ten mecz to faule i kartki - jest to drugie spotkanie, po którym dowiemy się kto awansuje do kolejnej fazy, tak więc na pewno będzie więcej faulów niż w pierwszym spotkaniu.
Liczba popełnionych fauli w pierwszym spotkaniu: 35
Liczba kartek: 8
Moje propozycje:
Liczba popełnionych fauli - Powyżej 28.5 @ 1.75

// Unibet

Chelsea - PSG

Tutaj już bez żadnej analizy - 1:1 w Paryżu to bardzo dobry wynik dla zespołu z Londynu, a przede wszystkim dla Mourinho, nie wierze żeby wypuścił awans z rąk.

Moje propozycje:

Awans - Chelsea @ 1.44
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Bayern - Shakhtar
Typ: Bayern i over 3,5 ✅✅
Kurs: 2,25 Bet365

Co tu dużo mówić, Bayern w lidze może potrenować strzelanie co mam nadzieję wykorzystają dzisiaj. Słaby pierwszy mecz zobowiązuje do pewnego zwycięstwa. Bawarczycy bramek u siebie z reguły nie tracą, więc nie oczekuję bramki Ukraińców, niemniej jednak wszystko jest możliwe i liczę na miłą niespodziankę.

Chelsea - PSG
Typ: over 2,5 ⛔⛔
Kurs: 2,20

Rewanże są bardziej bramkostrzelne niż pierwsze mecze. W Paryżu padły dwie bramki, także na SB po pierwszej bramce przeciwnik musi się otworzyć, przewiduję że padną przynajmniej 3 gole.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Chelsea - PSG

Motta yellow card @ 2.35 betsson✅
David Luiz yellow card @ 2.25 betsson
✅
Marquinhos yellow card @ 5.50 betsson
⛔
kto więcej rożnych? = PSG @ 2.92 marathonbet✅

Ja dzisiaj gram na kartki gości,to PSG musi dzisiaj gonić wynik,a Chelsea lubi grać z kontry ,liczę szczególnie na kartke Marquinhos&#39;a który zagra dzisiaj na prawej obronie,po swojej stronie boiska bd miał Hazarda na którym łatwo złapać kartkę.Do tego kartka dla Luiza,który często ogląda żółte kartoniki,a dzisiaj gra przeciwko swojemu byłemu klubowi,na pewno bd chciał się pokazać,w pobliżu bd miał awanturnika Coste,kto wie,może jakaś awantura,i po kartce?:grin: Na koniec kartka dla Motty który gra twardo w obronie,na pograniczu faulu,warto spróbować moim zdaniem.Do tego dorzucam zakład na to kto bd miał więcej rzutów rożnych,stawiam na PSG,ponieważ to oni muszą dzisiaj atakować,a w pierwszym meczu było 7-1 dla PSG w rzutach rożnych.Przy takim kursie warto spróbować.

Bayern - Shakhtar
rzut karny w meczu = TAK @ 3 marathonbet✅
under 1.5 bramek do przerwy @ 1.76 marathonbet
⛔

Under 1.5 bramki do przerwy ponieważ wszyscy spodziewają się tutaj jakiejś strzelaniny od samego początku,Shakhtar to nie sa kelnerzy,sam Guardiola mówił że Shakhtar w bundeslidze walczyłby o mistrzostwo.Do tego dochodzi nienajlepsza ostatnio forma Bayernu.Owszem wygrywają mecze,ale to jeszcze nie to o co chodzi Guardioli.Do tego dorzucam rzut karny w meczu,ponieważ przy tych atakach Bayernu oraz dzięki Robbenowi,jest spora szansa że sędzia wskaże na wapno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Chelsea - PSG
PSG strzeli ::: 1.57 ::: Pinnacle ::: 1/10

O PSG piszę już od paru sezonów, że jest to aktualnie jedna z czołowych drużyn w Europie. Skład od bramki po napastników, kończąc na graczach rezerwowych naszpikowany jest gwiazdami najlepszego formatu.
Być może to właśnie w tym sezonie klub ze stolicy Francji zdoła w tym sezonie wygrać coś &quot;więcej&quot; niż w poprzednich edycjach Champions League. Za rok mamy Euro 2016 we Francji (jak ten czas szybko leci!) , a PSG to klub budowany przede wszystkim dla sukcesów na arenie międzynarodowej by stolicę Francji od dekad jakoś zapisać piłkarsko na kartach historii w Europie.
Goście w tym sezonie przegrali tylko 3 mecze, w tym jedno z Barceloną na wyjeździe 3:1 (Liga Mistrzów). To świetny wynik nie ma co ukrywać, ale Chelsea to również lider Premier League i jeden z kandydatów pod wodzą Mourinho do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów.
Przy takich zawodnikach jakich posiada PSG czyli indywidualności na prawie każdej pozycji o bramkę jestem dość spokojny. Mourinho co prawda to mistrz taktyki, ale wątpię by zrealizował swoją wizję w 100%.
Wynik: 1:1 ✅ @Edit: David Luiz 86 minuta były zawodnik Chelsea! BRAWO !!! Swoją drogą Ci co mnie znają to wiedzą, że pasjonuje się tenisem i to jest właśnie to co w nim lubię... BRAK KARNYCH, BRAK WYPACZENIA WYNIKU, BRAK CZERWONYCH KARTEK W ZALEŻNOŚCI OD &quot;INTERPRETACJI&quot; SĘDZIEGO.

BRAWO PSG !!!
Stracić najlepszego zawodnika zespołu w I połowie, grać przeciwko liderowi Premier League na wyjeździe, dwa razy stracić jako pierwsi bramkę (jedną z rzutu karnego), a pomimo to awansować do kolejnej rundy!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
T 13

thomas2304

Użytkownik
Czy ktoś może mi powiedzieć jak powinni rozliczyć zakład w którym dałem, że Ibra otrzyma żółtą kartkę ? Dostał czerwo ale wiadomo , że żółta kartka jest słabsza
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Czy ktoś może mi powiedzieć jak powinni rozliczyć zakład w którym dałem, że Ibra otrzyma żółtą kartkę ? Dostał czerwo ale wiadomo , że żółta kartka jest słabsza
Zakład przegrany. To jest logiczne.

To tak jakbyś postawił, że ktoś strzeli gola głową, a strzelił nogą, a później byś zapytał czy zakład jest ważny, bo przecież nogą łatwiej strzelić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
BRAWO PSG !!!
Stracić najlepszego zawodnika zespołu w I połowie, grać przeciwko liderowi Premier League na wyjeździe, dwa razy stracić jako pierwsi bramkę (jedną z rzutu karnego), a pomimo to awansować do kolejnej rundy!
To nie PSG było dobre tylko Chelsea fatalna jak zresztą cała ta liga żyjąca we własnym sosie, zresztą jaka cała Wlk. Brytania, która się sama sobą zachwyca. Zauważmy: dogrywka 2:1 i co robi Chelsea ? Zamiast iść za ciosem chowają się na swojej połowie i myślą, że doczekają do końca, minimalistycznie beznadziejnie, a waleczni zmęczeni Francuzi grający w 10 naciskają cały czas i wygrywają. Żałosne kursy na awans Chelsea po 1,35 i niestety poszedłem za tłumem i to zagrałem. Najlepsze, że Mourinho twierdził, że kiedy gra JEGO drużyna w przewadze i prowadzi jedną bramką - NIE MA PRAWA przegrać... Ostatni raz w życiu zaufałem jakiejkolwiek drużynie z PR.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
To nie PSG było dobre tylko Chelsea fatalna jak zresztą cała ta liga żyjąca we własnym sosie, zresztą jaka cała Wlk. Brytania, która się sama sobą zachwyca. Zauważmy: dogrywka 2:1 i co robi Chelsea ? Zamiast iść za ciosem chowają się na swojej połowie i myślą, że doczekają do końca, minimalistycznie beznadziejnie, a waleczni zmęczeni Francuzi grający w 10 naciskają cały czas i wygrywają. Żałosne kursy na awans Chelsea po 1,35 i niestety poszedłem za tłumem i to zagrałem. Najlepsze, że Mourinho twierdził, że kiedy gra JEGO drużyna w przewadze i prowadzi jedną bramką - NIE MA PRAWA przegrać... Ostatni raz w życiu zaufałem jakiejkolwiek drużynie z PR.
To, że jesteś nienormalny to wiedziałem już wcześniej ale takiej etiopii umysłowej to nie zaprezentowałeś nigdy. PSG nie było dobre? Praktycznie cały mecz ciągneli zawodnika mniej. O ile więcej sił i nerwów ich to musiało kosztować. Zostali skrzywdzeni XXXXX razy przez Kuipersa a mimo to skończyli z korzystnym wynikiem. JAK DO CHOLERY MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE NIE ZAGRALI DOBRZE?!


Schowanej Chelsea też nie widziałem bo nawet przy stanie 2:1 szli do przodu a przynajmniej próbowali się utrzymać na połowie rywala co daleko odbiega od twojego &quot;chowania się&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To nie PSG było dobre tylko Chelsea fatalna jak zresztą cała ta liga żyjąca we własnym sosie, zresztą jaka cała Wlk. Brytania, która się sama sobą zachwyca. Zauważmy: dogrywka 2:1 i co robi Chelsea ? Zamiast iść za ciosem chowają się na swojej połowie i myślą, że doczekają do końca, minimalistycznie beznadziejnie, a waleczni zmęczeni Francuzi grający w 10 naciskają cały czas i wygrywają. Żałosne kursy na awans Chelsea po 1,35 i niestety poszedłem za tłumem i to zagrałem. Najlepsze, że Mourinho twierdził, że kiedy gra JEGO drużyna w przewadze i prowadzi jedną bramką - NIE MA PRAWA przegrać... Ostatni raz w życiu zaufałem jakiejkolwiek drużynie z PR.
PSG nie było dobre? Hehe dobre żarty WIELKI MECZ dla takich się ogląda piłkę nożną takie mecze można oglądać po kilka razy i łapać niuanse.
Swoją drogą sędzia pomagał jak mógł Chelsea ale nawet to nie pomogło.
Tak jak pisałem dla mnie kwestia awansu była przed tym meczem 50/50 i mój kursik z Pinnacle 3.180 na PSG awans jak w masło ????
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
PSG było waleczne i to klasowa drużyna, ale ani Bayern ani Barcelona ani nawet Real w obecnej formie nie pozwolili by sobie na to co zrobiła Chelsea. Miałem na myśli, że to Chelsea była zła a nie PSG dobre, żeby wyrazić właściwie myśl co nie oznacza, że PSG nie grało obiektywnie dobrze.
Z każdym z wymienionych przez Ciebie zespołów PSG ma szansę.Real w takiej formie to w ogóle niech nie wychodzi naprzeciwko paryżanom.
Moim zdaniem PSG stać w tym roku nawet na zwycięstwo w LM.
Chelsea grała swoje ale PSG moim zdaniem jest w TOP 3 Europy na pewno.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
To nie PSG było dobre tylko Chelsea fatalna jak zresztą cała ta liga żyjąca we własnym sosie, zresztą jaka cała Wlk. Brytania, która się sama sobą zachwyca.

Akurat tutaj się z Tobą zgodzę w 100%. Zupełnie nie rozumiem tych zachwytów nad Premier League. Ok, fajnie się ogląda mecze w tej lidze, jest mnóstwo emocji, ale nie oszukujmy się- w LM nie mają oni niemal żadnych szans, co udowadniają kolejny raz w tym sezonie. Może powodem nie jest brak potencjału, ale zbyt napięty terminarz. Niby Barcelona i Real też muszą ciągle grać, ale jednak Premier League jest bardziej wyrównana i tutaj trzeba się przykładać do każdego meczu. Efektem tego jest spore zmęczenie i nic dziwnego, że te drużyny odpadają w lutym lub w marcu.

Niech jeszcze dadzą angielskim drużynom ze 2-3 dodatkowe puchary(puchar królowej, księcia, księżniczki itd.), a żadna z nich nawet nie przejdzie fazy grupowej.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Niech jeszcze dadzą angielskim drużynom ze 2-3 dodatkowe puchary(puchar królowej, księcia, księżniczki itd.), a żadna z nich nawet nie przejdzie fazy grupowej.
Ale podobno właśnie specjalnie Mourhinio przegrał w Pucharze Ligi żeby mieli więcej czasu. Na nic się to nie zdało. Na forum największą rację miał Konar25 widząc value w awansie PSG. Jak teraz o tym myślę to od początku to były dwa wyrównane zespoły, mała zaliczka Chelsea i kurs 3,00. To podręcznikowa definicja value. Ale zwyciężyć LM nie dadzą rady. Zagrodzi ich drogę Bayern, Real albo Barca.
 
S 3

stefan3124

Użytkownik
Fajnie tak po meczu mówić kto miał racje, a kto nie widząc value.
PL jest najmocniejszą ligą świata, mają napięty kalendarz i mocnych rywali
Oni dawno odpuścili sobie europejskie puchary, maja większą rolade i fejm w PL a nei LM
a kto jest środowym (bo jak to, lm gra we wtorki?) sezonowcem to jego problem
Inne emocje, inne cele
 
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Fajnie tak po meczu mówić kto miał racje, a kto nie widząc value.
PL jest najmocniejszą ligą świata, mają napięty kalendarz i mocnych rywali
Oni dawno odpuścili sobie europejskie puchary, maja większą rolade i fejm w PL a nei LM
a kto jest środowym (bo jak to, lm gra we wtorki?) sezonowcem to jego problem
Inne emocje, inne cele
pierwsze slysze zeby ktos odpuscil najbardziej prestizowe rozgrywki klubowe na swiecie:cool: po prostu na ten moment angielskie kluby nie maja czego szukac w Europie. powtarzam na ten moment
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom