>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 11-12.03.2014

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
ludzie, pomijając wszystkie analizy to kurs na Milan zwyczajnie zachęca by postawić drobne a value na pewno jest.
Dokładnie jest value na Milan i trzeba to wykorzystać tym bardziej ze Milan ma tylko 1 bramkędo odrobienia bedzie walczył. Poprawa gry Milanu jest widoczna np w meczu z atl. czy z juve. Stwarzają soie sytuacje i w koncu to wykorzystają. Na bramkę w Madrycie stac ich napewno ,a jesli mecz sie dobrze ułoży i to oni strzela pierwsi to moze sie wydarzyć wszystko łącznie z awansem gości.
tylko 1 bramkę? Czy ta jedna bramka faktycznie jest zbawienna? Zastanówmy się czy przyjeżdżają oni na rewanż do Vallecano czy do Madrytu gdzie Atletico nie przegrało meczu i straciło tylko 9 goli w lidze i jednego w Lidze Mistrzów. Milan w słabej Seria A wygrał zaledwie 3 mecze po za domem, to obrazuje w jak fatalnej sytuacji jest w tym sezonie ta drużyna. Zakładacie, że Milan łatwo strzeli, nie przeczę, że tego nie zrobią, tylko zastanawia mnie to, że to dla Was taka oczywista oczywistość i nie dostrzegam drugiej strony medalu czyli mega ofensywnej mocy Atletico u siebie. Obrona Milanu to farsa, zatem pamiętajmy, jakim potencjałem w ofensywie dysponuje Madryt. Bo z Waszego podejścia wynika, że Milan strzela i kontroluje mecz, a Atletico znowu nie ma nic do powiedzenia. Prędzej można się spodziewać obrotu o 180 stopni, a to przeświadczenie wynika z faktu jak obie 11 prezentują się w przekroju sezonu.

Nie twierdzę, że trzeba grać Atletico, ale pisanie o value na Milan w obecnej sytuacji jest dla mnie co najmniej dziwne. Bo nie wiem jak Waszym zdaniem powinny wyglądać kursy, skoro ani Barca ani Real nie były w stanie wygrać, ale ma to zrobić pogrążony w kryzysie Milan?
E: ok, zagalopowałem się nieco, aczkolwiek to takie nieco pobożne życzenie. Skoro dalej nie wykorzystują i marnują to utwierdza to w wątpliwym value.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Przeczytaj jeszcze raz moj post . Napisałem ze tworza sytuację podbramkowe i w koncu zaczna je wykorzystywać . Nie napisałem ze wykorzystuja sytuacje jakietworzą. Ja gramna bramkę Milanu nic wietej . Takikursmnie zadawała i typ jest dosyc realny. Przytoczyłem jedynie scenariusz ze jesliMilan strzałów pierwszy toróżnie mozebycbo 0-1 to marna zaliczka ale zawsze zaliczka. Sorryz telpisze
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Atletico - Milan
typ: 2
Unibet, 7,25
Z Atletico zeszła na pewno trochę forma jaką prezentowali jeszcze niedawno, kiedy ogrywali prawie kogo chcieli. Porównując formę ligową obu drużyn, oczywistym faworytem są Hiszpanie. Wygrali ostanio w Vigo, a także byli o krok od trzech punktów w derbach Madrytu. Milan? Przyszły sezon raczej bez pucharów, bo obecnie cieniują w lidze (odległe 10 miejsce). Ostatnio w lidze dwa razy plecy z Juve i Udine. Ostatnią szansą na uratowanie honoru jest LM. Uważam, że po pierwszym meczu mediolańczyków stać na pokuszenie się o odrobienie strat. W obu drużynach bez większych absencji. U siebie Milan rozegrał naprawdę dobre zawody i z kilkoma doświadczonymi w LM zawodnikami może wyeliminować Hiszpanów. Obie drużyny mają ostatnio wahania formy, ale za drobne można coś spróbować.
Atletico: Aranzubia, Courtois, Godin, Felipe Luis, Alderweireld, Gimenez, Juanfran, Insua, Miranda, Mario Suarez, Tiago, Koke, Raul Garcia, Arda Turan, Cristian Rodriguez, Gabi, Diego, Sosa, Adrian, Villa, Diego Costa
Milan:Abbiati, Amelia, Coppola, Abate, Bonera, Constant, De Sciglio, Mexes, Rami, Zaccardo, Zapata, Birsa, De Jong, Emanuelson, Essien, Kakà, Muntari, Poli, Balotelli, Pazzini, Robinho, Taarabt
 
scyth 98

scyth

Użytkownik
Kurs na awans Milanu jak najbardziej do gry. Ja pograłem po 8. W pierwszym meczu lepsze wrażenie zrobili na mnie piłkarze z Mediolanu i wynik 0:1 nie oddaje tego co działo się na boisku. Teraz wystarczy, że będą mieli lepszą skuteczność. Atletico gra bardzo dobrze, nie mam zamiaru umniejszać ich osiągnięć ale kurs 8 na awans drużyny w meczy, w którym osobiście daję szanse w okolicach 55/45 jest abstrakcyjny. Podobnie można spróbować awansu City. Z Bayernem na wyjeździe wyszli z 0:2, Barca nie gra fenomenalnie, City też nie - ale na zwycięstwo ich stać. A skoro mogą wygrać to czemu nie sprawić małej niespodzianki i nie wygrać dwoma bramkami? Jeśli tym razem Pellegrini się nie &quot;obsra&quot; tak jak w pierwszym meczu to wierzę, że jakieś szanse mają
 
k3mal 21

k3mal

Użytkownik
Ja obstawiam, że Milan nie strzeli w dzisiejszym meczu. Nie chce mi się wierzyć, że ta drużyna jest w stanie cokolwiek osiągnąć w tym sezonie - niech się skupią na utrzymaniu miejsca w środku stawki w lidze, to chyba najważniejsze dla nich w tym sezonie.
Oglądałem ich mecze w Serie A i czasem grają, jakby się im nie chciało, zero zgrania, wszystko chaotycznie jakby ich zebrali sprzed stadionu, ubrali i kazali grać. Zaś ekipa z Madrytu mają ambicje w tym sezonie w La Liga na pewno, ale ciężko będzie im chyba rywalizować z rozpędzoną maszyną Realu Madryt, ale jeśli chodzi o LM to szczerze wątpie żeby wiele zwojowali, patrząc na inne drużyny np. Real, PSG i Barcelona.
Co do drugiego meczu Bayern M. - Arsenal to wiadomo jak on wyglądał, gdyby nie czerwona kartka mecz byłby o wiele ciekawszy i Kanonierzy mogliby wyjść zwycięsko lub minimalnie byłby remis. Rozum każe mi dzisiaj typować remis, ciężko będzie Kanonierom wygrać z Bayernem grającym u siebie, a znając Wengera to będzie grał asekuracyjnie, a obudzi się w 2 połowie jak już nic się nie da ugrać.
W ostatnich latach te drużyny spotykały się w LM:
2005 rok
Bayern M. - Arsenal 3-1
Arsenal - Bayern M. 1-0
2013 rok
Arsenal - Bayern M. 3-1
Bayern M. - Arsenal 0-2
2014 rok
Arsenal - Bayern M. 0-2
Bayern M. - Arsenal ?-?
Wiadomo, historia historią, to nie te same drużyny co w ubiegłym roku, ale jak wiadomo historia lubi się powtarzać, tak więc jako kibic Arsenalu wiara mi podpowiada, że panowie z Londynu mogą wygrać ten mecz 0:2 i dać sobie jeszcze szanse ????
To tylko moje zdanie
 
the-danger 43

the-danger

Użytkownik
Nie ma się co łudzić że Arsenal awansuje, wszystkie takie typy można od razu wyrzucić do śmieci. Bawarczycy nie popełnią tego samego błędu co rok temu gdzie byli o krok od odpadnięcia z LM, ale remis tutaj albo wygrana jedną bramką Bayernu bardzo możliwy. Barcelona ostatnio słabo gra, City zawsze mocne, jak dla mnie nie przegrają tego spotkania. Gram wysoki handi bo na pewno wejdzie. Zlatan nie odpuści króla strzelców i od początku ruszą, przewiduję 2:0 3:0. A Milan? Atletico u siebie mocne, Milan gra w siatkę. O gola się pewnie pokuszą więc over powinien być zapewniony ????
Pefka dzisiejszego dnia to PSG + Arsenal+3 + Man City+2 + Atletico-Milan Powyżej 1.5 a daje ako 2.80 ???? Ja gram grubo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Barcelona ostatnio słabo gra, City zawsze mocne
To samo można napisać w drugą stronę - City ostatnio słabo gra, a Barcelona zawsze mocna tym bardziej u siebie ????
Barcelona na pewno zepnie się na dzisiejsze spotkanie i będą chcieli wynagrodzić sobie, ale przede wszystkim kibicom ostatnie niepowodzenia. Moim zdaniem Barcelona to wygra, co nie zmienia faktu, że dodatnie handicapy na Manchester City będą w tym wypadku najlepszą opcją.
Mimo wszystko ja pogram w stronę Blaugrany, konkretne typy podam niebawem.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Atletico - Milan
typ: Atletico -2.5
4.15
Bet365

Atletico dzisiaj moze zapewnic sobie pierwszy cwiercfinal champions league od prawie 20lat, warunek to ogranie dziesiatej druzyny Serie A. Nie wiem jak wygladal pierwszy mecz ale niektorzy tu opisuja lekka dominacje Milanu. To tym lepiej, dlaczego? Skoro Atletico umie wygrywac nawet jak im nie idzie, swiadczy to tylko o ich klasie. Dzisiaj na Vicente Calderon Milan jest skazany na pozarcie, jesli ktos widzi Value w kursie na Milan rozumiem. Ja jednak jestem dzisiaj za ofensywa gospodarzy ktora ma w ataku dwoch hiszpanskich snajperow ktorych moze im pozazdroscic kazdy klub na swiecie. Bramka, obrona, pomoc, atak. Na zadnej z tych pozycji nie widze przewagi po stronie Rossoneri, a wresz odwrotnie. Courtouis zjada skillem Abbiattiego, Godin czy Juanfran to za wysokie progi dla Milanu skoro w obecnej formie nie sa w stanie zagrozic Udinese czy Juventosowi u siebie na San Siro! Napisalem to wczoraj, napisze jeszcze raz: Milan musialby zagrac mecz zycia zeby ugrac remis w Madrycie. Atletico w tym sezonie w champions league jest jak Borussia rok temu, glodne sukcesu i nie boja sie nikogo
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Nie twierdzę, że trzeba grać Atletico, ale pisanie o value na Milan w obecnej sytuacji jest dla mnie co najmniej dziwne. Bo nie wiem jak Waszym zdaniem powinny wyglądać kursy, skoro ani Barca ani Real nie były w stanie wygrać, ale ma to zrobić pogrążony w kryzysie Milan?
E: ok, zagalopowałem się nieco, aczkolwiek to takie nieco pobożne życzenie. Skoro dalej nie wykorzystują i marnują to utwierdza to w wątpliwym value.
Skąd Value na Milan? Przeanalizujmy jakie szanse na wygraną ma Atletico.
Atletico - X - Milan
50% - 30% - 20% ?
60% - 30% - 10% ?
Kurs na x2: 2.70!!!!
Jeżeli prawdopodobieństwo * kurs &gt; 1 to mamy value bo na 100 zagranych takich zakładów więcej wygramy niż przegramy.
1 przypadek: 0.5 * 2.7 = 1.35
2 przypadek: 0.4 * 2.7 = 1.07
Jeżeli ktoś twierdzi, że na granie x2 nie ma Value to musiał by dawać Atletico około 63% szans na wygraną? Czy ktoś da tyle?
Dodatkowo zachęcając do dyskusji odsyłam do strony http://www.prosoccer.gr/en/2014/03/soccer-predictions-2014-03-11.html gdzie sieci neuronowe dają 56% szans dla Atletico ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
hangeland 0

hangeland

Użytkownik
Jeżeli ktoś twierdzi, że na granie x2 nie ma Value to musiał by dawać Atletico około 63% szans na wygraną? Czy ktoś da tyle?
To zależy jak na to spojrzeć. Jeżeli bierzemy pod uwagę Milan przez pryzmat całego sezonu logicznie myśląc w tym meczu nie powinien mieć większych szans. Jednak jeżeli do analizy meczu dołożymy fakt zmiany trenera i po części stylu gry to prezentuje się to zupełnie inaczej. Oglądałem mecze Milanu przed i po zatrudnieniu Seedorfa i obiektywnie patrząc Milan gra lepiej. Przede wszystkim Holender kładzie nacisk na grę skrzydłami i generalnie grę ofensywną. Wcześniej ta drużyna grała po prostu piach, co oczywiście obrazują wyniki, zawodnicy zdobywali punkty (o ile je zdobywali) tylko i wyłącznie indywidualnościami a nie pracą całego zespołu. Oglądałem również mecz Milanu z Juve i przyznam, że ich gra naprawdę mi się podobała. Widać było jakikolwiek pomysł a do ugrania lepszego rezultatu zabrakło tylko i wyłącznie skuteczności bo okazje do strzelenia chociaż jednego gola były.
Być może dla wielu mój kolejny argument będzie śmieszny, ale w mojej opinii ten fakt też warto wziąć pod uwagę. Mianowicie mi chodzi o to, że Milan to drużyna włoska a Włosi są zawsze nieobliczalni. Dodatkowo osoba Seedorfa może pomóc Milanowi. Ten człowiek naprawdę wiele przeżył jako piłkarz i jego doświadczenie czysto piłkarskie może tutaj zaowocować. No i jeszcze osoba SuperMario, jak każdy wie ten chłop jest nieobliczalny i wcale bym się nie zdziwił jakby dziś jakimś pięknym wolejem lub strzałem z dystansu nadał trochę kolorytu spotkaniu.
Żeby analiza była obiektywna muszę napisać też o gospodarzach. Jako kibic Realu oglądam trochę meczy swojego lokalnego rywala, więc mogę co nieco o nich powiedzieć. Jak wiadomo Atleti w zasadzie rozgrywa najlepszy sezon od kilku lat. Doszło nawet do tego, że niewykluczony jest fakt rozdzielenia w tabeli wielkiej dwójki Real-Barca, co jest naprawdę wielkim sukcesem. Wiem jak gra Diego Simeone w ważnych meczach. Przeważnie bardziej efektywnie niż efektownie z dużą ilością gry zagrań taktycznych, wszelkiego rodzaju przesuwania, kartkowania i nacisku na wytrzymanie meczu kondycyjnie mimo wysokiego tempa. Na dodatek jak już ktoś napisał, że nawet Real i Barca nie dali im rady, u siebie naprawdę potrafią się dobrze bronić, dlatego sugeruje kilka nieco abstrakcyjnych typów:

▶ remis @4,75 Bet365 ⛔

▶ Balotelli dostanie żółtą kartkę @1,90 Betsson ✅

▶ Arda Turan dostanie żółtą kartkę @? tutaj prośba, nie mogę nigdzie znaleźć takiego zakładu mimo, że jest ponoć powołany na mecz, jeżeli ktoś widział coś takiego proszę o kontakt na PW lub napisanie tutaj, z góry dziękuję

▶ over 5.5 kartek @2,20 Bet365 ⛔

Co do typów, remis jest bardziej prawdopodobny niż się wydaje. Taki wynik pokrywa się z moim przeczuciem, że gospodarze będą się bronić i kontrować a Milan bezskutecznie atakować. Tu wchodzą w grę wyniki 0-0, czyli kampania obronna Atleti zakończona powodzeniem lub 1-1, czyli gol Milanu i odpowiedź Roji Blancos, overowego podziału punktów raczej się nie spodziewam. Kartka dla Baletelliego uzasadniona jest jego temperamentem i nieobliczalnością. Jeżeli spotka się gdzieś na boisku z Diego Costą karteczka gwarantowana. Arda Turan nie lubi odstawiać nogi, jest boiskowym wojownikiem. Coś czuję, że zrobi przynajmniej jeden &quot;porządny wślizg&quot;, overu 5.5 kartek chyba nie muszę tłumaczyć. Niektóre z tych typów znajdą się w moim temacie, do którego serdecznie zapraszam. Umieściłbym jakąś grafikę oraz link do wątku, ale mam za mało postów, przepraszam :]

Dokładam jeszcze over 3.5 w meczu Bayern-Arsenal po kursie jeszcze 2,20. Patrząc na składy uważam, że tu nie będzie kalkulacji. Bayern wyszedł prawie najmocniejszym składem a Arsenal dość ofensywnym zestawieniem.

▶ over 3.5 @2,20 Bet365 ⛔
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Bayern - Arsenal
Typ: BTS
1,72
Bet365
Każdy kto oglądał pierwszy mecz widział, że Arsenal grając w 11 potrafił skutecznie grać przeciwko Bayernowi. Różnie ten mecz mógł się potoczyć gdyby Ozil trafił karnego.
Arsenal jeśli chce awansować musi rzucić wszystko na 1 szalę. Jeśli nie dojdzie do podobnej sytuacji z pierwszego meczu, bramka jest jak najbardziej w ich zasięgu. A Bayern raczej nie pozostanie dłużny. Oczekuje, że Arsenal da z siebie 100 %.
Fakt, że Arsenal wygrał w ubiegłym roku 2:0 też na pewno będzie miał znaczenie. Jeśli udało się raz, to dlaczego tego nie powtórzyć. A Bayern na pewno coś strzeli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
scyth 98

scyth

Użytkownik
O awansie Milanu już pisałem, dzisiaj jednak dogrywam kolejny, moim zdaniem ciekawy typ.
⚽ Bayern - Arsenal ✅✅✅
Typ: powyżej 9,5 rzutów rożnych | 11 rożnych
Kurs: 1,50

Totolotek
Do dubelka w sam raz. Można pokusić się o pogranie wyższej lini, gdzie za over 10,5 mamy kurs 1,80. Ale linia 9,5 również daje sympatyczny kurs więc jeśli ktoś woli mniejsze ryzyko to opcja z pewnością warta rozważenia.
Pep Guardiola ma dzisiaj do dyspozycji wszystkich graczy. A to oznacza, że zobaczymy najlepszą parę skrzydłowych na świecie - jeśli na boisku przebywają Ribery i Robben to tworzą oni niesamowite połączenie. Mimo, że nie jestem fanem Bawarczyków to uważam, że taki zestaw jest dużo lepszy niż np Ronaldo + Bale i gwarantuje więcej &quot;wiatru&quot; z przodu. A właśnie ten &quot;wiatr&quot; będzie potrzebny do nabicia 10 rożnych. Bayern ma fajną zaliczkę z pierwszego meczu ale nie ma szans, żeby starali się ją dowieźć do końca - nie po tym, co zdarzyło się rok temu. Dlatego o ataki podopiecznych Guardioli można być spokojnym.
Z drugiej strony Arsenal, który przyjedzie w jednym celu - powalczyć o awans. Rok temu pokazali, że można. W tym grają bardzo fajnie, ostatnio trochę &quot;siedli&quot; ale to nie zmienia faktu, że widać u nich znaczny progres. Do momentu, gdy Ozil nie wykorzystał karnego w pierwszym meczu, to Arsenal był stroną dominującą. Niby tylko przez 10 minut ale w podświadomości piłkarzy z pewnością zostało. Dzisiaj też spróbują rzucić się do ataku i mam nadzieję, że wyrobią ~ 4 rożnych. Resztę powinni udźwignąć dzisiejsi gospodarze.
PS - W I meczu było 11 rzutów rożnych
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Taka mała analogia:
W 2013 roku w grudniu Bayern wygrał na wyjeździe 0:7 z Werderem. Później grali u siebie mecz z Manchesterem City. Prowadzili 2:0 i ostatecznie przegrali 2:3.
Tutaj sytuacja może być moim zdaniem bliźniaczo podobna. 1:6 na wyjeździe z Wolfsburgiem, a teraz znowu Anglicy (bez anglika w składzie?) którzy już ich rok temu pokonali. Nie mówię, że Bayern nie awansuje, ale wynik np. 1:2 wcale by mnie nie zdziwił, bądź jakiś remis.
A tak swoją drogą to fajnie by było zobaczyć w końcu w LM jakieś rzuty karne, bo dawno nie było ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Taka mała analogia:
W 2013 roku w grudniu Bayern wygrał na wyjeździe 0:7 z Werderem. Później grali u siebie mecz z Manchesterem City. Prowadzili 2:0 i ostatecznie przegrali 2:3.
Tutaj sytuacja może być moim zdaniem bliźniaczo podobna. 1:6 na wyjeździe z Wolfsburgiem, a teraz znowu Anglicy (bez anglika w składzie?) którzy już ich rok temu pokonali. Nie mówię, że Bayern nie awansuje, ale wynik np. 1:2 wcale by mnie nie zdziwił, bądź jakiś remis.

A tak swoją drogą to fajnie by było zobaczyć w końcu w LM jakieś rzuty karne, bo dawno nie było
???? .
Musisz poczekać do jutra na rzuty karne, gdzie zobaczymy je w meczu Barcelona - Manch City ????

ATL Madryt - AC Milan
Analiza:
Pierwszy mecz zakończył się wynikiem 1-0 dla Madrytu, gdzie drużyną przeważającą była drużyna z Mediolanu.W ostatnim czasie gra Milanu nieco się polepszyła w ofensywie, defensywa nadal bardzo kiepska, głupie błędy i straty i kończy się jak zwykle.W lidze z Udine także dużo okazji nie wykorzystanych przez Milan i głupi błąd w końcówce meczu i przegrana.
Dziś jednak Milan przyjeżdża do Madrytu na rewanż i jeśli mamy szukać jedynego możliwego odwrócenia wyniku z rewanżu to właśnie tutaj, co prawda ATL Madryt u siebie jest bardzo mocne pokazali to m.in w lidzę z Realem czy Barceloną.Ale Milan będzie walczył, w lidze już nie ma o co walczyć, nie maja nic do stracenia.
Typ:Milan Strzeli 1,8✅
Bet365

Przewidywane składy:
Atletico: Courtois - Juanfran, Miranda, Godin, Insua - Turan, Tiago, Gabi, Koke - Villa, Costa
Mlan: Abbiati - Emanuelson, Rami, Bonera, Sciglio - Essien, De Jong, Taarabt, Kaka, Poli - Balotelli
Kolejny mecz, z popisem Defensywy Milanu:grin:
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Chodzi o argumenty sportowe przemawiajace za value a nie o sama wartosc kursu w kursie, bo % nie graja
Argumenty sportowe mogą przemawiać co najwyżej jaki procent szans obstawilibyśmy na trafienie danego zdarzenia. A Value to.. Value http://www.surebety.pl/artykul/value-bet-valuebet
To, że Atletico ma większe szanse na wygraną nie znaczy wcale, że na Milan nie może być Value. Może i zakładając 60% szans Atletico x2 wejdzie nam w 40 na 100 przypadków a czysta 1 60/100 ale i tak wygrane przerosną przegrane i o to chyba w tym wszystkim chodzi.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
ATLETICO - MILAN 1 (-1) @ 1.77

Pierwsza zasada meczów Milanu ostatnimi czasy: mecz u siebie, a mecz wyjazdowy to niebo a ziemia. To, że Milan miał sytuacje w pierwszym meczu to co? W końcu u siebie grali więc je stwarzali, grali u siebie więc wypadało prowadzić grę, bo jak nie u siebie to gdzie?

Chciałem przypomnieć, że Milan u siebie umie pograć. Chociażby z Barceloną, z którą zremisowali ostatnie mecze. Remisowali lub wygrywali inne w LM. Jednak gra u siebie to jedno.
Wyjazdy to już inna para kaloszy. Tutaj Milanowi idzie gorzej zarówno w LM jak i Serie A. Porażki mają zazwyczaj przełożenie na grę i statystyki (Napoli, Inter, Barcelona). Milan po prostu na wyjazdach nie daje rady.

Z drugiej strony Atletico, drużyna, która w tym sezonie jest rewelacją ogólnie, nie mówiąc o własnym boisku, na którym rady im nie dali Barcelona czy Real (poza meczem pucharowym). Oni grają u siebie rewelacyjnie dominując praktycznie w każdym meczu! Nie widzę u nich żadnej zadyszki czy czegoś podobnego. Przegrać raz na kilkanaście meczy zdarza się najlepszym. Dziś Atletico wychodzi pierwszym składem i osobiście nie widzę szans dla Milanu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 167

realny

Użytkownik
Dzisiaj po najmniejszej linii oporu.
Atletico Madryt - AC Milan
W tym meczu wszystko wskazuje na gospodarzy. Atletico u siebie jest silną ekipą, tak jak ktoś tu już wyżej wspominał skoro Real i Barca nie dały tutaj rady to co może zdziałać będący w kryzysie Milan? Atletico rozgrywa wspaniały sezon. W lidze liczą się w walce o mistrzostwo, w LM jak dotąd stracili najmniej bramek spośród wszystkich ekip, bo tylko 3 w tym tylko jedną u siebie. Na drugim biegunie Milan, dla którego dzisiejszy wieczór może okazać się końcem tego sezonu... 10 miejsce w lidze, być może nie będziemy oglądali ich w następnym sezonie w europejskich pucharach. Bilans ostatnich 6 meczy to 4 porażki i 2 wygrane. Milan osłabiony nieobecnością kapitana Montolivo, ponadto kontuzjowani El Shaarawy, Petagna, Honda, Cristante, Silvestre.
Atletico konsekwentnie zrealizowało swój plan na wyjeździe a dziś tylko dobiją rywala i nie pozostawią złudzeń kto zasługuje na ćwierćfinał Ligi Mistrzów.
Atletico @1.45
Bayern Monachium - Arsenal Londyn
Bayern Monachium absolutny faworyt tegorocznej LM, prawdziwa maszyna do wygrywania, w każdej kolejce urządzają masakry. Arsenal na pewno będzie walczył pamiętając co stało się niemal równo rok temu, jednak Bayern będzie tym razem na to bardzo wyczulony. W Arsenalu widzimy właśnie efekty krótkiej ławki rezerwowych: Ozil w kiepskiej formie, ponadto kontuzjowani są: Ramsey, Walcott, Kallstrom, Diaby, Wilshere, Gibbs a za czerwoną kartę pauzuje Wojciech Szczęsny. W porównaniu do rewanżu do składu gospodarzy powraca Franc Ribery. Wszyscy wiemy jak gra Bayern u siebie, nie wiem czy jest sens podawania statystyk, także dzisiaj nie wróżę żadnej niespodzianki/wpadki.
Bayern Monachium @1.30
 
waniak 179

waniak

Użytkownik
Bayern - Arsenal
Krótko. Arsenal nie przyjezdza sie bronić tylko odrabiać straty. Bayern jak wykorzystuje sytuacje bramkowe każdy wie. Zapowiada się na kolejne bicie Bayernu bądź też wyrównana walka ale z koszykiem bramek. Ja dziś uderzam w overy.

+3,5 gola w meczu @ 2.00 Milenium
+4,5 gola w mecz @ 3.50 Milenium
 
blade19811 0

blade19811

Użytkownik
Witam.Jestem tu nowy.Miło poznać wszystkich.Pozdrawiam Piotrek
Oto moje typy na Lige Mistrzów,kursy z STS
Bayern-Arsenal obie połowy powyżej 1,5 bramki kurs 3.00
Atl.Madryt-Milan pierwsza połowa wynik końcowy X/1 kurs 4.00
Barcelona-Manch.City ilość goli w meczu 3,5+ kurs 2.06
PSG-Leverkusen wynik do 30 minuty PSG kurs 2.40
Zagram to ale za drobne.Modle sie zeby awansował Milan choc to mało realne ale trzeba wierzyć ????

Robson// to dział z analizami więc do typów trzeba dopisać kilka słów od siebie dlaczego tak a nie inaczej. Pzdr
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom