>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 13.02.2013

Status
Zamknięty.
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Czytam argumentacje ostatnich typów na Szachtar i odnoszę wrażenie, jakby pisali to jacyś gimnazjaliści. Owszem, to jak Szachtar gra w lidze, robi wrażenie, ale mam takie proste pytanie: gdyby z ligi ukraińskiej wyrzucić klub z Doniecka i wstawić Borussię, czy nie byłaby ona zdecydowanym liderem? A gdyby z Bundesligi wyrzucić Dortmundczyków i wrzucić tam Szachtar, czy byłby w stanie walczyć o miejsce w TOP 3? Ja bym ich bardziej widział w okolicach 8. miejsca, które zajmuje teraz Schalke. Sprawa jest prosta: w swoim kraju Szachtar nie ma sobie równych, więc może skupić się na Lidze Mistrzów no i udało im się wyjść z grupy, ale popatrzcie, jak niewiele brakowało, aby zajęli 3. miejsce. Za to Borussia nie poniosła żadnej porażki w grupie śmierci. To przecież oczywiste, że musiało się to odbyć kosztem ligi, czego się spodziewaliście? Że Dortmundczycy nie dadzą szans Realowi i &quot;The Citizens&quot; oraz że dorównają w Bundeslidze Bayernowi, który przegrał do tej pory tylko jedno spotkanie? To ile meczów Borussia miałaby przegrać w ostatnich 5 miesiącach? Dwa? Naprawdę dopiero wtedy byście stawiali ją w roli faworyta w dzisiejszym meczu? Przecież taki scenariusz jest praktycznie niemożliwy, coś kosztem czegoś.
I nagle Szachtar jawi się jako drużyna, dla której pozbycie się jednego z najważniejszych graczy i brak rytmu meczowego nie robią żadnego problemu... Bez przesady, panowie.
Gdybyście byli Ukraińcami z mentalnością Polaka, to ten temat byłby pełen stwierdzeń typu &quot;Grać na Borussię, prezent od buków, ledwo wyszliśmy z grupy, trzeba spojrzeć obiektywnie i przestać marzyć o ćwierćfinale&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 6

brecht

Użytkownik
Może nie jestem ekspertem jak szanowne grono, jednak bazując na pamięci i obserwacjach zagrałbym w obu meczach over 2,5 - jak to zawsze bywa po dłuższej przerwie w rozgrywkach drużyny są nieobliczalne, poza tym dochodzi niepewność czego się spodziewać po przeciwniku co w sumie skutkuje overowymi wynikami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bsk 184

bsk

Użytkownik
Jeszcze wracając do zakładu z kartkami dla Ronaldo. Zobaczymy jak to rozliczą. Z tego co widzimy,co napisała Pani Ewa jeżeli dzisiaj gwiazdeczka nie zostanie ukarana kartką, zakład powinien zostać rozliczony jako wygrany.
Bym się do tego nie przywiązywał. W narciarstwie alpejskim zapewniano mnie na polskim czacie, że jak zawodnik wcale nie wystartuje, to będę miał zwrot. No i kobita nawet nie pojechała do Szwecji na zawody, a rozliczyli mi jako przegraną.
Iloczyn kursów, że Ronaldo nie dostanie kartki 1,2 (w pierwszym meczu) razy 1,25 w drugim = 1,5 jak w mordę strzelił.
 
W 1

wojtekfcb

Użytkownik
BSK ma racje, kiedyś też nie byłem pewny o wyniku (chodzi o wyścigi konni) i spojrzałem na oznaczenie wygranej, nie było zbyt jasno napisane więc też postanowiłem na czacie dowiedzieć się co i jak, jak się okazało osoba która pracuje w firmie bukmacherskiej wytłumaczyła mi wszystko a potem okazało się że wprowadziła mnie w błąd co mnie najbardziej wkurzyło to to że 1 miejsce zaważyło na porażce a to właśnie pracownik firmy bukmacherskiej zapewniał mnie że to miejsce też wygrywa, oglądałem wyścig i jak zakończył się to byłem szczęśliwy bo koń na którego grałem, końcowym sprintem zapewnił sobie ostatnie z miejsce które dawało mi wygraną (według osoby z czatu) a później okazało się że zakład przegrany.
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
A ja powiem tak że bardziej ludzie stawiający na BVB kierują się tym że tam graja Polacy.A jak ktoś napisze stawiam że BVB przegra to już przeciwko Polakom.Dajcie spokój.Kolega wyżej pisząc że Ukraińska liga słabsza od Bundesligi zgadzam się wiadomo, ale co to ma wspólnego z LM? Jak Szachtar ma taki skład i na tyle mocny by taką Borusię rozwalić.Liga Ukraińska słaba dobra ale jakby była mocniejsza to też by Szachtar ją wygrywał.I z tym że gdyby Szachtar grał w lidze Niemieckiej to by był gdzieś na 8 miejscu z tym sie nie zgodzę mówisz że Bundesliga aż taka jest mocna?Nie byłbym aż taki pewny.Jak pisałem wczesniej może w dwu meczu BVB awansuje(choć daje im max 20%) ok ale na Ukrainie mało kto wygrywa i nawet takie kluby jak Barcelona czy Real miałby problemy a co dopiero Borusia.każdy ma swój pogląd na to a jak będzie okaże się o 20:45. Jeśli chodzi o mój punkt myślenia mecz będzie wyglądał Szachtar dużo ataków i sytuacji Borusia więcej z Kontr.
A jeszcze odniosę się do wypowiedzi typu BVB miało grupę smierci a Szachtar nie jakieś ogórki typu Chelsea Juventus.hehhe ja wam przypomnę że BVB jak i Szachtar nie był faworytem do wyjścia z grupy.A jeszcze wracając do BVB pisze to już kolejny raz jedynym przeciwnikiem BVB to był Real Madryt w grupie bo chyba nie sądzicie że City to rywal na poziomie to klub żałosny nieobliczalny karmiący gwiazdki szmalem za opalanie się na boisku. Tyle.
 
D 0

danio495

Użytkownik
Jak pisałem wczesniej może w dwu meczu BVB awansuje(choć daje im max 20%) ok ale na Ukrainie mało kto wygrywa i nawet takie kluby jak Barcelona czy Real miałby problemy a co dopiero Borusia.
Piszesz o Realu jakby grali nie wiadomo jak dobrze. Przypominam, że Borussia grała grała z nimi jak równy z równym, bez żadnych kompleksów. Hiszpańskie zespoły mają trudniej z aklimatyzacją w Ukrainie z powodu chociażby temperatury. A teraz śmieszna prognoza pogody mówi nam, że w Ukrainie jest cieplej niż w Niemczech. Ale nie odbiegajmy od tematu.
Moim zdaniem Borussia wygra ten mecz (X2 jest całkowicie pewnym typem). Lewandowski, u którego czasami zarzuca się brak całkowitego zaangażowania - choć ja tego nie dostrzegam - da z siebie wszystko, bo jak wiadomo w Bundeslidze pauzuje, więc w LM przydałoby się o sobie przypomnieć. Martwi absencja Gundogana, który jak wiadomo ostatnimi czasy radzi sobie bardzo dobrze, ale Klopp jeżeli chodzi o środek pola ma w czym wybierać. Może to będzie wielki powrót Sahina? Zobaczymy.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Jako typer no bet, tu może być wszystko ... jako kibic United gram w kierunku swoich no bo chyba każdy kibic swojej ekipy uważa za value wystawione kursy na ten mecz... kursy wystawione poprawnie powinny być moim zdaniem na poziomie wczorajszych kursów w meczu Valencia-PSG ale skoro buki tak faworyzują gospodarza to dla mnie lepiej.
Oj nie, nie, nie. Jestem zadeklarowanym kibicem Realu, jednakże kurs 1,57 na Madryt to żadne value. Liczyłem na jakieś 1,8; 1,7 chociaż, a tutaj małe rozczarowanie mnie spotyka. Aczkolwiek chyba i tak pogram, bo moim zdaniem to będą łatwe pieniądze, a granie na United to po prostu strata pieniędzy. Jednak - zaświadczam, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.
Biorąc pod uwagę dalszą część Twojego postu - Malaga &gt; Valencia. I jadąc dalej - Malaga to nie jest żadna melodia przyszłości. Jeśli szejk nie zacznie ponownie ładować kasy to bardzo szybko mogą wrócić na &quot;swoje&quot; miejsce, czyli dolna połowa tabeli - przy dobrych wiatrach (czyt. dobrym sezonie) mogliby powalczyć o 8.
I nie tylko te drużyny przyjeżdżały na Bernabeu. W kwietniu grał tutaj Bayern Monachium, dla mnie ekipa lepsza od United, z którą Realowi gra się zdecydowanie gorzej. I przegrał 2:1, biorąc pod uwagę tylko bukmacherskie pole widzenia. Bowiem było to pyrrusowe zwycięstwo Królewskich, gdzie odpadli po karnych.
Nie wiem czy ktoś wspominał. Manchester United 4 razy przyjeżdżał na Bernabeu. I w żadnym ze spotkań nie wychodził zwycięsko.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Szachtar - Borussia, czyli pojedynek dwóch objawień tej Ligi Mistrzów. Długo rozmyślałem nad tą parą i do teraz nie mogę wskazać konkretnego faworyta. Borussia przyjeżdza na trudny teren gdzie o zdobywanie bramek, bramki będzie piekielnie trudne. Można powiedzieć, że grupę wygrali koncertowo nie odnosząc żadnej porażki i strzelając w każdym meczu bramkę lub więcej. Szachtar również prawie wygrał grupę, zabrakło jedynie zimnej krwi w ostatnim meczu z Juventusem u siebie (0:1). Zauważyłem, że bardzo dużo drużyn z Zachodniej Europy ma problem ze strzelaniem bramek w odległych miejscach, takim jest teraz Donieck. (Przypomina się poprzednia Liga Mistrzów i wynik 1:1 pomiędzy CSKA a Realem) 2/3 mecze w Doniecku skończyły się underem 2,5 bramki i jednym wymęczonym overem. Szachtar sprzedając Williana (4 bramki w LM) musi liczyć na innych zawodników, był to błąd ponieważ ten chłopak, mógłby być katem na Borussie. Dortmundczycy z kolei strzelali w każdym meczu, choć teraz nie będzie to takie proste przez minimalny spadek formy. Mecz ten będzie grany z rozwagą, nikt nie będzie jeszcze ryzykował i nie zobaczymy tu gradu bramek. Kurs dosyć duży w stosunku do ryzyka zatem pobieram i polecam go z przyjemnością.
Shakhtar - Borussia, under 2.5 @ 2.00 BaH
 
K 358

koeman66

Użytkownik
I jak zwykle czuć we wpisach sympatie do Polskiej Borussii :d
Nie trawię tego zespołu tylko dla tego że polaczki sie pompują i podniecaja bo gra tam pseudo napastnik o nazwisku Lewandowski.
PSG grało lige zawodnicy grali w reprezentacjach a potrafili wygrać ligowy mecz jak i w lidze mistrzów ???? tak samo Juventus więc jakiekolwiek rozkminki o odpuszczaniu są tak samo śmieszne jak ten klubik z Dortmundu.
Co z tego że Szachtar nie grał meczu o stawkę ?
To nie jest klub z Polski że tak sie będą tłumaczyć jak nasi przed meczami eliminacyjnymi do europejskich pucharów.
Szachtar tego meczu u siebie nie przegra.Mało kto w Doniecku wygrywa więc czemu dziś ma wygrac Dortmund?? Bo Szachtar nie grał meczu o stawke ?? Dobre !
ty sobie jakies zarty robisz?:grin: bzdura na bzdurze!!! gram Borussie bo graja tam polacy - padam ze smiechu, a ty nienawidzisz Lewandowskiego (bo to pseudo gracz - pewnie &quot;dla tego&quot; strzelil bramke Realowi) i dlatego grasz przeciwko nim! jak tak podchodzisz do obstawiania to gratuluje, ale nie moja broszka, nie moja kasa!!!! zreszta sam piszesz, ze wszystko co wygrasz to i tak przegrasz wiec sam dajesz o sobie swiadectwo!!! taki temat: &quot;Zbieram na wakacje&quot; na forum istnieje i popisales sie niezle!!!PO PROSTU GRAC NIE POTRAFISZ I TYLE!!! KTO ROZSADNY STAWIA NA DRUZYNY, KIERUJAC SIE SYMPATIAMI????? AMATOR!!!
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Oj nie, nie, nie. Jestem zadeklarowanym kibicem Realu, jednakże kurs 1,57 na Madryt to żadne value. Liczyłem na jakieś 1,8; 1,7 chociaż, a tutaj małe rozczarowanie mnie spotyka. Aczkolwiek chyba i tak pogram, bo moim zdaniem to będą łatwe pieniądze, a granie na United to po prostu strata pieniędzy. Jednak - zaświadczam, to jest tylko i wyłącznie moje zdanie i nie trzeba się z nim zgadzać.
Wiem,że dla Ciebie nie jest to value ale dla mnie jako kibica United, kurs na MU jak najbardziej... może i United przegra, nie mówię,że nie ale mi jako kibicowi United nie wypada nie postawić po takim kursie, gdyby kurs był niższy na United to nawet bym nie próbował a tak 2X wygląda kusząco, zwłaszcza,że bet365 daje freebet
 
widurr 13

widurr

Użytkownik
Mój plan na mecz, gram darmowy zakład od Bet365... przed meczem stawiam,że padnie gol... kurs śmieszny ale uwalnia freebet... rusza mecz i od razu walę 2X po kursie w graniach 2.20... co mi to daje będzie 0-0, wygrywam 80zł z groszami czyli w rezultacie nie tracę nic, będzie 1-0 dla Realu to wygrywam zakład przed meczowy a za porażkę z live dostaje zwrot... wniosek nie mogę stracić dziś tylko wygrać... dodatkowo mam pograne awans United za 100zł i za drobne,że MU będzie miało czyste konto i MU wygra 1 bramką oraz MU DNB... wierzę w United i nie pograć na nich po takich kursach to grzech
Miałem podobny plan na ten mecz, ale takie granie gwarantuje zysk a to jest niezgodne z regulaminem tej promocji i nie wiem czy nie będzie komplikacji
 
crossmen 8,1K

crossmen

Użytkownik
Panowie może podyskutujecie sobie o promo z bet365 na priva?
Bo to chyba nie ten temat,
Co do tematu to dziś dwa mecze.
Real - MU - tu raczej się nie skuszę z jednego powodu,bardzo niski kurs na Real,w ok. 1,8 lub wyżej grałbym Real a tak coś trzeba ruszyć z over 2,5 lub czerwona kartka padnie w meczu a moim faworytem do tego jest Ronaldo,ale tu oczywiście loteria.
Szachtar-Borussia - tu jest ciężko naprawdę o dobry typ
za Ukraińcami przemawia własne boisko,faktycznie mało kto wywozi z stamtąd 3 pkt,plus pogoda zimowa, natomiast przeciw jest bardzo mocny argument w postaci tego,że nie są w normalnym rytmie meczowym a tylko po sparingach
Borussia od początku bundesligi jest w dobrej formie choć z HSV faktycznie słabo im poszło,tym bym się nie sugerował bo na jesień po beznadziejnym i przegranym meczu z Schalke 0-2 złoili Real M u siebie.trochę osłabień jest jednak,ale to przy wyrownanej kadrze nie powinno stanowić problemu a Santana daje radę obecnie.Mi na papierze wychodzi remis,jak będzie zobaczymy,natomiast wszelkie polemiki są bezproduktywne.
Kto chce niech obstawia jak chce bo przecież za swoje
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Miałem podobny plan na ten mecz, ale takie granie gwarantuje zysk a to jest niezgodne z regulaminem tej promocji i nie wiem czy nie będzie komplikacji
Nie powinno być żadnych problemów pod warunkiem zakładów na różne rynki, np przemeczowo 1x2, na LIVE ilość goli lub BTS lub kartki - tak najbezpieczniej. Myślę jednak, że nawet jak by postawić np przemeczowo jakiś handi, a na LIVE w 2 stronę też będzie ok. Praktykowałem to już i buk wszystko rozliczał ok. Jak się zapytałem na czacie o konkretne typy, Pani powiedziała, że ok, jak powiedziałem sam od siebie, że to powoduje zysk w każdej sytuacji, to wkleiła szablon z regulaminu. Na pytanie konkretnie czy to się kwalifikuje, zapytała co to jest BTS i ręce mi opadły i zakończyliśmy rozmowę. Oni za 40zł nie będą walczyli o takie rzeczy. Myślę, że można na LIVE obstawiać zupełnie dowolny z rynków i zakładów.
 
sportowiec2012 14

sportowiec2012

Użytkownik
FC Real Madryt - Manchester United
Typ: Obie drużyny strzelą?TAK@ 1.55 STS
✅ 1:1​
Dzisiaj o godzinie 20.45 w Madrycie zostanie rozegrany najciekawsze spotkanie 1/8 Ligi Mistrzów. W tym pojedynku udział wezmą dwa wielkie kluby: Real Madryt i Manchester United. Według bukmacherów faworytem tego spotkania jest drużyna gospodarzy. Jednak według mnie najciekawszą opcją na to spotkanie jest obstawienie, żę oba zespoły strzelą bramkę.
Pierwszym argumentem, przemawiającym za tym typem jest siła w ataku obu drużyn. U gospodarzy są to : Ronaldo, Benzema, Higuain, Ozil i Di maria. Nazwisk tch nie trzeba przedstawiać nikomu. Myślę, że w takim zestawieniu wyjdzie Real. Sprawdziło się w poprzednim spotkaniu z Sevillą, lecz w tamtym meczu Kaka zastąpił Ozila. Uważam, że mogło być to celowe posunięcie Mourinho. Ozil gra bardzo, gdy jest wystawiany prze Portugalczyka w 1. składzie. Bardzo często asysuje. W styczniu ma ich cztery w osmiu meczach. Niemiec śmietnie spisuje się w grze z kontry. Razem z Cristiano Ronaldo tworzy doskonały duet. Ronaldo jest w genialnej formie od początku roku. W lidze odrobił stratę do Messiego pod względem strzelonych goli. W tej klasyfiakcji wyprzedził Kolumcijczyka Falcao. W dwóch ostatnich meczach ligowym na własnym stadionie zdołał ustrzelić 6 goli.
Dzisiaj nie sądzę, że strzli 3 bramki. W ostatnich tygodniach Portugalczyk zmagał sięz drobną kontuzją nogi. Jednak dzisiaj będzie do dyspozycji Jose Mourinho. W ataku będzie grał Gonzalo Higuian. KArim benzema zajmie miejsce kontuzjowanego Angela Di Marii na prawym skrzydle.
Drużyna Czerwonych Diabłów posiada również bardzo dobrych zawodników w ataku. Van Persi(Van Perfect) jest w doskonałej formie od początku sezonu. Holender z dziewiętnastowa trafieniami plasuje się na pierwszym miejscu w klasyfikacji najlepszych strzelców ligi angielskiej. Wsparciem dla Van Persiego będzie Wayne Ronney .W ostatnich meczach Anglik spisuje się kapitalnie. Wayne strzelił cztery bramki w czterech ostatnich meczach. Niewiadomą jest kto będzie grał na pozostałych pozycjach, ponieważ Welbeck , Nani i Valecia prezentują w ostnich meczach wyrówany poziom. Sir Alex Ferguson na ławce rezerwowych ma fantastycznego Meksykanina. Javier Hernández w roli tzw. Jokera spisuje się rewelacyjnie. Jest pewnym punktem swojego zespołu również, gdy gra w podstawowym składzie. Wsparciem oczywieście zespołowi daje weteran Giggs oraz Brazylijczyk Anderson.
Drugim argumentem przemawiającym za tym typem jest niestabilna forma obu drużyn w obronie. Wielkim osłabieniem w Realu jest brak Ikera Casillasa. Drugi bramkarz Realu Adan jest wg. mnie bardzo marnych bramkarzem. Gospodarzem musieli z powodu kontuzji ręki Hiszpana sprowadzić do zespołu bramkarza. Diego Lopez od pierwszego spotkania spisuje się przyzwoicie w bramce Realu. Jest znacznie leprzym zawodnikiem od Adana. De gea w bramce Manchesteru United ma pewne miejsce.
Oba zespoły nie prezentują się dobrze w obronie. W ostatnich tygodniach jest wiele kontuzji. ANi Real, ani MAnchester nie mogą grać ciągle w tym samym zestawieniu. Po przerwie do Realu wraca Pepe.W Manchesterze najpewniejszą opcją wydawał by się doświadczony duet Fedrinand, Vidic, lecz nie zawsze są oni zdrowi. Znacznie lepiej wyglądają boki w United. Brazylijczyk gra bardzo dobrze, ale Evra gra po prostu kapitalnie. Francuz pomaga również swojej drużynie w ataku. Pomimo niskiego wzrostu, przy stałych fragmentach spisuje się kapitalnie. Nie mam pojęcia w jakim zestawieniu w obronie wyjdzie Real.

W tym meczu nie widzę innej opcji. Oba zespoły mają fantastycznych piłkarzy w ataku i niestabilne obrony.
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Szanse, że Real zagra w ustawieniu z Benzemą i Higuainem oceniam na bardzo nikłe. Zapewne Mourinho postawi na Benzemę, na którego zazwyczaj stawia w meczach LM. Co do di Marii, to on nie grał ostatnio z Sevillą i trzeba powiedzieć, że w ostatnim okresie jego forma była katastrofalna. Nie wiem czy stawiał bym na BTS, Real mimo wszystko w ostatnich spotkaniach poprawił obronę, a Ferguson pewnie byłby zadowolony z remisu na SB i raczej nie rzucą się do ataku od początku.
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Dyscyplina: piłka nożna , Liga Mistrzów
Spotkanie: Real Madryt - Manchester United
Typ: Powyżej 4,5 kartki w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Bet365
Za niespełna 3 godziny rozpocznie się szlagier 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na przeciw siebie staną ekipy Realu Madryt oraz Manchesteru United. Na forach bukmacherskich już od dawna typerzy prześcigają się w typach dotyczących tego meczu. Ja spróbuje pograć dziś na kartki. Myślę , że 5 kartek dziś powinno wejść bowiem obie ekipy mają agresywnie grających zawodników. Wystarczy przynajmniej wymienić Ramosa , Pepe z Realu czy też Vidica lub Ferdinanda z United. Kurs przyzwaity więc za drobne polecam zagrać.
Jeżeli skorzystałeś z typu klikniej dzięki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
franiobanio2 18

franiobanio2

Użytkownik
nie wiem czy dobrze myślę ale jest dobry typ na ten darmowy zakład.
przed meczem: Real czyste konto - Nie @ 1.5
w trakcie spotkania: BTS - Nie @ 2.1
przy wyniku 0-0 wchodzi: BTS - Nie
przy wyniku 1-0 wchodzi: BTS - Nie
przy wyniku 0-1 wchodzi: BTS - Nie i Real czyste konto - Nie
przy wyniku 1-1 wchodzi: Real czyste konto - Nie
no i wiadomo jak dalej, przy opcji gdzie strzeli każda drużyna wchodzi: Real czyste konto - Nie
przy opcji gdzie, któraś wygra z czystym kontem wchodzi: BTS - Nie
gdy wygra Man Utd do zera wchodzi: BTS - Nie i Real czyste konto - Nie
 
kolti 103

kolti

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów, godzina 20:45
Spotkanie: Szachtar Donieck - Borussia Dortmund
Typ: Borussia Dortmund wygra do zera
Kurs: 4.90
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Dziś o godzinie 20:45 w Lidze Mistrzów odbędą się dwa bardzo ciekawe spotkania: Szachtar Donieck - Borussia Dortmund, oraz Real Madryt - Manchester United. Ja stawiam w pojedynku ukraińsko - niemieckim, na mistrza Niemiec. Ogromnym minusem po stronie gospodarzy jest to że ostatni mecz o stawkę rozegrali w 2012 roku, przegrany mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów z Juventusem Turyn 0:1. Później mistrz Ukrainy grał tylko mecze towarzyskie, ale trzeba jednak przyznać, że Piast Gliwice, czy też Widzew Łódź odstają dużo poziomem od Borussii Dortmund. Szachtar jest do pokonania w LM pokonał tylko 2 razy Duńczyków, oraz w Doniecku Chelsea Londyn 2:1. W 6 meczach 3 wygrane w tym 2 z najsłabszą ekipą nie świadczą wcale o mocy zespołu. Co innego Borussia Dortmund, pewne zwycięstwo w grupie, która została nazwana grupą śmierci. Brak porażki w konfrontacjach w Madrycie z Realem Madryt, czy też w Manchesterze w pojedynku z Obywatelami świadczą dobrze o drużynie, tym bardziej, że oba spotkania mistrz Niemiec zremisował, tracąc braki w końcówkach spotkania. Może Borussia ostatnio zawodzi, ale głównie w meczach w Dortmundzie, na wyjeździe wygląda to dobrze. Ostatnie 10 wyjazdów to 8 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka. Zremisowali na wyjeździe z Bayernem Monachium 1:1, oraz przegrali w towarzyskim spotkaniu z Koln. Tak naprawdę Dortmund gra inaczej w Lidze Mistrzów, niż w Bundeslidze, po nieudanym poprzednim sezonie w LM skupili się w tym roku głównie na tych rozgrywkach, udało się wyjść z grupy, a że w lidze niemieckiej nie do dogonienia jest FCB to jest to priorytet mistrza Niemiec. Z klubu z Doniecka odeszła gwiazda William. W Dortmundzie liczę na dobry występ naszych reprezentantów. Dlaczego stawiam, na gości? Według mnie Dortmund całkiem inaczej gra w LM, jak w lidze niemieckiej, jest pełna mobilizacja i chęć awansu, Szachtar nie jest w trakcie sezonu, nie przekonał mnie swoją grą w LM w fazie grupowej. Liczę na minimalne zwycięstwo Borussii Dortmund, i na gola jednego z naszych reprezentantów.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Składy Real Madryt - Man United
Real Madryt: Diego López - Arbeloa, Ramos, Varane, Coentrao - Khedira, Alonso - Di Maria, Ozil, Cristiano - Benzema.
Manchester United: De Gea - Rafael, Ferdinand, Evans, Evra- Jones, Carrick - Kagawa - Rooney, Welbeck - Van Persie.
Co do składu United, to dziwi brak Vidicia. Być może doznał jakiejś kontuzji, bo nie ma go nawet na ławce. Na pozycji defensywnego pomocnika zagra Jones, który bardzo dobrze zaprezentował się z Evertonem, gdzie opiekował się Fellainim. Być może dostanie tym razem w opiekę Ronaldo. Dziwi mnie brak w składzie typowych skrzydłowych, czyli Valencii, Naniego i Younga. Dwóch ostatnich nie ma nawet na ławce. Widocznie Ferguson chce zagęścić środek pola i pograć trochę piłką, stąd w składzie Kagawa. Zapewne będzie on grał za van Persiem. Na skrzydłach Rooney i Welbeck. Ferguson trochę zaskoczył mnie z tym składem. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.
Jeśli chodzi o skład Realu, to się nie wypowiem, bo nie znam tak dobrze Realu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom