>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [13-14 lutego 2018-Pierwsze Spotkania]

Status
Zamknięty.
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
Zaryzykuję twierdzenie, że PSG czekało na ten moment niemal kilkadziesiąt lat. Wreszcie są na tyle mocni, że mogą przejść dalej
To nie obstawiaj pieniędzy jak chcesz tak &quot;zaryzykować&quot; bo te kilkadziesiąt lat to sezon 94/95 gdy grali w 1/2 Finału. Polecam zweryfikować swoje dane przed pisaniem analizy.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bez Neymara nie istnieją? Rok temu 4:0 z Barceloną było z Neymarem? A no rzeczywiście było - w przeciwnej drużynie????To że w rewanżu dostali tytuł frajera roku to inna sprawa. Niczego nie jestem pewien bo takich meczy się nie obstawia i zdarzyć się może wszystko, ale i tak pewnie postawię w stronę PSG bo imo w tym sezonie Bernabeu nie jest już taką twierdzą nie do obalenia i to nie tylko topowe zespoły to pokazały, a nawet hiszpańskie średniaki. A argument o przebłyskach czy odpaleniu na LM po prostu do mnie nie przemawia, bo tak mogę sobie o każdej drużynie napisać że może odpali albo będzie miała przebłysk
Pewnie, że możesz o każdej drużynie tak pisać, że może odpali ale nie każda drużyna gra na takim poziomie w lidze mistrzów jak Real i tutaj raczej się każdy z tym zgodzi a to, że mam avatar to akurat Ciebie nie powinno to interesować...
Dla mnie Real jest drużyną, która akurat na ligę mistrzów się spina a Ty sie możesz z tym nie zgadzać itd.. tylko, że prócz Twojego &quot;kisnę jak czytam jak widzę...&quot; to nie wniosłeś nic do dyskusji... a raczej tak pozostanie i graj sobie coś w stronę PSG nikt Ci nie zabrania - życzę Ci powodzenia ale są też osoby ( w tym ja), że idą w stronę Realu i tego też im ani mi nie zabronisz.
 
A 7,1K

amerr

Użytkownik
Dosyć ciekawe mówienie, że to ostatnia szansa Realu na zdobycie czegokolwiek w tym sezonie i dlatego muszą się spiąć. A czy to przypadkiem nie może zadziałać w drugą stronę? Stres i oczy całego świata zwrócone na zespół, który przez lata był/jest potęgą, a nagle przez następne pół roku jedyne o co będzie walczył to 3 miejsce w lidze? Nie uważam, że ta &quot;ostatnia szansa&quot; doda Realowi energii, a raczej przeciwnie, może ich sprowadzić do pionu.
Przeczytałem, że śmieszne jest obstawianie przez fanów realu twardego ich wygrania(skrót myślowy, jak coś źle zrozumiałem to sorry). Sam jest ich wieloletnim fanem, ale nie upatruję w tym dwumeczu ich jako faworytów. Owszem, mają na to papiery i mogą pokazać, że cała ta sytuacja w La Lidze to jakieś nieporozumienie,a oni dalej są w szczytowej formie, ale szczerze, nie wierzyłbym w to. Tak długo jak Benzema marnuje wyłożone na tacy setki, tak długo jak usilnie próbuje grać na Ronaldo zamiast po prostu strzelić w światło bramki, nie widzę tutaj opcji na pogrom Paryżan. Modrić, Kross w pomocy? Jeżeli o tego pierwszego jeszcze jakkolwiek można się nie martwić, to ten drugi gra taką padakę od początku sezonu, że aż szkoda patrzeć. Masa zmarnowanych podań, kopanie na siłę, na ślepo czy po prostu proste straty piłek w środku pola. Marcelo może i wraca do formy, ale to wciąż nie jest ten sam Brazylijczyk, który ciągnął grę całego Realu po boku boiska by w pewnym momencie wrzucić idealną centrę, która skutkowała bramką. Brak Carvajala? Nacho jest jego godnym następcą, więc o to bym się najmniej martwił. Ale spośród tego wszystkiego, problemem Realu nie jest słaba forma czy stres. Problemem Realu stało się to, co przez lata było ich domeną - stanowcza ofensywa. Zespół, który niekiedy zostawia samego Varane&#39;a na swojej części połowy jest odkryty na każdą możliwą kontrę. Real nie tracił goli, bo był gorszy. Real tracił gole z kontr, bo po prostu brakowało zawodników mogących kogokolwiek pokryć. A w momencie, w którym naprzeciwko staje dwóch bardzo szybkich i dobrych zawodników(Neymar, Mbappe) oraz niezawodny Cavani, to może być po prostu krucho.
Warto pamiętać, że Zidane ma też z tyłu swojej głowy, że jak odpadnie w tym dwumeczu, to wyleci z ławki trenerskiej. Czy uda mu się poustawiać ten zespół? Oczywiście, że nie, bo tu nie ma co ustawiać. Real i tak zagra swoje, grając w 9 na połowie boiska PSG i jedyne co może ich tutaj uratować, to skuteczność. Tyły PSG nie są najwyższych lotów, więc jeżeli uda się to wykorzystać jeszcze w pierwszej połowie, to powiedzmy sobie szczerze - PSG się sypnie. Nie sądzę, by działało to w drugą stronę. Real przed własną publicznością nie będzie chciał się zbłaźnić, co poskutkuje jednak jeszcze większym otwarciem się, wiec nie zdziwi mnie pozostawienie samego Navasa na swojej połowie.
Obstawianie 1x2 jest za ciężkie na ten mecz. Jednakże skłaniałbym się bardziej ku Realowi u siebie, ale jeżeli będzie to wynik typu 1:0/2:1 czy nawet remis, to uważam, że można śmiało wchodzić w awans Paryżan. Real po prostu nie potrafi się bronić, zawsze pójdzie na wymianę ognia, lecz nie zawsze się to dobrze dla nich skończy. Mam nadzieję, że jednak się myle i Królewscy wyjdą z dwumeczu zwycięsko, ale o tym tak jak już wspominałem, warto dyskutować dopiero PO dzisiejszym meczu. Osobiście będę pobierał typy na karnego oraz na:
Real -1,5 rzutu rożnego po 1,7
Over 11,5 rzutów różnych po 2,05
Oraz
Real strzeli w obu połowach po 2,35
Wszystkie kursy są brane z STS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jak kolega wyżej napisał w LM nie ma faworytów i każdy może sprawić niespodziankę a granie 3-drogowo jest na prawdę ryzykowne ja widzę dobrą opcję przy RR w które wchodzę 4 mega ofensywne drużyny te mecze to będzie kopalnia rogów Real czy PSG nabijają mnóstwo rogów, Porto czy Live nie są gorsze w LM jest walka o każdy centymetr boiska wiele akcji będzie prowadzone skrzydłami bardzo lubię obstawiać RR w takich meczach i dzisiaj gram tak:
Porto - Liverpool over 9,5 @1.75
Real - PSG over 10,5 @1.68
AKO @2.96
Jak dla mnie dubel idealny do grania, myślę że nawet można grać wyższą linię śmiało dla &quot;odważniejszych&quot;
Miłego wieczoru w ten walentynkowy dzień z LM ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
To nie obstawiaj pieniędzy jak chcesz tak &quot;zaryzykować&quot; bo te kilkadziesiąt lat to sezon 94/95 gdy grali w 1/2 Finału. Polecam zweryfikować swoje dane przed pisaniem analizy.
24 lata to nie kilkadziesiąt ? Ok. kwestia semantyki. Nie ma żadnego znaczenia czy czekają 24 czy 54 lata - w futbolu to epoka. I z tego co pamiętam w 94/95 to w ogóle nie istniała LM więc można też powiedzieć, że czekają od początku istnienia LM, ale dzięki... za doprecyzowanie...
 
D 0

derox

Użytkownik
Dosyć ciekawe mówienie, że to ostatnia szansa Realu na zdobycie czegokolwiek w tym sezonie i dlatego muszą się spiąć. A czy to przypadkiem nie może zadziałać w drugą stronę? Stres i oczy całego świata zwrócone na zespół, który przez lata był/jest potęgą, a nagle przez następne pół roku jedyne o co będzie walczył to 3 miejsce w lidze? Nie uważam, że ta &quot;ostatnia szansa&quot; doda Realowi energii, a raczej przeciwnie, może ich sprowadzić do pionu.
Przeczytałem, że śmieszne jest obstawianie przez fanów realu twardego ich wygrania(skrót myślowy, jak coś źle zrozumiałem to sorry). Sam jest ich wieloletnim fanem, ale nie upatruję w tym dwumeczu ich jako faworytów. Owszem, mają na to papiery i mogą pokazać, że cała ta sytuacja w La Lidze to jakieś nieporozumienie,a oni dalej są w szczytowej formie, ale szczerze, nie wierzyłbym w to. Tak długo jak Benzema marnuje wyłożone na tacy setki, tak długo jak usilnie próbuje grać na Ronaldo zamiast po prostu strzelić w światło bramki, nie widzę tutaj opcji na pogrom Paryżan. Modrić, Kross w pomocy? Jeżeli o tego pierwszego jeszcze jakkolwiek można się nie martwić, to ten drugi gra taką padakę od początku sezonu, że aż szkoda patrzeć. Masa zmarnowanych podań, kopanie na siłę, na ślepo czy po prostu proste straty piłek w środku pola. Marcelo może i wraca do formy, ale to wciąż nie jest ten sam Brazylijczyk, który ciągnął grę całego Realu po boku boiska by w pewnym momencie wrzucić idealną centrę, która skutkowała bramką. Brak Carvajala? Nacho jest jego godnym następcą, więc o to bym się najmniej martwił. Ale spośród tego wszystkiego, problemem Realu nie jest słaba forma czy stres. Problemem Realu stało się to, co przez lata było ich domeną - stanowcza ofensywa. Zespół, który niekiedy zostawia samego Varane&#39;a na swojej części połowy jest odkryty na każdą możliwą kontrę. Real nie tracił goli, bo był gorszy. Real tracił gole z kontr, bo po prostu brakowało zawodników mogących kogokolwiek pokryć. A w momencie, w którym naprzeciwko staje dwóch bardzo szybkich i dobrych zawodników(Neymar, Mbappe) oraz niezawodny Cavani, to może być po prostu krucho.
Warto pamiętać, że Zidane ma też z tyłu swojej głowy, że jak odpadnie w tym dwumeczu, to wyleci z ławki trenerskiej. Czy uda mu się poustawiać ten zespół? Oczywiście, że nie, bo tu nie ma co ustawiać. Real i tak zagra swoje, grając w 9 na połowie boiska PSG i jedyne co może ich tutaj uratować, to skuteczność. Tyły PSG nie są najwyższych lotów, więc jeżeli uda się to wykorzystać jeszcze w pierwszej połowie, to powiedzmy sobie szczerze - PSG się sypnie. Nie sądzę, by działało to w drugą stronę. Real przed własną publicznością nie będzie chciał się zbłaźnić, co poskutkuje jednak jeszcze większym otwarciem się, wiec nie zdziwi mnie pozostawienie samego Navasa na swojej połowie.
Obstawianie 1x2 jest za ciężkie na ten mecz. Jednakże skłaniałbym się bardziej ku Realowi u siebie, ale jeżeli będzie to wynik typu 1:0/2:1 czy nawet remis, to uważam, że można śmiało wchodzić w awans Paryżan. Real po prostu nie potrafi się bronić, zawsze pójdzie na wymianę ognia, lecz nie zawsze się to dobrze dla nich skończy. Mam nadzieję, że jednak się myle i Królewscy wyjdą z dwumeczu zwycięsko, ale o tym tak jak już wspominałem, warto dyskutować dopiero PO dzisiejszym meczu. Osobiście będę pobierał typy na karnego oraz na:
Real -1,5 rzutu rożnego po 1,7
Over 11,5 rzutów różnych po 2,05
Oraz
Real strzeli w obu połowach po 2,35
Wszystkie kursy są brane z STS.
Zgodzę się z Tobą, że Real nie potrafi się bronić ale według mnie jeśli tak jak mówisz pójdą na wymianę ciosów u siebie i skończy się powiedzmy wysokim remisem patrz wczoraj 2:2 w meczu Juve-Tottki to stawia ich w mega ciężkiej sytuacji w rewanżu, muszą po prostu tam wygrać. Jak dla mnie jeśli chcą ograć w dwu meczu PSG muszą zabezpieczyć u siebie tyły mocniej i liczyć tak jak pisałem, że zachowają czyste konto lub max tą 1 bramkę w innym przypadku dość słabo widzę wyjście zwycięsko z dwu meczu. Nawet niech wygrają powiedzmy wynikiem 3:2 po zaciętym meczu, daje to im, że w rewanżu wystarczy im remis ale za to muszą tam też strzelić 2 bramki takie są realia. Zobaczymy wieczorem jak to będzie wyglądać, presja tak jak pisałeś na Real jest duża sam jestem ciekaw jak z tym sobie poradzą.
 
pasek 9,9K

pasek

Użytkownik
24 lata to nie kilkadziesiąt ? Ok. kwestia semantyki. Nie ma żadnego znaczenia czy czekają 24 czy 54 lata - w futbolu to epoka. I z tego co pamiętam w 94/95 to w ogóle nie istniała LM więc można też powiedzieć, że czekają od początku istnienia LM, ale dzięki... za doprecyzowanie...
Dziesiąt to dziesiąt, zaczyna się od pięć dziesiąt.
Znów źle pamiętasz, to był trzeci sezon LM.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Jeszcze chciałbym coś dodać od siebie do meczu Real - PSG
Otóż wszyscy wiemy jak ekipa z Madrytu się spisywała ostatnimi czasy tracą bramki gdzie tylko się da
w ostatnich 5 meczach ligowych tracili przynajmniej 1 bramkę czy z LaCoruną czy też nawet 2 bramki z Levante ostatni ligowy mecz z Baskami 1 połowa bardzo dobra w wykonaniu Realu ale co z tego jak stracili 2 bramki niby to już walka tylko o LM ale według mnie długo w tych rozgrywkach również nie zabawią, jeśli tracą tyle bramek z jakimiś &quot;ogórkami&quot; to co im zrobią w defensywnie niesamowity Neymar, Mbappe czy Cavani nie licząc reszty. PSG nigdy nie grało w tak mocnym składzie z Królewskimi i zobaczymy to na boisku, Paryżanie też mają świadomość, że jeśli w Hiszpanii uda im się wygrać to już jedną nogą będą w kolejnej kolejce. Benzema czy Bale jakoś mnie ostatnio nie przekonują swoją grą a Karim to już w ogóle nie prezentuję nic ciekawego oprócz marnowania sytuacji sam Ronaldo nie zawojuje a Zidane będzie powoli się żegnał z drużyną. Taka jest moja opinia.
PSG wygra @2.92
Suma żółtych kartek over 5,5 @2.37 ( sędziuję pan Rocchi z Włoch gdzie pokazuję średnio 5.17 kartek na mecz a przy takim meczu spodziewam się walki )
Over RR 10,5 @1.68
AKO @ 11.63
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Dziesiąt to dziesiąt, zaczyna się od pięć dziesiąt.
Znów źle pamiętasz, to był trzeci sezon LM.
Ok - dzięki za sprostowanie... Nigdy nie lubiłem sportu i się nigdy tym nie interesowałem póki nie zająłem się bukmacherką. Umówmy się - PSG czeka na LM 24 lata czyli tyle lat ile ma tu większość z forumowiczów. Czekają co najmniej o 23 lata dłużej niż Real... ????
 
A 7,1K

amerr

Użytkownik
Zgodzę się z Tobą, że Real nie potrafi się bronić ale według mnie jeśli tak jak mówisz pójdą na wymianę ciosów u siebie
Nie powiedziałem, że pójdą na wymianę ciosów u siebie, a na wyjeździe. Zespoły z reguły, jadąc na wyjazd bronią bezpiecznego, gwarantującego awans wyniku (tutaj przykład PSG z zeszłego roku). Real po prostu tak nie potrafi grać, nie zagra w 12, wliczając sędziego, w swoim polu karnym(pozdrawiam Juventus z wczorajszego meczu) by bronić ewentualnej wygranej z SB. Dlatego właśnie uważam, że jeżeli dzisiejszy wynik będzie bardzo bliski, ale jednak dający awans Realowi, to po prostu w Paryżu może, choć nie musi być ciężko. Real na wyjeździe zagra ten sam futboll co gra u siebie, otwarty, stanowczy, do przodu. Ten zespół nie broni - on atakuje i to może być ewentualnym gwoździem.
 
G 42

gks711

Użytkownik
Jeszcze chciałbym coś dodać od siebie do meczu Real - PSG
Otóż wszyscy wiemy jak ekipa z Madrytu się spisywała ostatnimi czasy tracą bramki gdzie tylko się da
w ostatnich 5 meczach ligowych tracili przynajmniej 1 bramkę czy z LaCoruną czy też nawet 2 bramki z Levante ostatni ligowy mecz z Baskami 1 połowa bardzo dobra w wykonaniu Realu ale co z tego jak stracili 2 bramki niby to już walka tylko o LM ale według mnie długo w tych rozgrywkach również nie zabawią, jeśli tracą tyle bramek z jakimiś &quot;ogórkami&quot; to co im zrobią w defensywnie niesamowity Neymar, Mbappe czy Cavani nie licząc reszty. PSG nigdy nie grało w tak mocnym składzie z Królewskimi i zobaczymy to na boisku, Paryżanie też mają świadomość, że jeśli w Hiszpanii uda im się wygrać to już jedną nogą będą w kolejnej kolejce. Benzema czy Bale jakoś mnie ostatnio nie przekonują swoją grą a Karim to już w ogóle nie prezentuję nic ciekawego oprócz marnowania sytuacji sam Ronaldo nie zawojuje a Zidane będzie powoli się żegnał z drużyną. Taka jest moja opinia.
PSG wygra @2.92
Suma żółtych kartek over 5,5 @2.37 ( sędziuję pan Rocchi z Włoch gdzie pokazuję średnio 5.17 kartek na mecz a przy takim meczu spodziewam się walki )
Over RR 10,5 @1.68
AKO @ 11.63
Gdzie można połączyć zdarzenia ?
 
S 6

stawo

Użytkownik
Ludzie a co myslicie np o 1,5 bramki Liverpoolu za 1.95 w Totolotku??Porto oslabione w obronie i do tego wiadomo ze beda chcieli tez cos strzelic..dostana brame szybko i wtedy to juz powinna byc kwestia czasu..co myslicie??
 
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Taidio
Kolego widzę tutaj niektórym się chyba sufit na łeb zwalił i sugerują, że klub taki jak wielki Real Madryt jest z góry skazany na porażkę na swoim obiekcie, w Lidze Mistrzów z drużyną, w której chłopcy muszą przez miesiąc dyskutować o tym kto podejdzie do rzutu wolnego. Daruję sobie analizy, bo boisko zweryfikuje niebawem wszelkie wątpliwości. Wszyscy Ci, którzy przekreślają Real w przedbiegach, będą grzecznie całować sygnet. Przewidywany wynik: 3:1. HALA MADRID!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Ale Real od dwoch lat jest skreślany kiedy trafia na kogoś mocnego a potem boisko werufikuje i pokazują, że przydomek &quot;Krolewscy&quot; nie jest bezpodstawny od kilku lat jeżdżą po Bayernie jakby to był jakiś średniak. Chyba nie musze wspominać poprzedniego finału gdzie Real przejechal sie po Juventusie PODKREŚLAM JUVENTUSIE jak po okręgowej drużynie.. Nie twierdzę, że napewno awansuja ale śmiać mi się chce jak widzę ta masowke na win Paryżan, jest wiele ciekawszych i bezpieczniejszych opcji do zagrania w tym meczu.
Over 4,5 rogu Psg @1,70 STS
Over 4,5 rogu The Reds @1,70 STS
Tego dubelka gram bardzo grubo
Pozdr ;)
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam szanownych fanow FB i dzialu LM!
Nie podaje skladow i innych danych ,bo kazdy z Was zna to bardzo dobrze.
Mysle ,ze warto zaryzykowac over 1.5 gola w 1 polowie kurs ok. 2 oraz obie strzela w 1 pol kurs 3.1.
Tu nie ma faworyta i warto pojsc w gole.Obie druzyny maja zrownowazony sklad wiec jezeli o wynik sklaniam sie do bramkowego remisu ,bo na 0-0 sie nie skonczy.
Skoro takie Sociedad strzela 2 gole,czy inne ekipy z LL to Psg powinno z 2 x umiescic pilke w siatce gdzie kurs na to jest ok 2.
Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale Real od dwoch lat jest skreślany kiedy trafia na kogoś mocnego a potem boisko werufikuje i pokazują, że przydomek &quot;Krolewscy&quot; nie jest bezpodstawny od kilku lat jeżdżą po Bayernie jakby to był jakiś średniak. Chyba nie musze wspominać poprzedniego finału gdzie Real przejechal sie po Juventusie PODKREŚLAM JUVENTUSIE jak po okręgowej drużynie.. Nie twierdzę, że napewno awansuja ale śmiać mi się chce jak widzę ta masowke na win Paryżan, jest wiele ciekawszych i bezpieczniejszych opcji do zagrania w tym meczu.
Over 4,5 rogu Psg @1,70 STS
Over 4,5 rogu The Reds @1,70 STS
Tego dubelka gram bardzo grubo
Pozdr ;)
Ale gdzie Ty tu widzisz masówkę na PSG ? Raczej większość gra na Real. Ja sam osobiście mam pograny, ale AWANS PSG, a na dzisiaj gram over 2,5 gola w meczu. Wiadomo, że Real to wielki, klasowy przeciwnik i nikt nic im nie ujmuje, ale nie należy też zapominać, że liczy się tu i teraz - i jaką formę mają, a nie sama nazwa. Ja w poprzednich sezonach zawsze grałem na Real i wiem, że bywał niedoszacowany, ale nie trafiał on dotąd na taką drużynę jak PSG...
W totolotku i to bez podatku masz w tym dubelku znacznie lepszy kurs bo na rogi PSG jest aż 1,95 zamiast 1,70. Pograłem w każdym razie tą twoją propozycję też dość mocno. Trzymam kciuki ????
 
przemovsky23 1,9K

przemovsky23

Użytkownik
Wśród absencji najbardziej dotkliwą stratą będzie brak Vicenta Abubakara , jednego z najlepszych strzelców
Smoków w ostatnich edycjach Ligi Mistrzów . To jego gole nie raz przyczyniały się do zwycięstw Porto w fazach
grupowych Ligi Mistrzów. Sam osobiście pamiętam jego grę , kiedy występował jeszcze w barwach francuskiego
Lorient, kiedy to jeszcze nie był ( i w sumie jeszcze nim nie jest) tak rozpoznawalnym piłkarzem na międzynarodowej , piłkarskiej arenie. Oprócz niego , niedolni do gry będą również bramkarz Fabiano , obrońca Felipe, Marcano . Ezeh oraz Pereira.
Liverpool po prawie ośmiu latach przerwy znów zawita do 1/8 play-off&#39;ów Ligi Mistrzów.
Mimo , że Liverpool w lidze gra z o wiele mocniejszymi przeciwnikami niż Porto , to Jurgen Klopp podkreśla , że po tak długiej przerwie będzie ciężko The Reds wygrać pierwszy mecz w tej fazie rozgrywek.
Jednak ja jestem zdania , że drużyna z Anfield Road na pewno nie polegnie w tym meczu i postawi się Portugalczykom.
W dzisiejszym meczu trener Klopp wśród kluczowych zawodników nie będzie miał do swojej dyspozycji jedynie Emre Cana oraz Nathana Clyde&#39;a. Pozostali zawodnicy są do dyspozycji trenera , w tym także jeden z najlepiej strzelających napastników Czerwonych , a mówię tutaj oczywiście o Mohammedzie Salahu , który w ostatnich spotkaniach , czy to w lidze czy w pucharach , zalicza przynajmniej jednego gola oraz ugrywa punkty dla swojej drużyny. Jego bramka w tym meczu będzie na wagę złota w tym , jakże ciekawym spotkaniu.
Drużynowo Liverpool powinien nawet wygrać te spotkanie , ale niestety , znając defensywę drużyny miasta Bettels&#39;ów , zwycięstwo przyjdzie im naprawdę trudno. Więc najlepszym typem na te spotkanie będzie postawienie ilości bramek oraz na strzelenie gola przez Salaha.

Główny typ: powyżej 2,5 bramki Kurs:1,72 fortuna
Poboczny typ: gol Salaha Kurs:2,5 fortuna
WYNIK:zero:5
Bramki:

Mane 25&#39;, 53&#39;,85&#39;
SALAH 29&#39;
Firminio 69&#39;
WYGRANA ????




No i przyszedł czas na zanalizowanie hitowego spotkania tej kolejki play-off&#39;ów Ligi Mistrzów , czyli pojedynek Realu Madryt oraz Paris Saint Germain , albo inaczej mówiąc , pojedynek Boskiego Cristiano z Neymar&#39;em.
Obydwoje chcą pokazać wielką klasę w tym spotkaniu , pod warunkiem , że Neymar jest dość ,,rozpieszczany&#39;&#39; przez sztab szkoleniowy , jeśli chodzi o warunki , które trenerzy PSG spełniają, co wywołuje konflikty w zespole , paryżan.
Z kolei Cristiano to typ pracusia , który walczy niemal o każdą piłkę oraz ogólnie jest chyba jednym z najlepszych piłkarzy XXI wieku , których znam , więc jego bramka jest bardzo prawdopodobna w tym meczu.
Zresztą ostatni mecz potwierdził , że Portugalczyk jest w doskonałej formie , ustrzelając hat-tricka w meczu z Realem Sociedad .
Real powinien wykorzystać atut swojego boiska i wygrać te spotkanie 2:1 , w czy przy tym zwycięstwie
swój udział powinien mieć Cristiano Ronaldo.
Główny typ: bramka Cristiano Ronaldo Kurs: 2.1 fortuna
Poboczny typ: obie strzelą bramkę , a suma bramek będzie większa niż 2,5 gola Kurs:1,58 fortuna

WYNIK:3-1
Bramki:

Rabiot 33&#39;
Cristiano Ronaldo 45&#39;
Cristiano Ronaldo 83&#39;

Marcelo 86&#39;
WYGRANA ????​
Chyba musicie mi przyznać , że jak na debiutanta na tym forum , moje typy są w miarę dobre :p:p;)

 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ferdekkiepski 195

ferdekkiepski

Użytkownik
MU jako faworyt do czego kolwiek to najwiekszy zart tego roku hehe
Za to jak ja widzę Twoj komentarz to aż mi się nóż w kieszeni otwiera. Pewnie tez jesteś pewien, ze Psg wygra ???? szkoda , ze nikt ich nie ogladal w meczach z lepszyli drużynami a nie ogórkami. W Paryżu nie ma defensywy, w Realu tez kuleje wiec zakladam , że goli powinno byc sporo ale naprawdę myślisz, że drużyna, ktora bez Neymara nie istnieje wygra dzisiaj? Sam Brwzylijczyk meczu nie wygra przynajmniej nie na takim poziomie.
To zwykly trol, nie karm. Ja olalem. Koles podwaza zespol ktory wygral 3 z 4 ostatnich edycji LM. PSG? Brak doswiadczenia robi swoje co moglismy zobaczyc rok temu w Barcelonie, nie mowie ze odpadna juz dzisiaj ale w takich rozgrywkach a tym bardziej w fazie pucharowej doswiadczenie to wiecej niz pol sukcesu... wynik kazdy mozliwy bo to sport, wczoraj po 10 minutach w turynie nie jeden juz tu liczyl kase... z fartem! VAMOS!
 
lukas88 311,9K

lukas88

Forum VIP
Real Madryt - PSG
Typ: under 3,5
Kurs: 1,92
Marathonbet
Stawka 6/10

O tym meczu zostało na forum napisane wiele, ja jednak nie odważę się typować wyniku w tym spotkaniu, bo jak dla mnie jest tam wiele niewiadomych. Zacznijmy od Realu, który rozgrywa jeden z najgorszy sezon w ostatnich latach, jednak miewają przebłyski jak w meczach z Sevillą czy Valencią, kolejna kwestia to zupełnie inną grą jest gra w lidze a LM. Nawet w wybitnych sezonach, Real w weekend potrafił zagrać tragiczny mecz, by za 3 dni pokazać klasę w LM. Defensywa Królewskich kuleje, ale to zespół który wraz ze wzrostem klasy rywal bardziej się mobilizuje. Real osłabiony brakiem Carvajala, jednak uważam że wyjdzie to na dobre bo Nacho będzie grał bardziej zachowawczo, co nie narazi Królewskich na dynamiczne kontry rywala.
PSG to młody kreatywny zespół, z niesamowitą siłą ataku. Trio NCM potrafi sforsować każdą defensywę, aczkolwiek w grze Mbappe nie widzę już takiego błysku jak na początku sezonu. PSG ma jednak mankamenty, niezbyt solidna defensywa, której zdarzają się gorsze mecze, a taki lis jak CR7 potrafi to wykorzystać.
Idę w tym spotkaniu w under bramkowy, gdyż uważam że to mecz o zbyt wysoką stawkę by któryś z rywali tutaj od początku się odkrył i rzucił do huraganowych ataków zapominając o defensywie. Moim zdaniem Real będzie w posiadaniu piłki, będzie prowadził grę i czekał na swoją szansę w ataku pozycyjnym, czy po stałym fragmencie.
PSG z kolei będzie liczyć na dynamikę NCM i szybkie kontry po przechwycie. Jednak po to w pierwszym składzie wychodzi para Kroos- Casemiro by skutecznie neutralizować te zapędy.
Uważam że zobaczymy rozważną grę obu zespołów, trochę piłkarskich szachów i myslę że 2-3 bramki zobaczymy. Jednak kto ile strzeli nie odważę się typować bo to najwyższy level futbolu i zdarzyć się może wszsytko. Oba kluby mają indywidualności, których 2 przebłyski geniuszu wystarczą by zmienić losy meczu.​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom