>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 14.03.2012 - Środa (Rewanże)

Status
Zamknięty.
A 85

aksior

Użytkownik
Ja uważam że dzisiaj Napoli X2
oglądałem mecz, dzisiaj dla przypomnienia obejrzałem obszerne skróty meczów, zarówno LM jak i ligowe.I muszę przyznać jedno- to Napoli grało lepiej od Chelsea. pierwsza połowa należała do Napoli, gdzie w samej pierwszej połowie mogli prowadzić juz z 4:0. Chelsea strzeliła gola zupełnie przypadkowo, po fatalnym błędzie obrońcy. W drugiej połowie Chelsea stwarzała ciut więcej sytuacji niż Napoli, ale to tylko z winy zaspanej obrony. Ataki te były bez polotu. Napoli z kolei miała ataki składne z klepki, z pominięciem 2 linii. Graja piękny kombinacyjny futbol. W lidze Napoli remisuje z najlepszymi-jak choćby Milan, czy zwycięża z Interem. Pięć zwycięstw w lidze i dwa remisy o czymś świadczą i zobowiązują. Chelsea natomiast gra w kratkę- w ostatnim czasie więcej remisów i nieliczne przegrane niz zwycięstw.I to remisy z drużynami o wiele, wiele słabszymi od siebie- gdzie powinni gładko wygrać. Zwazywszy na fakty, że kluby angielskie poleciały z LM, sadzę że odpadnie dzisiaj Chelsea. maja team naszpikowany gwiazdami, ale u nich ta gra sie nie klei czasami. To już nie jest ta sama Chelsea co kilka sezonów temu.Wczoraj grałem na Bayern powyżej 3,5 gola i weszło gładko ???? Dzisiaj X2- kurs może mały (1,9), ale niemal pewny. Nie sądzę żeby Włosi się bronili- jak pisze kilku z was powyżej. Przypuszczam że zdają sobie sprawę że obrona może ich pogrążyć. jak jest gęste pole karne to zawsze bramkarz jest zasłonięty i bardzo często w takich sytuacjach zamieszania i &quot;gęstwiny&quot; padaja gole. wystarczyłoby, że Chelsea strzeli gola, to ich podbuduje i mogą pójść za ciosem. Dlatego uważam że włosi postawią umiarkowanie na obronę, ale bardziej na ofensywę. Bo wystarczy im szybki gol z kontry albo pocisnać pierwsze 15 minut i coś strzelić, a dopiero później skupić się na środku pola i trochę w obronie. Uważam, że zagrają ofensywnie i zaskoczą Chelsea.
gola strzeli albo cavani albo Ivan ????
drugi mecz -real wygra i podejrzewam że padnie co najmniej 3,5 gola ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Napoli jest w gazie i co z tego? Fakty są bezlitosne. Moim zdaniem warto próbować na Chelsea bo to Chelsea a Napoli cóż. Fajna ekipa a moim zdaniem nie wytrzymają dziś ciśnienia
Argumenty zajebiste ... zobacz potencjał ofensywny Napoli a Chelsea obecnie
hmm są w gazie i co z tego ? Wynik pierwszego meczu mają wyśmienity wystarczy grać swoje najlepiej strzelić i mecz z głowy .
Nie pisz głupot że Liga nie jest ważna bo Chelsea w lidzę MUSI zająć miejsce w TOP4 LM to priorytet w następnym sezonie .
Oprócz atutu własnego boiska gdzie widzisz ich plusy ?
 
maniol 0

maniol

Użytkownik
Wg. mnie Chelsea zrobi wszystko aby strzelić 2 gole, w każdym bądź razie najpewniejszym typem byłoby over 1.5 ponieważ Napoli nie gra u siebie i kopią typowy makaroniarski futbol, jeśli Cagliari czy Parma były w stanie strzelić gola to Chelsea raczej na pewno tego dokona. Abramowicz pewno ich zmotywuje jakimiś premiami to zjedzą Napoli razem z trawą. Zdobyć 2 gole to nie problem, mniejsza już o cienkiego Torresa ale jest Drogba, który zdecydowanie rywalizuje z najlepszymi napastnikami świata.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
wystarczy grać swoje najlepiej strzelić i mecz z głowy .
Wystarczy... Ale to chyba nie takie proste. A ze strzeleniem tym bardziej. Nie należy zapominać, że Chelsea w LM nie straciła bramki na własnym stadionie. Do tego pozostaje jeszcze fakt, że Chelsea pozostaje ostatnią drużyną angielską w boju o LM, a przecież w 1/4 swojego przedstawiciela ma Cypr... Oj porobiło się na tym świecie. Mimo ostatnio dobrej formy graczy z Włoch, liczę na przebudzenie ze strony The Blues i pokazanie, że awansu tak łatwo nie oddadzą.
Chelsea FC - SSC Napoli 1 1,72 bwin ✅
Chelsea FC
- SSC Napoli HT/FT 1 / 1 2,55 bwin ✅
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Szok!
Można różnych argumentów używać, ale jak czytam, że Real wygra dziś wysoko, bo Barcelona wygrała wysoko i Bayern wygral wysoko...
Polonia Warszawa też wygrała wysoko z Jagą, ale czy to jest argument na wysokie zwycięstwo Realu?????
Messi strzelił 5 bramek, Gomez 4 bramki, więc i CR7 od razu idzie pod młotek:;/:
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Chelsea jak marzy o awansie to nie może pozwolić sobie na stratę gola. Takie jest moje zdanie i tyle. Ja Także nie zgadzam się z wieloma typami ale nie neguje każdego. Taki typ podałem i jego się trzymam. Wole szukać takie rozwiązania jak ślepo stawiać na awans Napoli
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wole szukać takie rozwiązania jak ślepo stawiać na awans Napoli
Ale to ty ślepo patrzysz, na nazwiska, na firmę, na ligę angielską. Moim zdaniem nie możesz pogodzić się z tym, że zaraz odpadnie ostatnia angielska drużyna, zasłużenie bo Arsenalowi za transfery też się należało.

Może nie wielu z was wie ale jestem kibicem Chelsea i moim zdaniem odpadamy :;/:. Napoli na bank strzeli bramkę, a to wystarczy im do awansu. Nie spodziewam się po Chelsea dobrego meczy, czystego konta ani strzelenia 2-3 goli, które dadzą im awans bo nic na to nie wskazuje. Chelsea strzeliła niezasłużonego gola we Włoszech, wpadło no ale Włosi udowodnili, że są lepsi strzelając trzy, właśnie podnosząc się pokazali że są lepszą drużyną.
 
majkel02 42

majkel02

Użytkownik
Szok!
Można różnych argumentów używać, ale jak czytam, że Real wygra dziś wysoko, bo Barcelona wygrała wysoko i Bayern wygral wysoko...
Polonia Warszawa też wygrała wysoko z Jagą, ale czy to jest argument na wysokie zwycięstwo Realu?????
Messi strzelił 5 bramek, Gomez 4 bramki, więc i CR7 od razu idzie pod młotek:;/:
Widzę, że pijesz do mojego typu. Może Twoja krytyka byłaby warta cokolwiek, gdyby była konstruktywna i dotyczyła czegoś więcej niż fragment mojego typu, który wyrwany z kontekstu faktycznie nie wygląda na zbyt logiczny. Tak jednak nie jest gdyż meritum mojego postu traktuje o czymś zgoła innym niż wyniki innych drużyn.
Poza tym Twoje porównanie jest wyjątkowo mało trafne w tym przypadku.
---
Co do meczu Chelsea, to myślę, londyńczyków stać na wygraną, ale awans chyba ich przerasta. Ta drużyna naprawdę przeżywa kryzys, grają w kratkę, a ostatnio męczyli się u siebie z grającym w 10 Stoke. Oczywiście PL a LM to całkiem inna para kaloszy, ale w przypadku Chelsea akurat nie, gdyż muszą walczyć o miejsce premiowane awansem do LM i każdy mecz jest dla nich ważny.
Ponadto The Blues nie mają czym za bardzo postraszyć Napoli. Drogba czy Lampard najlepsze lata mają już za sobą i ciężko będzie im czymś zaskoczyć Włochów (oczywiście nie skreślam ich z góry, ale za mało prawdopodobne uważam żeby byli oni zdolni do poprowadzenia Chelsea do awansu). Jest jeszcze Mata i Sturridge, którzy owszem, stanowią poważną siłę ofensywną, ale raczej nie aż taką żeby wypracować awans.
Dochodzi jeszcze kolejne zamieszanie jeśli chodzi o szkoleniowca drużyny. Co prawda Di Matteo pracuje już jakiś czas w Chelsea, ale kluczowe dla drużyny decyzje podejmuje dopiero teraz i wątpię aby był w stanie natchnąć zawodników na tyle, żeby zdołali awansować.
Napoli za to ma naprawdę wielką szansę na zaistnienie w Europie, na dodatek wcale nie muszą wygrać w Londynie. Ciężko mi uwierzyć w to, że roztrwonią przewagę wypracowaną w pierwszym meczu, tak jak niemal dokonał tego Milan. Poza tym, chyba wystarczy już niespodzianek w tej fazie ????
Jeśli chodzi o ten mecz to ciężko opierać się na jakichkolwiek statystykach, a powyższe wypociny są oparte na moich własnych przemyśleniach i rozważaniach i nikt nie musi się z nimi zgadzać ????

Moje typy to:
awans Napoli 1,40 @ Pinnacle
BTTS @ 1,783 Pinnacle
Możliwe, że skuszę się także na gol Cavaniego @ 3,30 Pinnacle, niemniej jednak za małą stawkę.
 
G 2

gonliss

Użytkownik
darius010, nigdy jeszcze się tak nie śmiałem, jak podczas czytania Twojego postu. Nic nie wskazuje na dobry mecz?
Chelsea - Stoke
Posiadanie piłki Chelsea: 74%.
Sytuacje bramkowe: 18
Strzały na bramkę: 13
Wypowiedź Terrego:
I can tell you all that this group of players are determined to make things happen in this game.
We have that fiery atmosphere in the dressing room that we hope everyone feeds off.
Pominę już fakt, że Chelsea w obecnym sezonie w Lidze Mistrzów wygrała 2-0, 3-0 i 5-0. Zawodnicy są zdeterminowani, atmosfera jest wspaniała - co ukazują słowa Terry&#39;ego. Chelsea grała fatalnie, bo chciała obalić AVB. Udało im się i pokazała dwa fantastyczne mecze z Birmingham i Stoke. Będą atakować od początku. Di Mateo mówi, że Chelsea jest gotowa. Nie mamy podstaw by sądzić, że jest inaczej. Holland również sądzi, że Chelsea jest wstanie strzelić 2-3 bramki w tym meczu. Co to jest wygrać 2-0? Całe nic. Cech jest zmotywowany, obrona w komplecie, w pełni zgrana. Czego chcieć więcej...? Piłkarze są napaleni. Napoli również, ale piłkarzom Napoli brakuje doświadczenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 35

sokker

Użytkownik
Chelsea Londyn - SSC Napoli

o co toczy się gra? wszyscy doskonale wiedzą. wiedzą również wszyscy związani z klubem z londynu. dla nich brak awansu będzie oznaczał stracony sezon kompletnie. myślę, że dzisiejsza wpadka chelsea ucieszy również jose mourinho, który podejrzewam dzięki temu dostanie po sezonie astronomiczną propozycję z kategorii &quot;nie do odrzucenia&quot; od bogatego romana i wróci bić pianę w premiership. z otwartymi ramionami czekają wszyscy... bogaty roman czeka, czekają kibice the blues. brak awansu w przypadku napoli będzie dla nich końcem fantastycznej przygody i podejrzewam również ostatnim wspólnym meczem w europejskich pucharach gwiazd - hamsika, lavezziego i cavaniego. bo na pewno, któryś z nich odejdzie do &quot;wielkiego klubu&quot; a na brak ofert narzekać nie będą. generalnie czeka nas świetne widowisko, z radzącą sobie &quot;jako tako&quot; chelsea pod wodzą di matteo z nieobliczalnym napoli w rolach głównych. wynik przywieziony z włoch nie napawa optymizmem i stawia anglików pod ścianą. będzie dominacja od początku, a jak potoczy się mecz, ciężko powiedzieć... ale, ale skupmy się na rzutach rożnych. linia jak zwykle ta sama u Williama Hilla, a stawka przyzwoita.
w pierwszym meczu w rzutach rożnych pomiędzy tymi drużynami padł remis 4:4. czyli wszystko w ramach statystyk jakie oba kluby osiągały w fazie grupowej lm - chelsea średnio 4,14 rzutu rożnego na mecz, a napoli 5,71. generalnie biorąc pod uwagę mecze na stamford bridge chelsea zanotowała kolejno:
z bayerem leverkusen 6 rzutów rożnych
z krc genk 5 rzutów rożnych
z valencią 4 rzuty rożne.
dużo lepiej w tej statystyce wygląda napoli, tym bardziej jeżeli weźmiemy pod uwagę gdzie przyszło im rywalizować na wyjeździe (ettihad stadium, allianz arena i el madrigal):
z manchesterem city 8 rzutów rożnych
z bayernem monachium 5 rzutów rożnych
z villareal 14 rzutów rożnych(!).
warto dodać, że napoli w meczach wyjazdowych ugrało 4 punkty (bilans bramkowy 5-4).
chelsea atakować musi, napoli na pewno nie ograniczy się jedynie do defensywy. myślę, że poczatek meczu będzie asekuracyjny zarówno z jednej jak i z drugiej strony z oczywiściem wskazaniem na gospodarzy ale w miare upływu czasu i rozwoju sytuacji będzie coraz więcej rzutów rożnych. jak zwykle nie dające pewności statystyki poparte przeczuciem ???? .

Chelsea Londyn - SSC Napoli
suma rzutów rożnych w meczu
over 12 @ 3,20 ✅
William Hill
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Szok!
Można różnych argumentów używać, ale jak czytam, że Real wygra dziś wysoko, bo Barcelona wygrała wysoko i Bayern wygral wysoko...
Polonia Warszawa też wygrała wysoko z Jagą, ale czy to jest argument na wysokie zwycięstwo Realu?????
Messi strzelił 5 bramek, Gomez 4 bramki, więc i CR7 od razu idzie pod młotek:;/:
Argumenty faktycznie kontrowersyjne, ale jak przeczytałem Twojego posta z pierwszej strony to chyba on jest dużo bardziej żałosny niż te wszystkie rozkminy o tym ile Real lub CR strzeli:?
Chelsea- Napoli
Styl gry drużyny gości bardzo mi się podoba. Nie identyfikują się bezpośrednio ze słynną włoską szkołą defensywy, grają football kombinacyjny nastawiony na strzelanie bramek, a potencjał w przodzie na dzień dzisiejszy mają większy niż Chelsea. Dwa sezony temu byłoby to nie do pomyślenia. Jednak Chelsea u siebie to drużyna mocna, potrafiąca się porządnie zmobilizować na silnego przeciwnika. Jestem ciekawy jak poradzą sobie z Napoli. Przewiduje, że to gospodarze będą stroną atakującą od początku meczu, jednak muszą mieć cały czas rękę na pulsie bo strzelenie bramki przez Napoli rozwiąże sytuację. Gracze Chelsea na pewno nie zapomnieli jak się gra w piłkę i są w stanie wygrać dziś 2-0, jednak będzie ty wymagało nie lada wysiłku, zarówno w obronie jak i w ataku.
Typ: 1
Real- CSKA
Tutaj nie ma co się rozpisywać. Wszystkie argumenty za Realem. Jednak stawianie na gospodarzy po tych żenujących kursach jest nieracjonalne.
Typ: 1
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Polonia Warszawa też wygrała wysoko z Jagą, ale czy to jest argument na wysokie zwycięstwo Realu?
Co Ty porównujesz qówno do twarogu???
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jaka jest rywalizacja pomiędzy Barceloną a Realem i to nie tylko w kwestii piłki nożnej. Tam kibice na każdym kroku wytykają porażki drużynie przeciwnej, a ich ewentualne sukcesy przyjmują z zaciśniętymi zębami.
Ale żeby nie robić zamętu dalej przemilczę.
Pozdrawiam!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chelsea - Stoke
Posiadanie piłki Chelsea: 74%.
Sytuacje bramkowe: 18
Strzały na bramkę: 13
Leverkusen wygrało z Bayernem 2-0, ta sam drużyna przegrała z Barcelona 7-1, a Bayern z Bazyleą 7-0. Wynika z tego tyle samo co z meczu pomiędzy Chelsea, a Stoke. Czyli nic, bo Stoke nie jest czarnym koniem LM, a Napoli tak...

Wypowiedź Terrego: I can tell you all that this group of players are determined to make things happen in this game.
We have that fiery atmosphere in the dressing room that we hope everyone feeds off.
Oni mają napisane to co maja powiedzieć.

Pominę już fakt, że Chelsea w obecnym sezonie w Lidze Mistrzów wygrała 2-0, 3-0 i 5-0
W tej samej fazie grupowej, przy szczęściu w nieszczęściu zajęli pierwsze miejsce i grali w ostatnim meczu o wszytko...

Chelsea grała fatalnie, bo chciała obalić AVB. Udało im się i pokazała dwa fantastyczne mecze z Birmingham i Stoke.
Nieważne czy za rok zagramy LM, najważniejsze by zwolnić trenera.

Di Mateo mówi, że Chelsea jest gotowa.
Słyszałeś żeby kiedyś jakiś szkoleniowiec powiedział odwrotnie, to jest swego rodzaju pijar.

Holland również sądzi, że Chelsea jest wstanie strzelić 2-3 bramki w tym meczu. Co to jest wygrać 2-0?
Skoro tak uważa, to dlaczego nie strzeli za piłkarzy. Albo dlaczego Chelsea dostało baty w Italii bo dostali baty, kto oglądam mecz ten przyzna mi racje, że Anglicy, Włochom nie dorównywali.

Napoli również, ale piłkarzom Napoli brakuje doświadczenia.
Mając trochę, mniej doświadczenia niż dziś zajęli drugie miejsce grupie śmierci, wyeliminowali MC i wywalczyli zaliczkę w pierwszym meczu. Nie sądzę by dziś zagrali inaczej niż zwykle z powodu braku doświadczenia ;).
 
G 2

gonliss

Użytkownik
Szanuje Twoje zdanie, lecz swojego nie zmienię. Statystyki przytoczyłem tylko dlatego, że Chelsea gra piłką i tworzy sobie sytuacje. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że Stoke grało w 10. Po meczu zobaczymy, kto miał racje.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Real-CSKA over 50pkt za kartki(10 za żółtą, 25 za czerwoną) @ 2,70 Sportingbet
Ostatnio jakoś lubię sobie pograć na kartki czy rogi i przyznam się, że idzie całkiem nieźle. Dzisiaj linia nisko ustawiona, bo najniższa jaką daje SB to jest 40pkt, a tutaj ledwie 10 więcej. W tym meczu starczy nam jedynie 6 żółtych kartek, jeśli nie będzie czerwonych. Jednak prawdopodobieństwo, że czerwona będzie jest spore, bo jednak Real będzie atakował i sytuacje sam na sam powinny być, a wtedy praktycznie każdy faul, to już jest tzw. kukuła i czerwień. CSKA będzie musiało powstrzymywać Real w sposób nie przepisowy, gdyż C.Ronaldo czy Ozila to ciężko w inny sposób powstrzymać. Tak więc liczę z ich strony na 3,4 kartki. Real jak na ekipę z europejskiego topu, to ekipa, która nie patyczkuje się i faulują również sporo. Tacy gracze jak Pepe, Ramos czy Xabi Alonso to praktycznie gwaranci żółtych kartek i dostają ich bardzo dużo. O ile ten ostatni dostaje za walkę, to dwaj pierwsi często i gęsto grają po prostu po chamsku i kiedyś rywale ich mogą za to &quot;wynagrodzić&quot;. Również Marcelo może jakąś kartkę dostać, bo jest znany z tego, że w ofensywie mocno ale obrona to już tak mocna w jego wykonaniu nie jest więc może się zapędzić, a potem trzeba wracać i faulować. Ogółem mówiąc to linia niska, a kurs naprawdę wysoki i w mojej ocenie warto to zagrać, nawet żeby się lepiej oglądało...
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Argumenty faktycznie kontrowersyjne, ale jak przeczytałem Twojego posta z pierwszej strony to chyba on jest dużo bardziej żałosny niż te wszystkie rozkminy o tym ile Real lub CR strzeli
Ja akurat podałem argumenty, z którymi można się zgodzić bądź nie. Jeśli coś jest żałosne, to wyłącznie to, iż niektórzy już widzą Real w następnej rundzie. Żałosne są kursy na Real i np. na to, że CR7 zdobędzie bramkę.
Z tym, że ja nie zamierzam nikogo krytykować jeśli widzi w tym jakąś wartość i swoje pieniądze wyłoży na taki zakład.

Dziś grają Real i CSKA. Nie żadna Barcelona czy Bayern, które już zakwalifikowały się do następnej rundy. Dla mnie są to idiotyczne teksty, jak ktoś pisze, że skoro jedni i drudzy wysoko wygrali, to i Real zrobi to samo. To się kupy nie trzyma, podobnie jak to, że wkrótce z ciepłych krajów wrócą ptaki i w zwiazku z tym CR7 ustrzeli hattricka.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
Ten mecz to dla mnie no bet choc jestem kibicem Chelsea. Wszystko zależy od pierwszych 20 minut. Jeżeli Chelsea w tym czasie strzeli bramkę to postawiłbym na ich awans, jeżeli Napoli to wszystko przesądzone jeżeli nikt to bardziej ku Napoli. Chelsea złapało wiatr w żagle, ale Napoli gra w LM wyśmienicie... Na pewno mecz będzie ciekawy, patrząc tylko od bukmacherskiej strony wydaje mi się, żeby bardziej próbować coś w stronę chelsea, szczególnie w meczu. Jedyne co mnie śmieszy to fakt przytaczania jakiś statystyk zmeczu ze Stoke czy innego badziewia. To całkiem inna bajka i statystyki nie zagraja. Co do spalenia Napoli to ludzie święci błagam ???? . Chelsea w swoim składziema dwóch napastników również w bardzo młodym wieku, w pomocy niedoświadczony Ramires, w obronie Luiz lub Cahil którzy też do starych nie należą.
Dziwi mnie jeszcze fakt że telewizja pokazuje real rozumiem że było 1:1 no ale chyba nie wierzycie, że mecz Realu będzie jakościowo lepiej wyglądał niż mecz Chelsea ???? . Real będzie się trzymał przy piłce i awansuje dalej. Nie wierzy by orły The special one odpadli z Rosjanami, ale nie takie rzeczy się zdarzały w sumie...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ten mecz to dla mnie no bet choc jestem kibicem Chelsea. Wszystko zależy od pierwszych 20 minut. Jeżeli Chelsea w tym czasie strzeli bramkę to postawiłbym na ich awans, jeżeli Napoli to wszystko przesądzone jeżeli nikt to bardziej ku Napoli.
Masz rację, Chelsea by awansować to musi zagrać od pierwszych minut na maxa, tak jak chociażby Arsenal u siebie z Milanem... Mimo to nie widzę awansu Chelsea, ale według mnie warto pograć na ich zwycięstwo... U siebie są groźni, mają dobrych piłkarzy i choć myślę, że lekko Napoli się będzie bronić to i tak będzie 1-0 lub 2-1 ????
Mój typ: Chelsea @ 1,70
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Telewizja nie wybiera najciekawszych meczów a te medialne bardziej. Przykład z dziś i choćby sprzed tygodnia, kiedy zamiast pokazać Lyon dali Barcelone która była na sto procent pewna awansu. Ja mam N i C+ i problem z głowy
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
taaa ???? tylko płać krocie mając 2 telewizje ???? . Szczerze powiem, że śmieszy mnie taka postawa polsatu, a ich komentatorzy są żałośni i to bardzo ???? . Ale wybieraj tu cżłowieku miedzy cyfrą a nką bo za 2 drożyzna straszna ???? . Co do meczów to warto dziś zagrać na bramkę Drogby albo na większą ilość zółtych ze strony Chelsea bo przy kontrach szybkich bedazmuszeni faulować ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom