>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Typu nie neguję, ale Real się wypalił. Jest coś tam bardzo nie tak. Widziałeś jak się wczoraj męczyli z czerwoną latarnią PD ? Napoli może zaskoczyć. Sam gram w jednym ze swoich zakładów na awans Realu, ale myślę, że to nie będzie spacerek, a wydarty awans. I zwróć uwagę, że były już tu wpisy upatrujące niespodziankę w tej parze. No i 2 mecz gra Napoli u siebie...
Co prawda ostatnio mi nie do końca po drodze z piłką nożną ale też mi się wydaje, że Real może mieć w tym dwumeczu sporo problemów. Na awans Napoli widziałem w Betssonie 3,60 i się zastanawiam nad pograniem lekko. Królewscy w ostatnim czasie nie błyszczą, nawet jak wygrywają to często mają problemy. Napoli natomiast w lidze gra bardzo dobrze. Mertens strzela bramki jak rasowy napadzior, na rewanż może już Milika zobaczymy w dłuższym wymiarze czasu na boisku. Do tego Zieliński w dobrej formie, Callejon i Hamsik na swoim wysokim poziomie. Duży plus dla ekipy z Kampanii to rewanż na własnym boisku, gdzie są groźni. Jeśli w środę wywiozą remis albo przynajmniej coś strzelą to w drugim spotkaniu może być bardzo interesująco.
Spece od lig hiszpańskiej i włoskiej, jakie jest Wasze zdanie na temat tego dwumeczu?
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Typu nie neguję, ale Real się wypalił. Jest coś tam bardzo nie tak. Widziałeś jak się wczoraj męczyli z czerwoną latarnią PD ? Napoli może zaskoczyć. Sam gram w jednym ze swoich zakładów na awans Realu, ale myślę, że to nie będzie spacerek, a wydarty awans. I zwróć uwagę, że były już tu wpisy upatrujące niespodziankę w tej parze. No i 2 mecz gra Napoli u siebie...
Zwykle nie kieruje się opinią innych. Moje statystyki na blogabecie (i w moich tematach) utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie muszę kierować się typami innych &quot;znawców&quot;.
No i druga sprawa. Piszecie (Ty i kolega post wyzej) jakbyście nie znali Realu. Im bardziej się mówi, że mają problemy, tym łatwiej oni potem wygrywają. W zeszłym sezonie mówili, że będzie katastrofa a wygrali LM. W tym sezonie przed meczem z Atleti był dołek, a skończyło się... Sami wiecie. Nie mam zamiaru się powtarzać.
Poza tym, jeśli Real ma z tej pary awansować (co moim zdaniem się stanie), to podstawowym zadaniem jest wygrać u siebie. Nawet jeśli wygrają minimalnie to ja mam zwrot.
Nie mam zamiaru wchodzić z nikim w przepychanki słowne. Mój typ podałem i proponuje się nie kłócić, tylko poczekać aż mecz sam zweryfikuje.
@sumada90, piszę to o kłótniach i przepychankach na zapas ???? wiem co tu się może wydarzyć
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie mam zamiaru wchodzić z nikim w przepychanki słowne. Mój typ podałem i proponuje się nie kłócić, tylko poczekać aż mecz sam zweryfikuje.
Nikt się nie kłóci, ani nie neguje Twojego typu. Temat nie służy tylko do podawania typów ale też merytorycznej dyskusji. Ty jesteś przekonany do swoich typów i bardzo dobrze. Ale sporo osób może mieć wątpliwości i najlepiej, jeśli przeczytają argumenty za i przeciw i wtedy będą sami mogli ocenić, kogo pogląd na mecz/dwumecz jest im bliższy i co warto postawić.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zwykle nie kieruje się opinią innych. Moje statystyki na blogabecie (i w moich tematach) utwierdzają mnie w przekonaniu, że nie muszę kierować się typami innych &quot;znawców&quot;.
No i druga sprawa. Piszecie (Ty i kolega post wyzej) jakbyście nie znali Realu. Im bardziej się mówi, że mają problemy, tym łatwiej oni potem wygrywają. W zeszłym sezonie mówili, że będzie katastrofa a wygrali LM. W tym sezonie przed meczem z Atleti był dołek, a skończyło się... Sami wiecie. Nie mam zamiaru się powtarzać.
Poza tym, jeśli Real ma z tej pary awansować (co moim zdaniem się stanie), to podstawowym zadaniem jest wygrać u siebie. Nawet jeśli wygrają minimalnie to ja mam zwrot.
Nie mam zamiaru wchodzić z nikim w przepychanki słowne. Mój typ podałem i proponuje się nie kłócić, tylko poczekać aż mecz sam zweryfikuje.
@sumada90, piszę to o kłótniach i przepychankach na zapas ???? wiem co tu się może wydarzyć
Ja się też absolutnie nie chcę kłócić. Dla mnie to wygląda tak, że szanse oceniam na 55-60% na awans Realu i 40-45% szans na awans Napoli, a jak wiemy kursy znacząco są na Real więc &quot;value&quot; jest po stronie Napoli. I pograłem na Real bo mimo wszystko uważam, że dadzą radę, ale grałem to stosunkowo małą stawką w stosunku do innych betów. Gdybym grał wg innej strategii niż gram od 3 lat to pewno bym zagrał na Napoli.
W tej rundzie jak dla mnie w parach: Bayern vs Arsenal, Monako vs City i właśnie Real vs Napoli faworyci mogą nie awansować. Z tych 3 par najmniej tego obawiam się w Real vs Napoli, ale mimo wszystko jest w mojej grupie zagrożenia.
 
5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Już od wielu lat nie przekonują mnie portugalskie zespoły w LM.
Na razie nie podaję konkretnych typów z kursami, bo do meczów kawał czasu i co nieco może ulec zmianie. W tej chwili oczywiście oba zespoły znajdują się na czele portugalskiej ligi, jednak jest ona słabym punktem odniesienia do ligi włoskiej, czy niemieckiej.
U siebie drużyny z Portugalli zawsze są groźne. Pamiętam jak Porto ograło u siebie Bayern, choć praktycznie nikt nie dawał im szans. Bayern potem i tak awansował, ale na wyjeździe nie mieli wiele do powiedzenia.
Benfica może sprawić trochę problemów Borussii Dortmund. Do tego jeszcze ten fatalny mecz Dortmundu z Darmstadt.
Juventus raczej awansuje, ale Porto u siebie może sprawić niespodziankę.
 
specjal 23

specjal

Użytkownik
Witam serdecznie wszystkich użytkowników Forum.
Jestem już jakiś czas z Wami, lecz nie udzielam się zbyt często. Myślę, że obecny etap LM jest dobrym momentem, żeby wyjść z cienia i podzielić się swoimi przemyśleniami i analizami.
W tej fazie rozgrywek nie ma ogórków. Los zestawił ze sobą tak pary, że bardzo ciężko o pewne i wartościowe value. Postanowiłem ugryźć obecna fazę w trochę inny sposób. Trzymam się zasady, że góra single, w ostateczności duble. W wyjątkowych sytuacjach jest dopuszczalne odstępstwo od tych zasad i właśnie uważam, że to jest taki moment.
A mianowicie planuję postawić taśmę z 5 wydarzeń i 2 single. Moje przemyślenia są następujące:
Awans: Barcelona + Athletico+ Sevilla + Juventus + Bayern. Wychodzi bardzo sympatyczne AKO 3,7. 10/10.
Niespodzianek natomiast upatruję, jeśli chodzi o Napoli i Monaco - 2/10.
Parę słów wyjaśnienia. Staram się oglądać mecze wszystkich lig. Widzę, jaka siła drzemie w poszczególnych ekipach. Po ostatnich meczach nikt nie ma chyba wątpliwości co do Barcelony, Athletico, Juventusu i Sevilli. Słabiej wypada w ostatnim czasie Bayern. Rywale tych ekip nie powalają na kolana swoją grą. PSG jest piłkarsko słabsze od Barcy. Leverkusen i Leicester niemrawo w rodzimych ligach. Jeśli Arsenal nie potrafi odprawić Watfordu, to gdzie do Bayernu. Myślę, że w zderzeniu z potentatami odnajdą swoje miejsce w szeregu.
W sumie kursy wystawione przez oddsmakerów doskonale oddają też szanse na awans: zakres 1.25-1.36 mówią wiele. W mojej ocenie, jeśli wziąć pod uwagę mecz i rewanż, szanse na sukces zdecydowanie rosną.
Absolutnie za to nie zgadzam się, by na tyle ocenić szanse Napoli i Monaco. Jeśli Włosi nie pójdą na wymianę ciosów mają realne szanse z Realem, który ostatnio się zaciął. Po takiej serii bez porażki musi przyjść słabszy okres. Można strzelić 2 bramki Osasunie w końcówce, ale nie Włochom. Podobnie Monaco. Świetny sezon, dobrze zorganizowana ekipa, miło się ich ogląda. Citizens zresztą też, lecz nie potrafią zagrać z tyłu na 0 od kilkunastu meczów.
To są moje przemyślenia do gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
varley 21

varley

Użytkownik
Jeśli Arsenal nie potrafi odprawić Watfordu, to gdzie do Bayernu. Myślę, że w zderzeniu z potentatami odnajdą swoje miejsce w szeregu.
W sumie kursy wystawione przez oddsmakerów doskonale oddają też szanse na awans: zakres 1.25-1.36 mówią wiele. W mojej ocenie, jeśli wziąć pod uwagę mecz i rewanż, szanse na sukces zdecydowanie rosną
Piszesz o tym, że Arsenal przegrał z Watfordem, ale nic nie wspomniałeś w tej kwestii o Bayernie, który zremisował jakiś czas temu ze słabym Schalke. O remisie z Dusseldorfem w pucharze (co prawda wygrali w karnych, ale jest to drużyna z 2 ligi niemieckiej w dodatku z dołu tabeli !), o porażce w fazie grupowej z Rostovem. Zresztą według mnie nie ma co porównywać ligi niemieckiej z angielską, bo są to dwa różne światy. W lidze niemieckiej liczy się tylko Bayern, a liga angielska jest wyrównana tam może wygrać każda druzyna - przykład Leicester.
Według mnie warto jak najbardziej grać na awans Arsenalu po ładnym kursie ponad 3.0 czy też x2 po kursie ok. 2.5 jak dla mnie jest to sporo value. W końcu &quot;klątwa&quot; 1/8 musi zostać przerwana :grin: !
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Ja natomiast sądzę, że niezależnie od wyników, obejrzymy sporo goli. Najmocniejsze ekipy odżywają na takie mecze, a w starciu PSG z Barcą mamy aż nadto argumentów za ofensywnym stylem obu zespołów, Arsenal jeśli tylko się nie przestraszy, ten powinien ukłuć, a awans Sevillii brałbym jako najpewniejszy bet w tej edycji LM. 1,5 od buków to mega promocja, a dwumecz może się rozstrzygnąć już w pierwszym spotkaniu, więc typ na awans Hiszpanów kosztem papierowego mistrza z Anglii traktuję jako pewnik ;)
 
majkycash 1,3K

majkycash

Użytkownik
Unibet
⚽ PSG - Barcelona
Typ: Obie strzelą @1.67
Jeszcze jeden typ ode mnie. Dobry do jakiegoś dubla.
Dlaczego tak?
Barcelona nie potrafi grać defensywnego futbolu. Oni potrafią tylko grać otwarcie i atakować. I dobrze im to wychodzi. Lubią strzelać i tracić. Patrząc na ich ostatnich trudniejszych rywali - Atletico 2x bts, Real bts, City wyjazd bts. PSG co prawda jest w stanie zagrać w szachy, cofnąć się i bronić, ale już mecz z Monaco pokazał, że średnio im to wychodzi. A zwłaszcza u siebie bronienie się będzie niezbyt rozważnym rozwiązaniem. Czyli podsumowując, PSG zaatakuje, bo gra u siebie, Barcelona zaatakuje, bo inaczej nie potrafi. Nie wyobrażam sobie, żeby defensywa Paryżan zatrzymała MSN. Z drugiej strony defensywa Barcy jest tak słaba, że i PSG powinno coś strzelić.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
PSG jest w moim odczuciu najsłabsze od lat.
Tego nie wiem, bo ligi francuskiej akurat nie oglądam. Nie mam C+, a nawet gdybym miał, to też bym nie oglądał, bo to trochę prowincjonalne rozgrywki, jak np. w Belgi czy Holandi lub Portugali. Rzut oka na tabelę może tak wskazywać, ale może to być mylące.
Jedno wiem - tak słabej Barcelony nie było od lat. I tak się dziwię, że oni wygrywają tak dużo, bo grają kaszanę. Nie ma pomocy, z której ten klub zawsze słynął, a defensywa też nie przekonuję. Akurat PSG w obu tych formacjach wygląda lepiej.
Barca gra i wygrywa na farcie, ale czy z PSG da sobie radę lub też jej przyfarci?
Tego nie wie nikt, ale kursy są z odbytu i warto zagrać w stronę Paryżan.
 
R 35

rybson77

Użytkownik
Wszyscy mówią na temat Realu, Barcy, Bayernu - ale jest jeszcze jeden mecz Benfica - Borussia, ja tu jestem skłonny dać na Benfice po kursie3,25 - B365. Dlaczego ? Borussia ostatnie 5 meczy 2(3 - po karnych z Herthą) - 1 - 1, w tym porażka z czerwoną latarnią ligi Darmstadt, gdzie nie pokazali nic dobrego. Natomiast jeżeli chodzi o ich wyjazdy to wyglądają bardzo marnie na 10 spotkań tylko 3 wygrane 5 remisów i 2 porażki. Natomiast z drugiej strony Benfica, która u siebie ostatni mecz przegrała z Napoli 6 Grudnia - A tak to same wygrane.

Czuje, że Borussie dopadła zadyszka, która odbije się na ich grze we wtorek.


Co sadzicie o tym meczu/becie ?
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Wszyscy mówią na temat Realu, Barcy, Bayernu - ale jest jeszcze jeden mecz Benfica - Borussia, ja tu jestem skłonny dać na Benfice po kursie3,25 - B365. Dlaczego ? Borussia ostatnie 5 meczy 2(3 - po karnych z Herthą) - 1 - 1, w tym porażka z czerwoną latarnią ligi Darmstadt, gdzie nie pokazali nic dobrego. Natomiast jeżeli chodzi o ich wyjazdy to wyglądają bardzo marnie na 10 spotkań tylko 3 wygrane 5 remisów i 2 porażki. Natomiast z drugiej strony Benfica, która u siebie ostatni mecz przegrała z Napoli 6 Grudnia - A tak to same wygrane.

Czuje, że Borussie dopadła zadyszka, która odbije się na ich grze we wtorek.


Co sadzicie o tym meczu/becie ?

Zauważ, że w tym sezonie BVB w bundeslidze, a w lidze mistrzów to zupełnie inny zespół. W fazie grupowej szybko i zgrabnie wyszli z pierwszego miejsca (przy czym dwa remisy z Realem), a Benfica rzekłbym, że na styk, gdyby nie ułomność Besiktasu który przegrał w decydującym meczu 6:0 (z tego co pamiętam to chyba trochę tam podrukowali czerwoną i karnego przeciw Besiktasowi, co zabiło mecz od samego początku). Jak dla mnie faworytem do awansu jest oczywiście BVB i widzę ich co najmniej w półfinale, oczywiście jeżeli będą dalej prezentować taką grę w LM jak w fazie grupowej.
Obie drużyny bardzo ofensywne, a więc jedynym słusznym betem na pierwszy mecz byłoby

Over 2.5 w meczu i obie strzelą
@2.20
Bet365
⛔⛔
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Specjal
Arsenal wtopa z Watford ale Bayern uratował się z Ingolstadt w ostatniej minucie to już spoko? ????
No i Atletico nie ma takiej drużyny w PD jak Athletico.
Ktoś słabszy z pozoru zrobi niespodziankę.
Ktoś kogo Wy się nie spodziewacie.
Nie będzie to Napoli.
Chociaż kto wie Napoli tyle sezonów budowane Hamsik u szczytu może to ten sezon gdy wyeliminują kogoś lepszego?
Monaco chyba raczej nie ten poziom.
Będzie to PSG albo Arsenal.
 
L 0

lukis1234

Użytkownik
Betsson Codzienne zakłady specjalne
⚽ PSG vs Barcelona
Typ:E. Cavani i L.Suarez -obaj strzelą gola w meczu PSG vs Barcelona
Kurs: 6,5
Analiza:
Cavani to w tym sezonie najlepszy strzelec zespołu paryżan . Do tej pory strzelił w obecnym sezonie 31 bramek w 30 meczach. Na jego dorobek składa się 25 bramek w 23 meczach Ligue 1 oraz 6 bramek w 6 meczach Ligi Mistrzów. Cavani to jedyny klasowy napastnik zespołu PSG ,który po za nim nie ma bramkostrzelnego zawodnika ( drugi najlepszy strzelec , zespołu w Ligue 1 Lucas Moura strzelił 8 bramek). PSG to zespół który posiada świetnych pomocników , takich jak Di Maria, Moura , Draxler dlatego nie powinni mieć problemów z stwarzaniem sobie sytuacji w spotkaniu z Barceloną , która ma duże problemy w pomocy i defensywie.
W ostatnim czasie Cavani jest w bardzo dobrej formie. W Ligue 1 w ostatnich pięciu meczach strzelił 6 bramek.
Jeżeli chodzi o drugiego z zawodników , którego dotyczy zakład ,to Luis Suarez w tym sezonie strzelił 25 bramek w 32 meczach z czego 4 w 6 meczach Ligi Mistrzów.W ostatnim czasie napastnik Barcelony prezentuje wyborną formę.Strzelał bramki w czterech ostatnich meczach ligowych po 2 z Deportivo Alaves i UD Las Palmas oraz po bramce z Betisem i Eibarem. Trafił również do siatki w obu meczach Pucharu Króla z Atletico co daje mu świetną serie 6 meczy z rzędu z bramką.
Za tym typem przemawiają również problemy Barcelony w linii pomocy. Absencja Iniesty , słaba gra D. Suareza ,Andre Gomesa wymusiła na Messim cofnięcie się do pomocy i przejęcie przynajmniej w części odpowiedzialności za kreację gry ofensywnej zespołu co sprawia,że odpowiedzialność za strzelanie bramek w jeszcze większym stopniu niż dotychczas spada na Suareza . Jeżeli chodzi o drugiego z kolegów Suareza z tercetu MSN to w tym sezonie Neymar ma wyraźne problemy z strzelaniem bramek za to świetnie dogrywa do kolegów . Jak do tej pory zaliczył 17 asyst w 28 meczach.
Jeżeli chodzi o sam mecz spodziewam się BTS-u i conajmniej 2-3 bramek.
Podsumowując uważam , że kurs 6,5 na to zdarzenie to dość duże value.
W tej chwili gra ofensywna obu zespołów opiera się przede wszystkim na zawodnikach , których zakład dotyczy.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie PSG-Barcelona
Typ: x
Kurs 3.50
Buk

Analiza: Już jutro powraca Liga Mistrzów , na przeciwko siebie na stadionie w Paryżu staną drużyny PSG oraz Barcelony. Goście są zespołem który moim zdaniem ostatnio jest w lepszej dyspozycji i to oni moim jak i bukmacherów zdaniem są faworytem do awansu do kolejnej rundy tych rozgrywek, PSG nawet na swoim stadionie wygrywac wygrywa,ale jakoś mnie nie przekonuję , będzie to spotkanie moim zdaniem niezwykle ciekawe w którym bramki paść powinny po obu stronach, nie przez przypadek obie ekipy są wiceliderami w swoich ligach , obie ekipy grają ofensywnie , strzelają sporo bramek, ogólnie spotkania pomiędzy tymi dwiema ekipami w ostatnich latach praktycznie zawsze obfitowały w bramki, nie sądzę żeby tutaj było inaczej bowiem możliwe że jest to dla obu ekip jedyna szansa na jakieś wartościowe trofeum w tym roku bowiem w obu tych przypadkach o tytuł mistrza kraju może być niezwykle ciężko, na ten mecz mam kilka ciekawych typów, postawiłbym na wygrana przyjezdnych, na to iż oba zespoły zdobędą co najmniej po jednej bramce, oraz na przedział bramek 3-4 myślę że z takimi ofensywami obie ekipy nie będą się tutaj broniły a postarają się grać do przodu, liczę tutaj w tej kwestii bardziej na gości bowiem dla PSG strata bramki na swoim stadionie może być tragiczna w skutkach.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Co do Arsenalu, to jak nie teraz to kiedy? Jak dla mnie to ostatnia szansa Wengera na jakiś dobry wynik, bo jeśli ma trochę honoru, to po kolejnym nieudanym sezonie powinien zrezygnować ze stanowiska lub zakończyć karierę. Nikt go z tego klubu nie zwolni ze względu na jego pozycję w Arsenalu, no chyba że wypadną poza czwórkę w lidze ;) Bayern wygląda źle, kreacja kuleje a to właśnie atak pozycyjny jest ich najmocniejszą stroną. Lewy robi swoje, ale Muller jest chyba w najgorszej formie w swojej karierze. Zawsze jest groźny Robben i to właśnie zatrzymanie tego gracza będzie kluczem do sukcesu w tym dwumeczu, bo kiedy drużyna nie ma formy, to własnie na tego typu piłkarzach opiera się grę.
Jeśli chodzi o Arsenal, to zalicza on ostatnio wtopy, ale często razi nieskutecznością. Nie jest to tak, że nie mają swoich sytuacji. Nawet z Chelsea mieli swoje okazje i kto wie, jakby ten mecz się potoczył, gdyby na początku strzelili gola lub sędzia prawidłowo nie uznał gola Alonso. Według mnie między obiema ekipami nie ma wcale takiej różnicy, jeśli chodzi potencjał piłkarski. Fakt, Bayern ma Lewego, ale jeśli chodzi o środek to już mniej więcej poziom jest porównywalny, bo nikt mi nie powie, że taki Thiago jest lepszy od Ozila. Wiadomo, że Bayern jest bardziej ograny na wysokim poziomie, ale ja osobiście wierzę w awans Arsenalu, jeśli tylko nie zje ich presja, chociaż oni tu nic nie muszą i jeśli odpadną, to nie będzie specjalnych pretensji, bo to w ostatnich latach stało się normą ;)
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Na ten tydzień singlowo kilka zdarzeń. Myślę, że niektóre nawet ciekawe.
PSG - Barcelona
Barcelona - remis zwrot @ 1,57 Bet365 ⛔ 0-4, demolka totalna
Na początek ,,odgrzewany kotlet&#39;&#39; - szczerze to już mnie nudzą te mecze. Co roku mówi się o tym, że PSG w końcu się postawi i wygra a co ważniejsze awansuje (bo zwycięstwa się tam zdarzały)...a wychodzi potem jak zawsze. Obie ekipy w formie - nie powiedziałbym koncertowej. Barcelona nie jest tą samą drużyną co chociażby rok temu, PSG w swojej lidze ustępuje nawet Monako i ostatnio wygrywa, ale nie przekonuje (Monako swoją drogą może być czarnym koniem tej edycji LM). Za Paryżanami przemawia gra na własnym stadionie...i w sumie nie widzę wielu ważnych argumentów. Uważam, że Barcelona tego meczu nie przegra - ma na pewno w pamięci rywalizację z PSG, w której przegrała 3-2 bodaj w Paryżu. Wszyscy z podstawy są zdrowi (mówię tutaj o takim podstawowym trzonie z Messim, Suarezem, Neymarem, Rakiticem, Iniesta wraca), osobiście nie cenię też za wysoko defensywy PSG (może to subiektywne odczucie), uważam, że w tym meczu raczej niespodzianki nie będzie, nie czuję jej w każdym razie w tym meczu.
Benfika - BVB
Powyżej 2,5 goli @ 1,92 Unibet ⛔ Aubameyang mógł sam wyrobić limit, zrobił z siebie klauna 1-0
Tutaj idę z kolei w bramki. Ogólnie w tej fazie lepiej nie kombinować z golami (zachowawczy styl gry obu ekip, raczej szachy), ale wydaje mi się, że defensywa zarówno Benfiki jak i przede wszystkim BVB sprawi kilka okazji strzeleckich. Benfika u siebie mocna, Borussia na pewno będzie chciała strzelić - wiadomo, że porażka do zera a nawet bezbramkowy remis w tej fazie jest godny pożałowania. Liczę na otwarty mecz i mam nadzieję, że żywy futbol wygra tu z kunktatorstwem, chociaż tego meczu obawiam się najbardziej.
Arsenal - Bayern
Arsenal strzeli @ 1,55 Unibet ✅ słodko gorzki gol, Arsenal stary a mecz faktycznie cholernie przykry...
Jako kibic Arsenalu jestem w stanie powiedzieć jedno - to będzie zapewne cholernie przykry mecz do oglądania. Wiadomo, drużyna co roku inna a jak przychodzi 1/8 to...no właśnie - coś ulatuje. Tutaj jednak kurs na jednego gola Kanonierów wygląda dla mnie lepiej niż na wygraną Bawarczyków. Bayern w zadyszce (do której raczej nie przyzwyczaja), Arsenal w tym okresie w sezonie gra zazwyczaj słabo (co akurat jest już tradycją), tutaj jednak chodzi tylko i wyłącznie o jednego gola...Osobistości takie jak Sanchez czy też nawet Giroud są w stanie zdobyć tę bramkę po jednej jedynej akcji. Wiadomo, że ważne będzie tu wywiezienie dobrego wyniku, ale aby był dobry - trzeba strzelić. Bayern nie jest takim monolitem jak chociażby jakiś czas temu, zwłaszcza w obronie i czuję tutaj szansę dla Londyńczyków, którzy muszą zrobić wszystko, aby nastawić się na grę z kontry (dyktowanie tempa w tym meczu byłoby samobójstwem).
Real - Napoli
Real @ 1,55 Bet365 ✅ Napoli próbowało, ale tu raczej też po zawodach, obrona za słaba na LM
Tutaj chyba nie ma się nad czym rozpisywać. Wiele osób widzi w Napoli szansę na awans nawet...Ja bym bardziej celował w ich gola na Bernabeu (o ile miałbym grać w ich stronę). Real to jednak Real...A Neapol nie potrafi się bronić. Owszem, mają bardzo fajną paczkę z przodu (chociaż teraz trochę przetrzebioną i powiedziałbym ,,liliputową&#39;&#39; - nie traktuję poważnie Gabbiadiniego, nie wiem czy zagra Milik), z tyłu jednak zespół ten wydaje się być jak najbardziej do nadszarpnięcia (rzadko zachowuje czyste konto). Nie spodziewałbym się tutaj kanonady - to akurat dla mnie raczej mecz na under (chyba, że Neapol dostanie wstrząsu i zobaczymy coś w stylu 3-0, ale nie lekceważyłbym ich aż tak). Liczę na 1-0 czy też 2-0 co na pewno zadowoli Królewskich, którzy wyjdą z założeniem nie stracenia gola i zdobycia jakiegokolwiek.
 
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
  • Bayern - Arsenal X2 @2.62 ⛔ No niestety, ale tak miernego Arsenalu to się nie spodziewałem... 5-1

Piękny kursik i aż szkoda nie spróbować. Nie ma co się oszukiwać, ale Bayern jest kompletnie bez formy. Grają bo grają, męczą się z leszczami i jakimś cudem udaje im się wcisnąć te gole. Z drugiej strony Arsenal, który też jakoś szczególnie nie zachwyca, ale tutaj nawet nie ma co porównywać ligi angielskiej do tej śmiesznej niemieckiej, w której tak żenujący Bayern jest cały czas na pierwszym miejscu z przewagą SIEDMIU punktów :-| Arsenal ma jakiegoś pecha do tych losowań w lidze mistrzów, bo na Bayern trafiają po raz 4 w ciągu ostatnich 5 sezonów i jakby tak popatrzeć na ich mecze na Allianz Arena to ich bilans wynosi: 1-1-1, czyli można powiedzieć, że nie tak źle. Gdyby Bayern był w formie to nawet nie brałbym pod uwagę tego typu, ale patrząc na te męczarnie od jakiegoś czasu to myślę, że spokojnie można spróbować. Grane w b563
W becie dali jeszcze bonusik na ten mecz z darmowym zakładem live - https://extra.bet365.com/promotions/pl/soccer/champions-league-in-play-bet-offer
Więc będzie można fajnie sobie pograć, ogólnie kusi ten kursik 7.50 na Arsenal ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom