>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [14 - 15 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Juve-Porto
Typ: 1/1
Kurs 2.6
Buk bet 365
Analiza: Rewanżowe spotkanie piłkarskiej Ligi Mistrzów w którym Juventus Turyn na swoim stadionie podejmował będzie drużynę FC Porto, gospodarze już po pierwszym spotkaniu rozegranym w Portugalii mocno przybliżyli się do awansu do kolejnej rundy wygrali tam 0:2 i byli zespołem zdecydowanie lepszym, szczególnie wtedy gdy drugą żółtą a w konsekwencji czerwoną kartkę dostał Lewy obrońca gospodarzy Telles, gospodarze nie przegrali ani jednego spotkania na swoim stadionie od lipca poprzedniego roku (razem 24) , natomiast Porto na wyjazdach radzi sobie różnie potrafi wygrać wysoko ,ale czasem traciło punkty ze znacznie słabszym do siebie rywalem, moim zdaniem tutaj gościom będzie bardzo trudno cokolwiek ugrać, nie wierze bowiem iż tak doświadczona drużyna jak Juventus bedzie manewrowała składem w tak ważnym spotkaniu pomimo bardzo dobrego wyniku w 1 spotkaniu, po prostu Juventus jest tutaj faworytem i moim zdaniem taki kurs można spokojnie pograć, liczę również na jakieś bramki w tym meczu , myślę że gospodarze , którzy u siebie strzelać potrafią tutaj równeż nie zawiodą , mój typ to wynik 2:zero: lub 2:1 po 90 minutach tej rywalizacji, zależy wszystko od tego jaką skutecznością popisze się druzyna przyjezdnych.
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ktos mi powie kto bedzie sedziowal w jutrzejszych spotkaniach? Od razu bym tez poprosil o linka do statystyk tych arbitrow ????
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Ekspertów! Zaraz uderzam na robotę, ale zdążę jeszcze coś skrobnąć ;)
Dzisiaj kolejne mecze rewanżowe i kolejna szansa na ogranie buka ;) W meczu Juve emocje raczej będą piknikowe z racji wyniku pierwszego spotkania, aczkolwiek i tak skłaniam się w stronę gospodarzy. Jednak nie to spotkanie przykuło moją uwagę. Swój wzrok kieruje na mecz Leicester-Sevilla. 2:1 dla Hiszpanów w pierwszym meczu zwiastuje spore emocje. Nie wierzę, że Lisy nie ruszą do przodu. Widać, że po odprawieniu &quot;Ojca sukcesów&quot; poprzedniego sezonu, a więc Ranieriego ekipa z King Power gra inaczej, a co najważniejsze skuteczniej. Nie będę tutaj bawił się w typowanie wyniku chociaż stawiam na awans podopiecznych Sampaoliego, to widzę tutaj przewagę Leicester i grę z kontry Sevilli. Jakie wnioski? A no takie, że Lisy z racji tego, że będą przeważać będą często gościć pod bramką Rico. A jeśli tak będzie to nie może zabraknąć KORKÓW ;) Leicester u siebie nabija sporą ilość kornerów. W pierwszym meczu nabili tylko 2, ale jak wyglądało tamto spotkanie chyba nie trzeba mówić. Mega przewaga Sevilli. dzisiaj na pewno tak nie będzie. Ostatnie mecze u siebie Lisów i ich zdobycze kornerowe: 10,7,5,10. Widać, że chłopaki z King Power znają sie na robocie, jeśli chodzi o rożne.
Reasumując. Wynik pierwszego spotkania, własny stadion, zwyżkowa forma gwarantują często wędrującą piłkę w pole karne Sevillistas, Tak to widzę
Leicester over 5.5 korków --&gt; 2.17 Unibet
 
maciuniuniu 180

maciuniuniu

Użytkownik
Ja bym poszedł dziś w kartki w meczu Leicester - Sevilla.
Kursy i owszem nie powalają, bo całoroczny oferuje ov. 4,5 kartki po @1.66. ✅ Alternatywnie ov. 5 azjan po @2. ✅
Mecz może wyglądać różnie. Scenariuszy jest kilka, ale chyba przyznacie, że żaden z Was nie postawi tu na szachy czy coś w tym stylu.
Leicester od początku rzuca się w celu odrabiania strat i już jedna bramka stawia ich w komfortowej sytuacji. Zakładając, że jest 1-0 dla Lisów, rzuca się Sevilla, tamci się bronią, są kontry, faule co równa się kartkom. Inny scenariusz, Lisy atakują, jest kontra, której nie udało się powstrzymać, jest 0-1. Vardy i ekipa muszą ukłuć dwa razy żeby myśleć chociaż o dogrywce. Rzucają się że zdwojoną siłą, nie mogąc pozwolić sobie na kolejne kontry, które już będzie trzeba powstrzymać za wszelką cenę, bo 0-2 już ich na 99% wyrzuca za burtę.
Innym scenariuszem może być długo utrzymujący się bezbramkowy remis. Wg mnie walka i tak będzie do końca, bo jeden farfocel może wyeliminować którąś z drużyn.
Sędzia też wydaje się sprzyjający overowi, także myślę, że typ spokojnie do pobrania.
Powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
player1st 229

player1st

Użytkownik
Leicester u siebie nabija sporą ilość kornerów. W pierwszym meczu nabili tylko 2, ale jak wyglądało tamto spotkanie chyba nie trzeba mówić. Mega przewaga Sevilli. dzisiaj na pewno tak nie będzie. Ostatnie mecze u siebie Lisów i ich zdobycze kornerowe: 10,7,5,10.

Leicester over 5.5 korków --&gt; 2.17 Unibet
Co do typu się zgadzam tylko małe sprostowanie. W pierwszym spotkaniu było 8-1 jeśli chodzi o rzuty różne. Sam pobiore over 10,5 po @1,86 Betsson . Z tym typowaniem na różne konkretnej drużyny już nie raz się naciąłem. Więc nie ważne kto ważne byle padały.
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Leicester - Sevilla
Jak widać po powyższych postach, zdecydowanie ten mecz przykuwa większą uwagę i nic w tym dziwnego bo tutaj tak naprawdę możliwy jest jeszcze każdy scenariusz. Co do meczu Juve to wydaje mi się że już po herbacie, ale też wystawianie kursu 1.01 na ich awans ociera się o śmieszność. Jednak do rzeczy. Kilka osób pisało już, że Leicester mimo porażki w pierwszym spotkaniu wcale nie musi od początku się otwierać bo wystarczy 1-0. I ja zdecydowanie się z tym zgadzam. Mają 90 minut na strzelenie tej bramki, pod warunkiem jednak że zachowają czyste konto i myślę że głównie na tym będą skupieni. Anglicy mają szybkich piłkarzy i według mnie na kontrach oprą swoją taktykę, wcale nie będą musieli grać bajecznie w ofensywie. W mistrzowskim sezonie wygrali masę spotkań w ten sposób i myślę że dzisiaj zagrają w ten sposób.
Sevilla co raczej zrozumiałe też nie będzie forsowała moim zdaniem bo wynik z pierwszego meczy, choć niebezpieczny to jednak daje im awans i Sampaoli z pewnością ma tego świadomość. Myślę zatem, że będzie to mecz zacięty aczkolwiek z niewielką liczbą stuprocentowych okazji. Do tego z ostatnich 8 spotkań Sevilli, 6 kończyło się wynikiem underowym. Myślę, że dziś będzie podobnie. Do otwartego spotkania doprowadzić mogłaby jedynie szybka bramka strzelona przez Hiszpanów, czego raczej się nie spodziewam. Dlatego dla mnie
under 2.5 gola
2.11
bah
e: 2-0, pozdrawiam tych którzy postawili awans Sevilli po 1.25
I tak za bardzo niewielką stawkę :
Dokładny wynik - 1:0
11.5
fortuna
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Leicester - Sevilla
Sevilla przylatuje do Leicester po zwycięstwie u siebie 2:1, więc sprawa awansu jest cały czas otwarta, czyli żadnemu z zespołów motywacji na pewno nie zabraknie. Lisy grają u siebie i żeby myśleć o przejściu do kolejnej rundy muszą strzelić przynajmniej jednego gola. Gigantyczny kryzys formy powoli odchodzi w niepamięć, a że jest to drużyna całkiem bramkostrzelna, o tego jednego gola na pewno bym się nie martwił. Sevilla powinna również odpowiedzieć golem, a to że na dzisiejszym meczu są mocno skupieni, widać było w ich ostatnim meczu ligowym, gdzie pomimo bycia zdecydowanym faworytem jedynie zremisowali, myślami byli już prawdopodobnie w Leicester. Na początku myślałem nad zagraniem na ogólną liczbę bramek, ale stwierdziłem, że ciężko przewidzieć jak ten mecz się potoczy i w którym momencie Leicester uda się przebić przez mur i strzelić pierwszego gola, dlatego decyduję się na bramki obu drużyn.
Obie strzelą?
TAK
Kurs: 1.55
Expekt
 
pstrag 102

pstrag

Użytkownik
Na dzisiaj dubelek:
Juventus win @ 1,70 ✅
Leicester - Sevilla BTS @ 1,57⛔

bet365

W Turynie mecz jest raczej przesądzony. Juve u siebie po prostu miażdży wszystkich. Co prawda mają 2 bramkową zaliczkę i mogą sobie zagrać na lekkim luzie ale nie zmienia to faktu że to jest liga mistrzów i nie ma tutaj odpuszczania. Skoro Porto u siebie nie potrafiło strzelić im gola to tutaj na wyjeździe tym bardziej nie spowiedziałbym się cudów. Dodatkowo:
Wynik + obie strzelą: Juve + Nie @ 2.62 b365 ✅✅✅

Co do drugiego meczu to nic tu jeszcze nie jest pewne. Sevilla przyjeżdża z korzystnym dla siebie rezultatem ale czy będą bronić tego wyniku ? Z pewnością poszukają tutaj jakiejś bramki. Z kolei o bramkę gospodarzy jestem spokojny. Muszą gonić wynik, to ich historyczna gra w lidze mistrzów, będzie ogromna mobilizacja.
Dla zabawy zagram sobie jeszcze dokładny wynik, chodzi mi po głowie dogrywka w tym meczu ????
Dokładny wynik: 2:1 @ 11 b365⛔ ten karny...
A to już na wariata, ale dlaczego nie ?
Sposób kwalifikacji: Leicester City penalties @ 41 Unibet⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
W tych meczach to po za Juve w drugim meczu wszystko jest możliwe gdyby ja miał coś grać to zagrałbym tak.
JUventus:porto over 1,5,Kurs:1,33
Leister:Sevilla typ:BTS&lt;tak&gt;,Kurs:1,57
A oba te mecze pograłbym grubo ponieważ uważam że w tych meczach padną bramki może nie tyle co w meczu City;MOnaco ale myślę że to będą dobre widowiska. Porto musi odrobiać straty więc musi się otworzyć podobnie Lisy co sprawia że ofensywnie uspsobione zespoły powinny strzelić bramki.
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna liga mistrzów
Data godzina: 14.03 20:45
Spotkanie: leicester - Sevilla
Typ: leicester
Kurs: 3.30
Buk: bet365
Analiza:
Po pierwszych meczach 1/8 walka w tej parze zapowiada sie najbardziej zazarta, bowiem w pozostałych meczach zawsze wygrywano conajmniej dwoma golami. W Hiszpanii bylo podobnie i tez zanosiło sie na bezpieczne dwu bramkowee zwycięstwo gospodarzy, ale trafienie Vardy&#39;ego nadało kolorytu w tej parze. Dziś gospodarzom starcza skromne 1-0 do awansu. Wogole dla lisów ten sezon to jakas sinusoida. Zamiast gry o obrone tytułu, ba nawet o walce o europejskie puchary nie moze byc mowy, bo tak naprawdę lisy dopiero po odejściu Ranieriego wygrali dwa mecze z rzedu i wkoncu wygrzebali sie ze strefy spadkowej. To byłoby wydarzenie bez precedensu, gdyby mistrz w kolejnym sezonie spadł z ligi. Co innego Liga Mistrzów. Tu przeszli jak burza. Nawet porażka w Porto 0-5 w ostatniej kolejce nie popsuje swietnemu debiutu w tych rozgrywkach, bo wtedy akurat grały rezerwy, a porto musiało wygrać by awansować. W zespole lisów wciąż drzemie spory potencjał, ostatnio wkoncu obudził sie Mahrez, znow przypomniał sobie Vardy jak strzelać bramki. Angielskie zespoły nie zwykły przegrywac u siebie - tej reguly trzymaja się tez piłkarze Leicester, ktorzy u siebie pokonali Porto i Kopenhage po 1-0 oraz Brugge 2-1. Ogólnie bilans lisów u siebie jest dobry, bo jak przegrywali to z Chelsea, Man utd czy Evertonem. Jedynie sensacja można nazwać porażkę z West brom. Bolączka leicester sa wyjazdy, a w Hiszpanii mimo porazki należy nazwać ten wynik całkiem korzystnym i sprawa awansu wydaje sie otwarta. Sevilla jest pozytywnym zaskoczeniem w Historii i długo utrzymywala ścisły kontakt z Barceloną i Realem, ale ostatnio juz ich gra zaczyna szwankowac i zanotowali tylko dwa remisy z beniaminkami z Alaves i Leganes co moze za chwilę oznaczać koniec marzeń o mistrzostwie, bo w niedzielę wyjazd do Madrytu na mecz z Atletico. Możliwe ze to jest właśnie początek kryzysu Sevilli, która do tego czasu zachwycała i wygrywała. Moim zdaniem lisy to wykorzystaja i zamelduja się w ćwierćfinale ligi mistrzów
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP

Monaco - Man.City​


Pierwsze spotkanie to prawdziwy rollercoaster i tu powinno być podobnie. Po tym co drużyny zaserwowały nam w Manchesterze jestem zniecierpliwiony żeby obejrzeć to spotkanie. Nie wierzę by Monaco na swoim terenie wyszło jako przeciwieństwo z ostatniego meczu. To będzie walka na 100% od samego początku. Tym bardziej, że brakuje naszego asa w defensywie. Przecież najlepszą obroną jest atak!!! A Monaco ma czym atakować... z kolei defensywa City to temat wszystkim znany. I nie, moje oczy nie są zwrócone ku Falcao. Stary lis to stary lis ale Mbappe to o wiele ciekawszy przypadek. Przez niektórych nazywany nowym Henry. Technika jest, jaja są, kompleksów brak. Idę w gola tego młodzieńca.

Mbappe gol @2.40 bet365 ✅✅ 8 minuta, ładnie młody
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Leicester - Sevilla
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,57
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Dziś na spokojnie, kurs nie za duży ale wydaje się w miarę pewny, obie ekipy potrafią zagrać ofensywny futbol ale również i potrafią zagrać słabo z tyłu.
W pierwszym meczu padł wynik 2:1 dla Sevilli a więc dwu mecz nierozstrzygnięty, Leicester musi atakować by odrobić 1 bramkową stratę, oczywiście jeśli straci gola muszą tych goli zdobyć co najmniej 2.
Jeśli chodzi o Leicester, to po zwolnieniu trenera C. Ranieriego odżyli, grają dużo lepiej, są bardziej zaangażowani co pokazują ostatnie wyniki, 3:1 zwycięstwo z Hull City oraz 3:1 zwycięstwo nad Liverpoolem.
Dzisiaj niepewny występu jest bramkarz gospodarzy K. Schmeichel oraz M. Wague a z powodu urazu wykluczony jest występ N. Mendy. Oczywiście jeśli chodzi o te 3 braki to jedyne zmartwienie to bramkarz podstawowy.
Jeśli chodzi o gości dzisiejszego spotkania to ostatnie dosyć niespodziewane 2 remisy w lidze bardzo ich oddaliły o walkę o mistrza. 1:1 z Leganes oraz 1:1 z Alaves. Co prawda ostatni remis z Leganes może troszkę usprawiedliwić brakiem kilku kluczowych graczy, którzy odpoczywali właśnie przed starciem w lidze mistrzów.
Dziś u gości niepewny występu jest C. Fernandez a z powodu kontuzji wykluczeni są L. Vietto oraz D. Carrico jednakże nie są to na tyle poważne osłabienia by ekipę gości martwiło.
Dzisiaj stawiam na to, że obie drużyny strzelą minimum po golu. Nie mam pojęcia kto wygra, jeszcze 2 tygodnie temu stawiał bym zdecydowanie na ekipę gości, lecz ostatnio gospodarze odżyli i nie są wcale na straconej pozycji.Bardzo ciekawy mecz nam się szykuje.
Powodzenia.
 
florek91 0

florek91

Użytkownik
Gdyby ktoś miał info na temat składu Juve to bardzo prosze o szybkie info ???? mam nadzieję, że nie odpuszczą tego meczu bo przewaga z pierwszego meczu nie jest zbyt wielka...
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Gdyby ktoś miał info na temat składu Juve to bardzo prosze o szybkie info ???? mam nadzieję, że nie odpuszczą tego meczu bo przewaga z pierwszego meczu nie jest zbyt wielka...
Najlepiej poczekać do oficjalnych składów, które pojawiają się mniej więcej na godzinę przed meczem.
Za SoccerVista i UEFA.com:
Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Alex Sandro; Marchisio, Khedira; Cuadrado, Dybala, Mandžukić; Higuaín.
Warto zaznaczyć, że to są PRZYPUSZCZALNE składy, które w rzeczywistości mogą się trochę różnić. Jak chcesz coś grać florek91 to tak jak pisałem wyżej, proponuję wstrzymać się do oficjalek.

Juventus - Porto
Juve zrobiło dobrą zaliczkę w pierwszym meczu i dziś właściwie pozostaje im dowieźć korzystny rezultat z dwumeczu do końcowego gwizdka. Jak wiemy, Juve lubi grać trochę minimalistycznie - strzeli gola lub dwa i potem spokojnie prowadzi grę, nie forsuje tempa, stara się dowieźć wynik do końca. I dzisiaj w sumie spodziewam się podobnego scenariusza. Juve może ale to Porto musi się otworzyć i zaatakować jeśli mają nadzieję powalczyć z mistrzem Włoch. Z kolei odkrycie się przez &quot;Smoki&quot; sprawi, że otworzą się wolne korytarze dla podopiecznych Allegriego, którzy będą chcieli to skrzętnie wykorzystać i odpowiedzieć jakąś kontrą. Z drugiej strony przy potencjale ofensywnym Porto na pewno mogą im zagrozić natomiast moim zdaniem to Juve wygra tu 1:0, moooooże 2:0 ale prędzej skłaniałbym się ku tej pierwszej opcji. Tutaj dochodzi fakt, że Juve na swoim podwórku jest powtornie mocne o czym może świadczyć fakt, że notują passę 13 kolejnych zwycięstw przed własną publicznością. W tych potyczkach odprawili m.in. Romę (1:0), Lazio (2:0), 2x Milan (2x 2:1), Inter (1:0) czy Napoli (3:1). To pokazuje jaką twierdzą jest stadion Juventusu i moim zdaniem dzisiejsze spotkanie zakończy się podobnie czyli zwycięstwem gospodarzy. Dodatkowo wrzucam łamańca, które ostatnio całkiem nieźle mi siadają. Z resztą, Juve i Chelsea to moje ulubione ekipy do gry X/1. Wczoraj łamaniec w meczu Chelsea - MU siadł więc dzisiaj również próbuję ???? Powodzenia!
Juventus @ 1,72 ✅
Do przerwy/wynik końcowy X/1 @ 4,40 ⛔

Uni
 
michal99652 64

michal99652

Użytkownik
Gdyby ktoś miał info na temat składu Juve to bardzo prosze o szybkie info ???? mam nadzieję, że nie odpuszczą tego meczu bo przewaga z pierwszego meczu nie jest zbyt wielka...
Za SoccerVista i UEFA.com:
Buffon; Lichtsteiner, Barzagli, Bonucci, Alex Sandro; Marchisio, Khedira; Cuadrado, Dybala, Mandžukić; Higuaín.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Kursy na Leicester spadają z minuty na minutę. Czyżby masówka ? Myślę, że ta masówka nie wejdzie. Każdy zaczął upatrywać tutaj jakiejś wielkiej niespodzianki, ale nie zapominajmy, że tak czysto sportowo to Sevilla bije Leicester i w 1 meczu przeważała, a po 2 meczach Leicester też nie można za wiele powiedzieć. Sam też oczywiście skontrowałem bo ryzyko jest, ale za większą kasę bym nie wchodził w Leicester. Osobiście gram remis.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom