>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [14 - 15 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
masala7 24,4K

masala7

Użytkownik

Monaco - Man.City​


Pierwsze spotkanie to prawdziwy rollercoaster i tu powinno być podobnie. Po tym co drużyny zaserwowały nam w Manchesterze jestem zniecierpliwiony żeby obejrzeć to spotkanie. Nie wierzę by Monaco na swoim terenie wyszło jako przeciwieństwo z ostatniego meczu. To będzie walka na 100% od samego początku. Tym bardziej, że brakuje naszego asa w defensywie. Przecież najlepszą obroną jest atak!!! A Monaco ma czym atakować... z kolei defensywa City to temat wszystkim znany. I nie, moje oczy nie są zwrócone ku Falcao. Stary lis to stary lis ale Mbappe to o wiele ciekawszy przypadek. Przez niektórych nazywany nowym Henry. Technika jest, jaja są, kompleksów brak. Idę w gola tego młodzieńca.

Mbappe gol @2.40 bet365

Popieram typ w 100%. Gość jest niesamowity. Od lutego strzelił 10 bramek (7 w L1, 2 w PUF i jedną w pierwszym meczu z City).
W Fortunie gol @ 2,6
Do tego proponuje szalone 2+ @ 8,0 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Monaco - Manchester City
Typ: powyżej 3.5 gola ✅
Kurs: 2.02
Typ: 1 ✅
Kurs: 2.62
buk: Unibet
Wynik:
Pierwszy mecz był prawdziwym popisem gry ofensywnej obu zespołów i wydaje się, że w drugim możemy zobaczyć podobną grę, bo obie drużyny mają znakomitych graczy ofensywnych i bardzo niestabilną obronę. Gracze Monaco pomimo sporej przewagi rywala mają realne szanse na awans do ćwierćfinału przy dyspozycji jaką w tym sezonie prezentuje. Jednak do tego awansu potrzebują dwóch goli i myślę, że są w stanie tego dokonać. Monaco w tym sezonie prezentuje cały czas stabilną formę, które przenosi się na bardzo dobre wyniki. Do tego ma niezły domowy bilans z drużynami angielskimi, drużyna wygrała cztery spotkania, dwa zremisowała i dwa przegrała. Szkoda, że w tym spotkaniu nie zobaczymy Glika, który trzyma dobry poziom w grze defensywnej gospodarzy. Drużyna Guardioli notowała ostatnio różne wyniki: od 5:1 z Huddersfield do 0:0 ze Stoke w lidze u siebie jednak od czasu dotkliwej porażki z Evertonem na wyjeździe 0:4 zespół zaczął grać lepiej. W dobrej formie są Aguero, Silva czy Sterling, coraz lepiej prezentuje się też Sane. Liczę na kolejne świetne widowisko w tej edycji LM. Mam nadzieje, że to dopiero początek szalonych spotkań, a piłkarze dziś zwiastują nam kolejne piłkarskie show.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Popieram typ w 100%. Gość jest niesamowity. Od lutego strzelił 10 bramek (7 w L1, 2 w PUF i jedną w pierwszym meczu z City).
W Fortunie gol @ 2,6
Do tego proponuje szalone 2+ @ 8,0 Fortuna
Dodatkowo nie wiadomo co z Falcao a więc obowiązek ofensywny spada na młodzieńca.

http://www.espn.co.uk/football/as-monaco/story/3082831/radamel-falcao-in-monaco-squad-to-face-man-city-but-may-not-start

Atletico - Bayer​


Gospodarze zaliczyli fantastyczny wynik w pierwszym meczu i na dobrą sprawę nie muszą nic. 4 gole na wyjeździe i przewaga dwóch przed rewanżem to niesamowity wyczyn. Szczególnie zaskakujący zważywszy na to, że Atletico do wyjazdów w LM podchodzi bardzo underowo. W związku z tym nie muszą zbyt wiele i szczerze powiedziawszy myślę, że postawią na to co robią najlepiej. Mianowicie defensywę. Nie ma co się zbędnie eksploatować kiedy sytuacja w kraju jest dość nieciekawa. Nawet jeśli Bayer strzeli gola to jest baaardzo bezpiecznie. Goście pewnie będą chcieli powalczyć ale widzę to bardziej jako marzeniowo-życzeniowe nastawienie. Wszyscy wiemy jak ciężko przedrzeć się przez zasieki Atletico. Idę w tym meczu w under i jedyne zagrożenie typu to chęć zaspokojenia kibiców.

Under 2.5 gola @2.07 bet365✅✅ LM znowu drukarnia dolarów. Widzimy się jutro w LE!!

PS. Gratuluję zarobionym na Lester. Nawet jako fan angielskiej piłki spodziewałem się awansu Sevilli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Obstaw Ligę Mistrzów live bez ryzyka w Expekt
Wnieś pojedynczy, przedmeczowy zakład na spotkanie Ligi Mistrzów (min. stawka 40 zł, min. kurs 1,50) w Expekt, a następnie postaw zakład live na jeden z meczów Champions League z tego samego dnia.
Jeśli Twój zakład live okaże się nietrafiony, zwrócimy Ci stawkę (do 40 zł).
Zobacz co Roman Kołtoń ma do powiedzenia na temat dzisiejszych spotkań:
https://www.youtube.com/watch?v=g6OALQtwMT8
 
L 7

ludwiczek2

Użytkownik
Jak mozecie to podajcie ktos dzis sedziuje spotkania oraz jakie sa ich statystyki co do kartek, wczoraj polowicznie sie sprawdzilo, w spotkaniu juve byl remis rowno 5 kartek.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
ATM-LEV
under 25,5 fauli @1.75 UNIBET ✅✅✅ 15

Widzę niezłą pułapkę buki zakładają na overy czy bts. . .
Atlético popełnia stosunkowo niewiele fauli,póki co w LM na 7 spotkań 61, co daje mniej niż 10/mecz.Leverkusen co prawda zawyża staty faulujac średnio 13/mecz.W pierwszym spotkaniu było 23faule, gdzie wydaje się waga spotkania była znacznie wyższa niż dziś.Sędzia Sergey Karasev, sędziował kilka spotkań LM i też nie przekroczył tej linii.Póki co,w 1/8LM tylko w 2 meczach zostały przekroczone te linie(BAR-PSG-wiadomo, oraz DOR-BEN)
Wiemy jak minimalistycznie gra ATM, większość spotkań 1-0, wiec czuje klepanie piłki przez 1,5h gry.Może jakieś 0-1 dla Leverkusen, co by buki się cieszyły. . .
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 7

ludwiczek2

Użytkownik
dzieki, dalem reputke, stawiam ze dzis bedzie w meczu atletico mniej niz 4,5 kartki kurs 1,86, natomiast w meczu city powyzej 5,5 kurs 1,58
ako: 2,96
Polecam zagrac, wczoraj weszlo, dzis moze bedzie podobnie ????
 
milosz454 17

milosz454

Użytkownik
dzieki, dalem reputke, stawiam ze dzis bedzie w meczu atletico mniej niz 4,5 kartki kurs 1,86, natomiast w meczu city powyzej 5,5 kurs 1,58
ako: 2,96
Polecam zagrac, wczoraj weszlo, dzis moze bedzie podobnie ????
Dyscyplina Piłka nożna LM
Godz: 20:45
Spotkanie Monaco-City
Typ: over 5.5 kartki
Kurs 1.72
Buk Bet365

Jak kolega wyżej świetny kurs na Kartki w meczu Monaco. Sędzia Gianluca Rocchi lubi dawać kartki ostatnie pięć spotkań prowadzonych przez niego to odpowiednia 5,7,3,6,8 kartek w tym takie mecze jak Juventus vs. Napoli. W pierwszym meczu chłopaki nabili 10 kartek. Dzisiaj nikt raczej nie będzie cofał nogi jest o co walczyć. Drużyny raczej z lepszą ofensywa niż defensywa co będzie powodować dużo sytuacji do zdobycia kartki. Ponad to emocje jak i opóźnianie gry na pewno dadzą parę kartek. Przy tym kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
pablo_89 1,4K

pablo_89

Użytkownik
Na Totomix nagle kursy na bramki Monaco znacznie skoczyly w górę
Over 1,5 było 1,65 a jest 2,45
Over 2,5 było 3,40 a teraz 6,30

Czy coś się wydarzyło, ktoś nie gra ważny?
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
lukas88 325K

lukas88

Forum VIP
15.03.2017 g. 20.45 Monaco- Manchester City
-
Typ: 1 DNB✅✅✅
Kurs: 1,98
Unibet
Stawka 7 j


Wczorajszy dzień ładnie zapłacił, dziś polujemy na ostatnie mecze 1/8 LM. Wyliczanka jest prosta:

Monaco - PSG 3-1 -----&gt; PSG- Barcelona 4-0 -----&gt; Barcelona- City 4-0
czyli Monaco &gt; City


Dobra, żarty żartami, ale zdecydowanie idę w kierunku Monaco, pokazali na Etihad że nie boją się zespołu Guardioli, a tamto spotkanie przegrali na własne życzenie po głupich błędach, poza tym spotkanie mogło wyglądać zupełnie inaczej gdyby Falcao strzelił jedenastkę.

Monaco ma tak naprawdę niezły wynik bo 3 bramki zaaplikowane na wyjeździe to jest pozytyw w tej porażce. Wystarczy 2-0; 3-1 i jadą dalej.
Stadion Ludwika II to prawdziwa twierdza, polegli tam już w obecnym sezonie PSG, Tottenham, Villareal, Nicea czy Marsylia. Z kolei zespół Guardioli wyjazdy w LM ma bardzo przeciętne, wymęczyli remis z Celticiem, który jakby nie było jest na papierze dużo słabszym zespołem, dostali bęcki od Barcelony i remis z Gladbach, które było wtedy w fatalnej formie.

Uważam że jeśli Monaco zagra w ataku na poziomie zbliżonym do pierwszego meczu i zagrają solidniej w obronie to są w stanie puknąć niebieskich przewagą 2 bramek.

Jeśli chodzi o braki kadrowe to Guardiola nie może skorzystać z usług generała środka pola Gundogana i młodego Gabriela Jesusa, który świetnie wszedł do zespołu. Natomiast Monako wystąpi bez zawieszonego Glika oraz Baschilla i Carillo.


Alternatywnie polecam:
Monaco (-1) @ 4,30 Unibet 3/10 ✅✅✅
Monaco Awans @ 5,00 Bet 365 1,5/10 ✅✅✅
Monaco strzeli over 1,5 gola @1,62 6/10 ✅✅✅

Oba zespoły strzelą gola w 1 połowie @ 3,1 3/10⛔
Falcao strzeli dwie lub więcej @4,5 Bet 365 1/10 ZWROT
Dokładny wynik 3-1 @23!!! Tempobet ✅✅✅



-------------------------------------------------------------------------

15.03.2017 g. 20.45 Atletico Madryt- Leverkusen
-
Typ: 1/under 3,5⛔
Kurs: 2,4
Marathonbet
Stawka 5j


Drugie spotkanie, wygląda już nieco prościej rozpatrując faworyta do awansu. Bayer dostał na Bayarena grzmoty 4-2 i musi wznieść się na wyżyny i wygrać z Atletico trzema bramkami, co jest piekielnie trudne bo w ostatnich 5 latach tylko dwukrotnie udało się to rywalom na Callderon, dwukrotnie był to Real Madryt. Bayerowi do Realu sporo brakuje, biorąc po uwagę szanse na awans Bayer powinien nieco odpuścić ten mecz i skupić się na ligowym pojedynku z wieśniakami bo jak dalej tak bedą zdobywać punkty w lidze to odjadą im puchary na przyszły sezon.

Atletico również myślę że nie będzie forsować tempa, swoje szanse dostaną mniej grający zawodnicy. Nie zmienia to faktu że w moich oczach są faworytem i wygrają ten mecz. Mój typ: 2-0​
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na Totomix nagle kursy na bramki Monaco znacznie skoczyly w górę
Over 1,5 było 1,65 a jest 2,45
Over 2,5 było 3,40 a teraz 6,30

Czy coś się wydarzyło, ktoś nie gra ważny?
Na bet365 jest 1,80, więc pewnie ktoś przyłożył mocniej under, bo jakby coś było na rzeczy to taki Totomix raczej nie miałby wcześniej informacji niż taki gigant jak Bet365. Gdyby nie podatek to kurs super, ale szczerze, myślę że najlepiej grać to live. Bo nie wiadomo czy Monaco rzuci się od samego początku, to jest zagadka.
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
⛔ zwracam honor. te drużyny na prawdę nie mają obrony...
Monaco - ManCity
under 3.5 (1.80) bet 366 zielonoszary

monaco u siebie 10 ostatnich spotkań i 4 x btts
manchester na wyjeździe ani razu btts na 10 ostatnich spotkań
Widać, że Manchester zwykle męczy bułę na wyjazdach, dodatkowo będą bronili zaliczki.
Monaco zagrało pierwszy mecz bardzo otwarcie, mocno wzięli do serca, że bramki na wyjeździe &quot;liczą się podwójnie&quot;.
Obie drużyny powinny zagrać bardziej uważnie.
Każdy podniecony gradem bramek w pierwszym spotkaniu, spore masówki na forum btts: trzeba próbować.
 
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Monaco - Man. City
Prawdopodobnie nie zagrają Bakayoko i Falcao , a u gości Kompany. Ile w tym zasłony dymnej ,a ile zaniżania kursu nie wiadomo.Stawka na BTS żenująco niska (1.29) pewnie ze względu na hokejowy wynik pierwszego spotkania.
Natomiast mnie się rzucił w oczy kurs na ,,przedział bramkowy : 2-3 &quot; za 2.41 , który uważam za rozsądny i tak też zagram.
 
yebaka 1,4K

yebaka

Użytkownik
Monaco - MC
MC @ 2.65
under 2.5 @ 3.10
over 5.5 ż. kartek @ 1.67 fortuna

Sytuacja z mojej perspektywy wygląda tak , że nie bedzie szalonego meczu jakim był pierwszy mecz . Wiadomo bramki w meczu to loteria ale ja stawiam dzis na under .
Mecz sedziuje włoch G. ROCCHI . Lubi dawać kartki , mozemy go pamietac z meczu Legi ze Sportingiem gdzie pokazał 7 zoltek i jedną czerwoną . jego średnia ostatnich 10 meczy wynosi niecałe 5 kartek na mecz ( nie mowie tutaj o czerwonych gdzie było ich 4 ) . Mecz podwyzszonego ryzyka wiec beda kartki napewno .
A to braki w dzisiejszym meczu :
AS Monaco: Falcao (22/16 f, niepewny), Glik (28/5 d zawieszony), Boschilia (11/6 m), Carrillo (17/7 f)
Manchester City: Kompany (3/0 d, niepewny), Gundogan (10/3 m), Gabriel Jesus (4/3 f)
Falcao niepewny ale jesli faktycznie nie zagra to bedzie duza strata , duza strata jest brak pauzujacego Glika .
Wg. mnie minimalistycznie wygra MC .
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Po wczorajszej wtopie z Sevillą, dziś dla lepszego oglądania pójdzie obstawka na mecz w Księstwie Monako;) Po strzelaninie na Etihad dzisiaj francuski team musi odrabiać dwubramkową stratę. Czy im się to uda? Nie wiem. Ale na pewno walki nie zabraknie. Sędziuje pan Gianluca Rocchi, a więc niezły freak wśród arbitrów ;) w tym sezonie był rozjemcą 19-krotnie, licząc wszystkie rozgrywki. Pokazał 75 kartek koloru żółtego i 6 kierów. Ja go pamiętam z meczu w Warszawie, kiedy to Legia wydarła Sportingowi 3 miejsce w fazie grupowej LM. Wtedy pokazał 7 żółtek i jedną czerwoną. Średnia żółtych kartek w wykonaniu Włocha to 4. Idąc tym tropem poszukam indywidualnych kar w dzisiejszym meczu. Będę typować Fabinho. Ostatnie 5 meczów od spotkania z City począwszy i cztery kartki. Nieźle ???? Drugi typ to standardowo Fernandinho w City. Bo jak nie Brazylijczyk to kto ma wyłapać kartkę ;) Według mnie wynik pierwszego meczu+stawka+arbiter= dużo walki,a co za tym idzie kartek.
Fabinho Tavares kartka TAK --&gt; 2.50 Unibet
Fernandinho kartka TAK --&gt; 2.70 Unibet
 
tsafack 243

tsafack

Użytkownik
AS Monaco - Manchester City
Manchester City @2.55 unibet

Tak jak wczoraj większość śledziła starcie Leicester z Sevillą tak dzisiaj wszystkie oczy będą zwrócone na mecz Monaco z Manchesterem City. Atletico - tak jak wczoraj Juve - powinno &quot;doklepać&quot; . Widzę, że dużo osób stawia na zwycięstwo gospodarzy z Francji, na ich awans. Nie wiem czy to z powodu sympatii do tego klubu, czy po ostatnich udanych próbach odrobienia strat. Gospodarze grają ładną dla oka piłkę, są drużyną która niedawno się pokazała w Europie, ma świetnych młodych, zdolnych piłkarzy. Trudno im nie kibicować. Dla mnie jednak to &quot;Obywatele&quot; są wciąż lepszą ekipą. Stawiam czysty win przyjezdnych.
W pierwszym meczu pomiędzy tymi ekipami mieliśmy radosny futbol. Piłkarze hasali sobie beztrosko po wolnych hektarach. Dzisiaj będzie inaczej. Nie wierzę, że Pep Guardiola dopuści do otwartego spotkania. On wie, że nie może zaryzykować, że nie powinien wyjść na wymianę ciosów z Monako. Hiszpan jako jeden z nielicznych coachów świetnie potrafi odmienić taktykę, czy to na przestrzeni kilku spotkań, czy też podczas meczu. Pep raczej będzie próbował zaryglować środek pola. Będzie liczył na to, że Monaco wystrzela się w pierwszych minutach, City to przeczeka, a później będziemy mieli wyrównane spotkanie gdzie zdecyduje przewaga w wyszkoleniu jego piłkarzy. Ja myślę, że goście wyczekają swego rywala. Monaco musi odrobić aż 2 gole. Ono ruszy od początku. Gra na swoim obiekcie, nie ma nic do stracenia. Dla Guardioli to super wiadomość. To z czym on się zawsze zmagał, czy to w Barcelonie, czy to w Bayernie czy teraz w Manchesterze to murowanie bramki przez przeciwnika. Teraz gospodarze powinni zagrać odważnie, z wysoko ustawioną linią obrony. City to powinno wykorzystać, do kontry ma dobrych zawodników z przodu. Jednym z powodów, dla którego w Anglii zatrudniono tego coacha to bezsilność w Champions League. On jeszcze nie zbudował ekipy na miarę zwycięzcy tych rozgrywek, ale nie odpadnie dzisiaj. To jeszcze za wcześnie. Ja myślę, że nawet wygra. Manchester City pokonał w tej edycji już FC Barcelonę. Ostatnio może nie jest w szczytowej formie jednak w tym klubie głodni są sukcesów w Europie. Dzisiaj na pełnej koncentracji powinni osiągnąć dobry rezultat.
Monaco to już jest mocna ekipa. Tak. Ma też jednak swoje słabe strony. To jest bardzo młoda ekipa. Dzisiaj nie zagra ich filar obrony, czyli Glik. Ten przydawał się przy stałych fragmentach gry. Braknie być może Falcao. Strata tych dwóch zawodników będzie dzisiaj widoczna. Francuzi mają Mbappe. Jemu wróża wielką przyszłość. Mimo młodego wieku osiągnął już bardzo wiele. Nazywają go młodym Henrym. Dzisiaj jednak będzie miał bardzo trudne zadanie. City będzie ściśnięte w obronie. Ten snajper nie będzie miał tyle wolnego miejsca. Nie wierzę, że dzisiaj da rade pociągnąć zespół. Jeszcze nie teraz.
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
AS Monaco - Manchester City
Granie underów w tym meczu to dla mnie samobójstwo. Co z tego, że idzie masówka na over? W pierwszym meczu też szła i wiemy jak to się skończyło, zgodnie z planem. Myślę, że dzisiaj musi być tak samo. Pierwszy mecz pokazał, że Monaco nie potrafi się dobrze bronić. Dzisiaj będą musieli to robić bez filara defensywy jakim bez wątpienia jest Kamil Glik. Monaco na Stadionie Ludwika II osiąga niesamowite rezultaty. W Ligue 1 średnia goli na mecz wynosi 4,2! Dzisiaj dodatkowym argumentem za typem na over jest również wynik z pierwszego spotkania. Monaco musi zaatakować, a przy tym na pewno straci bramkę. Same słowa Pepa również wskazują dzisiaj na strzelaninę:
&quot;Bierz piłkę i atakuj ile to tylko możliwe. To jedyny znany mi sposób na rywalizację z takimi drużynami&quot;
.
A Leonadro Jardin mu w tym wtóruje:
&quot;Oba zespoły będą atakować. Postaramy się o gole, ponieważ potrzebujemy minimum dwóch do awansu, a czuję, że musimy strzelić co najmniej trzy.&quot;

Jak już ktoś zauważył, kursy na gole gospodarzy w totolotku bardzo ciekawe. Nawet z podatkiem mocno opłacalne. Szkoda byłoby nie skorzystać.

Moje typy:
Monaco over 1.5 @ 2.45 totolotek ✅
Monaco over 2.5 @ 6.30 totolotek ✅
over 3.5 @ 2.10 betfair ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom