>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [14 - 15 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
belmondziak 48

belmondziak

Użytkownik
Typ: Monaco 0.0
Kurs: 2.025
Bukmacher: Bet365

3-1 ✅
Analiza:

Ostatni mecz bardzo obfitował w bramki. 5:3 mówi samo za siebie, co może dziać się w dzisiejszym meczu. Monaco pewnie nie chce splamić francuskiej ligi jak zrobiło to PSG.
Po porażce z City, Monaco wygrało 3 ligowe mecze.
W ekipie gospodarzy odpada Glik, Cariilo i Boschilia. Falcao wraca po kontuzji, więc pewnie zacznie w pierwszej 11.
Niektórzy mogą pamiętać jak Monaco wygrało z Realem Madryt po porażce 4:2.
City wygrało 8 na 10 meczy w tym 2 zremisowało, więc też sąna fali. Potyczka z Middlesbrough wygrana w FA Cup.
Kilka faktów:
12 na 15 gier Monaco w CL to O 2.5
Monaco wygrało 6 na 8 i 2 zremisowały w CL
Monaco zanotowało 2 przegrane w CL
City ma tylko jedno zwycięstwo na wyjeździe w CL.
Kompany, Gundogan oraz Jesus nie zagrają w ekipie gości.
Pep pewnie ustawi formację 4-2-3-1 z Aguero.
 
predy97 0

predy97

Użytkownik
Typ: Monaco ponad 2,5 kartki | Kurs: 1.66 (bet365)
Tak jak wcześniej ludzie pisali, sędzia który nie boi rozdawać się kartoników.
Typ: Monaco - City 1 | kurs 2,75 (bet365)
Monaco jest potężne na własnym boisku i moim zdaniem to oni wygrają ten mecz. Występ Falcao stoi pod znakiem zapytania, ale uważam że młody Kylian Mbappe jest w stanie go zastąpić. Monaco byłoby zdecydowanym faworytem do awansu, gdyby nie głupie błędy na wyjeździe w Manchesterze. Na pewno będą chcieli pokazać, że są wstanie walczyć o wygranie ligi mistrzów.
 
piotrek756 73

piotrek756

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Monaco - City
Typ: City wygra i obie strzelą
Kurs: 3.50
Bukmacher: Bwin
Analiza:

Czas na rewanż po bardzo emocjonującym pierwszym meczu, w którym padł wynik 5-2 dla ekipy Pepa Guardioli. Mecz bardzo mi się podobał dawno nie oglądałem takiego spotkania, było widać, że obie ekipy dają z siebie wszystko choć Monaco trochę podupadło na końcówce meczu i to City wygrało mecz. Dzisiaj Monaco u siebie, które w tym sezonie jest bardzo mocne. W lidze pierwsze miejsce 3pkt. przewagi nad PSG. Bardzo ofensywny styl gry, dużo goli bo, aż 84 strzelone przy 26 straconych. Myślę, że będzie powtórka z poprzedniego meczu i ujrzymy parę goli. Monaco dzisiaj bez Falcao, Glika dość spore straty. Manchester bez jakiś większych osłabień. City z tyłu dość średnio gra, ale za to z przodu ma kim straszyć. Myślę, że dzisiaj ponownie wygra ekipa z Manchesteru i awansuję do dalszego etapu.
 
krisbarca_92 481

krisbarca_92

Użytkownik
Monaco - Manchester City
Typ: O 10,5 rr

Kurs: 1,57
Bet365

Krótko i treściwie z mojej strony dzisiaj. Ogólnie jestem zwolennikiem gry bezpieczniej, przeważnie po kursach 1,3 - 2,5. Przeglądałem sobie oferty na dzisiejsze mecze i po ostatnich &quot;wyczynach&quot; kursy na jakiekolwiek overy są śmieszne, a granie 1x2 bym dzisiaj mimo wszystko odpuścił. Rzucił mi się w oczy fajny becik, a mianowicie over, ale nie bramek tylko rożnych. Jako, że jestem bezpieczny chłopak, tak na spokojnie dzisiaj - linia 10,5 po kursie 1,57 w 365. Obie drużyny preferują futbol ofensywny, radosny i miły dla oka. Nie brakuje gry po skrzydłach, sprintów co sprzyja nabijaniu rożnych. Przytoczę może tylko statystykę rożnych dla obu drużyn w 5 ostatnich meczach.

5 ostatnich meczy Monaco u siebie:
- Bordeaux: 13
- Nantes: 12
- Metz: 11
- Nice: 8
- Nancy: 10

5 ostatnich meczy City na wyjezdzie:
- Middlesbrough: 8
- Sunderland: 10
- Huddersfield: 11
- Bournemouth: 10
- West Ham: 6​

W pierwszym meczu padło ich 11, także w większości meczów nie było ich za wiele, ale czuję po kościach, że dzisiaj ogarną tą linię i będziemy wszyscy zarobieni. GL
 
F 84

fanatyk00

Użytkownik
Tacy gracze jak Mendy, Lemar , Mbappe robią sobie niezłą reklamę jeśli chodzi o transfery. Za jakiś czas zawitają gdzieś do jakiegoś wielkiego klubu. Ogólnie to kilka młodych perełek będzie do wyciągnięcia z Monaco.
 
L 7

ludwiczek2

Użytkownik
Kartki znow okazaly sie dobrym pomyslem i wyszlo sie na nich na plus, lecz znow w drugim meczu (tak jak wczoraj juve) padl remis kartkowy. Mimo to + lecz tym razem mniejszy niz wczoraj bo value bylo w meczu athetico.
edit: przepraszam, bet byl na mniej niz 4,5 kartki czyli zaklad wszedl caly i jest duzy plus, pomylilo mi sie z wczorajszym meczem tam byla cala cyfra, dzis natomiast bet uratowalo 0,5 ????
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Co jak co, ale w następnej rundzie trzeba ładować na potęgę przeciwko Atletico Madryt. Ta ekipa to jest obraza dla piłki nożnej. Wiadomo było, że graja najgorsza padlinę i antyfutbol w Europie, ale szły za tym wyniki. Teraz w lidze są ledwo na 4 miejscu i wcale nie jest powiedziane, że to miejsce utrzymają. W 1/8 LM dostali chyba najsłabszego z możliwych rywali i przy odrobinie umiejętności graczy z Niemiec, mogli przewagę z 1 meczu stracić. Ich jedyna broń, czyli żelazna defensywa już nie istnieje, w tym sezonie zespoły z dołu tabeli wchodzą w nich jak w masło, co pokazała Granada w poprzedni weekend. Griezmann w tamtym sezonie to był absolutny top 3 piłkarzy na świecie, a teraz pewnie nie jest nawet w pierwszej 20. Koleś po przegranych 2 finałach jest cieniem samego siebie, marnuje 90% sytuacji. Reszta to gracze drugorzędni, którzy idealnie pasowali do systemu Simeone i tworzyli kolektyw. Dziś tego kolektywu nie ma, Oblak w każdym meczu ratuje im tyłek po kilka razy. Nie wiem, jakim cudem niby mają coś ugrać w tym sezonie. Drużyna z bardziej ogarniętymi napastnikami wypunktuje ich bez litości. Jak na razie to najgorsze Atletico od początku rządów Simeone i wydaje się, że ten projekt już się skończył, bo regres jest niesamowity i wątpię, żeby Argentyńczyk został na kolejny sezon, bo pewnie zechce czegoś nowego. Mam wielką nadzieję, że sezon dla Atletico skończy się już w kolejnej rundzie.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Nie chce psioczyć, pluć jadem i być Januszem, bo pograłem Atletico i niestety żałuje, bo Monaco czy Leicester, którego tak się obawiałem pokazali moc i awansowali. Niektórzy powiedzą, że to czysty ból dupy (nie weszło to wylewasz żale), ale to co zagrało Atletico zakrawa o kryminał. Antyfutbol, oni nawet nie kwapili sie do strzelenia bramki, idąc z kontrą 3 na 1 Griezmann cofa się z piłką, no to jest żenada. Zagrali bez honoru, kibice wypełnili stadion i zamiast odwdzięczyć im się dobrą grą i zaangażowaniem to zagrali taki piach, że powinny ich żegnać gwizdy. To jest kompletne nieporozumienie, powielam słowa przedmówcy, który się wypowiedział powyżej i faktem jest, że Leverkusen było najsłabszą drużyną tej fazy LM i dzięki temu awansowali.
PS. Gratulacje dla Monaco, pięknie wyeliminowali Manchester City, należą im się wielkie brawa.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Nie chce psioczyć, pluć jadem i być Januszem, bo pograłem Atletico i niestety żałuje, bo Monaco czy Leicester, którego tak się obawiałem pokazali moc i awansowali. Niektórzy powiedzą, że to czysty ból dupy (nie weszło to wylewasz żale), ale to co zagrało Atletico zakrawa o kryminał. Antyfutbol, oni nawet nie kwapili sie do strzelenia bramki, idąc z kontrą 3 na 1 Griezmann cofa się z piłką, no to jest żenada. Zagrali bez honoru, kibice wypełnili stadion i zamiast odwdzięczyć im się dobrą grą i zaangażowaniem to zagrali taki piach, że powinny ich żegnać gwizdy. To jest kompletne nieporozumienie, powielam słowa przedmówcy, który się wypowiedział powyżej i faktem jest, że Leverkusen było najsłabszą drużyną tej fazy LM i dzięki temu awansowali.
PS. Gratulacje dla Monaco, pięknie wyeliminowali Manchester City, należą im się wielkie brawa.
Ale po co było grać Atletico, które od zawsze jest minimalistyczne. Po co niby mieli się spinać ? Bez obrazy, ale to był zły pomysł żeby grać dzisiaj Atletico
 
A 6,6K

alex.bp

Użytkownik
Nie chce psioczyć, pluć jadem i być Januszem, bo pograłem Atletico i niestety żałuje, bo Monaco czy Leicester, którego tak się obawiałem pokazali moc i awansowali. Niektórzy powiedzą, że to czysty ból dupy (nie weszło to wylewasz żale), ale to co zagrało Atletico zakrawa o kryminał. Antyfutbol, oni nawet nie kwapili sie do strzelenia bramki, idąc z kontrą 3 na 1 Griezmann cofa się z piłką, no to jest żenada. Zagrali bez honoru, kibice wypełnili stadion i zamiast odwdzięczyć im się dobrą grą i zaangażowaniem to zagrali taki piach, że powinny ich żegnać gwizdy. To jest kompletne nieporozumienie, powielam słowa przedmówcy, który się wypowiedział powyżej i faktem jest, że Leverkusen było najsłabszą drużyną tej fazy LM i dzięki temu awansowali.
PS. Gratulacje dla Monaco, pięknie wyeliminowali Manchester City, należą im się wielkie brawa.
Kwestia tego, że tu nie było nawet żadnej kontroli gry. Rok temu to by wyglądało tak, że Atletico by ich wyczekało i wypunktowało, mając taką przewagę z 1 meczu. Dziś to była momentami desperacka obrona, wybijanie piłki, jakieś pseudokontry, które były zaraz kasowane. Jeszcze w 1 połowie potrafili coś stworzyć, w 2 już totalnie olali ofensywę. Aż żal, że Leverkusen nie strzeliło im gola, bo z taka grą mieliby pełne gacie w końcówce. Ale skoro w jednej akcji oddajesz 4 strzały i nie pada z tego bramka, to nie masz czego szukać na tym poziomie.
P.S. Nie grałem na win Atletico.
 
S 22

sieko

Użytkownik
Ale po co było grać Atletico, które od zawsze jest minimalistyczne. Po co niby mieli się spinać ? Bez obrazy, ale to był zły pomysł żeby grać dzisiaj Atletico
Pełna racja, zagrałem na gorącą głowe po Januszowemu, bo według mnie Leverkusen to drużyna poziomem max 1/16 LE, nie jest stabilna. Ale czasu nie cofne, jak w trakcie meczu ogarnąłem (większość czasu oglądałem Monaco-City), że Atletico nic nie gra to na kontre było za późno bo był psi kurs już i nie warto było cokolwiek tam wrzucać. Najgorsze jest to, że Leicester i Monaco sie bałem, nie byłem do nich przekonany i tylko w wariatach za drobne pogralem gdzie i tak nie weszło, a zagrali jak z nut i wysokie kursy przeszły koło nosa a za przeproszeniem pograłem takie gów... bezmyślnie. Mimo wszystko fakt, faktem, że oni nawet nie zagrali minimalistycznie, oni zagrali po frajersku. Kibice powinni być niepocieszeni po takim stylu gry jaki dzisiaj zaprezentowali.
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Gral ktos over bramkowy na monaco w totolotku bo rozliczyli plus i nie policzyli podatku. U nich tak zawsze czy tylko dzisiaj jakas promka byla z racji LM? Admin sorki za off top ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Gral ktos over bramkowy na monaco w totolotku bo rozliczyli plus i nie policzyli podatku. U nich tak zawsze czy tylko dzisiaj jakas promka byla z racji LM? Admin sorki za off top ????
Promocja gram grubo jest zazwyczaj w każdy piątek oraz na mecze LM i LE. Polega na tym, że musi być min. stawka 100zł na zdarzenie i kurs co najmniej 2,00. Single i AKU.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Leicester i Monaco weszły pięknie mecz + awanse po super kursach tylko szkoda że jak kolega wyżej na małą stawkę.Atletico też postawione ale zamknięte po 30 min.- bez straty.
A wiecie Panowie kiedy losowanie??
Moje typy na finał i wygranie LM to Bayern lub Juventus jeśli nie spotkają sie po drodze
 
ninjos 8

ninjos

Użytkownik
Leicester i Monaco weszły pięknie mecz + awanse po super kursach tylko szkoda że jak kolega wyżej na małą stawkę.Atletico też postawione ale zamknięte po 30 min.- bez straty.
A wiecie Panowie kiedy losowanie??
Moje typy na finał i wygranie LM to Bayern lub Juventus jeśli nie spotkają sie po drodze
w którym buku można zamykać tj piszesz po 30-min ..Atletico miało wygrać :?
 
domell 454

domell

Użytkownik
Ta ekipa to jest obraza dla piłki nożnej. Wiadomo było, że graja najgorsza padlinę i antyfutbol w Europie, ale szły za tym wyniki. Teraz w lidze są ledwo na 4 miejscu i wcale nie jest powiedziane, że to miejsce utrzymają.
4 miejsce to domena Arsenalu. Nie każdy musi grać jak Barcelona czy Bayern za Guardioli. Samą obroną nie wygrywa się mistrzostwa i nie gra się w finale ligi mistrzów (dwukrotnie). Jeśli nie potrafisz dostrzec (ukrytych faz gry) genialnie funkcjonujących faz gry (z ataku do obrony, z obrony do ataku) to proszę nie wypowiadaj się na temat piłki nożnej.
Jeśli myślałeś, że potęga Atletico będzie funkcjonowała przez setki lat to jesteś w błędzie. Piąty rok należą do ścisłej czołówki, każda drużyna ma w ciągu pięciu lat słabszy okres. Nie skreślaj nikogo zbyt wcześnie.
Niektórzy powiedzą, że to czysty ból dupy (nie weszło to wylewasz żale), ale to co zagrało Atletico zakrawa o kryminał. Antyfutbol, oni nawet nie kwapili sie do strzelenia bramki, idąc z kontrą 3 na 1 Griezmann cofa się z piłką, no to jest żenada. Zagrali bez honoru, kibice wypełnili stadion i zamiast odwdzięczyć im się dobrą grą i zaangażowaniem to zagrali taki piach, że powinny ich żegnać gwizdy.
Owszem, masz ból dupy. Nie rozumiem tylko Twojego zdziwienia, możesz mi wyjaśnić? Atletico aby odpaść musiało stracić przynajmniej 3 bramki. Wiesz ile razy Atletico straciło 3 bramki w tym sezonie? 3 razy na 43 mecze. Liczyłeś że wygrywając mecz na wyjeździe 4-2, u siebie wyjdą super ofensywnie? Jeszcze dopisujesz tutaj jakieś brednie o honorze, piszesz co kibice powinni zrobić. Ból dupy jak nic. Kibice chcą tytułów! A żeby to osiągnąć, obrali właśnie taki styl.
Dziś to była momentami desperacka obrona, wybijanie piłki, jakieś pseudokontry, które były zaraz kasowane. Jeszcze w 1 połowie potrafili coś stworzyć, w 2 już totalnie olali ofensywę. Aż żal, że Leverkusen nie strzeliło im gola, bo z taka grą mieliby pełne gacie w końcówce.
Spokojnie, obraz meczu by się zmienił jeśli Atletico by przegrywało. Mieli wszystko pod kontrolą. Celem było nie stracić bramki i to im się udało.
Panowie powyżej, radzę na nowo uczyć się rozumienia piłki. City również wygrało 2-ma bramkami w pierwszym meczu, w rewanżu znów chcieli grać swój &quot;piękny&quot; futbol, chcieli atakować i jak się to skończyło? Pep wystawił aż 5 zawodników, którzy z obroną mają tyle wspólnego co Podbeskidzie z ekstraklasą (Aguero, Silva, Sane, Sterling, De Bruyne). Mało tego zrobił to przeciwko drużynie która jest najskuteczniejsza na świecie! Pomijając już ogromne problemy kadrowe w defensywie City.
Jak łatwo zauważyć, Pep chciał grać pięknie i odpadł, myślisz że kibice City są zadowoleni? Myślisz że kibice zarzucili by im grę &quot;bez honoru&quot; jeśli by awansowali kosztem pięknej gry?
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom