>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [16-17 luty 2016]

Status
Zamknięty.
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Pedro jest koszmarnym zawodnikiem ?
FC Barcelona (Hiszpania)


(http://www.wikipedia.pl)


gość strzelał decydujące bramki w finale LM a Ty piszesz że jest koszmarny ? to mój ostatni wpis w tym temacie, zobaczymy wieczorem.
Tak, jest koszmarny. Miał jeden sezon dobry a tak poza tym to jest bezmózgiem, który nie potrafi celnie podać. Strzelać tyle co on może byle kto z takimi pomocnikami. Nie bez powodu grzał ławę tyle czasu. A Twój argument jest tyle warty co wkład Verrmaleena w potrójną koronę Barcy - cholera ale ten Belg jest dobry!! W Chelsea też będzie grał drugie skrzypce a w tym meczu dostanie max 20 minut. To nie West Brom czy Newcastle, żeby wychodził w pierwszym składzie.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Składy to chyba trener podaje przed meczem, a przewidywane to można znaleźć w większości przedmeczowych artykułów:
Przewidywane składy:
Benfica: Julio Cesar - Andre Almeida, Jardel, Lindelof, Eliseu - Samaris, Renato Sanches, Pizzi, Gaitan - Mitroglou, Jonas.
Zenit: Łodygin - Aniukow, Garay, Lombaerts, Criscito - Javi García, Witsel, Szatow, Danny - Hulk, Dziuba.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Chelsea z PSG grala w LM w ostatnich 2 sezonach:

14/15
PSG-Chelsea 1-1
Chelsea-PSG 1-1 ( po dogrywce 2;2)

13/14

PSG-Chelsea 3-1
Chelsea-PSG 2-0

Obie druzyny sa bardzo wyrownane, poprzednie mecze byly bardzo zaciete i o awansie decyowaly detale ( ogladalem wszystkie 4 z racji tego ze jestem kibicem Chelsea ).

Fakt ze Chelsea jest nisko w tabeli wedlug mnie ma male znaczenie. W sezonie gdy wygrywali LM rowniez nie szlo im w PL.
@Nole wspominasz wczesniej np o meczu PSG z Marsylia, osobiscie ogladalem i uwazam ze Marsylia miala bardzo duzo szans na urwanie pkt goscia z Paryza szczegolnie po 80 minucie byly dwie dobre do tego okazje, zawodnicy gospodarzy wchodzili w obrone PSG jak w maslo. Wspominasz tez o druzynie Angers, ja wiem ktorzy sa w tabeli i widzialem pare ich pojedynkow. Oszem, na tle rywali w L1 wygladja niezle, ale badzmy szczerzy - daleko im do dobrego europejskiego poziomu. Piszesz ze francuska liga nie jest wcale smieszna, moze i nie jest bo to ciagle czolowka europejska, ale od tej scislej czolowki dziela ich lata świetlne, wystarczy zobaczyc wyniki ekip z Francji w tym sezonie w Europie, zreszta od kilku sezonow sa to slabe wystepy procz PSG ( i jeden wyskok Monaco z poprzedniego sezonu.. ).
Lyon nie poradzil sobie w grupie ze sredniakiem ligi belgijskiej ( tak, wiem wiem to byl mistrz, ale obecny sezon pokazuje ich miejsce w hierarchii) nie radzili sobie rowniez z bedaca w kryzysie Valencia, a przez Zenit zostali wrecz zmiazdzeni. Monaco odpadlo z kwalifikacjach rowniez z Valencia, ta Valencia ktora teraz bryluje w dolnej tabeli PD.

Dzisiejszy mecz i rewanz na pewno beda wyrowane i o awansie zdecyduja znow detale, kursy sa mocno przesadzone i granie w kierunku PSG to wedlug mnie zwykla glupota.Pisanie ze te dwie druzyny dzieli przepasc to wlasnie ozanaka bycia Januszem, bo ktos taki nie ma pojecia o pilce w ogole. Tak samo jak twierdzenie ze liga francuska jest slina, bo na tle PL, PD,Bundesligi czy Serie A jest po prostu slaba, a takie Angers w tych ligach by przepadlo.


PSG-Chelsea

x2 2,28
Unibet

Mecz bedzie wyrowany i szanse oceniam 50/50, normalnie bym nie gral tylko delektowal sie ogladajac w ulubionym PUBie z piwkiemw reku, ale skoro buki daly takie kursy na starcie 50/50 to ciezko nie skorzystac z prezentu.
 
sedancfc 118

sedancfc

Użytkownik
PSG - Chelsea​
Typ: Poniżej 9.5 rożnych @2.02 Unibet

Uważam, że jest to spotkanie, które niezwykle trudno wytypować 1x2, bo kursy są dobrane niemal idealnie. Dlatego ja decyduję się pograć na rożne. Linia jest niska, ale są ku temu powody. Wystarczy sobie przypomnieć poprzednie rywalizację tych drużyn w LM, a ostatnio było ich sporo. W każdym meczu było sporo walki w środku pola, a sytuacji podbramkowych było niewiele. W 4 poprzednich meczach w LM 3 razy liczba rożnych była poniżej 9.5. Raz był over i padło naprawdę sporo rożnych, ale był to rewanż z dogrywką. W pierwszych meczach drużyny zazwyczaj grają asekuracyjnie. Spodziewam się The Blues schowanych za podwójną gardą czekających na kontry. W składzie Chelsea zabraknie Matica, więc nie nie będzie &quot;ofensywnego duo&quot; w środku Matić - Mikel, co jednak nie zmienia faktu, że zapewne PSG mało pozwoli w ofensywnie drużynie z Londynu. I to dobrze dla tego zakładu, bo The Blues potrafią nabijać sporo rożnych. Co innego PSG, nabijają ich mało, nawet mimo pełnej dominacji i kontroli nad meczem. Zauważyłem już w meczach z Realem, że boczni pomocnicy bardzo rzadko schodzą do końcowej linii, a o wiele częściej szukają powodzenia schodząc do środka. Co powoduje małą ilość kornerów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Typerzy, jak zapatrujecie się na korki w meczu Benfiki z Zenitem?
Prawdę mówiąc nawet jeszcze nie sprawdzałem linii, ale wydaje mi się, że z tak dobrym bramkarzem Benfiki, Zenit dostanie kilka okazji z boku boiska, a Benfika w ostatnim meczu z Porto w tym aspekcie też poszalała.
Jeśli dadzą linię 9,5, to biorę pewnym typem.
 
mediapunta 141

mediapunta

Użytkownik
PSG to zbalansowany zespół, który w tym sezonie jest moim zdaniem gotowy na półfinał LM. Ktoś wyżej napisał, że Chelsea ma lepszego zawodnika na każdej pozycji, aż nie wiem jak to skomentować. Bzdura. To jest zespół z dużą jakością i przede wszystkim ze stabilną formą. Patrzenie wyłącznie przez pryzmat słabej ligi może się okazać zgubne. Owszem, Chelsea pod wodzą Hiddinka odżyła, nie przegrywa, ale biorąc pod uwagę okoliczności dzisiejszego meczu nie widzę za nimi żadnych poważnych argumentów. A okoliczności są następujące:
- PSG jest niepokonane od 35 spotkań (to najlepszy taki wynik w Europie)
- Linia defensywy Chelsea będzie eksperymentalna. Wśród powołanych zabrakło pary podstawowych stoperów tj. Terrego, Zoumy oraz Maticia. Zagrają więc Azpilicueta-Cahill-Ivanovic-Baba a przed nimi Fabregas-Mikel (prawdopodobnie). Tym samym Hiddink traci coś, co zapewne na ten mecz planował, tj. ścianę w środku w postaci duetu Mikel-Matic z przesuniętym wyżej Fabregasem. Środek pola PSG jest znakomity i Veratti-Matuidi-Motta nie powinni mieć problemów z szybkim zdominowaniem gry.
Oczywiście, to Liga Mistrzów i wszystko to się może zdarzyć, kurs na PSG spadł bardzo nisko a Chelsea to przecież nie ogórki i swoje mogą strzelić. Stawiam więc na over 1 gola gospodarzy.
Jeśli Blanc wyjdzie z jednym napastnikiem -Ibrą (na to się zanosi, bo w lidze odpoczywał), to Szwed powinien dostać dużo więcej zadań ofensywnych niż zazwyczaj. To dla niego ważny mecz i liczę, że trafi do siatki mając takiego asystenta jak Di Marię.
PSG - Chelsea
PSG over 1 gola @ 1.83 ✅
Zlatan to score @ 2.00
✅
bet365
Świetny mecz. Chelsea miała dobre momenty, ale Paryżanie zagrali ofensywnie, szybko i odważnie, za co otrzymali nagrodę. Champions League is back!
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
Według Ciebie Cavani nie znaczy absolutnie nic ?!
@Nole Ty weź troche wyczilluj z fazą bo Ci żyłka pęknie i nie dotrwasz do meczu :grin:! Cytuje to zdanie nad którym tak się oburzasz bo Cavani z meczu na mecz pokazuje jak bardzo odstaje od poziomu zawodników swojego zespołu.. W meczu z Lille zmarnował tyle okazji, że przez pewien czas wydawało mi się, że to boisko ekstraklasy. Tak tak, można mówić jaką to PSG w lidze ma przewagę pkt nad innymi i że remis to dla nich żadne &quot;potknięcie&quot;, ale tu rozmawiamy tylko i wyłącznie o formie, a raczej jej braku w przypadku Cavaniego. Dla mnie również nic nie znaczy w tym zespole, bo jest po prostu drewniany i technicznie to odstaje poziomem tak mocno, ze az zle sie to ogląda. Spoko, możesz go uwielbiać i rozchwytywać, ale w domu- nie na forum - bo po prostu tak nie jest i musisz się z tym poodzić.;)

Nawiązałem do tego tematu ponieważ również typuje dzisiaj ten mecz. Jedni idą w stronę gospodarzy, drudzy w stronę gości, a ja idę w kierunku poniżej 2.5 gola w meczu na Expekt za 1.62 ⛔⛔⛔.
Uważam, że pierwszy mecz będzie mocno statyczny, bedzie dużo szachowania, gra nie będzie aż tak &quot;otwarta &quot; z obu stron. O formie obu zespołów każdy z nas dobrze wie, także nie ma co się rozwodzić ponownie na ten temat. Czysto hipotetycznie dodam, że szedłbym w stronę gopsodarzy, no ale po takim kursie ? - troche zabawne, także powodzenia Panowie !
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Roma vs Real
Real (-2) |5,80| Unibet
Buki mocno poszalały z tymi kursami na Real, ale widzę, że lecą łeb na szyje, ja na szczęście złapałem to handi po kursie 8,50! więc jest zdecydowana różnica. Dla mnie sprawa jest dość prosta i Real na Bernabeu już tylko dopełni formalności. Zacznę od Romy, która jest w bardzo słabej formie i ich spotkań nie da się oglądać, owszem można powiedzieć, że ostatnie spotkania to 4 zwycięstwa, ale śmiało stwierdzam, że wymęczone. Stracili bramki z Carpi, Sampdorią czy z Frosinone, kilka tygodni temu nawet Chievo potrafiło strzelić im 3 bramki. Tak po za tym to moim zdaniem Romy w tej fazie wg nie powinno być, ale może to dobrze bo można buki z ładnej kasy okroić, bo kurs na Real 1,80 jest prezentem i mówię to z pełną odpowiedzialnością, że jestem przekonany że Real wygra jutro w Rzymie. W Realu Zidane, który moim zdaniem nie będzie trenerem na lata, ale nie o tym mowa. Nie ma co przytaczać ich spotkań z Ligi bo wygrywają nie mal z każdym i to pewnie. Między tymi ekipami jest zdecydowana różnica klas i myślę, że Real spokojnie może wygrać jutro trzema bramkami. A ich zwycięstwo to grać i się nie zastanawiać!
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
over 2,5 spalonych PSG 1.55 unibet
myślę że całkiem przyjemny bet na to spotkanie, PSG myśląc o awansie musi przede wszystkim zadbać dziś o zaliczkę.Chelsea zrobi dziś wszystko by wrócić do Londynu z realnymi szansami na awans.Chelsea to jednak ekipa która potrafi dobrze przeszkadzać rywalom, oczywiście nie pełniąc rolę piłkarskiego autobusu.Konstruowanie ataków, spychanie rywala na ich pole karne?aż takie cienkie Chelsea znów nie jest!Długie piły na Ibre, prostopadłe podania na Cavaniego (jeśli wystąpi) powinny mieć finał w pułapce ofsajdowej.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Moim zdaniem granie PSG na awans za 1.58 jest close o ile nie EV-. Natomiast Ónibet dał ciekawą promocję ważną od pół godziny do pierwszego gwizdka meczu PSG-Chelsea, a mianowicie: PSG awans za UWAGA: 2.10!!! :cool: To już się opłaca i ja to biorę! Szkoda tylko, że limit na ten zakład to niecałe 59zł ???? Mogli chociaż stówkę dać ????
Każdy ma taki limit? Czy jest to jednak indywidualny limit?

Robson// Też mogę nie więcej jak 59zł postawić na ten zakład więc pewnie każdy tak ma. Pozdrawiam
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
że tak zapytam w której zakładce ten zakład, bo jedyny na aw PSG widzę za 1.58 właśnie, jest też że Chelsea zostanie wyeliminowane w 16rundzie za 1.62 w zakładce postęp drużyny.
 
S 24

soupik

Użytkownik
@Hajduk: Czyli indywidualny... Ciekaw jestem jak to liczą :p
@TommyTSW: Wchodzisz na główną i jeden z 5 banerów które się przewijają to baner: &quot;Podwyższamy kursy&quot;, a zakładka Dyscypliny--&gt;pierwsza z góry Unibet Promotions.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
A co sądzicie o BTTS po kursie 2.10 w becie? Jak dla mnie spokojnie do pogrania, Chelsea to już nie ta sama drużyna co z Mourinho na ławce i PSG nie będzie miało tak łatwo do czego się przyzwyczaili w tej miernej lidze - nazywajmy rzeczy po imieniu.
✅ ✅ ✅
 
F 0

fillippok

Użytkownik
Witam wszystkich ,
caloroczny oferuje zaklad bez ryzyka na mecz Roma - Real do 10 euro. Przykladowo jesli postawie 10 euro przed meczem na over 2,5 i live under 2,5 to dostane zwrot a jeden z zakladow wygra? Pare miesiecy temu bylo to w jakims temacie, ale nie moge znalezc, ani nie pamietam czy to sie udalo, chociaz regulamin temu zaprzecza. Moze ktos potwierdzic, zaprzeczyc, kto ma z tym doswiadczenie? :p
Z gory dziekuje.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ty weź troche wyczilluj z fazą bo Ci żyłka pęknie i nie dotrwasz do meczu ! Cytuje to zdanie nad którym tak się oburzasz bo Cavani z meczu na mecz pokazuje jak bardzo odstaje od poziomu zawodników swojego zespołu.. W meczu z Lille zmarnował tyle okazji, że przez pewien czas wydawało mi się, że to boisko ekstraklasy. Tak tak, można mówić jaką to PSG w lidze ma przewagę pkt nad innymi i że remis to dla nich żadne &quot;potknięcie&quot;, ale tu rozmawiamy tylko i wyłącznie o formie, a raczej jej braku w przypadku Cavaniego. Dla mnie również nic nie znaczy w tym zespole, bo jest po prostu drewniany i technicznie to odstaje poziomem tak mocno, ze az zle sie to ogląda. Spoko, możesz go uwielbiać i rozchwytywać, ale w domu- nie na forum - bo po prostu tak nie jest i musisz się z tym poodzić.
O czym Ty do mnie w ogóle piszesz ?
O jakich zachwytach w domu nad Cavanim ? Czy ja gdziekolwiek napisałem jedno słowo, że jestem zachwycony czymkolwiek co prezentuje Cavani ? Po co na siłę dopowiadać jakieś bzdury i dodawać zupełnie nic nie wnoszący komentarz. O jakiej fazie i chilloucie mowa ?
Napisałem, że według mnie komentarze w stylu Cavani nic nie znaczy dla PSG są kompletnie gówniarskie, a obrona na siłę tych słów wręcz żałosna.
Cavani jest w kiepskiej formie i nie gra tego co powinien, ale to gość który może równie dobrze strzelić gola w każdej chwili w najbardziej wyrafinowany sposób. Nie zgadzam się zupełnie, że odstaje technicznie od reszty zespołu w sposób szczególny...
https://www.youtube.com/watch?v=ulanuMYrwk0
W szczególności polecam jego gola z minuty 3:12 ...
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Chelsea
6.5

Niezła *****burza się rozpętała jeśli chodzi o mecz Chelsea z PSG.
Ja widzę to tak,Chelsea gra w lepszej lidze,z bardziej wymagającymi rywalami a PSG w tym sezonie gra naprawdę dobrze ale reszta drużyn z ich ligi to jakaś żenada bo jakieś Angers walczy nawet o top 3. David Luiz,łach jakich niewiele,ostatnio zasłynął tym że nie chciał zejść z boiska pod koniec meczu ligowego,nie no zajebisty ma koleś szacunek do trenera.Afera z Aurierem też nie pomaga temu klubowi,który stwierdził że &quot;Blanc ssie Ibrze za każdym razem&quot;. Wiadomo że to co powiedział Aurier jest niepokojące bo nie można mówic głośno o tym co sie dzieje w szatni. W grze Chelsea widać poprawę od kiedy objął ich Hiddink i dawanie takiego kursu na gości to gruba przesada. 2.2 na PSG i 3.6 na The Blues byłoby w sam raz. Diego Costa,świetny napastnik i prowokator,tacy piłkarze jak Luiz czy Ibra po starciu z nim mają duże szanse wylecieć z boiska.Tymbardziej że Luiz psychicznie to ameba a jako że jest obrońcą to ma duże szanse wyleciec.Oscar w kapitalnej formie ostatnio jak i Costa,Willian i jego rzuty wolne.Di Maria i Ibra też bardzo dobra dyspozycja ostatnimi czasy.PSG gra u siebie i musi osiągnąć dobry wynik przed rewanżem a Chelsea będzie czekać na kontry.Po takim kursie grzech nie spróbować.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Widzę, że nastawiacie się na PSG, a przynajmniej większość osób, nic dziwnego co prawda, jednak wg mnie w takim meczu te kursy są totalnie z kosmosu. Paryżanie co prawda są w bardzo dobrej formie, ale Londyńczycy ostatnio też zaliczają coraz to lepsze wyniki, a jakby było mało to ich gra coraz to lepiej wygląda. Ja tutaj osobiście stawiam gospodarzy co prawda w roli faworyta, jednak po takim kursie jaki jest obecnie granie na ich wygraną w regulaminowym czasie gry wg mnie nie jest warte ryzyka, bo Chelsea w zasadzie może w każdej chwili odpalić. Na pewno dużym osłabieniem jest brak Zoumy oraz Terrego na środku obrony w tym meczu i trener Hiddink jest zmuszony postawić najprawdopodobniej na Cahali, a obok niego Ivanovicia? Nie wydaje mi się, żeby z tego duetu wynikło coś dobrego, ale mecz pokaże. Cavani odstaje od swoich kolegów z ataku to prawda, ale nadal jest groźny, a jak nie w takim meczu jak dzisiaj to kiedy ma udowodnić swoją wartość? W meczach ligowych? Chyba wszyscy wiemy jaki jest poziom w Ligue 1, gdzie tak naprawdę jest PSG, a później długo, długo nic.. Na szczęście dla Paryżan jest Di Maria oraz niezawodny Zlatan, który niestety najprawdopodobniej pożegna się po tym sezonie z Paryżem. W Chelsea na obecną chwilę odblokował się Costa i w nim pokładam ewentualne nadzieję na zdobycie przez nich gola, ewentualnie jakiś rzut wolny w wykonaniu Williama? Zobaczymy. Tak jak pisałem na samym początku - nie odważę się postawić na wygraną w regulaminowym czasie gry żadnego z zespołów, ale typ na both team to score wydaje się naprawdę prawdopodobny. O gola PSG chyba powinniśmy być spokojni, a o gola gości? Mam nadzieję, że coś padnie dla dobra widowiska jak i zakładu. Myślę, że stać ich na chociaż jedną dobrą i wykorzystaną kontrę lub właśnie jakiś stały fragment gry. Nowy trener Chelsea na pewno zrobi wiele, aby jego drużyna nadal mogła występować w elitarnych rozgrywkach.
BTTS @2,09 Fortuna ✅ nawet Cavani dał radę

Dzisiaj swój mecz także rozegra Benfica przeciwko Zenitowi, który już ponad miesiąc nie miał okazji grać w meczu o stawkę i wg mnie to wyjdzie podczas spotkania. Benfica w rytmie meczowym, dobra forma, nawet mimo przegranej w meczu na szczycie z osłabionym sprzedażą zawodników Porto. Gospodarze u siebie mało kiedy przegrywają i dzisiaj raczej też się na to nie zapowiada. Obie drużyny potrafią grać overowo, więc może warto iść w tą stronę w tym meczu? U gości jak dla mnie jest tylko dwóch zawodników na ten moment, którzy mogą zagrozić bramce, której będzie strzegł Cesar. Podsumowując - wg mnie padnie w tym meczu parę bramek, ale o minimum jedną więcej dla drużyny z Portugalii.
over 2,5 gola w meczu @2,26 Fortuna ⛔
Benfica + over 2,5 gola w meczu @3,65 Fortuna ⛔
Benfica + BTTS @4,65 Fortuna
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom