>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.02.2015

Status
Zamknięty.
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Shachtar-Bayern
Dzisiaj we Lwowie zagrają mistrzowie Niemiec i Ukrainy. Nasunęły mi się dwa typyt na ten mecz i oba w kierunku Niemców.
Pierwszy i może najważniejszy to:
Robben strzeli 2 lub więcej goli kurs: 7.50
No cóż, Holender jest w takim gazie, że strzela jak na zawołanie. Wiadomo, że pod bramką raczej nie lubi podawać a kończyć. Najlepszy zawodnik Mistrzostw Świata w Brazylii (obiektywnie patrząc, bo chyba nikt kto oglądał mundial wyboru Messiego nie pochwala) gra jak natchniony i strzela. Do tego od dłuższego czasu nie miał kontuzji i na pewno będzie dziś ciągnął ofensywę Bayernu. Moim skromnym zdaniem 2 bramki powinien strzelić i warto po takim kursie zagrać. Kurs na jedną bramkę też nie jest zły.
Bayern -1,5 Kurs: 2.075
No cóż. Może Bayern jeszcze nie w szaleńczej formie ale jednak już wraca na właściwe tory. Może mecz z HSV to żaden wyznacznik ale na pewno dzisiaj będą chcieli wygrać jak najwyżej. Po kontuzji wraca między innymi Ribery.
Przewidywane składy:
Szachtar Donieck: Pyatov - Srna, Kucher, Rakytskyy, V. Shevchuk - Douglas Costa, Fernando, Fred, Taison - Alex Teixeira - Luiz Adriano

Bayern Monachium: Neuer - Rafinha, J. Boateng, Dante, Juan Bernat - M. Götze, Schweinsteiger, Alaba - Robben, T. Müller, Ribery

Tak to widzi Kicker. Moim skromnym zdaniem zamiast Dante który wygląda coraz gorzej zobaczymy Benatie, a na szpicy Roberta. Myślę, że na lewej zagra Gotze a Ribery wejdzie w drugiej połowie z ławki. Takie moje zdanie.PSG-CFC

Tu chyba także nie będę orginalny i w roli faworyta upatruję dziś gości.
Typ:
CFC 0.0 (handi azjatycki)
Kurs: 2.050
Uważam, że Chelsea w tym sezonie to naprawdę mocny zespół i jeden z 3 największych faworytów do tytułu zaraz za Realem i Bayernem. PSG na pewno w LM nie będzie przypominało PSG z ligi francuskiej która jest u nich grana z musu ale mimo wszystko wierzę w Londyńczyków i ich trenera. Kurs też na pewno zadowalający.

Oczywiście wszystko BET365
 
neuziss 766

neuziss

Użytkownik
Źródło Przegląd Sportowy
Trochę statystyk:
- Jose Mourinho przegrał tylko jedno spotkanie w Lidze Mistrzów z francuską drużyną (11 wygranych, trzy remisy).
- PSG strzeliło co najmniej jednego gola w ostatnich 18 domowych meczach w Lidze Mistrzów
- Chelsea jest jedną z trzech drużyn, które w tym sezonie nie zostały jeszcze pokonane w Lidze Mistrzów (obok Porto i Realu Madryt)
Jest i skład Paris Saint-Germain: Sirigu; van der Wiel, Silva, Marquinhos, Maxwell; Luiz, Verratti, Matuidi; Lavezzi, Ibrahimovic, Cavani.
skład Chelsea: Courtois - Ivanović, Terry, Zouma, Azpilicueta - Ramires, Matić - Hazard, Fabregas, Willian - Diego Costa.
A więc skład Chelsea taki jak chciałem a w PSG dodatkowo brak Thiago Motty natomiast Matuidi i Marquinos niewykluczone, że grają z urazami. Oby reszta się sprawdziła ;)
Może komuś pomoże ;)
 
larkspur 313,2K

larkspur

Użytkownik
SZACHTAR - BAYERN
Szachtar podejmie dzis Bayern w LM grajac na stadionie we Lwowie. Ukraincy zagrali ostatni mecz o stawke w grudniu wiec dawno temu. OStatnie ich mecze to tylko mecze towarzyskie. Nic specjalnego w nich nie pokazali - kilka remisow przeplatanych ze skromnymi zwyciestwami. Dzis pierwszy mecz o cos i to odrazu LM z Bayernem. Na dodatek zagraja nie na swoim stadionie jak wiemy z przyczyn zamieszek. Jednak caly czas Szachtar jest w LM i nie przez przypadek zaszli az tak daleko. W sladzie kilku Brazylijczykow - Adriano krol strzelcow fazy grupowej.
Bayern po slabym starcie w lidze zanotowal ostatnio 2 wygrane : 2:0 ze Stuttgartem oraz 8:0 z HSV. Czy wraca stary mocny Bayern ? Tego nie wiem ale teraz gdy przychodzi LM napewno zepna sie w sobie i powalcza o wywiezienie 3pkt z trudnego terenu. A ostatnie zwyciestwo okazale 8:0 moze tylko im pomoc !
Sklad Bayernu:
Neuer - Alonso, Ribéry, Robben, Rafinha, Boateng, Bernat, Götze, Müller, Alaba, Schweinsteiger
Jak widac niestety Lewandowski na lawce od poczatku. Zalezy jak potoczy sie mecz ale Zapewne wejdzie okolo 60minuty.
Wraca do pierwszego skladu Ribery - ostatnio z HSV gol , oby Franck byl w formie bo skrzydla Ribery Robben daja bardzo duzo bayernowi i napedzaja cala gre.

Bayern win @1.40
Bayern handi -1 @1.90
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
PSG vs. Chelsea o1.5 gola, 1.50 Winmasters 2/10 ✅ 1:1

Składy jasne, zatem można iść w ten zakład. Po pierwsze, kurs mega przy takiej linii. W szeregach obu ekip świetne postaci. Ibra, który ostatnio ponownie popisał się ekwilibrystycznym strzałem i golem w meczu przeciwko Caen. Widać, że jest głodny bramek. Ponadto w zespole The Blues brak poważniejszych absencji. Diego Costa w pełni sił. Gospodarze grają dość chimerycznie, co powoduje, iż tracą bramki w beznadziejny i nieodpowiedzialny sposób. Jose Mourinho powinien to wykorzystać. Również liczę, iż to goście będą lepsi i wyjdą zwycięsko z tego starcia. Niemniej typuje tylko liczbę bramek, a to ze względu na indywidualności w zespole znad Sekwany. Poza Ibrą są przecież Cavani, Verratti czy choćby Matuidi. H2H dość korzystne dla zakładu. Jak dla mnie warto dodać do dubla.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
maly_ze 56

maly_ze

Użytkownik
SZACHTAR - BAYERN

Bayern handi -1 @1.90
LUDZIE przestańcie wprowadzać innych w błąd,albo jeśli sami nie jesteście douczeni do się douczcie i zacznijcie rozróżniać handicapy -1 a -1,5, bo to nie jest prawda że kurs na -1 na zwycięstwo bayernu jest w granicy 1.9!!! handi -1 a -1,5 jest zupełnie czym innym,i niech w końcu administracja zacznie zwracać na to uwagę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Konkurs na najgorszy mecz sezonu w Lidze Mistrzów mamy już rozstrzygnięty. Pisałem juz to kiedyś, napiszę i dziś. Bayern pod wodzą Guardioli uwstecznił się strasznie, Hiszpan nie rozumie, że jego tiki taka jest już przestarzałym i nieskutecznym stylem gry oraz, że połowa Europy nauczyła się już przeciw niej bronić. Bayern w tym momencie to taka nędzna podróba wielkiej Barcelony z czasów Gaurdioli, z tym, że wykonawcy to nie ta para kaloszy, bo gdzie takiemu Shweinsteigerowi do Xaviego, czy samolubnemu Robbenowi do świetnie rozumiejącego grę kombinacyjną Messiego. Pisałem to w tamtym sezonie i napiszę dziś, Bayern nie wygra w tym roku Ligi Mistrzów, bo aż strach pomyśleć, co się stanie, gdy trafią na takich geniuszy taktyki jak Atletico czy Chelsea, jeśli nie potrafią sobie poradzić z przeciętnym Shakhtarem. Swoją drogą u siebie zapewne ich zdemolują, ale z mocniejszymi przeciwnikami moim zdaniem polegną szybciej, niż to się wszystkim wydaje.

Tak na szybkiego, żeby nie było off topu. Na jutro over rogowy w meczu Basel - Porto.
Basel - Porto over 10.0 rr 1.95 Betsson⛔ 9, szybki gol dla Basel i cała analiza do dupy
Decydując się na ten typ, kierowałem się bardziej drużyną szwajcarską. FC Basel to drużyna grająca skrzydłami, nabijająca sporo rzutów rożnych. W grupowych meczach u siebie kolejno 8,6,6, czyli całkiem sporo. Nie wiem czy jutro od razu podejdą ofensywnie do tego meczu, czy bardziej zachowawczo, ale jeśli myślą o awansie nie mogą liczyć na 0-0 w kontekście rewanżu na Stadionie Smoka, gdzie raczej trudno liczyć na korzystny wynik. Z biegiem czasu zapewne zaatakują, co przy ich stylu gry powinno sprzyjać nabijaniu kornerów. O rogi FC Porto jestem raczej spokojny, bo nawet jeśli nie będą prowadzić gry, to z kontry kilka powinno wpaść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Schalke - Real Madryt
Typ: 2/2 (HT/FT)
Kurs: 2,00
Bukmacher: Expekt


Real nie jest w najlepszej formie, ale zbliżający się mecz pokaże dysproporcje jakie są pomiędzy tymi drużynami. Przed rokiem los skrzyżował ich w podobnych okolicznościach. W dwumeczu skończyło się bilansem 9:2. Real na wyjeździe dobił przeciwnika 6 trafieniami, co praktycznie przekreśliło szanse na jakikolwiek pozytywny rezultat. Schalke do Madrytu jechało tylko po zachowanie twarzy. Tu wyjdą dysproporcje o których wcześniej mówiłem. Galaktyczni są w zupełnie innej kategorii wagowej. Historia też lubi się powtarzać. Ludzie z naszego sztabu analitycznego są zgodni w tym temacie. Część z nich postawiła nawet swoje prywatne oszczędności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Basel – FC Porto
Typ: over 12,5 fauli FC Porto
Kurs: 2,1
Bukmacher: Ónibet


Oba stają przed wielką szansą na awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Z pewnością spotkanie to będzie obfitowało w wiele walki i zaangażowania. Jednak Porto zawsze lubi grać agresywnie i nie szczędzić środków w powstrzymaniu rywali. Często, jeśli pojedynek nie idzie po ich stronie potrafią dodatkowo zaostrzyć spotkanie.

Ciekawym byłby over fauli w całym spotkaniu, ale w meczach Basel w tym sezonie u siebie w LM nie było dużo przewinień: z Liverpoolem – 19, z Ludogorcem – 19 i z Realem – 23.
Porto natomiast na wyjazdach wygląda następująco: z Lille – 24 faule Porto (mecz jeszcze w kwalifikacjach do LM), z Szachtarem – 9, z Bilbao – 21 i z BATE – 14.

Spotkanie to sędziować będzie Mark Clattenburg, który w Premier League w tym sezonie pokazuje 4,2 kartki na mecz, czyli sporo jak na angielskie warunki. Natomiast w Europejskich pucharach sędziował następujące spotkania:

Superpuchar Europy, Real – Sevilla, 4 żółte kartki, 31 fauli
LM, Leverkusen – Kopenhaga, 2 żółte kartki, 25 fauli
LM, Zenit – Monaco, 3 żółte kartki, 34 faule
LM, Malmo – Atletico, 8 żółtych kartek, 31 fauli
LM, Szachtar – Bilbao, 8 żółtych kartek, 36 fauli

Jak widać praktycznie w każdym spotkaniu w tym sezonie, Clattenburg gwizda bardzo wiele przewinień. Jednak co istotne ciężar tego spotkania będzie duży, więc agresji i przewinień nie powinno zabraknąć z obu stron, jednak Porto w tym zestawieniu wygląda bardzo solidnie.

Wynik: 13 fauli✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
Y 90

yrtyr

Użytkownik
Co Basel potrafi u siebie przekonał się już w tym roku Liverpool, a wcześniej Chelsea a nawet Bayern, do tego Szwajcarzy są w rewelacyjnej formie w lidze. Złego słowa nie można też powiedzieć o Porto, pewne zwycięstwo w swojej grupie i bardzo dobre ostatnie wyniki w lidze. Należy wziąć pod uwagę że pierwszy mecz jest bardziej zachowawczy, żadna z drużyn nie chce pogrzebać swoich szans przed rewanżem. Basel średnio leżą Portugalskie kluby, do tego zazwyczaj tracą ten grupowy wigor w fazie pucharowej, natomiast analizując wyniki Porto dużo lepiej się spisuje przed własną publicznością. Moim zdaniem ten mecz zakończy się remisem
Typ: FC Basel - Porto X ✅
Kurs: 3,10
Bukmacher
: Totomix

Real po lekkim dołku powoli wraca na właściwe tory, było trochę zamętu, porażka z Atletico, ale nie jest to klub który może sobie pozwolić na długie obniżenie lotów, to samo się tyczy ich gwiazdora CR7. Posucha Ronaldo trwa już zbyt długo, zwłaszcza że jego odwieczny rywal Messi trafia regularnie do siatki. Wydaje mi się że zarówno CR7 jak i jego koledzy zrobią wszystko żeby się w tym meczu przełamał, a jak wiadomo w LM wyśmienicie umie strzelać (i nie tylko w LM)
Strzeli zawodnik:
Typ: Ronaldo C ✅
Kurs: 1,60
Bukmacher: Totomix
 
S 57

statystyk66

Użytkownik
Chyba najrozsądniejszy typ na dzisiaj. Pogromu typu 0:4, 0:5 nie spodziewałbym się, mimo wszystko, (defensywny styl drużyn Matteo) ale wygranej Królewskich 0:2 jak najbardziej. Ostatnie potyczki między tymi zespołami to pewne zwycięstwa podopiecznych Ancelottiego. Schalke to chyba najsłabsza drużyna 1/8 finału. Nawet u siebie nie grają najlepiej. Tracili punkty nawet z Mariborem lub dostawali 5 bramek od Chelsea. Real przyjeżdża podrażniony po ostatnich niepowodzeniach, Cristiano ma sporo do udowodnienia w tym meczu, jest głodny bramek. Nie ma tu chyba innej opcji jak wygrana Madrytu. Dodatkowo w ekipie Schalke nie zagrają: Draxler, Fahrmann, Kolasinac, Farfan, Obasi, Goretzka. Niepewny jest występ Sama, Giefera i Huntelaara. Na bramce zagra młody i niedoświadczony Wellenreuther. W ekipie z Madrytu mają również absencje jednak myślę że mają kim zastąpić Ramosa, Jamesa czy Modricia. Polecam typ!
Typ: Real (-1) handi
Kurs: 2.10
Bukmacher: bwin
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na dzisiaj podam jeden typ który dla mnie wydaję sie bardzo prawdopodobny. Real w kryzysie jest i nie ma sie co oszukiwać że dzisiaj bedzie chcial sie odbić, Schalke natomiast ostatnio mnie przynajmniej bardzo sie podoba, pod wodzą byłego szkoleniowca Chelsea grają naprawde obiecująco, oglądałem ich mecz z Bayernem i wygladali bardzo dobrze. Stawiam że pokuszą sie dzisiaj przynajmniej o jednego gola i tak też dzisiaj zagram, Real jesli sie otworzy to straci gola, zastanawiałem sie nad overem bramek ale jednak gram tylko na bramke dla gospodarzy.
Schalke - Real typ: Schalke strzeli - TAK @1,5 Fortuna
 
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Basel - Porto
Typ: Basel kartki powyżej 2,5
Kurs:2,37
bet365

Witam. Dzisiaj idę w ilość kartek dla FC Basel. Swój typ opieram głównie na moim przeczuciu, zajrzałem również do statystyk gdzie znalazłem 13 żółtych kartek i jedna czerwona w dotychczasowych 6 spotkaniach, 70% tych kartek piłkarze obejrzeli w meczach gdzie wynik meczu nie był rozstrzygnięty, piłkarze ratowali się przed stratą bramki faulami co skutkowało kartkami. Biorąc pod uwagę, że uważam dzisiejszy mecz wyrównany FC Basel za wszelką cenę nie będzie chciało stracić bramki i będą faule.
Dzisiejszy sędzie meczu p.Mark Clattenburg pokazuję średnio trochę ponad 3 żółte kartki na mecz, aczkolwiek dzisiaj jestem przekonany , że będzie musiał częściej sięgać do kieszeni z kartonikami.
Nie przypuszczałem, że aż tyle kartek będzie w meczu (9 kartek w tym 5 dla Basel)
Typ łatwo wszedł, polecam to samo zagrać w rewanżu
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Schalke - Real
Biorę pod lupę to spotkanie, Real faworytem z pewnością, mimo, że ostatnio nie są w najwyższej formie, ale wiemy jak w poprzednim roku rozjechali Schalke. W tym roku Niemcy powinni wyciągnąć wnioski i u siebie postawić troche trudniejsze warunki niż ostatnio, gdzie dostali 1-6. Ja wybieram tutaj rożne Realu, który jak wiemy lubi nabijać rożne, na skrzydłach Ronaldo,Bale. Na pewno to oni będą prowadzić tutaj grę, mimo, że będą grać na wyjeździe. Z pewnością już dzis beda chcieli sobie zapewnić awans do kolejnej fazy, a więc atakować będą. Linia 5,5 na rożne Królewskich zachęca, dla mnie za niska i ją pobieram z myslą, że spokojnie powinna zostać pokryta
Poprzednie dwa spotkania z Schalke: Real u siebie 9 rożnych, na wyjeździe 7.
Ilość rożnych Realu na wyjazdach w 5 ostatnich meczach: Atletico 3, Cordoba 9, Getafe 8, Atletico 8 (CDR), Valencia 11. A więc linia nie została pokryta tylko w jednym spotkaniu z Atletico, ale każdy interesujący się hiszpańską piłką wie jak Real w tym meczu grał.
over 5,5 rożnego Realu @1.80 bet365, @1.75 uni ⛔ (2)
 
W 84

winmasters

Użytkownik
Schalke 04 kontra Real Madryt
Jednostronne spotkanie przed nami. Królewscy może i nie błyszczą obecnie, choć oczywiście bilans mają znakomity, ale z Schalke nie powinni mieć większego problemu. Gospodarze grają słabo, a i ostatnio przegrali z Eintrachtem Frankfurt na wyjeździe. Kadrowo znacznie kompletniej, lepiej wyglądają obrońcy trofeum. Ronaldo mimo, iż nie zdobywa bramek i tak jest kluczową postacią. Dzisiaj Portugalczyk będzie chciał się przełamać, a i to będzie niezwykle możliwe. W zeszłym sezonie byliśmy świadkami blamażu ze strony Schalke. W dwumeczu Real wygrał 9:2. Obecnie może i nie będzie tak wysoko, ale spodziewamy się takiego scenariusza:
Real Madryt wygra, 1.46 ✅
Więcej niż 2.5 gola, 1.64 ⛔
Kursy z Winmasters

Promocje w Winmasters - Bonus 100% do 150PLN lub 50% do 250PLN
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Schalke 04 - Real Madryt ✅✅✅ 39%-61% ;)
Goście POWYŻEJ 56,5 % posiadania piłki @ 2,00 Betsson

Jak zwykle szukamy pieniędzy niestandardowymi sposobami, bo kogo by interesowało granie na 1x2. Schalke to nie jest ekipa, która utrzymuje się długo przy piłce, Di Matteo wszczepia w zawodników inną wizję gry. Widać to zresztą po wynikach w posiadaniu piłki w meczach ligowych. Byli gorsi we WSZYSTKICH wiosennych spotkaniach ligowych od swoich rywali jeśli chodzi o posiadanie, co najdobitniej pokazuje, że nie lubią utrzymywać się przy futbolówce przez dłuższy czas. A Real? Ze świecą szukać meczu, w którym miał gorsze posiadanie niż rywal. A że będą mieli znacznie większe (co najmniej o 14%)? Też większych wątpliwości nie mam. Zbyt duża różnica w wizjach obu trenerów, żeby Real nie zdominował zdecydowanie posiadania w tym spotkaniu. W dwumeczu przed rokiem mieliśmy odpowiednio do czynienia z proporcjami 43%-57% (zakład by wszedł) i w drugim meczu, o pietruszkę 45%-55%. Nawet grając o nic to Real kontrolował grę i utrzymywał się przy piłce. A skoro teraz na ławce Schalke zasiada jeszcze Roberto Di Matteo to jestem przekonany, że aż tak dobrego wyniku nie będą mieli w przetrzymywaniu piłki jego podopieczni.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kwwwk 14

kwwwk

Użytkownik
Schalke powyżej 12,5 popełnionych fauli [1,72] Ónibet

Przejrzałem mecze Schalke do koncówki listopada(opróćz towarzyskich)- linia nie została pokryta tylko 4 razy: Frankfurt na wyjeździe/ HSV, Chelsea, Wolfsburg u siebie.
Dzisiaj przyjeżdża Real, wiadomo, że gospodarze będą uciekać się do wielu fauli aby chronić dostęp do własnej bramki chociażby przed wysuniętą trójką z przodu: Bale- Ronaldo-Benzema lub Jese, nie wspominając już o pozostałych ????
Defensywny styl wprowadzony do drużyny przez Roberta di Matteo, oczywiste o wiele mniejsze posiadanie piłki i to jeszcze z takim przeciwnikiem jak Real tylko temu sprzyja.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
⚽ FC Basel - FC Porto
Basel 1X @ 1,68 Unibet ! ✅ 1-1

Bazylea, to na pewno lider własnego boiska i na swoich śmieciach czują się jak ryba w wodzie. Samo to, że wyszli z grupy budzi podziw i szacunek. Podoba mi się tej drużynie zawziętość i walka do samego końca. Kursy na Freia również są obiecujące, a chyba każdy wie jakim jest graczem dla ekipy ze Szwajcarii. Dziś po drugiej stronie Porto. Ekipa również silnie zbudowana, mająca wielki potencjał jak i w pomocy tak i w ataku. Na wyjazdach również plasuje się całkiem solidnie. Mierzą wysoko, ale tu mimo wszystko nie będzie łatwej przeprawy, dla tej ekipy z Portugalii. Bazylea, potrafi uśpić rywala i zaatakować w najmniej oczekiwanym momencie, a co lepsze że żaden przeciwnik nie jest im straszny. Fakt, że ich wygrane z tymi ekipami jak Liverpool, a nawet Real Madryt widoczne gołym okiem były, że są od samego początku skupieni i ich determinacja jest przeogromna. Z zespołem The Reds wygrali skromnie, ale nie stracili przy tym chłodnego umysłu. Padła bramka w &#39;55minucie i kontrolowali spotkanie. Z Realem przegrali 1-0 na swoim terenie, ale mogło i to się potoczyć inaczej, chociażby zremisować lecz zabrakło tej skuteczności. Nie miej jednak mam nadzieje, że dziś ekipa z Bazylei, zacznie grać swoje pierwsze skrzypce i znowu zagrają na swoim poziomie. Buki faworyzują zespół gości, ale ja i tak nie byłbym pewien że oni sobie tak łatwo poradzą. Dlatego mój ruch to 1X na zespół ze stolicy Szwajcarii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
bzyk663439858 72

bzyk663439858

Użytkownik
FC Basel - FC Porto 1x/1,75 ✅
Dzisiaj pojedynek dwóch godnych siebie rywali na tym etapie LM. Basel u siebie jest niezwykle mocne co pokazało np. w meczu z Liverpoolem ogrywając ich na własnym terenie,kurs na Basel wzrósł z 2,88&gt;&gt;3,60 co jest dla mnie pocieszające,bo nie sądzę,żeby Porto było faworytem tego spotkania jak sugerują buki,chociaż potencjał mają,szczególnie w ataku co pokazują w lidze,wygrywając mecz za meczem,Basel ostatnio w lidze wygrał z Grasshoppers(4:2) na wyjeździe i zremisował z Sionem u siebie (1:1) chociaż grał całą drugą połowę w 10,przegrywając 0:1 potrafili doprowadzić do wyrównania.Ta drużyna nie kalkuluje co widać po wynikach i na pewno od razu ruszy do ataku,co będzie doskonałą okazją do kontry dla Fc Porto i spodziewam się tutaj Bts,ale z wskazaniem na gospodarzy,w Szwajcarii gra się ciężko o czym przekonała się niejedna klasowa europejska drużyna z Realem na czele.Gospodarze będą chcieli wypracować sobie jakąś zaliczkę przed rewanżem,bo wiadomo,że w rewanżu będzie im bardzo ciężko,gdyby przegrali ten mecz.
bet365
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
vs.

Dzisiaj znowu nietypowo , mam nadzieję że skuteczność również 100%.
Do rzeczy - FC Porto jest faworytem tego spotkania - dla bukmacherów, ale nie dla mnie. Dlaczego?
Basel to drużyna świetnie grająca na własnym podwórku, pokazują to nie tylko w lidze szwajcarskiej gdzie na 10 spotkań mają bilans 6 - 3 - 1 21:8.
Ale i przede wszystkim świetnie radzą sobie przed własną publicznością w tej edycji Ligi Mistrzów gdzie wygrywali z Ludogorets 4:0, Liverpool 1:0 i przegrywając jedynie minimalnie z Realem 0:1.
FC Porto z fazy grupowej co prawda awansowała z pierwszego miejsca, ale przeciwników miała zdecydowanie łatwiejszych bo było to BATE, Bilbao i Shakhtar.
Wiadomo jakie korzyści przynosi gra przed własną publicznością tak więc 1X w tym spotkaniu jest dobrym rozwiązaniem.
Jeszcze lepsze według mnie rozwiązanie na to spotkanie to under 6.5 celnych strzałów Porto.
Spotkania Porto w LM:
Porto - Shakhtar strzały celne 5:2
BATE - Porto strzały celne 0:4
Bilbao - Porto strzały celne 0:4
Porto - Bilbao strzały celne 4:5
Shakhtar - Porto strzały celne 4:9
Porto - BATE strzały celne 12:3
Tak więc próg 6.5 został przekroczony w 4 spotkaniach fazy grupowej. Jestem pewny na 90% że dzisiaj nie zostanie on przekroczony, Basel to dobra defensywa, tym bardziej przed własną publicznością. Myślę że trener Porto również nie bedzię ryzykował i atakował od pierwszych minut. POLECAM!????
Moje propozycje:
Ilość strzałów celnych gości - Poniżej 6.5 @ 1.50 10/10
1X @ 1.73
// Unibet
 
adashmm 44

adashmm

Użytkownik
Szukając jakiś sensownych opcji do freebeta w betssonie i po analizie powyższych propozycji gram dubla:
Over 10 rożnych w obu dzisiejszych meczach po 2x@1,95 = @3,80
- ledwo przekroczyli w dwóch meczach łącznie

Schalke - Real
Tu spodziewam się przewagi Realu i stałego naporu na bramkę gospodarzy, powinni te swoje 6 - 7 rożnych spokojnie nabić. Real to nie Chelsea żeby strzelić bramkę i zaparkować swój autobus;) Poza tym Schalke to nie PSG żeby Real musiał tak kalkulować. Co do gospodarzy: jeśli marzą o powalczeniu z Realem to właśnie dziś więc pewnie będą wyprowadzać konty i też jakies kornery uciułają. Podobny kurs na to spotkanie można wyciągnąc grając Real -1,5, ale jakoś te rożne bardziej mnie przekonują. Pewniejsze wydaje się over 5,5 rożnych realu (propozycja skolsa13) ale tu betsson proponuje już niższy kurs więc biorę dwudrogowo over 10 w meczu.
Basel - Porto
W tym meczu nie odważyłbym sie typować 1,x,2, ale przeanalizowałem propozycję od alex.bp i faktycznie dobrze wygląda ten typ w meczu Basel. Gospodarze w fazie grupowej całkiem fajnie nabijali rożne, a dziś już kalkulacji nie będzie. Chcąc awansować trzeba &quot;mocno nagdr. meczu u siebie
PS. Typ sklecony na potrzeby freebeta (75PLN) także za normalną stawkę bym nie szalał.
Wczorajszego betsafowego zatopiła baja, bo bts w Paryżu siadło. Dlatego dziś zamiast win Realu gram rogi
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom