>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.03.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Wyniki pierwszych pojedynków:
Arsenal vs. Monako 1:3
Bayer vs. Atletico 1:0
Manchester City vs. Barcelona 1:2
Juventus vs. Borussia 2:1

Zdecydowanie ciekawsze spotkania niż tydzień wcześniej. Mnóstwo niewiadomych, choć teoretycznie Barcelona nie powinna mieć kłopotu z awansem. Szczególnie, iż w szeregach The Citizens zabraknie zawieszonego Clichyego. Monako także jest o mały krok od awansu. Mimo to, Kanonierzy nie poddadzą się bez walki. Pozostałe dwa mecze będą natomiast najciekawsze. Borussia powraca do lepszej dyspozycji i być może Stara Dama się o tym przekona. Natomiast Atletico gra w kratkę, a Bayer jest w stanie to wykorzystać.

Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 20

artonq

Użytkownik
Atletico Madryt ma bardzo ciezkie zadanie do awansu. Nie dość ze trza odrobić bramke (otworzyc sie pierwsze) to na dodatek nie stracic. W tym przypadku Trzeba grac az do 3 goli co oznacza ze piłkarze Simeone mają przed sobą mecz w ktorym kartek i goli nie powinno braknąć.
Absensa godina i Thiago moze mieć tutaj decydujące znaczenie.
Mimo wszystko wierze ze mistrz hiszpani oraz finalista ligi mistrzów zrobi poprostu co trzeba i awansuje. Kurs wart grania 2.00 w WH
Ja gram to osobiscie za wiekszą stawke
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
koke chyba też jest kontuzjowany , jednak Kurs 2,00 to jak piszesz warty ryzyka , chyba mało kto się spodziewa że w 1/4 LM będzie mniej 3 drużyny z Hiszpanii.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
W wątku o rewanżach juz pogralem City +1 a tutaj wrzucam cos co określę zakładem półrocza bo chce przyłożyć to naprawde grubo czytaj pod limit na Pinnacle.Chodzi mi o bramkę dla City która moim zdaniem siadzie miękko.Bramka Barcelony to oczywiscie formalność bo City w obronie nie jest monolitem.Wychodzi BTS Aguero w formie.Mysle ze City nie ma nic do stracenia musi atakować a to powinno przynieść 1 bramkę dla Obywateli.Lubie grac BTS w meczu Barcelony chociaż akurat w tym sezonie tak słodko nie jest to jednak przyjezdza jedna z najlepszych drużyn w Europie a kurs ponad 1.70 na to ze obie strzela gola biorę z pocałowaniem ręki.

Barcelona-City BTS Pinnacle ?
Kurs uzupełnię pózniej.
 
wrobel2006 1,3K

wrobel2006

Użytkownik
Atletico Madryt zje na kolacje Bayer Leverkusen. Przypomne, ze druzyna Simeone ma najlepszy bilans meczy domowych w calej La Liga - 11 W, 2 X, 1 L, 35 pkt zdobytych w 14 meczach, 35 bramek strzelony, a 10 straconych. Don Diego przygotuje specjalna taktyke i zneutralizuje ataki przyjezdnych, tak jak podczas w meczu z Realem, gdzie Krystyna i spółki grali jak dzieci we mgle.
Atletico w tym sezonie w lidze mistrzów w meczach u siebie:
1:0 z Juventusem
5:0 z Malmo
4:0 z Olimpiakosem
Nie mam pytań, są małe szanse, ze straca bramke moim skromnym zdaniem wygraja 2 lub 3 do 0.
Bayern natomiast w 6 meczach wyjazdowych w Bundeslidze strzelił 8 bramek tracąc przy tym 5 - bilans całkiem dobry, ale nie ma co porównywać ligi niemieckiej do hiszpańskiej. Statystyki z meczów wyjazdowych w Lidze Mistrzów:
Porażka z Monaco 1:0
Zwyciestwo z Zenitem 2:1
Remis z Benfica 0:0
Zadnej z wyzej wymienionych drużyn nie moze równać się z ekipa Atletico, która jest poziom wyżej...
Atletico awans - 1,9
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
wrzucam cos co określę zakładem półrocza bo chce przyłożyć to naprawde grubo czytaj pod limit na Pinnacle.Chodzi mi o bramkę dla City która moim zdaniem siadzie miękko.
.
Chłopie to Twoja kasa i nic nie mogę sugerować bo jak wejdzie, a z mojego powodu nie zagrasz to będę winien, ale dobrze się jeszcze nad tym zastanów. Na Pinku limity sięgają 10 tyś zł więc jeśli chcesz grać za taką kasę to ja bym się bardzo bał. PR co już powtarzam od początku mojej bytności na forum, to liga słaba z tych najlepszych TOP3. Do tego City w tej lidze też nie porywa. Przyjadą do Barcelony nie na swoje boisko i z tym co mają w przodzie mogą nie umieć albo nie chcieć strzelić. Scenariusz - nie chcieć - Barcelona po 30 min prowadzi 2:0 i jest po meczu. Jeśli już miałbym w coś grać grubo to szybciej na awans Atletico po pewno takim samym kursie co ładnie uzasadnił wrobel2006. I nie piszę tego, żeby wchodzić w jakiś spór czy hejty, ale chcesz zagrać bardzo wysoko na bramkę City, a nawet jak by przyjąć, że to jest do grania to stara zasada bukmacherki mówi żeby nic nie grać grubo, a szczególnie takie medialne pojedynki jak w LM. No, ale to Twoja decyzja. Pozdrawiam
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Chłopie to Twoja kasa i nic nie mogę sugerować bo jak wejdzie, a z mojego powodu nie zagrasz to będę winien, ale dobrze się jeszcze nad tym zastanów. Na Pinku limity sięgają 10 tyś zł więc jeśli chcesz grać za taką kasę to ja bym się bardzo bał. PR co już powtarzam od początku mojej bytności na forum, to liga słaba z tych najlepszych TOP3. Do tego City w tej lidze też nie porywa. Przyjadą do Barcelony nie na swoje boisko i z tym co mają w przodzie mogą nie umieć albo nie chcieć strzelić. Scenariusz - nie chcieć - Barcelona po 30 min prowadzi 2:0 i jest po meczu. Jeśli już miałbym w coś grać grubo to szybciej na awans Atletico po pewno takim samym kursie co ładnie uzasadnił wrobel2006. I nie piszę tego, żeby wchodzić w jakiś spór czy hejty, ale chcesz zagrać bardzo wysoko na bramkę City, a nawet jak by przyjąć, że to jest do grania to stara zasada bukmacherki mówi żeby nic nie grać grubo, a szczególnie takie medialne pojedynki jak w LM. No, ale to Twoja decyzja. Pozdrawiam
Dzięki Adamo za czujność ale moim zdaniem wystawianie kursu na BTS w okolicach tak jak pisałem 1.70 gdy przyjezdza jedna z najlepszych drużyn w Europie jest w moim mniemaniu value.Wystarczy spojrzeć na kursy gdy przyjezdza taki Villareal i BTS tez siada miękko to czemu takie City które nie ma nic do stracenia ma nie przejść tej wątpliwej jakości obrony Barcelony i chociaż jednego gola nie strzelić? W ogóle to gloryfikowanie PD to juz przesada wczoraj Real do końca miał nóż na gardle bo spokojnym awansem nazwać tego nie mozna co sie działo w Madrycie.Dla mnie medialnym nakręceniem w meczu Barca-City jest gloryfikowanie Barcelony kursem 1.45 jak bedzie zobaczymy.
Przywoływanie Atletico i argumenty użytkownika wróbel2006 dla mnie sa smieszne powyciągane jakies mecze na sile z Malmoe? No ludzie dajmy spokoj Bayer grał piach w lidze przyszedł czas na mecz z Atletico to pokazali im kawał footballu.Ja zagralem na Bayer jest to w moim pierwszym poście rewanżów LM
PS.nie ma czegoś takiego jak PR jest PL.
Ja tak sobie mysle ze pisanie ze Top 3 Premiership jest słabe to spore nadużycie ale jak kto chce.
Przypominam także ze to nie Rayo Vallecano przyjezdza troche rozsądku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Co do wczoraj = dramat sędziego. 1. faul Ibry - w większości przypadków max żółć za ten faul, 2. karny na Diego ewidentny, 3. łokieć Luiza w sytuacji z Diego - tutaj prędzej czerwo, 4. faul Diego na Silvie - tutaj prędzej czerwo, 5. Veratti może się cieszyć, że nie skończył z czerwem za dwa żółtka, bo w całym meczu to na minimum dwa żółtka zapracował
Pomijając sędziego, mecz przegrany przez Mou. Chelsea właściwie bez sytuacji, tym bardziej grająca w przewadze. Co więcej, bliżej gola w 10 byli goście. Jak dla mnie, fana zespołu z Londynu, zasłużony brak awansu. Costa wczoraj dramat, ten gość ma ewidentnie jakieś problemy z głową. Skrobanie Motty czy ta premedytacja przy wejściu w Silvę - sku(piiii)two. Strasznie bezbarwna była wczoraj Chelsea z Diego, którego w przerwie powinien zmienić Drogba. Przeciętnie zagrał Hazard, cieniutko Oscar. Niebiescy mają duży potencjał, ale to jeszcze nie jest zespół na miarę wygranej w LM. Jeśli nie dojdzie do jakiś wielkich roszad, a piłkarze nie będą stali w miejscu, jak dla mnie Niebiescy wygrają LM w ciągu 2-3 lat. Na koniec podkreślam, że to moja subiektywna ocena wczorajszego wieczoru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Monaco - Arsenal​

Wtorkowe spotkanie zdecydowanie bliższe mojemu sercu niż starcie w Madrycie. Pierwszy mecz zakończył się niespodzianką i pokonaniem Kanonierów aż 1:3 na Emirates Stadium. Londyńczycy zaprezentowali się przed własną publicznością mega mizernie i piękną bramka Oxlade`a tego nie zmieni. Najbardziej zawiódł Olivier, któremu włączyła się opcja Żyro????. Tak to już z nim jest. Jednego dnia możesz go kochać a drugiego uważać za największego drewniaka w BPL.

Wracając do pierwszego spotkania 1/8 finałów Ligi Mistrzów jestem skłonny zacząć od stwierdzenia, że było to bardziej potknięcie/fatalny dzień. Zdarza się. Oczywiście nie ujmuję tu drużynie z Monako jednak w tym akapicie chciałbym skupić się na tych, którzy mają nóż na gardle. Arsenal zarówno w lidze jak i krajowych pucharach radzi sobie świetnie. W BPL mogą pochwalić się fantastyczną passą 5 zwycięstw gdzie ostatnia porażka miała miejsce przeciwko Kogutom na ich terenie. Niedawne spotkanie w pucharze FA to wyjazd na Old Trafford, po którym Kanonierzy zapewnili sobie awans do półfinału. Co prawda nie zagrali tam koncertowo ale na pewno zdecydowanie lepiej niż przeciwnicy. Ponad to wystawienie Welbecka na szpicy to był wielki błąd bo gość jest najzwyczajniej w świecie słaby. Może ma potencjał ale jego świeczka zgasła podczas grzania ławy w Manchesterze i niestety przejście do Arsenalu nie zapaliło jej z powrotem jak to miało miejsce w przypadku Sturridge`a i Liverpoolu czy Salaha i Fiorentiny. Tutaj jestem święcie przekonany, że 9ą zostanie Giroud, który w ostatnim meczu z West Hamem grał kapitalnie. Nie dość, że strzelił pięknego gola to liczne odegrania z piętki i próby w ataku sprawiły, że nazwanie go drewnem nie przechodzi mi w tym momencie przez gardło. Cały Arsenal zagrał świetnie i było to jedno z najbardziej jednostronnych spotkań jakie widziałem od dawna a West Ham to przecież nie takie ogórki tylko derbowy rywal, który potrafi stawiać czoła najlepszym(zeszły sezon mieli fatalny typowy koszykarski &quot;tank&quot; ale w tym jest o niebo lepiej). Między zawodnikami było widać chemię zgranie i motywację do niszczenia. Względnie wczesne zmiany Sancheza i Walcotta sugerują, że Wenger zamierza podobnie wyjść na spotkanie we Francji. Nie ma w tym nic dziwnego gdyż wszystko grało i hulało. Walcott zmarnował parę dogodnych sytuacji jednak można mu to wybaczyć patrząc na historię jego kontuzji. Oczywiście nie ma co proroczyć z perspektywy jednego spotkania ale ciężko zaprzeczyć, że był to kapitalny mecz Arsenalu. Teraz przed nimi trudny i bardzo ważny rewanż. W tym sezonie Wenger i jego podopieczni pierwszy raz od wielu lat trafili w 1/8 na przeciwnika, względem którego byli zdecydowanymi faworytami. Historia pokazuje, że starcia z gigantami idą im w sumie nieźle, głównie za sprawą rewanżów(patrz niżej). Na dzień dzisiejszy Arsenal jest drużyną o niebo lepszą niż we wcześniejszych sezonach i w końcu nie trapią ich liczne kontuzje.
--------------------------------------------------------------------------------------
1/8 LM(podkreślone wyjazdowe rewanże)
2013/2014 Arsenal Bayern - 0:2 Rewanż 1:1(nietrafione karne zmarnowane sytuacje igłupie czerwo Wojtka)
2012/2013 Arsenal Bayern - 1:3 Rewanż 0:2(zabrakło 1 bramki do awansu)
2011/2012 AC Milan - Arsenal 4:0 Rewanż 3:0(zabrakło 1 bramki do dogrywki)
2010/2011 Arsenal - Barca 2:1 Rewanż 3:1(zabrakło 1 bramki do awansu)
Runda grupowa
2013 Arsenal - Dortmund 1:2 Rewanż 1:0
--------------------------------------------------------------------------------------
Monaco z kolei to niesamowicie ciekawy przypadek. Aktualnie w lidze okupują 4e miejsce a ich gra podoba się mniej lub bardziej. Ostatnie dwa mecze to nietypowe dla nich overowe wygrane. W każdym razie gdy zaczynała się tegoroczna edycja Ligi Mistrzów ich potencjalny awans był mocno kwestionowany. Ba... pamiętam, jaka masówka poszła na Bayer w ich pierwszym starciu. Sam straciłem wtedy trochę grosza. Tak czy inaczej francuzi wyszli z grupy w całkiem niezłym stylu i sprawdziło się, że ich priorytetem jest Liga Mistrzów i nie były to puste słowa. Po fazie grupowej, świetny mecz na Emirates(pierwsza bramka trochę &quot;z dupy&quot; jednak kolejne to dwa świetne kontrataki). Pod ogromnym znakiem zapytania jest podejście Monaco. Zamurują się i będą liczyć na kontry czy będzie to otwarty mecz jak w Londynie? Jedno nie ulega wątpliwości. Będzie to dla nich ciężki mecz. Nie dość, że Arsenal świetnie radzi sobie w rewanżach to ich ostatnie spotkanie pokazało moc.
Nad tym typem rozmyślałem od pierwszego spotkania obu drużyn i wciąż uważam, że jest to bardzo dobra opcja. Bardzo wątpie w zwycięstwo francuzów. Mecz może skończyć się remisem jednak dla mnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest powtórka z historii czyli wynik bliski comebacku w rewanżu. W związku z tym idę w:
Arsenal win @2.30 bet365 ✅✅
Arsenal over XX posiadania piłki @X.XX Unibet ✅
Kursy na awans @7 trochę kusi bo może się zdarzyć tak, że Anglicy w końcu przełamią tą passę w LM jednak z pewnością jest to pozycja na &quot;mniej poważny&quot; kupon lub dla ludzi wiary.
BONUS: (polecam również długi skrót na meczyki.pl)
https://www.youtube.com/watch?v=lCZNoKtWT5c
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
edit// Jak mi smutno, znowu jedna bramka... Masakra. A mogło być tak pięknie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
professional. 622

professional.

Użytkownik
Atletico vs Bayer

  • Atletico awans ✅
  • @ 2,00 / william

Leverkusen przystępuje do tego meczu z minimalną zaliczką jednej bramki.
W Niemczech mecz wyglądał jak równy z równym i powiedzmy, że zwycięstwo 1:0 można przyjąć, lecz teraz goście przyjeżdżają na Calderon i tutaj już będzie bardzo ciężko pokusić się choćby o bramkę, która na pewno by zamknęła sprawę. Ostatnie 9 meczy Atletico w LM przed własną publicznością to 8 zwycięstw i 1 remis. Atletico na pewno będzie kontrolowało całe spotkanie, a goście będą liczyć na kontry a jeśli choć jedna im się uda to Atletico będzie w niesamowicie trudne sytuacji, więc muszą zagrać bardzo ostrożnie w obronie z czego na pewno zdaję sobie sprawę Simeone. Leverkusen na wyjazdach w LM nie radzi sobie najlepiej, ich ostatnie 7 wyjazdowych spotkań to 2-2-3 i to z niektórymi ekipami o wiele słabszymi niż Atletico. Kurs na awans Atletico 2,00 jest jak najbardziej do gry, goście na pewno nie będą się bronili całe 90 minut lub 120, odkryją się a Atletico jest na tyle doświadczoną ekipą, że na pewno to wykorzysta. Ciężko powiedzieć mi wynik, ale awansu do kolejnej rundy mistrzów Hiszpanii jak dla mnie jest niemal, że pewny.
Monaco vs Arsenal

  • HT/FT Arsenal / Arsenal ✅✅
  • @ 3,50 / william

Fajny kurs na Arsenal do połowy i na koniec, Kanonierzy na pewno rzucą się od początku do ataku, ponieważ muszą odrobić aż 3 bramki, nie tracąc przy tym ani jednej. Kanonierzy już nie raz udowodnili, że potrafią gonić w LM , tak jak to było choć by w sezonie 2011/12 gdzie we Włoszech przegrali 4:0 z Milanem, a przed własną publicznością wygrali 3:0. Podobna sytuacja w sezonie 2012/13 gdzie przegrali pierwsze spotkanie z Bayernem 1:3 a następnie wygrali 0:2. Dziś wszystko będzie zależało czy Kanonierzy szybko zdobędą bramkę, jeśli tak to myślę, że kolejne to tylko kwestia czasu i mają szansę na awans. Za drobne jeszcze spróbuję awans Arsenalu @ 5,00 oraz Arsenal do 15 min @ 4,50.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Nie będzie tak łatwo jak przedmówca wyżej, z stadionu ATL mało kto wyjeżdza z jakimiś punktami, ale także warto wspomnieć że Aptekarze są w świetnej formie ostatnio, bardzo mądra gra w obronie jak i w ofensywie.
Będzie to morderczy mecz, o sam awans nie pokusiłbym się wskazać faworyta, bo tutaj daję 45/55% szans na korzyść Niemców, mają niewielką zaliczkę z 1 meczu.
Monaco - Arsenal.
Mecz w którym goście rzucą się, na rywala niczym &quot; stado panienek Mourinho na sędziego w meczu PSG po faulu Ibry&quot;
Wynik 1 meczu 3-1 dla Księstwa Monaco, i nie sądzę by Arsenal miał jakiekolwiek szanse na awans.Choć to LM i wiadomo takie insynuacje są nie na miejscu. Lecz patrząc na grę w defensywie Monaco praktycznie nierealne.
Jednak mecze w PO trwają minimum 180min,a więc połowa czasu by piłkarze Wengera odrobili 3 bramki(3-1 bramki na wyjezdzie liczone podwójnie).
Arsenal tutaj będzie przyciskał rywala, będą atakować niemal cały mecz, a więc najlepszy i najpewniejszy w tym meczu będzie zakład na over Rzutów rożnych Arsenalu.
Dodam że w 1 meczu Arsenal miał ich 8, i tym razem nie powinno być ich mniej.
Typy:Arsenal powyżej 6,5 rożnego 2.62@ WH 5/10
1 połowa Arsenal powyżej 3,5 rożnego 3.0@ WH 2/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
W wątku o rewanżach juz pogralem City +1 a tutaj wrzucam cos co określę zakładem półrocza bo chce przyłożyć to naprawde grubo czytaj pod limit na Pinnacle.Chodzi mi o bramkę dla City która moim zdaniem siadzie miękko.Bramka Barcelony to oczywiscie formalność bo City w obronie nie jest monolitem.Wychodzi BTS Aguero w formie.Mysle ze City nie ma nic do stracenia musi atakować a to powinno przynieść 1 bramkę dla Obywateli.Lubie grac BTS w meczu Barcelony chociaż akurat w tym sezonie tak słodko nie jest to jednak przyjezdza jedna z najlepszych drużyn w Europie a kurs ponad 1.70 na to ze obie strzela gola biorę z pocałowaniem ręki.
Barcelona-City BTS Pinnacle 1.625.
Kurs uzupełnię pózniej.
Kurs poleciał w dół ale nie ma co się dziwić.
Aguero w ataku chęć odrobienia strat moim zdaniem dadzą bramkę dla City.
Bramka dla Barcelony w takim układzie jest formalnością City będzie musiało się odsłonić.
Myślę że spokojnie można atakować także over 3.5
Zastanawiam się także nad jednym zakładem tak jak pisałem Barcelona jest według mnie przeszacowana kurs na takim unibecie poszedł na 1.36 w ciągu tych dwóch tygodni z 1.45.
Teraz stoi 1.38.
Ja myślę że dla Barcy nie będzie to tak łatwy pojedynek jak przed rokiem i nie wpakują łatwo bramek.
Jest fajny zakład na Pinnacle Total goals scored by Messi,Neymar,Suarez under 1.5 2.85 kurs ✅ ✅
Unibet ma gole Barcelony under 1.5 3.10
Oczywiście trójca Barcy strzela lwią część bramek ale załóżmy że strzelą w tym meczu 2 gole i jednego wsadzi np.Iniesta?
Moim zdaniem warto zagrać ten under z Pinnacle.
No i żal nie zagrać bramki Kuna 3.160. Zmarnowany karny Kuna...⛔
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
W pierwszym meczu więcej okazji do strzelenia gola miał Bayer.
Bramka dla Aletico nie uznana ale ogólnie to Niemcy zrobili lepsze wrażenie.
W piątek Bayer rozegrał świetny mecz w lidze niemieckiej a w sobote atletico nie pokazalo wiele w Hiszpańskiej.
Kurs po weekendzie z 1,85 do 1,95 zszedł w bah do 1,75/2.00
Jak dla mnie awans bayer po kursie 1,75 plus awans Juve
 
ksboss 92

ksboss

Użytkownik
As Monaco - Arsenal
17.03.2015 20:45
Arsenal jest znany z tego, że potrafi odrabiać straty (dwumecze z Bayernem czy Milanem). W takich meczach jak ten muszą rzucić się na przeciwnika od razu. 3:0 daje awans, lecz jedna bramka graczy z Monaco da wówczas dogrywkę. Czy &quot;Kanonierów&quot; stać na strzelenie 4 bramek, możliwe, ale moim zdaniem awansują jutrzejsi gospodarze. Jednego czego można się spodziewać to bramek. Piłkarze Wegnera, jak większość angielskich i nie tylko zespołów, nie będą kombinować bo jedyną droga do awansu jest atak. Spodziewam się minimalnej wygranej piłkarzy z Londynu od 1:2 poczynając. Dlatego gram:
Powyżej 2.5 @ 2.070 Pinnacle ⛔ (0:2)

 
meken 76

meken

Użytkownik
Monaco - Arsenal
W tym spotkaniu będę się skłaniał ku gościom, którzy muszą stanąć na głowie aby awansować. Monaco dotychczas świetnie zorganizowane w obronie i nie sądzę aby miało się to zmienić w tym meczu, jednakże pod naporami Armatek mogą wpuścić jedną/dwie bramki. Warto zwrócić uwagę na to jak bardzo przewrotny był pierwszy mecz. Bramka otwierająca wynik to nic więcej niż szczęście, drugi gol to katastrofalna postawa całej linii obrony a o trzeciej to aż żal cokolwiek napisać, podpalony Arsenal chcący wyrównać zapomniał o tym, że ktokolwiek musi zostać na obronie. Jak Londyńczycy rozpoczną rewanż tak jak pierwszy mecz to może być naprawdę dobrze, do 15&#39; Arsenal wchodził w Monaco jak w masło.
Arsenal wygra @2.30
Kto zdobędzie więcej rzutów rożnych: Arsenal @1.61
Bet365
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Eh pisałem analizę odnośnie meczu Arsenalu, rozłączył mi się internet, kliknąłem wyślij odpowiedź i przepadło ????
To tak w skrócie, na jutrzejsze mecze wyselekcjonowałem dwa ciekawe typy. Moim zdaniem linia w obu jest bardzo łatwa do pokrycia, a kursy kuszące.
W meczu Monaco - Arsenal typuję powyżej 5,5 własnych rzutów rożnych Arsenalu na kursie 1,80. W pierwszym meczu mieli ich 8, a myślę, że do rewanżowego meczu po gorzkiej porażce będą jeszcze bardziej zmotywowani, więc idąc tą drogą będą stwarzali niebezpieczne akcje dla obrony Monaco, więc rzutów rożnych nie zabraknie ????
Odnośnie meczu Atletico napisałem moje przemyślenia w typach dnia, podsumowując moje typy:
Arsenal powyżej 5,5 własnych rzutów rożnych @1,8 --- równe 5 rożnych
Atletico Madryt - Bayer Leverkusen powyżej 6,5 kartek @2,1
+++ 7 kartek
Kursy z Bet365.
 
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Monaco - Arsenal


ShakeYoBody opisal tutaj wszystko co potrzeba odnosnie tego meczu,popieram jak najbardziej granie na Arsenal,dorzucam do tego Arsenal do przerwy,poniewaz jesli nie uda im sie nic wcisnac do przerwy to bedzie bardzo ciezko o to by w drugiej polowie odrobic straty.Do tego over na kartki,ze wzgledu na to ze nerwy moga puszczac i jednym i drugim.


Moje typy:

Arsenal wygra 1 polowe @ 2.88 marathonbet✅
over 4.5 zoltych kartek @ 1.9 marathonbet
⛔
 
lovetennis1995 5

lovetennis1995

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 20:45
Spotkanie: Atletico Madryt- Bayer Leverkusen
Typ: Atletico Madryt
Kurs: 1,82
Bukmacher: Pinnacle
Krótko i na temat. Wielkie nadzieje dla Bayeru po pierwszym meczu, grają ostatnio świetnie ale dzisiaj pożegnają sie z Champions League.
Ten mecz miałem upatrzony od 2 tygodni dlatego więc obejżałem ostatnie spotkania zarówno jednych i drugich.
Bayer w lidze nie niemieckiej punktował Padeborn i VFB Stuttgart po doskonałych meczach zaś Atletico zagrało dwa naprawde dobre spotkania z Valencia i Espaniolem ale zamiast 6 punktow maja tylko 2 oczka.
To co widac w druzynie niemieckiej to wiara po ostatnich spotkaniach. Tercet Calhanoglu, Bellarabi i Son zrobili na mnie duze wrazenie. Srodek pola z Castro na czele rowniez wyglada solidnie. Nie jestem przekonany co do lini obrony. Co prawda ostatnio nie tracili bramek ale kojarze ich raczej z tego, ze lubia byc dziurawi.
W Atletico to przede wszystkim KOKE, ktory,rozkręca po powrocie z kontuzji druzyne i pewnie dzisiaj zrobi to na dobre i poprowadzi do wygranej. Coraz lepiej gra Juanfran a i jestem pewnien ze w takim meczu Ardam Turan błysnie nie raz.
Bayer przyjedzie praktycznie bez osłabien. Jakies drobne urazy mieli Jedvaj i Bender ale to nic powaznego i obaj zagraja.
Atletico bez Godina, Tiago, Nigueza i nie wiadomo co z Siqueira ale nie widze tutaj powodu do obaw. Na kazdej pozycji jest dwoch rownorzednych zawodnikow i dla przykłado nie marwie sie o postawe Gameza jesli bedzie on musiał grac za Siqueire. Gimenez poradzi sobie za Godina a Tiago mozliwe, ze i tak by nie grał.
Jak dla mnie wszystkie argumenty ma Atletico. Co by nie powiedziec doswiadczenie z poprzedniego sezonu gdzie wychodzili z kłopotow nie raz, własny stadion ktory jest wiecej niz 12 zawodnikiem i lepszej klasy zawodnikow.
Koke, Turan, Griezman, Gabi, Garcia zadbaja o srodek pola. Trzeba brac pod uwage, ze taki Calhanoglu czy Son to sa czasami leniuszki jesli chodzi o defensywe. I Chorwat w ataku bedzie chciał cos ukłuc. Tutaj Atletico ma dosc spory atut w porownaniu do Drmicia, bo ten jest aktualnie lepszy od Kisslinga.
Ja osobiscie wchodze dosc grubo bo na ten mecz sie szykowałem juz jakis czas. 1,80 na win to dobra propozycja. Biarac pod uwage, ze na awans jest 2,0
Wchodze tez mniejsza stawka w handi -1,5
Powodzenia !
 
C 0

chudy132

Użytkownik
Atletico aby awansować w 90 minutach musi wygrać przewagą dwóch bramek więc warto zagrać handi -1 na Atletico po kursie 2,9
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Pamiętajmy, że drużyna AS Monaco w obecnej edycji LM straciła tylko dwie bramki, jedną w fazie grupowej z Benficą i drugą w pierwszym meczu z Arsenalem. W lidze regularnie notują 0 z tyłu, a ostatnio 2 bramki stracili w listopadzie zeszłego roku. 2 gole stracili też z PSG w pucharze Francji. Więcej niż dwa gole to oni chyba nie pamiętają kiedy stracili. Także z graniem na awans Arsenalu, mimo iż to rywal z wyższej półki, to bym uważał, choć kurs bardzo wysoki więc rozumiem rozważanie.

Po mojemu Monaco przechodzi dalej
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom