>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.03.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
K 14

krnov102

Użytkownik
MONACO-ARSENAL ...MONACO over 1.5 bramek kurs 3 Fortuna...Monaco w tym meczu to kontrataki ..a to wychodzi im dobrze ...nawet Berbatov po wizycie w kasynie i na lekkim kacu byl w stanie strzelic bramke w Londynie to w Ksiestwie na swoim terenie pojdzie na calosc i moze nawet uda mu sie cos strzelic takze u siebie...Monaco to dobra druzyna niby bez wielkich gwiazd ale zgrana i w formie...Czy zagra Berbatov czy Martial lub Dirar to beda mieli duzo sytuacji na swoje bramki...Arsenal...co pozostalo...ATAK i z biegiem czasu tylko atak...
 
death89 84

death89

Użytkownik
Arsenal powyżej 5,5 własnych rzutów rożnych @1,8
Kursy z Bet365.
Nie lepiej zagrać w Betsson/Betsafe powyżej 4.5 rożnych Arsenalu @1.72? Obecnie w Bet365 kurs jest ten sam co w Betsson, a linia wyższa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
r-baggio 557

r-baggio

Użytkownik
Monaco - Arsenal
Typ: over 12,5 fauli Arsenal
Kurs: 1,75
Bukmacher: Ónibet


Arsenal nie ma dzisiaj nic do stracenia, więc spodziewam się dużej agresji z ich strony i wielu ataków. Wenger stwierdził, że ruszą od początku spotkania na rywala. Muszą zaatakować i spróbować zrobić cokolwiek ???? W pierwszym spotkaniu było 12:10 dla Arsenalu w przewinieniach. W tym sezonie w Lidze Mistrzów na wyjazdach Arsenal, gra dużo bardziej agresywnie niż u siebie:

z Galatasaray - 15 fauli Arsenalu
z Anderlechatem – 12 fauli
z Dortmundem – 16 fauli

Sędzią tego starcia będzie Norweg Svein Moen. W tym sezonie w europejskich pucharach dyktuje z reguły niezłą ilość przewinień. W tym sezonie sędziował takie spotkania:

Porto – Lille, faule: 16:12
Benfica – Zenit, faule: 11:16
Chelsea – Sporting, faule: 10:14
Dynamo Moskwa – Anderlecht, faule: 14:14

Arsenal powinien prowadzić grę i nadziewać się na kontry Monaco, a jeśli Arsenal nie strzeli szybko bramki frustracja będzie narastać.

Wynik: 11 fauli⛔
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
AS Monako - Arsenal
- Pierwsze spotkanie zakończyło się bardzo nieoczekiwanym wynikiem. Monako wygrało na Emirates 3:1. Przed Kanonierami niezwykle trudne zadanie. Muszą zdobyć minimum trzy bramki.
- Arsenal poza fatalnym występem w Lidze Mistrzów gra bardzo dobrze i skutecznie. W pucharze Anglii wygrali z Manchesterem United, a w ostatni weekend rozbili West Ham United 3:0.
- Gospodarze również grają nieźle. Ostatnie mecze to wygrane z Evian (3:1) oraz Bastią (3:0). W bardzo dobre dyspozycji jest młody Martial.

Dzisiejszy pojedynek powinien być nie lada gratką. Monako jest o krok od awansu, ale Kanonierzy już wielokrotnie udowodnili, że mogą odrobić straty. W świetnej formie jest Giroud, ale i Ramsey gra coraz lepiej. Poza tym Wenger ma dość szeroką kadrę na to spotkanie. Stąd nasze propozycje:
Arsenal powyżej 0.5 bramki w I połowie, 1.85 Sportingbet ✅ 0:1
Arsenal powyżej 1.5 bramki, 2.05 Sportingbet ✅ 0:2

Promocja w Sportingbet: Darmowy Zakład do 200PLN
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ja na dzień dzisiejszy proponuje typ na rożne dla Arsenalu a konkretnie handi na te rożne -1,5. Wiadomo żeby Kanonierzy mogli marzyć o awansie muszą atakować od samego poczatku co w znacznym stopniu zwiększy liczbe ich rożnych. Arsenal potrafi odrabiać straty, jeśli szybko strzelą bramke to doda im tylko animuszu i myśle ze bez wiekszych problemow zdobędą o te 2 kornery więcej niż Monaco które powinno sie raczej bronić mając tak pokaźną zaliczke.
Monaco - Arsenal typ: rz. rożne Arsenal -1,5 @1,76 Unibet
Na jutro oczywiście biore pod lupe spotkanie Blaugrany z Man City. Spodziewam sie otwartej gry ze strony City które musi wpakować min 2 gole zeby myślec o awansie. Wiadomo że otwarta gra z Barceloną kończy sie różnie dla ich rywali więc gram w tym meczu over 2,5 bramki. Dołożę do tego bramke Leo Messiego który jeśli Barca bedzie miała sporo miejsca na pewno będzie chciał sie zrehabilitować za przestrzelonego karnego w Anglii.
Barca - Man. City - typ: over 2,5 @1,42 Unibet
Barca - Man. City - typ: Messi strzeli TAK @1,72 Unibet
Barca - Man. City - typ: Gospodarze wygrają po odrobieniu straty @10,00 Unibet (oczywiście za grosze)
Powodzenia;)
 
william-hill 27

william-hill

Użytkownik
Na środowe spotkanie na Camp Nou William Hill przygotował ofertę specjalną: &quot;Messi i Suarez obaj
strzelą i Barcelona wygra mecz&quot; po kursie 5.00:


William Hill zwiększył kurs na bramkowe zwycięstwa Barcelony i Borussii. Wcześniej: 11.00, teraz: 14.00.
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Naprawdę wierzycie, że Atletico awansuje? Bez jaj! Widziała ktoś chociaż jeden mecz Aptekarzy w lidze? Przecież oni wymiatają, a Bundesliga &gt; La Liga
Skoro wychodzisz założenia, że Bundesliga jest lepsza od LA liga to argument taki, że bilans Atletico w lidze to 11-2-1 pewnie cię zbytnio nie przekona. Ja z drugiej strony nie wierzę w awans Bayeru bo Atletico ich zdominuje zwyczajnie u siebie. Potrafili to zrobić z Realem i Barceloną, tak więc Bayer nie będzie lepszy. Super forma Bayeru pewnie wzięła ci się z tego, że wygrali ostatnie trzy meczy z rzędy w lidze do zera tylko, że Paderborn, Freiburg i Stuttgart to obecnie zespoły zajmujące trzy ostatnie pozycje w Bundeslidze. Simeone stwierdził ostatnio, że walkę o tytuł już dawno odpuściło Atletico, dlatego odpuścili ostatnio z Espanyolem i skończyło się 0:0. Poza tym wcześniejsze 1:1 u siebie z Valencią i 0:0 z Sevillą na wyjeździe w żaden sposób nie wskazuje na jakiś kryzys w ekipie z El Calderon
Dla mnie 2:0 lub 3:0 dla Atletico lekko
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Nie lepiej zagrać w Betsson/Betsafe powyżej 4.5 rożnych Arsenalu @1.72? Obecnie w Bet365 kurs jest ten sam co w Betsson, a linia wyższa.
Faktycznie patrząc na linię i kurs z tego co piszesz betsson oferuje lepszą ofertę, ale nie sprawdziłem tego a bet już pograłem ????
 
perek99 20,9K

perek99

Użytkownik
Naprawdę wierzycie, że Atletico awansuje? Bez jaj! Widziała ktoś chociaż jeden mecz Aptekarzy w lidze? Przecież oni wymiatają, a Bundesliga &gt; La Liga
Bayer teraz wymiata, bo ostatnie kolejki grał z pastuchami w stylu Paderborn czy Stuttgart, które są słabiutkie.
Kolego Bundesliga &gt; La Liga jest na wyrost, bo tam jest Bayern Monachium, który się w tej lidze bawi. Moim zdaniem Atletico Madryt jest o klasę lepszym zespołem i jak zagra na swoim dobrym poziomie (potrafi pokonać Real czy Barcelonę) to Aptekarzy spokojnie pojadą.
Chyba, że za chwilę kolega napiszę Paderborn &gt; Atletico Madryt ????
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Monaco vs Arsenal / celne strzaly Arsenalu wliczajac dogrywke over 5,5 @ 2,05 (Unibet) ✅ 7

Jak na moj gust to ciekawa opcja, choc oczywiscie ryzykowna, pamietajec wyczyny Olivera Giru :p w pierwszym meczu i jego pudla stulecia oraz fakt, ze celnosc strzalu rozlicza UEFA (celny strzal to taki ktory albo konczy sie bramka albo jest obroniony przez bramkarza! strzalem celnym NIE JEST strzal lecacy w swiatlo bramki ktory jest zalokowany przez gracza z pola, wybity z lini bramkowej przez gracza itd). Tak czy inaczej rozumowanie jest proste. Arsenal musi, strzelic gola, i to nie jednego ale trzy. Jesli strzela jednego to dobrze, bo beda mieli wieksza motywacje do strzelenia drugiego. Jesli strzela drugiego to tez dobrze, bo tym bardziej przycisna by strzelic kolejnego. Tak wiec nie ma co sie bac, ze im sie nie bedzie chcialo strzelac. Oczywiscie wszystkich swoich okazji nie wykorzystaja i bramkarz gospodarzy cos tam wylapie. Mysle, ze motywacji graczom Wengera nie zabraknie. Do tego fakt, ze graja w Monaco na stadionie ktory moim zdaniem nie bedzie wypelniony (sprawdzalem bilety na ten meczi i mozna jeszcze kupic na kazdy sektor procz sektora gosci) moze im tylko pomoc. To jest Monaco a nie Santiago Bernabeu czy tam Alianz Arena i doping kibicow gosci z Londynu na bank bedzie slyszalny, choc powiem szczerze, ze nie znalazlem nigdzie w jakiej liczbie przyjada kibice Arsenalu. Arsenal nie powinien czuc zadnej presji. Po porazce w pierwszym meczu zostali praktycznie skresleni przez wszystkich, choc teraz jakby wiara odzyla po zwyciestwie z WH 3:0 ale mysle, ze presji na awans Arsenalu nie ma i dobrze to wplynie na zawodnikow Wengera. Z drugiej strony, presja na awans Monaco jest. Kto wie, czy jesli Arsenal strzeli bramke w pierwszej polowie to zawodnicy Monaco sie nie zaczna denerowac itd. Oczywiscie moze sie zdarzyc tak, ze Arsenal znowu sie posra w gacie i wyjdzie na ten mecz klepiec pilke zamiast odrazu zaatakowac, ale tego nie jestesmy w stanie przewidziec. 6 strzalow celnych powinni pokryc jesli bedzie im sie chcialo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co myślicie nad typami Atl. Madryt +1.5 bramki + Arenal+1.5 bramki po kursie 4.00 w bet365 ?
Bardzo januszowskie.

Wszystkim którzy typują dzisiaj tak łatwa przeprawę Atletico pragnę zauważyć ze kursy na Atletico poszły z 1.60 na 1.83.
Teraz wydaje mi sie ze kursy sa wystawione odpowiednio bo Atletico zdecydowanie przeszacowane przed rewanżem było.
Atletico to juz nie ta sama drużyna co sezon temu oczywiscie szanse sa 50/50 na awans ale ten skok kursów zastanawiający.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Pozwolę wtrącić swoje trzy grosze w kwestii meczu w Madrycie. Można krytykować przeciwników z ostatnich spotkań Bayeru ale nie zapominajmy, że zajmują oni aktualnie 4e miejsce w jednej z najlepszych lig świata. To na pewno wymaga umiejętności oraz wielu założeń taktycznych. Ponad to Niemcy mają bramkę przewagi. Z innymi drużynami może nie jest to jakaś wielka zaliczka ale Atletico z reguł stroni od wysokich wyników. Oczywiście, tu może być inaczej gdyż jak zostało wyżej wspomniane LM jest w tym momencie jedynym celem drużyny z Hiszpanii. Dodatkowo jedną z najczęściej wymienianych wad zespołu z Leverkusen jest ich gra w obronie. Myślę, że Atletico coś strzeli ale przebłysk Bellarabiego czy wolny w wykonaniu &quot;Cialalulu&quot;(a znając grę obu drużyn nie wolno wykluczać przynajmniej paru okazji) może sprawić, że będzie potrzebne coś więcej by awansować dalej. Hiszpanie na pewno są drużyną lepszą ale hurraoptymizm w ich stronę jest wg mnie przesadzony aczkolwiek w jakimś stopniu wytłumaczalny. Niemcy mogą sprawić niespodziankę więc nie szalejcie ze stawkami.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Atletico Madryt - Bayer Leverkusen
Obie strzelą: TAK @2,05 betclick

Spodziewam się bardzo ofensywnego i emocjonującego spotkania. Atletico musi gonić wynik, a Bayer jeśli chce awansować to musi strzelić przynajmniej jednego gola. Siłę Atletico każdy zna i mimo że są ostatnio w kiepskiej formie to zawsze mogą odpalić, a wtedy ciężko ich powstrzymać. Wydaje mi się jednak, że dzisiaj wielkiego Atletico nie zobaczymy nie tylko ze względu na ich formę, ale głównie za sprawą rywala.
Nie zwracałbym uwagi na ostatnie wyniki Bayeru w lidze, bo po pierwsze grali z najsłabszymi zespołami w BL, a oprócz tego gra Aptekarzy w tych meczach wyglądała bardzo przeciętnie, a momentami nawet słabo. Po meczu z Atletico mam wrażenie, że Bayer od dwóch tygodni żyje już tylko dzisiejszym meczem, bo w BL grali na stojącego i bardzo oszczędnie jak na swój sposób grania.
Atletico dzisiaj bez lidera defensywy Godina i Siqueiry co znacząco osłabia i tak cienką ostatnio obronę ekipy Simeone. Bayer z rewelacyjnym Bellarabim i nieprzewidywalnymi Sonem i Calhanoglu powinien coś ukłuć, zwłaszcza, że będą mieli sporo możliwości do kontrataków, co uwielbiają.
 
K 14

krnov102

Użytkownik
MONACO over 2.5 bramki kurs7.5 Fortuna STS ....Mecz bedzie &quot;otwart&quot; a Monaco z kontry gra bardzo dobrze..nawet jak Arsenal bedzie prowadzil to gra sie nie zmieni...Monaco jedna...Arsnal pelny atak Monaco druga Arsenal daje z siebie wszystko..Monaco trzecia ...kasa do odbioru Arsenal do domu..Berbatov do kasyna...
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Atletico aby awansować w 90 minutach musi wygrać przewagą dwóch bramek więc warto zagrać handi -1 na Atletico po kursie 2,9
a czemu nie odrazu -2?przecież jak Atletico będzie prowadzić 2 bramkami to niemcy rzucą wszystko na jedną kartę i Atletico strzeli im z kontry :rolleyes:
 
lovetennis1995 5

lovetennis1995

Użytkownik
Naprawdę wierzycie, że Atletico awansuje? Bez jaj! Widziała ktoś chociaż jeden mecz Aptekarzy w lidze? Przecież oni wymiatają, a Bundesliga &gt; La Liga
W sumie masz racje. Przekonałes mnie. Co tam, ze Atletico ma na kazdej pozycji lepszego zawodnika, łapie forme, gra u siebie, ma wieksze doswiadczenie etc.

Bayer wygrał z Padeborn i Stuttgartem( 2 kandydaci do spadku, chyba najpowazniejsi) . Gramy all in Bayer
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
Atletico Madryt - Bayer Leverkusen

Spotkanie w którym po prostu musi być dużo fauli, a co za tym idzie dużo kartek. Skoro w pierwszym spotkaniu było aż 10 kartek, to w spotkaniu decydującym o awansie za pewne będzie ich bardzo podobna ilość.
Według mnie kartki będą niezależnie od wyniku, wiadomo że Bayer jest w lepszej sytuacji ale na pewno będą chcieli strzelić dziś bramkę, bo jeśli przyjadą się tutaj bronić to dostaną w łeb i odpadną. Na pewno będzie dziś to bardzo gorące spotkanie i warto iść w stronę karteczek.

Moje propozycje:
Powyżej 6.5 kartek @ 2.00
✅
Monaco - Arsenal

Drużyna z Londynu na pewno wierzy jeszcze w awans do kolejnej fazy i na pewno nie przyjadą dziś do Monaco ze spuszczonymi głowami. Za pewne od początku przystąpią do ataków i myślę że często będą kopać rzuty rożne, tak jak było to w pierwszym spotkaniu, gdzie mieli ich aż 8, a Francuzi tylko 1. Monaco ma wynik, więc dziś na pewno skupią się na grze defensywnej (tak jak zwykle) nie sądzę aby często gościli pod bramką Arsenalu, ich gra ofensywna będzie głównie opierać się na kontrach.

Można spróbować również typu z kartkami, w pierwszym spotkaniu było ich 5, wiadomo że dziś będzie dużo więcej emocji, więc kartek też możemy spodziewać się więcej.

Moje propozycje:
Kto więcj rzutów rożnych: Arsenal @ 1.44 ✅
Arsenal powyżej 5.5 rożnego @ 1.74
Powyżej 4.5 kartki @ 1.83

kursy z b365.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
AKU: Atl. Madryt vs Leverkusen (pow 1,5 goli) + Monako vs Arsenal (pow 1,5 goli) + B. Dortmund vs Juventus (pow 1,5 goli) kurs łączny: 2,10 (-podatek) buk: Totolotek ⛔
Odpuszczam całkowicie rynki 1x2 bo tak naprawdę w każdym z meczy może się wszystko zdarzyć. Moim zdaniem bardzo wyrównany poziom drużyn. Overami głównie kieruję się dlatego, że co najmniej jedną bramkę lub więcej musi zdobyć każda z drużyn. Atletico musi strzelić i moim zdaniem strzeli i dalej będzie albo podwyższenie wyniku albo Bayer skontruje. Oczywiście może być też doczekiwanie do dogrywki przy stanie 1:0, ale przy takim potencjale obu drużyn myślę, że padną te co najmniej dwie bramki. Osobiście myślę, że będzie 2:0 dla Atletico, ale nie gram CS. Co do Dortmundu to wiemy jakich skrzydeł dostają w LM, liczę na niezłe widowisko jutro z dużą ilością goli. Arsenal... nie ma nic do stracenia, zaatakuje i może być różnie. Generalnie ciężko typować tutaj. W zeszłym tygodniu byłem pewien Bayernu to było do gry za grubsze pieniądze, na dzisiaj i jutro tak umiarkowaną stawką.
 
K 14

krnov102

Użytkownik
AKU: Atl. Madryt vs Leverkusen (pow 1,5 goli) + Monako vs Arsenal (pow 1,5 goli) + B. Dortmund vs Juventus (pow 1,5 goli) kurs łączny: 2,10 (-podatek) buk: Totolotek
Odpuszczam całkowicie rynki 1x2 bo tak naprawdę w każdym z meczy może się wszystko zdarzyć. Moim zdaniem bardzo wyrównany poziom drużyn. Overami głównie kieruję się dlatego, że co najmniej jedną bramkę lub więcej musi zdobyć każda z drużyn. Atletico musi strzelić i moim zdaniem strzeli i dalej będzie albo podwyższenie wyniku albo Bayer skontruje. Oczywiście może być też doczekiwanie do dogrywki przy stanie 1:0, ale przy takim potencjale obu drużyn myślę, że padną te co najmniej dwie bramki. Osobiście myślę, że będzie 2:0 dla Atletico, ale nie gram CS. Co do Dortmundu to wiemy jakich skrzydeł dostają w LM, liczę na niezłe widowisko jutro z dużą ilością goli. Arsenal... nie ma nic do stracenia, zaatakuje i może być różnie. Generalnie ciężko typować tutaj. W zeszłym tygodniu byłem pewien Bayernu to było do gry za grubsze pieniądze, na dzisiaj i jutro tak umiarkowaną stawką.
MUSI ...jakby kazda druzyna ktora MUSI strzelala bramki BO MUSI to milionerow by nie brakowalo ...Ja Cie obserowuje od poczatku Twojej kadencji na forum...pamietam jak sie zaliles ze nie mozesz wyplacic 200zl ... nie pamietam z jakiego buka mniejsza z tym..bo wklad byl od brata a on pozyczyl od kogos a ten ktos mial kase na rachunki itd.Pozniej byles KROLEm KONTR...co podales na forum nie trafiles to zawsze bylo zacytuje CI &quot;dobrze ze na livie skontrowalem&quot;itd.Po czasie okrzeples i wysworowales sie w swoim mniemaniu na PANA EXPERTA...BO MUSI BO NIEGRAJ TEGO BO ZAGRASZ TRAFISZ I BEDZIE ZE CI ODRADZILEM itd.itp.Ogarnij sie troche zejdz na ziemie i nie udawaj kogos kim nie jestes...TYLE ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom