>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów - 22.02.2011

Status
Zamknięty.
D 0

darecki522

Użytkownik
Moj typ na dzien dzisiejszy to remis albo wygrana Kopenhagi z Chelsa.Ostatnio gracze gosci niemoga zlapac wlasciwego rytmu i prezentuja slaba forme.Kopenhaga niejest taka slaba jak sie wiekszosci wydaje i moze powalczyc o korzystny rezultat.Osobiscie gram 1x na Kopenhage i polecam wszystkim grajacym.
Nastepny typ ktory wydaje misie ze powinien siasc to remis lub zwyciestwo Lyonu z Realem.Niby wszyscy zachwycaja sie Realem i Christiano Ronaldo a moim zdaniem ten pikarz jest zdecydowanie przereklamowany i porownywanioe jego umiejetnosci do Messiego jest glebokim nietaktem poniwaz Leo jest jeden i niepowtarzalny a Ronalda to gwiazda ale jedna z wielu i mysle ze w tym pojedynku sobie niepogra i Lyon stac nawet na wywalczenie zwyciestwa
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Spotkanie: FC Kopenhaga - Chelsea Londyn 20:45
Typ: Kopenhaga DNB⛔
Kurs: 3,59
Buk: Tobet
Analiza: Może jestem szalony,ale wydaje mi się,że nie przegra dziś żaden z Gospodarzy,ale o drugim spotkaniu później.Kopenhaga jak i Duńska piłka,dostaje wielką szansę,na którą czekali długie lata,ich drużyna wyszła z &quot;grupy śmierci&quot; i w 1/8 finału,trafia na pogrążoną w kryzysie londyńską Chelsea.Według mnie nie są bez szans,drużyna bez gwiazd,ale świetnie poukładana taktycznie,przede wszystkim w obronie,co z resztą jest wizytówką piłki skandynawskiej i filozofią Stale Solbakkena.Stawiam na zwycięstwo jedną bramką ekipy gospodarzy dzisiejszego spotkania,co za tym idzie,także na under 2,5.Dzisiejszej nocy w Danii,zostaną wypite hektolitry Carlsberga,a FC Kopenhaga wypracuje sobie delikatną zaliczkę,przed rewanżem w Anglii.Typ podpieram remisem,w przypadku którego dostanę zwrot stawki zakładu. Spotkanie: Olimpique Lyon - Real Madryt 20:45
Typ: Remis✅
Kurs: 3,45
Buk: Tobet
Analiza: &quot;Dzień Świstaka&quot;?? Losowanie po raz kolejny skojarzyło obydwie drużyny,jednak większe emocje,powinny towarzyszyć drużynie dzisiejszych gości.Real Madryt,bo o nich mowa,przyjeżdża na Stade Gerland,przełamać klątwe Lyonu i wywieźć w końcu z Francji chociażby remis.Pomóc w tym ma &quot;The Special One&quot; czyli Jose Mourinho,ja jednak nie wierzę w jego magię i zwycięstwo,a po raz kolejny w statystyki,które dla Hiszpanów w ostatnich pojedynkach z Lyonem,są bardzo niekorzystne,skład &quot;Królewskich&quot; się zmienia,wpompowywane są kolejne miliony,lecz trauma poprzednich sezonów pozostaje,Lyon w dzisiejszym spotkaniu zagra z przewagą kilkudziesięciu tysięcy swoich fanów,ale i z ogromną przewagą psychiczną,sądze,że obie drużyny podzielą się dziś punktami i o losach awansu zadecyduje rewanż na Santiago Bernabeu.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Copenhaga-Chelsea

Jeśli chodzi o wyżej wyminione spotkanie to jestem zdania iż, Copenhaga nie jest wcale na straconej pozycji. Chelsea naprawdę zawodzi, drużyna złożona z samych gwiazd (większość już wiekowo wysoko) sprawia wrażenie jakby nie chciało im się już grać w piłkę. W lidze słabiutko, w pucharze Angli odpadli.Jeśli chodzi o duńczykó to wcale też nie uważam, że przerwa w lidze może być na ich iekorzyść. Wręcz przeciwnie, mogą wyjść na świeżości(po co są mecze towarzyskie).

Mój typ 1X

Lyon-Real

Lyon pokazuje ostatnio w lidze, że są ostatnio w wysokiej formie. Wygrana 4:1 z St. Etienne na wyjzedzie i Nancy u siebie 4:0. Osłabieniem dla lyończyków, może być absencja Lisandro. Ostatnie lata też pokazały, że Realowi Francuzi nie leżą. Odpadali ostatnio na tym samym etapie. Real natomiast naszpikowany gwiazdami gra dobrze, ale nie widze w tej drużynie kolektywu.

Mój typ to 1x
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Olympique Lyon vs Real Madryt​



Jak każdy wie Real ma słabość zarówno do Lyon jak i do 1/8, wiec nie ma co ukrywać, że jeśli w tym roku Real nie przejdzie dalej to będzie to wielki wstyd. Lyon ma już kryzys formy za sobą i chłopaki z Francji grają na mirę oczekiwań, Real kryzysu jakby nie miał, prowadzeni przez najlepszego trenera świata, wygrywają każdy mecz, no może nie każdy... Według mnie spotkania pomiędzy tymi drużynami w tym sezonie będą podobne do tych z poprzednich, Claude Puel jeden z bardziej cenionych trenerów pracujących w Francji, na pewno wie, że gra z lepsza drużyną i niski wynik ich zadowoli, na pewno Francuzi nie liczą na więcej niż 1-0, bo bądźmy realistami mimo, że to 1/8 i Real ale tak jak we wcześniejszych latach Hiszpanie są faworytami, z pewnością Lyon raczej będzie się bronił niż atakował, Real też musi mieć na uwadze przeszłość wiec według mnie under 2,5 jest raczej pewny, kurs 1,85 myślę że bardzo dobry jak się patrzy na wcześniejsze mecze tych ekip pomiędzy sobą to widać, że nikt błędu nie będzie chciał popełnić i raczej to będą szachy niż strzelania...

Lyon-Real M. (2.5) Typ:under Kurs:1,85
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
FC København - Chelsea Londyn
źródło:http://sportstream24.com
Krótko przedstawię o co mi chodzi;p
Moim zdaniem warto spróbować poszukać niespodzianki w tym meczu. Może niekoniecznie czysta 1 ~ 4.70 (Tobet) ale jednak niespodzianki.
- Dzisiaj to Chelsea, a nie Kopenhaga zagra pod presją wyniku. Wyniki Londyńczyków w lidze niezbyt zadowalając, na dodatek ostatnie niepowodzenie i odpadniecie z Pucharu Anglii.
-Tak czy inaczej to właśnie Chelsea jest dziś faworytem, ale to z jednej strony dobrze dla gospodarzy.
-W tym sezonie nikomu zza granicy nie udało się wygrać w Kopenhadze. Kopenhaga na pięć spotkań, biorąc pod uwagę kwalifikacje LM, wygrała aż cztery,jedynie z Barceloną, było 1:1 !!!
-Od 7 grudnia 2010 gospodarze nie rozegrali ani jednego meczu o stawkę. Co niekoniecznie musi dzisiaj działać na ich niekorzyść. Przykład z przed tygodnia - chociażby świetny mecz Szachtara w Rzymie.
-Kopenhaga w tej edycji LM preferowała raczej defensywny styl gry, który przyniósł efekty, więc dzisiaj również należałoby się spodziewać ustawienia defensywnego. Zapewne z osamotnionym w przodzie Dame N&#39;Doye.
-Duńczycy są skazywani na pożarcie, co może im w jedynie pomóc.
Uważam, że Kopenhaga gra bardzo dobrze taktycznie z ogromnym zabezpieczeniem tyłów. Stosują duży pressing na rywalu. Chelsea tak czy inaczej faworyt ale niesamowicie ciężko im dzisiaj będzie.
Ja jednak skłaniam się ku gospodarzom.
FC København strzeli ~ 1.60 (Tobet)
FC København - Chelsea H(2 - 0) Typ: 1 ~ 1.30 (Tobet)
Under 3.5 gola ~ 1.27 (Tobet)


Lyon - Real Madrid

źródło:http://sportstream24.com
Tutaj do głowy przychodzi mi tylko jeden typ i to po całkiem niezłym kursie.

Lyon strzeli ~ 1.55 (Tobet)

Nie będę nawiązywał do historii, że Lyon nie przegrał jeszcze z Realem. Kiedyś w końcu Real musi zdobyć nawet tę upragnioną. Mou bardzo liczy na zdobycz nie tylko bramkową ale i punktową w Lyonie. Portugalski szkoleniowiec pofatygował się nawet na niedawny mecz Lyonu z Saint-Etienne. Wynik moim zdaniem sprawa otwarta. Gdyby nawet gospdarze przegrali dzisiaj to myślę, że stać ich na bramkę. Kusi mnie również typ:
over 2.5 gola ~ 1.99 (Tobet)
ale to jeszcze przemyślę do wieczora;-)​
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Tak na szybko - wszedłem bo chciałem zobaczyć co piszecie o spotkaniu Realu, ale uśmiałem się czytając wypowiedzi na temat meczu w Kopenhadze. Kopenhaga miała ogromny fart awansując do 1/8. Niestety, za wysokie progi...
Piłkarze Chelsea o klasę lepsi? To chyba mało powiedziane. Kto z Was umiałby przed rozpoczęciem fazy grupowej wymienić choćby 3 zawodników ze stolicy Danii? A ilu mogłoby ciurkiem wymienić jedenastkę The Blues + rezerwowych? Jak słyszę, że N&#39;Doye może być w jakikolwiek sposób porównany do Drogby, Torresa, Anelki czy Maloudy, po prostu wymiękam :|
O jaaa... FCK wygrała z Valerengą w meczu towarzyskim, a Chelsea gra kiepsko w lidze - no i co z tego? Real wygrał z Valencią, Barcelona przegrała z Herculesem i co (choć to sporo przesadzony przykład)? CFC doskonale radzi sobie w LM i chciałbym osobiście widzieć minę Romka jak jego zespół przegrywa w pierwszym meczu z Kopenhagą. Szkoda, ale nie zobaczę.
Nie jestem fanem CFC - ba, życzę im żeby odpadli z Duńczykami! Szkoda, że póki co to nie realne.
Zlinczujcie mnie, przytoczcie milion statystyk z meczów Kopenhagi z fazie grupowej, a później mecze CFC z Liverpoolem etc - i tak CFC tego meczu nie przegra.
Chelsea X2 - 15/10 ✅
Chelsea - 9/10 ✅
Torres strzeli
- 4/10 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 0

kimas

Użytkownik
Hmm...czytam wasze wypowiedzi i postanowiłem sam się odwołać do meczu Chelsea.
Według mnie Niebiescy raczej wygrają dzisiejsze spotkanie.Co prawda jest kryzys ale to będzie zupełnie inna bajka,Chelsea na 100% wyjdzie niesamowicie zmotywowana i chętna do gry.Oni wszystko w tym sezonie stawiają na LM,mówiono o tym od samego początku sezonu.Abramowicz też tego pragnie więc tam pewnie jakieś premie na LM zaplanował więc będzie to kolejna dodatkowa motywacja.Myślę,że Kopenhaga nie da rady...Ponadto dodam, że jeśli Chelsea poprawi skuteczność to można nawet spodziewać się małego pogromu....
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Różnica potencjału, bądź różnica klas pomiędzy Kopenhagą a Chelsea jest ogromna, nie ma się co oszukiwać. Ale jak większość z nas wie, pieniądze i nazwiska nie grają!!
Stolica Danii to jest wg. mnie bardzo ciężki teren. A drużyna FC Kopenhaga gra dosyć defensywnie z ogromnym pressingiem na rywalu. Chelsea ma naprawdę trudny sezon. W fazie grupowej poszło gładko, w lidze się nie wiedzie. Zapewne będą chcieli udowodnić, że się jeszcze liczą w Europie. Ale przyjdzie im to niezwykle ciężko. FC Kopenhaga nie gra już od prawie 3 miesięcy o stawkę. Piłkarze nie wydają się być zmęczeni, dla mnie dzisiaj nie mają nic do stracenia i będą &quot;gryść trawę&quot;. Nie wiem czy są w stanie wygrać dzisiaj, ale jestem przekonany, że na pewno powalczą u siebie. Oni też mają o co grać, uwierzcie pieniądze dla takiego duńskiego klubu w tej fazie rozgrywek są ogromne. Nawet za remis.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Zaskoczyla mnie tak spora ilosc postow na temat meczu w Kopenhadze wiec i ja cos wcisne.Kopenhaga jesli chodzi o puchary to typowy zespol swojego podworka i powinni to potwierdzic przy aktualnej formie niebieskich.Nie wazne ile klas dzieli te zespoly bo tej roznicy dzis nie bedzie widac.Walczyli z Barcelona ktora w swoim czasie gromila wszystkich jak leci wiec napewno nie przestraszą sie anglikow na ktorych gre od kilku tygodni nie da sie patrzec.Niewiadomą napewno bedzie forma dunczykow ale mozna byc pewnym ze to oni bedą bardziej zdeterminowani zeby odniesc zwyciestwo.Chelsea przy remisie napewno nie bedzie przeprowadzac frontalnych atakow tylko nastawi sie na gre z kontry.W tym spotkaniu kazdy wynik mozliwy,ja delikatnie zagram na gospodarzy.To ze nie grali o stawke prawie 3 miesiace tylko moze im pomoc w odniesieniu sukcesu,to tylko w polsce sie przyjelo ze brak gry odbija sie pozniej w meczach o stawke
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Co do meczy Lyonu tp ciężko mi co kolwiek powiedziec o ich formie wiem że nie zagra Lopez a Lloris nie wiadomo czy zdąży i w jakiej będzie formie.

Co do meczu Kopenhagi,to Dunczycy są jednym z wielu zespołów które lepiej grają u siebie niż na wyjezdzie .Za to Chelsi nie gra super piłki z początku sezonu gdzie bili kogo sie da złapali mega zadyszke szanse na Premier Lig raczej stracili więc pozostaje im LM.Patrząc na ich formę to nie sądze by dali sobie rade z Kopenhagą na ich terenie.Gspodarze z pewnoscią nie odstąpią nogi i możemy spodziewać sięwyrównanego pojedynku warto pomyśleć o underze 2,5.Jesli chodzi o całosciowy wynik 1:0,2:0.Stawiam 1x lub 1 ,na Kopenhagę i niech wygra lepszy.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
To i ja coś od siebie ;)
Lyon- Real over 12,5 strzałów na bramkę kurs 1,95 --&gt; Tobet. Wybieram oto taki typ bo czuję że dzisiaj padnie dużo strzałów na bramkę i będzie to zacięte spotkanie. Real jak wiadomo ofensywny styl gry, świetni piłkarze w zespole Królewskich, których będzie dzisiaj starał się powstrzymać Hugo LLoris wschodząca gwiazda Trójkolorowych. Nie sądzę żeby real w 1 sytuacji strzelił gola i skupił się na obronie. W Lyonie też jest komu strzelać. Briand, Gomis, Pjanic i również Lyon na pewno będzie chciał zdobyć gola u siebie. Dlatego taki typ wybrałem, można również obie strzelą ale ten typ wydaje mi się lepszym rozwiązaniem. Lyon- Real 2;2

Kopenhaga- Chelsea nie będzie bramki do 27;59 1,85 --&gt; Tobet
Gospodarze u siebie na pewno będą chcieli osiągnąć dobry wynik, jeśli przegrać to w małych rozmiarach żeby się nie skompromitowac, kluczem do osiągnięcia dobrego wyniku z zespołem Carlo Ancelottiego musi być solidna defensywa, bo jak wiemy The Blues mają w swoich szeregach znakomitych piłkarzy, teraz wzmocnił ich Torres, który narazie nie pokazuje niczego szczególnego, zobaczymy jak będzie dzisiaj. Także wydaje mi się że dziś nie padnie zbyt dużo goli, poniżej 2,5 moim zdaniem dobra opcja oraz że nie będzie bramki w pierwszych 27 minutach meczu. Kopenhaga- Chelsea 0-1, 0-2. Tak uważam ;)
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
Chelsea w poprzednich dwóch spotkaniach: w lidze z Fulham (derby stolicy) i puchar z Evertonem - nie strzeliła bramki w regulaminowym czasie gry.
Moim zdaniem to nie jest dobry prognostyk.
Z drugiej jednak strony co im pozostało ?
W lidze za wielkich szans już nie mają bo strata do ManU jest ogromna.
Z Pucharu Anglii odpadli.

WIęc tylko LM wchodzi w grę.
Moim zdaniem dadzą z siebie wszystko.
Ale teoria a praktyka to dwie różne bajki.

Wiem, że Kopenhaga solidnie się przygotowywała do tego meczu.
Rozegrali mnóstwo sparingów.

Moim zdaniem mecz nobet.
Handi +1,5 na Kopenhage warte zagrania.
Tylko kurs niski.
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Kopenhaga - Chelsea


Chelsea nie jest ostatnio w szczególnie dobrej formie. Na weekend przegrali po rzutach karnych z Evertonem, a tydzień wcześniej zremisowali bezbramkowo z Fulham. W tych 2 meczach nie padł ani jeden gol w regulaminowym czasie gry! Londyńczycy do tych meczy przystępowali w roli faworytów. Podobnie jest dzisiaj i wydaje mi się, że w Kopenhadze też nie padnie dużo goli. W meczu FA Cup zawodnicy Chelsea musieli biegać przez 120 minut. Dodam, iż klub z Londynu wystąpił w podstawowym składzie. Myślę, że będzie to miało wpływ na dzisiejsze spotkanie. Wątpie, aby Londyńczycy chcieli w Kopenhadze za wszelką cenę wygrać skoro będą mieli rewanż u siebie. Wg mnie remis powinien ich zadowolić, tym bardziej, że Kopenhaga to całkiem solidny zespół, umiejący rozbijać ataki pozycyjne (raczej to Chelsea będzie atakowała cały mecz, a Kopenhaga kontratakowała). Drużyna ze stolicy Danii w LM w tym sezonie gra dobrze, szczególnie u siebie (2-krotnie wygrała i raz zremisowała - z Barceloną 1:1). Wg mnie Chelsea będzie dzisiaj prowadziła grę, ale nie będzie forsować tempa. Kopenhaga na pewno u siebie powalczy. Do spotkania z Chelsea mogła się praktycznie przygotowywać od losowania 1/8 finału. Sądzę, że solidnie rozpracowali mało skomplikowaną grę w ataku Chelsea.


Moje propozycje z Bet365:
Kopenhaga HA +0,5 @1,975; 4/10
under 1,5 @2,85; 2,5/10
under 1 (azjatycka suma goli) @6,60; 0,5/10



Lyon - Real Madryt


Nie sugerowałbym się historią, tylko tym co tu i teraz. Real ma na ławce trenerskiego geniusza Mourinho, który na pewno czymś nas dzisiaj zaskoczy (mam nadzieję, że nie porażką ???? ), ma w końcu skład, który jest głodny sukcesów i ma o wiele większy potencjał. Rewanż przypada na 16 marca, a Real 20 gra derby z Atletico. Myślę, że piłkarze z Madrytu zechcą (i zrobią to) przywieźć z Lyonu solidną zaliczkę i w rewanżu tylko dopełnić formalności.


Moje propozycje z Bet365:
Real HA -1 @2,675; 2/10.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
JA również , nie widzę wygranej Chelsea w Kopenhadze więc
Kopenhaga- Chelsea 1X 1.90 Unibet
Chelsea jak gra tak gra. Kryzysu ciąg dalszy , Torres póki co padaka. Chelsea po prostu nie idzie, załoze się , że Abramovic już strzela jakieś fochy na Ancelottiego ;) może tam być gorąco. Kopenhaga natomiast świetnie sobie radzi w tym sezonie , lige kosi równo , w LM też całkiem fajnie. U siebie śmiało mogą powalczyć o korzystny wynik. Jaki ? Nie wiem , dla nich remis pewnie nie będzie zły ale jak marzą o awansie to musieli by wygrać , bo Chelsea nawet bez formy na Stamford może opykać rywala kilkoma bramkami. Co jak co , ale dziś mi się nie widzi ich wygrana.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Piłka nożna, Liga Mistrzów, 20:45
FC Kopenhaga - Chelsea
Typ: 1
Kurs: 4.70
Betfair
Pierwsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów pomiędzy FC Kopenhagą a Chelsea Londyn. W dzisiejszym spotkaniu upatruję niespodzianki w postaci zwycięstwa gospodarzy, zespół ten miałem okazję widzieć kilka razy i wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. Kibice Chelsea uważają że los był dla nich łaskawy trafiając na tego przeciwnika, ja uważam że wcale tak nie jest. Gospodarze dzisiejszego meczu w meczach na własnym stadionie w Lidze Mistrzów pokonali Rubin i Panathinaikos, oraz zremisowali z Barceloną, a w kwalifikacjach u siebie pokonali Rosenborg i BATE. W lidze rządzą i dzielą, mając po 19 kolejkach 19 punktów przewagi, nie przegrali żadnego spotkania, a tylko 3 zremisowali, bilans bramkowy: 50:15. Jest to bardzo mądrze prowadzony zespół przez trenera Solbakkena, potrafią z mocnym rywalem zagrać bardzo konsekwentnie w obronie, a w ataku są zawsze bardzo niebezpieczni mając N&#39;Doye. Do tego będzie to wielki mecz dla Grønkjæra, który był kiedyś zawodnikiem Chelsea. Niepokoi fakt iż od grudnia nie gra liga duńska, ale wyniki FC Kopenhagi w sparingach pokazują że dobrze są przygotowani do tego dwumeczu, pokonali w okresie przygotowawczym 5:1 Valerenge, 2:0 Elfsborg a ostatnio 5:0 Rosenborg. Chelsea jest cały czas w kryzysie, odpadli w sobotę z Pucharu Anglii po porażce w karnych z Evertonem, także na mistrzostwo nie mają już praktycznie szans tracąc ponad 10 punktów do lidera. Są w zupełnej rozsypce, trener Ancelotti jest w bardzo trudnej sytuacji po ostatnich wynikach, widmo zwolnienia zagląda mu w oczy, do tego twierdzi że tylko 3 gracze jego drużyny są w formie (nie ma wśród nich ani jednego zawodnika ofensywnego). A gospodarze dzisiejszego meczu wiedzą że by liczyć na awans to dzisiaj muszą sobie wyrobić jakąkolwiek zaliczkę, ja uważam że z ich organizacją gry jak najbardziej stać ich na to dlatego liczę na jednobramkowe zwycięstwo gospodarzy.
 
legionista87 65

legionista87

Użytkownik
A ja dalej stawiam na odwrót jak Wy ???? dzięki za 1x w Kopenhadze gdyby nie wy pewnie bym nie postawił na Chelsea ???? co polecacie grac na jutro???Bo cos widziałem że modne jest BTS w meczu Inter - Bayern. Zastanawiam się nad założeniem kroniki(dla tych co zaraz bedą chcieli screena) tych masówek ???? a Tych z najbardziej głupimi typami jakoś będę nagradzał ????
I do mojego wielbiciela z Krakowa który ma mi za złe że nie znam składu Basel i Spartaka ---&gt;odpaliłem Fife i sprawdziłem skład Chelsea ????
Krótko o meczach
Chelsea w następnej rundzie rewanż w Londynie to czysta formalność.
Real - Lyon tutaj możn być jeszcze ciekawie.Zapewne rewanż pokaże Polsat więc fajnie by było jakby to pierwsi bramke w Madrycie strzelili piłkarze Lyonu.Gwarantowało by to mecz na wysokim poziomie a tak może wiać nudą.
Jutro kolejne dwa mecze i trzeba coś z nich wykminić no ale najpierw czekam na Wasze &quot;fachowe&quot; propozycje
 
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Kopenhaga jednak zawiodła,nie podjęli walki w takim stopniu,jakiego od nich oczekiwalismy.Chelsea powoli się podnosi z kolan.Rewanż = Formalność.Lyon planowo na remisik,pierwsza połowa dla gospodarzy,Real lekko przeważał w drugiej,ogólnie spotkanie dosyć ciekawe,rewanż raczej dla Królewskich,ale kto wie,czy klątwa Lyonu nie spłata nam znów jakiegoś psikusa,Lyon bez Bastosa w Madrycie,duże osłabienie niestety:?
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
@ (L)egionista87
Po meczu każdy może napisać &quot;grałem 0:0/1:1 - jestem milionerem&quot; czy cokolwiek innego. Nie widzę nigdzie w tym temacie Twojego wpisu przedmeczowego.
To, że inni się pomylili, nie predescynuje Ciebie do szydzenia z nich i podobnych wpisów. Chcesz drwić to pokaż najpierw na co Ciebie stać. Ja bardzo chętnie oglądnę rezultaty Twojej gry w ostatnim czasie i przyklasnę setkom plusów na Twoim koncie. Może nawet przekonam się do Twojego systemu gry i zostaniesz moim idolem. Jednak z tego co pamiętam, Twoje typy nigdy nie były najwyższych lotów, więc może najpierw udowodnij co potrafisz podając te pewniaki przed spotkaniami, a później drwij z innych.
Co do spotkań - CFC gładko poradziła sobie z Kopenhagą. Sprawa awansu jest rozstrzygnięta.
Real? Znów może mieć pod górkę. Wcale nie byli zespołem lepszym niż Lyon. Czy OL stać na strzelenie 2 goli na Santiago Bernabeu? Z pewnością. Tyle, że to oni muszą zaatakować jako pierwsi. Mimo wszystko Mou dopnie swego i wprowadzi Królewskich do 1/4 finału ;)
 
M 14

michal777

Użytkownik
broklynbounce to nie Chelsea sie podnosi bo oni graja dalej to samo dno co graja w lidze , za duzo nerwowosci bylo w szeregach Kopenhagi i to bylo widac na boisku , w grupie sobie mogli grac bez stersu bo byli z miejsca przymierzani na zajecie ostatniego miejsca, to sie wykazali chlopaki i zajeli 2 ku niespodzance wszystkich , troche podczas meczu smieszyl mnie ten N&#39;Doye , zamiast grac jako napastnik skupial sie glownie na smiesznym rozgyrwaniu pilki w srodku pola lub na akrobacjach w polu karnym w celu uzyskania jedynastki ???? ,
PS. legionista za ile zagrales ta swoje Chelse :&gt; ?
 
Baqu 740,6K

Baqu

Forum VIP
ciekawe analizy, myślę, że warto przeczytać:

FC Copenhagen 0-2 Chelsea FC



Nicolas Anelka bagged two more goals to add to his growing Champions League tally as Ancelotti’s Cheslea thrashed an anemic Copenhagen in Denmark.

Observations

-Carlo Ancelotti skipped his usual 4-3-3, starting with a classic English 4-4-2 with Anelka and Fernando Torres partnering up front, with Ramires and Malouda playing wide right and left respectively. Chelsea were clearly very comfortable with the change, moving the ball forward quickly, with Torres and Anelka running at the Copenhagen goal from the get-go. Drogba who?

-It didn’t hurt Chelsea that Copenhagen, who actually attempted and completed more passes than Chelsea and enjoyed 53% possession, spent much of the first half pegged back behind the ball, and were very poor in Chelsea’s final third. Copenhagen striker N’Doye was particularly poor for long spells finding space up front.

-Anelka was in great form (and didn’t require a penalty to score), although caught a break on the first goal (17′) when Copenhagen keeper Wiland failed to stop a what should have been a clean save.

-Meanwhile, Ramires provided a bit of a presence on the right for Chelsea should Ancelotti choose to further experiment with a 4-4-2 in the Premier League, with a 96% pass completion rate (the highest in the game), although he was heavily assisted by Bosingwa in right-back.

-While Copenhagen manager Ståle Solbakken (who famously “died” for six minutes on a training ground in 2001 when his heart stopped) made some changes in the second half, in particular moving Grønkjær a bit further forward in attack, allowing his team a few more clear-cut chances, Petr Cech needed only to make a few routine saves.

-Meanwhile Anelka all-but sealed what should be Chelsea’s progression to the CL quarterfinals with a sumptuous finish in the 53rd minute on a lovely chip pass from Frank Lampard. A bit of Chelsea “classic” there.

-Carlo Ancelotti, whose second auto result in Google search adds the word “fired,” could breathe out a sigh of relief as Chelsea rounded out the game in routine fashion. In the fashion department, I’m still rubbing my eyes from Chelsea’s orange-on-black away kits, and Carlo needs a blue toque that fits his head.

Three Stars

1. Nicolas Anelka

2. Jose Bosingwa

3. Fernando Torres (if only for vastly improving in a CFC shirt)

Lyon 1-1 Real Madrid



An under-par Real Madrid end a four year slide of losing an away game in the round of the last 16 and head home big favourites to make the quarter finals of the Champions League for the first time in seven years.

Observations

Madrid have played worse this season but may not have come closer to winning a match with such an average performance.

In the first half they were extremely poor. They controlled the bulk of possession but created very little. Xabi Alonso was excellent in midfield but the wings were a problem as both Cristiano Ronaldo (on the left) and Angel Di Maria (on the right) cut in often and posed little threats to the Lyon full backs.

It was interesting to watch the best and the worst of Michel Bastos. Originally deployed on the right wing by Claude Puel, he moved to a more natural left side after 10 minutes to target Sergio Ramos, who had already been booked. It was a fascinating tussle (won by Ramos) until Bastos again moved to the right in the second half where his lack of tactical knowledge cost him as he struggled to track back on the right side and got booked. He will now miss the second leg.

The first half booking to Ramos was harsh but provided a great example of how a passionate, intelligent crowd can play their part in the match. The challenge was the fiercest of the game at the time and referee Walter Stark seemed hesitant to brand the card but buckled to the pressure.
It isn’t difficult to see why Jose Mourinho puts up with the much-talked about ‘off-the-field’ incidents with Ramos. He has become a true world class defender whose physical approach in big games has intimated many an opponent.

Real were marginally better in the second half and carved out three excellent opportunities but it wasn’t a coincidence to see them come from set-pieces.
I expect many of the British press to hail ‘The Special One’ for an inspired substitution when he brought on Karim Benzema for Emmanuel Adebayor but, in truth, the former Man City striker was ineffective and it was a no-brainer. Credit must go (once again) to the Stade de Gerland crowd for their reaction to Benzema as he returned to their ground. Classy.

Unfortunately for them 43 seconds later he scored the opening goal and showed his overall work rate by coming deep to win the ball, before finding space to retrieve a Ronaldo ball that he finished superbly.

Ironically, up 1-0 with a 3-man midfield installed, Real played their best stretch of football in the 15 minutes prior to the Lyon goal. Marcelo (on for the ineffective Sami Khedira) then gave away a careless free kick in a dangerous area, the excellent Cris won the header, Alvaro Arbeloa fell asleep and Bafetimbi Gomis was left unmarked to score. It was a gift to Gomis, a player of limited ability who wasn’t good enough up until that point.

Although Real weren’t great they were professional, and the draw leaves them in pole position to move into the final eight of the competition. In each of the last six seasons they have been knocked out at this stage after performing poorly in the away leg, losing five times and drawing one match 0-0 when they had already lost the first leg 0-1 at home.

Lyon will have to be much better in the return leg. Their best hope may be for a repeat of last season when they drew 1-1 in Madrid but on this evidence it appears their chance to dethrone Mourinho has gone.

Three Stars

1. Xabi Alonso

2. Karim Benzema

3. Cris
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom