>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Co Wy na to? ???? BetClic szaleje hehe.
Zwykła pomyłka (kursy są normalnie wystawione), podobnie było przed meczem Zenitu z Atletico Madryt gdzie padł 1:1, tylko że w Expekt, czyli ta sama firma. Zresztą dziwna ta pomyłka, bo znowu w meczu z Ruskimi. Do Expekta pisałem, żeby poprawili przed pierwszą pomyłką w poniedziałek rano, to poprawili na 15 minut przed spotkaniem we wtorek. To taka zagrywka bukmacherów dla nieuważnych.
 
R 50

radeknic

Użytkownik
W Zenicie 3 stopnie na + wiec nie mróz, dodam ze podczas meczu z Atletico padł samobój dla Zenitu więc nie ma się co cieszyć tym wynikiem bo Atletico prowadziło całe spotkanie. Co do remisu z Porto to Porto też całe spotkanie prowadziło a brakuje tej drużynie wykończenia zresztą do dziś tak jest. Według mnie Borussia to dobry mecz do obstawiania.
 
szeras 0

szeras

Użytkownik
okienka z kursami im sie pomylily, naciśnij sobie na borussie po 3,60 a wyskakuje że to kurs na remis, 4,30 jest niby na remis, a po wybraniu, system informuje nas, że to kurs na zwycięstwo Zenitu.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Co tu duzo mowic , ciezko coś wybrać z podstawowego zakładu 1x2 . Zdecydowanie lepiej było w poprzednim tygodniu. Mysle ze warto cos poszukać w stronę Greków. Bukmacherzy nie rozpieszczaja kursami.
 
A 0

antryn

Użytkownik
ja raczej zaryzykuje zakład na real, chelsea i united, normalnie bym dodał BVB ale poczekam na wiadomości na temat Lewandowskiego czy zagra, bez niego Borussia będzie mogła być szczęśliwa jeżeli padnie remis.
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
okienka z kursami im sie pomylily, naciśnij sobie na borussie po 3,60 a wyskakuje że to kurs na remis, na zenit jest 4,30 mimo, że to kurs na remis;]
Wiem, wiem. Sprawdziłem to już na początku. Ale gdyby faktycznie był taki błąd (a czasem coś się zdarzy) to śmiało można by zaryzykować;)
Jakiś czas temu stworzyłem sobie taki oto kupon (i zrobilem screena).
Co o tym sądzicie?
Możliwe, że to zagram tylko za nieco mniejszą kwotę.

Ad.1 ✅
Ad.2 ✅
Ad.3 ✅
Ad.4 ⛔
 
walt 33

walt

Użytkownik
Nie rozumiem po co dałeś te dwa pierwsze zakłady, nie podbijają Ci one AKO w jakiś duży sposób a poza tym im więcej spotkań na jednym kuponie tym większe prawdopodobieństwo, że nie siądzie. Proponuję stawiać jedno spotkanie za więcej, ewentualnie 2 ????
 
A 0

antryn

Użytkownik
Chelsea BVB i Manchester wejdą Ci na niemal 100%. Mimo wszystko uważam że ten zakład z Realem Ci nie wejdzie. Real mecz wygra, ale nie 2 połowy . U tego bukmachera jest &quot;kurs specjalny&quot; na wygraną wszystkich następujących zespołów : Real, chelsea i united po kursie 6,50 i wydaje mi się to bardziej interesujący zakład
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Olympiakos - Manchester United

Wiem,wiem...United gra słabo, nie wiadomo czy zagrają w LM w następnej edycji ale MU gra słabo w lidze. Ostatnio przełamali się z Crystal i muszą to udowodnić z Grekami. Prawda taka,że United musi we wtorek zapewnić sobie awans. United w LM z ekipami pokroju Olympiakos zawsze sobie radziło, wyjątkiem było Basel w pamiętnej edycji,kiedy to nie wyszli z grupy. Owszem, były też porażki z Galatasaray i Cluj ale tego nie biorę pod uwagę bo wtedy MU miało zapewniony awans.

Teraz czeka ich mecz z moim zdaniem najsłabszym z możliwych przeciwników na którego mogli trafić. Olympiakos z grupy awansował po tym jak okazał się lepszy od Anderlechtu i Benfiki. Mimo to nie udało im się w składzie zatrzymać Mitroglou, który zasilił czerwoną latarnię Premier Leauge - Fulham.Jakby tego było mało z Pireusu odszedł były gracz City-V. Weiss, który zimą Grecję zamienił na Katar! Czym zamienił europejską LM na azjatycką ;) Więc widać,że dobrze w klubie nie jest. Zawodnik ten strzelił honorowego gola w potyczce przegranej 1-4 z PSG.

MU za to świetnie spisywał się w fazie grupowej,gdzie awansował pewnie z pierwszego miejsca a wisienką na torcie było zwycięstwo 0-5 z Leverkusen.

United jest na musiku, muszą wygrać to pewnie .... Roo w końcu się odblokował, Robin wrócił po kontuzji. Fellini też jest gotowy, grał w podstawie z Crystal. Kurs na gości jest imponujący, mam nadzieję,że nie zawiodę się na nich.

Na pewno zobaczymy kartki w tym meczu bo Olympiakos podobnie jak Diabły sporo ich łapią. Lini jeszcze nie ma ale jak będzie na poziomie 4.5 to będzie trzeba to rozpatrzeć
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Nie rozumiem po co dałeś te dwa pierwsze zakłady, nie podbijają Ci one AKO w jakiś duży sposób a poza tym im więcej spotkań na jednym kuponie tym większe prawdopodobieństwo, że nie siądzie. Proponuję stawiać jedno spotkanie za więcej, ewentualnie 2
To, że mam kilkanaście postów to nie oznacza, że siedzę w bukmacherce od wczoraj;)
Jasna sprawa - jeden pewien zakład za większą kwotę i wygrywasz.
Aczkolwiek obecnie testuje inne metody - między innymi właśnie kupony z takimi zdarzeniami, które wg Ciebie nie podbijają AKO. Ostatnio miałem kupon złożony z 20stu takich zdarzeń, AKO ponad 4, ale 2 nie weszły;) Będę kombinował dalej.
U tego bukmachera jest &quot;kurs specjalny&quot; na wygraną wszystkich następujących zespołów : Real, chelsea i united po kursie 6,50 i wydaje mi się to bardziej interesujący zakład
Dzięki. No, za drobne można ten zakład pograć. Coś bym zagrał w tym tygodniu za większą kwotę, ale takiego pewniaka jak w tamtym tygodniu to już nie ma...
Przypominam również, że w tamtym tygodniu nie padł żaden BTS, żaden gospodarz nie strzelił gola, a wszystkie spotkania wygrali goście.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Manchester musi powiadasz ? A Oly to nie musi ? Grają sobie tak ot w LM . Grają pierwszy mecz na własnym stadionie i przegrają bo Manchester musi . Dobry argument
 
A 0

antryn

Użytkownik
Ja w zależności od sytuacji kadrowej BVB postawię na gości we wszystkich spotkaniach ( założenie że Lewandowski i Hummels wyzdrowieją) , jak sytuacja kadrowa się nie zmieni to stawiam kurs specjalny za 6,50 na United, Real i chelsea.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
To, że mam kilkanaście postów to nie oznacza, że siedzę w bukmacherce od wczoraj
rozumiem, że można sobie kombinować i próbować, ale z drugiej strony gdybyś siedział w bukmacherce trochę dłużej, co sugerujesz, to byś wiedział, że kupony z 20(sic!) zdarzeniami wejdą ci od święta... a tu chyba chodzi o ciągłość, stałość i jakąś przewidywalność, która w takim kombinowaniu nie ma prawa mieć miejsca...
pewnie, że czasem wejdzie taka taśma, ale rekreacyjnie, nie ma tu absolutnie mowy o stałym zysku i pomnażaniu budżetu.
U tego bukmachera jest &quot;kurs specjalny&quot; na wygraną wszystkich następujących zespołów : Real, chelsea i united po kursie 6,50 i wydaje mi się to bardziej interesujący zakład
po prostu bukmacher widzi co się działo i że jak puszczą taką ofertę to się jelonki zlecą jak misie do miodu i mają izi win. Prawdopodobieństwo, że całą kolejkę ligi mistrzów wygrają faworyci i to jeszcze goście jest minimalne.
Co oczywiście nie znaczy, że niemożliwe, ale tego to bym za dwie dychy nawet nie puścił :]
pzdr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Ciekawą informację znalazłem na pewnym zagranicznym forum.
Rewanżowy mecz Chelsea - Galatasaray będzie rozegrany w okolicy meczu Chelsea - Arsenal, jest to jakiś punkt zaczepienia do tego, że Chelsea będzie chciała wypracować korzystny rezultat już na wyjeździe, a może nawet zapewnić sobie awans, aby w marcu spokojnie przygotować się do meczu z Arsenalem.
Terminarz rozgrywek LM:
http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2014/matches/index.html
Co do Realu to przytoczone statystyki ich występów w Niemczech są przytłaczające...
Ale statystyki nie będą ich przeciwnikiem tylko Schalke, które gra mocno w kratkę, a we wcześniejszej fazie mieli istną &quot;grupę śmierci&quot; na czele z rumuńską Steauą, która ledwo co przeszła eliminacje z Legią.
Czy to będzie &quot;mecz przyjaźni&quot;? Nie sądzę. Właśnie przez te statystyki i zeszłoroczny pojedynek z BVB. Właściwie to sam Lewandowski wyeliminował Real - strata z pierwszego meczu była tak duża, że pomimo wszelakich prób okazała się nie do odrobienia. Zapewne część piłkarzy Królewskich wciąż ma przed oczami zeszłoroczny mecz z BVB i będą chcieli zmazać tamtą plamę.
BVB rok temu miało trochę szczęścia, ale czy to nie o to w tym chodzi?
Czy szczęście nie sprzyja lepszym? W tym roku też mieli trochę farta, a obok nich takim farciarzem jest właśnie Galatasaray... i tutaj koło się zapętla.
 
R 167

realny

Użytkownik
Nie mogą być być same dwójki ???? . Gdzieś NA PEWNO będzie remis i skłaniałbym się tu ku meczom Manchesteru lub Chelsea ze wskazaniem na tych pierwszych. Angielskie drużyny na razie dają ciała.
A tak pół żartem pół serio - Chelsea prędzej wchodzi po kursie ~2.00 niż 1.30-1.50 :p.
 
A 0

antryn

Użytkownik
BVB rok temu miało dużo więcej niż &quot;trochę &quot; szczęścia.
Co do meczu chelsea - galata to bym był spokojny o wygraną chelsea. Mourinho ma doświadczenie . Galata swoje szczęście wyczerpało moim zdaniem już eliminując Juventus ( juventus przegrał moim zdaniem nie dlatego że był gorszy ale ze względu na pamiętnie warunki pogodowe, które były jednym z decydujących czynników )
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
a moim zdaniem nie przegrał przez warunki pogodowe, bo te były takie same dla jednych i drugich, ale bardziej przez mecz u siebie, gdzie strasznie dali ciała... 2:2 u siebie.
Galata zdobyła na Juve 4 punkty, więc była lepsza zwyczajnie. I wpadka Juve z Kopenhagą.... sami sobie winni, a nie żadna pogoda...
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
[AKA SHAKAL]Nie zapominajmy faktu, że Schalke sponsoruje Gazprom czyli jeden z głównych sponsorów Champions League. Druga sprawa to nie zapominajmy o tym, że w Schalke grał Raul z Realu, więc ten mecz teoretycznie można delikatnie nazwać meczem &quot;przyjaźni&quot;. Po trzecie nie zdziwię się jak po sezonie Real Madryt kupi od Schalke genialnego Draxlera.



Bzdura goni bzdurę. Że niby co? Gazprom zabroni Realowi wygrać z zespołem, który sponsoruje??? Albo, że Real przegra ze względu na Raula??? Żeby mu przykro nie było??? Albo, że puszczą oko do Schalke (czytaj: nie wygrają) żeby wytargować niższą cenę za Draxlera (o ile wogóle go będą chcieli kupić)???? Matko jedyna (że zacytuję komentatora łyżwiarstwa szybkiego) coraz więcej nic nie wnoszących &quot;analiz wielkich znawców&quot;.
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
ups, tylko ja ide w strone Zenitu ? a spróbuje dla lepszy emocji przed TV
dodam tylko ze do kontuzjowanych graczy wlasnie dolaczyl Bender ktory wypada do końca roku, Sven to bardzo wazna część w tej ukladance Kloppa, chlopak od przerywania akcji przeciwnika ktorego bedzie musial kims zastapic ? kim ? Kehl`em ? ciezko widze ten srodek pola. Tutaj bardzo widoczny jest juz od dluzszego czasu brak Gundo, ktory potrafi odpowiednio dzielić piłki ale niestety gramy tym co posiadamy a ze kadra jest bardzo wąska to robi sie nie lada problem.
dodatkowo na przeziębienie narzeka Robert ale on pewnie wystapi bo jakby tak niedajboże nie pojawił sie na boisku a w jego miejsce wskoczyłby np Schiebier to .... uff oby tak nie bylo
no i ten blok defensywny, wapie w Hummelsa ze powróci, Marcel dosyc slabo, Piszczu dopiero wraca po kontuzji tak wiec w najlepszej formie napewno jeszcze nie jest, srodek z Manuelem powoduje u mnie gęsią skórę
gram @ Zenit zobaczymy co chlopaki po takiej przerwie pokaża
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom