>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 25-26.02.2014

Status
Zamknięty.
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Galatasary - Chelsea under 2.5 @ 1.75

Chelsea z Mou wróciła do stylu &#39;przede wszystkim nie stracić&#39;. Styl ten widać przede wszystkim na wyjazdach, gdzie Londyńczycy notują zdecydowanie więcej underów, szczególnie w meczach z dobrymi zespołami, ot chociaż:
City - Chelsea 2-0 (puchar)
City - Chelsea 0-1 (liga)
Arsenal - Chelsea 0-0
Basel - Chelsea 1-0
Arsenal - Chelsea 0-2 (CAP)

Galata u siebie też gra bardzo rozważnie, średnia bramek to niecałe 3 na mecz ale jest to zasługa głównie wygranej 6:0 z Bursasporem.
Z dobrymi zespołami było tak:
Galata - Besiktas 1-0
Galata - Trabzonspor 2-1
Galata - Juve 1-0
Galata - Ajax 2-1

Widać, że z dobrymi zespołami u siebie Galata gra dość ostrożnie.

Wg mnie Mou mając na uwadze odpadnięcie Juve z gospodarzami oraz ogólnie swój styl zdecyduje się na wywiezienie wyniku bez straty bramki. Kwestię strzelania przez Chelsea zostawi na mecz u siebie.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Można snuć teraz głupi i głupsze dywagacje ale ja już nie wierzę, że tu Moyes mógł tak zepsuć zespół. Swoje dołożył, wiadomo ale jednak po boisku biegają piłkarze. Zacznę od tego, że od początku sezonu z szatni dobiegały coraz nowe niusy. - na dzień dobry RVP nie spodobały się metody treningowe Moysa, podobno panowie mieli jakiś zgrzyt, no ale wiadomo że wszystko zostało w szatni. teraz sytuację znowu ożywił trener Holendrów - o konfliktach Moysa z Rooneyem wiemy już od czasów Evertonu. Pierwsze co chciał Roo po informacji że to Szkot zostanie trenerem to transferu. Angole tak łatwo toporów wojennych nie zakopują więc nie sądzę aby Wayne z Moysem nagle stali się ziomkami. - Wilf Zaha i jego przeboje z Moysem. Fergi kupuje jeden z większych talentów Angielskiej piłki za niemałe siano, i zonk. Zaha dostaje ledwo kilka minut przez pół roku - Cziczarito, Groszek też szybko dostał kopniaka od Moysa, trudno się dziwić, że jak dostaje szansę to będzie gryzł trawę skoro i tak wiadomo, że w następnych meczach będzie siedział na ławie - Ferdinand, jemu znowu nie podobały się metody ogłaszania składów. też im pewnie po drodze nie jest - Fabio - nie jestem pewien, ale też chyba kiedyś się naciąłem na plotkę o jakimś konflikcie z Moyesm - Evra i Vidic nagle chcą uciekać -Kagawa od jakiegoś czasu wali jakimiś szyframi i ogólnikami 1.10 że zmiana trenera leży w jego interesie
Pisałem, że: 1.) goście wszystkiego nie wygrają w LM, 2.) Na angielskie zespoły nie warto stawiać, bo było 2 razy po 0:2. Teraz jest już 3 x 0:2
Komuś to przeszkadzało i usunął wpisy, choć moje spostrzeżenia były 100 x więcej warto od bicia piany, w czymś co niby ma nazywać się analizą.
Bukmacherka nie polega na pisaniu ładnych wierszyków, ale na szukaniu wartościowych betów, a nie granie tego, co się komuś wydaje
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Jeszcze dwa lata temu Didier Drogba, żywa legenda the Blues, strzelał bramkę, która dała Chelsea zwycięstwo w Lidze Mistrzów. Ale to historia. Teraz w innych brawach klubowych będzie musiał stawić czoła swoim byłym kolegom! Czy napastnik WKS znajdzie sposób na rozmontowanie defensywy gości, a może w Turcji to piłkarze Mourinho będą górą? Pod względem goli strzelonych to loteria. Kursy od dwóch dni pływają, jak stara łajba na morzu. Na czysty win Chelsea poszły od wczoraj z 1.83 nawet na 2.05! Coś tu zaczyna śmierdzieć...
Wstaje i czytam dzisiaj od rana na onecie &quot;świeże&quot; plotki odnośnie meczu: duży nagłówek - Chelsea nie ma napastników! Zainteresowało mnie to i czytam..
Mourinho ma do dyspozycji trzech napastników - Demba Ba, Fernando Torresa i Samuela Eto&#39;o - ale wygląda na to, że niespecjalnie ich ceni. - Mam drużynę, ale nie mam strzelców goli. Problem Chelsea jest taki, że nie ma napastników - powiedział Mourinho. - Mam jednego, Samuela Eto&#39;o, ale on ma 32 lata, może 35, kto wie? - żartował &quot;The Special One&quot;. Portugalczyk chciałby ściągnąć na Stamford Bridge napastnika pokroju Zlatana Ibrahimovica bądź Radamela Falcao. Pozyskanie Szweda zdaje się niemożliwe, ale pod Kolumbijczyka menedżer Chelsea zaczyna robić podchody.
źródło

Mogą się potwierdzić wasze obawy o strzelanie goli w tym spotkaniu. Idzie masówka na under, który po 1.75 jest jest szczerze mówiąc &quot;średnią opłacalną propozycją&quot; na to spotkanie. Z remisu teoretycznie cieszy się Chelsea i cieszy się Galata. Ale chyba jednak bardziej to Anglicy się cieszą.. O:O albo 1:1. To moje propozycje. Mecz niestety nie będzie transmitowany na TVP1, wybrali mniej ciekawe spotkanie Schalke - Real. Na pocieszenie pozostaje Nsport, gdzie transmisja tego spotkania od 20:45.
Galatasaray - Chelsea Fc
Typ: Remis w 1. połowie/Remis w 2. połowie
Kurs: 4.75
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Widzę że jest dyskusja i nagonka na SHAKALA ????
Ja, gdy zobaczyłem/przypomniałem sobie pary LM, tydzień przed meczami i widziałem co wyprawia MU, od razu w ciemno stawiałem 1X na Olympiakos. Jak dla mnie to maszyna do wygrywania, fakt w lidze greckiej, dużo, dużo słabszej od premiership, ale jednak w każdej lidze ciężko jest tak dominować a oni to robią. Zobaczcie na austriacką bundesligę, jak tam RB Salzburg wszystkich łoi aż dupa puchnie, po czym w LE, jedzie i nokautuje już po 45minutach AJAX, ten sam który pokonywał Barcelonę. Jest to podobny przykład że dominacja w lidze, mimo że słabszej niż ta rywala, pokazuję że gdy taki Olympiakos czy Salburg wychodzi na drużynę z nazwy klasową...ogrywa ją.
Więc gdy usiadłem do tworzenia kuponu w niedzielę i róznych analiz od razu jako PEWNIAK dla mnie był Olympiakos 1X, co również postawiłem. Dlatego śmieszyły mnie teksty że MU musi, MU nic nie musi, MU chcę...ale nie może, nie potrafi, nie umie...jest bezsilne. Moyes to szkodnik MU, ale okazuję się że był też hamulcowym Evertonu, bo jakoś pod wodzą Martineza...Everton gra jeszcze lepiej niż u Moyesa.
Ale wracając do LM, postawiłem również na BVB, gdzie niejaki makaveli...pisał że TYPEM DNIA, PEWNIAKIEM, a wręcz zacytuję &quot;PEFFKĄ&quot; jest Zenit. I pewnie masa gimnazjalistów mu zaufało...A wystarczyło pomyśleć racjonalnie a nie kombinować. BVB w trakcie sezonu, do tego z lepszej ligi, z lepszymi piłkarzami a Zenit bez gry ligowej, z tęgim laniem na zakończenie w Wiedniu.
Na dziś zostaję mi:
Zwycięstwo Realu...nie widzę innej opcji.
Oraz bramki, poniżej 3,5 w Turcji, skłoniłbym się nawet 2,5.
Pozdrawiam ????
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
FC Schalke 04 - Real Madryt
Handicap 1:0
Typ: Real Madryt
Kurs: 2.00
✅✅✅

Real nie wgrał od 14 lat w Niemczech, czas napisać nową historię, mają na to znakomitą okazję.
Jedni i drudzy w lidze idą jak burza, mają identyczny bilans na ostatnie pięć spotkań (4 wygrane i jeden remis.
Uważam, że Real zaraz za Bawarczykami jest najlepszą drużyną, mają wszystko co potrzeba do wygrania dzisiejszego meczu.
Kursy na ich zwycięstwo spadły, więc podnoszę poprzeczkę i biorę handi 1:0.
Królewscy w ostatnie kolejce zostali samodzielnym liderem w lidze, co z pewnością podniosło ich morale.
Jeżeli chodzi o Ligę Mistrzów to ekipa z Madrytu w 6 spotkaniach zwyciężyła 5-krotnie oraz raz dzieląc się punktami a było to w meczu na Juventus Stadium. Królewscy w 6 spotkaniach zdobyli aż 20 bramek a stracili tylko 5. W meczach wyjazdowych zdobyli 10 bramek a stracili tylko 3.
W Lidze Mistrzów Schalke zgromadziło 10 punktów w 6 spotkaniach. Wygrało 3 mecze, raz zremisowało oraz 2 razy przegrali. Jedyną klasową drużyną w tej grupie była Chelsea i ten zespół pewnie pokonywał Niemców 2 razy po 3:0.
Carlo Ancelotti dysponuje niemal pełną kadrą przed póki co najważniejszym dla niego spotkaniem na wiosnę, o tyle Jens Keller jest w dużo gorszej sytuacji. Na boisku w Gelsenkirchen na pewno nie zobaczymy Benedikta Howedesa, Dennisa Aogo, Jana Kirchhoffa, Marco Hogera i Christiana Clemensa.

FC Schalke 04 - Real Madryt
Dokładny wynik (wiele opcji)
Typ: 0:1, 0:2 lub 0:3
Kurs: 3.25
⛔

Ostatnie mecze Realu to: z Elche 3-0, z Getafe 3-0, z Atletico 2-0, z Vilaraelem 4-2,z Atletico 2-0.
Typ bardzo ryzykowany, dlatego nie zamierzam pisać analizy, jakoś przekonują mnie ostatnie wyniki Realu, aby zagrać za parę złotówek;)
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Wiem panowie, ze kazdy ma prawo miec swoje zdanie, wczoraj zdecydowana wiekszosc z nas pisala o underze w meczu Zenit - BVB. Jak to sie skonczylo wszyscy wiemy. Nie bede ukrywal, ze rowniez tak typowalem, ale bardziej do tego sklonily mnie wasze opinie. W meczu Galata-Chelsea na zdrowy rozsadek tez powinien byc under, dlatego zagram over. ???? Co do meczu Schalke-Real to nie koniecznie zgadzam sie z Groven, ze to mniej ciekawy mecz od Galata-Chelsea. Byc moze tak jest pod wzgledem przeszlosci i historii poszczegolnych zawodnikow, zwlaszcza Didiera Drogby. Szkoda, ze Raul nie gra juz w Schalke, bo moj argument bylby zdecydowanie mocniejszy niz Twoj. No, ale coz, ja jako fan Realu nie narzekam, ze bede mogl sobie obejrzec ten mecz w telewizji publicznej. Moim skromnym zdaniem statystyki, ze Real wygral w Niemczech 1 na 25 spotkan nie bedzie mial najmniejszego znaczenia. Krolewscy powinni spokojnie ograc Schalke na wyjezdzie i to tutaj beda sie starac o jak najbardziej korzystny rezultat. 2 marca jada na Vicente Calderon na arcytrudne i arcywazne spotkanie z Atletico. Poza tym, 5 dni po meczu rewanzowym z Schalke przyjezdza Barcelona, wiec Real bedzie chcial zagrac jak najbardziej ekonomicznie i ograc Niemcow jak najmniejszym nakladem sil, zeby byc w pelni dysponowanym na Gran Derbi. Pierwsze spotkanie jest wbrew pozorom bardzo wazne, zwlaszcza jezeli chodzi o terminarz.
 
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
Schalke 04- Real Madryt
Ja na dziś główną pulę stawiam na kartki. Można dywagować ile Real rozbije Schalke. Ja bym na handicap nie dał 20 zł. Na pewno Królewscy będą od początku atakować i będą grali na jak najwyższe zwycięstwo aby zapewnić sobie awans przed rewanżem. Który jest w okolicach meczu z Barceloną. No ale Schalke złapało ostatnio formę i w rundzie rewanżowej Bundesligi prezentuje sie naprawdę przyzwoicie. Dodatkowo można powiedzieć, że Hiszpanom nigdy dobrze w Niemczech się nie grało. Nie znaczy to, że tym razem nie wygrają. Ale moim zdaniem o wiele ciekawiej przedstawia się sprawa kartek. Zapewne Real będzie mocno atakował, a mając do dyspozycji takich skrzydłowych jak Ronaldo i Bale przeciwnik na pewno będzie zmuszony do przerywania akcji faulami.
Sędzią meczu jest Howard Webb. Statystyki z LM naszego ulubieńca wyglądają tak:
-ten sezon: 3 mecze, 13 żółtych, 1 czerwona, 1 karny
-ogółem: 33 mecze, 153 żółte, 6 czerwonych, 5 karnych
Jak widać pan policjant przenosi zawodową chęć wypisywania kwitów na boisko piłkarskie. Biorąc pod uwagę, że bet365 na over 2,5 kartki Schalke daje kurs 2.00 nie mam wątpliwości co mam grać.
Schalke over 2,5 kartki 2.00 bet365✅//dramat jakiś schalke... nawet faulowac im sie nie chcialo. chyba od poczatku wiedzieli, ze bedzie dramat i nawet sie nie postarali
I za mniejszą kasę:

Real wygra i over 3,5 gola 3.00 bet365
✅
Real-Schalke over 3 (azjan) 1.875 bet365✅
Handicapów nie ruszam bo moim zdaniem może być 0:4 dla Realu, ale równie dobrze i 2:3 czy 2:2. Takie jest moje zdanie i propozycja na ten mecz. Pozdrawiam ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Co do Greków to gdzieś się spotkałem z opinią, że liga grecka to nie angielska itp. . Zgodzę się z tym, że to inne światy, ale to co Olympiakos robi w kraju w ostatnich latach to totalna demolka i choćby patrząc na ten sezon to wygranie niemal wszystkich spotkań w lidze czy rok bez porażki u siebie i dwa lata na wyjeździe budzi podziw, nawet jeśli jest to tylko Grecja. Dominacja na domowym podwórku, co zaowocowało awansem do 1/8, a sądzę, że United nie odrobi tego u siebie, czyli Grecy pójdą jeszcze dalej.
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Ma ktos moze obsade sedziowska na spotkanie Galatasaray-Chelsea? Z gory dziekuje.
EDIT: Juz nie potrzeba, glownym arbitrem spotkanie jest Carlos Velasco Carballo.
Wg mnie Galatasaray (-1 w kartkach) po kursie 4.00 w bet365 jest warte uwagi. Pozdrawiam.
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
@up: Mam nadzieje że główny wystarczy, Sędzia: Carlos Verlasco Carballo
A teraz do analizy, nikt jeszcze nie wziął po uwagę rożnych czy po prostu przegapiłem? Do rzeczy, chodzi mi o mecz Schalke - Real Madryt, Kursy na zwycięstwo hiszpanów są bardzo małe więc nie ma co wchodzić tutaj w czystą wygraną, handicapy moim zdaniem do grania, ale bardzo lekko bo na pewno wiele osób tutaj wie jak się gra realowi z drużynami niemieckimi na ich stadionach. Ale przeglądając oferte zauważyłem coś takiego Handicap azjatycki rzuty rożne: Real Madryt -1 @ 1.82 poważnie? Na początek trochę statystyk:Na ostatnie 5 meczy Schalke tylko raz miało więcej rożnych, raz był remis i 3 razy były ujemne handicapy w stronę przeciwników odpowiednio mainz(-5), Leverkusen(-9), Hannover(+5) Wolfsburg(-2), Hamburger(0). A jak wygląda ta sprawa w Realu Madryt? Myślę że bardzo ciekawie: Elche(-8), Getafe(-2), Atletico(+2), Villareal(-3), Atletico(-3). Ale koniec statystyk, dzisiaj zmierzą się dwie drużyny które są w niesamowitym gazie, Real odrobił masę pkt w lidze i wyszedł na samodzielne prowadzenie, natomiast Schalke odrobiło pkt w lidze i znajdują się już na 4 miejscu. Dzisiejszy mecz będzie prosty, Schalke będzie się broniło i czekało na kontry co może zaowocować rzutami rożnymi, lecz ja uważam że Real mając w składzie Ronaldo który jest głodny gry, Bale&#39;a którego występ potwierdził Ancelotti i Benzemy który grą w ostatnim czasie niesamowitą piłkę zepchną drużynę niemiecką defensywę do obrony i nabiją parę rożnych. Słynne trio BBC strzeliło w tym sezonie już 64 bramki i dzisiaj prawdopodobnie ten wynik podwyższą. Dwa skrzydła które posiada Real grają bardzo dobrze(no moze jese gra lepiej niż bale w ostatnim czasie), ale kiedy im nie idzie zaczną oddawać masę strzałów bo mają oni niesamowitą umiejętność oddawania strzałów z dystansu co również może się przyczynić do kolejnych rzutów rożnych na korzyść realu. Dość tego, czas na schalke: Kto tam wystąpi? A no moim zdaniem największe zagrożenie będzie siał Huntelaar oraz Boateng no i Draxler, którego występ wciąż stoi pod znakiem zapytania, wchodzę w ten bet śmiało gdyż forma w której aktualnie znajduje się obrona hiszpanów jak i ich atak gwarantuje bardzo często grę na 0 z tyłu, oraz co najważniejsze szybkie przejścia do kontrataku, a mając takich zawodników jak Ronaldo, Bale, Modric czy Di Maria bardzo często kończy się to groźnymi sytuacjami pod bramką przeciwnika. GORĄCO POLECAM
Handicap azjatycki na rożne: -1 Real Madryt @ 1.82 bet365 -6 ✅✅

----
City - Chelsea 2-0 (puchar)
City - Chelsea 0-1 (liga)
Arsenal - Chelsea 0-0
Basel - Chelsea 1-0
Arsenal - Chelsea 0-2 (CAP)
Galata u siebie też gra bardzo rozważnie, średnia bramek to niecałe 3 na mecz ale jest to zasługa głównie wygranej 6:0 z Bursasporem.
Z dobrymi zespołami było tak:
Galata - Besiktas 1-0
Galata - Trabzonspor 2-1
Galata - Juve 1-0
Galata - Ajax 2-1
Widząc coś takiego skłoniłem się przeszukać jeszcze ofertę na mecz Chelsea. Wiele osób gra tutaj undery czy remisy, natomiast ja nie chcąc powielać tych typów przeszukałem bet365 dosyć szczegółowo i znalazłem coś takiego Brak gola przed 32:00. Wszyscy wiemy jak gra Mourinho z lepszymi zespołami, próbuje on zabić mecz jedną bramką i się bronić, robił to w realu madryt i robi to w chelsea, tylko że teraz złapali oni lekką zadyszkę i męczą się z dosyć przeciętnymi drużynami w Premier League. Obie drużyny wejdą w ten mecz bardzo zachowawczo nie chcąc stracić zbyt szybko bramki. Jak dla mnie to Mourinho remis w tym meczu weźmie w ciemno i sprawę rozstrzygnie już u siebie na boisku, z kolei Galatasaray na pewno będzie chciało zrobić sobie zaliczkę przed meczem rewanżowym i tak jak pisałem, z aktualną formą chelsea wcale nie będzie to takie trudne, lecz nie spodziewam się aby ruszyli oni już z samego początku na bramkę cecha, będą po prostu spokojnie wyczekiwali swoich sytuacji, których zbyt wiele się nie pojawi i moim zdaniem jeśli będą padały tutaj bramki - to w drugiej połowie.
Brak gola przed 32:00 @ 1.83 bet365 Torres...akurat dzisiaj :/ ⛔

Skorzystałeś? Kliknij dzięki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Sam sie zaczynam zastanawiac nad tymi Angielskimi zespolami. Nie wiem czy warto stawiac na Chelsea w dzisiejszym meczu. Galatasaray nie przegralo od 17 spotkan na wlasnym boisku w tym wygrywajac 14 i remisujac 3...ostatnia porazka to z Realem na poczatku LM...
Chelsea gra slabo na wyjazdach. Pamietam jeszcze z tamtego sezonu nie dawali rady takim zespolom jak Steaua (1:0), Rubin (3:2) wymeczone zwyciestwa ze Sparta Praga i Basylea z ktora w tym sezonie przegrali na wyjezdzie...
I wiem, ze zaraz powiecie, ze wygrali z Schalke 0:3 i Steaua 0:4 ale wynik jakos wcale nie odzwierciedlal postawy zawodnikow (szczegolnie w meczu z Schalke gdzie gospodarze ciagneli mecz a goscie z kontry strzelali ???? )
Chelsea to zespol ktory awans zazwyczaj wygrywa na wlasnym boisku a nie na boisku rywala, szczegolnie gdy pierwszy mecz graja na wyjezdzie.
Sam zagralem w strone Chelsea bo maja o wiele wiecej jakosci w zespole niz Galata ale bylo to wczoraj po kilku piwach ???? Teraz jak o tym mysle to wydaje mi sie, ze popelnilem duzy blad ????
 
kutanga 208

kutanga

Użytkownik
Odnosze wrazenie, ze liga angielska dalej jest najmocniejsza na swiecie, ale to zupelnie nie przeklada sie na postawe poszczegolnych klubow w europejskich pucharach. Zgoda, Arsenal i City trafili prawdopodobnie najgorzej jak mogli, natomiast wczorajsza postawa United wolala o pomste do nieba. Co jeszcze musi sie stac, zeby United sie dzwigneli? Gra na zwloke w ich przypadku nie ma najmniejszego sensu, bo Moyes to nie Michniewicz (nie obrazajac Michniewicza), a United to nie Podbeskidzie (nie obrazajac Podbeskidzia), zeby po trzech czy tam czterech porazkach zwolnic trenera. Moyes bedzie trenerem Manchesteru przynajmniej do konca tego sezonu czy to sie komus podoba czy nie, wiecchybawarto powalczyc o jak najlepsze wyniki, zeby w przyszlym sezonie grac w Lidze Mistrzow?
 
kamilejro 32

kamilejro

Użytkownik
Schalke 04 vs Real Madryt
O tym spotkaniu zostało powiedziane już wszystko, ale chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz:
Fakt, Real w Niemczech po prostu nie wygrywa, ale... No własnie, aktualnie Królewscy zaliczają chyba jeden z najlepszych startów w sezonie. Grają dobrze, grają skutecznie. Kiedy mieliby się przełamać jak nie teraz?
Poza tym, wraca głodny gry CR7. Warto zacytować słowa Carlo Ancelottiego, który na konferencji zapytany o Ronaldo odpowiedział:
Jest szczególnie zmotywowany, nie może doczekać się gry. Nie był zadowolony z jej braku. Bardzo dobrze się przygotowywał w tym czasie. Jego kondycja fizyczna i psychiczna jest optymalna.
Poza tym jest jeszcze Bale, Modrić, Jese, ostatnio często strzelający Benzema.
Kiedy jak nie dziś! Myślę, że piłkarze Realu zdają sobie z tego sprawę.
Moje propozycje, które zagram osobiście:
Real Madryt @ 1.50 ✅
Real Madryt -1 @ 1.75 ✅
Real Madryt strzeli w obydwóch połowach @ 2.00 ✅
Cristiano Ronaldo strzeli @ 1.53 ✅
Galatasaray vs Chelsea
O tym meczu również zostało powiedziane bardzo wiele.
Osobiście nawiązywałem już do niego w tym temacie (1 strona). Nadal podtrzymuje swoje zdanie. Granie na Galatasaray na ich stadionie to całkiem dobra opcja.
Proponuję:
Galatasaray lub remis @ 1.80 ✅
Galatasaray - remis nie ma zakładu @ 2.75 ZWROT
Chelsea czyste konto - NIE @ 1.53 ✅
Eden Hazard strzeli gola @ 3.40 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tak jeszcze do meczu Galaty vs Chelsea dla tych ktorzy chca sobie zaryzykowac ????
  • Typ z Unibet over 9,5 cornera w meczu @ 1,8 ✅

___________________________________
Taki dubel rozne + cards:
  • Over 12 roznych + 4-6 cards @ 7,5 w WH ⛔ 10 i 5


Statystyki:
Galata grajaca U SIEBIE (pisze duzymi bo wczoraj wyraznie ludzie mieli problemy z czytaniem ze zrozumieniem) w ostatnich 15 spotkaniach miala srednio 5,2 rozne.
Chelsea grajac NA WYJAZDACH w ostatnich 15 spotkaniach miala srednio 5,2 rozne.
Razem daje nam to okolo 10 roznych.
PS. Ogolnie nie lubie sie ograniczac przedzialami (w WH jest przedzial 10-12 roznych i 4-6 kartek @ 6,5) wiec ja zwazywszy na fakt, ze bedzie to mecz play-off zagram powyzej 12 roznych. Kurs @ 7,5 czyli niewiele wiecej ale mysle, ze obie ekipy sa spokojnie w stanie miec po 6 roznych i wtedy nie chce obgryzac pazurow i liczyc, ze nie wpadnie juz zaden rozny.
___________________________
W ostatnich 10 spotkaniach Galaty u SIEBIE miala srednio 2,9 kartki na mecz.
W ostatnich 10 spotkaniach Chelsea na WYJEZDZIE miala srednio 1,75 kartki.
Razem daje nam to okolo 5.
Sedzia tego meczu to Carlos Velasco Carballo ktory srednio w tej edycji LM dawal 3,75 kartki na mecz.
___________________________
I taki trebel z golami + rozne + kartki

  • Over 2,5 + over 12 roznych + 4-6 kartki @ 15 ⛔ w WH 2 i 10 i 5


Kartki i rozne juz opisalem teraz gole.
________________________________
Galata w 20 ostatnich meczach DOMOWYCH zanotowala 57 goli. To daje srednia 2,8 gola na mecz. Galata w tych ostatnich 20 DOMOWYCH spotkaniach strzelila srednio 2,1 gola.
Chelsea w ostatnich 20 WYJAZDOWYCH meczach zanotowala 50 goli co daje srednio 2,5 gola na mecz. Chelsea strzelila w tych 20 WYJAZDOWYCH spotkaniach 34 gole co daje srednia 1,7 na mecz
Galata grajac U SIEBIE w 3 LM meczach zanotowala 12 goli. Srednio 4 gole na mecz. (Mecz z Juve byl raczej zenujacym spektaklem ktory UEFA kazala dokonczyc na murawie ktora nie nadawala sie na wypas krow - o tym tez trzeba pamietac)
Chelsea grajac 3 mecze WYJAZDOWE zanotowala 8 goli - srednio 2,6 gola na mecz.
To oczywiscie dla tych ktorzy chca sie pobawic i zagrac za drobne, tak jak ja ???? ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 50

radeknic

Użytkownik
Jak na razie LM super 9/10 siadło, dalej podtrzymuje typ Chelsea i Realu, mam jednak dość ciekawą propozycję jeszcze odnośnie meczu Galaty-Chelsea. Mianowicie rzuty rożne. Próg w fortunie 10,5 rzutów rożnych. Według mnie to super propozycja, Galata sporo rożnych ma w każdym meczu i Chelsea tak samo. Mam nadzieję że mecz będzie bardzo ciekawy i będzie w nim dużo rzutów rożnych
powyżej +10,5 rzutów rożnych @1,9
wczoraj:
Zenit- BVB 2 @ 1,9 ✅✅✅
Olympiakos- MU DNB 1 @ 2,31 ✅✅✅
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
http://forum.bukmacherskie.com/f44/1-8-finalu-ligi-mistrzow-25-26-02-2014-a-103138.html#post4274102
Nie mam zbyt wiele do dodania od ostatniego postu, więc wklejam go ponownie. A dlaczego to robię? Dlatego, że znalazłem mordercę, przynajmniej tak mi się wydaje. Real gra naprawdę świetnie w tym sezonie w defensywie i NAWET JEŚLI ma stracić coś w tym meczu to wydaje mi się, że nie więcej jak jedną bramkę. Real w Niemczech gra słabo, dodatkowo - na wyjazdach w tym sezonie cieniuje, gra nie wygląda tak samo, jak na Bernabeu. Oczywiście są faworytem, ale warto przytoczyć pewne fakty. W niedzielę Real jedzie na Calderon aby utrzymać pozycję lidera. Spotkanie jest bardzo ważne w kontekście ligowego tytułu, także przy odpowiednim wyniku NIE WIDZĘ Realu forsującego tempa, aby wbić Schalke 4. czy 5. bramek. Przy ewentualnym wyniku 0:2 Real uspokoi grę, gospodarze owszem, będą się odkrywać, ale nie wydaje mi się żeby na tyle, aby stracić więcej niż 1. bramkę. Piszę krótko, gdyż jest tak, jak napisałem na wstępie - za dużo do dodania nie ma, jedynie pewne fakty dotyczące stricte tego betu. Szybko kończąc:
Schalke 04 - Real Madrid; Real i under 3,5 @ 2,6 (Bet365) 7. bramek ⛔.
Bez komentarza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 6

kamilos93

Użytkownik
Schalke 04 Gelsenkirchen - Real Madryt
Typ: Real Madyt powyżej 1,5 (Gole)
1,44 Bet365
Bardzo ciekawy mecz dzisiejszego dnia pomimo zaznaczonego, wyraźnego faworyta. Niemiecki zespół na pewno nie odpuści tego spotkania, a warto dodać, że w ostatnim czasie złapali ciekawą formę. Nie mniej jednak to Real będzie częściej przy piłce, a Schalke będzie szukało okazji do skontrowania ekipy z Madrytu. Pomimo tego jakim wynikiem i czyim zwycięstwem zakończy się ten mecz, uważam, że strzelenie dwóch bramek przez Real jest wielce prawdopodobne.
Galatasaray Stambuł - Chelsea Londyn
Typ: Suma kartek, azjany powyżej 4
1,775 Bet365
W tym spotkaniu przewiduję minimalne zwycięstwo Galatasaray. Owszem, Chelsea ma formę, prowadzi w Premier League, gra świetnie w defensywie tracąc mało bramek ale to są rozgrywki Ligi Mistrzów. Galatasaray u siebie tak jak wspominali koledzy wyżej, niepokonani od bardzo długiego czasu, strzelają bardzo dużo goli. Ja swój typ kieruje w stronę kartek. Obie ekipy mają co pokazać w ataku i uważam, że suma powyżej czterech kartek w tym spotkaniu nie będzie problemem.
 
niewidzialny 238

niewidzialny

Użytkownik
Schalke 04 - Real Madryt
Typ: Real wygra bez straty bramki ⛔ HUNTELAR..
Kurs:2,7
Bukmacher:Unibet
Analiza: Dzisiejszego wieczoru na stadion Veltins-Arena , zawita obecny lider Premiera Diviosion , Real Madryt . Real który ten sezon ma bardzo udany , 1 miejsce w lidze, finał pucharu hiszpani i dość łatwy przeciwnik w 1/8 LM. Zespoł Anncelotiego gra bardzo dobrą piłkę , a szczegolnie dobrze prezentuje sie w obronie , przykładem może byc seria Casilasa bez starty gola. Ostatnie potyczki Realu na ziemiach Nimieckich , nie są udane , porażki w połfinałąch w poprzednich sezonach z Bayernem oraz Borussią . Co by jednak nie mówić to Schalke nie jest drużyną tak dobrą jak Bayern czy Bvb i chociaż grają na swoim obiekcie , będzie im bardzo cięzko strzelić bramkę . Real w roku 2014 , w 15 spotkaniach , stracił tylko 3 bramki . Świetnie grający Ramos oraz Pepe który złapał swietną formę , do tego na bokach Carvalaj i Marcelo. W ataku zapewne ujrzymy Karima Benzeme , który równiez ostatnio radzi sobie bardzo dobrze i strzela bramki , młodego wychowanka Jese , który jest rewelacją sezonu , Cristiano który jest głodny gry po zawieszeniu w lidze oraz Bala , który równiez ma bardzo dobre statystyki. Co do zespołu Schalke , nie są oni tak dobrą druzyną w obronnie , ale w ofensywie mają kilku ciekawych graczy , Julian Draxler, Meyer, Farfan , oraz holenderski napastnik , bez którego gra zespołu z niemiec strasznie kuleje Klas Jan Huntelar. Schalke w swojej grupie zajeło 2 miejsce , ustępując tylko zespołowi Chelsea ( 3 zwycięstwa, 2 remisy i porażka ) . bilans bramkowy 6:6 , a przypomne ze w grupie z Schalke , znajdowały sie takie zespoły jak Basel czy Steaua Bucharest. Według mnie real zrobi dzisiaj swoje i wygra spotkanie , ale raczej spokojnie 2:0. Dlatego proponuje także :
Real(-1) @ 2,16 ✅
Real wygra i under 3,5 @ 2,6 ( Bet365)⛔
Real Madryt - 2/2 @ 2,12 ( Unibet)✅

_______________________
Pomoglem, Kliknij Dzięki
 
sc@ner 164

sc@ner

Użytkownik
Galatasaray - Chelsea
✅ Drużyna gospodarzy strzeli w 1 połowie - NIE | 1.44 Bet365 6/10 ✅ +2.64j przed meczem dorwałem po kursie 1.50
Napiszę krótko, bo kiepsko z czasem stoję. Mourinho wystawi skład defensywny, ustawiony na kontry jak zawsze z resztą na wyjazdach. W fazie grupowej na wyjeździe stracona jedna bramka z Basel, co było dosyć dawno patrząc na obecną formę formacji defensywnej The Blues, stąd też taki typ wybrałem. Turcy łatwo nie będą mieli i moim zdaniem nie znajdą recepty na sforsowanie defensywy Londyńczyków przynajmniej w I połowie. Dla bezpieczeństwa zagram dopiero, gdy zostaną ogłoszone składy, bo złotówki nie postawię, gdy Luiz wystąpi na stoperze.
Meczu w Gelsenkirchen w ogóle się nie podejmę, historia przemawia za Schalke, ale forma poniżej oczekiwań i odwrotnie z Królewskimi. Zresztą, kursy na Real są znacznie zaniżone.
Powodzenia i samych trafionych typów.
 
M 69

maxxx1906

Użytkownik
Ja dziś spróbuje kartek dla zawodników.
KEVIN-PRINCE BOATENG ⛔
3,2
Unibet
W Niemczech bardzo ciekawy mecz, oczywiście jak Kibic królewskich , wieżę w zwycięstwo jednak 1,45 jest nie do gry. Spodziewam się ,że schalke tanio skóry nie sprzeda. Zawody poprowadzi Howard Webb,który kartkę pokazać lubi.
Z kursów na kartkę dla zawodnika ciekawie prezentuje się własnie Boateng. Dlaczego właśnie ten pan , z 2 defensywnych pomocników to własnie on nie ma kartki w LM , drugi za defensywnych Roman Neustädter jest zagrożony absencją w rewanżu. Powinno się to przełożyć na ostrzejszą grę tego pierwszego, po 2 Kevin gra bliżej lewej strony a wiadomo kogo tam dziś spotka, CR7 który będzie dziś chciał coś udowodnić.
David Luiz (Gracz musi zacząć mecz aby zakład był ważny) ZWROT
3,7
Betsson
W Turcji również powinno być gorąco, nie wieżę że drużyna z Londynu rzuci się do ataku, przede wszystkim nie będą chcieli stracić.Jak donosi strona Chelsea ich kibice zostali zaatakowani w Stambule, może być gorąco na Trybunach. Jednak do rzeczy czemu wybrałem Luiza, nominalnie jest to obońca jednak jeśli zagra to na miejscu defensywnego pomocnika , jednym słowem chłop od czarnej roboty i przerywania akcji, brak zagrożenia absencją w rewanżu więc nie musi uważać na kartki.Statystyki w tym sezonie też całkiem ok 25 występów w lidze i pucharach i 9 kartek , całkiem nieźle. Sędzią spotkania Hiszpan Carlos Velasco.
Dodatkowo nie spodziewam się gradu bramek ze strony gości dlatego.
Drużyna gości - Liczba bramek - poniżej 1,5 ✅
1,7
Betsson
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom