>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału Ligi Mistrzów [7 - 8 Marzec 2017] - Rewanże

Status
Zamknięty.
elpatron 134

elpatron

Użytkownik
Mój post który napisałem kilka godzin po pierwszym meczu :
Wiem że czasu jeszcze sporo i dużo się może pozmieniać ale już teraz odniosę się do wczorajszego meczu PSG - Barcelona.
Możemy być pewni dwóch rzeczy :
- PSG nie rozegra drugiego tak dobrego meczu
- Barcelona nie rozegra drugiego tak słabego meczu
Patrzę na kursy i oczom nie wierzę
wygrana Barcelony 1,45
Barcelona -1,5 2,25
Barcelona -2,5 3,90
Barcelona powyżej 3,5 gola 4,33
Barcelona strzeli w pierwszej połowie 1,50
Barcelona strzeli w obu połowach 1,90
powyżej 2,5 gola i obie NIE strzelą 6,00 !!!!
Czy to nie jest możliwe ??
Barcelona wyciągnie wnioski , na Camp Nou pierwsze 15-20 minut to będzie takie ciśnięcie PSG że się nie ozbierają. PSG na pewno przyjedzie i się zamuruje. Nie będą mieć za dużo sytuacji pod bramką Barcelony.
Katalończycy nie mają czego tutaj bronić i albo szybko strzelone bramki otworzą znowu doskonałe widowisko albo defensywa PSG zabije to spotkanie. Szczerze to wątpię i nie wierzę w defensywę PSG.
Nie mówię że Barcelona tutaj awansuje ale nie takie rzeczy świat futbolu widział.
Niektóre podane propozycje wyżej to praktycznie są typy za darmo jak np bramka Barcelony w 1 połowie meczu.
Jestem pewien tego że Barcelona zaatakuje od początku meczu. Bramka to będzie kwestia czasu.
No ale do meczu jest jeszcze sporo czasu.


6/7 trafione.
Mi ten mecz śmierdzi wałem na kilometry , spadki kursów z 15 na 8 ??
PSG aplikuje im 4 gole a w rewanżu jedną ?
Barcelona w Paryżu nie strzela nic a tutaj ładuje 6 goli ?
3 gole Barcelony w 7 minut ??
2 karne z kapelusza ....
Przecież przy 3-1 to PSG mogło tam autobus postawić i wybijać piłki po trybunach...
Ciekawe ile taki awans kosztuje i czy płacony w EURO czy dolarach ??
W PSG tez się pewnie kasa zgadza...
Nie jestem ani kibicem Realu ani PSG ani Barcelony ani innego wielkiego klubu z Europy.
Po prostu to moja taka wypowiedź bo dla każdego postronnego widza ten mecz śmierdzi wałem na odległość
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
6/7 trafione.
Mi ten mecz śmierdzi wałem na kilometry , spadki kursów z 15 na 8 ??
PSG aplikuje im 4 gole a w rewanżu jedną ?
Barcelona w Paryżu nie strzela nic a tutaj ładuje 6 goli ?
3 gole Barcelony w 7 minut ??
2 karne z kapelusza ....
Przecież przy 3-1 to PSG mogło tam autobus postawić i wybijać piłki po trybunach...
Ciekawe ile taki awans kosztuje i czy płacony w EURO czy dolarach ??
W PSG tez się pewnie kasa zgadza...
Nie jestem ani kibicem Realu ani PSG ani Barcelony ani innego wielkiego klubu z Europy.
Po prostu to moja taka wypowiedź bo dla każdego postronnego widza ten mecz śmierdzi wałem na odległość
Z tobą jest niebezpiecznie dyskutować bo już nie raz mnie obrażałeś, a za którymś razem napisałeś, że Barca nie ma szans na awans i że mam wszystko potopione, no, ale spróbuję dyskusji.
Ktoś kto kompletnie się nie zna na piłce i/lub bukmacherce może wyciągnąć takie wnioski. Ja mam krótkie pytanie, kto kogo przekupił niby ? Myślisz, że Barcę i nawet UEFA stać na to aby zapłacić szejkom dla których PSG jest oczkiem w głowie ? To by chyba szybciej było na odwrót. To nie jest 2 liga serbska, albo 1liga Azebejdżanu żeby takie rzeczy miały sens. Na tym poziomie LM zarówno PSG jak i Barcelona mają taką kasę, że nikt nikogo nie musi przekupywać. Jedynie komu mogło zależeć to UEFA żeby mieć spektakl, ale akurat PSG absolutnie w tym nie uczestniczyło. Zresztą przez 20 min od stanu 3:1 to PSG uważasz, że SPECJALNIE nie wykorzystało setek. W meczu tego nie widać. Zresztą w ogóle nie widać tezy o podkładaniu się przez PSG.
W ogóle to ty oglądałeś ten mecz bo piszesz tak jak byś nie widział. Np. jak łatwo było PSG stawiać ten autobus ?
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:45 Napoli - Real Madryt
Typ: over 2.5 gola
Kurs: 1.50
buk: unibet
Wynik: 1:3 ✅

W pierwszym spotkaniu Real Madryt wygrał 3:1 i to Królewscy są bliżej awansu. Napoli potrzebuje dwóch trafień nie tracąc przy tym żadnego gola aby być w kolejnej rundzie. Parę dni temu wydawało się, że Real wpadł w mały kryzys, lecz wczorajsza wygrana 4:1 nad Eibar ten kryzys zażegnała. Do składu na wtorkowe spotkanie powrócą Bale i Ronaldo. Tylko teraz jest pytanie czy Real nie radzi sobie czasami lepiej bez Ronaldo?. Napoli było w podobnej sytuacji co Real. Lecz w piątek wieczorem wygrali na trudnym terenie z Romą 2:1, a więc nadzieje na dobry wynik powracają. Do tego świetna forma Mertensa i pozostałych zawodników sprawia, że Napoli wcale nie stoi na straconej pozycji. Spodziewam się otwartego spotkania. Napoli od samego początku spotkania narzuci swój styl i będzie dążyło do zdobycia gola. Kursy na over nie są zabójczo wysokie, ale po raz kolejny w tej rundzie spodziewam się kilku goli.

20:45 Borussia - Benfica
Typ: Awans Borussia
Kurs: 1.78
buk: unibet
Wynik: 4:0 ✅


Pierwsze spotkanie to wygrana Benficy 1:0, lecz czy była to zasłużona wygrana?. Borussia miała dużo więcej dogodnych sytuacji do wyrównania, do tego nie strzelony rzut karny, który stawiałby Borussię w dużo lepszej sytuacji przed rewanżem. Borussia wczoraj rozbiła 6:2 Bayer i tym samym pokazała, że jest gotowa na rewanż. Jeśli gospodarze zagrają tak jak w pierwszym spotkaniu to o ich awans nie powinniśmy się martwić.

20:45 Barcelona - PSG
Typ: powyżej 3.5 gola
Kurs: 2.07
buk: unibet
Wynik: 6:1 ✅


PSG pierwsze spotkanie wygrało pewnie 4:0, a wynik mógł być o wiele wyższy. Czy Barcelona dokona niemożliwego?. Nie wydaje mi się, ale kto oglądał wczorajszy mecz Blaugrany z Celtą, to widział najlepszy mecz gospodarzy w tym sezonie. Pressing, zaangażowanie całego zespołu w odbiorze piłki, podwojenie krycia i szybkie rozgrywanie piłki - czyli była to najlepsza wersja Barcy. Do tego kolejne spotkanie z ustawieniem 3-4-3, które przynosi dobry efekt. Barcelona tą wygraną wydała ostrzeżenie dla PSG i rozbudziła nadzieje wielu kibiców. Jako fan Barcelony nie wierzę w tą remontadę, ale liczę, że gospodarze godnie pożegnają się z Liga Mistrzów. Wynik jaki bym oscylował to wygrana gospodarzy 3:1. PSG w ostatnim czasie skromnie wygrywał, ale punktował i utrzymał tym samym tą samą stratę do lidera Monaco. Emery nie będzie mógł skorzystać z Rabiota, który w pierwszym spotkaniu wyłączył z gry kilku graczy Barcelony. Mecz będzie wyglądał tak, że gospodarze będą kontrolować przebieg meczu, rozgrywając piłkę i szukając luk w strefie obronnej gości. Tu na początku spotkania przydała by się bramka dla Barcy, aby ożywić ten mecz jeszcze bardziej. PSG będzie czekać na swoje szanse w postaci kontrataków, bo nie wydaje mi się żeby goście poszli tu na wymianę ciosów, chociaż kto wie. Mam nadzieje, że pomimo rozstrzygnięcia tego dwumeczu zobaczymy piękne show!
Mam nadzieję, że ktoś skorzystał.

Podsumowując. Do kolejnej rundy awansowali:
Bayern
Real Madryt
Borussia D.
Barcelona


Bayern i Real pewnie odprawili swoich rywali. I na dzień dzisiejszy te dwie ekipy są głównymi faworytami do wygrania/obronienia tytułu Ligi Mistrzów.
Borussia miała dobrego rywala, ale już w pierwszym spotkaniu powinna zapewnić sobie awans. Jednak dokonali tego w rewanżu i być może ekipa Tuchela wyrośnie nam na czarnego konia. I ostatnim ćwierćfinalistą jest Barcelona. Dużo się mówi/pisze o sędziowaniu w tym spotkaniu. Jednak prawda jest taka, że antyfani Barcelony będą mówić, że to dzięki sędziom Blaugrana awansowała dalej. Natomiast fani Barcelony, że to zasługa piłkarzy i wiary do samego końca. Te kłótnie nie mają końca, dlatego jedyne co mogę powiedzieć, powinniśmy się cieszyć, że żyjemy w takich czasach, że jest nam dane oglądać tak piękne widowiska sportowe. I to bez znaczenia czy takiej remontady dokonały by Real, Bayern, Juventus itd. Wczorajszy wieczór pokazał, że futbol jest nieobliczalny i dlatego tak kochamy ten Sport!
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczow...Chcialem tez wyrazic swoja opinie na temat meczu Barcy.Niektorzy widza tutaj jakis wal ale o tym nie ma mowy to jest Liga Mistrzow.Jakis komentator z ( canal + )podal ze we wszystkich ligach na swiecie oczywiscie chodzi o puchary jeszcze nigdy sie nie zdarzylo odrobic straty po porazce 4-0 a takich meczow bylo 174 czy 177 juz dokladnie nie pamietam.No i wlasnie kiedys musi byc ten pierwszy raz dlatego niektorzy typerzy nie biora pod uwage rachunku prawdopodobienstwa.Panowie matematyka sie klania. Dlaczego nie ma takich typerow co caly czas wygrywaja i nigdy nie przegrali? No wlasnie.Wierze ze ten rekord i tak kiedys zostanie pobity pilka sie rozwija z roku na rok i wszystko bedzie mozliwe.Wesmy na przyklad mecz ze jedna z druzyn wygra u siebie powiedzmy 7-1 i znowu poleci masowka oni tego juz nie odrobia na pewno odpadna.Teraz mamy rewanz i druzyna przeciwna niech odda na bramke 12 strzalow celnych i niech maja dzien konia i kazdy zakonczy sie bramka, powiedzmy ze tamci strzela ze dwa wiec mamy 12-2.Czy taki scenariusz jest niemozliwy?Oczywiscie ze jest,moze i jest bardzo a to bardzo maloprawdopodobny ale mozliwy jest.Pewnie zaraz ktos tutaj napisze o mnie ze chory i glupoty pisze ale panowie to jest rachunek prawdopodobienstwa i pilka nozna i tutaj wszystko jest mozliwe nawet 12 celnych strzalow i 12 goli.NIE MA RZECZY NIEMOZLIWYCH W SPORCIE...Pozdrawiam...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/czarne-chmury-nad-denizem-aytekinem-uefa-moze-zawiesic-sedziego/kh7zp5


Macie tutaj artykuł, który pokazuje ewidentne błędy sędziego, bo co niektórzy mówią, że karne słuszne dziwne, że Uefa widziała to inaczej ???? .

Zamykam już dyskusję na temat byłych meczów teraz trzeba się skupić na lidze a potem na kolejnych 4 pojedynkach!
Pozdro.
Sędzia się wybroni, a zamykać to Ty sobie możesz swoje mieszkanko, a nie temat bo moderatrem nie jesteś.

Barcelona zagrała magiczne spotkanie, które przyjdzie do historii, o czy pisałem od początku tematu. Jak pisałem przed meczem , gracie różne taśmy, wynalazki, a tu przeszedł wam koło nosa kurs 10 -12 :;/:
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Sędzia się wybroni, a zamykać to Ty sobie możesz swoje mieszkanko, a nie temat bo moderatrem nie jesteś.
Barcelona zagrała magiczne spotkanie, które przyjdzie do historii, o czy pisałem od początku tematu. Jak pisałem przed meczem , gracie różne taśmy, wynalazki, a tu przeszedł wam koło nosa kurs 10 -12 :;/:
Ja nie żałuje, bo jestem na dużym plusie... Ja mówiłem o sobie, ze zamykam już dyskusje, a jesli masz ochote to mozesz pieprzyc do następnej zimy o tym, wyrąbane mam na to.
 
R 125

roger12

Użytkownik
Sędzia się wybroni, a zamykać to Ty sobie możesz swoje mieszkanko, a nie temat bo moderatrem nie jesteś.
Barcelona zagrała magiczne spotkanie, które przyjdzie do historii, o czy pisałem od początku tematu. Jak pisałem przed meczem , gracie różne taśmy, wynalazki, a tu przeszedł wam koło nosa kurs 10 -12 :;/:
Tak deklu już niech zaczyna sie bronić http://m.onet.pl/sport/pilka-nozna/liga-mistrzow-news,pmvq8v

Przejdzie do historii, ale ten marny arbiter.Co do twoich typów to ja ci mam przypomnieć te twoje marne typy i analizy wczesniejsze? Zresztą i tak nie sądzę by cie jeszcze ktoś z forum brał na poważnie a więc, raczej też nie warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 33,7K

ar0nek

Użytkownik
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/czarne-chmury-nad-denizem-aytekinem-uefa-moze-zawiesic-sedziego/kh7zp5


Macie tutaj artykuł, który pokazuje ewidentne błędy sędziego, bo co niektórzy mówią, że karne słuszne dziwne, że Uefa widziała to inaczej ???? .

Zamykam już dyskusję na temat byłych meczów teraz trzeba się skupić na lidze a potem na kolejnych 4 pojedynkach!
Pozdro.
naucz sie czytac ze zrozumieniem, nie ma ani słowa o tym, że UEFA uważa te karne były niesłuszne. mało tego 1.karny był podyktowany prawodłowo
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
naucz sie czytac ze zrozumieniem, nie ma ani słowa o tym, że UEFA uważa te karne były niesłuszne. mało tego 1.karny był podyktowany prawodłowo
Tak, to za co go chcą zawiesić? Uefa ma takie widzi mi się i zawiesza arbitrów, którzy się spisali .... Boże widzisz i nie grzmisz...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Zamiast czepiać się sędziego poczytajcie lepiej o tym:
http://sportowefakty.wp.pl/sportowybar/672311/afera-wokol-psg-pilkarze-oskarzeni-o-imprezowanie-przed-meczem-z-barcelona
To są bardzo ważni zawodnicy.
Jak Ajax został okradziony z gola z Legią to jakoś nikt nie wrzucał żadnych artykułów czy linków, a jak ja wkleiłem 2 memy to pojechali po mnie, że TAKA JEST PIŁKA. Rozumiem - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Myślę Panowie moderatorzy, że czas zamknąć ten temat bo szkoda, żeby ostatnie posty o tym historycznym meczu dotyczyły sędziów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom