>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów Rewanże [15-16 marca 2016]

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik


Atletico - PSV under 2,5 1,806.

Mam nadzieję, że nie będzie jak dwa lata temu, gdy w over zainwestowałem w meczu Atletico - Chelsea,
a ten był w rewanżu a nie w pierwszym spotkaniu.

Co do samego typu to jedyny narazie który mi się podoba ma mecze rewanżowe.
Na pierwsze spotkania było sporo pomyłek, under 2,5 w Benfice po kursie 2, under 2,5 w Paryżu po kursie 2,1
i under 2,5 w Eindhoven po 1,92 wspominałem o tym po losowaniu.

Jak wyglądały kursy w dniu meczu ? wczoraj przed meczem Atletico over 2,5 stał po 2,6 z hakiem,
w Benfice i PSG kursy na o/u się odwróciły, tylko w PSG - Chelsea padł over.

Co do samego spotkania rewanżowego to faworyt jest jeden, wczoraj były świetne okazje po stronie materacy, dwie sam na sam w 1 połowie. PSV jak już je miało to Atletico udowodniło dlaczego na wyjazdach ma fenomenalne statystyki, chyba mniej niż 0,5 gola straconego na mecz.

Widzę tu wygraną Atletico do zera, a skoro Wilki nie zrobiły overa w meczu z PSV u siebie
to under w pinnacle po tym kursie to sobie zagram.
 
masajek 14

masajek

Użytkownik
Patrząc po wynikach wydaje się że awans Barsy jest przed meczem na własnym boisku zaklepany. Zastanawiałbym się nad BTSem. Pique pauzuje i może być to szansa dla Arsenalu na postraszenie Katalończyków chociażby golem kontaktowym. Spełniając również warunek że w pierwszym składzie od początku spotkanie zobaczymy Welbecka a nie Żyru ????
 
D 85

dominiknd

Użytkownik
bayern - juventus 2
kurs na awans wynosi jedynie 5, a czysty win aż 8, przy czym juve zeby awansowac to musi wygrac, remis 3:3 i wyzszy, oraz ewentualna dogrywka czy karne przy remisie 2:2, to zbyt male prawdopodobienstwo, zeby przepasc miedzy kursami byla tak wielka, w 1 meczu juve do 60 minuty nie istnialo, a mogli i powinni jeszcze wygrac, twierdza allianz arena ostatnio padla w bundeslidze po rocznej serii zwyciestw, bayern nei gra w ofensywie tego, co na poczatku sezonu, malo tworzy sytuacji, jezeli wygrywa to 1-2 bramkami, nie ma totalnej dominacji jak za heynckesa, gdzie do monachium przyjezdzalo sie po jak najnizszy wynik w plecy, defensywa popelnia bledy, mlodziutki kimmich dobre mecze przeplata slabymi, jak ten w turynie, dziwnym trafem bayern wyglada slabo, od wiadomosci o przejsciu guardioli do mcity, bayern oczywiscie widze jako faworyta, ale nie zagrac tutaj juve chociaz za jakies symboliczne 20zl, albo w jakiejs mini taśmie to grzech
 
deserteagle 180

deserteagle

Użytkownik
Bayern - Juventus - czy będzie czerwona kartka ?
Typ: TAK
Kurs: 3.43 (STS)
Bayern - Juventus - czy będzie rzut karny?
Typ: TAK
Kurs: 3.21 (STS)

Mecz Bayernu z Juventusem zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście w trochę lepszej sytuacji są piłkarze z Monachium ale absolutnie nie mogą czuć się już &quot;komfortowo&quot;, zważywszy na to co się stało w pierwszym meczu gdzie z 2:0 &quot;zrobiło się&quot; 2:2. Tak wywalczony remis na pewno wpłynął bardzo pozytywnie na &quot;morale&quot; graczy Juventusu natomiast gracze Bayernu są dodatkowo zmotywowani aby spróbować udowodnić swoim kibicom, że poprzedni remis to był tylko &quot;wypadek przy pracy&quot;. Tak czy inaczej szykuje się mecz w którym nie powinno zabraknąć walki. Obydwie drużyny będą bardzo skoncentrowane ale wraz z upływem czasu do głosu zaczną dochodzić zmęczenie i emocje. Dlatego myślę, że można za niewielką stawkę spróbować postawić coś na &quot;czerwień&quot; i/lub &quot;wapno&quot;.
 
mssh1515 4

mssh1515

Użytkownik
Barcelona - Arsenal - obie drużyny strzelą gola/ilość goli 2.5
Typ: nie/mniej
Kurs: 3.20 (STS)
Mecz Barcelony z Arsenalem zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście w trochę lepszej sytuacji są piłkarze z z Barcelony, którzy będą próbować swoich sił w kontratakach.
Nie ma co tu się dużo rozpisywać. Arsenal zacznie to spotkanie na maksa, a Barcelona będzie robiła to co napisałem wyżej.
 
quintana 425

quintana

Użytkownik
Po dzisiejszym słabym meczu Juventusu szczerze daje im marne szanse w Monachium. Wiem, że dzisiaj była to tylko liga, ale zagrali jak cioty - strzelamy gola, lecimy do obrony , bronimy się do końca i może wygramy (a prawie był remis). Mieli parę kontr, ale zdecydowanie mnie zawiedli, a grali prawie pierwszym składem z mocno osłabionym Sassuolo. Bayer zmiecie ich spokojnie, dawanie pieniędzy na graczy Starej Damy to według mnie głupota. Czysto sportowo Bawarczycy przewyższają swoich przeciwników.
Bayern -1 AH 1,9 Bet365
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Barcelona - Arsenal - obie drużyny strzelą gola/ilość goli 2.5
Typ: nie/mniej
Kurs: 3.20 (STS)
Mecz Barcelony z Arsenalem zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście w trochę lepszej sytuacji są piłkarze z z Barcelony, którzy będą próbować swoich sił w kontratakach.
Nie ma co tu się dużo rozpisywać. Arsenal zacznie to spotkanie na maksa, a Barcelona będzie robiła to co napisałem wyżej.
Analiza napisana pod typ w której brakuje prawdy. Niemożliwe jest by Barca na własnym stadionie grała z kontry. Nie pamiętam meczu gdzie gospodarze mieli mniejsze posiadanie piłki od rywala na własnym stadionie. Blaugrana będzie prowadzić mecz i spodziewam się posiadania piłki powyżej 60% dla tego zespołu. Arsenal mając jakieś nadzieje na awans musi stanąć ostro w obronie i kontrować (jak chociażby w pierwszej połowie meczu w Londynie). Ja raczej spodziewam się tu overowego meczu. Barca strzeli gola i mecz się rozluźni, a wtedy możemy obejrzeć parę goli z obu stron.
 
zmogu 6,4K

zmogu

Użytkownik
Barcelona - Arsenal - obie drużyny strzelą gola/ilość goli 2.5
Typ: nie/mniej
Kurs: 3.20 (STS)
Mecz Barcelony z Arsenalem zapowiada się bardzo ciekawie. Oczywiście w trochę lepszej sytuacji są piłkarze z z Barcelony, którzy będą próbować swoich sił w kontratakach.
Nie ma co tu się dużo rozpisywać. Arsenal zacznie to spotkanie na maksa, a Barcelona będzie robiła to co napisałem wyżej.

Głupota do kwadratu. Sam typ może i wejdzie przy dwubramkowym zwycięstwie Barcelony, ale i na to bym się nie nastawiał. Już byli tacy, co to niespodzianki się doszukiwali w meczu na Emirates i faktycznie, była, do 70 minuty, gdzie Barca jeszcze nie prowadziła. Kolego, Barca z kontry? Pierwsza raz oglądasz obie drużyny? Na Camp Nou, 40% posiadania przez Arsenal to będzie już sukces. Fakt, Arsenal nigdy nie grał dobrze pierwszego meczu w ostatnich latach, gdzie później musieli gonić, ale to się nie pokrywa z tym, co widzimy na Camp Nou, co Barca robi z rywalami. Już po 30 minutach dzisiejszego meczu z Getafe, gdzie Barca gra sparing i mogła już prowadzić 4-0, widzimy lekką zapowiedź tego, co będzie w rewanżu.
Stąd typ:
Barcelona -1 @ 1.70 sts
Po dzisiejszym słabym meczu Juventusu szczerze daje im marne szanse w Monachium. Wiem, że dzisiaj była to tylko liga, ale zagrali jak cioty - strzelamy gola, lecimy do obrony , bronimy się do końca i może wygramy (a prawie był remis). Mieli parę kontr, ale zdecydowanie mnie zawiedli, a grali prawie pierwszym składem z mocno osłabionym Sassuolo. Bayer zmiecie ich spokojnie, dawanie pieniędzy na graczy Starej Damy to według mnie głupota. Czysto sportowo Bawarczycy przewyższają swoich przeciwników.
Bayern -1 AH 1,9 Bet365
Kolejny. Nie, żebym negował typ, ale coś na podobe analizy owszem. Mówisz, że &quot;zagrali jak cioty&quot;, heh. Juve zawsze odpuszcza ze słabiakami, gdy ma wynik. To tylko dowodzi tego, że tracą gole ze słabiakami jakimi są niewątpliwie Carpi czy chociażby Empoli. Dodam, iż z Sassuolo przegrali w pierwszym ich starciu 1-0, gdy byli pod formą. &quot;Prawie był remis&quot;, ale go nie było i Gigi ma szansę pobić rekord w minutach czystego konta, a to tylko dowodzi, ze te &quot;cioty&quot; nie tracą goli. Nawet jak tracą koncentrację, co zdarza im się dosyć często (totalne rozluźnienie), to jest jeszcze Buffon. Kolego, Liga Mistrzów już tuż, tuż. Czego ty się spodziewasz? Juventusu, który będzie rozjeżdżał rywali po 3,4 do zera? Po jakiego grzyba mają to robić? Potrzebna tu komuś kontuzja, czy jakiś inny wypadek? Nie, tutaj są potrzebne siły na mecz z Bayernem. Są potrzebne 3 punkty, żeby zachować mistrza w Turynie. O to każda drużyna, prezentująca się w LM gra te ostatnie mecze. Dobrze się stało, że City zremisowało, co ich tylko podrażni i sprawi, że Aguero będzie chciał podwójnie, jeśli chodzi o strzelanie goli w meczu z Kijowem.
Stąd typy: sts
Bayern (-1) - Juventus 2/X @1.55 Nadal nie wierzę, jak można było to zjeb@ć. Mistrzowska klasa!
City - Kijów 1 @ 1.55
czarna lista dla City, szkoda, że nie przegrali w ostatniej minucie.
Dodam od siebie typ na Atletico. Wrzucili kolejny bieg, w ostatnim czasie nie wygrywają już tylko różnicą jednego gola. Co prawda kontuzji doznał Torres i nie wiadomo, czy wróci na PSV. Ale jest Griezmann, który pokazał już w meczu LL z Valencią, że piłka go szuka, a on szuka goli. Drużyna całkowicie na nim polega, a on nie zawodzi.Sam miał więcej okazji do tego, niż drużyna z Valencii. Właściwie to niewiele nam powiedzą o formie dwóch rywali dzisiejsze spotkania PSV i Atletico z Deportivo, gdyż Deportivo osłabione dostanie bęcki od Atletico (może jedynie potwierdzi to, że Atletico niekoniecznie zawsze chce wygrywać jednym golem), a PSV u siebie zapewne przejedzie się po rywalu, chcąc zachować lidera w lidze. Już w pierwszym meczu PSV mogło przegrać, gdzie praktycznie obrońca wybijał piłkę z linii bramkowej w pierwszej połowie, dodatkowo nie wykorzystując przewagi ponad 20minut grając w przewadze... To było smutne. I właśnie to przesądzi o awansie hiszpańskiego wicelidera do ćwierćfinału LM:
STS
Do pogrania:
Atletico Madryt-PSV 1 @1.35
Atletico awans @ 1.30
Atletico (-1) @ 2.02
Griezmann strzeli @ ?
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
handi na Bayern znowu taki głupi nie jest, zakładając że wygra Bayern to liczyć można faktycznie że Juve zaryzykuje i straci/strzeli bramkę ale ta rozkmina lepiej do wyłapania na live (Juve oczywiście nie skreślam, osobiście licze i trzymam kciuki za awans Włochów)
Co do Arsenalu, to zostali zgwałceni u siebie przez Barcelone (wyglądali jak dzieci we mgle) i do dzisiaj nie doszli do siebie, kolejne traumatyczne przeżycie.
 
komesbb 435

komesbb

Użytkownik
Barcelona-Arsenal:
over 3,5 - 1.83 4/10
over 2,5 i BTS - 2.0 2/10
Moim skromnym zdaniem uważam, że to będzie bardzo overowy mecz. Barcelona powinna ustrzelić dwie lub trzy bramki a Arsenal, no cóż to wielka niewiadoma. Mecz z Watfordem oglądałem i bardzo znamienny był dla mnie faul z 74 minuty Ozila. Dla mnie to bardzo dobry zawodnik ale &quot;szerszenie&quot; nie dały mu pograć to głupie wejście ciało w ciało gdzie zawodnik już nie miał piłki. Na prawdę jak dziecko w przedszkolu, któremu zabrano zabawkę. Do czego zmierzam Wenger się wypalił i powinien odejść. Nie potrafi już zmotywować zawodników. Ma swoich ulubieńców, którzy na prawdę w tym sezonie mnie nie przekonują (Ramsey, Walcott) Jeśli jednak faktycznie postawi na szpicy na Welbecka i na skrzydle na Campbella to &quot;kanonierzy&quot; mogą coś z kontry ustrzelić.
Trochę mówię wbrew temu, że kibicuje kanonierom od lat ale chciałbym aby Barcelona zrobiła z nich miazgę a w końcówce sezonu brak 4 miejsca. Wtedy może zmiana trenera i próba powrotu z innym trenerem do wielkiego Arsenalu z przed lat.
Pozdrawiam Marcin
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Pozostały cztery spotkania i poznamy skład wszystkich ośmiu ćwierćfinalistów tegorocznej LM.Teoretycznie wypadałoby pograć cztery jedynki ale to jest liga mistrzów i to wydaje się zbyt oczywiste.. Kto więc wtopi? Po kolei.. Atletico u siebie wg mnie wygra i to do zera, są teraz w formie już w Eindhoven powinni rozstrzygnąć losy tego dwumeczu jednak zabrakło skuteczności szczególnie ze strony najlepszego strzelca - Griezmanna.Moje typy na ten mecz: under 2,5 bramki/Atletico win @2.65 ⛔⛔⛔ Atletico do zera @1.75 ⛔⛔⛔, Atletico -1 @1.9⛔⛔⛔, Griezmann gol @1.8 ⛔⛔⛔ DW 2:0 @6 ⛔⛔⛔/STS

City-Kijów i tu wg mnie może być niespodzianka i wtopa ekipy Pellegriniego.Gospodarze są bardzo niestabilni, mogą równie dobrze rozbić Ukraińców 4:0 jak i przegrać ten mecz po bezbarwnej grze 0:1.Wynik pierwszego meczu (1:3 dla MC) sprawia dodatkowo, że City może zagrać na zwolnionym gazie i różnie to może być.Jak dla mnie no bet.

Środowe spotkania natomiast wydają się o wiele bardziej prestiżowe, oczywiście szczególnie starcie Bayernu z Juventusem wydaje się arcyciekawe bo tak naprawdę nic w tym dwumeczu nie zostało jeszcze rozstrzygnięte.Bayern u siebie praktycznie nie przegrywa i można powiedzieć, że ich teren to twierdza która rzadko kiedy pada ale Juve jeśli zagra na swoich najwyższych obrotach jest w stanie napsuć sporo krwi drużynie Guardioli i po cichu na to liczę.Odsuwając na bok wszelkie statystyki obie drużyny to ścisła topka światowej piłki i kurs na awans Juve @4.58 to niezłe value i czy ktoś uzna za sensacje minimalne zwycięstwo Starej Damy? Ja to pobieram choć tu raczej for fun i by lepiej się oglądało.Główny typ to jednak Bayern wygra/btts tak @3⛔⛔⛔, btts tak @1.85✅✅✅. /STS

Ostatnie spotkanie zapowiada się emocjonująco ale już tylko patrząc na same nazwy ekip które się ze sobą mierzą..W praktyce po staremu jak zawsze Arsenal nawet w pierwszym meczu przez większość czasu wyglądał na tle Barcelony dobrze i grał jak równy z równym ale koniec końców i tak Barca zadała dwa ciosy i to ona wróciła z Londynu w glorii chwały.Rewanż więc tak jak w przypadku pojedynku City-Kijów pozostaje być już tylko formalnością, oczywiście Arsenal nie ma już nic do stracenia więc jeśli Barca strzeli pierwsza to na pewno kwestią czasu jest aż goście będą musieli się otworzyć, na bramkę honorową The Gunners stać ale raczej nic poza tym, Barca pewnie wygra i to minimum dwoma golami.Moje typy: Barcelona -1 @1.7✅✅✅, btts tak @1.75✅✅✅, Barcelona win/btts tak @2.3✅✅✅, over 3,5 @1.85✅✅✅, DW 3:1 @12✅✅✅ /STS

Co zabrało Atletico, oddała Barca.. Only VeB!!!
 
sensejjag 774

sensejjag

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Liga Mistrzów
Data, godzina: 15.03.2016 20-45
Spotkanie: Man City - Dynamo Kijów
typ: City
kurs: 1.57
buk: bet365
Analiza:
Po swietnym pierwszym meczu City w Kijowie Anglicy są juz bardzo blisko awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Bardzo blisko, bo trudno sobie wyobrazic, by podopieczni Pellegriniego zrujnowali zaliczkę 3-1. Bardzo ważna okazała się bramka w doliczonym czasie gry strzelona przez Yaya Toure, która moim zdaniem definitywnie przesądziła losy rywalizacji. Nie wierzę natomiast w to że Dynamo nie podejmie walki na Etihad Stadium i od początku spróbują zaatakować, bo tylko taka otwarta gra może im dać jeszcze jakąś nadzieję. To na pewno jest na rękę gospodarzom, którzy w kontrataku z szybkimi Silvą, Aguero, Sterlingiem czy Navasem potrafią rozmontować każdą defensywę. A Dynamo to nie jest niewiadomo jak silna obrona jak na warunki europejskie, a tym bardziej na taki zespół jak City. I choć gospodarze nie muszą gonić wyniku, a wręcz przeciwnie mając spory komfort mogą rozegrać naprawdę fajne zawody. Zresztą w Manchesterze zawsze sporo się dzieje w tym sezonie, bo choć City przegrało w tym sezonie na własnym boisku już pięć spotkań ( z Juve, West Hamem, Liverpoolem, Leicester i Tottenhamem) to w piętnastu wygrali, a okazałych zwycięstw tu nie brakuje - 3-0 Chelsea, 6-1 Newcastle, 5-1 Bournemouth i Crystal Palace, 4-1 Sunderland i Hull, 4-0 ponownie Crystal Palace i w ostatnim meczu u siebie z Aston Villa. W zasadzie to zawsze tu się dużo dzieje i pada mnóstwo goli, głównie ze strony gospodarzy - tylko dwa razy w dwudziestu jeden meczach padły mniej jak trzy gole (z Watford wygrana 2-0 i bezbramkowy remis z Evertonem), a średnia bramek na Etihad to 3,95!! City tylko raz nie strzeliło u siebie bramki, sam Hart zanotował ledwie pięć czystych kont. W rewanżu moim zdaniem Hart jednak powinien się spisać bez zarzutu, a wątpie by snajperzy czegoś nie ukłuli z przodu. Moim zdaniem gospodarze zwycięstwem przypieczętują awans do kolejnej rundy. Stawiam na 2-0 dla city

Do tego dołożyłbym Atletico 1.30 (u siebie rzadko zawodzą i tu raczej nie powinno być niespodzianki) do dubelka i mamy kurs 2.05
 
P 402

plastelina

Użytkownik
Kto sedziuje mecz City - Kijów ? Linia na kartki tylko 2,5 !
Hategan - srednia żółtych niby 4.5 tyle, że mecz praktycznie towarzyski więc może dlatego taka linia
MC też nie bedzie chciał łapać głupich żółtek przed dalszą fazą
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Szykuje się totana masówa na Atletico, choć kurs gorszy od mizerii bez śmietany. Stawianie na 1 po oferowanym kursie to ryzyko zbliżone do wkładów dokonywanych przez ludność w AmberGold. Ale wcale nie twierdzę, że masówa nie &#39;usiądzie&#39; niczym ptak na gałęzi.
Można próbować typu, że Atleti wygra do zera, ale na litość - to jest CL i ogórasów tu nie ma.
Większe uzasadnienia ma typ under, bo Atleti mało traci.
Trzeba jednak zauważyć, że Atletico za dużo tych bramek nie strzela. To nie Barcelona, Bayern, PSG czy Real. Potencjał ofensywny jest słabiutki.
Wynik pierwszego meczu wcale nie jest taki zły dla PSV, bo 0-0 daje dogrywkę. Ale też wynik sprawia, że PSV może skupić się na defensywie i wyprowadzać kontry.
Bramka strzelona i Atleti oraz Simeone mają kupę w galotach.
Myślę, że wynik będzie 1-0, 1-1.
Ten drugi daje awans Holendrom.
W kursie na awans PSV widzę większe value niż w przypadku Juve
Atletico - PSV typ: awans PSV Fortuna 3.91
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chamberlain 457,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Atletico Madryt - PSV

Atletico Madryt i poniżej 2.5 bramki @ 2.88 ⛔
Atletico Madryt i poniżej 3.5 bramki @ 1.80 ⛔
Atletico Madryt i poniżej 4.5 bramki @ 1.47 ⛔

Betano
Przewidywane składy i nieobecności:

Atletico: Oblak; Juanfran, Giménez, Godín, Filipe Luís; Koke, Gabi, Carrasco, Saúl; Griezmann, Fernando Torres.
Out: Tiago (knee), Savić (calf)
PSV: Zoet; Arias, Bruma, Moreno, Willems; Guardado, Pröpper, Van Ginkel; Narsingh, De Jong, Locadia.
Out: Pereiro (suspended), Poulsen (calf)
Więcej zmian w porównaniu do pierwszego spotkania w drużynie Atletico, jak wiadomo kontuzji nabawił się Savić, więc jego miejsce zajął Giménez, ze środka pola Torres zostaje przesunięty do ataku w miejscu Vietto, a jego miejsce zajmuje Carrasco. W PSV bez zmian kadrowych, ale w innym ustawieniu, 4-3-3 pokazuje, że w tym meczu będą bardzo liczyć na bramki.
Wszyscy za to wiemy jak gra Atletico, po strzeleniu pierwszej bramki za bardzo nie kombinują dalej w ataku, wykorzystują swoje sytuacje w kontratakach, ale w tym meczu muszą zagrać bardzo zachowawczo, w końcu mecz o ćwierćfinał Ligi Mistrzów, a każda stracona bramka oznacza dla nich strzelenie dwóch więcej. W lidze imponują grą w defensywie, w 29 spotkaniach stracili jedynie 12 bramek, u siebie ten bilans w 14 meczach wynosi 6. W meczach domowych również nie szaleją w ofensywie, mimo, że do tej pory trafili 21 bramek, co i tak nie jest jakimś wygórowanym wynikiem, to wynik ogólny mocno podreperowało ostatnie 4 mecze, a właściwie to 3, kiedy ogrywali Eibar 3:1, Sociedad 3:0 i La Coruna 3:0.
Jak dla mnie czeka nas mocno defensywne spotkanie, a Atletico umie tak grać i lubi, w pierwszym meczu z PSV dopuścili tylko do 5 strzałów na bramkę, tyle, że w tylko 1 bramkarz musiał interweniować, 2 strzały były niecelne, a 2 zablokowane, sami mieli wiele więcej okazji do strzelenia bramki, ale nie udało się. Dzisiaj PSV wyjdzie mega ofensywnie nastawione, tyle, że z taką skutecznością nie mają na co za bardzo liczyć, w ostatnim meczu ligowym zagrał cały pierwszy skład i udało im się tylko zremisować 1:1 z Heerenveen, mimo aż 16 sytuacji bramkowych, tylko w 4 musiał interweniować bramkarz.
Każdego rodzaju under w tym spotkaniu popieram, bo skłaniają ku temu okoliczności spotkania, gra defensywna Atletico i słabe radzące sobie ostatnio w ataku PSV. Ja próbuję właśnie 3 takich wyżej wymienionych typów, bo liczę, że Atletico już w regulaminowym czasie gry rozstrzygnie mecz na swoją korzyść, moim głównym betem na to spotkanie jest zwycięstwo Hiszpanów i under 3.5 bramek, bo naprawdę nic nie zapowiada, żeby w tym meczu padły aż 4 bramki, ale spokojnie można ryzykować win i under 2.5 po znacznie lepszym kursie, win i under 4.5 bramki idealnie nadaje się do jakiegoś dubla.​
 
matimacosz 399

matimacosz

Użytkownik
Panowie czemu taki wysoki kurs na under w meczu city z dynamem? 2.25 albo 1.50 za u3.5 do dubelka w sam raz ???? przeciez ten mecz na luzie bez spiny...
 
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik
Manchester City - Dynamo Kijów
- Pierwszy mecz zakończył się pewnym sukcesem Obywateli, 3:1. Zespół z Ukrainy spróbuje powalczyć o cud. Kwestia awansu wydaje się być jednak rozstrzygnięta.
- Gospodarze grają bardzo przeciętnie. Zwyciężyli w pucharze ligi, a następnie niemrawo poczynali sobie w Premier League. Ich szanse na tytuł są bardzo małe. Ponadto w nadchodzący weekend czeka zespół bardzo trudne zadanie. Zagrają na Etihad z rywalem zza miedzy, Manchesterem United.
- Manuel Pellegrini przed meczem nie może narzekać na skład. Brak poważniejszych absencji na pewno sprzyja Anglikom. Chilijczyk może jednak poeksperymentować ze składem.
- Dynamo nie ma nic do stracenia. W pierwszym meczu starali się grać jak równy z równym. Niestety potwierdzili, że daleko im do czołówki w Europie. W lidze grają nieźle, ale ostatnie wyniki nie napawają takim optymizmem jak zazwyczaj. Brakuje tego czegoś gościom.
Nie spodziewamy się żadnej niespodzianki. Mecz powinien ponownie przebiegać pod dyktando gospodarzy. Skłąd pełny, przewaga z pierwszego meczu spora. Mimo to, ponownie sądzimy, że Anglicy zatriumfują:
City wygra, 1.45 Sportingbet ⛔ 0:0
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/03/2016 20:45 CET
Sergio Aguero (Man City - Dynamo Kiev) score a goal
1.84 (Pinnacle)
5/10
Jeszcze dwadzieścia minut temu kurs na to wynosił 1.80 - i też chciałem go pobrać, ale ktoś podbił do góry (sam mam po 1.87). Aguero ma zdecydowanie lepsze statystyki w Premier League grając na własnym boisku - 11 meczów, 12 goli, wyjazdy - 10 meczów i 4 gole. Na LM trudno o większą próbkę, bo w domu rozegrał tylko siedem minut i nie ma czego porównać.
Na over 2,5 jest kurs 1.68 i jeśli ktoś go dzisiaj ma zrobić, to właśnie City, które powinno strzelić 2-3 bramki, a jedną z nich Aguero. W ostatnim meczu z Norwich bez gola, ale zaprezentował się najlepiej z graczy ofensywnych, a Norwich zamurowało bramkę i trudno było to przebić. Dzisiaj City jest bardzo blisko awansu, ale najpierw będą musieli dobić Dynamo, aby się wyluzować i być pewnym awansu.
Aguero w najlepszym wieku dla piłkarza (28 lat), jest obecnie pewnie Top 5 piłkarzy świata i ze słabym ukraińskim zespołem powinien reperować staty.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom