>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów

Status
Zamknięty.
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
Dzisiaj rozlosowano pary 1/8 finału. Oto one:
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto
FC Liverpool - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC
Według mnie najciekawiej zapowiada się dwumecz Arsenalu z Milanem. Ciekawie też będzie w parach Celtów z Barcą, Liverpoolu z Interem i Lyonu z ManU. Na dzień dzisiejszy jak dla mnie dalej przechodza Barcelona,ManU,Porto,Inter,Real,Arsenal (Milan dobry w LM, ale to co pokazują w ldize i pucharach to po prostu się w głowie nie mieści), Chelsea i Sevilla.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Jezeli myslisz ze w obecnej formie Sevilla jest w stanie ograc Fenerbahce to sie grubo mylisz ;]
Ostatio graja taka cienizne, ze jak sie nie poprawia to odpadna ;]
Liverpoolu tez bym nie skazywal na porazke, bo Inter jak dla mnie nie jest tak samo jakis hiper mocny.
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Jeżeli chodzi o pare 1/8 finału Celtic-Barcelona to bym się sprzeczał,zależy wszystko od pierwszego meczu w glasgow.Przecież Celtic u siebie może wygrać z każdym,w stolicy kataloni na 99% wygrają gospodarze.W tej parze zdecyduje dorobek strzelecki obu drużyn,jeszcze jednym atutem celtów w tym dwumeczy będzie Artur Boruc !
Mój typ to awans celticu ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Jeżeli chodzi o pare 1/8 finału Celtic-Barcelona to bym się sprzeczał,zależy wszystko od pierwszego meczu w glasgow.Przecież Celtic u siebie może wygrać z każdym,w stolicy kataloni na 99% wygrają gospodarze.W tej parze zdecyduje dorobek strzelecki obu drużyn,jeszcze jednym atutem celtów w tym dwumeczy będzie Artur Boruc !
Mój typ to awans celticu ????
pijany jestes? Czlowieku, moglbym kazde pieniadze w tym dwumeczu postawic na Barcelone. Te druzyny dzieli olbrzymia przepasc, i bardzo watpie, zeby w tym dwumeczu Celtic choc pkt ugral. Owszem Celtic cos tam gra na swoim stadionie nie bedzie wygrywal tam z kazdym! Szkoci mecze w grupie wygrywali u siebie w samych koncowkach, u siebie potrafia sie zmobilizowac ale to jest BARCELONA!!!! Odpadli wczesnie w tamtym roku i w tym na 100 % zajda dalej i ograja z latwoscia Celtic

Najlepsza para : Arsenal - Milan

Ten mecz mozna tez nazwac tak: Mlodosc v Starosc. Jesli Milan dalej bedzie prezentowal taka forme w lidze, to o awans Kanonierow jest spokojny. Jesli Arsenal zagra w najsilniejszym skladzie bedzie bardzo ciekawie. Moj typ to oczywiscie awans Kanonierow i jesli Milan nadal bedzie tak gral na swoim stadionie to mozna powiedziec, ze mecz w Mediolanie bedzie w pewnym rodzaju meczem u siebbie lol
 
arsenal-5 0

arsenal-5

Użytkownik
Arsenal Londyn - AC Milan !! będzie to z pewnością bardzo ciężka przeprawa Arsenalu ! Nie mnij jednak Milan jest do ogrania ! ostatnio im sie nie wiedzie ! mimo ze wygrali klubowe mistrzostwa europy to dla mnie jest to zespól obecnie bardzo slaby. Nie zapominajmy jednak że w składzie Milanu jest najlepszy piłkarz 2006/2007 &lt;KAKA&gt; który może sprawić dużo kłopotu kanonierom. Jednak jestem optymistą i wierze w mój ukochany klub. ! Arsenal awansuje !!! :spokodfhgfh:
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Arsenal 5, przecież Arsenal ma Fabregasa, który wyjaśni Kake i całą resztę. :jezora: Milan zawsze był trudnym przeciwnikiem, ale Kanonierzy mieli już epizod z Włochami, bo ograli Juventus. ???? Na Emirates powinni spotkanie wygrać, gorzej będzie we Włoszech. Cóż, ja zawsze jestem za Arsenalem, ale szkoda, że trafili na Milan. :jezora: Kursów jeszcze nie widziałem, ale już teraz undery wydają się być prawdopodobne. ???? Pozdro
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
Zgadzam się z fabregasem,Arsenal ma przede wszystkim Fabregasa ???? Milan oparty jest na Kace i Andrei Pirlo zaś Kanonierzy mają świetny,młody kolektyw.Jeżeli tylko do pełni formy dojdzie van Persie to Milan nie będzie miał żadnych szans.Warto też zwrócić uwagę na Flaminiego,który zrobił niesamowity postęp i już teraz jest jednym z lepszych zawodników The Gunners.Uważam,że faworytem w tym bardzo ciekawym meczu będzie Arsenal ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Dla mnie wiekszosc pare na pierwszy rzut oka jest bardzo oczywista
Celtic Glasgow - FC Barcelona bez prolemu Barca powinna awansowac
Olympique Lyon - Manchester United MU bez 2 zdan
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto Raczej porto
FC Liverpool - Inter Mediolan Inter zdecydowany faworytem
AS Roma - Real Madryt tutaj róznie moze byc zobaczymy w jakiej formie bedzie roma przed tym meczem
Arsenal Londyn - AC Milan Arsenal bo Milan gra mało ciekawą piłke
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn Racze Chelsea
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC Tutaj myśle z Fenerbahce moze sie pokusic o niespodzianke bo stac ich na wiele ale nie wiadomo co pokazą
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
pijany jestes? Czlowieku, moglbym kazde pieniadze w tym dwumeczu postawic na Barcelone. Te druzyny dzieli olbrzymia przepasc, i bardzo watpie, zeby w tym dwumeczu Celtic choc pkt ugral. Owszem Celtic cos tam gra na swoim stadionie nie bedzie wygrywal tam z kazdym! Szkoci mecze w grupie wygrywali u siebie w samych koncowkach, u siebie potrafia sie zmobilizowac ale to jest BARCELONA!!!! Odpadli wczesnie w tamtym roku i w tym na 100 % zajda dalej i ograja z latwoscia Celtic
No to stawiaj na barcelone swoją całą rodzine skoro jesteś taki pewien, mieli przegrać w tym roku z szachtarem a wygrali. Tak samo w poprzednim sezonie Milan miał z &quot;palcem w dupie&quot; pokonać celtic, ale mecz rozstrzygnął się dopiero w rewanzu i do tego w doliczonym czasie gry! Ja licze na dwóch graczy celticu: Boruca i Nakamure. Pierwszy nie raz ratował celtic z opresji, a Nakamura potrafi zajebać z wolnego.
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
No to stawiaj na barcelone swoją całą rodzine skoro jesteś taki pewien, mieli przegrać w tym roku z szachtarem a wygrali. Tak samo w poprzednim sezonie Milan miał z &quot;palcem w dupie&quot; pokonać celtic, ale mecz rozstrzygnął się dopiero w rewanzu i do tego w doliczonym czasie gry! Ja licze na dwóch graczy celticu: Boruca i Nakamure. Pierwszy nie raz ratował celtic z opresji, a Nakamura potrafi zajebać z wolnego.
Schachtar porownujesz do Barcelony ? LOOOOOOOOOOOOL. Bramkarz ma wygrac mecz? O to ciekawe ... Boruc jak zwykle na pewno pokaze klase, uratuje nie raz Celtic jak ratowal wiele razy ale tak jak juz powiedzialem Barca a Celtic to zupelnie inne bajki i Celtic moze tylko pomarzyc o awansie.
 
tomekkk 0

tomekkk

Użytkownik
Zobaczymy na przełomie luty/marzec kto miał z nas racje ;] Ja nie wiem czemu wy wywyższacie tą barcelone,na boisko wyjdzie po 11 zawodników i każdy ma szanse wygrac ???? Pożyjemy zobaczymy póki co kończymy dyskusje na ten temat ;)
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
Tak naprawde nie mozna teraz obstawiac na 100% ze barca przejdzie dalej - bo jakby czolowi gracze zostali skontuzjowani? fakt moze niektorzy wychowankowie sa dobrzi, ale wiadomo co znaczy doswiadczenie..
Tak wiec cierpliwie czekac.
A kiedy sie wogole zaczyna ta 1/8 LM ? :]
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Moje typy na dzień dzisiejszy na to kto awansuje dalej ;)
drużyny, które wg mnie przejdą są pogrubione ;)

Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto
FC Liverpool - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
A oto moje typy na dzień dzisiejszy :
Celtic Glasgow - FC Barcelona 2
Olympique Lyon - Manchester United 2 zdecydowanie
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto 2
FC Liverpool - Inter Mediolan 2
AS Roma - Real Madryt raczej 2
Arsenal Londyn - AC Milan 1
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn 2
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC 1
Większość ludzi już na wstępie skreśla Fenerbahce a ja uważam że mają szanse wygrać z Sevillą ????
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Narazie ciezko pisac cos szczegolnego dlatego podam suche typy:
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto
FC Liverpool - Inter Mediolan
AS Roma -Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC
heh jakos tka wyszlo ze ta &quot;prawa&quot; strona lepsza ;d
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Celtic Glasgow - FC Barcelona
Olympique Lyon - Manchester United
Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto
FC Liverpool - Inter Mediolan
AS Roma - Real Madryt
Arsenal Londyn - AC Milan
Olympiakos Pireus - Chelsea Londyn
Fenerbahce Stambuł - Sevilla FC
 
fifi_h 0

fifi_h

Użytkownik
heh jakos tka wyszlo ze ta &quot;lewa&quot; strona lepsza ;d
Chyba prawa ? ????
Według mnie w parze Milanu z Arsenalem wszystko jest możliwe, ale coś czuje ze jednak to Włosi awansują. Arsenal już dawno nie miał tak dobrego sezonu, ale myślę że zadecyduje doświadczenie Milanu. Szalenie ważny pierwszy mecz. Jednak mimo wszystko trzymam kciuki za kanonierów.
 
D 0

djork

Użytkownik
Nie liczyłbym na odpadnięcie wszystkich drużyn włoskich. Ich gra może się nie podobać, mogą tam grać starcy itp., ale są diabelnie skuteczni i w tej edycji powinni po raz kolejny to udowodnić.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Fenerbahce wg mnie już osiągnęło szczyt swoich możliwości na ten sezon i odpadną z Sevillą, która zwłaszcza na Ramon Sanchez Pizjuan jest bardzo dobrą drużyną ;)

Co do pary Arsenal - Milan to wydaje mi się, że Włosi po raz kolejny pokażą, że są drużyną pucharową i pokonają młodych piłkarzy Arsenalu, którzy powalczą o mistrzostwo Premiership z Manchesterem United ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom