>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału LM - rewanże [16-17 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Pozwolę sobie zabrać głos na temat szlagieru dzisiejszego czyli meczy Chelsea-Inter. Z szerokiej oferty zakładów na to spotkanie ja wybrałem typ:Chelsea awansuje @1,70

Sądzę,że Inter nie strzeli dziś więcej niż 1 gola, natomiast Chelsea strzeli więcej niż 1 bramkę. Co prawda obrona londyńczyków mocno osłabiona brakiem Cecha i A.Cole,ale te braki równoważy świetna ostatnio ofensywa gdzie królują Drogba,Malouda i Lampard. Inter jeśli chodzi o atak jest moim zdaniem zdecydowanie słabszy- z jedną jasną postacią Eto. W pomocy zdecydowanie najlepszy Cambiasso,ale on będzie miał dziś raczej defensywne zadania. A obrona Interu? Hmm-Lucio zagrał dobry mecz 2 tygodnie temu,ale nie jest on moim zdaniem wybitnym obrońcą,a gra w najlepszych klubach ze względu na swoje walory ofensywne. Obok niego zagra Samuel lub Materazzi,czyli dwaj brutale. Na bokach Maicon i Zanetti-czyli zawodnicy podobnie jak Lucio zyskujący na wartości nie poprzez swoje umiejętności obronne,lecz inklinacje ofensywne. Ktoś z poprzedników napisał że Włosi to mistrzowie obrony-może i tak,ale w drużynie Interu Włosi stanowią margines,trenerem jest Portugalczyk i właśnie dlatego typuję dziś wygraną Chelsea i jej awans. A &quot;mistrzostwo włoskiej obrony&quot; pokazał tydzień temu Milan wywożąc z Wysp bagaż 4 bramek;)
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
no własnie wiedzac kto broni chelsea tym bardziej nie bedzie dopuszczac do strzalow....wiedzac kto broni....ten argument gra w dwie strony kolego...

tym lepiej dla zakladu ze broni 3 bramkarz pusci jakas szmate... i chelsea musi strzelic 3 gole a wtedy inter cofnie sie calkowicie...do obrony znam taktyke mourinho ktory nawet w jak byl w chelsea to ona nie oddawala duzo grala wtedy futbol tzw skuteczny - strzelala na 1-0 a potem taka gra nijaka i ten wynik mu wystarczal...taka ma taktyke jak druzyna strzela to automatycznie sie cofa gleboko liczac na kontry....obecna chelsea uwielbia grac pilka i prowadzic gre szczegolnie u siebie tworzac sobie duuuzo sytuacji strzeleckich, nadmienię także ze ostatnio w fantastycznej a nawet fenomenalnej formie jest malouda ktory zaliczyl w ostatnim meczu bodajrze 1 gola i 3 asysyty w skrotach widzialem ze jego akcje lewa strona sialy poploch u gosci....

wiec ogolnie mysle ze to co wpisales działa pozytywnie na moj typ....
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Dobry typ buzero. Moim zdaniem pewniak na ten mecz. Inter będzie się murował, a dodatkowo do Londynu z drużyną nie pojechał Mario Balotelli. Włoch rzekomo ma problemy z kolanem, ale wiele wiadomości wskazuje na to, że doszło do kolejnego konfliktu z Jose Mourinho. Ponadto w ostatnich dniach chory był Wesley Sneijder, miał gorączkę i nie będzie w 100% przygotowany na starcie w Londynie.

Ja zaryzykowałbym na dziś za lekką stawkę typ:

Czy ten zawodnik zdobędzie przynajmniej dwa gole w tym meczu?
Didier Drogba - TAK @ 6.50
UNIBET
STAWKA: 3/10

Jest w wyśmienitej formie przez cały sezon, sprawia kłopoty każdej obronie. Jednego gola strzeli z pewnością, a jeśli Anelka z Maloudą zagrają dobrze na skrzydłach to przy dośrodkowaniach Drogba będzie zabójczy.
 
rafalo-mmz 5

rafalo-mmz

Użytkownik
Spotkanie : Chelsea - Internazionale
Typ : Powyżej 3.5
Kurs : 3.30
Bukmacher : Expekt

Analiza:

16 Marca 2010 r. o godzinie 20 : 45 odbędzie się mecz Ligi Mistrzów. Zagrają dwie silne drużyny Chelsea oraz Inter. Moim zdaniem w tym meczu będzie powyżej 3.5 bramek. Chelsea zazwyczaj strzela dużo bramek , ponieważ ma dobrych napastników jak i pomocników np.:
Chelsea Londyn vs. West Ham - 4:1
Chelsea Londyn vs. Stoke City - 2:0
Chelsea Londyn vs. Manchester City - 2:4
Inter Mediolan vs. Chelsea Londyn - 2:1
Wolverhampton vs. Chelsea Londyn - 0:2
Chelsea Londyn vs. Cardiff - 4:1
Everton FC vs. Chelsea Londyn - 2:1
Czuję , że Inter awansuje lecz łatwo mu nie będzie wygrać meczu. Gdyby padły bramki myślę , że strzelili by je :

Chelsea - D.Drogba , F.Lampard
Inter - D.Milito , S.Eto&#39;o

Oby drużyny są przygotowane na silny atak a więc padnie dużo bramek.
 
R 1

rooney1

Użytkownik
Chelsea FC - FC Internazionale X2

Inter nie odpadnie, włosi to mistrzowie obrony! W tej chwili nie mają nawet jednego zespołu Włoskiego na tym etapie rozgrywek. Nie może tak być. Milan odpadł, zgodze się że byli słabsi, ale po zaliczce bramkowej u siebie jaką uzyskał Inter w pierwszym meczu, nie powinien odpaść. Catania 3-1 Inter świetna zasłona dymna przed meczem z Anglikami. Myślę ze na to spotkanie Inter wyjdzie ustawiony Ulatra defensywnie, bo wie że Chelsea zaatakuje od pierwszej minuty, wyszaleje się przez pierwsze 20-30 minut i co dalej? Presja będzie rosła a to będzie sprzyjało atakom Interu. Bo zacznie się coraz bardziej odkrywać a zmęczenie będzie robiło swoje. Ten bramkarz Chelsea to jakas pomyłka... On nie nadaje się nawet na ligę, a co dopiero na LM. Inter wie o tym i misle że Eto będzie próbował dużej ilości strzalów z każdego miejsca. Bo wystarczy strzał w światło bramki i szansa na gola wynosi 30%.. nie ma co oczekiwać po tym bramkarzu Rossa Turnbulla aby dokonywał rzeczy niewiarygodnych. Ale on będzie w razie porażki Chelsea usprawiedliwiony bo jest przecież mało doświadczony hehehe. Śmiać mi się chce z tego. X2 na Inter to idealne rozwiązanie. Całe włochy trzymają w tej chwili Kciuki za Inter, nawet sympatycy Milanu chcą aby Inter awansował. To jest juz wymowne i świadczy o tym jak bardzo włosi chcą pokonać w dwumeczu Chelsea. Nie mogą zawieść i nie przegrają. Sądze ze bedzie remis. Osobiście daje X2 na Iner.
smieszne argumenty, chyba postawiles jakiegos tarota ze juz wszystko wiesz. chelsea zdemoluje dzis inter, juz we wloszech byla lepsza druzyna, grala pilka, natomiast inter stal jak wryty jakby bal sie atakowac, a bylo widac ze gdy przycisna to byli grozni tak wiec calkowicie nie rozumiem dlaczego pozwalali chelsea na tak wiele zamiast proboweac wykozystac atut swojego boiska. niewiem moze wiedzieli ze nie wytrzymaja meczu kondycyjnie jesli nazuciliby takie tyempo? moze wiedzieli ze nie maja szans jak pojda na wymiane ciosow? niewiem w kazdym razie wszystko sprowadza sie do tego ze napewno czuli respekt i slusznie bowiem w ostatnich 2 edycjach dostali lekcje gry od rywali z anglii. problemem chelsea jest bramkarz na dzisiejszy mecz bowiem ma bronic Turnbull, jest to golkiper rezerwowy ale napewno nie taki co nie potrafi bronic, bo niektorzy mysla (tak wnioskujepo wypowiedziach) ze jak nie ma cecha to w bramce stoli worek kartofli. nie jest tak, zreszta jesli inter bedzie gral tak jak na san siro gdy prowadzil i bedzie bronil wyniku od poczatku, a swoich szans bedzie szukal poprzez dlugie pilki od snejdera do napastnikow to byc moze nawet worek kartofi by starczyl by zagrac na zero z tylu. inter jesli chce awansowac musi zagrac odwaznie czego jestem pewien ze nie zrobi, dlatego widzac pierwszy mecz, widzac pojedynek z catania gdzie slabo zagral lucio, a to on byl bochaterem po pierwszym meczu jestem przekonany do awansu chelsea. w chelsea nie zagra rowniez Ashlea Cole i bosingwa ale bez problemow mozna ich zastapic zirkovem i ivanovicem. natomiat w interze nie zagra baloteli i chivu, tego pierwszego nie da sie zastapic bowiem nie widze drogiego takiego w interze ktory na taki ciag na bramke, natomiast na lewej ovbronie za rumuna ma zagrac srodkowy obronca cordoba. nie zagra rowniez motta ktory bardzo pomagal snejderowi i cambiasso w pierwszym meczu zrobic przewage w srodku, a co za tym idzie dzis lampsowi i ballackowi powinno byc latwiej kreowac sytuacje.
 
K 0

kraks

Użytkownik
nawiazujac do typu buzero, jak wygladal bilans celnych strzalow na bramke w pierwszym meczu wygranym przez inter 2:1?
 
lwasikowski 14

lwasikowski

Użytkownik
SPotkanie: Chelsea- Inter
Typ: over 2.5
Kurs 1.95
Bukmacher: Expekt
Dzisiejszym wieczorem w rewanżowym meczu zmierzą się Chelsea z Interem.
W pierwszym meczu Włosi wygrali 2:1. Co prawda strzelona bramka na wyjezdzie daje ciut wiecej szans Anglikom, ale mysle ze Inter łatwo nie sprzeda skory.
Dlaczego typuję over 2.5
Wiadomo, aby Chelsea awansowała musi myśleć o strzeleniu min. 1 bramki przy zero z tyłu.
Jednak w dzisiejszym meczu czyste konto będzie ciężko zachować- obrona Chelsea się posypała- nie wystąpi dwóch podstawowych bramkarzy a jedynie trzeci- dodatkowo brak Cole&#39;a i Bosingwy, nie wierzę że to nie odbije się na grze Anglików.
Dodając do tego duży potencjał ofensywny Interu (głónie stawiam na Eto) wierze ze strzela minimum jedną bramkę, na co Chelsea będzie musiała odpowiedziec drugim trafieniem by przynajmniej doprowadzic do dogrywki, co w zupełnosci pokryje moj typ.
Reasumujac plusy za tym typem- osłabienia Chelsea + duży potencjał ofensywny Interu dają prawo przypuszczać że dziś zobaczymy wiele goli
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ciekawi mnie tok myślenia niektórych użytkowników, którzy podają np. brak Bosingwy w obronie Chelsea. Nie ma go prawie cały sezon, za niego gra Ivanovic, którego sami piłkarze CFC typują na gracza sezonu w zespole &#39;The Blues&#39;. Przecież nie wypadł on wczoraj prowadząc wcześniej zespół na lidera Premiership?
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Pozwolę sobie zabrać głos na temat szlagieru dzisiejszego czyli meczy Chelsea-Inter. Z szerokiej oferty zakładów na to spotkanie ja wybrałem typ:Chelsea awansuje @1,70
Sądzę,że Inter nie strzeli dziś więcej niż 1 gola, natomiast Chelsea strzeli więcej niż 1 bramkę. Co prawda obrona londyńczyków mocno osłabiona brakiem Cecha i A.Cole,ale te braki równoważy świetna ostatnio ofensywa gdzie królują Drogba,Malouda i Lampard. Inter jeśli chodzi o atak jest moim zdaniem zdecydowanie słabszy- z jedną jasną postacią Eto. W pomocy zdecydowanie najlepszy Cambiasso,ale on będzie miał dziś raczej defensywne zadania. A obrona Interu? Hmm-Lucio zagrał dobry mecz 2 tygodnie temu,ale nie jest on moim zdaniem wybitnym obrońcą,a gra w najlepszych klubach ze względu na swoje walory ofensywne. Obok niego zagra Samuel lub Materazzi,czyli dwaj brutale. Na bokach Maicon i Zanetti-czyli zawodnicy podobnie jak Lucio zyskujący na wartości nie poprzez swoje umiejętności obronne,lecz inklinacje ofensywne. Ktoś z poprzedników napisał że Włosi to mistrzowie obrony-może i tak,ale w drużynie Interu Włosi stanowią margines,trenerem jest Portugalczyk i właśnie dlatego typuję dziś wygraną Chelsea i jej awans. A &quot;mistrzostwo włoskiej obrony&quot; pokazał tydzień temu Milan wywożąc z Wysp bagaż 4 bramek;)
Jezeli uwazasz ze Eto na ten moment jest jedna jasna postacią to nie wiem czym sie sugerujesz. Zobacz kiedy ostatni raz strzelil bramke. Eto jest bez formy a o wiele klarowniejsze postacie to Goran Pandev Diego Milito i Sneijder...
Najlepszym typem wg mnie w tym pojedynku jest Obie druzyny strzela po kursie 1,8 w bet365. Jak juz wczesniej wspominaliscie A.Cole i Bosingwa nie zagraja w tym spotkaniu ale oni juz nie graja od kilku kolejek dodatkowo niedoswiadczony bramkarz w Chelsea miedzy slupkami i Pandev albo Milito wykorzystaja to umieszczajac pilke w bramce. Niebieskim nie pozostaje nic innego jak strzelic chociaz jedna bralmke a strzela i zapewne wiecej niz 1, licze na 2 gora 3 bramki i ewentualna dogrywke.
Moj typ: Obie Strzela 1,8 bet365 8/10
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Turnbull to młody bardzo perspektywiczny zawodnik i może się okazać dziś kluczem do awansu Chelsea ale nie musi . Wy chyba nie wiecie co to amator. Jeżeli twierdzicie , że Chelsea posiada jakichkolwiek amatorów to gratuluje wiedzy na temat poszczególnych piłkarzy. Dzisiaj wg mnie ciekawy typ Under 2,5 mimo tych wszystkich argumentów za Overami. Remis do przerwy też ciekawy typ. Ogólnie lepiej pomyśleć trochę bardziej obiektywnie a nie, że Chelsea ich rozgromi albo od razu obie strzelą gola. Tu trzeba grac ostrożnie , to nie przelewki. Pierwszy gol po jednej ze stron będzie znaczył bardzo wiele także myślę , że nie będzie tu gradu bramek.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Piotrek masz z pewnością rację. Ostrożnej gry na remis można sie spodziewać, szczególnie ze strony Interu. Jose Mourinho szykuje coś specjalnego na Chelsea. Wie jakie są ich słabe punkty i to wykorzysta. On to juz w pierwszym meczu przecież wykorzystał i jego Inter wygrał 2:1. Kibice Chelsea z pewnością przywitają Jose Mourinho z dużą owacją. Tylko żeby zamiast anglikom nie zaczeli nagle kibicować włochom, wtedy byłby cyrk ???? a tak na serio to pomyślcie co sie stanie jeśli z gry zostanie wyłączony Drogba ? A taki wariant z pewnością szykuje Mourinho. Beda go pilnować na każdym kroku. Jeden z kolegów napisał wcześniej że 50% Chelsea to Drogba. Jeśli odjąć im te 50% to wartość zespołu spada diametralnie. Materazzi bedzie go trzymał jak psa na smyczy, jak będzie potrzeba to Samuel mu pomoże. Anelka dobrze się czuje grając tyłem do bramki, często się odwraca i strzela z spoza pola karnego. Nie wiem czy to dobry sposób na Inter. Raczej nie. Skoro Chelsea ma tak dużo oddawać strzałów na bramkę to niech to robi z większa precyzją. kilka postów wcześniej niejaki rooney1 napisał że Chelaea oddała w pierwszym meczu aż 18 strzałów. Co z tego skoro padła 1 bramka tylko... Innych napastników ma Inter, innych ma Chelsea i nie ma co porównywać. Eto, jest bez formy, ale pomiędzy tymi wieżowcami z Chelsea będzie zwinny jak mysz. Terry to nie sprinter, zanim się obróci Eto wyjdzie sam na sam, wystarczy jedna kontra i jest gorąco pod bramką Chelsea. Jose Mourinho wie że z anglikami nie powinien grać &quot;piłką w górze&quot; wtedy nie ma szans. Szybkie i krótkie podania dołem na napastników oraz wychodzące po bokach rajdy Wesleya Sneijdera są zabójcze. Under w tym meczu mile widziany. Oraz podtrzymuje swój Typ X2. Widze że dyskusja robi się coraz bardziej gorąca
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Sevilla vs CSKA over 3.5, 3.60 Bwin 1/10 over 2.5 2.00 wiele buków 3/10 ⛔ ✅ 1:2 peFFka overek 2.5 ;)
Kurs w tym spotkaniu jest dość atrakcyjny na over 3.5. Szczególnie, że zawodnicy Sevilli przygotowywali się do tego meczu wyjątkowo mocno. Przypuszczam też, że przez to zagrali słabiej przeciwko Deportivo w ostatni weekend. Sevilla ogółem ma większy potencjał i na pewno ruszy od początku by strzelić szybką bramkę. W dodatku warunki atmosferyczne powinny sprzyjać widowisku. Warto też nadmienić, że gracze CSKA dopiero rozpoczęli ten sezon, a Sevilla gra non stop i są bardziej ograni. Poza tym obie ekipy będą miały do dyspozycji wszystkich najlepszych zawodników. Motywacja jest, presja również. W takim wypadku spodziewam się otwartego, zaciętego meczu ze sporą ilością bramek.
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Ostrożna gra na remis to chyba TYLKO ze strony Interu...? Skoro szykuje coś specjalnego na Chelsea to myślisz, że szykował to na mecz wyjazdowy? Napisz &#39;co&#39; wykorzystał w pierwszym meczu? Gdyby cokolwiek miał wykorzystać specjalnego to nie byłoby 2:1 tylko z 3:0. Nic specjalnego Inter nie zrobił na San Siro, no chyba że za specjalne można uznać trafienie Cambiasso. Viva Mourinho... Co do Drogby to już najlepsze zespoły w tym sezonie próbowały go wyłączyć z gry i na Stamford Bridge to mało komu się udawało. Jeśli piszesz o Anelce, że &#39;dobrze się czuje grając tyłem do bramki itd.&#39; to piszesz banialuki i nie oglądasz go w grze. Mourinho może znać słabsze strony Chelsea, ale to nie on wyjdzie na boisko, a czy jego piłkarze są w stanie wyegzekwować polecenia? Jak przyznał on sam i piłkarze CFC również oni dobrze znają jego i wiedzą z jakim nastawieniem i zadaniami wyjdzie Inter.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Chelsea Londyn - Inter Mediolan
Na dzis proponuje zagranie czegos innego niz typowanie wyniku meczu,a mianowicie chodzi mi tu o zolte kartki. Druzyna Mourinho gra bardzo agresywnie co pokazala w fazie grupowej gdzie w 6 meczach Nerazurri zgromadzili 17 zoltych kartek natomiast pilkarze Chelsea karani byli 8 zoltymi kartonikami. Goscie pod wodza nowego szkoleniowca zmienili troche styl gry na bardziej agresywny. Mourinho ktory kilka sezonow spedzil w Angli zaszczepil Mediolanczykom nieco brytyjskiego futbolu.Pilkarze graja bardziej zdecydowanie a co za tym idzie lapia wiecej kartek. Inter nie przyjezdza na Stamford Bridge jako faworyt.Wynik 2:1 w pierwszym meczu nie daje im gwarancji awansu.Wedlug mnie goscie czesciej beda probowali rozbijac akcje The Blues a wiec czesciej beda rowniez faulowac. Rosli napastnicy jak Anelka czy Drogba to gracze z ktorymi obroncy nie tylko w Angli maja ogromne problemy i aby ich powstrzymac pilkarze Interu beda musieli grac jeszcze bardziej odwaznie niz w Serie A.Wydaje mi sie ze to Chelsea strzeli 1 gola a Inter bedzie gonil wynik co bedzie owocowalo bardzo zacieta walka.

Moj typ:Chelsea-Inter Kto więcej ŻK-Inter 1.60
 
jedrula 25,6K

jedrula

Użytkownik
Sevilla-CSKA

Szukałem jakiegoś typu na dzisiejsze mecze,nie chcąc grać 1X2,wybierałem między underem
10.5 corners ,a zakładem na &quot;który zespół otrzyma więcej kartek&quot; i zdecydowałem się na te drugie.
Już w pierwszym meczu u siebie Moskwiczanie &quot;wygrali&quot; ten mecz kartkowy 3-0,i myślę ,że dzis nie będzie inaczej.

Typ= CSKA więcej kartek @ 1.57 Tobet✅
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
5/10
Chelsea - Inter: Kto awansuję dalej? ✅
Inter @ 2.03
Chociaż jestem kibicem Smerfów od czasów jeszcze jak tułali się bardziej po P.UEFA i grali wtedy tacy gwiazdorzy jak Le Saux, Wise, Desailly, JFH czy Zola i wiele, wiele innych, nie sądzę by dzisiaj The Blues dali radę z Interem który prowadzi The Special One i wie trochę więcej o tym zespole niż przeciętny trener który gra przeciwko niebieskim. Chelsea dwukrotnie w LM potrafiła się wykaraskać z problemów i wyniku do tyłu podczas spotkania u siebie było to z Barceloną jak i z Fenerbahce, a takiej sztuki ostatni raz nie udało się Chelsea sześć lat temu z Monaco. Inter za to jeszcze ostatnio zawszę kończył imprezę jeśli natrafiał właśnie na klub z Anglii, coś dzisiaj myślę że Mourinho będzie w stanie przełamać tą złą passę. H2H Ancelotti - Mourinho 2-1. Największą bolączką Chelsea to, to że zagra dzisiaj bramkarz #3 nie Cech, nie Hilario ale Turnbull który jeszcze takiego przeżycia jak gra w LM jeszcze nie miał, przypuszczam że spotkania w Angielskich Pucharach to największe doznania Rossa, który miał powołania na kadrę narodową ale jak wiadomo nigdy w niej nie zagrał. Nie jestem taktykiem ale Mourinho na pewno wspomni swoim graczom na co się przygotować na Stamford jak na pewno weźmie jedną z taktyk na polowanie gola ze strzałów z dystansu. Zobaczyłem też parę portali pogodowych nad dzielnicą gdzie znajduję się stadion będzie pochmurnie z małym wskazaniem na mżawkę, więc i mokre podłożę będzie pomagać przy bombardowaniu bramki. Inny czynnik to jednak Chelsea osttanio gra ospale jakby wiedziała że wynik jest po ich stronie w Anglii to jeszcze jakoś skutkuję, ale jednak widzieliśmy co działo się w Mediolanie. Inter potrafił momentalnie zaskoczyć obronę Chelsea u siebie, to sądzę że będzie potrafił to i tutaj lub przynajmniej uzyskać pozytywny wynik dla nich.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Chciałbym żeby awansował Inter, ale będzie jak zwykle czyli Chelsea awansuje. Przed mecze Manchaster - Milan też po cichu liczyłem na awans Milanu, ale ten mecz pokazał tylko to że piłka angielska jest lepsza w przeciwieństwie do włoskiej. W drużynie The Blues każdy piłkarz jest indywidualnością i może zaważyć o losach meczu. W Interze sprawa wygląda również inaczej, bo wszystko zależy głównie od predyspozycji Eto i Milito. Konkretnych argumentów na ten mecz nie znajdzie nikt. Absencje i inne sprawy odchodzą na drugi plan. Na takim poziomie LM każdy będzie grał na 110%. Jedynie co mnie śmieszy to jak ktoś wypisuje że Mourinho zna piłkarzy Chelsea i to będzie ich tajna broń. Na boisku grają piłkarze z piłkarzami a nie trener z piłkarzem. Mourinho może tylko podpowiedzieć którego piłkarza trzeba się szczególnie obawiać, kto w jakich sytuacjach lubi strzelać, którego przykryć bardziej agresywnie, który lubi pobawić się w aktora i to wszystko. Chelsea prowadzi Ancelotti i to on wypełnia swoją myśl szkoleniową, a Chelsea Mourinho i Chelsea Ancelottiego to nie to samo. Niczego nowego im nie przekaże więc o losach meczu przesądzą umiejętności piłkarskie zawodników, a moim zdaniem więcej argumentów po swojej stronie mają Anglicy ;)
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Sevilla - CSKA
Typ: x2
Kurs: 2,48
Bukmacher: bet-at-home
Faworytem jest według bukmacherów Sevilla, większość osób też zagra z pewnością na tą drużynę. Ja zagram inaczej, dlaczego? Dlatego że Sevilla jest ostatnio kompletnie bez formy, zremisowali u siebie z Deportivo 1;1 a z Realem przegrali 3:2 przy czym oddali 1 strzał na bramke, Real z nich nie schodził, nie było gry po stronie Sevilli. Słabsza forma dzisiejszych gospodarzy spowodowana jest oczywiście kontuzjami, dzis ma zagarć już Luiss Fabiano ale czy to pomoże zagrac dobry mecz? Bo na pewno Sevilla bedzie musiec zagrac dobrze jezeli chca wygrać to spotkanie. Kolejna sprawa to taka wokół Sevilli, w mieście jest wywierana presja, ta drużyna nigdy nie awansowała jeszcze do ćwiercfinałów najwazniejszej klubowej imprezy w Europie. CSKA zagra bez presji, na luzie, ma zawodników którzy są w stanie wygrywać nie z takimi zespołami jak Sevilla, dopiero rozpoczeli sezon i nie sa zmeczeni, mysle ze moga sie pokusic tutaj nawet o wygraną.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Piotrek masz z pewnością rację. Ostrożnej gry na remis można sie spodziewać, szczególnie ze strony Interu. Jose Mourinho szykuje coś specjalnego na Chelsea. Wie jakie są ich słabe punkty i to wykorzysta. On to juz w pierwszym meczu przecież wykorzystał i jego Inter wygrał 2:1. Kibice Chelsea z pewnością przywitają Jose Mourinho z dużą owacją. Tylko żeby zamiast anglikom nie zaczeli nagle kibicować włochom, wtedy byłby cyrk ???? a tak na serio to pomyślcie co sie stanie jeśli z gry zostanie wyłączony Drogba ? A taki wariant z pewnością szykuje Mourinho. Beda go pilnować na każdym kroku. Jeden z kolegów napisał wcześniej że 50% Chelsea to Drogba. Jeśli odjąć im te 50% to wartość zespołu spada diametralnie. Materazzi bedzie go trzymał jak psa na smyczy, jak będzie potrzeba to Samuel mu pomoże. Anelka dobrze się czuje grając tyłem do bramki, często się odwraca i strzela z spoza pola karnego. Nie wiem czy to dobry sposób na Inter. Raczej nie. Skoro Chelsea ma tak dużo oddawać strzałów na bramkę to niech to robi z większa precyzją. kilka postów wcześniej niejaki rooney1 napisał że Chelaea oddała w pierwszym meczu aż 18 strzałów. Co z tego skoro padła 1 bramka tylko... Innych napastników ma Inter, innych ma Chelsea i nie ma co porównywać. Eto, jest bez formy, ale pomiędzy tymi wieżowcami z Chelsea będzie zwinny jak mysz. Terry to nie sprinter, zanim się obróci Eto wyjdzie sam na sam, wystarczy jedna kontra i jest gorąco pod bramką Chelsea. Jose Mourinho wie że z anglikami nie powinien grać &quot;piłką w górze&quot; wtedy nie ma szans. Szybkie i krótkie podania dołem na napastników oraz wychodzące po bokach rajdy Wesleya Sneijdera są zabójcze. Under w tym meczu mile widziany. Oraz podtrzymuje swój Typ X2. Widze że dyskusja robi się coraz bardziej gorąca
Z całym szacunkiem dla Ciebie,ale skoro twierdzisz że taki leszcz jak Materazzi powtrzyma Drogbę,a w następnym zdaniu piszesz że Eto będzie mijał Terrego jak będzie chciał, to mi się tylko chce śmiać z Ciebie kolego! A ten świetny Sneijder jest świetny,ale tylko w rzutach wolnych. A drybling to zobaczysz jak przy piłce będzie J.Cole czy Malouda.
Nawet jeśli będzie tak jak sugerujesz,czyli że&quot;Materazzi będzie trzymał Drogbę jak psa na smyczy&quot; to reszta obrony musi powtrzymać takich zawodników jak Anelka,Lampard czy Malouda..więc jakoś nie widzę tego Twojego X2 dziś:grin: No ale boisko wszystko pokaże.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom