>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Pucharu Uefa -- Rewanże

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
nikt tu nie napisał że Galata musi atakować ???? tylko że w przypadku zdobycia bramki przez HSV zaczną ???? po za tym wątpie aby u siebie Galata bramki nie zdobyła , po za tym nie wiem czy wiesz ale finał PU będzie w Turcji , w Stambule więc komu jak nie turkom ma najbardziej zależeć na awnasie ? ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Galatasaray - Hamburger SV (Ile goli zostanie strzelonych?) ⛔
Typ: Mniej niż 2.5
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 20.30 na stadionie Ali Sami Yen w Stambule portugalski arbiter Pedro Proenca rozpocznie rewanżowe spotkanie 1/8 finału Pucharu UEFA, w którym miejscowe Galatasaray podejmować będzie drużynę Hamburgera SV.
Mecz na HSH-Nordbank-Arena zakończył się wynikiem 1:1, co w nieco lepszej sytuacji, z racji bramki zdobytej na wyjeździe, stawia zespół z Turcji, któremu do awansu wystarczy bezbramkowy remis. Ale wątpliwym jest, by któraś z drużyn, zwłaszcza goście, którzy są zmuszeni zdobyć bramkę by myśleć o awansie, zagrała dziś zachowawczo. Zwłaszcza na tak gorącym terenie, gdzie kibice z pewnością liczą na świetne widowisko.
Drużyna prowadzona przez Bulenta Korkmaza zagra przeciwko HSV poważnie osłabiona. W składzie Galaty nie zobaczymy bowiem zawieszonego za czerwoną kartkę w meczu w Hamburgu Emre Asika oraz kontuzjowanych Serveta Cetina, Emre Gungora, Mehmeta Topala, Tobiasa Linderotha i Ardy Turana.
Z kolei Martin Jol będzie musiał sobie poradzić z brakiem Mladena Petricia, Guy&#39;a Demela, Bastiana Reinhardta, Thimothee Atouby, Romeo Castelena i Erica Maxima Choupo-Motinga. Niepewni gry są poza tym Michael Gravgaard i Piotr Trochowski.
Tak poważne osłabienia w obu ekipach z pewnością nie przysłużą się widowisku na Ali Sami Yen.
Wielu typuje w tym meczu zdecydowany over, ja jednak uważam, iż jeżeli zobaczymy dziś jakieś bramki, to, co najwyżej, po jednej dla każdej z drużyn. Mój typ to remis 1:1 (bramki: Milan Baros i Ivica Olić) i dogrywka, w której to dopiero zaczną się prawdziwe emocje w tym meczu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Nie zgodze się z niektórymi stwierdzeniami na temat Zenitu.
Oni nadal grają swoje tzn kombinacyjne akcje , gra z pierwszej pilki co było ich zaletą kiedy wygrywali PUEFA i Superpuchar Europy, jednak czasami brakuje tego najważniejszego- skutecznosci. W Champions League trzeba sobie jasno powiedziec mieli arcy trudną grupe z Realem i Juve a rok wcześniej w UEFA przeciez rywalizowali ze słabszymi jednak nikomu nic nie ujmując zasługiwali na triumf.

W Udine przegrali 0:2. Trudny to rezultat do odrobienia. Mialem okazje oglądac ich ligowy mecz ze Spartakiem Moskwa, to musze powiedziec że grali bardzo dobrze w ofensywie, wielokrotnie zmuszając rywala do bronienia się za wszelką cene i wyglądalo to jakby Spartak grał w roli goscia a Zenit był gospodarzem a było przeciez odwrotnie. Co tu dużo mowic atutem Zenuitu jest zdominowanie rywala ktory musi liczyc na kontry. Na uwage w tym meczu zasługuje fantastyczna bramka Pogrebniaka z wolnego w stylu Roberto Carlosa ( kto mial okazje widziec wie o co kaman). Uderzenie nie do obrony.

Wyżej wypisane zostały osłabienia. Zgodze się że największą stratą będzie absencja Tymoszczuka, ale zawsze może to byc mydlenie oczu przeciwnikowi i jest szansa że Ukrainiec zamelduje się w pierwszym składzie.
W meczu ze Spartakiem niezbyt dobrze spisywala sie defensywa. Grał w niej nowy nabytek Fernando Meira. Nie wiem czy jest możliwosc aby zagral w dzisiejszym meczu więc nie chce sklamac, ale jego komunikacja z Kriżanacem nie wyglądała najlepiej. To może byc szansa dla Udine wlaśnie.

Wyczytalem kilka ciekawostek które wskazują aby nie grac na Zenit, przedstawie najciekawsze. Zenit z klubami włoskimi gral 5 -krotnie z czego 2 zremisował i 3 przegrał. Ich trener Dick Advocaat w pucharach z włochami grywał 7 razy i jego bilans 1win 2 remisy 4 porażki. Udinese wcale nie jest takim slabiakiem wyjazdowym w pucharach, przegrali tylko jeden mecz w tej edycji na wyjeździe w Nijmegen 0-2. Jednak coś w tym jest że najlepiej to faktycznie nie grają. Styl w jakim pokonali Lecha nie był nic a nic imponujący.
Po tamtym meczu powiedzialem sobie że postawie na kolejnego ich rywala że ich rozjedzie. Pierwszego meczu nie ruszalem ale w tym zamierzam już postawic na Zenit.
Niby statystyki odradzają grania na nich, ale to przeciez tylko statsy. Wszystko rozstrzygnie sie na boisku a tam wyższosc będzie pewnie po stronie gospodarzy. Zastanawiam się tylko czy uda im się awansowac dalej... Biorąc pod uwage to jak grali &quot;nieporadnie&quot; w meczu ze Spartakiem w obronie ciekawym typem jest również over. W dodatku te absencje obrońców w obu teamach.Dodam tylko w gwoli ścisłości ze w Udine zabraknie DOmizziego który pauzuje za kartki.

Moje typy na ten mecz:

⚽Zenit-Udinese
Typ : 1 @ 1,72 bet365 (6/10)✅1:0
Typ : over 2,5 gola @ 1,80 bet365 (4/10)⛔1:0
 
typer303 0

typer303

Użytkownik
Zenit-Udine
ciężki mecz do wytypowania.Ale myślę ze Zenit wygra.
Zgodzę się z Robsonem ze padnie tu dużo bramek.Ale to również zależy od tego czy uda się szybko strzelić pierwsza.Jeśli tak to może to być obfitujący w emocje mecz.Ale im dłużej mecz będzie trwał myślę ze Rosjanie strąca wiarę i może się zakończyć nawet bezbramkowym remisem.Pamiętajmy ze Włosi obok Niemiec to zespoli z jedna z lepszych obron na świecie.
mimo wszystko rowniez byłbym skłonny postawić tutaj OVER.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Mysle ze mozna dac na Zenit.
Druzyna zle na pewno nie gra i nie jest pod zadnym wzgledem gorsza od Udiene i maja ze soba atut boisko, ktory teraz znaczy wiele wiecej niz zazwyczaj, poneiwaz goscie pochodza z polnocnych Wloch.
Coprawda tam tez jest zimno, ale dzisiaj caly dzien padal podobno sniegi temperatura jest ponizej zera, mysle klimat i boisko sa za gospodarzami takze dalbym im male plusiki z tego powodu, wiec moim zdaniem 1 ewentualnie 1x ????
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
2009-03-19 20:30, Puchar UEFA, Europa
Galatasaray ( - 1 EH ) - Hamburger SV
Typ: X
Kurs: 3,75
Buk: Bwin

W czwartkowy wieczór dojdzie do rewanżowego meczu Pucharu UEFA pomiędzy Galatasaray i Hamburger. W pierwszym meczu w Hamburgu padł remis 1-1 a to jest lepszy bilans dla gospodarzy. Mój typ to że Galatasaray wygra jednym golem. Galatasaray jest w bardzo dobrej sytuacji bo to Oni nie muszą strzelić tylko Hamburg. Wynik 0-0 daje awans gospodarzom. Galatasaray moze wystawić wszystkie swoje gwiazdy: Nonda, Baros, Kewell i Lincoln. Tak więc o zawodników trener Guler nie musi się bać. Publiczność również na pewno będzie bardzo pomagać. Hamburg na pewno rzusi się do ataku od początku jednak obrona Galatasaray jest mocna w lidze u Siebie w 12 meczach stracili tylko 13 goli. Z czego w lidze Galatasaray w 12 meczach u Siebie wygrali 9, 2 zremisowali i tylko jeden przegrali. Dobra gra. Jak pamiętamy w poprzedniej rundzie Galatasaray miało podobną sytuację z Boredaux w Bordeaux padł wynik 0-0 i u Siebie Galatki wygrały 4-3. Dzisiaj myślę że Hamburg będzie grał za bardzo ryzykownie i jedna z kontr Galatasaray zakończy się golem.
 
B 2

borek734

Użytkownik
Puchar UEFA
Mecz: Braga - PSG
TYP: dokładny wynik pierwszej połowy - 0:0
Kurs: 2,40
Buk: Bet365

Stawiam akurat tak, gdyż uważam ze w pierwszej połowie goście bedą badać teren i rywala, zas gospodarze beda szukali dziury w obronie PSG. Mam nadzieje ze pierwsza połowa zakończy sie bezbramkowym remisem.

Jednakze, mysle ze zwyciesko z tego starcia wyjdzie Braga. Jestem ich wielkim fanem.

Pozdrawiam
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Tak jak mówiłem! sprawa awansu w parze Aalborg - Man.C nie jest jeszcze roztrzygnieta:-D zaraz będzie dogrywka. Ale byłoby fajnie jakby 10zł zamieniło się w 65 ???? zaraz to sie okaze. 1połowa była strasznie nudna i Aalborg kompletnie zawodził ale udało mu sie w drugiej strzelić 2gole w ostatnie 5minut. Brawa. Zaraz dogrywka.... Manchaster został kompletnie zdominowany (mimo to w tym czasie Robinho strzelił w poprzeczkę) i wierze że Aalborgowi się uda ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No , jak już doprowadzili do dogrywki , to szkoda byłoby to przegrać . Także czekamy na dogrywkę i liczymy , że Aalborgowi się uda awansować dalej ???? Szejkom by trochę miny zrzedły , że mimo takich transferów ich klub odpada z Pucharu Uefa. ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ajajajajaja....... no trudno. Nie wyszło w karnych. Ale i tak wielkie brawa że pokazali Manchesterowi jak jest cienki. No a sami pokazali jak są nieźli. Bo naprawdę grali dobrze (bez 1połowy)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
No w pierwszej połowie rzeczywiście nie było widać , aby Aalborg grał dobrze . Jednak druga połowa można powiedzieć, że po części należała już do nich . Konstruowali ładne , ciekawe akcje. A ostatnie 10 min to nieustanne ataki ???? Przypomina mi się mecz Lecha . Ich upór doprowadził do wyniku 2 : 0 i dogrywki . Wielka szkoda , że nie awansowali dalej . Karne to zawsze loteria , gdyby w dogrywce zdobyli jeszcze jedną bramkę , ich awans byłby pewny.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom