>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
K 0

krakk

Użytkownik
Pary 1/8 PUEFA (12-18 marca)
Galatasaray (Turcja) - Hamburger SV (Niemcy)
Saint Etienne (Francja) - Werder Bremen (Niemcy)
Zenit St. Petersburg (Rosja) - Udinese (Włochy)
Sporting Braga (Portugalia) - Paris St Germain (Francja)
Aalborg BK (Dania) - Manchester City (Anglia)
Ajax Amsterdam (Holandia) - Olympique Marseille (Francja)
Shakhtar Donetsk (Ukraina) - CSKA Moscow (Rosja)
Metalist Kharkiv (Ukraina) - Dynamo Kiev (Ukraina)
Ukraińcy już mają zapewnioną przynajmniej jedną drużynę w ćwierćfinale.
Na pozostałe 16 drużyn po 3 drużyny francuskie i ukraińskie. Dwie niemieckie i rosyjskie. Tylko 1 angielska i włoska.
Zapraszam do analizowania i komentowania
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
muszę przyznać, że od razu rzuca się w oczy HSV i Werder.
Ale mysle ze ciekawy pojedynek stoczy się pomiędzy ukraińskimi drużynami z którego wyjdzie zwycięstko Metalist - rewelacja pucharu.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
moje typy na awans , to oczywiście : Hamburger SV , Werder Bremen , PSG , Manchester City , CSKA Moskwa , no i raczej Dynamo Kijów , chociaż zgodzę się z poprzednikiem , że Metalist gra bardzo dobrze. Co do meczu Zenitu z Udinese , przyznam , że nie jestem pewien i każdy może tutaj awansować , ale wolałbym , aby Udinese awansowało dalej ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
moim jednak głównym faworytem będzie zespoł cska ;) myslalem ze jednak nie przejda Villi ale jednak to co pokazali w tym dwumeczu stawia ich u mnie w roli jednego z najglowniejszych faworytow ???? po za tym to im kibicuje ;) po za CSKA liczyc powinni sie HSV i werder ale duzym zaskoczeniem jest dla mnie ze z najlepszycg lig swiata tj Angielska i WLoska zostalo tylko po jednym reprezentancie ???? a juz calkowitym zaskoczeniem dla mnnie jest brak jakiego kolwiek zaspolu z Hiszpani ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A ja nie jestem taki pewny Werderu. Przed dwumeczem z Olympiakosem też Francuzi zostali skazani na porażkę a wygrali oba mecze łacznie w stosunku 5:2

Jak już to over 4,5 w dwumeczu
 
K 0

krakk

Użytkownik
Obecnie wstrzymam się z konkretnymi typami gdyż do tych meczy jeszcze trochę czasu a nie wiadomo jak będzie z formą w poszczególnych zespołach.

Sądzę że Zenit awansuje dalej gdyż oglądając mecze Lecha z Udinese to Włosi nie grali zbyt dobrze... druga połowa była dla nich gdyż Lech zagrał bardzo słabo a w pierwszej to Kolejorz miał inicjatywę. Zenit był dość niedoceniany w 1/16 a obydwa mecze wygrał 2:1.
CSKA powinno również awansować dalej oraz myślę że Metalist Kharkiv.
Ciekawy mecz będzie również
Aalborg BK (Dania) - Manchester City (Anglia)
Manchester w 1/16 również rywalizował z duńskim zespołem i może postawienie over 2,5 będzie tutaj odpowiednie.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Ja nieco inaczej stawiam. Upatruję niespodzianki w postaci duńskiego zespołu: Aalborg BK. Grają naprawdę ciekawy futbol na własnym terenie. Szkoda, że pierwsze spotkanie u siebie. City to nie Utd :]
Ciekawie wygląda potyczka Ajaxu z Marsylią. Skłaniałbym się ku jedynce. Marzy mi się od dawna, żeby wreszcie jakiś holenderski team, trafił do finału P. UEFA bądź co mniej realne - Ligi Mistrzów.
Nie skreślałbym Szachtaru Donieck.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja myśle że CSKA awansuje ze swojej pary. Wiecej napiszę jeszcze przed meczami.
PS Konrad za to z Angielskiej 3drużyny w 1/8 LM i wszystkie 3 wygrały swoje pojedynki ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
matiqu wiem ze wygrali ???? ale jak najlepsza liga swiata to rowniez zobowiazuje jednak do lepszych wynikow i w tym mniej prestizowym pucharze ????
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
no dobra, ale biorac pod uwage, jak ta runde potraktowala aston villa czy spurs to nie ma sie co dziwic ze zostal tylko 1 team. nie kazdy ma taka szeroka lawke jak united czy chelsea. aston ma inne priorytety, pewnie inaczej by do tego spotkania z cska podeszli gdyby nie mieli szans na lm. za to w 1/8 Lm sa 4 angielskie zespoly i kazdy z nich w pierwszych spotakiach zrobil naprawde dobry wynik
 
S 0

szmal

Użytkownik
Mam do was pytanie jak jest dalej z tym awansem pwoeidzmy ze zenit przejdzie dalej z udine to na kogo trafi? sorka ze pytam ale fajne zaklady na to ktora druzyna zajmie miejsce 1-4 i zastanawiams ei
z gory dzieki za opwoeidz
 
mateo8 0

mateo8

Użytkownik
Myślę, że awansują : Hamburger SV; Werder Bremen; Zenit St. Petersburg; Paris St Germain; Manchester City; Ajax Amsterdam; CSKA Moscow; Metalist Kharkiv.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Myślę, że awansują : Hamburger SV; Werder Bremen; Zenit St. Petersburg; Paris St Germain; Manchester City; Ajax Amsterdam; CSKA Moscow; Metalist Kharkiv.
z większością się z Tobą zgadzam , tylko mam zastrzeżenia , co do Zenit&#39;u , nie jestem pewien czy przejdą dalej. Teoretycznie są lepszą drużyną niż Udinese , ale czy im się uda wygrać , to się okaże ;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Metalist to napewno rewelacja tych rozgrywek ale trzeba zauważyć że ich rywal Dynamo Kijów też nie dokonało rzeczy małej. Wyeliminowanie Valencii to naprawdę coś dlatego w tym dwumeczu nie byłbym skłonny typować zwycięcy.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
pewne jest tylko to , że Ukraińcy będą mieli jedną drużynę w 1/4 Pucharu Uefa , a to jest wielki sukces. Dinama Kijów nie można też od razu skazywać na porażkę , bo też pokazali , że potrafią bardzo dobrze grać w piłkę , także będzie to ciekawy mecz ????
 
mateo8 0

mateo8

Użytkownik
Znając życie to nie obejdzie się bez niespodzianek. I awansują kluby, na ktore malo kto stawia ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
z większością się z Tobą zgadzam , tylko mam zastrzeżenia , co do Zenit&#39;u , nie jestem pewien czy przejdą dalej. Teoretycznie są lepszą drużyną niż Udinese , ale czy im się uda wygrać , to się okaże ;)
a ja nie mam zastrzeżen do Zenitu , ZENIT na pewno z takim zespołem powaznie mysli o zdobyciu znowu tego trofeum , w tamtym sezonie grali kapitalny , piękny ofensywny futbol , w finale rozmontowali anty furbol szkotow ???? od tego czasu fakt faktem ze sie troche zmienilo , odszedl Arshavin . w tym sezonie równiez grają ładnie.
udine ?? nie powiem ze znalezli sie fartgem w daleszej rundzie bo jednak tak nie bylo , ale w konforontacji z Lechem wcale nie zagrali dobrze , Lech pokazał w pierwszej połowie że Włochów można oszołomic swoją grą , jezeli Lechowi się udało to tym bardziej Zenitowi, i fakt ze to udine a nie lech zagra z rosjanami to moga podziekowac tylko i wylacznie lechitom za nie skutecznosc w dwumeczu bo gdyby Kolejorz wykorzystal polowe szans zapewne dzis byl by nie co inny uklad par ???? zenit miał już miec trudna przeprawe w ostatniej rundzie ???? a dwa razy ograli VFB jak by nie było Zenit i Cska po mimo zastoju ruskiej ligi to wielcy wg mnei faworyci ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
a ja nie mam zastrzeżen do Zenitu , ZENIT na pewno z takim zespołem powaznie mysli o zdobyciu znowu tego trofeum , w tamtym sezonie grali kapitalny , piękny ofensywny futbol , w finale rozmontowali anty furbol szkotow ???? od tego czasu fakt faktem ze sie troche zmienilo , odszedl Arshavin . w tym sezonie równiez grają ładnie.
udine ?? nie powiem ze znalezli sie fartgem w daleszej rundzie bo jednak tak nie bylo , ale w konforontacji z Lechem wcale nie zagrali dobrze , Lech pokazał w pierwszej połowie że Włochów można oszołomic swoją grą , jezeli Lechowi się udało to tym bardziej Zenitowi, i fakt ze to udine a nie lech zagra z rosjanami to moga podziekowac tylko i wylacznie lechitom za nie skutecznosc w dwumeczu bo gdyby Kolejorz wykorzystal polowe szans zapewne dzis byl by nie co inny uklad par ???? zenit miał już miec trudna przeprawe w ostatniej rundzie ???? a dwa razy ograli VFB jak by nie było Zenit i Cska po mimo zastoju ruskiej ligi to wielcy wg mnei faworyci ;)
no tak , w tamtym sezonie mieli niezłą formę , a mecze w ich wykonaniu można było oglądać i oglądać , bo było na co popatrzeć . Zresztą Rosjanie w Finale Mistrzostw Europy również pokazali , że potrafią grać w piłkę , także to , że Zenit wygrał z Manchesterem nie było dziełem przypadku. Ale teraz nie wydaje mi się , aby byli aż tak mocni jak w tamtym sezonie. Do tego odszedł z drużyny Arshavin , wiadomo , sam meczu nie wygra , ale był prawdziwym duchem zespołu i gdy trzeba było pociągnął drużynę do przodu . Nie mówię oczywiście , że Zenit nie awansuje , ale mam jakieś tam wątpliwości ;)
 
griffin 0

griffin

Użytkownik
Jak obstawiam takie zdarzenia:
Udinese - Zenit - awans Zenit 1,60 (10/10)- liga włoska w tym sezonie to poprostu dno, a Udine nie jest wyjatkiem. Inter ktory zdominowal lige nic nie pokazal z MU (i tutaj tez obstawiam pewny awans MU) Roma odpadnie z Arsenalem poniewaz nie ma kogo przeciwstawic wobec jednej z najlepszych defensyw klubowych na swiecie. Arshawin powoli zaczyna się zgrywać z ekipa i do formy wraca daSilva, jeszcze tylko zeby poprawic skutecznosc i Arsenal jeszcze w tym sezonie powalczy o jakies trofeum... a Chelsea bez problemu powinno obronic 1:0 z pierwszego meczu w rywalizacji z podstarzalym Juve (o Milanie to juz wogule nie pisze...). Natomiast Zenit jest obecnie na zgrupowaniu w Marbelli na ktorym Dick ;) dopracowuje ostatnie szczegolu przed startem nowego sezonu, wygrali dwa sparingi ze slabymi rywalami aby sie ograc (2:1 i 4:0) i ponad 3 tyg przed starten sezonu dosyc pewnie wyeliminowali Vfb.
CSKA-Shaktar 1x 1,16 (9/10) komentarz chyba zbedny
HSV-Galata x2 1,9 (4/10) - HSV ostatnio przegral dwa razy w lidze (w tym ze slabym M&#39;Glb az 1:4) maja jakby maly kryzys, natomiast Galata po porazce z Kocaeli trzy zwyciestwa z rzedu i widac ze sa w formie. No i trzeba pamietac ze trybuny beda podzielone ;)
Prosze o komentarze
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom