>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 EURO bez depozytu z okazji EURO 2008 w Mybet

Status
Zamknięty.
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Mój kumpel też dzisiaj założył konto i nie dostał freebeta. Napisał do supportu i na razie 0 odzewu.

Może za dużo ludzie zaczęli wygrywać na tym freebecie? :-D
 
hard3r 0

hard3r

Użytkownik
Przed chwilą napisałem również do Supportu, bo nie dostałem freebeta. Ciekawe czy odpiszą.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
a potwierdziliscie wszystko wpisaliscie KOD z maila itp? Kasa jest od razu nie wiem czemu wam to nei dziala :/
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
ja tez dostałem 1 Euro, ale wczesniej musiałem do nich napisać maila żeby mi przyznali, wiec jak ktos nie ma na koncie to piszcie do nich maile to wam przyznaja kase
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
bez rpoblemowo na 02 kasa dochodzi , moze znajduja sie indywidualne przypadki ale raczej regularnie kasa na koncie .
 
baz 25

baz

Użytkownik
Ja tam nie wiem czy to indywidualne przypadki ???? z tego co widze to raczej duzo ludzi nie dostało, ja i mój kumpel też mamy 0 na koncie. Trzeba czekać na odpowiedz z supportu.
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Próbuje postawić zaklad i mi wyskakuje caly czas taki komunikat ? &quot;Ryzyko Twojego zakładu przekracza stan konta.&quot; a stawiam za 1 E w czy wiec jest problem ?

prosze usunąc post, rozwiazalem problem......
 
vabank_sdz 0

vabank_sdz

Użytkownik
Jesli Ci nie przychodzi to tam jak zakladales konto i sie wpisuje kod aktywacyjny jesto obcja zmiany maila. Ja wlasnie mialem problemy bo na onet nie dochodzilo dopiero po jakims czasie doszlo, a na o2 doszlo bezproblemu. Wiec jak masz jescze jakiegos maila to wpisz sobie tego drugiego ;)


Pozdro.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom