>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 EURO NA KONTO PO REJESTRACJI!!

krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik

Nie chcę wam nic mówić Hombres, ale dla mnie to okaże się znów wałkiem a dlaczego....
Bo niemieckie buki blokują konta Polaczkom, w odpowiedzi możecie otrzymać takiej treści info

Ta promocja być nie dla Polaki, wy spadać stąd, ta promocja być dla Niemcy

Nie wiem ale już tak robiło chyba Germanbet i coś jeszcze, ja raczej się na to nie skuszę :wink:

Ale życzę sukcesów

*jakie macie warunki obrotu i wypłaty-wiecie* :?:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
moze uda sie cos ugrac i wyciagnac kase jesli nie bedziecie zakładac po kilka kont na cała rodzine- wiec powoli i cierpliwie grac na 1 koncie ????
 
D 0

duhowny

Użytkownik
How does it work?

1. You need to register* with myBet and make your first deposit of min. 10.- Euro.

2. Log onto your Liga-Pokal.de account and click onto &quot;Mein Account&quot; --&gt; followed by &quot;myBet Einzahlungsbonus anfordern&quot;.

3. Quickly fill in the form giving us details on your myBet Login. After we have forwarded this information to myBet, the bookie will top up your account with an additional 10.- Euro free betting Bonus.

no to chyba wszystko jasne ???? bez depozytu nie ma kasiory ????
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
How does it work?

1. You need to register* with myBet and make your first deposit of min. 10.- Euro.

2. Log onto your Liga-Pokal.de account and click onto &quot;Mein Account&quot; --&gt; followed by &quot;myBet Einzahlungsbonus anfordern&quot;.

3. Quickly fill in the form giving us details on your myBet Login. After we have forwarded this information to myBet, the bookie will top up your account with an additional 10.- Euro free betting Bonus.


Z tego co zacytowałes to widac ze chodzi o 10 E a nie o 1 E -- czyli to co skopiowales dotyczy innego bonusiaka 10 E- widocznie 10 E nie dla Polakow, a 1 E tak pozdro
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ha ha ha ha ha-mówiłem, naiwniacy 1 euro już tak widziałem że chcieli, podobnie zaplanował to GERMANbEt i jakiś inny dawał kasę za free a potem żeby wypłacić kazał sobie zrobić depozyt.

Powodzenia :jezora54: :dfytysdfh:
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
postawilem 3 razy kombi wyciagnałem ponad 12 E i zlecilem wypłate i dostałem dzis maila ze wypłata w trakcie realizacji czas oczekiwania do 3 dni - wiec kto tu komu mowi o nauce jezykow niedowiarki!! jak amcie pozakladane u nich po 10 kont to napewno Wam nie wypłaca- bardziej zalecam nauke niemieckiego do tego buka nie angola....... :mrgreen:
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
BODI po 1 jeszcze raz wielkie dzieki za wynalezienie tego 1euro potrzebne mi było jezeli chodzi o kase to jestem w toku zarabiania jak cos wiekszego zrobie to i wypłace jak narazie gram na spokojnie ???? :mrgreen:
 
W 2

wislak

Forum VIP
Ha ha ha ha ha-mówiłem, naiwniacy 1 euro już tak widziałem że chcieli, podobnie zaplanował to GERMANbEt i jakiś inny dawał kasę za free a potem żeby wypłacić kazał sobie zrobić depozyt.

Powodzenia :jezora54: :dfytysdfh:
co ty gadasz?! spytaj spidera! wypalcil na germanie ponad 40 euro! a nic nie musial wpalcac
 
Do góry Bottom