>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [15 - 17 marca 2019]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
CIEKAWOSTKA: Kubica i Russell mają bardzo podobne kaski, więc trudno ich odróżnić na torze. Poza numerem startowym najlepiej robić to poprzez kolor kamery nad głową kierowcy. Kubica ma kamerę żółtą, a Russell czarną.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Kibicuje Robertowi z całego serducha ale jestem zdania, że początek sezonu będzie jednak bardziej dla Russella. Robert za pewne będzie się rozkręcal z każdym następnym wyścigiem jeśli zespół będzie robił postępy z bolidem. Na kwalifikacje przychodza mi do głowy dwa typy .
Russell - Kubica 1@1,85 sts✅
Tak jak pisałem wyżej.. Brytyjczyk to nie jakiś byle pierwszy lepszy kierowca, a mistrz F2 i myślę, że na ten moment można go stawiać wyżej od Roberta. Gość jest w ostatnich latach bardziej &quot;ojezdzony&quot; i Robert będzie potrzebował kilku wyścigów, by pokazać swoje najlepsze oblicze. Treningi wyrównane ale ja jednak idę stronę młodego Brytola, którego gdzieś tam namaszczono drugim Hamiltonem( tak wyczytałem po ogłoszeniu go kierowca Williamsa) ale to trochę na wyrost, bo czas pokaże jak będzie. Jeśli się mylę co do mojej analizy to płakać nie będę, bo każde wyższe miejsce dla Roberta będzie dla mnie mila niespodzianka.
Kimi - Hulkenberg 1 @2,00sts✅
Ktoś już wyżej pisał, że Alfa może być czarnym koniem i ja jestem tego samego zdania. Treningi dla Kimiego i w kwalach będzie chciał wycisnąć z bolidu Maxa, by startować u boku najlepszych, a nie gdzieś w środku stawki co na tym torze grozi kolizja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
A ja spróbuje takie coś
Oba bolidy Williamsa zostaną sklasyfikowane kurs: 2.70 ✅
No cóż nie czarujmy się ostatnie 2 miejsca dla ekipy wiec raczej nie będą na trasie wyprzedzać co by mogło zakonczyc ich przygodę w wyścigu. O ile bolid nie odmówi posłuszeństwa to raczej obaj powinni dojechać do mety a kurs swietny
 
Otrzymane punkty reputacji: +82
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Oferta mega bieda czekalem az moze jakies jeszcze ciekawe pary sie pojawia ale chyba nic takiego sie nie wydarzy. Jedyna godna uwagi propozycja jest ta, ktora podal bukovina odnosnie pojedynku Hulk vs Kimi. Niemiec stracil prawie caly pierwszy trening z powodu awarii elektroniki i wydaje mi sie, ze jest to taka typowa para 50/50 z minimalnym wskazaniem na Raikkonena. Z racji lepszego kursu trzeba isc w strone Fina. Pojedynek Russel vs Kubica wg mnie no bet. Przed startem sezonu zdecydowalem, ze nie bede kierowal sie wzgledami patriotycznymi w kwestii bukmacherki i nie bede na sile pchal kasy na Roberta tylko dlatego, ze jest Polakiem i mu kibicuje.
GP Australii - wyścig, niedziela 06:10
Obaj kierowcy drużyny Williams zostaną sklasyfikowani - TAK
Kurs: 2.75 ✅
Bukmacher: Bet365/Unibet/Totolotek


Druga sprawa to mega wysoki kurs na sklasyfikowanie obu bolidow Williamsa. Od razu rzucilo mi sie to w oczy i w glowie pojawila sie kalkulacja, ktora mowi mi, ze jest to bardzo dobra propozycja. Przez cale testy Williams mimo wszystko przeszedl bez zadnych klopotow technicznych. Mimo, ze auto jest totalnym gruzem to jednak nie ma problemow z niezawodnoscia. Dodatkowo murowany ostatni rzad nie bedzie sprzyjal tutaj jakims kolizjom a i walki kolo w kolo tez bym sie nie spodziewal bo po prostu nikt nie ma takiego slabego tempa. Ten pierwszy wyscig Kubica i Russel musza potraktowac jak zbieranie kolejnych danych z nadzieja, ze pozniej bedzie lepiej. Jesli nie bedzie tutaj zadnej awarii powinni sie obaj doczlapac gdzies w ogonie do mety. jozzy22 zgadzam sie tutaj z tym Panem i podbijam ten typ. Sorry za dublowanie ale sam tez chcialem ten typ podac i zagrac ale mnie ubiegles i byles szybszy ????
GP Australii - wyścig, niedziela 06:10
Lider po 1 okrążeniu:
Typ: Kierowca startujący z Pole Position
Bukmacher: Bwin/1xbet
Kurs: 1.55 ⛔


Pewnie po jutrzejszych kwalifikacjach pojawi sie ten typ w wiekszosci bukow ale ja gram go juz teraz. W miare fajne kursiwo i wydaje mi sie, ze wyglada ten bet calkiem niezle. Patrzac na 10 lat wstecz i szanse na powodzenie tego typu to wszedlby on ze skutecznoscia 7/10. Krotki dojazd do pierwszego zakretu oraz brudne parzyste pola startowe sklaniaja mnie do pojscia w tym kierunku. Jedyna szansa na skuteczny atak to hamowanie do zakretu numer 1 i ewentualnie 3. Pozniej raczej jest bez szans na jakis skuteczny atak na kierowce z przodu ze wzgledu na charakterystyke tego toru. Generalnie na jakas mega duza liczbe manewrow wyprzedzania w Australii bym sie nie nastawial.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Oferta buków( przynajmniej tam gdzie mam konta dosc skromna) Ale mnie sie rzuca w oczy jeszcze jeden typ na wyscig, i w sumie kwalifikacje tez , chociaz wiadomo ze wyscig czesto to sprawa loteryjna ale kurs zacheca. Po piatkowych treningach w sumie za duzo nie wiemy. Ferrari jak to w piatki tradycyjnie nie cisnie( chyba ze cos im sie pozmieniało). Red Bull mam wrazenie ze jednak jest troche z tyłu. I zostaje Merc. Widac ze sa mocni i obaj kierowcy blisko siebie, wiec do typu wybieram goscia , który jest mimo wszystko tutaj niedoceniany. Chodzi o Bottasa. Musi w tym sezonie pokazac ze jest blisko Hamiltona i jest w stanie walczyc na wyzszym poziomie niz w poprzednim sezonie( choc trzeba przyznac ze tez pech go nie opuszczał, a to team orders, a to przebita opona), na jego miejsce juz czai sie Ocon. Mysle ze Valterri jest na tyle dojrzałym kierowcą ze wie co sie święci i stac go na duzo.
Wyscig : Bottas 1-3 kurs 3,75 STS✅✅✅
Edit: Brawo Valtteri świetny weekend
Kwalifikacje : Bottas 1-3 kurs 2,1 STS✅✅✅
I dubel na kwalifikacje
Ricciardo - Grosjean kurs 1,6⛔⛔⛔
Vettel - Leclerc kurs 1,45✅✅✅
ako 2,32 STS⛔⛔⛔
Mysle ze na ten moment Renault lepiej sie prezentuje od Haasa, który tutaj jedzie poki co z problemami, a Daniel ma tutaj cos do udowodnienia i osiagniecia. Co do drugiej pary mysle, że jeszcze minie troche czasu zanim sie młody ogarnie w ferrarce wiec stawiam na doswiadczenie Seba. Popieram tez typ kolegów na Kimiego w parze z Hulkiem a kurs w STS to 2✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Hamilton wywalczy pole position @ 2,30 ✅

Mercedes według mnie będzie robił jeszcze większe spustoszenie niż w zeszłym sezonie. Oni mają największy budżet i widać, że w tej fabryce wszystko działa jak należy od początku do końca. Udoskonalili spokojnie to co mieli, a mieli najlepsze auto w sezonie 18. Te treningi według mnie pokazały, że Redbull Racing może w tym roku powalczyć z Ferrari o miano nr 2, ale nr 1 będzie dla Mercedesa. Myślę, że pole position jutro zgarnie Mistrz Świata i nie ma co tutaj wymyślać innych teorii. Był najszybszy na treningach i nie widzę ani jednego argumentu dlaczego miałby nie wygrać jutro tych kwalifikacji.
BTW nie potrafię pojąć dlaczego Ocon stracił robotę na ten sezon. On pokazał parę razy jaja w zeszłym sezonie i taki kierowca został na lodzie, a cała obsada McLarena obecnie to jakieś eksperymenty. Szkoda chłopaka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Polecam każdemu kto się interesuje Motorsportem, a w szczególności F1 do obejrzenia na Netflix serial &quot;Jazda o życie&quot;. Świetny dokument o sezonie 18.
Jeśli chodzi o wyścig to dla mnie zwyczajnie najlepszym betem jest zwycięstwo Hamiltona. Tak jak wczoraj napisałem to odnośnie kwalifikacji tak też uważam odnośnie wyścigu. Bardzo rozsądny wydaje mi się też typ Ranczo podany wyżej o tym liderze z pole position po 1 okrązeniu. Wiadomo kursy na oba zdarzenia są jakie są, ale ja nie znajduje nic innego co by mnie tak przekonywało, aby postawić kasę. To pierwszy wyścig, może być sporo niespodzianek i ciężko przewidzieć co się będzie działo na miejscach 3 - 20 ???? Korciło mnie, aby zagrać, że Vettel będzie przed Bottasem po 1,80, ale nie mam zaufania do Ferrari po tych treningach. Mam wrażenie, że tam coś się dzieje, czego nie chcą wypuścić na światło dzienne.
Moje zdanie jest takie i od razu to powiem na początku sezonu, że nie wierzę kompletnie w Kubicę. Wiem, że to nie jest patriotyczne, że będzie hejtowane itd.
Ale to forum bukmacherskie, a nie fun page Roberta dlatego oceniam go jako najsłabsze ogniwo w F1 i uważam, że będzie dostawał po dupie od Russela raz po raz. Dodatkowo uważam, że jutro bolid Williamsa dostanie prawdziwy wycisk bo wyścig to wyścig. Nie wierzę, że dwa bolidy ukończą ten wyścig. Mają za duże problemy ze sprzętem, a Robert dodatkowo może przeżyć mały szok jak nagle stanie w wyścigu, a nie treningach. Dlatego gram :
Hamilton WIN @ 1,50 fb ⛔
Kubica nie będzie sklasyfikowany @ 2,00 fb ⛔
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Polecam każdemu kto się interesuje Motorsportem, a w szczególności F1 do obejrzenia na Netflix serial &quot;Jazda o życie&quot;. Świetny dokument o sezonie 18.
Jeśli chodzi o wyścig to dla mnie zwyczajnie najlepszym betem jest zwycięstwo Hamiltona. Tak jak wczoraj napisałem to odnośnie kwalifikacji tak też uważam odnośnie wyścigu. Bardzo rozsądny wydaje mi się też typ Ranczo podany wyżej o tym liderze z pole position po 1 okrązeniu. Wiadomo kursy na oba zdarzenia są jakie są, ale ja nie znajduje nic innego co by mnie tak przekonywało, aby postawić kasę. To pierwszy wyścig, może być sporo niespodzianek i ciężko przewidzieć co się będzie działo na miejscach 3 - 20 ???? Korciło mnie, aby zagrać, że Vettel będzie przed Bottasem po 1,80, ale nie mam zaufania do Ferrari po tych treningach. Mam wrażenie, że tam coś się dzieje, czego nie chcą wypuścić na światło dzienne.
Moje zdanie jest takie i od razu to powiem na początku sezonu, że nie wierzę kompletnie w Kubicę. Wiem, że to nie jest patriotyczne, że będzie hejtowane itd.
Ale to forum bukmacherskie, a nie fun page Roberta dlatego oceniam go jako najsłabsze ogniwo w F1 i uważam, że będzie dostawał po dupie od Russela raz po raz. Dodatkowo uważam, że jutro bolid Williamsa dostanie prawdziwy wycisk bo wyścig to wyścig. Nie wierzę, że dwa bolidy ukończą ten wyścig. Mają za duże problemy ze sprzętem, a Robert dodatkowo może przeżyć mały szok jak nagle stanie w wyścigu, a nie treningach. Dlatego gram :
Hamilton WIN @ 1,50 fb
Kubica nie będzie sklasyfikowany @ 2,00 fb
Odwazne tezy wyciagasz po raptem trzech treningach i jednym Q1. Zgadzam sie co do tego, ze nie jest to fun page Roberta ale tez uwazam, ze trzeba dac gosciowi troche wiecej czasu. On nie startowal 8 lat bolidami F1 i ma znikome doswiadczenie bo samochody bardzo sie zmienily. Musi sie z tym wszystkim oswoic. Russel to mistrz GP3 i F2. Ciagle jezdzil przez ostatnie kilka lat bolidami jednomiejscowymi wiec i ciagle jest w tym rytmie wycigowym. Do tego nie najlepszy bolid Williamsa w tym nie pomaga. Pierwszych kilka weekendow wyscigowych trzeba mu dac na przetarcie a potem to juz pojdzie z gorki.
 
S 6,1K

smowky

Użytkownik
Buk:STS
Czy Robert Kubica zostanie przynajmniej 3 razy zdublowany przez zwycięzcę wyścigu - Nie 1.75 ⛔ urwane skrzydło na 1 okrążeniu i brak SC
W jakiej formie jest Williams wszyscy widzimy,czas Roberta od najszybszego Hamiltona jest gorszy blisko 6 sek. Oczywiście trzeba wziąć pod uwagę,że gdyby Robert nie przebił opony to na pewno poprawiłby wynik plus czas Hamiltona został uzyskany na tzw. Party Mode jednostki napędowej Mercedesa (w trakcie wyścigu żaden zespół nie korzysta z tej opcji ze względu na większe obciążenie jednostki napędowej).Realna strata wynosi około 4 sekund co oczywiście jest przepaścią. Uważam jednak,że Robert nie zostanie zdublowany aż 3 krotnie. Przede wszystkim wielce prawdopodobne jest pojawienie się safety caru,który pozwoli Robertowi odrobić wiele straconych sekund. Jeżeli samochód bezpieczeństwa pojawi sie na torze do połowy wyścigu to uważam,że zdarzenie będzie wygrane. Niestety nie znalazłem dokładnych statystyk dt. SC na torze w Melbourne ale na przestrzeni ostatnich 5 wyścigów tylko w 2017 obyło się bez jego wyjazdu na tor.
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Australii - wyścig, niedziela 06:10
Wszystkie auta ukończą pierwsze okrążenie - Nie
Kurs: 1.72 ⛔
Bukmacher: Bwin/1xbet/Fortuna

Jakies przewidywania na jutro? Ja tam widze jakas krakse tuz po zgaszeniu czerwonych swiatel. Bardzo duzo mlodzikow na starcie plus dodatkowo spore roszady miedzy zespolami w kwestii kierowcow. Tor w Melbourne charakteryzuje sie duza bliskoscia band oraz poboczem z trawy i zwiru. Dodatkowo obok siebie startowac beda Vettel, Verstappen i Leclerc a do tego tych dwoch oszolomow z Haasa ???? . Cos tak czuje, ze bedzie sie dzialo. Ostatnie lata raczej spokojne starty ale mysle, ze akurat jutro w koncu to sie zmieni.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Odwazne tezy wyciagasz po raptem trzech treningach i jednym Q1. Zgadzam sie co do tego, ze nie jest to fun page Roberta ale tez uwazam, ze trzeba dac gosciowi troche wiecej czasu. On nie startowal 8 lat bolidami F1 i ma znikome doswiadczenie bo samochody bardzo sie zmienily. Musi sie z tym wszystkim oswoic. Russel to mistrz GP3 i F2. Ciagle jezdzil przez ostatnie kilka lat bolidami jednomiejscowymi wiec i ciagle jest w tym rytmie wycigowym. Do tego nie najlepszy bolid Williamsa w tym nie pomaga. Pierwszych kilka weekendow wyscigowych trzeba mu dac na przetarcie a potem to juz pojdzie z gorki.
To nie są tezy wyciągnięte po trzech treningach. To są tezy oparte na całym okresie przygotowawczym i wszystkim co się działo w ostatnim czasie. Sam byłem póltora roku temu na Hingaroringu na testach Roberta jeszcze w Renault i od tamtego czasu obserwuje go bardzo uważnie. Russel ma to wszystko co powinien mieć młody kierowca, który zaczyna ściganie. Obycie z bolidami, formę fizyczną oraz głód zwycięstw i ścigania. Kubica ma tylko to ostatnie. On jeździ tak naprawdę tam tylko dlatego bo daje dużą wartość dodaną w aspekcie techniczynych informacji o bolidzie i przekazywania tego do inżynierów. Oczywiście tak jak mówisz...dajmy mu pół sezonu na rozjeżdżenie, ale moja opinia jest taka, ze chłop ma przerąbane w tym roku jeśli chodzi o lokatę ????
Pogadamy o tej kwestii w lipcu ???? Zobaczymy jeszcze co po drodze będzie się działo z bolidami bo w tej chwili 3 najbardziej utytułowany zespół w historii F1 wygląda jak jacyś amatorzy, którzy znaleźli się w niezbyt odpowiednim dla nich miejscu.
BTW. Typ, że nie wszystke auta ukończą 1 okrązenie bardzo dobry, a kurs jak najbardziej do gry ! ????
 
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Zobaczymy jeszcze co po drodze będzie się działo z bolidami bo w tej chwili 3 najbardziej utytułowany zespół w historii F1 wygląda jak jacyś amatorzy, którzy znaleźli się w niezbyt odpowiednim dla nich miejscu.
????
Jak to celnie ktoś opisal: jutro wystartuje 18 bolidów i ..... 2 drezyny; nic dodać nic ująć niestety ale i tak trzymam kciuki za Roberta. Co ma być to bedzie
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Juz kilka typów na wyscig podałem ale jeszcze spróbuje tak
GP Australii -Wyścig
Robert Kubica sklasyfikowany - Tak
Kurs 1.7 STS✅✅✅
Wielu jeszcze przed weekandem miało nadzieje na zdecydowanie lepszą forme RWR, jak jest to kazdy widzi, brakuje straconych dni testowych a i bolid sam w sobie nie jest mówiac delikatny idealny. Niestety wyglada na to, że RWR czeka sporo pracy przy aucie bo tracą duzo do czołówki. Kwale Robertowi sie nie udały, popełnił bład o czym sam tez wspominał, mysle ze jeszcze kilka GP i wróci czucie auta i zobaczymy u niego to co za dawnych lat. Miejmy nadzieje ze bedzie czym jechac i wowczas powalczyc o cos wiecej niz P19. Nie zgadzam sie z tezą kolegi wyzej ze bedzie dostawał od Russela raz po raz. Roberta miał przerwe, zmieniały sie bolidy, sa inne przyzwyczajenia, on sam powiedział ze potrzebuje 4,5 wyscigow aby przywyknąć z powrotem do wszystkiego nowego. Jesli ktos tak pisze po pierwszych kwalach od jego powrotu to chyba nie zna Roberta, on nie wrócił do F1 po to by sobie pojezdzic ale zeby walczyc, nie po to przeszedl przez to wszystko zeby teraz odpuscic, facet szybko sie uczy i umie wyciagac wnioski, jestem przekonany ze jeszcze kilka GP i przy rownym samochodzie to RUS bedzie z tyłu. Młody to napewno ogromny talent, byc moze przyszły mistrz F1 ale Robert z mistrzami tez wygrywał, wiec dajmy mu czas bo to gość co ma paliwo we krwi. Wiec nie ma sensu jeszcze wyciagac tak daleko idacych wniosków i to nie tylko z punktu widzenia kibica Roberta ale jako obiektywnego obserwatora zdarzen .Bo na tej podstawie doszlibysmy do wniosk ze Merc juz na 100% bedzie mistrzem , Ferrari nie ma szans, Leclerc w ogole nie nawiaze walki z Vettelem , czy Daniel Ricciardo nie bedzie sie kwalifikował do Q3. A czy jest najsłabszym ogniwem F1 , hmm, temat na dłuugą dyskusje, wg mnie jest wielu kierowców w stawce którzy sa duzo słabsi ale maja lepszy sprzet( np taki Grosjean, rok temu wywijał jak pijany zając i jakims cudem jest w F1, Kviata tez juz raz za wyniki i kolizje wywalono to tacy pierwsi z brzegu a mozna by jeszcze kilku wymienic). Ale do meritum/
Jutro Roberta czeka trudnie zadanie, z pewnoscia wyscig zostanie potraktowany jako dalszy etap testów, byc moze ruszy z alei serwisowej bo takie słuchy tez chodzą by pogrzebac jeszcze w aucie i kika rzeczy sprawdzic. Williamsy juz na testach przejezdzały przynajmniej dwa dystanse wyscigowe wiec jezeli tylko obejdzie sie bez kolizji to mysle ze uda sie dojechac do mety, to jest na jutro najwazniejszy cel, bo RWR odktył jakis problem i z tego tez punktu widzenia wskazane by było nabic wiele okrazen. Stad tez uwazam za dobry typ kolegi ranczo0123 ze oba bolidy Williamsa beda sklasyfikowane a kurs napewno wart ryzyka.
Na STS pojawił sie tez bardzo fajny typ na najlepszy czas Roberta i tak sie zastanawiam czy jadac juz lekkim bolidem na swiezej mieszance, któa byc moze RWR bedzie chciał potestowac jest w stanie zejsc ponizej 1.29.2 bo kurs na to zdarzenie to 2,7✅ a wiec mozna to gdzies przemyslec.
Edit: Robert bardzo blisko złamania granicy 1.29.200, szkoda nieplanowanego zjazdu na pit bo mysle ze bylby czas blisko RUS
Australia czesto miała to do siebie ze nie wygrywał tam najszybszy kierowca , zreszta rok temu tez Lewis miał niby wszystko pod kontrolą, wygrane sesje , P1 a jednak virtualSC wszystko zniweczył, moze i w tym roku bedzie jakis niespodziewany zwyciezca. Tak na dobra sprawe nie znamy tempa wyscigowego poszczegolnych ekip po zmianch, moze bedzie niespodzianka i wygra Leclerc lub Verstappen, kursy zacne na te zdarzenia bo odpowiednio 17 i 11 a przy ewentualnym pechu faworytow , czego im nie zycze wszystko otwarte i pewnie za drobne zagram. Dalej od miejsca P5 do P15 jest bardzo ciasno. I równie dobrze np w punktach moga przyjechac dwie Alfy bo w czasie testow mieli dobre wyscigowe, wiele sie moze zdarzyc, wiele niewiadomych , pewnych nawet tych niskich kursów nie ma ( zreszta taki urok tego sportu ), podoba mi sie Haas bo jest tak szybki jak rok temu i nie zdziwi mnie jak którys z kierowców bedzie blisko podium, wiec moze spróbuje ryzykownie tak
Oba bolidy w punktach
Alfa kurs 5,75 STS⛔
 
uzytkownik-24118 2,1K
Tak szczerze poza sympatią do Roberta to jakie są powody do tego żeby grać na to że dojedzie w do mety?
Tor uliczny, sami piszecie że Kubica jest nieprzyzwyczajony, zrobił błąd w 3 treningu, zrobił błąd w kwalach. Do tego słychać głosy (Gutowski z PS choćby) że może być problem z częściami zamiennymi, bo są mocno do tyłu z przygotowaniami - zresztą już na ostatni dzień testów przed sezonem podobno zmieniali plany bo nie mieli nowych części. Zresztą skoro tutaj nie mogli jeździć po tarkach bo coś to chyba nie świadczy o przygotowaniu auta do jazdy? Do tego młody mimo wszystko Russel i dopiero wracający Robert. Startujący z dalekich lokat. OK, bolid raczej nie daje szans na wyprzedzanie, ale jakaś przygoda przy dublu (sytuacja z Hamiltonem) czy po prostu błąd na którymś zakręcie, albo zużycie auta i po zabawie.
Kubica - nie będzie sklasyfikowany @2.00 STS ⛔
Russell - nie będzie sklasyfikowany @2.00 STS ⛔ (ale do tego jestem jakby mniej przekonany)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom