>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [18-20 marca 2016]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Grand Prix Australii [18-20 marca 2016]





Piątek, 18 marca ▶

# 1 Trening ▶ 02:30 - 04:00
# 2 Trening ▶ 06:30 - 08:00

Sobota, 19 marca ▶

# 3 Trening ▶ 04:00 - 05:00
# Kwalifikacje ▶ 07:00

Niedziela, 20 marca ▶

# Wyścig ▶ 06:00




Wreszcie zbliża się upragniony weekend, w którym znowu zobaczymy najszybsze bolidy świata na torze! Jak będzie wyglądał układ sił w stawce w tym sezonie? Czy Ferrari dogoni Mercedesa i będzie wyścig dwóch sił? A Może Williams wmiesza się w rywalizacje o tytuły mistrzowskie? Co z McLarenem i Renault? Pytań bardzo wiele!! W dodatku szereg zmian wprowadzonych od tego sezonu. Dwie najważniejsze to:

1. Zmieniony format kwalifikacji. Więcej na ten temat tutaj -&gt; http://sokolimokiem.com/zmiana-w-kwalifikacjach-przeglosowana/
2. Transmisje telewizyjne w Polsce na antenie Eleven Sports Network. GP Australii mają skomentować Michał Gąsiorowski i Mikołaj Sokół.

Zapraszam do dyskusji na tematy związane z inauguracją sezonu!! Ja już nie mogę się doczekać, a Wy? :cool:
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
Nie wiem jak wy, ale ja niezmiernie cieszę się z powrotu Mikołaja do komentowania. Szkoda tylko, że nie będzie wizyt na torze jak dawniej z Polsatem.
Co do kwalifikacji, tutaj mam duże obawy. Wszystkie analizy mogą pójść w piach przez jeden błąd, przeszkadzanie przez innego kierowcę na decydującym kółku, nie mówiąc już o tym co będzie się działo w kwalach na deszczu. Wcześniejszy format dawał większy margines błędu i był zdecydowanie bardziej czytelny. Wydaje mi się, że na siłę próbuje się &quot;uatrakcyjnić&quot; widowisko. Brakuje jeszcze tylko zraszaczy przy torze, które włącza się, gdy zostanie 5 kółek do końca. Wtedy by się działo! :cool:
Ciężko coś wyrokować po testach, ale wygląda na to, że Mercedes cały czas jest z przodu. W Barcelonie większość kółek przejechali na średniej mieszance, na której uzyskiwali lepsze czasy od konkurencji, a z wypowiedzi kierowców wynika, że nie jeździli z małą ilością paliwa. Ferrari wydaje się drugą siłą w stawce, a za nimi Williams? Za tydzień jesteśmy już na Albert Park, więc wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Liczę na to, że McLaren powalczy, bo żal było patrzeć na tą ekipę w zeszłym roku.
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
W końcu można powiedzieć &quot;nareszcie!&quot; :grin:. Po prawie czterech miesiącach wraca wielkie ściganie. Przed nami rekordowo długi sezon, z czego zapewne wszyscy fani F1 są zadowoleni ???? . Według mnie to może być najciekawszy sezon od kilku lat, gdyż walka o tytuł wśród konstruktorów może się toczyć do ostatnich wyścigów, bo wydaję się, że Ferrari zbliżyło się do Mercedesa w tym roku.

Odnośnie systemu kwalifikacji, to ja jestem na &quot;nie&quot;(i pewnie nie tylko ja). Wg mnie to się nie sprawdzi, za dużo gmatwania, zespoły pewnie też na początku będą się musiały wdrożyć w to i może być tak, że przez jakieś niedopatrzenia będziemy mieli niespodzianki w kwalifikacjach. W każdym razie ja przekonany nie jestem do tego systemu, dla mnie jest to mało czytelne i przejrzyste, ale zobaczymy jak to wyjdzie w &quot;praniu&quot;.

No i jeszcze jedna sprawa. Zamiast Polsatu, to Eleven Sports. Dla mnie trochę szkoda, bo Grzegorz Jędrzejewski to naprawdę świetny komentator jeśli chodzi o sporty motorowe i przede wszystkim facet, który ma ogromną widzę na ten temat. A odnośnie Andrzeja Borowczyka, to tutaj chyba nie muszę nic pisać. Wiem, że nie wszyscy go lubili jako komentatora, lecz dla mnie Formuła 1 już nie będzie taka sama bez jego komentarza. Powrót Mikołaja jako komentatora oceniam na wielki plus, bo to świetny fachowiec. I jak zaczynałem oglądać F1 w 2006 roku, to pamiętam ten duet komentatorski Sokół - Borowczyk. Piękne czasy:grin:. Oby ten nowy duet komentatorski był równie dobry jak poprzednicy.
Kto będzie mistrzem świata? Kto zdobędzie mistrzostwo konstruktorów? Jak zaprezentuje się nowy zespół Haas F1 Team? Jak sobie poradzi Renault, które po kilku latach wraca do F1 z fabrycznym zespołem? Jaką poprawę zanotuje Honda? Wątpliwości wiele, pytań jeszcze więcej. Mam nadzieję, że już ten weekend da jakieś przesłanki odnośnie formy zespołów.
Życzę Wam i sobie, aby ten nowy sezon był jeszcze lepszy jak poprzedni i żeby emocje związane z mistrzowskimi tytułami trwały do ostatniego weekendu. I oczywiście, jak najwięcej &quot;zielonych&quot; typów;).

PS. Grafika pokazująca wybór opon przez kierowców na nadchodzący weekend. Pierwsza różnica pomiędzy Lewisem a Nico już rzuca się w oczy;)

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Widzę @Heros123 stęskniony za F1, i bardzo dobrze, miło znowu powitać na pokładzie!

Odnośnie systemu kwalifikacji, to ja jestem na &quot;nie&quot;(i pewnie nie tylko ja). Wg mnie to się nie sprawdzi, za dużo gmatwania, zespoły pewnie też na początku będą się musiały wdrożyć w to i może być tak, że przez jakieś niedopatrzenia będziemy mieli niespodzianki w kwalifikacjach. W każdym razie ja przekonany nie jestem do tego systemu, dla mnie jest to mało czytelne i przejrzyste, ale zobaczymy jak to wyjdzie w &quot;praniu&quot;.
No właśnie, za bardzo to zagmatwali. Przecież są różne przypadki, deszcz, a to jakiś samochód po 3 treningu będzie musiał zostać na szybko składany i każda minuta jest ważna, a tu czas Q1 i 18min dawał jeszcze szansę na ostatnie poprawki, na przejazdy. A ponadto główny argument przeciw temu nowemu systemowi to po prostu loteryjność, dla nas typujących to będzie bardzo złe... Przecież ktoś zbyt mocno zblokuje koła na hamowaniu w decydującym momencie i jego szansa na poprawę czasu może byc niemożliwa, bo zjazd, zmiana opon, wyjazd itp zajmie dużo czasu... Nie kupuję tego wcale!!

No i jeszcze jedna sprawa. Zamiast Polsatu, to Eleven Sports. Dla mnie trochę szkoda, bo Grzegorz Jędrzejewski to naprawdę świetny komentator jeśli chodzi o sporty motorowe i przede wszystkim facet, który ma ogromną widzę na ten temat.
Niestety mi też będzie Grzegorza Jędrzejewskiego brakować, nie dość, żę z pasją opowiadał o tym to w momentach stykowych w świetny sposób panikował i robił emocje po prostu, potrafił także sypnąć żartem lub ciekawą dygresją do Borowczyka. Coż Sokół wiadomo jest świetny, ale już czytałem z nim wypowiedź, że nie będzie wszystkich weekendów robił bo dla niego F1 wiąże się z byciem i obcowaniem z Formuła na torze i tego sobie odmówić nie chce po prostu.
No i studia będzie brakowało, tego budowania napięćia przez Zientarskiego, świetnych gości, ciekawych materiałów od Lorka. Ogólnie szkoda bo do ostatniego tygodnia liczyłem, że jakąś sublicencje Polsat wykupi czy coś, ale lipa.

Kto będzie mistrzem świata? Kto zdobędzie mistrzostwo konstruktorów? Jak zaprezentuje się nowy zespół Haas F1 Team? Jak sobie poradzi Renault, które po kilku latach wraca do F1 z fabrycznym zespołem? Jaką poprawę zanotuje Honda? Wątpliwości wiele, pytań jeszcze więcej. Mam nadzieję, że już ten weekend da jakieś przesłanki odnośnie formy zespołów.
Mnóstwo tych pytań panie ???? Na żadne w sumie nie znam odpowiedzi hehe, ale może jeżeli chcecie nieco się nakierować na to kto może być mocny i na co go stać to polecam kupić F1 Racing, w którym wiele fajnych tekstów zapowiadających sezon oraz składy i wszelkie informacje o każdym z kierowców.



Także polecam, każdy będzie napakowany wiedzą przez weekendem GP Australii!

A co do Renault to fajnie, że jako fabryczny zespół wrócili, choć z wypowiedzi rządzących tym teamem można się spodziewać, że początek będzie trudny i cudów się nie spodziewają. No, ale za to pod względem wizualnym żółty bolid zawsze robił wrażenie i prezentuje się kapitalnie!

Życzę Wam i sobie, aby ten nowy sezon był jeszcze lepszy jak poprzedni i żeby emocje związane z mistrzowskimi tytułami trwały do ostatniego weekendu. I oczywiście, jak najwięcej &quot;zielonych&quot; typów .
W tym dziale to tylko zielone typy przecież były ????
Poprzedni sezon nie był zły, było kilka niezapomnianych wyścigów jak na Węgrzech, w USA czy ciekawy weekend w Singapurze.
Australia to zawsze niewiadoma, jakieś newsy co do pogody posiadasz?

Również wszystkim życzę powodzenia i wielu emocji, oraz ciekawych spostrzeżeń, którymi mam nadzieję się podzielicie w tym dziale ;) Zapraszam do dyskusji!
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
jeżeli chcecie nieco się nakierować na to kto może być mocny i na co go stać to polecam kupić F1 Racing, w którym wiele fajnych tekstów zapowiadających sezon oraz składy i wszelkie informacje o każdym z kierowców.

Także polecam, każdy będzie napakowany wiedzą przez weekendem GP Australii!
Jeśli chodzi o F1 Racing, to ja również bardzo polecam. Naprawdę świetna gazeta, dzięki której można się bardzo dużo dowiedzieć. Ja już kupuje tę gazetę półtora roku i muszę powiedzieć, że naprawdę jest świetna. A tak na marginesie, to dzięki Ci robson, bo kiedyś zareklamowałeś tę gazetę w jakimś poście i od tamtego czasu ją kupuję:grin:, więc gdyby nie Ty, to może do dzisiaj bym się o niej nie dowiedział:grin:.

Australia to zawsze niewiadoma, jakieś newsy co do pogody posiadasz?
No odnośnie pogody, to może być ciekawie;). Co prawda w sobotę i niedzielę ma być sucho, ale jeśli chodzi o jutrzejszy dzień, to jest naprawdę spora szansa na deszcz, ale to jeszcze różnie może być, bo już nieraz miało padać, a deszczu wcale nie było. Pożyjemy, zobaczymy ???? .
 
jedrula 30,4K

jedrula

Użytkownik
Dziwi mnie Wasze narzekanie na nowe kwalifikacje,no chyba,ze nie obstawiacie ,bo wg mnie dla obstawiajacych F1,lepiej juz byc nie moze.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dziwi mnie Wasze narzekanie na nowe kwalifikacje,no chyba,ze nie obstawiacie ,bo wg mnie dla obstawiajacych F1,lepiej juz byc nie moze.
Lepiej dla obstawiających? Hm w jakim względzie?
Według mnie więcej niespodzianek= więcej nieprzewidywalności i mniej dobrych typów. Skąd Twój wniosek?


Po dzisiejszych dwóch sesjach treningowych wiemy, że nic nie wiemy w zasadzie. Oglądałem jedynie 2 trening, to mokro, nie wszyscy nawet wyjechali na tor kręcić czasy. A ci którzy wyjechali to jeździli wyłącznie na oponach przejściowych.
Problemy miał Nico Rosberg, który rozbił srebrną strzałę z zamontowanym nowym nosem, już zartowano, że to taki &quot;crash-test&quot; ????


1 trening:


2 trening:
 
psotnick 871,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Nie wiem jak wy, ale ja niezmiernie cieszę się z powrotu Mikołaja do komentowania. Szkoda tylko, że nie będzie wizyt na torze jak dawniej z Polsatem.
Co do kwalifikacji, tutaj mam duże obawy. Wszystkie analizy mogą pójść w piach przez jeden błąd, przeszkadzanie przez innego kierowcę na decydującym kółku, nie mówiąc już o tym co będzie się działo w kwalach na deszczu. Wcześniejszy format dawał większy margines błędu i był zdecydowanie bardziej czytelny. Wydaje mi się, że na siłę próbuje się &quot;uatrakcyjnić&quot; widowisko. Brakuje jeszcze tylko zraszaczy przy torze, które włącza się, gdy zostanie 5 kółek do końca. Wtedy by się działo! :cool:
Ciężko coś wyrokować po testach, ale wygląda na to, że Mercedes cały czas jest z przodu. W Barcelonie większość kółek przejechali na średniej mieszance, na której uzyskiwali lepsze czasy od konkurencji, a z wypowiedzi kierowców wynika, że nie jeździli z małą ilością paliwa. Ferrari wydaje się drugą siłą w stawce, a za nimi Williams? Za tydzień jesteśmy już na Albert Park, więc wszystkie wątpliwości zostaną rozwiane. Liczę na to, że McLaren powalczy, bo żal było patrzeć na tą ekipę w zeszłym roku.
Co do Sokoła, to na bank nie będzie wszystkiego komentował, może nawet mniejszość wyścigów. Słuchałem z nim wywiadu w radiu o nowym sezonie http://audycje.tokfm.pl/audycja/Jeszcze-Wiecej-Sportu/16 i właśnie mówił, że dla niego kluczowa jest obecność na torze i padoku itd. i że w miarę możliwości będzie chciał osobiście się wybrać na jak największą ilość Grand Prix, na pewno europejskie, a pewnie nie tylko. A to oznacza że nie będzie w tym czasie komentował, bo Eleven zapewnia tylko komentarz ze &quot;studia w Warszawie&quot;. No ale pewnie będą jakieś łączenia live czy choćby reportaże itd a to już dużo. No i zostanie jeszcze jego stronka Sokolim Okiem.
Co do rewolucji w kwalach, to wystarczy posłuchać co mówią kierowcy: większość jeśli nie wszyscy mówią że to żart, a trudno ich posądzać, że nie chcą się ścigać itp, tylko że kierowcy nigdy nie rządzili w F1. Z drugiej strony ta opcja którą wybrali i tak jest 17 razy lepsza niż to co planowali czyli jakiś piątkowy mini-wyścig kwalifikacyjny (kilkanascie-kilkadziesiąc okrążeń), w którym co kółko odpada jeden i w ten sposób wyłaniana kolejność na starcie... Tak że mogło być gorzej ????
 
jedrula 30,4K

jedrula

Użytkownik
Lepiej dla obstawiających? Hm w jakim względzie?
Według mnie więcej niespodzianek= więcej nieprzewidywalności i mniej dobrych typów. Skąd Twój wniosek?
Prawdopodobnie mamy inna filozofie gry,to co nazywasz nieprzewidywalnoscią i brakiem dobrych typow,ja zwie niesamowitą okazją:razz: pozdro
 
luxik23 191

luxik23

Użytkownik
Brak F1 w Polsacie dla mnie to ogromna strata.Eleven nie posiadam w pakiecie telewizyjnym. F1 w niedzielne południe przy TV to duża strata.
Pozostaje transmisja internetowa.
Co do nowego systemu kwalifikacji to mam mieszane uczucie..
Ciekawa opcja wybór opon przez zespół ????
Czekam już na niedzielny wyścig !
powodzonka
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Kwalifikacje - sobota 7:00

Kevin Magnussen - Jolyon Palmer @ 1.44 15 - 14 błąd w obliczeniach
Max Verstappen - Carlos Sainz @ 1,61 5 - 7
Najszybszy zakwalifikowany: Lewis Hamilton @ 1,80
kursy bet365

Proponuję pograć to w singlach, bo to są pierwsze kwalifikacje w sezonie, a do tego piątek był deszczowy, więc na razie można powiedzieć, że praktycznie nic nie wiemy. Ze stawką też proponuję nie szaleć.
Przed nami pierwsze kwale w tym sezonie, do tego dochodzi nowy system, więc na pewno nudno nie będzie;). A teraz do rzeczy.

Pierwszy typ to pojedynek kierowcy, który wraca do F1 po roku przerwy i debiutanta. Palmer jeździł w tamtym sezonie, ale to były tylko piątkowe treningi gdzie zastępował głownie Grosjeana, ale w wyścigu nigdy nie startował. Zaś Duńczyk, to wg mnie bardzo utalentowany kierowca i szkoda, że w tamtym sezonie nie jeździł, bo myślę, że naprawdę mógłby się sporo rozwinąć, a to, że jest świetnym kierowcą, potwierdza jego drugie miejsce w swoim debiucie w 2014 roku, właśnie tutaj, w Melbourne. W dzisiejszych treningach szybszy był Magnussen, ale na to nie ma co za bardzo patrzeć, bo to były całkiem inne warunki niż w jutrzejszych kwalifikacjach. Ja tutaj po prostu stawiam na bardziej doświadczonego kierowcę i bardziej utalentowanego.

Odnośnie duetu Toro Rosso, to tu również stawiam na bardziej zdolnego kierowcę. Poprzedni sezon w wykonaniu Maxa, był fantastyczny i myślę, że ten gorszy nie będzie, bo po 1) zdobył już doświadczenie w F1, a po 2) Toro Rosso będzie jeździć z silnikiem Ferrari z 2015 roku, więc gorszego silnika na pewno mieć nie będą niż w roku ubiegłym. O Verstappena walczą największe zespoły w stawce i w tym roku on zrobi wszystko, aby za rok, a najpóźniej za dwa, przenieść się do zespołu, z którym będzie walczył o mistrzostwo. Tutaj również stawiam na lepszego kierowcę w moim odczuciu.

A ostatni typ, to bardziej na wyczucie. Z Lewisem jutro będzie mógł powalczyć Rosberg i ewentualnie Ferrari. Lewis będzie chciał od początku sezonu pokazać kto rządzi w stawce. Rosberg dzisiaj zaliczył nie małą wpadkę, więc pewności siebie na pewno mu to nie doda.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Kwalifikacje w tym systemie to KABARET!!! Q2 i Q3 to jawna KPINA!!! Po prostu brak słów... Walka o pole position emocjonująca, że same ciary na ciele ???? Raczej była walka o to kto pierwszy dojdzie na wagę po czasówce...
 
a150pl 101

a150pl

Użytkownik
Miały być atrakcyjne kwalifikacje a wyszło całkowicie odwrotnie, minuta do końca a na torze nie było nikogo, ależ emocje.

Robson/ Minuta? Tam na 5 min przed końcem już się nic nie działo, Ferrari po jednym okrążeniu odpuściło, a 5-8 msc też tylko jedno kółko zrobili. Zresztą w Q2 także walki na torze o eliminację malutko albo w zasadzie wcale. Przecież zamiast walczyć na torze to kierowcy wysiadali z bolidów w garażu jedynie... Jestem strasznie zażenowany tym jak to wyglądało!!
 
heros123 1K

heros123

Użytkownik
Kwalifikacje w tym systemie to KABARET!!! Q2 i Q3 to jawna KPINA!!! Po prostu brak słów... Walka o pole position emocjonująca, że same ciary na ciele ???? Raczej była walka o to kto pierwszy dojdzie na wagę po czasówce...
Zgadzam się w stu procentach. Ponad 3 minuty do końca kwalifikacji, a każdy kierowca już poza samochodem:grin:. Cyrk na kółkach.
Ale już na początku widać, że nie wszystkie zespoły ogarniają ten nowy system i mają problemy z wyliczeniem czasu.

PS. Poniżej wyniki kwalifikacji:
 
kebi 259

kebi

Użytkownik
„To było gówniane widowisko. Ale będziemy mieli takie coś dopóki tego nie zmienimy.”
„Jedyną rzeczą w tym formacie jest możliwość wypadnięcia z trasy szybkiego zawodnika lub wykonanie przez niego jakiejś głupoty na torze. Dopiero wtedy otrzymamy wymieszaną stawkę, o którą nam chodzi.”
„Jeżeli wrócimy do starego systemu, powiem wam co się stanie: Mercedes będzie pierwszy i drugi” mówił. „To proste.”
„Nie chcę abyście wy ani ja mogli z łatwością przewidzieć jak ustawi się stawka na polach startowych i jak zakończy się wyścig.”
Bernie chyba postradał zmysły. To co w tej chwili wyprawia się w F1 to istny cyrk. Co jest złego w tym, że wygrywa najszybszy kierowca w najszybszym bolidzie? Z takim podejściem może w ogóle powinno się odpuścić kwalifikacje, a pola startowe losować jak w totolotku, aby &quot;wymieszać stawkę&quot;.
Pozostaje liczyć na to, że jak najszybciej nastąpią zmiany.
 
funnyman 735

funnyman

Użytkownik
Podzielam Wasze zdanie, że zmiany które nastapiły pozbawiły w ogóle emocji w Q3. Jednak jutro mamy już pierwsze zawody i sporo niewiadomych. Hamilton pokazał, że jest piekielnie szybki i jest murowanym faworytem do jutrzejszego zwycięstwa. Był jedynym kierowcą który zszedł poniżej 1:24. Czy Ferrari jest w stanie zbliżyć się do Mercedesów czy będzie tak jak w poprzednim sezonie, że dwa pierwsze miejsca są zarezerwowane dla Niko i Lewisa? Zapowiedzi były buńczuczne, jednak pierwsze treningi i kwalifikacje nie pokazały by Włosi byli bliscy zdetronizowania Niemców.
Pokuszę się z jednym typem, na parę Kvyat - Verstappen. Na pewno dla młodego Holendra pierwszy weekend bardzo udany. Dobry czas na 3 treningu potwierdzony w kwalifikacjach i 5 miejsca w jutrzejszym wyścigu. Odwrotnie niz u Rosjanina, który zakończył kwalifikacje w Q1. Spora różnica pozycji i nie sądzę by ekipa Red Bulla była w stanie dogonić Maxa. Wątpie by Holender dojechał do końca na tej 5 pozycji, ale jeśli nie odwali czegoś podobnego do tego co zrobił w poprzednim sezonie w Monako, powinno być nieźle.

D.Kvyat - M. Verstappen 2 1.54 ▶ zwrot
Winmasters


Robson// Proszę dopisać nazwę bukmachera, nie każdy buk wystawia takie same pary. Pozdrawiam
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
W Bahu @2,20 na najszybsze okr. Hamiltona. Mysle ze typ Warty uwagi. Wrecz Value bo daje mu na wejscie spokojnie wiecej niz 50%.

Lewis DOMINUJE F1 od kilku sezonow.

W poprzednim sezonie byl rekordzista najszybszych okrazen. Rok temu zrobil na tym samym torze oczywiscie najszybsze okr. i pokazuje ze wolny to on jutro nie bedzie.

Oczekiwalem kursu &lt;2.00

Robson// piszmy imiona, nazwiska zawodników poprawnie, zwracajmy na to uwagę. Pozdrawiam
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
F1 GP AUSTRALII 6:00 wyścig
Ja także podzielam Wasze zdanie, panowie na Eleven gdyby mogli to zaczęliby pewnie mocniejszych słów używać na takie kwalifikacje. Mam nadzieję, że się do zmieni, bo nie chce oglądać w q3 ważących się kierowców i transmisji z padoku.
Królowa sportu wraca w tym roku, więc bet także będzie warty swojej uwagi. Na całorocznym:
H2h Carlos Sainz - Max Verstappen @2.62 ✅✅✅
e-o mało co Max nie rozwalił opony Carlosowi 4,5 okrążeń przed końcem :p
Sainz startuje z 7 pozycji, tylko 2 pozycję za Maxem. Początek wyścigu może być różny, za Carlosem 2 bolidy Force India, które sam nie wiem czy są w stanie powalczyć o wyższe miejsca czy ich szczytem możliwości jest środek stawki. Jutro rano się przekonamy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom