>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [25-27.03.2011]

Status
Zamknięty.
norek89 0

norek89

Użytkownik
Ale na innych też pospadały. Czyli lepiej się zastanowić nad typem Mark Webber na TOP 10? A co to jeszcze są za zakłady: Both cars to finish in points ?
Oba samochody na punktowanej pozycji.
Wal Vettela razem bedziemy przeżywac ???? 99,9% że wejdzie ???? Kolejny sezon juz jest bardziej doświadczony , pierwszy wyścig nie będzie pewnie szalał aż tak, jakiś błąd ok- może nie wygra, ale w top 10 będzie na 100%. To przecież obecnie najlepszy kierowca w najlepszym bolidzie ????
 
kuzynrafal 0

kuzynrafal

Użytkownik
Czy zakładem 100% pewnym będzie: Prowadzący po pierwszym okrążeniu S. Vettel, kurs 1.25?
Jest jakaś szansa na zmiany pozycji w ścisłej czołówce zaraz po starcie?
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Czy zakładem 100% pewnym będzie: Prowadzący po pierwszym okrążeniu S. Vettel, kurs 1.25?
Jest jakaś szansa na zmiany pozycji w ścisłej czołówce zaraz po starcie?
Absolutnie nie 100%. Wystarczy że źle ruszy,minimalny błąd , na pierwszym okrążeniu różnice miedzy bolidami są niewielkie i zmiana prowadzącego może stać się faktem
 
kml 4

kml

Użytkownik
Ale na innych też pospadały. Czyli lepiej się zastanowić nad typem Mark Webber na TOP 10? A co to jeszcze są za zakłady: Both cars to finish in points ?
Button ukończy wyścig w top 6, safety car wyjedzie na tor, to wg mnie najbardziej prawdopodobne typy.
Vettela nie ruszałbym, raz, że małe kursy, dwa że Vettel niejednokrotnie udowadniał, że nie za bardzo radzi sobie z presją.
Bardziej prawdopodobne dla mnie jest to, że Hamilton wygra wyścig niż Vettel.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Norek89 właśnie oby za bardzo nie szalał. Jak nic się nie stanie z samochodem to pewnie na 99% będzie w top10. To albo stawiam na Vettel-a w top10 albo na Webber-a, muszę to przemyśleć tylko nie wiem którego wybrać :)
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Lewis Hamilton - Jenson Button 2 @ 3.00⛔ Bet365 &amp; Unibet

Jak większość z nas wie, w tym roku zmienił się dostawca opon w cyklu F1 i kierowcy będą ścigać się na oponach firmy Pirelli.
Opony te w opinii wszystkich &quot;zużywają&quot; się o wiele szybciej od swoich &quot;poprzedników&quot; i tu właśnie upatruję szansy dla Jensona...
Button słynie z tego, że jak mało który kierowca potrafi &quot;dbać&quot; o stan opon, jeżdżąc bardzo płynnie.
Lewis wręcz przeciwnie, znany jest z tego, że opony w jego bolidzie ulegają bardzo szybkiemu zużyciu z powodu bardzo agresywnego stylu jazdy, licznych blokowań kół podczas hamowania, co mogliśmy zaobserwować chociażby w czasie kwalifikacji...

Z wyższych kursów na jutrzejszy wyścig, ten jest dość prawdopodobny i jak dla mnie warty ryzyka;)
 
norek89 0

norek89

Użytkownik
Amigo juz sam musisz podjąc decyzje. Ja postawiłem wczoraj, nie żałuję, dzisiaj chyba tak samo bym zagrał. kurs 1.20 nie taki zły dodatkowe 2 dyszki z freebetem. Mam nadzieje że z autem będzie wszystko ok ????
 
S 0

speedywwy

Użytkownik
Podziele się swoimi typami
Jenson Button miejsce 1-3 kurs 2,35 w Bet-at-home
Jak wiecie Jenson startuje z 4 pozycji, przed nim Mark Webber a dalej z przodu 2 &quot;młodych-gniewnych&quot;, w tym szczegolnie Hamilton, który często jeździ bardzo agresywnie... Jak już niektórzy z Was pisali w tym roku są nowe opony, które szybciej się zużywaja i w tym upatruje szansę Buttona, który jest znany ze &quot;spokojnej&quot; jazdy i oszczędzania opon. Powaznym zagrożeniem jest Alonso, który startuje za nim... Zobaczymy.
Drugi typ idzie na
Czy będzie Safety Car w wyścigu TAK 1,35 bet-at-home
Pierwszy wyścig, tor wymagający, pierwszy zakręt również więc zaryzykuję.
GL!
 
A 861

amigo007

Użytkownik
k@m!l rozumiem, że Vettel-a nie ruszałbyś. A według ciebie lepiej dać na top10 lub na top6 Button-a czy Webber-a ?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
A dlaczego nikt tu nie pisze o Williamsie i Ferrari? Ci pierwsi mogą nie ukończyć wyścigu, zwłaszcza Maldonado. Ferrari to Ferrari i Alonso nie odpuści, zapewniam Was. Piąte miejsce nie jest złą pozycją do ataku na podium i po kursie 2.60 dlaczego nie?
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ale kurs na zwycięstwo, to według mnie trochę zbyt duże ryzyko. Chociaż Alonso z pewnością nie odpuści i jak najbardziej ma szansę na podium. A jak oglądacie, wstajecie jutro z rana, czy może nagrywacie sobie wyścigi i troszkę później oglądacie?
 
kml 4

kml

Użytkownik
k@m!l rozumiem, że Vettel-a nie ruszałbyś. A według ciebie lepiej dać na top10 lub na top6 Button-a czy Webber-a ?
Obu warto zagrać na top 10.
A dlaczego nikt tu nie pisze o Williamsie i Ferrari? Ci pierwsi mogą nie ukończyć wyścigu, zwłaszcza Maldonado. Ferrari to Ferrari i Alonso nie odpuści, zapewniam Was. Piąte miejsce nie jest złą pozycją do ataku na podium i po kursie 2.60 dlaczego nie?
O Williamsie pisałem już wcześniej, że oba bolidy mogą nie dojechać, a już z pewnością Maldonado. Jeśli chodzi o Ferrari, to Alonso widzę w top6, może 4-5 miejsce, ale na podium raczej go nie widzę.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Czy zakładem 100% pewnym będzie: Prowadzący po pierwszym okrążeniu S. Vettel, kurs 1.25?
Jest jakaś szansa na zmiany pozycji w ścisłej czołówce zaraz po starcie?
Sądze że Hamilton bedzie na P1 po pierwszym zakręcie ( Hamilton słynie z bardzo dobrych startów, Vettel hmm jakos nie pamiętam żadnego nadzwyczajnego startu w jego wykonaniu )

Po za tym widze Alonso na podium ( Webber i Button jak najbardziej do ogrania )
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Sądze że Hamilton bedzie na P1 po pierwszym zakręcie.


Po za tym widze Alonso na podium.
Widzę podobnie myślimy. Mam nadzieję, że Hamilton zamieni dzisiejsze swoje słowa w czyn ???? Na razie biję się z myślami co z zakładem na Safety Car. No i Red Bull ma jakiegoś KERSa podobno co działa tylko na starcie

Mówi się, że Red Bull posiada KERS, który może być używany tylko na starcie do wyścigu, ponieważ akumulatory nie są w stanie się naładować w czasie hamowania i trzeba to robić w garażu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Snajper a za ile obstawiasz swój zakład? Bo ja mam obstawić za 100zł i mam dylemat kogo obstawić na top10. O ile to nie tajemnica. Tak tylko z ciekawości pytam. Bo może mój zakład przy twoim jest śmiesznie mały :)
 
kml 4

kml

Użytkownik
Widzę podobnie myślimy. Mam nadzieję, że Hamilton zamieni dzisiejsze swoje słowa w czyn ???? Na razie biję się z myślami co z zakładem na Safety Car. No i Red Bull ma jakiegoś KERSa podobno co działa tylko na starcie
I ja również dołączam się do tezy, że Vettel może przegrać start z Hamiltonem.
Zagrałem właśnie dubla:
Australia - Grand Prix - Sebastian Vettel vs Mark Webber: Webber 3.5 bet365
Australia - Grand Prix - Lewis Hamilton vs Jenson Button: Button 2.75 bet365
_____________
Ako: 9.62
Oczywiście bez szaleństw ze stawką, ale kto wie, w tym wyścigu jest wszystko możliwe.
Mimo wszystko, że Vettel rano jakby mnie przekonał do swojej pewnej jazdy, aczkolwiek myślę, że w wyścigu w pewnym momencie może przeszarżować i skończy wyścig przedwcześnie.
Zarówno Buttona jak i Webbera widzę na podium, ale ... nie mogę powiedzieć, że jestem tego pewny. W wyścigu może zdarzyć się wszystko i mam nadzieję, że może stanie się wszystko na korzyść Buttona i Webbera ????
Rano udało mi się dorwać jeszcze na bet365 kurs, że Heidfeld nie będzie sklasyfikowany po 4.5, to tak na marginesie ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Na sam początek gram przeciwko Vettelowi. Po prostu jakoś nie widzę Niemca triumfującego w tym wyścigu, jeszcze nie w tym Grand Prix. Ok Red Bull jest szybki, ale w kwalifikacjach. Jak będzie w wyścigu? Uważam i nie tylko ja, że tu będzie gorzej. Po pierwsze już Hamilton wspomina, że nie da spokoju Vettelowi. po drugie jeżeli dojdzie do walki na starcie, ten fakt może wykorzystać Webber (mniej prawdopodobna wersja), Button ma zachowawczy styl jazdy i potrafi zadbać o opony. Odpowiednia taktyka i kto wie. No i pozostaje Alonso, który będzie mocny, naprawdę. Po nim można się wszystkiego spodziewać. No i to GP Australii, tu zawsze coś się dzieje. Mówi się, że Red Bull posiada KERS, który może być używany tylko na starcie do wyścigu, ponieważ akumulatory nie są w stanie się naładować w czasie hamowania i trzeba to robić w garażu.

#5
:idea: Czy Vettel wygra wyścig?

Typ: NIE @ 2.20 bwin
Stawka 4/10j


Ja nadal uparcie będę stawiał na siedmiokrotnego mistrza świata. Ja naprawdę w niego wierze, że ten sezon będzie dużo lepszy niż poprzedni. Ogólnie Mercedes ma tutaj kilka problemów i cieżko będzie się ich pozbyć przed wyścigiem. Plusem tego zakładu jest 11 pozycja Schumachera, który może wybrać opony i z pewnością wystartuje na twardych. Rosberg pojedzie już na zużytej miękkiej mieszance z kwalifikacji. Były kierowca Ferrari nie ma przed sobą jakiś wymagających rywali i powinien szybko dogonić swojego partnera. A potem niech jedzie jak za swoich najlepszych lat.

#6
:idea: Schumacher - Rosberg

Typ: Schumacher @ 2.40 bwin
Stawka 3/10j


Kwalifikacje nie były udane dla Ferrari, ale przecież piąta pozycja nie jest wcale taka zła. Hiszpan będzie startował po &quot;czystej&quot; stronie toru. Należy liczyć, że Webber może mieć słabszy start, Button z tego co pamiętam również nie należy do mistrzów startu. Ferrari na testach było najlepsze, jeżeli chodzi o długie przejazdy. Jakoś dziwnie spokojny jestem o podium dla Hiszpana ????

#7
:idea: Alonso będzie na podium?

Typ: TAK @ 2.40 bwin
Stawka 5/10j


I jeszcze dwa typy, na które nie mam na razie czasu żeby je opisać

#8
:idea: Pastor Maldonado ukończy wyścig?

Typ: NIE @ 2.40 bwin
Stawka 7/10j

#9
:idea: Czy Massa zdobędzie punkty?

Typ: NIE @ 3.20 bwin
Stawka 2/10j
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
K 1,2K

kukla

Forum VIP
GP Australii: opis wyścigu


Pierwsze Grand Prix sezonu 2011 wygrał w niezwykle przekonujący sposób Sebastian Vettel, który prowadził od startu do mety deklasując rywali. Podium uzupełnili Lewis Hamilton oraz Witalij Pietrow, dla którego było to pierwsze podium w F1.
Tak jak przewidywano, ważną rolę odegrały dziś opony, a strategie były bardzo zróżnicowane. Czołowa trójka zjeżdżała do boksów dwukrotnie, wielu kierowców zdecydowało się na trzy postoje, natomiast Sergio Perez przejechał cały wyścig raz zmieniając opony i ukończył go na 7 pozycji.
Po wielu tygodniach oczekiwania kierowcy powrócili, by po raz kolejny ustawić się na polach startowych i rozpocząć kolejną batalię o zwycięstwa i tytuły mistrzowskie. Czy sezon zostanie zdominowany przez Red Bulla? Kto będzie zdolny by włączyć się do walki o mistrzostwo? Kto będzie czarnym koniem sezonu? Z pewnością jeszcze nie czas by odpowiadać na te pytania. Pewne też, że to najwyższy czas na GP Australii.
Pierwszy wyścig sezonu poprzedzony został minutą ciszy dla upamiętnienia ofiar trzęsienia ziemi oraz tsunami w Japonii, która jest ważną częścią świata sportów motorowych. Serwis Wyprzedź Mnie również przyłącza się do zespołów F1 i ściska kciuki za Japonię.
Początek wyścigu.
Start wyścigu przebiegł bez zakłóceń. Czołowa trója pozostała w niezmienionej kolejności – Vettel, Hamilton, Webber. Na czwarte miejsce awansował Witalij Pietrow, świetnie wystartował również Felipe Massa, natomiast sporo stracił Fernando Alonso, który pojechał zbyt szeroko w pierwszym zakręcie i wylądował na dziewiątej pozycji. Hiszpan na następnych trzech okrążeniach zdołał jednak wyprzedzić Kobayashiego i Rosberga.
Na pierwszym okrążeniu, w zakręcie trzecim doszło też do kontaktu między Alguersuari, a Schumacherem, co w przypadku pierwszego skończyło się uszkodzeniem skrzydła, a u Niemca przebiciu uległa tylna prawa opona, która zupełnie zeszła z felgi uszkadzając przy tym podwozie.
Po siedmiu okrążeniach Vettel miał już 3,1 sekundy przewagi nad Hamiltonem, który starał się jednak utrzymywać ten dystans. Zaciętą walkę toczyli na torze Massa i Button. Brytyjczyk był pierwszym próbującym wykorzystać DRS do wyprzedzenia, jednak nie dawało to wystarczającej przewagi, by umożliwić wyprzedzenie Brazylijczyka, który był na tym etapie wyścigu o pół sekundy wolniejszy na okrążeniu niż jadący na czwartej pozycji Pietrow. Wkrótce tuż za Buttonem znalazł się Alonso.
Na 11 okrążeniu Button wyprzedził Massę, jednak ściął drugą część szykany w drugim sektorze toru, co spowodowało wszczęcie dochodzenia przez sędziów. Brazylijczyk został też wyprzedzony przez kolegę zespołowego – Fernando Alonso. Na tym samym okrążeniu z wyścigu odpadł Pastor Maldonado, który zatrzymał się na bocznej drodze w drugim sektorze.
Pierwsze zjazdy do boksów
Po około 10 okrążeniach kierowcy Red Bulla zaczęli narzekać przez radio na zużycie tylnych opon i już na 12 okrążeniu Webber zjechał na pierwszy postój. Na kolejnym kółku w boksach pojawił się Alonso, na następnym Massa. Lider wyścigu zjechał na 15 okrążeniu, a przy następnej okazji to samo uczynił Hamilton. Jenson Button otrzymał natomiast karę przejazdu przez boksy za przekroczenie granic toru podczas wyprzedzania Massy, którą wykonał na końcu 17 okrążenia, a na kolejnym zjechał na wymianę opon.
W tym czasie również sporo działo się na torze, gdzie pobocze zwiedzał w widowiskowy sposób Kovalainen, a Buemi, w zażartej walce, wyprzedził między czwartym, a piątym zakrętem Sutila awansując na 13 pozycję. Na 21 okrążeniu Sutil i Heidfeld dogonili jadącego na 13 pozycji Di Restę, który notował czasy na poziomie 1:34.
Na kolejnym kółku z wyścigu wycofali się Kovalainen, który zatrzymał się na poboczu, oraz Schumacher, który zjechał do garażu. Dla Niemca wyścig od samego początku układał się pechowo – jechał na ostatnim miejscu i nie był w stanie znaleźć szybkości.
Barrichello się rozpędza, jednak nie na długo.
Rubens Barrichello przyspieszył w tym czasie, wyprzedzając najpierw Kobayashiego dzięki czemu awansował na dziewiątą pozycję, a później próbując ataku na Nico Rosberga jadącego na ósmej pozycji, który zakończył się kolizją. Niemca bolid uległ uszkodzeniu i musiał zatrzymać się na poboczu, ponieważ z pod pokrywy silnika wydobywał się dym. W ten sposób z wyścigu odpadł drugi kierowca Mercedesa. W przypadku Barrichello skończyło się na niewielkich uszkodzeniach i wymianie przedniego skrzydła. Kierowca Williamsa otrzymał karę przejazdu przez boksy za spowodowanie kolizji.
Jenson Button upodobał sobie próby wyprzedzania przy użyciu ruchomego skrzydła i na 25 okrążeniu wyprzedził na prostej startowej Kobayashiego awansując na siódme miejsce. Na 32 kółku zbyt szeroko w zakręcie pojechał Hamilton i dało się wtedy zauważyć, że uszkodzeniu uległa podłoga w jego bolidzie, która teraz ocierała o nawierzchnię. Anglik jednak nie zwalniał.
Niedługo później rozpoczęła się druga seria zjazdów na wymianę opon. Pierwszy zjechał Webber, po nim Alonso, który ponownie otrzymał miękkie opony, a do tego momentu nie jechał jeszcze na oponach z twardej mieszanki, oraz Massa. Na 22 okrążenia przed końcem po nowe opony zjechała czołowa trójka – Vettel, Hamilton powrócili na tor na pierwszych dwóch miejscach, natomiast Pietrow spadł na piąte miejsce za Webbera i Alonso, którzy walczyli na torze. Vettel pewnie utrzymał się na prowadzeniu z ponad dziesięcioma sekundami przewagi.
Alonso goni Webbera.
Hiszpan był przez cały czas nieco szybszy od Australijczyka, jednak KERS i DRS nie wystarczyły by go wyprzedzić. Webber zdecydował się wkrótce na swój ostatni postój w boksach, podczas którego otrzymał miękkie opony. Po wyjeździe na tor przytrafił mu się jednak błąd w trzecim zakręcie, gdzie pojechał zbyt szeroko, co wykorzystał Alonso, który zjechał na postój okrążenie później i miał dość przewagi by wyprzedzić Webbera. Hiszpan korzystał z twardej mieszanki, co na początku dawało pewną przewagę Webberowi, której nie zdołał jednakowoż wykorzystać.
Na dziesięć okrążeń przed końcem Button znalazł się ponownie za Massą i wyprzedził go w zdecydowany sposób na prostej startowej. Tuż za Brazylijczykiem pojawił się natychmiast Perez, który do tego momentu zaledwie jeden raz pojawiał się w boksach! Inżynierowie zespołu Sauber najwyraźniej znaleźli jakieś rozwiązanie pozwalające na wydłużenie żywotności opon. Pod koniec wyścigu wycofał się również Rubens Barrichello, co oznaczało, że na torze pozostało 16 kierowców.
Końcówka wyścigu
Najszybszym kierowcą na pięć okrążeń przed końcem był Fernando Alonso, który na twardych oponach zdołał odjechać na ponad dwie sekundy Weberowi i gonił Pietrowa odrabiając po sekundę na okrążeniu. Drugi z kierowców Ferrari – Massa, zjechał do boksów po tym, jak został wyprzedzony przez Buttona i teraz atakował Buemiego w walce o dziewiątą pozycję. Ostatecznie udało mu się wyprzedzić Szwajcara na 55 okrążeniu.
Jako pierwszy na metę wpadł Vettel z olbrzymią przewagą 22 sekund nad Hamiltonem. Trzeci linię mety przekroczył Pietrow, który nie dał się wyprzedzić Alonso. Jako piąty linię mety przekroczył Webber, który natychmiast zatrzymał się na końcu alei serwisowej. Czołową dziesiątkę uzupełnili Button, Perez, który zanotował jeden postój w boksach, Kobayashi, Massa i Buemi.
Dziękujemy za śledzenie wraz z nami inaugurującego sezon weekendu w Australii i zapraszamy za dwa tygodnie! Następny przystanek – Malezja.



f1wm.pl​
 
rajdowiec75 1,8K

rajdowiec75

Użytkownik
RBR a dokładniej Vettel poza zasięgiem rywali w I GP na torze Albert Park ???? Perfekcyjna jazda Sebastiana + odpowiednio dopasowana taktyka zjazdów do pitów, zaowocowała zwycięstwem Vettela brawo :!::!::!: YEAH
Miłe zaskoczenie: Witek 3 miejsce, szkoda Nico Rosberga, który nie ukończył przez Rubensa. Guzik też mogłby powalczyc o 3,4 miejsce gdyby nie to ścięcie przy próbie wyprzedzania Felipe, mógł oddac pozycję i potem by go łyknął, ale cóż takie gdybanie... Kolejna niespodzianka i miłe zaskoczenie to Sergio Perez w-ce mistrz GP2 7 pozycja (jechał na 1 pit-stop). Ogólnie bardzo dobry wyścig i udany pod względem bukmacherskim ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom