>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka 1. Bundesligi (07-09.08.2009r.)

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Kurs na Bayer Leverkusen jest bardzo atrakcyjny (na bet-at-home ciągle wynosi 2.10). A wydaje się być jeszcze atrakcyjniejszy, kiedy weźmie się pod uwagę kompromitację Mainz w I rundzie Pucharu Niemiec i dzisiejsze zwolnienie trenera. Nie wróżę beniaminkowi niczego dobrego w pojedynku z ekipą, chcących dobrze wejść w nowy sezon, Aptekarzy...
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Do tego należy dodać kilka kontuzji w drużynie gospodarzy.
Co do reszty meczów to na dniach cos napisze.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Te kilka kontuzji to cały atak. Borja, Amri, Baljiak, Bance - wszyscy są niedostępni.
Do tego dochodzą kontuzje pomocników i obrońców, choć oni podobno maja sie wyleczyć.
Zwolnienie trenera to inna bajka. Ale w każdym bądź razie nie wpłynie to pozytywnie na zespół.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Eurosport 2 ma transmitować po kilka spotkań z każdej kolejki live ???? i to mnie najbardziej cieszy, bo teraz na cyfrze będę miał już wszystkie najlepsze ligi świata. Ma zacząć się od transmisji piątkowego spotkania, potem w sobotę Werder albo Bayern i niedzielny mecz.

Jeśli chodzi o typy to na pierwszy rzut oka najbardziej spodobał mi się typ na Werder. Stracili Diego i Pizarro, ale mimo to zaimponowali mi swoją grą w superpucharze. Wyglądają na bardzo dobrze zorganizowaną drużynę i po ubiegłym sezonie zakończonym niepowodzeniem teraz powinni zajśc wysoko. Na początek wygrana z Frankfurtem.
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
Nie wiem czy wszyscy wiedzą, dlatego na wszelki wypadek powiem. Bo widze, ze np BAH nie wie o ktorej sa mecze w tym sezonie. Godziny się pozmieniały troche.

Piątek:
1 mecz godz. 20:30

Sobota:
4 mecze godz. 15:30

Top spiel godz. 18:30

Niedziela:
1 mecz godz. 15:30

1 mecz godz. 17:30

Czyli jak ktoś ma czas i ochote, to może w ciągu weekendu spokojnie oglądnąć aż 5 spotkań.

Jeśli w trakcie tygodnia będą rozgrywane mecze pucharowe ( LM, LE) to wtedy w niedzielę będą 3 spotkania i w sobotę jedno mniej.

Kurs na Schalke rośnie, trzeba brać 1X Norymberge puki kurs dobry :wink:
 
D 0

damafi

Użytkownik
A co myślicie o meczu Borussia Dortmund - 1. FC Köln ? Kurs na 1 jest 1,65zł uważam,że Borussia na inauguracje u siebie powinna zdobyć 3 pkt.
Hertha BSC Berlin - Hannover 96 czy tu tez tak jak ja w roli faworyta widzicie gospodarzy?Myśle,że i oni wygraja swoj mecz a kurs 1,80zł na Herthe na własnym boisku jest dobry.
Wiadome jest też że mecz Werderu z Eintrachtem jest dość pewny do typowania. Co sądzicie o tym??
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
BVB w zeszłym sezonie zaliczyła aż 9 remisów na własnym boisku. Do tego wypadł teraz z powodu kontuzji Weindefeller. A z Koln zawsze im dobrze szło, bo ani razu u siebie nie przegrali. Poza tym ich pojedynki na Signal Iduna Park zawsze obfitowały w bramki i tylko raz w historri padł under. Kurs na over jest bardzo dobry jak na ten moment, bo aż 1,8. Jak dla mnie nie jest to całkiem pewne zdarzene, choć statystyki przemawiają za overem.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nie będzie mnie pózniej, wiec jestem zmuszony juz dzisiaj obstawic inauguracje Bundesligi, 1kolejka to trudno cokolwiek napisac.

Wolfsburg - Stuttgart
typ: 1
kurs: 2,00 (Betsafe)✅


Jakos nie widze Pogrebniaka w lidze niemieckiej i wątpie by chociaz w połowie zastapił Gomeza. Wilki nie oslabiły sie znaczaco lecz powaznie wzmocniły. Sa mocni u siebie, rok temu wygrali 4:1. Do tego nowy trener Veh który niegdys trenował Stuttgart, na pewno bedzie chciał wygrac na rozpoczecie sezonu.


Hertha Berlin - Hannover 96
typ: 1
kurs: 1,85 (Betsafe)✅


Hannover raczej nie poprawi swojej gry w tak krotkim czasie po odpadnieciu z Pucharu Niemiec. Żadnych powaznych wzmocnien a z druzyny odeszło kilku doswiadczonych zawodnikow. Na wyjazdach grali fatalnie i raczej sie nic nie zmieni. Hertha godnie zastapila Woronina, Simunica, Pantelica i nie powinno widac ich straty na boisku. Graja u siebie do tego z najłatwiejszym chyba rywalem w tym sezonie.


Myśle ze Freiburg nie przegra u siebie a w Hoffenheim padnie over.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
VfL Wolfsburg - Vfb Stuttgart




Już w piątek inauguruje swoje rozgrywki Bundesliga.Jak zawsze pierwszy mecz gra Mistrz Niemiec.Nie inaczej będzie teraz kiedy to na Volkswagenarena Wolfsburg podejmie VfB Stuttgart.
Wilki mają już jeden oficjalny mecz za sobą, mianowicie mało udaną konfrontacje z Werderem w meczu o Super Puchar Niemiec.Drużyna prowadzona przez Armina Veha nie zaprezentowała się dobrze, nowe nabytki m.in Khalenberg, Ziani, nie wniesli na razie nic do zespołu.Nie wątpliwie najwiekszym sukcesem na rynku transferowym było zatrzymania u siebie na kolejne lata objawienia poprzedniego sezonu - Edina Dzeko.Jego partnerem w linii ataku jest jest Grafite, zaś będą jeszcze rywalizować o miejsce w składzie z Nigeryjczykiem Obafemim Martinsem, który przyszedł z Newcastle.Jeżeli chodzi o formację defensywną to tam nie doszło do żadnych większych zmian, na pewno numerem jeden w bramce będzie Diego Benaglio, zaś cały blok defensynwni będą tworzyć zawodnicy, którzy zdobywali mistrzostwo m.in Madlung, Schäfer czy Riether.Jeżeli chodzi o przygotowania do sezonu to podopieczni Veha rozegrali kilka sparingów z których wychodzili zwycięsko pokonują m.in Mallorkę czy Chernomorets.Warto zaznaczyć, że Wilki aplikowały po kilka bramek co świadczy o ofensywnym usposobieniu drużyny.
Stuttgart.Przyznam, że podobają mi się działania ekipy z Badeni na rynku transferowym bo są bardzo skuteczni przez co ściągają do siebie zawodnikówk, którzy będą rzeczywistym wzmocnieniem Vfb.Jestem przekonany, że postaci takie jak Pogrebniak czy Hleb podwyższą poziom BL.Działacze czynią również starania o pozyskanie z Realu, Holendra - Huntelaara, który sam nie wie czego chcę.Zespół wzmocnił również defensor Stefano Celozzi.Oczywiście trzeba również zauważyć, że na liście strat jest największa gwiazda zespołu - Mario Gomez, który zasilił Bayern, ale w/w transfery świadczą o tym, że Stuttgart dość mądrze zarządza pieniędzmi i z owych 30 milionów kupią kilku wartościowych graczy.Trzon zespołu stanowią przedw wszystkim doświadczeni zawodnicy - Jens Lehmann, Thomas Hitzlsperger ,Matthieu Delpierre,Cacau dołączył do tego Hleb.W drużynie jest również kilku zawodników, którzy śmiało &#39;&#39;pukają&#39;&#39; do drzwi rerezentacyjnych - Marica, Khedira, Tasci.Młody trener jakim jest Marcus Babel ma ciekawą wizję zespołu i będzie chciał połączyć solidną grę &#39;&#39;starych wyjadaczy&#39;&#39; ze świeżościa młodych zawodników.
Co do samego meczu to w VfL to Veh nie ma problemu z absenacji, które dotyczą podstawowej jedenastki, cały zespół jest gotów do boju o pierwsze punkty sezonu.Babel ma trochę wieksze kłopoty bo na pewno nie zagra podstawowy defensor - Khalid Boulahrouz , który doznał urazu barku podczas turnieju w Monachium i nie zagra przez sześc tygodni.Kolejnym zawodnikiem, który opuści mecz w Wolfsburgu jest skrzydłowy - Roberto Hilbert.Jednak sądzę, że doświadczenie po stronie gości pozwoli na zdobycie przynajmniej jednego punktu na terenie Mistrzów Niemiec.Statystyki przeważają po stronie Wilków, którzy wygrali ostatnie spotkania zdobywając po cztery bramki.Oby dwie drużyny grają ofensywnie strzelając bramki co 30 minut [ statystycznie ] także liczę na spotkanie, które będzie obfitować w dużą ilość bramek.Stawiając na Stuttgart mam obraz gry Mistrzów Niemiec z Super Pucharu, uważam, że nie będą już tak silni jak poprzednio, a w gościach upatruję faorytów sezonu.

Moje propozycje :

Vfl Wolfsburg - Vfb Stuttgart obie drużyny zdobędą bramkę 1.55 ⛔[ 8/10 ]

Vfl Wolfsburg - Vfb Stuttgart over 2.5 1.68 ⛔[ 7/10 ]

Vfl Wolfsburg - Vfb Stuttgart Remis lub Vfb Stuttgart 1.68 ⛔ [ 6/10 ]

Vfl Wolfsburg - Vfb Stuttgart DNB 2 2.4 ⛔ [ 5/10 ]

Kursy Unibet.

I takie pytanie.Czy tą analizę wraz z jednym typem mogę wrzucić do typów dnia na piątek ?
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jakos nie widze Pogrebniaka w lidze niemieckiej i wątpie by chociaz w połowie zastapił Gomeza. .
Z tym akurat się nie moge zgodzic. Bo Pogrebnyak co by nie mówic to przypomina swoim stylem gry Gomeza. Także ma dobre warunki fizyczne. Potrafi grac tyłem do bramki, a ponadto jak trzeba uderzy atomowo z dystansu, czy dobrze wykona rzut wolny. W mojej ocenie zastępstwo za Gomeza jest bardzo trafne. Do tego skrzydłowy Hleb to kolejny strzał w dziesiątke. Pamiętam jeszcze jego rajdy jak po raz pierwszy grał w Stuttgarcie to mijał rywali jak tyczki. Oby jego powrót wypalił.

Nowy sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Faworytem bez wątpienia jest Bayern Monachium, ale rywale także nie należą do słabych. W Europejskich pucharach niemieckie kluby zawodzą od paru lat jednak Bundesliga stoi na wysokim poziomie i jest widowiskowa, ba pada w niej mnóstwo bramek tak więc nic tylko czekac na inauguracje;).
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Eurosport 2 będzie pokazywał 5 meczów live z każdej kolejki Bundesligi, a także jedno spotkanie poniedziałkowe w drugiej lidze.
W ten weekend w Eurosport 2 będzie można zobaczyć live mecze Wolfsburga, Werderu, Bayernu, Hsv i mecz Bochum, a także w poniedziałek mecz Arminii z Hansą Rostock.
Pierwsze kolejki w nowego sezonu zawsze odpuszczam, gdyż bywają złudne...
Kusi mnie jednak dość dobry kurs na Bayern, który kadrowo zdecydowanie przewyższa Hoffenheim. Aspiracje tego klubu w tym sezonie są ogromne, dlatego raczej nie chce mi się w to wierzyć, aby Bayern zaczął sezon od gubienia punktów z dużo niżej notowanymi ekipami... Ostatni wygrany turniej Audi Cup, w którym Bayern na tle Milanu i Manchesteru wypadł bardzo dobrze pokazał, iz ekipa z Monachium jest dobrze przygotowana do sezonu... Sadzę, iż Bayern to powinien wygrać...
Mecz inauguracyjny Wolfsburga ze Stuttgartem omijałbym szerokim łukiem, gdyż wydaje mi się, iż będzie to bardzo wyrównane spotkanie. Wynik jest zupełnie sprawa otwarta... Nasuwają mi się jedynie dwie dobre myśli przed tym spotakniem ... Pierwsza to jak juz obstawiać to over, a druga to usiąść przed tv i nie przegapić tego, jakże ciekawego spotkania - meczu kolejki.
 
gall 0

gall

Użytkownik
Skoro Huntelaar jest juz w Milanie, to atak VFB nie wyglada juz tak rewelacyjnie ???? Odmienna sytuacja u Wilkow, pozyskali Obe Martinsa z NUFC i jest to bardzo dobry transfer przebojowy szybki i skuteczny Oba moze sie okazac strzalem w dziesiatke w nieco wolniejszej lidze jaka jest Bundesliga. Troche chlopak mial problemow zdrowotnych w tam,tym sezonie, ale chyba juz wszystko wyleczyl i kibice VFL sadze ze beda mieli z niego pocieche jak dodamy do tego skutecznych Grafite i Dzeko robi sie chyba najlepszy atak w Bundelidze ???? Dlatego popieram typ na overa i obie druzyny strzela, i lekko na Wolfsburg tez mozna dac ???? Pozdrowienia
 
lexus 0

lexus

Użytkownik
BVB w zeszłym sezonie zaliczyła aż 9 remisów na własnym boisku. Do tego wypadł teraz z powodu kontuzji Weindefeller. A z Koln zawsze im dobrze szło, bo ani razu u siebie nie przegrali. Poza tym ich pojedynki na Signal Iduna Park zawsze obfitowały w bramki i tylko raz w historri padł under. Kurs na over jest bardzo dobry jak na ten moment, bo aż 1,8. Jak dla mnie nie jest to całkiem pewne zdarzene, choć statystyki przemawiają za overem.
akurat Weindefeller ma zagrać w jutrzejszym meczu, ale najprawdopodobniej nie zagrają Kehl i Dede. Fakt, za overem są cyferki, BVB ma w składzie bramkostrzelnego Barrioso, który już strzelił dla biało czarnych. Jak pisze Akarin na Signal Iduna Park lubią sobie postrzelać, a kurs 1.8 jest kuszący. Mam nadzieję, że w tym sezonie już nie będą rozdawać punktów na własnych śmieciach.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
VFL Wolfsburg - VFB Stuttgart
Bundesliga startuje &quot;z grubej rury&quot; od ciekawie zapowiadającego się spotkania na Volkswagen-Arena. Wilki już bez Magatha, ale z ambicjami obrony tytułu mistrzowskiego. Co ważne skład nie został osłabiony, a wzmocniony takimi zawodnikami jak Kahlenberg, Ziani, Santana czy Martins. Stuttgart na tym tle wygląda raczej słabiej, bo stracił superstrzelca Gomeza. Ważnymi ogniwami mogą stać się jednak nowo sprowadzeni Pogrebnyak i Hleb. Ekipę Wolfsburga w poprzednim sezonie charakteryzowała wspaniała postawa na własnym stadionie (16-1-0) oraz imponujący dorobek strzelecki 80 bramek w 34 meczach! W tym sezonie pod wodzą Armina Veha na pewno styl gry nieco się zmieni, ale moim zdaniem nie aż tak znacząco, bo taka a nie inna kadra zawodników wymusza pewne schematy gry. Wilki muszą grać ofensywnie, bo aż szkoda nie wykorzystywać potencjału graczy ofensywnych. Warto jednak zauważyć, że jest to drużyna mimo wszystko do ogrania, zwłaszcza poza własnym terenem. Powracając jednak do piątkowego spotkania goście ze Stuttgartu wcale nie stoją na straconej pozycji. W meczu o superpuchar Werder Brema pokazał jak wygrywać z Wolfsburgiem na jego terenie poprostu nie dając zepchnąć się do głębokiej defensywy. To samo powinien uczynić Stuttgart, choć moim zdaniem nie ma aż tak dobrych wykonawców jak wspominany Werder. Goście jednak jak najbardziej są w stanie strzelić w tym meczu bramkę. Mecze Bundesligi znane są z dużej ilości bramek i moim zdaniem będziemy świadkami podobnego wydarzenia w tym właśnie meczu. Wilki nastawione na atak, przy odpowiedniej skuteczności mogą strzelić 2-3 bramki, a może i więcej. Stuttgart powinien także bramkę zdobyć. Powinno to zaowocować ładnym dla oka widowiskiem okraszonym kilkoma bramkami. Stąd mój typ na over 2,5.
Mój typ: over 2,5 - 1,62 w Tobet [5/10] ⛔
 
makaveli23 177,4K

makaveli23

Typer Miesiaca
Dzeko strzeli (2.55) @ ToTo-mix ⛔

Nie przekonuje mnie Grafite w okresie sparingowym, mysle ze Dzeko bedzie blizej strzelenia gola od czarnucha. Tak jak mowi TBM wilki moga strzelic 2-3 bramki w tym meczu a czym bedzie ich wiecej tym wieksza szansa na to ze do bramki strzeli wlasnie Dzeko. Polecam!
 
akarin 0

akarin

Forum VIP
W pełnej rozciągłości popieram typ na to, ze Dzeko strzeli. Sam to już zagrałem wcześniej.
Gratife będzie ciężko powtorzyć wynik z poprzedniego sezonu a w pierwszej części sezonu to on wcale takiej dużej ilości bramek nie strzelił. Dopiero w rundzie rewanżowej strzelił razem z Dzeko 38 z 45 bramek Wilków.
Oglądałem mecz z Mallorcą i tam Grafite zmarnował dwie wyśmienite okazje, z Wehen nic specjalnego nie pokazał. Zdecydowanie bardziej wyrozniał się Dzeko. On wiecej pracuje dla dużyny i wydaje sie być w dobrej formie już na początku rozgrywek.
W bet365 kurs wynosi 2,25 zarówno na Dzeko jak i na Grafite, ale to Bośniak jest wg mnie lepszy na dzień dzisiejszy.
 
benqsimens 61

benqsimens

Użytkownik
Spotkanie: Wolfsburg - Stuttgart
Typ: Wolfsburg -1 ✅
Kurs: 3.55
Buk: Bwin
Analzia:

Mistrzowie Bundesligi z poprzedniego sezonu zagraja ze Stuttgartem w premierowym spotkaniu sezonu 2009/2010.Wolfsburg uchronił się od straty podstawowych,świadczących o sile tego zespołu zawodników.Duet poprzedniego sezonu Dzeko-Grefite.Wydawało by sie,że obie ekipy mają spore atuty w ataku ale w przypadku Stuttartu jest inaczej,bo ich As MArio Gomez od tego sezonu grał bedzie dla Bayernu Monachium.To jest makabryczne osłabienie w ataku.Z pewnoscią zawodnicy odczuja brak tego wielkiego snajpera.Jednak odejscie Gomeza ma tez swoje dobre strony,bo wpływ funduszy za transfer pozwolił na śmielsze poczynania działaczy Stuttgartu.Aleksander Hleb został wypozyczony z Barcelony ,nastepnym hitem jest Paweł Pogrebniak,który przyszedł z Zenitu.Wolfsburg natomiast zakupił fantastycznego Obafemi Martinsa z Newcastle United.Jednak licze dzis na postrach duetu Dzeko-Grefite.Napewno zobaczymy dzisiaj bramki,co do tego jestem przekonany.Typuje zwyciestwo Wolfsburga,bo niewyobrażam sobie innego rozpoczecia sezonu przez mistrzów Niemiec jak pewne zwyciestwo ze Stuttgartem.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: FSV Mainz 05 - Bayer Leverkusen ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bwin
Analiza: Jutro o 15.30 na Stadion am Bruchweg w Mainz rozpocznie się spotkanie 1. kolejki niemieckiej 1. Bundesligi, w którym miejscowe FSV podejmować będzie zespół Bayeru Leverkusen.
Przed beniaminkiem stoi jutro trudne zadanie, gdyż na samym początku przyjdzie im się mierzyć z bardzo silnym rywalem, który z pewnością nie ma zamiaru już na stracie rozgrywek tracić punktów z najpewniejszym kandydatem do spadku.
W poprzednim sezonie zespół Aptekarzy zawiódł swoich kibiców na całej linii i kolejny rok zakończył z niczym. Nie pomógł nawet Bruno Labbadia, po którym sporo oczekiwano. W letniej przerwie zastąpił go doświadczony, 64-letni Jupp Heynckes, który w końcówce zeszłego sezonu prowadził Bayern Monachium. Czy szkoleniowiec, który jeszcze nie tak dawno myślał o przejściu na emeryturę, tchnie w piłkarzy z Leverkusen nowego ducha walki i będzie w stanie wprowadzić ich do ligowej czołówki? Zobaczymy.
Z pewnością nie ułatwi mu tego zadania brak Patricka Helmesa (24 bramki w ubiegłym sezonie), który z powodu zerwanych więzadeł krzyżowych odpocznie od piłki przez bardzo długi czas. Zastąpić próbował go będzie pozyskany latem Szwajcar Eren Derdiyok. Z Portsmouth powrócił z wypożyczenia Theofanis Gekas, także linia ataku Bayeru wygląda przyzwoicie. W obronie nową twarzą jest doświadczony były gracz Liverpoolu, Sami Hyypiä.
Jeżeli chodzi o drużynę FSV Mainz, to ciężko będzie się jej utrzymać w najwyższej klasie rozgrywkowej. Przed paroma dniami pożegnano się z dotychczasowym trenerem, Jörnem Andersenem, którego zastąpił niedoświadczony na tym poziomie trener drużyny młodzieżowej, Thomas Tuchel. Nabytkami, które stanowią realne wzmocnienie na miarę 1. Bundesligi są tylko pozyskany z Panathinaikosu Andreas Ivanschitz i Eugen Polanski, którego niestety, z powodu kontuzji, nie zobaczymy na boisku w najbliższym czasie. Natomiast najpoważniejszym ubytkiem jest niewątpliwie kreujący do tej pory grę FSV Markus Feulner.
W jutrzejszym spotkaniu w składzie drużyny gospodarzy nie zobaczymy kilku zawodników podstawowego składu, m.in. bramkarza Dimo Wache, obrońcy Marco Rose i pomocnika Filipa Trojana. Osłabienia najmocniej dotknęły jednak linię ataku, gdyż niezdolni do gry są obecnie Chadli Amri, Srdjan Baljak i Félix Borja, a niepewny gry jest z kolei Aristide Bance.
Krótko mówiąc, obecna sytuacja w ekipie gospodarzy jest tak fatalna, iż trudno oczekiwać, by byli jutro w stanie nawiązać walkę z tak silnym przeciwnikiem, jaki jest Bayer. Mój typ: 2:0 dla gości z Leverkusen.
Przypuszczalne składy obu drużyn:
FSV Mainz 05: Müller - Hoogland, Bungert, Noveski, van der Heyden - Heller, Karhan, Pekovic, Soto - Ivanschitz - Schürrle
Bayer Leverkusen: Adler - Schwaab, Hyypiä, Friedrich, Kadlec - Rolfes - Renato Augusto, Barnetta - Kroos - Kießling, Derdiyok
Edit: Nie wierzę! Jak Bayer mógł tego nie wygrać?!
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Borussia - Koln
typ: 1
kurs: 1,70 ✅
W Dortmundzie jak co roku przed startem nowego sezonu wielkie oczekiwania. Trudno stwierdzić tylko po meczach sparingowych czy ten sezon będzie przełomowy ale coś mi mówi że właśnie tak będzie. Liczę tutaj zwłaszcza na dalszy rozwój młodych graczy (m.in. Kuba) ale też na superstrzelca Barriosa, który powinien być nową gwiazdą Bundesligi.

Goście zagrają bez dwójki absolutnie kluczowych graczy Geromela i Novaković.

BvB w niemal optymalnym składzie. Brakuje co prawda dwójki bardzo ważnych graczy Dede i Kehl ale odpowiadają oni raczej za defensywę a na własnym boisku BvB skupi się raczej na ataku. Wśród ofensywnych zawodników wszyscy są zdrowi.

Na trybunach zasiądzie komplet prawie 80 tysięcy ludzi co powinno pomóc. W zeszłym roku Borussia na swoim stadionie wygrała 8 meczów, zremisowała dziewięć razy a ani razu nie przegrała. Wygrała także obydwa mecze z Kolonią (3:1 i 1:0) Liczę że w nowym sezonie powtórzą oni ten wynik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom