>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Bundesligi (14-16.08.2015)

Status
Zamknięty.
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Wolfsburg - Frankfurt godz: 15.30
Widzę że nikt jeszcze nie podjął się typowania tego spotkania, a jak dla mnie to jeden z najlepszych spotkań 1 kolejki. Na Volkswagen Arena wicemistrzowie Niemiec podejmą 9 zespół poprzedniego sezonu, Wilki pokazały na początku w meczu z Bayernem że walka o mistrzostwo w tym sezonie może być zacięta. Analizę swoją chciałbym jednak skupić na dzisiejszym zespole gości, fajnie przepracowali widać okres przygotowawczy, ostatnie 5 spotkań to zwycięstwa z bilansem 15 strzelonych bramek i tylko 4 straconych , wiadomo że nie ma co porównywać ich dotychczasowych spotkań do dzisiejszego z Wilkami, lecz daje to nam pogląd na ich siłę ofensywną. Castaignos, Seferović czy Aigner strzelać potrafią, zawodnicy młodzi z pomysłem na grę. Po mojemu jeśli Eintracht będzie utrzymywał poziom swoich występów jak w meczach sparingowych może kręcić się w okolicy 5-8 miejsca, lecz jak wiadomo to dopiero pierwsza kolejka i wszystko zweryfikuje boisko. Co do graczy Wolfsburga nie taki diabeł straszny, napewno są mocni , lecz czasem brak koncentracji i skuteczności daje się we znaki. Liczę na otwarty mecz z dużą ilością bramek.
moje typy:
Eintracht powyżej 1,5 gola @ 3,40
obie drużyny strzelą + over 2,5 @1,80
i za drobne : obie drużyny strzelą w 1 połowie @3,80
Fajna analiza pod typ ;)
Z tych 15 bramek 9 Frankfurt strzelił bodajże z trzecio-, albo czwartoligowcami. Aigner to młody mógłby być jedynie w oldboy&#39;ach.
Sam typ jednak jest dość dobry. Eintracht w zeszłym sezonie strzelał bardzo dużo i bardzo dużo tracił. Tym razem jednak przystąpią do meczu bez &quot;FussballGotta&quot;, czyli Alexa Meiera. Król strzelców poprzedniego sezonu jest nadal kontuzjowany. Do tego należy wspomnieć o sprzedanych bramkarzach Trappie i Wiedwaldzie(nie wiem, jaki poziom prezentują ściągnięci bramkarze). W dodatku do Chelsea wrócił Piazon. Na pewno swoje zrobi Reinartz, ale moim zdanie Eintracht nieco osłabił się w okienku. Niech tylko jeszcze Zambrano jak zwykle się zagotuje i Wolfsburg będzie miał otwartą drogę do bramki.
&quot;Wilki&quot; mają tylko dwa problemy. Pierwszy, to nie rozwiązana przyszłość Kevina de Bruyne&#39;a. Osobiście mam olbrzymią nadzieję, że Rudzielec zostanie w Wolfsburgu. Druga, to Casteels/Grün w bramce. Benaglio z tego co kojarzę wrócił do treningów, ale w tym meczu na pewno nie zagra, a obecność któregoś z wyżej wspomnianych piłkarzy pomiędzy słupkami zwiększa prawdopodobieństwo typów podanych wyżej. Do tego oczywiście brak Gustavo, ale tu akurat Arnold powinien dać radę. Liczę też, że Hecking w końcu się opanuje i wystawi najlepszą parę stoperów, czyli Naldo - Knoche.
Tak czy inaczej, ja tu nie widzę innego wyniku niż pewne zwycięstwo Wolfsburga. Zapewne nie uda się wygrać do zera, ale KdB, Kruse, Dost czy Perisić z przodu powinni zrobić swoje. W związku z tym moje propozycje (tradycyjnie od najpewniejszych):
Over 2,5 @1,41 ✅
Wolfsburg @1,43 ✅
Wolfsburg&amp;over2,5 @1,76 ✅
Wolfsburg&amp;over3,5 @2,56 ⛔
Wolfsburg -1,5 @2,05 ⛔
 
empel 112

empel

Użytkownik
Ja oczywiście nie neguję faktu że Wolfsburg jest tu murowanym faworytem i zapewne wygra, lecz po mojemu nie do zera ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom