>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka Bundesligi [18.08-20.08.2017]

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP



ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z PROMOCJI W
ForBET!
ForBET - bonus 100% do 600zł!
Nowy sezon czas zacząć! Pierwsza kolejka przed nami za nieco ponad 10 dni wraca Bundesliga. W tym roku Bayern, Borussia, a może jakiś czarny koń?
Zachęcam do dyskusji na temat spotkań 1 kolejki, a do tego tematu:
https://forum.bukmacherskie.com/f24/newsy-transfery-oraz-ciekawostki-w-sezonie-2017-2018-a-146153.html#post6474299
do dyskusji, kto w tym sezonie spadnie, a kto będzie mistrzem.
W pierwszej kolejce mamy od razu ciekawe spotkanie - Bayern vs Bayer Leverkusen, Bayer osłabiony, bez Hernandeza, który powędrował do West Hamu. Costa z Bayernu do Juventusu. Generalnie jak zauważył Ted w wątku podanym wyżej, liga bardziej się osłabiła niż wzmocniła, niby jest James, ale jakoś nie bardzo mnie przekonuje. Inne ciekawe spotkania to Wolfsburg vs BVB oraz Schalke vs Leipzig, każdy jest ciekawy, a przynajmniej ja ???? , czy Red Bulle są wstanie powtórzyć sezon z poprzedniego roku czy śladami Leicester osiądą w drugiej połowie tabeli.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI!
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Panowie, co sądzicie o zagraniu czegoś w stronę Bayeru Leverkusen. Myślę nad Leverkusen (+1). Bayernowi nigdy się z Bayerem łatwo nie grało (chociaż jak patrzę na wyniki to te mówią co innego). Poza tym Bayern w sparingach to jakaś katastrofa, tragedia. Do tego według livesports nie zagra Lewandowski, co według mnie jest ogromnym osłabieniem.
W każdym razie, według mnie kurs 1.23 na Bayern to syf absolutnie nie warty grania, a mecz może być znacznie bardziej wyrównany niż się wydaje.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Panowie, co sądzicie o zagraniu czegoś w stronę Bayeru Leverkusen. Myślę nad Leverkusen (+1). Bayernowi nigdy się z Bayerem łatwo nie grało (chociaż jak patrzę na wyniki to te mówią co innego). Poza tym Bayern w sparingach to jakaś katastrofa, tragedia. Do tego według livesports nie zagra Lewandowski, co według mnie jest ogromnym osłabieniem.
W każdym razie, według mnie kurs 1.23 na Bayern to syf absolutnie nie warty grania, a mecz może być znacznie bardziej wyrównany niż się wydaje.
A Co sądzisz o over 2,5 gola, Bayern zdecydowanie overy zespół Lewy może poszaleć, Leverkusen także mają zdecydowanie usposobionych ofensywnie graczy. Szkoda że jutro Jamesa nie zobaczymy na boisku.
Przewidywane składy:
Bayern: Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Tolisso, Rudy - Robben, Müller, Ribery - Lewandowski
Bayer: Leno - Henrichs, Tah, S. Bender, Wendell - Kohr, Aranguiz - Bellarabi, Kampl, Mehmedi - Volland
 
maselko96 175

maselko96

Użytkownik
Jak spoglądam na kurs 1.45 na Fortunie to raczej bym się w to nie ładował. Co prawda wydaje mi się że typ wejdzie aczkolwiek nie spodziewam się gradu goli i chyba bym się w to nie pakował ????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Przewidywane składy:
Bayern: Neuer - Kimmich, Süle, Hummels, Alaba - Tolisso, Rudy - Robben, Müller, Ribery - Lewandowski
Neuer nie zagra w tym meczu.
Ponadto Boateng, Thiago, James, Javi Martinez i Juan Bernat.
Leverkusen bez tego świetnego talentu Haveretza.
 
P 0

przemosb

Użytkownik
Myślę, że dobrą opcją na pierwszą kolejkę Bundesligi jest Werder x2 kurs 1.80 w forbecie. Hoffenheim wiadomo po meczu z Liverpoolem do tego dochodzi rewanż w środe na wyjeździe. Hoffe będzie chciało pokazać się z jak najlepszej strony więc mecz w sobote na luźnych obrotach co daje większe szanse Werderowi
 
F 108

faklop

Użytkownik
Kurde, argument przeciwko Bayernowi z tymi sparingami to kompletny shit, jaki przychodzi mi słuchać. Spójrzmy kto grał, spójrzmy jaki był ich zamiar - przetestować optymalne ustawienia i składy, brak strzelonych bramek nie rokował dobrze, aczkolwiek ten element wypracowuje się ze zgrania drużyny, więc jeśli dzięki tym spotkaniom kontrolnym dało im to lepszą grę piłką i większą skuteczność? Ja bym właśnie szedł w tym kierunku i -1 na Bayern. Aptekarze bez Chicharito i z nowym trenerem myślę, że nie zdziałają cudów. Po za tym spójrzcie na ich ostatnie wyniki, cienkie jak siki pająka. Rozumiem, gdyby to jeszcze była drużyna na gazie.
 
K 66

kapisevicius

Użytkownik
Niestety, ale jako fan Gladbach muszę skłonić się w ten weekend w kierunek typu na Kolonię. Borussia w sparingach grała naprawdę okropnie, wiem - to tylko sparingi, ale było w nich widać kontynuację tego kompletnego braku pomysłu na grę jaki dotknął zespół w końcówce zeszłego sezonu. W dodatku środek defensywy wygląda tragicznie - Vestergaard i Ginter to może być &quot;najśmieszniejszy&quot; duet tego sezonu. W pierwszym meczu z RW Essen też BMG wyglądało po prostu słabiutko.

To pierwszy mecz sezonu w lidze, różnie może być (to derby w dodatku), ale te kursy są naprawdę warte wzięcia pod uwagę.

Koln DNB @3.06 (Pinbet88)
Koln over 1 @1.93 (Pinbet88)
Koln X2 @ 1.86 (Unibet)
 
kriss_7 290

kriss_7

Użytkownik
Chyba udało mi się znaleźć świetny bet, Bayern win i under 4,5gola (1,7 forbet)✅✅
Co prawda początek sezonu może zdarzyć się wszystko, ale patrząc na ostatnie H2H nie powinno być as takiego wylewu bramek, jak stawiają bukmacherzy. Co więcej Bayern ma trochę słaby środek, Lewy tez może być delikatnie kontuzjowany, a Bayer jakby nie patrzeć sprzedał swojego najlepszego napadziora, wydaje się to być dobra opcja ????
#E: Szans było wiele, ale pogoda też nam pomogła ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Po bardzo dobrej środzie dla mnie i dla tych co grali moje typy, trzeba dobrze wejść w weekend, a wydaje mi się, że mam fajny typ na inaugurację Bundesligi.
Bayern Monachium - Bayer Leverkusen / 1X + under 4,5 @1,47 1xbet

Inauguracja ligi, może być ciężki mecz z racji tego, że drużyny nie są w rytmie meczowym. Bazowanie na meczach towarzyskich czy presezonie to wróżenie z fusów. Między Bogiem a prawdą, nie dopatruję się tu jakiejś sensacji w postaci przegranej Monachijczyków czy coś w tym stylu.
Dzisiejszy mecz odbędzie się bez wielu piłkarzy z obu ekip. W klubie z Allianz Arena zabraknie Bernata, Martineza, Jamesa, Neuera oraz prawdopodobnie Lewego (polak, rodak nie zagra ehhh... ), Thiago oraz Boatenga. Po stronie Bayeru braknie Jedvaja, Pohjanpalo, Haveretza oraz wątpliwe występy Kiesslinga, Svena Bendera, Havertza oraz Kevina Kampla. Jak widzicie może dziś zabraknąć ogrom piłkarzy; mimo to Bayern zrobił kilka fajnych transferów: Tolisso, Sule, Rudy czy Coman mogą dostać dzisiaj szansę i to oni mogą zrobić przewagę. Wciąż przecież jest jeszcze duet Robbery czy Muller. W ekipie Aptekarzy.... no jest trochę gorzej. Oddali 3 kluczowych zawodników - Calhanoglu (Milan), Toprak (BVB), Chicharito (WHU), w ich miejsce przyszedł Bender (który raczej nie zagra) oraz Dominik Kohr. Jakościowo trochę kiepsko.
Podsumowując - braki w składach są spore, jest to inauguracja ligi, a tych meczy Bayern raczej nie przegrywa. Bayer to już nie jedna z czołowych drużyn Bundesligi a teraz gdy oddali świetnych zawodników, wątpię aby poważnie mogli zagrozić bramce Monachium. Czysto statystycznie, na 20 spotkań gdzie Bayern był gospodarzem, tylko raz przegrali, a tylko 3x był over (2011,2003,2000). Liczę dziś na widowisko bez gradu goli, gdzie Bayern nie odda punktów Bayeru, a w ostateczności się nimi podzieli. Biorąc pod uwagę, te kontuzje, mam nadzieję, że Bayern nie otworzy nagle worka z bramkami ????
POWODZENIA ! ????
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dlaczego są tak wysokie kursy na Freiburg na własnym stadionie? W drużynie z Frankfurtu dosłownie szpital, w tym najlepszy ich napastnik - Meier.
Ktoś coś wie? Kurs 2,74 jak najbardziej do gry wg mnie.
 
qowalsky6 1,1M

qowalsky6

Znawca A-League
Dlaczego są tak wysokie kursy na Freiburg na własnym stadionie? W drużynie z Frankfurtu dosłownie szpital, w tym najlepszy ich napastnik - Meier.

Ktoś coś wie? Kurs 2,74 jak najbardziej do gry wg mnie.
Po prostu wyniki nie powalają, jak dla mnie skład przeciętny, odpadli w dwumeczu pucharowym z ekipą ze Słowenii bodajże. Szału (do tej pory przynajmniej) nie ma.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom