>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Kolejka Bundesligi (22-24.08.2014) !!!!!

Status
Zamknięty.
R 326

royal92

Użytkownik
Ja widzę dosyć ciekawy typ w stronę Hoffenheim, drużyny która w tamtym sezonie była świetna pod względem gry na własnym boisku czy tez strzelania bramek za sprawa Firmino Vollanda Modeste czy Salihovića bijącego świetnie stałe fragmenty gry przy których ekipa Wieśniaków była naprawdę mocna z zespołu nie odszedł nikt znaczący, Do Sinsheim trafili zatem bardzo solidny bramkarz z Freiburga Oliver Baumann, wyróżniający się środkowy obrońca ze spadkowicza Eintrachtu Brunszwik Ermin Bicakcic, reprezentant Korei, lewy obrońca Jin Su-Kim, organizator gry w środku pola Pirmin Schwegler z Eintrachtu, napastnik z Schalke Adam Szalai i najnowszy nabytek – szwajcarski lewoskrzydłowy z CSKA Moskwa Steven Zuber, wiec widać ze transfery zrobione z głową zobaczymy jak się to zaprezentuje. W meczach przedsezonowych strzelali dużo.

Andre Hahn ten młody skrzydłowy to przecież najlepszy strzelec i asystent w drużynie, i Kevin Vogt tych zawodników będzie Weinzierlowi szczególnie brakować.Stracono też Matthiasa Ostrzolka ale zakontraktowano prezentującego podobny styl gry Rahmana Baby z Fürth. Środkową formację wzmocnił allrounder Markus Feulner z Norymbergi, na skrzydła ściągnięto Brazylijczyka Caiuby’ego z Ingolstadt i Shawna Parkera z Mainz, a atak wzmocniono Timem Matavzem z PSV i Nikolą Djurdjiciem z Fürth. W tamtym sezonie Augsburg nie prezentował się jakoś złe na wyjazdach 6-4-7 i 20:25 w bramkach.

Gdzieś wyczytałem że niepewni występu są zarówno Firmino jak i Volland. Być może zagrają w końcu obaj, być może jeden z nich, a może żaden, ale bez każdego z tej dwójki siła ofensywna Hoffenheim mocno spada, jeżeli okaze sie ze nie zagraja obaj wtedy proponuje odpuśćić ten mecz. Ze wzgledu na to ze nie wiem jak zapreentuje sie defensywa Wieśniaków jako główny typ wybieram ich bramki.

Hoffenheim over 1,5 gola bet365 1,75
Hoffenheim wygra bet365 1,95
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Hannover 96 (0) - FC Schalke 04 2,31 ✅ 2:1
Już wcześniej ktoś coś pisał o tym meczu. Schalke póki co bez formy. Zarówno mecze przedsezonowe jak i mecz pucharowy nie napawają optymizmem. Natomiast Hannover gra całkiem poukładaną piłkę. W meczu sparingowym z Lazio wyglądało to bardzo obiecująco i mimo, że to tylko sparing to jednak te kursy zachęcają bo skoro Schalke nie prezentuje na początku sezonu odpowiedniej dyspozycji to nie powinni być w moim mniemaniu aż takim faworytem w tym spotkaniu.
Hoffenheim -0,5 - Augsburg 1,917 ✅ 2:0
W Hoffenheim wygląda na to, że obaj zarówno Firmino jak i Volland zagrają co skłania mnie tutaj do postawienia zwycięstwa gospodarzy z powodów jakie wymieniłeś. Kursy niestety spadają.
Ale to tylko pierwsza kolejka więc bez szaleństw.
Borussia Monchengladbach -0,5 - VfB Stuttgart 1,943 ⛔ 1:1 zasłużony remis
Wg. mnie bardzo fajny kurs oferują buki w tym meczu.
Borussia budowa bardzo rozsądnie. Sprowadzono lewoskrzydłowego Andre Hahn&#39;a z Augsburga, Ibrahima Traore wyróżniającego się gracza ze Stuttgartu i kilku jeszcze obiecujących zawodników (w tym np młodszego brata z rodziny Hazard - Thorgana). Zespół przede wszystkim w ofensywie wygląda bardzo dobrze. Szybcy gracze gracze, którzy bardzo sprawnie potrafią operować piłką i bardzo szybko przechodzą z defensywy do ataku. To oczywiście odbija się na defensywie, ale z takim przodem oni powinni tutaj iść zgodnie z zasadą: nieważne ile stracisz, ważne by strzelić jedną bramkę więcej.
Stuttgart zaczął sezon źle od porażki z Bochum w pucharze i co by nie mówić ten mecz pokazał, że formy jeszcze nie ma. Wrócił dobrze znany Armin Veh. Możliwe, że pod jego wodzą Stuttgart będzie grał dobrze, jednak póki co wygląda to średnio a biorąc pod uwagę, że pucharu w Niemczech raczej nie olewa żadna ekipa to można wysnuć wniosek, że w tym spotkaniu będzie im baaaardzo ciężko o jakiekolwiek punkty.
Warto dodać, że Borussia w 1 rundzie gładko przeszła czwartoligowy Homburg(3:1). W LE na wyjeździe urządzili sobie festiwal strzelecki z Sarajewem 3:2 na wyjeździe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
R 326

royal92

Użytkownik
Borussia Monchengladbach - VfB Stuttgart

Gladbach przepracowało dobrze okienko transferowe i do klubu ściągnięto ciekawych zawodników i ta kadra na papierze wygląda naprawdę na mocną. Nie będę wymieniał już transferów jakich dokonały Źrebaki bo wymienił je Szymon1989, od siebie dodam że w tym meczu nie zobaczymy Maxa Kruse który jest po operacji i ma być podobno gotowy dopiero na 4-5 kolejkę. W tamtym sezonie ekipa Favra na swoim boisku naprawdę mocna 11-3-3 i 38:17 i mam nadzieję ze utrzymają lub poprawia ten wynik. W Czwartek grali mecz w Lidze Europy z Sarajewem wygrany 3;2 wcześniej przeszli do następnej rundy DFB Pokal strzelając również trzy bramki, widac ze ta ofensywa radzi sobie calkiem niezle ciekawy jestem jak będzie wyglądać to w defensywie, początek sezonu i może to nie być do końca poukładane.

Katastrofalna wręcz dyspozycję Stuttgartu w pucharowym meczu w Bochum,to błędy popełniane w tym meczu przez defensorów Stuttgartu. Inna sprawa, że w ofensywie Stuttgart też nie wyglądał za dobrze i nie wróży to dobrze. W tamtym sezonie defensywa również radziła sobie tragicznie bo przecież stracili 62 bramki! a na wyjazdach radzili sobie słabo 3-4-10 i 21:34 w bramkach. Do klubu przybyli Filip Kostić który ma zastąpić Traore,Daniel Ginczek i Adam Hlouska.VfB ma przyzwoity środek pola z kapitalnie bijącym stałe fragmenty gry Alexandru Maximem, czy młodzianem Timo Wernerem pozostający pod obserwacją BVB i Bayernu , wreszcie doświadczony i z reguły skuteczny Vedad Ibisević na szpicy.Dziwnie wyglada H2H miedzy tymi ekipami gdyż Źrebaki nie mogą pokonać VfB od 2005 roku, dlatego biorąc postawę defensywy Stuttgartu wybieram typ na bramki Borussi.

Borussia Monchengladbach over 1,5 gola 1.80 bet365
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Katastrofalna wręcz dyspozycję Stuttgartu w pucharowym meczu w Bochum,to błędy popełniane w tym meczu przez defensorów Stuttgartu. Inna sprawa, że w ofensywie Stuttgart też nie wyglądał za dobrze i nie wróży to dobrze. W tamtym sezonie defensywa również radziła sobie tragicznie bo przecież stracili 62 bramki! a na wyjazdach radzili sobie słabo 3-4-10 i 21:34 w bramkach. Do klubu przybyli Filip Kostić który ma zastąpić Traore,Daniel Ginczek i Adam Hlouska.VfB ma przyzwoity środek pola z kapitalnie bijącym stałe fragmenty gry Alexandru Maximem, czy młodzianem Timo Wernerem pozostający pod obserwacją BVB i Bayernu , wreszcie doświadczony i z reguły skuteczny Vedad Ibisević na szpicy.Dziwnie wyglada H2H miedzy tymi ekipami gdyż Źrebaki nie mogą pokonać VfB od 2005 roku, dlatego biorąc postawę defensywy Stuttgartu wybieram typ na bramki Borussi.
A jak prezentuje się ich obrońca - Japończyk Gotoku Sakai. W tamtym sezonie rozegrał 28 spotkań w których zobaczył 4 kartki. Arbitrem spotkania będzie Dingert, który w poprzedniej kampanii w 13 meczach pokazał 50 żółtych i 1 czerwoną. Pytam bo znalazłem na Unibet kurs 4 na kartkę dla wyżej wymienionego zawodnika i chciałbym się dowiedzieć czy będzie się na nim opierała defensywa Sttutgartu. Z góry dzięki za odpowiedź, nie oglądam często Bundesligi stąd moje pytanie
 
R 326

royal92

Użytkownik
A jak prezentuje się ich obrońca - Japończyk Gotoku Sakai. W tamtym sezonie rozegrał 28 spotkań w których zobaczył 4 kartki. Arbitrem spotkania będzie Dingert, który w poprzedniej kampanii w 13 meczach pokazał 50 żółtych i 1 czerwoną. Pytam bo znalazłem na Unibet kurs 4 na kartkę dla wyżej wymienionego zawodnika i chciałbym się dowiedzieć czy będzie się na nim opierała defensywa Sttutgartu. Z góry dzięki za odpowiedź, nie oglądam często Bundesligi stąd moje pytanie
W tamtym sezonie podajże najwięcej kartek dostał Harnik, stawianie kartki na Japończyka wydaje się dobrym pomysłem zwłaszcza dlatego ze na jego stronie będzie grał Andre Hann najlepszy asystent i strzelec w drużynie Augsburga w tamtym sezonie w meczach przedsezonowych prezentował się również dobrze w LE zdobył nawet juz pierwsza oficjalna bramke, na pewno Japończyk będzie miał trudne pojedynki z nim chłopak jest szybki dobry technicznie nawet mocny fizycznie, nie boi się pojedynków jeden na jeden, jest często pod grą. Można spróbować pograć na kartkę tego zawodnika ale ze stawka bym nie przesadzał.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ja dzisiaj pogralem kartki w obu meczach. W Paderborn beniaminek bedzie gryzl trawe - historyczny mecz + u siebie = niesamowita mobilizacja. 4 zoltka bardzo, bardzo mozliwe. Zwlaszcza, ze Sippel w tym sezonie jakiejs wscieklizny dostal z pokazywaniem kartek.
W Gladbach sedziuje Dingert, ten to dopiero jest ananas. Czasami jest spokojny, a czasami sypie karteczkami rowno. W tym sezonie w Leipzig na spokojnie, ale juz w pucharze w Duisburgu bylo nerwowo. Obrona VFB jakas taka nieruchawa, w ofensywie wciaz spory potencjal - jedna kompromitacja w Bochum tego nie zmieni.
SC Paderborn - FSV Mainz over 3,5 zoltych kartek @1.77 5/10 mara

Borussia M&#39;Gladbach - VFB Stuttgart over 3,5 zoltych kartek @1.79 4/10 mara
 
M 3

mlody_typ-116231

Użytkownik
SC Paderborn - FSV Mainz remis 3,42 Pinnacle Sports.

Typowy mecz na remis jak dla mnie. Gospodarze dzis beda gryzc trawe, dobrze zorganizowana i zbudowana druzyna. Bez wielkich gwiazd, ale tworza dobry i zgrany kolektyw. Jednak to ich debiut, zagraja przeciwko Mainz ktore juz w Bundeslidze zadomowilo sie na dobre. Mainz odpadlo z LE, nie wykazali sie tam zbytnio ale to typowy niemiecki sredniak. Pachnie tu remisem na kilometr.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 13

atak.

Użytkownik
A jak prezentuje się ich obrońca - Japończyk Gotoku Sakai. W tamtym sezonie rozegrał 28 spotkań w których zobaczył 4 kartki. Arbitrem spotkania będzie Dingert, który w poprzedniej kampanii w 13 meczach pokazał 50 żółtych i 1 czerwoną. Pytam bo znalazłem na Unibet kurs 4 na kartkę dla wyżej wymienionego zawodnika i chciałbym się dowiedzieć czy będzie się na nim opierała defensywa Sttutgartu. Z góry dzięki za odpowiedź, nie oglądam często Bundesligi stąd moje pytanie
Dobrze gra do przodu ,ale często nie trzyma linii i przez to daje się wyprzedzic ,takie granie na kartkę w 1 kolejce dla tego zawodnika to wróżenie z fusów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom