>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

1. Kolejka Bundesligi 24-26.08.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
1. Kolejka Bundesligi




Najsampierw w Dortmundzie inauguracja, Borussia zagra z Werderem, mecz pewnie jak zwykle będzie miał specjalną otoczkę, oprawę itd. Co więcej jest to spotkanie bardzo prestiżowe, BVB oczywiście obrońca tytułu, a Werder to klasowy tema z tradycją. Nie rozumiem w ogóle skąd się wziął taki kurs na Borussię Dortmund, bukmacherzy chcą nam sprawić chyba niemiły prezent. Cała kolejka zapowiada się ciekawie, Bayern zagra z beniaminkiem wiec bardzo możliwe, że zobaczymy grad goli. Większość par jednak wyrównana, VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg dość ciekawy mecze ale to samo można powiedzieć o spotkaniu Hannoveru z Schalke, już w czwartek będziemy się mogli przekonać jak H96 wygląda bo w ostatniej rundzie el. Le podopieczni Słomki zagrają we Wrocławiu.

Zapraszam do dyskusji.
 
leniuszek 21

leniuszek

Użytkownik
SC Freiburg - 1. FSV Mainz 05
Freiburg osłabiony brakiem 5 kontuzjowanych zawodników:
Jan Rosenthal (na pewno nie zagra)
Mensur Mujdza (prawdopodobnie nie zagra)
Daniel Caligiuri (na pewno nie zagra)
Garra Dembélé (na pewno nie zagra)
Ezequiel Calvente (na pewno nie zagra)
Oba zespoły awansowały do kolejnej rundy Pucharu Niemiec, Mainz pokonało gładko 4:0 Roßbach, Freiburg zapewnił sobie zwycięstwo po golu na 2:1 w 80 minucie z Victorią Hamburg.
W poprzednim sezonie Mainz wygrało z Freiburgiem 1:2 na wyjeździe i 3:1 u siebie. Ogólny bilans spotkań obu drużyn 7-4-4 dla Mainz.

Typ: handicap azjatycki 0.0 na Mainz
Kurs: 2.05
Buk: Bet365
 
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
To co rzuca się w oczy to kursy na
Augsburg
na pewno nie po takim kursie i nie na inaugurację. Bardzo złudny, niby atrakcyjny, ale...kto śledzi niemiecką zdaje sobie sprawę i powinna się zapalać czerwona lampka
Fortuna x2 1.70 ✅
Hamburg
Kompletnie zawiedli w poprzednim sezonie. Notorycznie tracili punkty z dołem tabeli, wyjątkiem stanowi ich najbliższy rywal czyli Nurnberg, bo z nimi wygrali 2-0. Nie zmienia to faktu, że straciłem zaufanie do HSV i po takim złudnym kursie na pewno nie zaryzkuję
Nurnberg x2 1.66 ✅
Nie wyobrażam sobie, żeby Bayer przegrał z beniaminkiem, dlatego uderzam w ich stronę Bayer DNB 1.64 ⛔, dla odważniejszych czysta 2 ( 2.35) ⛔
Swój mecz powinien wygrać także VFB (2.05) ⛔ ale nad tym jeszcze się waham
to tyle na wstępie, im bliżej weekendu tym powinno się klarowac
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja wrzucę od siebie to,że moim zdaniem można próbować na Hoffenhaim w starciu z Gladbach... do Hoffenhaim trafił Joselu, młody gracz z Realu Madryt a defensywę wzmocniono Wiese i Chrisem. Do tego h2h na korzyść Hoffenhaim. Moim zdaniem można próbować jakieś AH ;)
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Liga rusza więc na pierwszą kolejkę bez zbędnego rozpisywania spróbuję pograć tak :

Dortmund - Werder Bremen 2-1
Nie wiem skąd taki rozrzut w kursach BVB 1.30 ,Werder 9,50 ???? no ludzi rozumiem ze BVB mistrz kraju ale to było w tam tym sezonie kilka miesięcy temu ... ciekawe ile pozostało z mistrzowskiej formu .
A BVB ma &quot;ciężkie&quot; starty więc zanim tak żółta machina ruszy to bez wahania próbuję Werder +1,5 po świetnym kursie 2.025 .
Werder +1,5 @2.025 ✅ 2-1

Greuther Furth - Bayern Munich
Frycowe musi być i trzeba je zapłacić ... ciężki początek dla GFurth .... pytanie jak bardzo ciężki 0-2,0-3 ......?
Bayern @1.38 ✅ 0-3
Bayern -1,5 @2.10 ✅ 0-3
Over 3,5 @2.50 ⛔0-3
Bayern over2,5 @2.40 ✅0-3

Hannover - Schalke
H96 bedzie po wycieczce do Wrocławia i meczu LE ... gdzie powinni włożyć dużo serca i wygrać pewnie zapewniając sobie awans już w 1 meczu .
Schalke solidna ekipa i pomimo H2h niekorzystnego to sądzę ze tego meczu nie przegrają
Schalke DNB @1.72 2-2 -zwrot
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Zacznę od WB. Chociaż nie bylem przekonany co do transferów Bremy, to trzeba docenić że na niektórych pozycjach się wzmocnili. Podobnie jak w Gladbach pozbyli się kluczowych graczy: Marin, Pizarro bez nich powiem szczerze nie widziałem tego klubu. Na pewno były to kluczowe postacie, Claudio strzelał często kluczowe gole, był też związany z klubem, zresztą nie zdziwię się jeśli tu wróci, może za rok, dwa albo będzie pełnił tu jakąś funkcję nie do końca związaną z harataniem gały. Petersen go nie zastąpi ale strzeli te 10-15 bramek i pewnie spełni oczekiwania. Nie jestem zwolennikiem transferu Elii, bo co on pokazał w Juventusie - nic, wrócił z podkulonym ogonem, ps. Sahin zaraz zrobi to samo ;). Notabene Elia jak na dziś to bezproduktywnie biega, nie widzę w nim nic nadzwyczajnego. Chwali się takich piłkarzy jak Gebre Selassie, podobny stylem do Piszczka. Więc Werder tak na dobrą sprawę nie jest słaby, zawsze jest Arnautovic który może wypalić z czymś niekonwencjonalnym, jest kilku rzemieślników typu Prödl, Sokratis czy Hunt, a nawet Ekici, Trybull, Schmitz to solidna grupa piłkarzy. Czym więc sugerowały się buki wystawiając kurs na o spotkanie, nie wiem, nie rozumiem tego. Za to wiem jak gra BVB, a gra średnio. To znaczy, wiele to pozory, wygrana w pucharze Niemiec 3-0 ale wszytko to koronkowe, wolne akcje, gdyby rywal był trochę lepszy to mieliby kłopoty, z Bayernem też bez szans byli. Z Legię też tak sobie, w Liga total! bez błysku. Widać dużo doświadczenia, Lewy w formie, z Reusem tworzą duet wzorując się na Dżeko-Grafite to widać, że Klopp sięgną do warsztatu Maghata, bo co miał zrobić z dwoma wysokimi napastnikami. Na pewno BVB to salina drużyna, niektóre drużyny osiadały progres i Werder do nich się zalicza, Borussia została na poziomie z ubiegłego roku, w dodatku są zajechani obozem przygotowawczym. Tak wiec z ofert trzeba korzystać, 1,3 na BVB śmiechu warte, +2,5 po 1,4 już tak; 3-0, 4-1 nie róbmy sobie jaj, nie będzie takiego wyniku.

Werder Bremen +2,5 Kurs:1,4 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
F 0

fifka89

Użytkownik
To co rzuca się w oczy to kursy na
Augsburg
na pewno nie po takim kursie i nie na inaugurację. Bardzo złudny, niby atrakcyjny, ale...kto śledzi niemiecką zdaje sobie sprawę i powinna się zapalać czerwona lampka
No wlasnie kolego chyba niezbyt sledziles poprzedni sezon ???? ) bo Augsburg chociazby zremisowali z Schalke czy Borussia Dortmund a powiezli Borussia Mönchengladbach ???? tyle ode mnie ????
 
kuba22 921

kuba22

Użytkownik
BVB - Werder Brema
Typ: 1 - 1,30✅
Typ: powyżej 2,5 gola - 1,47✅
Typ: Powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie - 1,25✅
Typ: przerwa/koniec - BVB/BVB - 1,66✅

Porażka Dortmundu w pucharze Niemiec może nie napawać optymizmem. W zespole było widać brak dynamiki i świeżości co jest spowodowane z pewnością przygotowaniami przedsezonowymi. W meczu z Bayernem Borussia pierwszą połowę miała gorszą - rywale byli szybsi, bardziej głodni gry. Końcówka meczu należała lecz do BVB, tylko czy to Bayern trochę odpuścił ( bardzo wątpię), czy właśnie wtedy BVB pokazało przewagę fizyczną. Od tamtego meczu minie około 2 tygodni. Jest to czas w którym piłkarze powinni złapać oddech i być &quot; w gazie&quot;. Poprzedni sezon Dortmund rozpoczął od zwycięstwa 3:1 nad HSV. Nadal jest ten sam trener który w podobny sposób budował formę i może liczyć na prawie wszystkich tych samych piłkarzy których miał w poprzednim sezonie. HSV i Werder to zespoły podobnego kalibru. Jedyna różnica jest taka, że były Mistrzostwa Europy i należało trochę zmienić system przygotowań, ale na pewno nie jakoś drastycznie. Mecz meczowi nie równym, każdy wyniki jest możliwy przed rozpoczęciem spotkania, ale to dziś zaczyna się wyścig o tytuł mistrzowski i w Dortmundzie doskonale o tym wiedzą. Kursy brane z Bet365.
Pozdrawiam.
 
rbrsnr1 3

rbrsnr1

Użytkownik
Greuther Furth vs Bayern Monachium ✅
TYP: 2, over 2,5 - 2,00
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Bayern. W ostatnim meczu Bawarczycy łatwo pokonali 4:0 Jahn Regensburg, który będzie występował w 2 Bundeslidze. W ostatnich trzech spotkaniach Monachijczycy strzelili łącznie 9 bramek (w tym 7 na wyjeździe) i stracili 2 bramki. Natomiast Furth w ostatnim meczu grali z Offenbach w 1 rundzie Pucharu Niemiec i w 2 rundzie już nie zagrają, gdyż przegrali 2:0. W 3 ostatnich meczach strzelili 1 gola i stracili 4 (2 u siebie). Statystyki zdecydowanie przemawiają za Bayernem.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
A ja myślę, że Borussia Dortmund mimo wpadki w Superpucharze Niemiec będzie potrafiła się podnieść i zwyciężyć dzisiejsze spotkanie. W meczu z Bayernem bardzo duży wpływ miało pierwsze dziesięć minut, podczas których podopieczni Juppa Heynckesa wcisnęli dwa gole i to praktycznie ustawiło spotkanie. Niby Borussia próbowała naciskać na Bawarczyków ale mimo wielu prób udało im się zdobyć zaledwie kontaktowego gola, którego autorem po raz kolejny był Robert Lewandowski. Gospodarze przed sezonem pozbyli się na rzecz Manchesteru United swojego ofensywnego pomocnika Shinjiego Kagawę, a sprowadzono jeden z największych niemieckich talentów i niewątpliwie największe odkrycie Bundesligi w zeszłym sezonie - Marco Reusa. Poza tym trzeba zauważyć, że przez długi czas leczył kontuzję Mario Goetze przez co stałe miejsce w składzie wywalczył sobie Kuba i trzeba przyznać, że zasłużył na nie w 100%. Tak więc wydaje mi się, że ekipa z Signal Iduna Park nie straci nic z potencjału ofensywnego. Z kolei Werder - jak ktoś wcześniej wspomniał - pozbył się dwóch podstawowych graczy tj. Claudio Pizarro i Marko Marin, którzy niejako &quot;ciągnęli&quot; gre ekipy z Bremy. W ostatnich trzech pojedynkach o stawkę podopieczni Jurgena Kloppa wygrywali w stosunku 1:0, 1:0 i 2:0. Nie biorę tu pod uwagę ostatniego meczu, w którym padł remis 3:3 gdyż był to towarzyski turniej, a jak wiadomo tam nie ma takiej presji etc. Dodatkowym atutem gospodarzy będzie niewątpliwie to, że grają przed własną publicznościa, a wszyscy wiemy jak wspaniały doping jest na tym stadionie. Dlatego wydaje mi się, że niesieni śpiewami kibiców zawodnicy Borussi poradzą sobie z dzisiejszym przeciwnikiem, a moje propozycje na to spotkanie to :

Borussia Dortmund - Werder Brema ---&gt; Borussia Dortmund @ 1,28 ✅ 2:1
Borussia Dortmund - Werder Bremen (0:1) ---&gt; Borussia Dortmund @ 1,78 ⛔ 2:1
Borussia Dortmund - Werder Bremen (Wygra drużyna 1 do zera?) ---&gt; TAK @ 2,35 ⛔ 2:1
Borussia Dortmund - Werder Bremen (poniżej/powyżej 2,5 gola) ---&gt; powyżej @ 1,50 ✅ 3
Borussia Dortmund - Werder Bremen (Gospodarze poniżej/powyżej 1,5 gola) ---&gt; powyżej @ 1,40 ✅ 2
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
BVB - Werder Brema​

Typ: Werder +2.5
Kurs: 1,45
Buk: Bet365​
Rozwala mnie już to faworyzowanie BVB. Mieli dwa dobre sezony w lidze i to by było chyba na tyle, jak będą w pierwszej trójce to będzie sukces, w Pucharze Niemiec Bayern im pokazał kto jest najlepszy w Niemczech.

Wracając do meczu, BVB gra u siebie i bardzo możliwe że wygrają, ale co najmniej trzema bramkami? Moim zdaniem nie. Werder to nie są jakieś ogórki, w tym roku grali z BVB 3 razy, 2 mecze przegrali, ale oba tylko po 1:0. Trzeci mecz odbył się 5 sierpnia i zakończył się remisem 3:3, a po karnych wygrał Werder. Na 10 ostatnich meczy ani razu się nie zdarzyło żeby Werder przegrał z BVB co najmniej trzema bramkami, jedynie 2 razy było po 2:0.

Nie wiadomo czy w BVB zagra Piszczek, odszedł jeden z ważniejszych piłkarzy czyli Kagawa. Moim zdaniem Werder może nawet pokusić się o zwycięstwo, więc dla mnie nie ma możliwości żeby Werder dzisiaj dostał jakieś baty, zwłaszcza że to początek sezonu i niespodzianki się często zdarzają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Widzę, że znowu trzeba grać Bayern do zera, kurs co najmniej kuszący. Zestawienie ofensywy Furth przeciw defensywie Bayernu jednoznacznie wskazuje, na zwycięstwo Bawarczyków bez utraty gola. Pierwszy mecz ubiegłego sezony Bayernowi się nie udał, co było zaskoczeniem teraz są zmotywowani iść od meczu, do meczu zwycięstwami. SpVgg debiutuje w BL, pamiętam jak w ubiegłym roku debiutował Augsburg i myślę o podobnej przygodzie Greuther Furth bo też większość zawodników bez doświadczenia w 1. lidze. Chociaż tym niekoniecznie musi wyjść utrzymanie. Kurs o dziwo wysoki (porównuję z kursem na Dortmund), główny powód absencję, do grona Gomez, Alaba dołączył Ribery, ten na chwile - grypa. Zagra Shaqiri wiec nie wróżyłbym tu tragedii. Lahm, Boateng, Dante, Badstuber, Can jest w czym przebierać, w bramce Neuer więc z tyłu myślę będzie spokój. W ofensywie gospodarzy Baye Djiby Fall to anonimowa postać dla mnie, przeniósł się z Lokeren, jest jeszcze Asamoah który niesie zagrożenie bo to uznana marka w Niemczech ale 34 lata sadzają go na ławce.

Bayern do zera Kurs:2,2 Bwin
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tms 10

tms

Użytkownik
Borussia Munchengladbach - Hoffenheim
Pick: Borussia Munchengladbach -0,5

Pinnacle @ 2,00

3/10

FT 2-1
Pierwszy typ w którym widzę Value na drużynę gospodarzy. Spodziewałem się kursu w granicach 1,70 a tutaj mamy prawie 2,00. Borussia Munchengladbach w tym sezonie występować będzie na trzech frontach: DFB, LM/LE ,Bundesliga. Rozgrywki Europejskie zaczynają się wcześniej i trzeba być już przygotowanym na 100% dlatego też pobieram typ na gospodarzy. Hoffenheim również zaczęło przygotowanie trochę wcześniej, zawodnicy w poprzednim sezonie mieli sporo problemów z przygotowaniem fizycznym dlatego też podjęto takie kroki w drużynie Wieśniaków. Gladbach w ostatnich spotkaniach spisywało się bardzo dobrze, kreują masę sytuacji i trzymają się filozofi Favre z ubiegłego sezonu mimo odejścią najmocniejszego ogniwa czyli Marco Reusa. Gospodarze w składzie mają klasowych graczy takich jak Arango, którego można spokojnie zaliczyć do TOP 10 jeśli chodzi o wyszkolenie graczy pod względem technicznym, w dodatku to postrach dla bramkrzy jeśli chodzi o rzuty wolne, prawdopodbnie najlepszy fachowiec w BL właśnie od SF. Herrmann to zaraz po Reusie myślę, jeden z większych talentów, który potrafi mijać obrońców jak tyczki choć z Dynamem wszedł z ławki rezerwowych i nic nie zaprezentował to myślę, że kwestią czasu jest zanim eksploduje. Jest za to Ring , któy bardzo dobrze zaprezentował się w meczu LM. Sprowadzono również De Jonga, Xhake ale trzeba trochę poczekać zanim pokażą swój potencjał. Obrona wygląda dosyć pewnie, doświadczony Deams , Stranzl , Jantschke czy Dominguez nie powinni mieć większych problemów z ofensywą Hoffenheim. Przyjezdni po ostatnim popisie w DFB z AK BERLIN z pewnością będą chcieli się odkuć ale ja nie widzę dla nich szans w tym spotkaniu. W niemczech, DFB traktowane jest poważnie przez większość ekip i nie sądze, żeby tamta porażka aż 4-0 była dziełem przypadku. Jeżeli ktoś oglądał tamto spotkanie to powie jedno defensywa podopiecznych Babela woła o pomstę do nieba. Filozofia Favre się nie zmieniła, Gladbach znakomicie potrafi wyjść z kontry, klepać szybko i na małej przestrzenie co będzie zabójcze dla defensorów Hoffenheim. Dla mnie przyjezdni to typowy średniak, który uplasuję się pod koniec sezonu w drugiej części tabeli. Pozbycie się Starke, który ratował im nieraz skórę jest dla mnie głupotą, sprowadzili za to nieodpowiedzialnego Wiese, który czasami miewa dziwne odpały ( już to pokazał w meczu z AK Berlin) Osobiście uważam, że nie jest to dobry bramkarz i jak dodamy do tego fatalną obroną to mogą tych bramek natracić. Jeżeli chodzi o grę na wyjazdach gracze Hoffenheim nie są arcymocni są typową ekipą, która u siebie z mocnymi rywalami zdobywa punkty a ze średniakami je traci. Dziwne do zrozumienia ale prawdziwe. Potencjału w ofensywie wielkiego nie widzę, sprowadzono Usamiego, jest brazylijczyk dobry pod względem technicznym Firmino, Salihovic bijący dobrze stałe fragmenty gry ale to za mało na Gladbach moim zdaniem. Gladbach rozegrało trochę tych meczy i uważam, że są lepiej przygotowani, trzeba wziąć pod uwagę ich udział w kwalifikacjach LM/LE co na pewno miało wływ na szybsze i solidniejsze przygotowanie do sezonu. Gladbach rozegrało we wtorek mecz w LM z Dynamem gdzie zaprezentowali się lepiej ale przez indywidualne błędy zostali skarceni. Najważniejsze jest dla mnie to, że potrafią tworzyć akcje w ofensywie i być piekielnie groźni. Dobra ofensywa Gladbach z indywidualnościami potrafiąca szybko klepać przeciwko przeciętnej popełniającej częstoj błędy defensywie.Słaba ofensywa Hoffenheim, bez większego potencjału jedynie groźna ze stałych fragmentów przeciwko stabilnej defensywie.To tak w skrócie na koniec. Wracając jeszcze do LM to nie ma się co dziwić, Gladbach od 16 lat nie grało w LM i nagle mielby coś zwojować na arenie Europejskiej w LM ? Podobnie było z Dortmundem sezon temu i myślę, że tak samo będzie ze Źrebakami dla których to LE będzie już wielkim sukcesem. Szału nie było we wtorkowym spotkaniu ale na Hoffenheim spokojnie to starczy. LM a Bundesliga to trochę inne światy. Można pograć AH-1 nawet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
No wlasnie kolego chyba niezbyt sledziles poprzedni sezon ???? ) bo Augsburg chociazby zremisowali z Schalke czy Borussia Dortmund a powiezli Borussia Mönchengladbach ???? tyle ode mnie ????
a jakie były kursy na Augsburg w konfrontacji z tymi drużynami a jaki jest w meczu z Fortuną?
nie sądzę, by znowu mieli tak dobry sezon u siebie jak przed rokiem
 
billi 207

billi

Użytkownik
Na Augsburg były kursy 2.2 - 3 ( u siebie) z potentatami Bundesligi a więc nie wiem co ty chcesz od tego kursu... Augsburg mocny u siebie ,bardzo solidny w poprzednim sezonie, podstawowa 11 prawdopodobnie bez większych zmian aczkolwiek w letnim okienku transferowym doszło kilku piłkarzy. Zmienił się trener ,to może niepokoić bo bardzo ceniłem sobie pracę jaka wykonał w Augsburgu Luhukay. Mimo wszystko za Fortuną przemawia tylko to ,że są nieobliczalnym beniaminkiem,kojarzę ich głównie z tego ,że są drużyną własnego boiska i to zapewne tam będą ciułać punkty niezbędne do utrzymania. Pierwsza kolejka to wróżenie z fusów ,ale stawiać na Fortune z powodu ,że kurs na Augsburg za mały - :oops:
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
VFB Stuttgart - VfL Wolfsburg
Typ: x2 ✅ ✅ ✅
Kurs: 1,80
Bukmacher: bwin
Nie sądzę, żeby Stuttgart powtórzył szóste miejsce z zeszłego sezonu. Nie przeprowadzili praktycznie żadnych znaczących transferów, a opuścił ich Julian Schieber, dla którego - moim zdaniem - mógł być to przełomowy rok, gdyby został (teraz posiedzi sobie w Dortmundzie, bo Lewandowski miejsca w składzie nie odda). Na inaugurację przyjeżdża Wolfsburg, który wydał blisko 20 mln euro na transfery. Magath dostał króla strzelców ligi holenderskiej, Basa Dosta, za świetne posunięcie uważam ściągnięcie Naldo z Werderu Brema, który będzie trzymał tę obronę w ryzach, wraz z inną nową twarzą, ligowym wyjadaczem, Emanuelem Pogatetzem (ostatnio Hannover). Nie zapominajmy też o tych, którzy wrócili: Ivica Olić i Diego, obaj powinni wybiec w wyjściowej jedenastce. Kadra jest wyjątkowo szeroka, bowiem liczy aż 36 zawodników (pozdrawiam Mateusza Klicha). Ktoś z forum, nie pamiętam kto, typuje Wilków na wicemistrza. Może zbyt pochopnie i górnolotnie, ale według mnie o pierwszą piątkę na pewno powalczą, bo tak rozsądne wzmocnienia wręcz muszą dać wymierne efekty. Stawiam z podpórką, choć kurs jest i tak bardzo wysoki.

Robson// No, ale gdzie kurs i nazwa buka ?
Edit Jacekk: dzięki za sugestię, zapomniałem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
f-by-ferragamo 41

f-by-ferragamo

Użytkownik
Na Augsburg były kursy 2.2 - 3 ( u siebie) z potentatami Bundesligi a więc nie wiem co ty chcesz od tego kursu... Augsburg mocny u siebie ,bardzo solidny w poprzednim sezonie, podstawowa 11 prawdopodobnie bez większych zmian aczkolwiek w letnim okienku transferowym doszło kilku piłkarzy. Zmienił się trener ,to może niepokoić bo bardzo ceniłem sobie pracę jaka wykonał w Augsburgu Luhukay. Mimo wszystko za Fortuną przemawia tylko to ,że są nieobliczalnym beniaminkiem,kojarzę ich głównie z tego ,że są drużyną własnego boiska i to zapewne tam będą ciułać punkty niezbędne do utrzymania. Pierwsza kolejka to wróżenie z fusów ,ale stawiać na Fortune z powodu ,że kurs na Augsburg za mały - :oops:
kto śledzi ligę nie tylko pod kątem sportowym, ale także giełdowym, ten zdaje sobie sprawę, że trzeba być wyczulonym na tego typu kursy w tego typu konfrontacjach, zwłaszcza na samym początku.
kusząco wygląda kurs na Wieśniaków. BM zaliczyła już jeden falstart w LM. Czy w tym sezonie będą się tak dobrze sprawować jak w poprzednim? Wg mnie, może być z tym kłopot. Lekko w stronę Hoff 3.50 Unibet.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Mario Mandzukic strzeli bramkę @ 2.20 Bet365 ✅

Dlaczego uważam ten bet za dobrą okazję? Chociażby ze względu na to jak inne buki widzą bramkę Mario w tym meczu: @ 1.50(!) Bwin, @ 1.80 WilliamHill, @ 1.95 Tobet czy 2.04 Betsson. Mam nadzieję, że Bayern tym razem nie zafunduje sobie &quot;genialnego&quot; startu rozgrywek tylko pewnie odprawi beniaminka. O różnicach między ekipami sensu pisać nie ma, zresztą typy na Bayern ładnie opisali inni użytkownicy. Ja skupię się na Chorwacie. Jest w bardzo wysokiej formie. Ma za sobą udane EURO 2012, a w dotychczasowych 2 oficjalnych występach w barwach Bawarczyków strzelił 3 gole(1 w superpucharze z Borussią i 2 w pucharze Niemiec z SSV Jahn). Zawodnik stara się maksymalnie wykorzystać swoją szansę którą jest nieobecność Gomeza i póki co idzie mu bardzo dobrze. Świetnie gra głową więc jest niebezpieczny przy dośrodkowaniach. Może moje myślenie jest dziwne ale na jego korzyść przemawia dzisiaj nieobecność Riberyego. Przy absencji Francuza ciężar zdobywania goli spocznie na Robbenie i właśnie Mandzukiciu(bo Shaqiri raczej łowcą bramek nie jest). Wsparcie z linii pomocy będzie miał odpowiednie więc przy dużo słabszym rywalu jego szanse na trafienie są duże. Końcówka meczu zapewne będzie należała do Pizarro ale Chorwat minimum 70 minut powinien zagrać. Wystarczająco.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Moim zdaniem warto dzis na HSV pograc, bardzo dobrze przepracowany czas przedsezonowy, wlasne boisko i solidny nie zmieniony sklad. Druzyna gosci to ligowy sredniak i po zaskakujacym tamtym sezonie ich gra jest coraz bardziej czytelna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom